تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

افتتاح حساب بانکی بین المللی و صدور مستر کارت فیزیکی به نام شما

این روزها با توجه به موانع و پیچیدگی‌های روابط دیپلماتیک ایران با اغلب کشورها، سیستم بانکداری ایران ارتباط موثری با بانک‌های معتبر جهانی نداشته و توانایی ارائه خدمات بین‌المللی به شهروندان ایرانی را ندارد.

از این رو ایرانیانی که قصد سفر، خرید، پرداخت شهریه دانشگاه، ثبت‌نام آنلاین و هر گونه تجارت در کشورهای دیگر را دارند، امکان دریافت کارت اعتباری و خدمات بانکی بین‌المللی را نداشته و به هنگام معامله در خارج از کشور مجبور به استفاده از ارز نقدی و یا خدمات صرافی با کارمزد بالا می‌شوند.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 121    میانگین: 3.8/5]

حل مشکل بزرگ ایرانیان برای ارتباطات مالی با دنیا

اگر شما هم به مشکل پرداخت آنلاین بر روی سایت‌های خارجی برخورد کرده‌اید یا مشکلات ارسال و دریافت پول از کشورهای دیگر را داشته‌اید می‌دانید که افتتاح حساب و راه‌اندازی یک ارتباط بانکی بین‌المللی برای ایرانیان به صورت عادی بسیار دشوار است و عملا در خیلی از موارد غیرممکن به نظر می‌رسد.

یکی از جدیدترین خدمات گروه شرکت‌های نیلگام، افتتاح حساب بین‌المللی به نام شما در بانک معتبر و خوش‌نام زراعت بانک ترکیه است. مزیت بزرگ این حساب بانکی، اتصال به کارت اعتباری و امکان انجام تراکنش‌های آنلاین است.

شما با این حساب می‌توانید صاحب ویزاکارت یا مسترکارت به نام شوید و از تمام خدماتی که یک کارت اعتباری معتبر دارد، استفاده کنید.

براساس آخرین آمار ارائه شده در سال 2019، زراعت بانک با بیش از 150 سال سابقه، عنوان ارزشمندترین بانک ترکیه را از آن خود کرده است. این رتبه به واسطه ارائه خدمات مناسب و متنوع به شهروندان ترک و سایر اتباع خارجی و کسب بالاترین میزان رضایت‌مندی مشتریان آن به دست آمده است.

مزایای افتتاح حساب ترکیه

همواره کشور ترکیه به عنوان یکی از برترین قطب‌های توریستی و تحصیلی دنیا و یکی از مناطق مهم تجاری در آسیا، در مرکز توجه شهروندان ایرانی بوده است. طی سال‌های اخیر با اضافه شدن امکان کار دانشجویی، امکان اخذ اقامت پس از تحصیل در ترکیه و امکان خرید ملک و دریافت پاسپورت و حقوق شهروندی ترکیه  این کشور به محل مطمئن سرمایه‌گذاری و پیشرفت ایرانیان بیشتری تبدیل شده است.

به طور کلی افتتاح حساب در ترکیه شامل مزایای زیر برای شما می‌گردد:

 • امکان باز کردن حساب سپرده بین‌المللی و دریافت سود
 • امکان دریافت کردیت‌کارت معتبر بین‌المللی و قابل استفاده در سراسر دنیا
 • امکان مدیریت حساب اینترنتی بدون نیاز به حضور در ترکیه
 • امکان انتقال وجه بین‌المللی از طریق صرافی و سیستم سوئیفت (تبادلات بین‌‌ بانکی)
 • امکان دریافت وجه به صورت مستقیم و به نام صاحب حساب از سایر بانک‌های بین‌المللی
 • امکان استفاده از کارت اعتباری برای خرید اینترنتی از وب‌سایت‌های خارجی
 • امکان استفاده از کارت اعتباری برای خرید حضوری در سراسر دنیا از طریق دستگاه‌های Pos
 • امکان دریافت ارز نقدی از دستگاه‌های ATM در سراسر دنیا

افتتاح حساب در زراعت‌بانک ترکیه برای ایرانیان

زراعت‌بانک ترکیه شرایط ویژه و محدودی را برای ایرانیان غیرمقیم در این کشور فراهم کرده تا به شکل حقیقی یا حقوقی، یک حساب بانکی باز کرده و از خدمات متنوع بانکداری طراز اول و بین‌المللی بهره‌مند شوند.

