تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

ویزای کانادا

فرقی نمی‌کند انگیزه شما از سفر به کانادا دیدار اقوام و آشنایان، شرکت در همایش‌های علمی و نمایشگاه‌های تجاری، بازدید از جاذبه‌های گردشگری در قالب تور کانادا، تحصیل و یا استفاده از فرصت‌های مطالعاتی باشد؛ با هر هدف و انگیزه‌ای که بخواهید وارد این کشور شوید، به عنوان یک ایرانی ملزم به دریافت ویزای کانادا هستید.

سیاست‌های جذب شهروند، نیروی کار و گردشگر کانادا باعث شده حتی با وجود روابط نه‌چندان جالب دولت‌های ایران و کانادا، هم‌چنان این کشور به عنوان یکی از مقاصد اصلی سفر توریستی، ادامه تحصیلی و زندگی مطرح باشد. مجموعه نیلگام با بیش از یک دهه تجربه در زمینه خدمات ویزای کانادا، مشاور و همراه شما برای دریافت این ویزا خواهد بود و سعی دارد اطلاعات کاملی برای شما در این زمینه فراهم آورد.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 518    میانگین: 3.8/5]

مقدمه

کشوری با تنوع گسترده جغرافیایی که برغم باور عمومی از آب و هوای کانادا، می‌توان گفت اقلیم آن در نواحی مختلف بویژه در مرزهای جنوبی بسیار متفاوت از تصویر ذهنی ما است. آب و هوای کانادا چنان تنوعی دارد که در برخی روزها دمای یک نقطه از آن تا ۳۰ درجه زیر صفر می‌رسد درحالیکه در همان روز دمای شهری دیگر مثبت ۳۰ درجه سانتیگراد است. کانادا کشوری است برای هر نوع سلیقه و ترجیح.

در ادامه توضیحات جامعی در رابطه با ویزای کانادا مثل انواع ویزای کانادا، شرایط درخواست ویزا کانادا، هزینه، مدارک لازم و … را به تفصیل ارزیابی کرده‌ایم تا اطلاعات جامعی را از فرایند ویزای کانادا بدست آورید.

ویدئو معرفی ویزای کانادا

ویدئو معرفی ویزای کانادا

انواع ویزای کانادا

ویزا کانادا انواع مختلفی دارد که بسته به نیاز هر فرد می‌بایست نسبت به دریافت آن اقدام کرد. انواع ویزای کانادا شامل مواردی متعددی چون ویزای تویستی، ویزای تحصیلی، ویزای فرصت مطالعاتی و … است که در ادامه دسته‌بندی کاملی از انواع ویزای کانادا به همراه توضیحات آن ارائه گشته است. به طور کلی انواع ویزای کانادا اساسا به دو دسته کلی تقسیم بندی می‌شود:

 • ویزای موقت کانادا
 • ویزای اقامت دائم کانادا

برای ثبت درخواست و دریافت هر یک از ۲ قسم ویزای کانادا از دو طریق می‌توان اقدام کرد. ثبت نام آنلاین ویزای کانادا و روش دوم مراجعه حضوری به سفارت کانادا و ارائه مدارک به صورت دستی پرکردن مدارک در محل سفارت کانادا که اصطلاحا به آن (Draft یا Paper) می‌گویند.

به دلیل بسته بودن سفارت کانادا متقاضیان دریافت ویزا کانادا می‌بایست برای انگشت‌نگاری و یا بیومتریک ویزای کانادا به یکی از وَکهای دفاتر VFS در کشورهای اطراف ایران مراجعه کنند. اگر چه بنابر اعلام سایت رسمی سفارت کانادا در حال حاضر بهترین روش برای درخواست ویزای این کشور، ثبت نام آنلاین ویزا کانادا است.

ویزای موقت کانادا

ویزای موقت کانادا به نوعی از ویزای این کشور گفته می‌شود که فرد طی زمانی مشخص و محدود اجازه ورود به خاک کانادا را خواهد داشت. ویزای موقت کانادا را می‌توان ذیل ۳ زیرمجموعه اصلی تقسیم‌بندی کرد:

 • ویزای توریستی کانادا
 • ویزای تحصیلی کانادا
 • ویزای همراه کانادا

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا یا (Visitor Visa) همانگونه که از نام آن بر‌آید با اهدافی توریستی صادر می‌شود. نکته جالب در خصوص این ویزا این است که در حال حاضر این ویزا به شکل ویزای مولتی کانادا (Canada Multiple Visa) که در ایران با نام‌هایی همچون ویزای ۵ ساله کانادا نیز معروف شده، صادر می‌شوند. در واقع بنابر اعلام وب سایت سفارت کانادا به افسران مهاجرت این کشور توصیه شده‌است ویزای توریستی کانادا را تا جای ممکن به شکل ویزای مولتی صادر کنند.

دارندگان ویزای مولتی کانادا قادر خواهند بود تا زمان اعتبار ویزای خود (اعتبار ویزای مولتی کانادا تا زمان اعتبار پاسپورت است) در هر زمان و بدون محدودیت وارد خاک کانادا شوند و هر بار تا مدت ۶ ماه در این کشور اقامت داشته باشند. بعد از گذشت ۶ ماه کافی است یک بار ولو به مدت ۶ ساعت از کانادا خارج شوند و مجددا به این کشور بازگردند تا اقامت آنها در کانادا برای ۶ ماه دیگر بلامانع باشد.

ویزای نرمال کانادا

در این نوع ویزا ارائه دعوتنامه بر عهده خود متقاضی خواهد بود و روند درخواست ویزای کانادا طبق روال مرسوم صورت خواهد گرفت. پس از تکمیل مدارک مورد نیاز که فهرست آنها در بخش مربوط به فرم‌های درخواست ویزای کانادا در همین صفحه قرار داده‌ شده‌است، هر یک از این مدارک به دارالترجمه هلدینگ نیلگام (واقع در ساختمان مجموعه) ارجاع داده خواهد شد و سپس توسط تیم مجرب اجرایی نیلگام به صورت آنلاین برای ویزا کانادا اقدام می شود.

سوپر ویزای کانادا

سوپر ویزای کانادا، نوعی ویزای توریستی کانادا برای والدین و یا پدر بزرگ و مادربزرگ فردی است که در کانادا اقامت دائم دارد. به بیان دیگر دعوت کننده می‌بایست فرزند و یا نوه متقاضی باشد. حداقل حقوق پایه دعوت کننده در کانادا نباید از ۲۴۰۰۰ دلار در سال کمتر باشد؛ مدارک اقامت و برگه‌های ارزشیابی شرایط مالی و مالیاتی فرد دعوت کننده نیز حتما باید ضمیمه پرونده درخواست سوپر ویزای کانادا شود. همچنین دعوت کننده باید بیمه خدمات درمانی متقاضی را حداقل برای یک سال از داخل خاک کانادا پرداخت کرده و فرد دعوت شونده باید زیرنظر پزشکان مورد اعتماد سفارت معاینه شود. تاییده پزشک معتمد سفارت از آن جهت است که سلامت متقاضی پیش از ورود به کانادا تایید شود تا هدف از اقامت در کانادا درمان و تحمیل هزینه‌های درمانی به دولت کانادا نباشد. اعتبار اعلام شده برای سوپر ویزای کانادا تا ده سال است اما از آنجائیکه گذرنامه‌های ایرانی حداکثر تا پنج سال اعتبار دارند، ویزا کانادا که از این طریق به متقاضیان ایرانی تعلق می‌گیرد پنج ساله است. این ویزا چند بار ورود است و به دارنده آن اجازه می دهد در هر بار ورود حداکثر دو سال در کانادا اقامت داشته باشد. پس از پایان اعتبار پاسپورت متقاضی نیاز به اقدام مجدد نیست و تنها برچسب سوپر ویزا بر روی پاسپورت جدید الصاق می‌شود.

ویزای تحصیلی کانادا

کانادا و نظام آموزشی این کشور یکی از بهترین مقاصد برای علاقمندان به ادامه تحصیل و متقاضیان ویزای تحصیلی کانادا است. سیستم آموزشی این کشور بسیار نظام‌مند و مجهز و عمدتا به شکل استانی یا ایالتی مدیریت می‌شود. البته نظام کلی آموزش در کانادا تحت نظارت دولت فدرال بوده بنابراین با وجود برخی تفاوت‌ها می توان گفت کانادا از سیستم آموزش یکپارچه و بسیار به روز برخوردار است. نزدیک به ۶ درصد تولید ناخالص داخلی (GDP) کانادا به سیستم آموزش این کشور تخصیص داده می‌شود و می‌توان گفت کانادا بیشترین هزینه را در بخش آموزش در بین دیگر کشورهای توسعه یافته جهان دارد.

سیستم آموزشی کانادا به دو بخش کلی آموزش همگانی یا عمومی و آموزش خصوصی یا غیر انتفاعی تقسیم بندی می‌شود. این تقسیم بندی چه برای دوره ابتدایی، چه برای دوره متوسطه و چه برای تحصیلات تکمیلی و دانشگاهی صادق است.  اولین قدم برای درخواست ویزا کانادا تکمیل فرم ارزیابی تحصیلی کانادااست. بعد از پر کردن فرم ارزیابی تحصیلی کارشناسان هلدینگ نیلگام ضمن بررسی شرایط با شما تماس گرفته و در غالب مشاوره‌ای کاملا فنی و مبتنی بر سال‌ها تجربه، بهترین گزینه‌ها برای تحصیل در کانادا را به شما معرفی خواهند کرد.