گروه شرکت‌های نیلگام (ایران آنکارای سابق) با توجه به سابقه درخشان بیش از یک دهه فعالیت در ترکیه و اعتبار مالی بالا، مورداعتماد طرف ترک بوده و این امکان را برای ایرانیان فراهم کرده است که مشکل بزرگ ارتباطات بانکی با کشورهای دیگر را برطرف کند.

بر این اساس، نیلگام با بررسی شرایط شما، گزینه‌های ممکن برای افتتاح حساب بین‌المللی را ارائه خواهد داد.

به طور کلی برای افتتاح حساب حقیقی در زراعت‌بانک، شما باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • یک آدرس معتبر در کشور ترکیه به بانک تحویل دهید.
 • به اداره دارایی و مالیات ترکیه مراجعه کرده و با در دست داشتن پاسپورت، برای دریافت شماره مالیاتی مختص افراد خارجی و غیرمقیم درخواست دهید.
 • با دریافت شماره مالیاتی و سیم‌کارت موبایل فعال و معتبر ترکیه به زراعت‌بانک مراجعه کرده و برای افتتاح حساب بین‌المللی اقدام کنید.

به استثنای زمان افتتاح حساب در زراعت‌بانک، فرد ایرانی دارنده حساب بانکی می‌تواند بدون نیاز به اقامت و حضور فیزیکی، از طریق خدمات اینترنت‌بانک و موبایل‌بانک، به تمامی امور بانکی خود از راه دور رسیدگی کند.

به منظور تسهیل فرآیند افتتاح حساب بانکی بین‌المللی در زراعت‌بانک ترکیه، نماینده نیلگام در تمام مراحل دریافت کد مالیاتی، دریافت سیم‌کارت معتبر و ارائه آدرس قابل استناد، همراه شما بوده تا با کمترین نگرانی کارت اعتباری بین‌المللی خود را دریافت کنید.

تمام مراحل افتتاح حساب بانکی بین‌المللی و جزئیات آن را به نیلگام بسپارید

افتتاح حساب بانکی ترکیه به ترتیب زیر برای شما انجام می‌پذیرد:

 • پرواز استانبول و اقامت هتل با قیمتی مناسب در اسرع‌وقت برای شما رزرو می‌شود.
 • با رسیدن به خاک ترکیه، نماینده نیلگام در استانبول به استقبال شما آمده و با ترانسفر فرودگاهی شما را تا هتل همراهی می‌کند.
 • ظرف 2 روز اقامت شما در ترکیه، تمامی امور دریافت کد مالیاتی، خرید سیم کارت ترکیه، ارائه آدرس معتبر ترکیه و افتتاح حساب بانکی با راهنمایی، همراهی و نظارت نماینده نیلگام برای شما به انجام می‌رسد.
 • تمامی اطلاعات حساب، رمز اینترنتی و کارت اعتباری پس از صدور توسط زراعت‌بانک، به مشتری تحویل گردیده و در پایان کار، فرد با ترانسفر از هتل تا فرودگاه همراهی می‌شود.

لازم به ذکر است که حداقل مبلغ 2000 دلار برای افتتاح حساب در زراعت‌بانک ترکیه مورد نیاز بوده و پس از گذشت یک هفته کارت اعتباری خرید برای شما صادر می‌گردد.

افتتاح حساب زراعت‌بانک برای اشخاص حقوقی و شرکت‌ها

حساب حقوقی برای افراد غیر مقیم تنها با حضور مدیر شرکت و امضای وی افتتاح خواهد شد. برای این‌کار باید ترجمه اسناد شرکت مربوطه را نزد اداره مالیات ترکیه برده و از این طریق شماره مالیاتی مختص به شرکت‌ها را دریافت نمایید.

سپس با مراجعه به زراعت‌بانک، در کنار شماره مالیاتی اسناد ترجمه‌شده شرکت اعم از مدارک فعالیت، اساسنامه شرکت و سایر موارد مربوطه را به بانک ارائه داده و برای افتتاح حساب و آغاز تجارت جهانی اقدام کنید.

خوشبختانه به استثنای نیاز به ارائه آدرس معتبر در ترکیه برای ارسال ابلاغیه بانک، متقاضی ملزم به داشتن فعالیت تجاری، دفتر و یا نمایندگی در کشور ترکیه نخواهد بود و می‌تواند به عنوان صاحب شرکت با استفاده از خدمات اینترنت‌بانک به امور بانکی در ترکیه رسیدگی کند و همچنین از طریق کد سوئیفت، متناسب با سقف تعیین‌شده برای حساب در زراعت بانک، مبلغ ارز خود را انتقال دهد.

نرخ سود بانکی در زراعت بانک ترکیه

زراعت‌بانک ترکیه به سپرده‌های یکساله ایرانیان مقیم و غیرمقیم، سود بانکی جالب توجهی می‌دهد. افتتاح حساب در زراعت‌بانک با حداقل 2000دلار انجام می‌پذیرد و برای مبالغ بالای 100هزار لیر بین 10 تا 15درصد سود سالیانه به اندوخته شما تعلق می‌گیرد. شاید این میزان سود بانکی مشابه بانک‌های داخل ایران و حتی پایین‌تر از آن‌ها به نظر بیاید اما در مقایسه با سایر بانک‌های بین‌المللی سود بسیار بالایی به حساب می‌آید. از طرفی فراموش نکنید که سپرده شما ارزی است و ارزش آن حفظ می‌شود.

خوشبختانه حساب بلندمدت یک ساله معاف از مالیات است اما به سود حساب‌ کوتاه، مالیات تعلق می‌گیرد. عموما مبلغ سود بانکی حساب زراعت‌بانک هر 35 روز با کسر مالیات تعیین‌شده بانکی به حساب شخص واریز می‌گردد. اما در صورتی که مبلغ سپرده به دلار و یورو باشد، نرخ سود بانکی به 3 درصد کاهش می‌یابد.

همواره کارشناسان مجرب گروه شرکت‌های نیلگام آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره خدمات افتتاح حساب در ترکیه هستند.

نظرات

سید قاسم صالحی مقدم

سلام من سید قاسم صالحی مقدم هستم در ابتدا از سایت خوبتون تشکر میکنم.
میخواستم بدونم هزینه افتتاح حساب در بانک زراعت ترکیه چقدر هست و شما برای همراهی من در ترکیه برای این افتتاح حساب چقدر دریافت میکنید.
در آخر خواستم بدونم که میشه از طریق این کارت به فروش در آمازون پرداخت و قابلیت اتصال به هایپر والت را دارد یا خیر
و آیا آدرسی که در ترکیه قراره بدهید آدرس معتبری هست. ممنون میشم راهنمایی کنید.

ادمین

سلام دوست عزیز ممنون از حضور شما ،مبلغی که ما بابت افتتاح حساب از شما دریافت خواهیم کرد ۳۰۰دلار امریکا می باشد و بله به منظور تسهیل فرآیند افتتاح حساب بانکی بین‌المللی در زراعت‌بانک ترکیه، نماینده نیلگام در تمام مراحل دریافت کد مالیاتی، دریافت سیم‌کارت معتبر و ارائه آدرس قابل استناد، همراه شما بوده تا با کمترین نگرانی کارت اعتباری بین‌المللی خود را دریافت کنید میتوانید جهت اطلاعات جزیی و تخصصی تر با کارشناسان بخش مربوطه صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

فرهاد طالبی چایچی

سپاسگزارم از ارسال پیامتون

ادمین

خواهش می کنم در خدمتتون هستیم

آتیلا

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز و مدیر سایت با تشکر از سایت خوبتون جهت تمامی اقدامات از جمله اقامت و خرید ملک و حساب بین اللملی و …….از صفر تا صد با این شماره تماس حاصل فرمایید ۰۰۹۰۵۳۶۰۷۴۲۲۷۶

Admin

سلام وقتتون بخیر ،ممنون از حضور شما .بله حتما با شما تماس گرفته خواهد شد.