ویزای دانش آموزی کانادا

آموزش به محصلان در کانادا بطور کلی از سن ۵ سالگی شروع شده و تا ۱۷ سالگی (گاها ۱۸ سالگی) ادامه خواهد داشت. تقسیم بندی سطوح آموزش در مدارس کانادا از سطح ۱ آغاز شده و تا سطح ۱۲ (بجز استان کبک که ۱۱ سطح دارد) ادامه می‌یابد. پیش دبستانی در بسیاری از استان‌های کانادا سطح نامیده می شود و دوره ابتدایی تا سطح ۶ ادامه خواهد یافت. دوره راهنمایی در مدارس کانادا از سطح ۷ آغاز شده و در سطح ۹ پایان می‌یابد. مقطع متوسطه یا دبیرستان در کانادا نیز از سطح ۱۰ تا سطح ۱۲ بطول خواهد انجامید.

بر اساس قوانین آموزشی کانادا که به تصویب دولت فدرال نیز رسیده است، دانش آموزان خارجی برای تحصیل در مدارس دولتی کانادا باید سالانه بین ۱۰ تا ۱۴ هزار دلار کانادا بپردازند. هزینه مدارس خصوصی در کانادا به مراتب از این عدد بالاتر است. هلدینگ نیلگام بواسطه کارگزاران کانادایی خود، بنابر درخواست و شرایط شما آماده ارائه مشاوره‌های فنی در خصوص بهترین مدارس کشور کانادا و اخذ پذیرش تحصیلی برای دانش آموزان خواهد بود.

ویزای دانشجویی کانادا

تحصیلات تکمیلی در کانادا همچون بسیاری دیگر از کشورها بلافاصله پس از پایان دبیرستان آغاز شده و شامل مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا می شود. دانشگاه‌های بین‌المللی بسیاری در شهرهای مختلف ایالت‌های کانادا پراکنده شده‌اند که این موضوع نظام تحصیلات تکمیلی در کانادا را بسیار گسترده کرده‌است. مدارک تحصیلی اخد شده از دانشگاه‌های کانادا در سرتاسر جهان معادل‌سازی شده و به رسمیت شناخته می‌شوند. البته در شرایط فعلی و نیاز بازار کار کانادا به نیروی متخصص و جوان، بسیاری از افراد در کانادا ترجیح می‌دهند دوره‌های کوتاه مدت در کالج‌ها و یا موسسات فنی را به جای تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاهی انتخاب کنند تا ضمن کسب مهارت‌های ضروری و مرتبط، سریعتر جذب بازار کار در کانادا شوند. هلدینگ نیلگام در این مقطع نیز پس از بررسی فرم ارزیابی تحصیلی، ضمن اخذ پذیرش تحصیلی از معتبرترین دانشگاه‌ها و کالج‌های کانادا روند دریافت ویزای تحصیلی شما را بسیار کوتاه‌تر خواهد کرد.

ویزای فرصت مطالعاتی کانادا

به منظور ارتقای تبادلات علمی و فرهنگی مابین کانادا و دانش پژوهان سایر کشورها، تسهیلاتی به منظور ارائه ویزای فرصت مطالعاتی کانادا به واجدین شرایط، اعطا می‌شود. متقاضیان می‌توانند پس از دریافت پذیرش از دانشگاه، موسسه علمی و یا مراکز هنری کانادا، جهت دریافت ویزای فرصت مطالعاتی  اقدام نمایند. از آنجائیکه این ویزا در رده‌بندی خاصی بین ویزاهای تحصیلی و کاری جای میگیرد، انتخاب نوع صحیح ویزا از اهمیت زیادی در پروسه اقدام برای ویزای فرصت مطالعاتی برخوردار است.

اکثر متقاضیان می‌بایست جهت دریافت ویزای کاری اقدام نمایند و برحسب مورد که آیا در حین دوره از استاد و مرکز آموزشی مقصد حقوق دریافت می‌کنند یا خیر، باید فرم‌های مربوطه را تکمیل و هزینه های مرتبط را به اداره مهاجرت کانادا پرداخت نمایند. در برخی موارد با توجه به طول مدت دوره و ماهیت علمی یا پژوهشی آن می‌توان برای سایر ویزاها، مانند ویزاهای تحصیلی و یا حتی ویزیتور عادی اقدام نمود. متقاضیان ویزای فرصت مطالعاتی کانادا معمولا از شرایط علمی، پژوهشی و فرهنگی خاصی برخوردار هستند.

ویزای همراه تحصیلی کانادا (برای والدین، فرزندان و همسر)

سفر به کشوری دیگر آن هم در مقاطع ابتدایی تحصیل و شرایط زندگی فرزندان از جنبه‌های مختلف دغدغه‌ای مهم برای تمامی والدین است. اینکه فرزندان در شرایطی تحصیل می‌کنند، اسکان و خورد و خوراک آنها به چه شکل  و کیفیتی است و در نهایت چه نظارتی بر آنها انجام می‌شود، همگی از مواردی هستند که والدین را بر آن داشته تا با بهره‌مندی از ویزای همراه کانادا بتوانند در دوران تحصیل در کنار فرزندان خود باشند. از سوی دیگر این نگرانی در مقاطع بالاتر تحصیل نیز وجود دارد و بسیاری تاکید دارند همسر  و یا فرزندانشان در دوران تحصیل در کنارشان باشند. دریافت ویزای همراه برای والدین، همسر و فرزندان محصلین و دانشجویان در کشور کانادا یکی دیگر از خدمات هلدینگ نیلگام در زمینه ویزا کانادا است.

از دو طریق می‌توان برای ویزای همراه کانادا اقدام کرد:

 • ویزای توریستی یا Temporary Resident Visa: در این نوع ویزا که همزمان با درخواست ویزای تحصیلی محصل در دانشگاه و یا مدرسه ارسال می‌شود، والدین دانش آموز و یا دانشجو می‌توانند ویزای همراه کانادا را با اعتباری ۶ ماهه دریافت نمایند. همچنین در این نوع ویزا که به آن ویزای TRV گفته می‌شود در صورتیکه یکی از والدین دارای ویزای کار یا تحصیل در کانادا باشد، فرزندان آنها برای دریافت ویزای تحصیلی نیازی به ارایه نامه قبولی از مدارس را ندارند و میتوانند بدون مشکل برای ویزای کانادا درخواست کنند.
 • ویزای اجازه کار یا OPEN WORK PERMIT: اگر متقاضی در یکی از دانشگاه‌ها و یا کالج‌های معتبر کانادا به صورت تمام وقت پذیرفته شده باشد یا در حین تحصیل باشد، همسر وی می‌تواند برای ویزای کار اقدام نماید. این ویزا به همسر متقاضی این اجازه را خواهد داد که به صورت تمام‌وقت و بدون نیاز به دریافت مجوز درکانادا کار یا تحصیل کند. برای این نوع ویزا می‌توان همزمان با درخواست ویزای تحصیلی کانادا اقدام کرد و یا پس از پذیرش تحصیلی و استقرار یکی از زوجین در کانادا برای همسر وی اقدام درخواست ویزای اجازه کار داده شود.
ویدئوی نکات مهم ویزای کانادا

ویدئوی نکات مهم ویزای کانادا

شرایط دریافت ویزای کانادا

شاید بهترین شکلی که بتوان شرایط دریافت ویزای کانادا (ویزای موقت) را بررسی کرد، مراجعه به بخش چک لیست مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا کانادا باشد.

دپارتمان ویزا و وقت سفارت هلدینگ نیلگام با قرار دادن چک لیست های مربوط به درخواست انواع ویزا کانادا به زبان فارسی به متقاضیان کمک خواهند کرد از شرایط مورد نیاز برای درخواست ویزای کانادا بطور دقیق مطلع شوند.

مراحل درخواست ویزای کانادا

همانگونه که پیشتر اشاره شد، برای درخواست ویزا کانادا به دو روش می‌توان اقدام کرد:

 • ثبت نام آنلاین ویزای کانادا
 • مراجعه حضوری به سفارت

نخستین گام در ثبت نام آنلاین ویزای کانادا ثبت یک حساب کاربری است. پس از ایجاد حساب کاربری، متقاضیانی که از طریق آنلاین اقدام به ثبت درخواست ویزای کانادا می‌کنند، بعد از واریز آنلاین هزینه ثبت نام یک شماره پیگیری یا Tracking No. دریافت می‌نمایند که تمامی مراحل پیگیری جواب ویزا کانادا درخصوص پرونده از طریق این شماره انجام خواهد شد. پر کردن دقیق و شفاف فرم ۵۲۵۷ مهمترین عامل در موفقیت درخواست شما خواهد بود، بنابراین توصیه می‌کنیم این مهم حتما با مشاوره از موسسات معتبر انجام شود.

تاکید سایت رسمی سفارت کانادا برای متقاضیان ویزا کانادا، ثبت نام آنلاین است. روشی که هم هزینه بسیار کمتری در مقایسه با مراجعه حضور به سفارت خواهدداشت و هم پیگیری آپ‌دیت پرونده از این طریق بسیار راحت‌تر و سریع‌تر خواهد بود. بدلیل تعطیلی سفارت کانادا در ایران می‌توان گفت ثبت نام آنلاین ویزای کانادا در حال حاضر بهترین گزینه برای متقاضیان ویزای کانادا بویژه برای ما ایرانیان است.