کمالی

سلام
آیا امکان انتقال پول از حساب های بین المللی به این حساب وجود دارد؟

ادمین

سلام از جمله مزایای این کارت اعتباری می توان به :
امکان باز کردن حساب سپرده بین‌المللی و دریافت سود
امکان دریافت کردیت‌کارت معتبر بین‌المللی و قابل استفاده در سراسر دنیا
امکان مدیریت حساب اینترنتی بدون نیاز به حضور در ترکیه
امکان انتقال وجه بین‌المللی از طریق صرافی و سیستم سوئیفت (تبادلات بین‌‌ بانکی)
امکان دریافت وجه به صورت مستقیم و به نام صاحب حساب از سایر بانک‌های بین‌المللی
امکان استفاده از کارت اعتباری برای خرید اینترنتی از وب‌سایت‌های خارجی
امکان استفاده از کارت اعتباری برای خرید حضوری در سراسر دنیا از طریق دستگاه‌های Pos
امکان دریافت ارز نقدی از دستگاه‌های ATM در سراسر دنیا
نام برد برای اطلاعات بیشتر و تکمیلی تر لطف بفرمایید با کارشناسان ما تماس بگیرید در خدمتتون هستیم

Mojtaba

سلام وقت بخیر من ساکن ایران هستم به دلیل تحریم ها در جریان موضوع هستید که امکان بیزینس از داخل ایران امکان پذیر نیست به همین دلیل میخوام حساب بین المللی باز کنم که هم قابل برداشت و هم قابل واریز باشه و اینکه گردش حساب به دلار صورت بگیره، و اینکه بتونم حسابم رو از داخل ایران مدیریت کنم آیا این شرایط مقدور هست؟

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز افتتاح حساب در زراعت بانک ترکیه در خدمت شما هستیم میتوانید جهت اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

Mojtaba Maleki

بسیار مناسب وکارا میباشد و بنده خواستار ایجاد حساب بنام خودم هستم

ادمین

سلام ،در خدمتتون هستیم دوست عزیز میتوانید برای اقدام و اطلاعات تکمیلی تر با دفتر تماس بگیرید و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید.

علی

هزینه افتتاح حساب در زراعت چقدر هست ؟
امکان که ارز حساب یورو باشد هست ؟

ادمین

سلام،روال کار به این صورت است که شما ابتدا در دفتر نیلگام ۳۰۰ دلار هزینه خدمات صدور کارت را پرداخت می کنید. سپس به ترکیه سفر می کنید و نماینده ما برای شما کد مالیاتی اخذ می کند تا با آن حساب باز کنید. در حسابی که به نام خودتان خواهد بود حداقل موجودی اولیه باید ۲۰۰۰ دلار باشد . سپس یک کارت موقت به شما اعطا خواهد شد و دو هفته بعد کارت اصلی شما صادر می شود که نیلگام آن را به دست شما می رساند.
یکی از مهم ترین مزایای این کارت امکان برداشت از عابربانک های سراسر جهان و همچنین خرید از دستگاه های پوز گوناگون است که در گیفت کارت ها و کارت های مجازی این قابلیت وجود ندارد. این کارت همچنین به نام شما صادر می شود.همچنین بعد از صدور کارت شما می توانید بدون کارمزد از طریق نیلگام هر زمان که خواستید آن را شارژ کنید جهت اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان لطفا با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

مسعود

سلام
،۱- چند درصد مالیات از سود کسر میشود؟ (واریز ۲۰۰۰ لیر)
۲- لطفا در خصوص پرواز و ستاره هتل نیز توضیحاتی بفرمایید.
ممنون

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز
زراعت‌بانک ترکیه به سپرده‌های یکساله ایرانیان مقیم و غیرمقیم، سود بانکی جالب توجهی می‌دهد. افتتاح حساب در زراعت‌بانک با حداقل۱۲۰۰۰ لیر انجام می‌پذیرد و حداقل ۱۶درصد سود سالیانه به اندوخته شما تعلق می‌گیرد.
اگر موجودی حساب شما حداقل ۱۰۰هزار لیر باشد حداقل ۱۹درصد سود سالیانه لحاظ می‌شود. این بدین معنی است که با حداقل موجودی ۱۰۰ هزار لیر، به دارنده حساب زراعت‌بانک به طور ماهیانه ۱۵۸۳ لیر بهره تعلق می‌گیرد که با کسر مالیات به حساب فرد واریز می‌گردد.

پرواز استانبول یا آنکارا و اقامت هتل با قیمتی مناسب در اسرع‌وقت برای شما رزرو می‌شود.

مسعود

امکانش هست که پنج شنبه صبح پرواز کنم به استانبول و جمعه شب برگردم ایران؟ کارها تو این دو روز انجام شدنیه؟

مشاور نیلگام

با رسیدن به خاک ترکیه، نماینده نیلگام در استانبول یا آنکارا به استقبال شما آمده و با ترانسفر فرودگاهی شما را تا هتل همراهی می‌کند.
ظرف ۲ روز اقامت شما در ترکیه، تمامی امور دریافت کد مالیاتی، خرید سیم کارت ترکیه، ارائه آدرس معتبر ترکیه و افتتاح حساب بانکی با راهنمایی، همراهی و نظارت نماینده نیلگام برای شما به انجام می‌رسد.
تمامی اطلاعات حساب، رمز اینترنتی و کارت اعتباری پس از صدور توسط زراعت‌بانک، به مشتری تحویل گردیده و در پایان کار، فرد با ترانسفر از هتل تا فرودگاه همراهی می‌شود.

ابراهیم محمودی

سلام می خواهم پنجاه هزار لیر در بانک زراعت سپرده یک ساله باز کنم . چه باید کنم سود سالیانه چند در صد است؟کردیت کارت بین المللی چگونه به من تعلق می گیرد؟

ادمین

سلام وقتتون بخیر ،روال کار به این صورت است که شما ابتدا در دفتر نیلگام ۳۰۰ دلار هزینه خدمات صدور کارت را پرداخت می کنید. سپس به ترکیه سفر می کنید و نماینده ما برای شما کد مالیاتی اخذ می کند تا با آن حساب باز کنید. در حسابی که به نام خودتان خواهد بود حداقل موجودی اولیه باید ۲۰۰۰دلار باشد سپس یک کارت موقت به شما اعطا خواهد شد و دو هفته بعد کارت اصلی شما صادر می شود که نیلگام آن را به دست شما می رساند.
یکی از مهم ترین مزایای این کارت امکان برداشت از عابربانک های سراسر جهان و همچنین خرید از دستگاه های پوز گوناگون است که در گیفت کارت ها و کارت های مجازی این قابلیت وجود ندارد. این کارت همچنین به نام شما صادر می شود.همچنین بعد از صدور کارت شما می توانید بدون کارمزد از طریق نیلگام هر زمان که خواستید آن را شارژ کنید میتوانید جهت مشاوره رایگان تلفنی و یا حضوری لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

زینب فرامرزی

عاای

ادمین

ممنون از حضور شما.

وحید راسخ

با تشکر از سایت خوبتون

Admin

ممنون از حضور شما.

ندا ذوالفقاری

سلام روز بخیر
لطفا آدرس شرکتتان برای دریافت ویزا کارت در ترکیه ارسال نمایید به همراه شماره تماس

Admin

سلام وقت بخیر،تهران، خیابان شریعتی، خیابان دستگردی، بین شمس تبریزی و نفت شمالی، جنب بانک شهر، پلاک ۱۴۸، طبقه اول
۰۲۱۷۵۲۳۷
۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰ در خدمتتون هستیم.

سيماسياح

سلام. برای پذیرش تحصیلی در فرانسه هم فعالیت دارید؟

Admin

سلام وقت بخیر برای دوره زبان فرانسه براتون اقدام خواهیم کرد.

امیر

سلام و درود خسته نباشید – برای افتتاح حساب باید تو ترکیه ثبت شرکت بشه یا ملکی خریداری بشه ؟

Admin

سلام خیر،روال کار به این صورت است که شما ابتدا در دفتر نیلگام ۳۰۰ دلار هزینه خدمات صدور کارت را پرداخت می کنید. سپس به ترکیه سفر می کنید و نماینده ما برای شما کد مالیاتی اخذ می کند تا با آن حساب باز کنید. در حسابی که به نام خودتان خواهد بود حداقل موجودی اولیه باید ۲۰۰۰ دلار باشد . سپس یک کارت موقت به شما اعطا خواهد شد و دو هفته بعد کارت اصلی شما صادر می شود که نیلگام آن را به دست شما می رساند.
یکی از مهم ترین مزایای این کارت امکان برداشت از عابربانک های سراسر جهان و همچنین خرید از دستگاه های پوز گوناگون است که در گیفت کارت ها و کارت های مجازی این قابلیت وجود ندارد. این کارت همچنین به نام شما صادر می شود.همچنین بعد از صدور کارت شما می توانید بدون کارمزد از طریق نیلگام هر زمان که خواستید آن را شارژ کنید جهت اطلاعات تکمیلی و مشاوره لطفا با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

sabergavidel

سلام

Admin

سلام بفرمایید در خدمتم.

khosro hosseinzadeh

سلام، امکان دارد شماره های دفتر را برای من بفرستید که تلفنى سوال بپرسم ممنون میشم

Admin

سلام بله حتما ،شماره دفتر ۰۲۱۷۵۲۳۷ و یا ۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰ در خدمت شما هستیم.