مراحل کلی و راهنمای ثبت نام آنلاین ویزا کانادا به شرح زیر است:

 • ایجاد یک حساب کاربری انحصاری و تکمیل فرم
 • تکمیل فرم‌های درخواست ویزای کانادا
 • پرداخت آنلاین هزینه های مربوط به ویزا و انگشت نگاری
 • دریافت برگه تاییده درخواست به همراه شماره پیگیری
 • دریافت نامه انگشت نگاری
 • حضور در یکی از سفارت خانه های کانادا برای انگشت نگاری
 • بررسی نهایی و اعلام قبول درخواست ویزا
 • مراجعه مجدد به سفارت برای تحویل پاسپورت و اخذ ویزا

ثبت نام حضوری که به آن اصطلاحا (Draft  یا  Paper) می‌گویند روشی جایگزین برای درخواست ویزای کانادا ست. در این روش متقاضی بدون نیاز به وقت قبلی به یکی از وک‌های دفاتر VFS مراجعه کرده و ضمن ارائه دستی مدارک ترجمه شده و تکمیل فرم‌های مربوطه، اقدام به انگشت نگاری کرده و به کشور باز می‌گردد. آدرس ایمیل ارائه شده توسط متقاضی در هنگام پر کردن فرم‌های ثبت نام ویزا کانادا، پل ارتباطی متقاضی و سفارت کانادا خواهد بود.

مدارک لازم برای دریافت ویزای کانادا

مدارک مورد نیاز برای ویزای کانادا بسته به نوع ویزای مورد درخواست متقاضی متفاوت است. برخی نکات وجود دارند که در زمان ارائه مدارک باید به آنها توجه کرد، برای مثال با توجه به زمان ۲ تا ۳ ماهه صدور ویزا کانادا بهتر است متقاضیان ویزای توریستی کانادا پاسپورتی دست کم با ۹ ماه اعتبار ارئه دهند. همچنین بهتر است تمامی پاسپورت‌های قبلی داوطلب نیز با هدف بررسی بهتر سابقه سفر (Travel History) ارائه شوند.

مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی کانادا

مدارک شناسایی

 1. اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت های قدیمی که در آن ها ویزا درج شده است.
 2. یک قطعه عکس جدید ۳٫۵ در ۴٫۵ رنگی با زمینه سفید
 3. ترجمه شناسنامه
 4. ترجمه سند ازدواج در صورت همسفر بودن با همسر (در صورت همراهی فرزندان حتما گواهی اشتغال به تحصیلشان ترجمه شود.)
 5. تکمیل فرم اطلاعات فردی و فرم اطلاعات خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به صورت جداگانه

مدارک مالی

 1. نامه تمکن بانک به زبان انگلیسی و ممهور به مهر امور بین الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد. در صورتی که گواهی سپرده بلندمدت، گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه دارید نیز ارائه دهید (مدت اعتبار نامه تمکن مالی و ریزپرینت ۴ ماه اخر یک ماه است.)

مدارک اسناد ملکی

 1. در صورت نداشتن دعوت نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا الزامی است.
 2. ترجمه رضایت نامه محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند. رضایت نامه باید از سوی کسی باشد که آن ها را همراهی نمی کند.

مدارک شغلی

 1. کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر و مدت زمان موافقت شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر و ترجمه حکم کارگزینی
 2. کارفرمایان: ترجمه “آگهی تاسیس”، “آگهی تغییرات” و آگهی تصمیمات” شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانک شرکت و ریزپرینت ۴ ماه آخر به لاتین

مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا

مدارک پذیرش

 1. مدرسه یا دانشگاه مد نظر می‌بایت نامه پذیرش را کامل کرده و برایتان بفرستند و شما باید نامه اصلی را با فرم مجوز تحصیلی پر کرده و ارسال نمایید

مدارک شناسایی

 1. پاسپورت متقاضی و همراهان
 2. ۲ قطعه عکس جدید ۳٫۵ در ۴٫۵ زمینه سفید و هر یک از همراهان – نام و تاریخ تولد هر فرد باید پشت عکس نوشته شود

مدارک مالی

 1. نامه بانک از کانادا اگر پولتان را به کانادا فرستاده اید
 2. نامه وام دانشجویی از موسسه مالی
 3. نامه تمکن مالی ۴ ماه اخیر
 4. نامه تمکن مالی به همراه مبلغ مبدل به دلار کانادا
 5. فیش واریزی تحصیل
 6. نامه مالی ساپورت کننده؛ چه شخصی باشد چه موسسه

مدارک لازم برای دریافت ویزای فرصت مطالعاتی کانادا

تمامی موارد اشاره شده در مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی بعلاوه :

 1. گواهی اشتغال به تحصیل در صورت دانشجو بودن
 2. رزومه کامل و عکس دار با ذکر تمامی تاریخ ها و سوابق شغلی در صورت موجود بودن
 3. نامه پذیرش از دانشگاه کانادایی
 4. ترجمه آخرین مدرک تحصیلی و ترجمه ریزنمرات آخرین مقطع تحصیل
 5. نامه از دانشگاه محل تحصیل یا وزارت علوم (ایران) مبنی بر اینکه شما را حمایت مالی می کنند.
 6. فرم LMIA
 7. رسید پرداختی ۲۳۰ دلار که از کانادا پرداخت شده باشد
 8. ارائه مدرک زبان معتبر، در صورت لزوم

تعرفه ویزای کانادا

خدماتهمکارمسافر
ثبت نام ویزای توریستی نرمال۳۸۰ دلار کانادا۴۲۰ دلار کانادا
ثبت نام ویزای توریستی نرمال از نفر دوم به بعد340 دلار کانادا380 دلار کانادا
ثبت نام ویزای توریستی نرمال افراد زیر 14 سال290 دلار کانادا330 دلار کانادا
ثبت نام ویزای دانشجویی و فرصت مطالعاتی۵۰۰ دلار کانادا۶۰۰ دلار کانادا


تخفیف ویژه

40 دلار تخفیف برای مشتریانی که به صورت آنلاین ثبت نام میکنند!

ثبت نام کنید

پیگیری جواب ویزای کانادا

در روش ثبت نام آنلاین ویزای کانادا هر متقاضی به حساب کاربری خود در سایت رسمی سفارت کانادا مراجعه کرده و پس از درج شماره پیگیری و تاریخ تولد (میلادی) می‌تواند در جریان آخرین آپدیت‌ پرونده خود قرار بگیرد. طبعا پیگیری درخواست ویزای کانادا از طریق مراجعه به حساب کاربری بسیار ساده‌تر است و احتمال با خبر نشدن از آپدیت‌های پرونده به حداقل کاهش می‌یابد.

در روش مراجعه حضوری اما پیگیری جواب ویزا کانادا در این روش کمی دشوارتر بوده و عموما مشکلاتی را برای متقاضیان ایجاد می‌کند. هماهنگونه که اشاره شد در این روش ایمیلی که متقاضی در هنگام مراجعه به دفاتر بیومتریک و پر کردن فرم‌های مربوط درج می‌کند، پل ارتباطی وی با سفارت خواهد بود. در بسیاری از مواقع متقاضیان دیر متوجه ایمیل ارسالی از سوی سفارت می‌شوند و یا پیام ارسالی به فولدر Spam رفته و درخواست کننده ویزا کانادا اصلا متوجه ایمیل نمی‌شود. از آنجایی که برای مثال متقاضی تنها ۳۰ روز از زمان صدور نامه انگشت نگاری فرصت دارد به یکی از دفاتر انگشت نگاری سفارت کانادا مراجعه کند، عدم اطلاع به موقع می‌تواند مشکلات بسیاری را موجب شود.

از سوی دیگر بعضا مشاهده شده‌است مدارک ارائه شده به دفاتر انگشت نگاری سفارت کانادا در زمان پر کردن فرم‌ها و یا پس از آن به هر دلیلی مفقود می‌شوند! حال آنکه در روش ثبت نام آنلاین مدارک در فرم مربوطه آپلود شده و امکان مفقود شدن وجود ندارد

ریجکت شدن ویزای کانادا

رد شدن درخواست ویزای کانادا یا اصطلاحا ریجکت ویزا، کابوس هر مسافر، دانشجو و یا بیزینس‌‌منی خواهد بود که برای آینده برنامه‌ها ریخته و رویاپردازی‌ها کرده‌است. مشکل زمانی ناراحت کننده‌تر می‌شود که متقاضی برای ثبت درخواست و طی کردن مراحل آن چه از نظر مالی و چه از نظر زمان و انرژی هزینه‌های بسیاری متقبل شده باشد.

بطور کلی چند عامل کلیشه‌ای همواره در رد شدن درخواست ویزا کانادا نقش دارند. عواملی که در واقع موجب تردید افسر مهاجرت در خصوص انگیزه متقاضی از سفر به کانادا و یا بازگشت وی پس از پایان مهلت ویزا می‌شوند. مهمترین این عوامل عبارتند از:

 • تردید آفیسر سفارت درخصوص بازگشت متقاضی به کشور مبدا پس از پایان مهلت ویزا
 • تردید درباره انگیزه و دلایل سفر به کانادا
 • ضعیف بودن سابقه سفرهای خارجی متقاضی (به‌ ویژه سفر به کشورهای حوزه شنگن)
 • کافی نبودن مدارک مالی و دارایی های متقاضی در کشور مبدا
 • پیوند‌های خانوادگی ضعیف متقاضی در کشور مبدا

تردید در هر یک از این موارد در کنار عواملی همچون و ضعیف اقامت در کشور مبدا، طول مدت اقامت در کانادا، وضعیت شغلی متقاضی در کشور محل اقامت و هرگونه سوء پیشینه در کانادا همگی از عواملی هستند که به راحتی موجب ریجکت ویزا کانادا خواهند شد. در ادامه و در نگاهی موشکافانه تر به بررسی دلایل رد شدن ویزای توریستی کانادا و همچنین ریجکت ویزای تحصیلی کانادا خواهیم پرداخت.