میلاد

سلام و خسته نباشید. مگه برای اینکه کارتی که از زراعت بانک دریافت می‌کنیم کردیت باشه (ویزا یا مستر) نیاز به مقیم بودن و رد شدن بیمه برامون نیست؟ یعنی شما با ۳۰۰ دلار کارت اعتباری می‌گیرید؟

Admin

سلام خیر نیازی نیست که حتما مقیم باشید فقط نیاز است که یک سفر کوتاه به آنجا داشته باشید .میتوانید جهت مشاوره لطف کنید با دفتر تماس بگیرید.

مصطفی

سلام الان من میخوام حساب باز کنم میتونم ب این سایت ها اعتماد کنم برای دادن اطلاعاتم یا ن؟ یا اگه بخوام حساب بصورت حضوری افتتاح کنم باید برم ترکیه ؟نمیشه توی خود اینران این کار رو انجام داد؟

Admin

سلام مجموعه ما برای افتتاح حساب در ترکیه در خدمت شما می باشد و نیاز به یک سفر کوتاه به آنجا از جانب شما است میتوانید جهت مشاوره و بررسی مدارک لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

زهراجوادپور

باسلام خدمت مدیرمربوطه میخواستم بدونم کمترین سرمایه چه مقدارقبوله وکل هزینش چقدر میشه وازکجامیشه اقدام کرد

Admin

سلام،روال کار به این صورت است که شما ابتدا در دفتر نیلگام ۳۰۰ دلار هزینه خدمات صدور کارت را پرداخت می کنید. سپس به ترکیه سفر می کنید و نماینده ما برای شما کد مالیاتی اخذ می کند تا با آن حساب باز کنید. در حسابی که به نام خودتان خواهد بود حداقل موجودی اولیه باید ۲۰۰۰ دلار باشد . سپس یک کارت موقت به شما اعطا خواهد شد و دو هفته بعد کارت اصلی شما صادر می شود که نیلگام آن را به دست شما می رساند.
یکی از مهم ترین مزایای این کارت امکان برداشت از عابربانک های سراسر جهان و همچنین خرید از دستگاه های پوز گوناگون است که در گیفت کارت ها و کارت های مجازی این قابلیت وجود ندارد. این کارت همچنین به نام شما صادر می شود.همچنین بعد از صدور کارت شما می توانید بدون کارمزد از طریق نیلگام هر زمان که خواستید آن را شارژ کنید جهت اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان لطفا با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

بهزاد حیدری

سلام. ایا افتتاح حساب بدون حضور متقاضی ممکن است

Admin

سلام خیر دوست عزیز ،حضور شما لازم است.

hosein ramshini

کارت مستر کارت یا ویزا کارت

Admin

در خدمتتون هستیم دوست عزیز.

mohammad

سلام
ممنونم از توضیحات خوبتون تو سایت
فقط چه مدارکی نیازه برای افتتاح حساب در بانک زراعت
با تشکر

Admin

سلام وقت بخیر ممنون از حضور شما دوست عزیز ،جهت مشاوره و جزئیات لازم لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

حسن

سلام
اعتبار کارت ویزا یا مستر کارت چند ساله هست و بعد از اتمام اعتبار میتوان آنرا مجددا فعال کرد؟ و اینکه آیا سیم کارت ترکیه ای در ایران رومینگ داره (جهت دریافت اس ام اس) ؟
ممنون

Admin

سلام وقتتون بخیر ،اعتبار آن پنج ساله و قابل تمدید است .میتوانید جهت مشاوره و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

مهدی مقدم

سلام
شما در ازمیر هم امکان گشایش حساب بانکی در زراعت بانک دارید یا فقط در استانبول فعالیت نیکنید

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز افتتاح حساب در زراعت بانک ترکیه در خدمت شما هستیم.