اعتراض به رد ویزای کانادا

اتفاقی که نباید، رخ داده است. چه باید کرد؟ بر اساس قوانین تازه‌ای که سفارت کانادا برای ایرانیان مصوب کرده است، امکان اعتراض به ریجکت ویزا دیگر وجود ندارد و به این منظور باید یک درخواست جدید ثبت کنید. این در حالی است که پیش از این شما امکان اعتراض به ریجکتی ویزای خود را داشتید. دلایل ریجکت ویزای کانادا و نحوه اعتراض به رد شدن ویزا مراحلی دارد که کارشناسان نیلگام می‌توانند شما را در این مسیر همراهی کنند.

مشاوره ویزای کانادا

راهنمایی و مشاوره ثبت نام ویزای کانادا در هلدینگ نیلگام کاملا رایگان است. چه از طریق تماس تلفنی با شماره ۷۵۲۳۷-۰۲۱ و چه از طریق مراجعه حضوری کارشناسان دپارتمان ویزا و وقت سفارت مجموعه نیلگام آماده پاسخگویی به شما هستند.

پروسه دریافت ویزا کانادا، روندی فنی، حساس و نیازمند دقت و تجربه بالا دارد. کوچکترین اشتباهی در پر کردن فرم های مختلف درخواست ویزای کانادا می‌تواند به راحتی موجب تردید افسر مهاجرت و در نتیجه ریجکت درخواست شما شود.

لینک دانلود تمامی فرم‌های مربوط به درخواست ویزا کانادا و چک لیست‌های مرتبط، در بخش دانلود فرم‌ها قرار داده شده‌اند و شاید بنظر برسد برای مثال ثبت نام آنلاین ویزای کانادا با در اختیار داشتن این فرم‌ها و مطالعه نمونه های تکمیل‌شده، کار ساده‌ای باشد. اما واقعیت این است که بر اساس سال‌ها تجربه ما در امور مربوط به ویزا کانادا، شانس موفقیت و پذیرش درخواست متقاضیانی که از ابتدا با مطالعه و مشاوره پای در این عرصه گذاشته‌اند بسیار بیشتر از افرادی بوده‌است که تنها با اتکا به اطلاعات پراکنده شخصی برای ویزا کانادا اقدام کرده اند.

بنابراین شاید منطقی بنظر برسد که برای علاج واقعه قبل از وقوع چاره‌ای بیاندیشیم و با مطالعه و تحقیق دقیق ضمن کسب مشاوره از موسسات معتبر و با سابقه در این عرصه، آینده تحصیلی و اقامتی خود را به خطر نیاندازیم.

نظرات

رضا قربانی

منظورتون از ویزای تضمینی ۵ ساله چیه یعنی حتما سفارت به ما ویزا میده؟ چه شرایطی باید داشته باشیم

منظور از تضمین مبلغ هست که در صورت ریجکتی کل ۱۶۰۰ دلار عودت داده میشه برای این ویزا شما باید قبلا سفرهای معتبری مثل اروپا آمریکا استرالیا انگلیس و یا کره را داشته باشید

کاوه

مگه هزینه طبق اون چیزی که بالا زدید ۴۲۰ دلار نیست؟
آخه اینجا می گید کل ۱۶۰۰ دلار عودت داده می شه؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد هزینه ویزای کانادا،هزینه اخذ ویزای کانادا به صورت نرمال ۴۲۰دلار کانادا می باشد و ۱۶۰۰ دلار آمریکا اقدام به صورت تضمینی می باشد که تضمینی بدین معنی است که در صورت نداشتن دعوت نامه برای شما دعوت نامه تهیه می کنیم،و در صورت ریجکتی مبلغ عودت خواهد داده شد.در خدمت شما هستیم.

امین

یه سوال داشتم‌. سفر کردن به ترکیه . روسیه . اینا تاثیر داره یا حتما باید حوزه شینگن باشه یا مثلا استرالیا و آمریکا ….
ممنون میشم بگید .

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا،کشورهای نامبرده شده آسیایی هستند و برای سفر به کانادا سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و یا دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب متاثر می باشد و همچنین وجود دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان و آشنایان شانس اخذ ویزا شما زیاد می کند می توانید جهت مشاوره لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس مربوطه صحبت فرمایید.با سپاس

جوانه

سلام خسته نباشید
من کارشناسی ارشد مکانیک دارم و به همراه مادرم میخوایم برای ویزای توریستی کانادا به دعوت داییم اقدام کنیم مامانم خانه دار هستن و منم تازه فارغ التحصیل شدم و دارم روی مقاله ام کار میکنم تو فرم ویزا هم تو قسمت شغل همینو نوشتم…قبلا فقط یک بار مکه رفتیم…باید گواهی چیزی داشته باشم برای اپلود که الان مشغول همکاری برای نوشتن مقاله با استادم هستم؟ احتمال گرفتن ویزای توریستی چقدر است؟ نامه بانک برای ساپورت مالی از طرف پدرم و داییم کافی است یا نیاز است حسابی به اسم خودم باشه؟
پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد با توجه به شرایطی که ذکر کردید شانس ویزا شدن شما پایین می باشد بهتر ابتدا سابقه سفرتون ارتقا دهید و در کنار آن دعوت نامه داییتون را بگذارید در این صورت شانس ویزا شدن بیشتر است.

همت الله

با سلام و خسته نباشی من ۲۹ سالمه و متاهل هستم و یک فرزند دارم سابقه بیمه ۸ سال دارم، لیسانس معمارری شاغل در اداره راه و شهرسازی هستم و در حوضه ساختمان و پالایشگاه تجربه کاری دارم متاسفانه مسافرت خارج از کشور نداشتم ایا امکان رجکت شدن ویزای من وجود دارد ؟ هزینه ویزای ترویستی چقد میشه و بهترین راه حل برای گرفتن اقامت چیست ؟

ادمین

سلام برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم که اگر تحصیلی اقدام کنید منجر به اقامت می شود منتهی در ارتباط با ویزای توریستی کانادا،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد هزینه ویزا ۴۲۰دلار کانادا .میتوانید جهت مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید.

Melissa.R

سلام
من ۱۵ سالمه. داییم با خانوادش ۱۰ ساله که تو کانادا زندگی میکنن. مادربزرگم هم مقیمِ کاناداس و هر سال ، میره اونجا و برمیگرده.
داییم میخواد واسه من دعوتنامه بفرسته و من این بار که مادربزرگم بره اونجا ، منم باهاش برم و حداقل ۲۰ روزی اونجا سفر کنم و داییم رو بعد از ۶ سال ببینم. داییم اونجا تو دانشگاه تدریس میکنه و وضع مالیش خیلی خوبه
احتمال اینکه بهم ویزا بدن چقدره؟

ادمین

سلام ،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید وجود دعوت نامه شانس ویزا افزایش می دهد منتهی سابقه سفر هم بخش مهمی از اخذ ویزا تشکیل می دهد که بهتر لطف فرمایید برای بررسی شرایط و مدارک با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان بخش مربوطه صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

سیامک خسروی

قصد مهاجرت به کانادا. دارای ۴۲ سال سن. و ۲۶ سال سابقه ی بیمه و فوق لیسانس حسابداری هستم

ادمین

سلام دوست عزیز در حال حاضر برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم.

مژگان حبیبی

من شنیدم که با ویزای همراه، تا زمانی که study permit دانش آموز مهلت داره یا تمدید میشه، پدر یا مادر که ویزای همراه دارن میتونن کنار فرزند بمونن و نیازی نیست هر شش ماه از کانادا خارج بشن.‌این درسته؟

ادمین

سلام فقط مادر میتواند ویزای همراه بگیرد .بله صحیح است.

رضا کوه وایی

من بعد ۸ماه از ارسال مدارکم رفتم ترکیه انگشت نگاری حالا ۴ماه گذشته از انگشت نگاریم ولی هنوز جوابی نیومده

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز پاسخ ویزای کانادا کاملا به سفارت بستگی دارد اگر پس از ۱۲۰ روز پاسخی دریافت نکردید میتوانید به سفارت ایمیل بزنید که از این بابت باید به اکانتی که برای درخواست ویزا اقدام کردید دسترسی داشته باشید.

مازیار مقصودلو

سلام.من در حدود ۸ سال است که PRکانادا دارم ولی تمایلی به اقامت در انجا ندارم.همسر و دو دخترم سیتیزن انجا هستند و من فقط سالی یک یا دوبار به انجا می روم و هر بار در فرود گاه کانادا دچار مشکل می شوم که چرا در کانادا ساکن نیستم. ایا من می توانم در این شرایط تقاضای ویزای ۵ ساله بکنم تا هر بار دچار مشکل توسط پلیس مهاجرت در فرودگاه نشوم؟

سلام.
ویزای ۵ ساله فقط زمانی می شه دریافت بشه که PR نداشته باشید. اگر بخواید باید از داشتن PR انصراف داوطلبانه بدید که یک فرم هست که توسط ما پر می شه و برای سفارت ارسال می شه. بعد از اون می تونید ویزا درخواست بدید.

ببخشید شمارتون لطف میکنید ممنون

ببخشید شمارتون لطف میکنید تشکر

ادمین

سلام،شماره دفتر ۰۲۱۷۵۲۳۷ و یا ۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰

مهدی حیدری

با سلام،من به اتفاق خانومم و دو فرزند ۲و۹ساله از طریق ارسال دعوتنامه معتبرخواهر همسرم که مقیم کانادا هستند قصد اقدام جهت ویزای توریستی داریم،من سابقه بیمه و کار خوب بعنوان سرپرست کارگاه عمرانی و حساب نسبأ پر گردش دارم سند یک باب خانه بنام من و سند یک آپارتمان بنام من و همسرم مشترک میباشد،۸۵ میلیون تومان سپرده بنام من و ۱۰۰میلیون تومان سپرده بنام همسرم است.ضمنأ ایشان بدلیل بدنیا آمدن فرزندم و نگهداری از ایشان بصورت پروژه ای با شرکت قبلی و بدون بیمه کار می کند ضمنأ هیچکدام سابقه سفر خارجی نداشته ایم.آیا با این اوصاف بما ویزا میدهند و بنظر شما چند درصد امکان ویزا شدن است؟
واینکه اگر خانومم به تنهایی یک سفر ژاپن برود تأثیری دارد؟

ادمین

سلام دوست عزیز پرونده هر شخص به طور جداگانه توسط سفارت بررسی میشود که یکی از عومل مهم سابقه سفر به کشورهایی نظیر کشورهای حوزه شنگن ،کره و ژاپن هست که شانس ویزای شما رو تعیین میکنند… سپاس از سوال شما

نوید

سلام. خسته نباشید
از لحظه انگشت نگاری تا آمدن جواب حدودا چقدر طول می‌کشد؟
اگر ما مدارکمون آماده هست هفته اول مرداد بخوایم بریم سفارت جوابش کی میاد؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پاسخ ویزای کانادا،پاسخ ویزا کاملا به سفارت بستگی دارد و بازه زمانی مشخصی نمیتوان خدمتتون اعلام کرد منتهی معمولا سه ماه ممکن طول بکشد و تنها راه پیگیری پاسخ ویزا از طریق اکانتی است که برای اخذ ویزا اقدام کردید.

معصوم آب نیکی

با سلام ، ممنون ، نکات خوب بود ،،،

Admin

ممنون از حضور شما.

علی

سلام خسته نباشید… من دوستم در کانادا ۲ سال که دانشجو هست میتونه برای من دعوت نامه بفرسته ؟امکانش هست ک ویزا ریجکت بشه چقدر…. تجربه سفر خارجی و ویزای شنگن هم ندارم

Admin

سلام وقتتون بخیر ،شرایط کلی اخذ ویزای کانادا بدین صورت است که شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد. میتوانید جهت بررسی شرایط و مدارک لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

نوشین

با سلام
من لیسانس معماری و همسرم فوق لیسانس کامپیوتر داره و دو فرزند زیر ۸ سال داریم من میتونم ویزای تحصیلی بگیرم و همسر و بچه هام باهام بیان کانادا و همسرم می‌تونه اونجا کار کنه ؟

Admin

سلام وقتتون بخیر در صورتی که شما ویزای تحصیلی دریافت کنید بله همسرتون میتوانند برای ویزای همراه اقدام کنند یا از طریق توریستی یا از طریق ویزای اجازه کار یا OPEN WORK PERMIt میتوانید جهت مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

عصمت الله

سلام میخواستم در باری ویزی سیاحتی کانادا معلومات‌ بیگیرم

Admin

سلام وقت بخیر ،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد.میتوانید جهت مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

محسن زارع

salam
mohsen hastam 30 sal
karshenasi arshad mohandesi shimi khondam
bikaram
hododan 80 toman daram mikham bbinam mitoonam ye no az vizaye canada ro begiram ?
mmnoon misham rahnamaie konid

سلام برای گرفتن ویزای شنگن نیاز هست که حداقل ۲ ویزای شنگن در پاسپورتتون باشه

بهروز جعفرپور

سلام
من‌ویزا امریکا و ایتالیا تو‌پاسم دارم
سوال من اینه بعد از رسیدن به کانادا با ویزای توریستی راهی هست بتونیم اقامت بگیریم؟ لیسانس عستم پروانه کسب دارم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای توریستی کانادا ،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد و در مورد اقامت خیر شما با ویزای توریستی اجازه کار یا تحصیل ندارید اگر تحصیلی اقدام فرمایید میتوانید از طریق وکلا مهاجرتی برای پی آر اقدام کنید.

ثریا

سلام.من ۹۹ کارشناسی فیزیک رو میگیرم و اگه بخوام برای ادامه ی تحصیل در مقطع ارشد ویزای کانادا رو بگیرم باید چه کارایی انجام بدم و شانسم چقده؟؟

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز کارشناسان تحصیلی ما برای بررسی شرایط و مدارک و راهنمایی تکمیلی به صورت تخصصی در خدمت شما هستند لطفا جهت مشاوره با دفتر تماس بگیرید.

شیوا اسدی

من الان چند ماه میشه که اقدام کردم ولی هنوز جواب ویزام نیومده
به نظر شما چرا انقدر طول کشیده؟
و اینکه میتونم کاری کنم زودتر جوابش بیاد؟

سلام – دقیقا چقدر از زمان انگشت نگاریتون گذشته اگر کمتر از یک ماه هست که صبر کنید اگر بیشتر هست باید زمان رو بدونیم که بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم ولی اینرو بدونید که شانس رد شدنتون کمتر هست چون معمولا وقتی جواب دیر میاد در حال بررسی هست

سینا حسینی

سلام حدود دو و نیم ماه پیش برای انگشت نگاری رفتم ولی هنوز جواب ویزا توریستی نیامده به نظرتون چطور پیگیری کنم.متشکرم

اکر خودتون اقدام کردین میشه ایمیل پیگیری زد ولی اگر خودتون اقدام نکردین باید بررسی شه

اشکان تاجیک

سلام کی اقدام کردین خانوم؟!!

علی حامدی

با سلام.
من مالک یک شرکت ساختمانی در تهران هستم.
سابقه کار با سازمان های بین المللی مثل UN را در کارنامه شرکت دارم.
نامه تمکن بانکی شرکت بالغ بر یک میلیارد تومان است و گردش حساب چهار نامه نزدیک به سه میلیارد تومان.
لیست بیمه شرکت نزدیک به پانزده نفر است.
اما سابقه شنگن ندارم.
قصد ثبت شرکت در بریتیش کلمبیا را دارم که لازم است برای انجام برخی امور و افتتاح حساب بانکی به آنجا بروم.
امکان تهیه دعوت نامه هم فراهم است.
شانس دریافت ویزای توریستی من به همراه همسرم چقدر است؟
ضمنا سند ملکی هم موجود است.
امکان اخذ دعوتنامه

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای کانادا ، برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید از لحاظ گواهی شغلی و مالی مشکلی ندارید و وجود دعوت نامه نیز شانس اخذ ویزاتون افزایش می دهد منتهی از آنجاکه سابقه سفر به حوزه شنگن ندارید اقدام با همسرتون ممکن شانس ویزا شدن کمی پایین آورد بهتر که جهت بررسی مدارک و شرایطتتون لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم .با سپاس

مهدی الف ای

بسمه تعالی – با سلام و خسته نباشید – مهدی هستم متولد مهر ۱۳۵۸- ساکن شهریار و محل کار در تهران – دارای لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات از دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد تهران مرکز و فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه جامع علمی کاربردی – دارای کارت پایان خدمت – متاهل و داری یک فرزند -فعالیت رسمی اینجانب بهمراه بیمه از سال ۱۳۸۱ تا به امروز می باشد – در شرکت بزرگ گسترش انفورماتیک ایران به مدت ۸ سال و سپس در یک نهاد دولتی به فعالیت کاملا تخصصی و مرتبط در حوزه تخصصی کامپیوتر از نوع : نصب و راه اندازی سیستمهای عامل بهمراه برنامه های کاربردی – تعمیرات سخت افزاری سیستمهای کامپیوتری و پرینتر و فکس – پشتیبانی نرم و سخت افزاری شبکه های کامپیوتری – مدیریت پروژه های بزرگ فروش و خدمات پس از فروش کامپیوتر و پرینتر – مدیریت شبکه و سیستمهای چندکاربره در ساختار و بسترهای کوچک و وسیع – راه اندازی و مدیریت در نمایشگاه جهت فروش سیستمهای کامپیوتری – دارای روابط عمومی بالا و حرفه ای جهت برقرای و ارتباط با مشتریان – داری تسلط متوسط زبان انگلیسی و داشتن استعداد جهت تکمیل زبانها در قرارگیری در محیط
– و در کل دارای ۱۶ سال سابقه کار تخصصی و حرفه ای در زمینه علوم کامپیوتر را دارم .
—————————-
اینجانب خواستار ادامه کار در حوزه مرتبط با فعالیتم در کشور کانادا بصورت مجرد را دارم و پس از استقرار و گرفتن کار و امنیت شغلی در نهایت با آوردن خانواده باشم .
—————————
لذا از شما دوست و یار دلسوز و گرامی تقاضا میکنم پس از بررسی مطالب بالا که بصورت کلی و کامل بیان نمودم درصورت موفق بودن اینجانب و اگر صلاح و موفقیت بنده را در آن کشور میبینید ( که نکند خداینکرده باعث این شود که تمام زحمات چندین ساله را در صورت ناموفق بودن در آن کشور و برگشت به کشورم را میبینید ) در خصوص دیدار حضوری اقدامات جهت تعیین وقت به اینجانب اعلام فرمایید —————-
بااااتشکر فراوان بخاطر وقتی که صرف خواندن پیام بنده قرار دادید . با آرزوی دیدار شما . مهدی
———————–
شماره تماس و بهمراه تلگرام : ۰۹۰۱۷۲۸۸۰۱۵
———————–
لطفا از نگهداری اطلاعات محرمانه اینجانب مراقب باشید – با تشکر و اطمینان از شما

سلام متاسفانه ما بابت ویزای کار خدماتی نداریم و فقط توریستی میتونیم کمکتون کنیم

Nabi

سلام من قصد سفر به کانادا رو دارم پاسپورت و معافی دارم لطفا راهنمایم کنید ممنون میشم

سلام منظورتون رو از پاسپورت معافی متوجه نشدم

فروزان شامیری

سلام میخواهم به همراه دوفرزند زیر ۱۴ سال و شوهرم درخواست ویزای توریستی کنم حال باتوجه به اینکه ما سابقه سفر در آلمان و مالزی و سنگاپور ولی ویزای شینگن ما مربوط به سال ۱۳۹۱ است و کارمنددولت با سابقه ۱۹ سال و همسرم بازنسشته و تمکن مالی خوب و بدون دعوت نامه میتوانیم موفق به اخذ ویزای توریستی شویم ممنون میشم مرا راهنمایی فرمایید و خود شرکت شما این کار رو انجام می دهد

Admin

سلام وقتتون بخیر ،با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی برای اقدام هستید و همچنین در صورت نداشتن دعوت نامه ،مجموعه نیلگام برای شما دعوت نامه خواهد گذاشت .میتوانید جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایط و مدارک لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

محمد

با سلام و خسته نباشید ، بنده قصد دارم با همسرم، ویزای ۵ ساله کانادا رو جهت مسافرت دریافت کنیم، سابقه سفر به آمریکا (۳بار)و و امارات و تایلند و قطر و قزاقستان و ارمنستان و ترکیه و برزیل، رو دارم، میخواستم لطف کنید راهنمایی بفرمائید ببینم شانس صدور ویزام چقدره؟ممنون از شما

Admin

سلام وقتتون بخیر ،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی برای اقدام هستید میتوانید جهت مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

عزیزه استادغلامی

با سلام
من دانشجوی دکتر ای دبی هستم درسم تمام شده برروی رساله ام کارمیکنم میخوام از طریق سفارت دبی به صورت حضوری اقدام کنم میشه راهنمایی بفرمایید

بهتر هست که برای ویزای توریستی کانادا مدارک رو آنلاین آپلود کنید و برای انگشت نگاری به وی اف اس دبی تشریف ببرید

محمد

با سلام ممنون از راهنماییتون، ظاهرا خودتون فرمودیدکه اگر کسی دعوت نامه نداشته باشه به جاش میتونه شرح حالی از سفر و رزرو بلیط رفت و برگشت و همچنین رزرو هتل رو جایگزین دعوتنامه کنه، با توجه به اطلاعات شما و مطالبی که بنده عرض کردم ،حدود هزینه چقدر میشه، ضمن اینکه بنده شخصا سابقه ی پاسپورت را عنوان کردم و همسرم هیچ سابقه ای در پاسپورت ندارد،ممنون و سپاس از راهنماییتون

Admin

سلام وقتتون بخیر ،اخذ ویزای کانادا به صورت نرمال ۴۲۰ دلار کانادا و در مورد سابقه سفر همسرتون که فرمودید پرونده هر شخصی به طور جداگانه بررسی خواهد شد.

عزیزه استادغلامی

سلام وعرض ادب واحترام

ممنون از راهنمایی شما یعنی کلیه ترجمه مدارک از دبی میفرستم برای انگشت نگاری میرم شما جایی را سراغ ندارید که مدارک خوب ترجمه کنند

مدرک ترجمه شده رو برای ما میفرستید و ما کارهای ویزا رو انجام میدیم و شما در دبی انگشت نگاری میکنید
ما دارلترجمه هم داریم ولی برای ترجمه به اصل مدارکتون نیاز داریم که میتونید با پست ارسال کنید

Sa

سلام، ممنون از اطلاعات مفیدتون، اگر پدر و مادری بخوان برای ویزا اقدام کنن به ۲ تا حساب کاربری مجزا احتیاج دارند؟ در این صورت امکانش وجود داره که ٢ روز مختلف برای اثر انگشت بهشون نوبت بدن, درسته؟ یا اینکه امکانش هست مثلا پدر حساب کاربری باز کنن و مادر به عنوان همراه محسوب بشن و مدارک با هم با یک حساب فرستاده بشن ؟

سلام با یک حساب کاربری برای ویزا اقدام میشه و حتی اگر نمیشد هم در یک روز میشد که وقت انگشت نگاری رو گرفت

Sa

پس اگر با یک حساب کاربری اقدام بشه، هزینه ویزا و انگشت نگاری یک بار پرداخت میشه درسته ? چون فکر کنم هر فیش پرداختی متعلق به یک حساب کاربری هست ,؟؟؟

Kamal golnazi

باعرض سلام
بنده میخام ویزای کانادا بگیرم با خانواده بیش از صد سفر به امارات وبیش از صد بار به ترکیه وده بار به چین وعراق وسوریه وگرجستان سفر کردم ومارک ثبت شده پوشاک رسمی از کشور ترکیه دارم سند ملکی خونه وباغ ومغازه هم دارم وگردش حساب بیش از ۵٠میلیارد بانکی دارم ایا امکان ویزا گرفتن وشانس اینو دارم که درصد بیشتر باشه رد نشم چقدره

ادمین

سلام،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد برای این که شانس ویزاتون افزایش دهید پیشنهاد بنده این است که ابتدا سابقه سفرتون ارتقا دهید و برای ویزای شنگن اقدام کنید میتوانید برای ارزیابی و بررسی شرایط نیز لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان بخش کانادا صحبت فرمایید.

احمد ترکمان

ایا با دعوتنامه برادر هم حتما باید ویزای شنگن داشته باشم

ویزای شنگن جز الزامات نیست حتی اگر دعوتنامه نداشته باشید ولی شانس گرفتن ویزا رو بالا میبره،در مورد شما چون دعوتنامه برادرتون رو دارید اگر شرایط ایشون اونجا خوب باشه و اقامت داشته باشن احتمال اینکه بهتون ویزا بدن زیاد هست

مینا

سلام شبتون بخیر
بنده نیروی آزاد آموزش پرورش هستم .همسرم دکتر داروساز هستند و داروخانه دارند ، همچنین استخدام تامین اجتماعی . یک دختر ۱۸ ساله دارم که مشغول تحصیل در دبیرستان هستند . سفر به حوزه شینگن نداشتیم ، چقدر شانس گرفتن ویزای توریستی داریم ، در ضمن بهیچ وجه قصد مهاجرت نداریم .

اگر دعوتنامه خانواده درجه یک داشته باشید امکان داره که با ویزای توریستیتون موافقت شه ولی اگر ندارید بدون سابقه سفر احتمال رد شدن ویزاتون بسیار بالا هست

عیسی محمدیاری

هزینه تمام شده ویزای ملتی کانادا چقدر است .وشرایط پرداخت به چه صورت می باشد با تشکر فراوان

در صورتی که دعوتنامه داشته باشید ۴۲۰ دلار و اگر نداشته باشید ۱۶۰۰ دلار و در حالت دوم اگر ریجکت بشید کل وجه عودت داده میشه در حالت دوم بخشی اول گرفته میشه و بقیه بعد از اومدن جواب ویزا
لطفا بفرمایید قبلا به کجاها سفر داشتین

افسانه .م

شرکت محترم نیلگام
با سلام و احترام
اینجانب تمام مطالب مهم و کاربردی مربوط به ویزای کانادا شرکت شما را به طور کامل خواندم …
دو سوال دارم :
سوال اول : شانس اخذویزای ۵ ساله مالتی کانادا با ثبت نام توریستی نرمال برای من بیشتره یا با تضمینی ؟ کلا این دو ثبت نام چه فرقی باهم دارند؟
با توجه به اینکه سوابق سفرهایم درپاسپورت به شرح ذیل است :
۱- انگلیس در سال ۱۳۷۲
۲- استرالیا در سال ۱۳۸۸
۳- استرالیا در سال ۱۳۹۱-۱۳۹۰
۴- آمریکا در سال ۱۳۹۳
۵- سوییس در سال ۱۳۹۴
۶- اتریش در سال ۱۳۹۶
شایان ذکر است اینجانب بازنشسته هستم وخواهرزاده ام در کانادا زندگی میکند .
سوال دوم : برای انگشت نگاری ، سفارت کانادا کشورهای ترکیه ، دبی یا … را انتخاب میکند یا اینکه درخواست کننده حق انتخاب کشورهایی که سفارت کانادا در آن مستقر است را دارد ؟
با سپاس
الف .م

سلام
با توجه به سابقه سفر خوب شما دعوتنامه ما که همان ویزای تضمینی هست کمک چشمگیری به شما نمیکنه و به احتمال ۹۹% شما به صورت نرمال و چه تضمینی ویزا میشید البته حساب بانکی شما و مدارک شغلیتون هم مهم هست و دعوتنامه خواهر زادتون از دعوتنامه ما بهتر هست
بله هر جا که وی اف اس باشه شما میتونید انگشت نگاری رو انجام بدید

محدثه بابایی

سلام و خسته نباشید من ۱۶ سال دارم و قصد دارم برای تحصیل در دانشگاه به کانادا مهاجرت کنم ولی آموزش زبان انگلیسی رو از امسال شروع کردم و تقریبا ۴ سال طول میکشه تا به اتمام برسه ولی من ۲ سال دیگه کنکور دارم به نظر شما مشکلی نداره اگر حداقل ۱ یا ۲ سال بعد از کنکورم برای دانشگاه اقدام کنم چون تا اون موقع اموزش زبانم به اتمام نمیرسد و یا اگه راه دیگه ای هست ممنون میشم توضیح بدید .

ادمین

سلام دوست عزیز… یکی از شرایط ، نداشتن گپ تحصیلی هست که بهتر است بین تحصیل شما فاصله زیادی نباشد… شما میتوانید برای پذیرش اقدام کنید و برای مرحله ویزا مدرک زبان را ارائه بدهید.

طاهره كاظمي كيا

چرا از سفارت پیگیری نمیکنید کار من تو چه مرحله ای هست
چندین نوبت تماس گرفتم

سلام کانتری که کار شما رو انجام میدن خانم عظیم پور هستن و همونطور که بهتون توضیح دادن هنوز ۱۲۰ روز نشده که بتونن براتون نامه بزنن البته مانعی برای زدن نامه نیست ولی ما توصیه میکنیم که اینکار رو انجام ندین باز اگر سوالی داشتید در خدمتتون هستیم

بحرالدین رحیمی

سلام من ۴ ساله که تو ترکیه زندگی میکنم و اقامت ترکیه رو دارم و می‌خواهم به کانادا مهاجرت کنم آیا میتوانید کمکی بکنید ممنون میشم

سلام متاسفانه ما در ضمینه مهاجرت کانادا خدماتی نداریم و فقط در زمینه ویزای توریستی کانادا خدمات داریم

مهدی ناطقی

باسلام
من افغانی هستم در ایران زندگی میکنم امکان داره با ویزای توریستی به کانادا برم اگر امکان داره چقدر هزینه دارد

سلام
ببینید لازمه ی گرفتن ویزای کانادا داشتن پرینت حساب مدارک شغلی و ترجیحا سند ملکی و همچنین سابقه سفر هست اگر این ها رو دارید دیگه مهم نیست متولد چه کشوری باشید حالا چه در ایران شاغل باشید چه در افغانستان یا هر جای دیگه

پريسا

سلام
١- ایا مدارک ترجمه شده باید با مهر تاییدیه دادگستری باشه ؟
من دو تا ویزای سوییس و یه فرانسه مولتی و یک پراگ دارم
دعوتنامه ندارم
کل پولمون ٢٠٠ تومنه به نظرتون ویزا میدن؟

ادمین

سلام خیر مهر دارالترجمه کافی می باشد. بله دارای سابقه سفر خوبی می باشید و میتوانید اقدام کنید در صورت نداشتن دعوت نامه نیز ما برای شما دعوت نامه تهیه خواهیم کرد میتوانید جهت بررسی مدراک و شرایط لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت کنید.

مهدی

سلام
مدت زمان وقت مصاحبه؟
مصاحبه داره یا فقط انگشت نگاری؟
میشه فقط وثت سفارت بگیرید بقیه کارهاشو خودمون انجام بدیم؟

با سلام
سفارت کانادا مصاحبه ندارد مگر در موارد خاص که سفارت متقاضی رو دعوت به مصاحبه مینماید
بله هر مرحله ای از کار و یا کل مراحل رو ما میتونیم براتون انجام بدیم ولی مهمترین بخشی که به ما نیاز پیدا میکنید چینش مدارک و پر کردن فرم هست و کاور لتری که ما میزاریم

مرضیه

سلام، از طریق دانشجویی بخوام اقدام کنم برای مستر در کانادا آیا امکان دریافت فاند وجود داره؟هزینه دانشگاهها در کانادا بسیار بالاست. موسسه شما میتونه کمکی بکنه؟ فارغ التحصیل از دانشگاه علم و صنعت تهران در مقطع لیسانس و دانشگاه تربیت مدرس در مقطع ارشد هستم و معدلمم در هر دو مقطع بالای ۱۶ هست

متاسفانه در زمینه گرفتن فاند در حال حاضر خدماتی نداریم

مجيد ذبيحي

با سلام و عرض ادب
من ٣۴ سالمه و متأهل و یک فرزند دارم. سند ملکی و جواز کسب دارم و خودم هم در یک شرکت انتشاراتی (نسبتاً معروف) حدود ۶ سال سابقه بیمه دارم (ودر حال کارم) پرینت بانکی حدود ١٣٠-١۴٠ م تومنی
و در کل حدود ١۶ سال بیمه دارم و فقط یک سفر به ترکیه داشتم . میخوام ببینم احتمال ویزاشدنم برای مولتی کانادا(توریستی ۵ ساله ) بصورت مجردی (خودم ) چقدره ؟
و درصد ویزا شدنم همراه خانومم و دخترم چقدره ؟
و هزینه هاش؟؟

سلام تقریبا میتونم بگم شانستون چه به تنهایی و چه با همسر زیر ۲۰ درصد هست
ایا امکان رفتن به سفر اروپا رو دارید؟ایا از بستگان درجه یک شما کسی در کانادا زندگی میکنه؟

میترا خدابنده

سلام خسته نباشید من ۸ماه پیش برای انگشت نگاری میگذره و هنوز جواب نیومده

سلام
مدت خیلی زیادی گذشته و احتمالا در حال چک امنیتی هستین،اول اینکه ایمیل پیگیری زدین تا به حال؟ ایا اکانت ثبتنام دست خودتون هست و اطمینان دارین که جواب نیومده؟سربازی کجا رفتین و مدارک شغلی چی به سفارت دادید؟ این هارو جواب بدین راحت تر میتونیم راهنماییتون کنیم

سیدبهزادموسوی

باسلام ماازتبریز اقدام کردیم ومدارک وانگشت نگاری درشهراستانبول سفارت کانادا انجام دادیم حال باتوجه به ارائه مدارک مالی سنداملاک و سپرده بانکی خوب وگردش حساب خوب بعلت عدم تمکین مالی!!!ردکرده اند لذا درامراعتراض شما وکالت میپذیرید

سلام در بعضی مواقع سفارت درست پرونده رو بررسی نمیکنه بله ما میتونیم اعتراض بزنیم ولی قبلش باید پرونده رو بررسی کنیم لطفا با دفتر تماس بگیرید و با خانم عربی صحبت کنید تجربه ایشون بابت اینجور موارد کمکتون میکنه

rose

سلام، میخواستم بدونم با ۳۵ سال سن- مجرد -کارشناس ارشد مدیریت- سه سال سابقه کار بدون بیمه- یک سفر خارجی به استرالیا در سال ۲۰۱۰-بستگانی هم درکانادا ندارم آیا امکان گرفتن ویزای مولتی رو دارم؟

سلام تقریبا شرایطتتون خوبه ولی سابقه سفرتون کمه با این شرایط به نظر من شانستون ۶۰-۷۰% هست

rose

ممنون از پاسختون، بنظر شما برای بالاتر بردن شانسم چکار کنم؟سفرهای توریسی کوتاه مدت کمکی میکه که برم؟

ویزای استرالیا که شما داشتین خیلی معتبر و خوبه اگر یک سفر اروپا تشریف ببرید شانستون خیلی خیلی بالاتر خواهد رفت

کریم نواب

میخواهم به کانادا سفر کنم فعلا در ترکیه بشکل قانونی زندگی میکنم در زمینه معلومات

سلام لطفا مدارک رو در سایت چک کنید اگر دارید اعلام کنید سابقه سفرتون چیه که بتونیم راهنماییتون کنیم

شایان

سلام ،سال ۲۰۱۹ در کشور کانادا قراره که کنگره جهانی زنبور عسل برگزار بشه ،از طرف همین کنگره که اسمش اپی موندیا هست قراره برای زنبورداران سراسر دنیا دعوت نامه فرستاده بشه حالا میخوام بدونم نوع ویزایی که من باید دنبالش برم چه نوع ویزایی میشه
ممنونم بابت وقتی که میزارید برای پاسخگویی

سلام باید دعوتنامه رو ببینیم که نوع ویزا رو خدمتتون بگیم

Amir

سلام واحترام بسیار عالی بود. سپاسگزارم.

ساراکارا

شرکت محترم نیلگام
با سلام و خسته نباشید

باتوجه به اینکه من و همسرم در سال ۲۰۰۲ اقامت کانادا را گرفتیم و به کانادا مهاجرت کردیم و پس از ۶ ماه قبل از دریافت کارت پی آر به ایران برگشتیم ،برای اخذویزای ۵ ساله مالتی کانادا با ثبت نام توریستی نرمال چقدر شانس داریم؟
با توجه به اینکه سوابق ویزای شنگن درپاسپورت به شرح ذیل است :
۱- آلمان ویزای مولتی شنگن دوساله سال ۱۳۹۷
۲- آلمان ویزای مولتی شنگن یک ساله در سال ۱۳۹۶
سپاس
سارا کارا

سلام لطفا بفرمایید چه مدارک شغلی دارید برای ارائه به سفارت؟

محمد قادری

با سلام، بنده دارای سند ملکی، شاغل، بیمه ۱۰ سال، فیش حقوقی، گردش حساب بالا، متاهل و تنها اقدام کنم، سفر ترکیه، ارمنستان، گرجستان، عراق، ژاپن، دعوت نامه از دوستان، رزرو هتل، پشت وانه مالی از دعوت کننده دارم درصد قبولی چقدره، استعلام از ویزای شینگن هم به عمل میارن

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا، برای سفر به کانادا سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و یا دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب متاثر می باشد و همچنین وجود دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان و آشنایان شانس اخذ ویزا شما زیاد می کند با توجه به شرایطی که ذکر کردید وجود دعوت نامه شانس اخذ ویزاتون زیاد می کند و وجود ویزای ژاپنتون نیز گزینه مثبتی است بهتر برای بررسی مدارکتون لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت کنید.با سپاس

داریوش سماک سالکده

با سلام ممنون از مطالبی که در سایت گذاشتید من مهندس عمران با ۴۴ سال سن هستم و دارای کار دولتی در بخش آب هستم و میخواستم برای تحصیل فرزندان ۸و۱۳ ساله خودم که دختر هم هستند اقدام کنم آیا با ویزای تحصیلی فرزندان می توانم در کانادا مشغول کار شوم و نوع کار هم مهم نیست و بعد اقامت بگیرم .

سلام خیر امکان کار قانونی رو ندارید وفقط میتوانید کار غیر رسمی انجام بدید

محمدپيروزه

باسلام.درحال حاظر با دارایی١٠٠ ملیون اگر تا به حال به جایی در اروپا سفر نکرده باشم باز هم امکان دریافت ویزا ممکن است،یا آیا شهروند المان شوم میتوانم اقامت کانادا را دریافت کند

سلام بهتر هست که ابتدا ویزای شنگن بگیرید

محمدپيروزه

ویزای شنگن را چگونه باید دریافت کرد،آیا با پاسپورت المانی میشود به کانادا اقامت گرفت

سلام نیاز به گرفتن وقت سفارت،داشتن مدارک شغلی کاری سند ملکی و حساب بانکی میباشد متاسفانه در زمینه اقامت اطلاعاتی نداریم ولی باز پاسپورت آلمانی تا اونجایی که ما اطلاع داریم نیاز به ویزا برای سفر به کانادا نیست

پدرام پشتاره

با درود . من ۳۲ ساله، پزشک و مجرد هستم. سابقه ۶ سفر به کشورهای ترکیه، آذربایجان و امارات و یک سفر به هلند ۴ ماه قبل دارم. از لحاظ مدارک شغلی پروانه مطب و سند ملکی و تمکن مالی ۵۰۰ میلیونی در بانک دارم. همچنین دعوت‌نامه از دخترخاله مادرم برای کانادا دارم که در کانادا سیتیزن هستند و شغل و درآمد خوبی دارند. در ضمن من سال ۲۰۱۵ برای ویزای تحصیلی آمریکا اقدام کردم که ریجکت شد. به نظر شما شانس بنده برای دریافت ویزای کانادا چقدر هست؟ بسیار ممنون میشم پاسخ بدین

سلام شرایط شما خوب هست و به احتمال ۵۰ ۶۰ درصد ویزا میشید ولی اگر یک سفر اروپای دیگه تشریف ببرید این احتما به ۸۰ ۸۵ درصد میرسه
توصیه ما این هست که این کار رو انجام بدید و ریجکتی آمریکاتون زیاد مسئله مهمی نیست

روزا رضایی

با درود . آیا انتخاب محل انگشت‌نگاری تأثیری در نتیجه ویزا خواهد گذاشت ؟! من با مطالعه در چندین سایت به این نکته در بعضی سایت‌ها برخورد کردم که انگشت‌نگاری در تفلیس و دبی با شانس کمتری برای ویزا گرفتن همراه است و بهترین مکان آنکارا و استانبول میباشد . من خودم میخوام باکو را انتخاب کنم به نظر شما انتخابم را عوض کنم ؟ بسیار سپاسگذارم از وقتی که برای پاسخ دادن میگذارید

سلام
تجربه ما میگه که تاثیری نداره و اگر داشته باشه در حد ۱۰ درصد هست علت این مسئله اشنا بودن افیسر با شرایط ایرانیها هست-بهتر هست راجب مدارکی که اقدام کردیدد بگید که بهتون بگیم چند درصد شانس ویزا شدن دارید

ف. ح

من تصمیم گرفتم برای ویزای تحصیلی برای کالج دخترم اقدام کنم. ویزای نوریستی هم داریم . سوال من این هست که باتوجه به اینکه ویزای توریستی داریم ویزا باید تبدیل به تحصیلی بشه . آیا مراحل زیادی لازم داره برای تبدیل به تحصیلی . اگر پذیرش را به شما واگذار کنیم درهزینه صرفه جویی میشه . ضمنا نوشته بودید هزینه پذیرش تحصیلی ۶۰۰ دلار است. آیا تاًثیری درکم شدن هرینه دارد؟

سلام
هزینه ها تغییر کرده و ۴ میلیون‌تومان شده
خودتون هم میتونید اقدام کنید از طریق ما سرعت بالا تر خواهد رفت و کمی راحت تر هستید

نسرین فضلی

سلام فرزند من سال گذشته از طریق بورس رفته کانادا و ضمنا سیتیزن کانادا هم هست حال درخواست ویزا کردم برای ملاقات فرزندم تمام مدارک رو هم کامل ارسال کردم ، امکان گرفتن ویزای من چقدر هست؟ تشکر

Admin

سلام وقتتون بخیر با وجود دعوت نامه از جانب فرزندتون و این که ایشون آنجا اقامت دارند شانس ویزای شما زیاد است منتهی در هر حال پاسخ ویزا به سفارت و مدارک بستگی دارد.

فرحناز

منظور من پذیرش تحصیلی است میخواستم هزینه پذیرش را باتوجه به اینکه ویزای توریستی دارم چقدراست آیا باتوجه به ویزای توریستی وتبدیل آن به تحصیلی وانجام دادن بیومتریک که قبلا انجام شده چنانچه در کم شدن هزینه موسسه موثر است هرچه زودتربه موسسه مراجعه وسریع اقدام کنم با تشکر

سلام
هزینه اخذ پذیرش از طریق ما ۴ میلیون تومان هست اگر سوال دیگه ای هم دارید بفرمایید

امير بنكچي

سلام
من یکبار با مدارک نسبتا خوب درخواست ویزای کانادا دادم که ریجکت شدم و هیچکدوم از دلایل درست نبود به من گفتن سابقه سفر نداری دوتا شنگن دوتا امارات دوتا ترکیه و ارمنستان و گرچستان رو داشتم تمکن مالی ١٠٠ میلیونی با کارکرد حساب یک میلیون دلاری جواز کسب سند اپارتمان ووچر هتل دقیقا مزارکی که به من شنگن سویس رو دادن ولی من ریجکت شدم متاسفانه اعتراض نکردم الان مجدد میخوام اقدام کنم دوتا ویزای مولتی ٣ ماهه هلند اضافه کردم که یکیش از اول ژانویه اعتبارش شروع میشه دعوت نامه از دختر خالم دارم که تمام مالیات وووو رو پرداخت کرده سند ماشین اضافه کردم سرقفلی مغازه اضافه کردم و همینطور مدارک فوت خواهر و مادرم و کفالت سربازی و اینکه ثابت میکنه پدر من پیر هستن و نیاز به مراقبت رو هم اماده کردم به نظر شما چند درصد شانس دارم که ریجکت نکنن دوباره

به احتمال زیاد ویزا میشید ولی اگر خودتون دارید پرونده رو اقدام میکنید انقدر پیچیدش نکنید و انقدر اشتیاق نشون ندین برای رفتن که سند ماشین هم بزارید به جای اون یک کاور لتر قوی بزارید که دلیلی برای رفتنتون به کانادا باشه

خلیلی فرید

سلام خانواده ۷ نفر هستیم نیاز به ویزای تضمینی دارم به هرقیمت که شما پیشنهاد بدید توافق میکنم پرداخت پول بعد از دریافت ویزا بابط تضمین پول گارانتی بانکی یا هر ضمانت که شما بخواهی میدهم

سلام لطفا با دفتر خانم عربی تماس بگیرید

امیر چلبیانی

با سلام و خسته نباشید
یک سؤالی ازتون داشتم و اینکه از بین ویزای شنگن و کانادا کدام ویزای سخت‌تری هست؟ منظورم اینه از بین دو نفر که با شرایط یکسان یکی برای ویزای شنگن و دیگری برای ویزای کانادا اقدام کنه، دریافت کدوم ویزا سخت‌تر هست ؟

سلام
ویزای شنگن نیاز قطعی به سابقه سفر نداره ولی برای گرفتن ویزای کانادا نیاز به ویزای کشورهای اروپایی هست
بنابراین برای گرفتن اولین ویزا شنگن راحت تر هست و بعد از اینکه دو ویزای شنگن گرفتین برای کانادا اقدام کنید

سارا س

سلام
من یک دعوت‌نامه از کانادا از طرف پسرخاله مادرم دارم . خواستم ببینم در قسمت Proof of Relationship من باید ترجمه شناسنامه مادر ، مادربزرگ ، پدر مادربزرگ ، خاله مادر و پسر خاله مادر را آپلود کنم که نشان بده ایشون واقعا Second Cousin بنده هستند یا نه ؟ چون این سؤال را من از چند نفر پرسیدم پاسخ‌های متناقضی شنیدم . بعضی‌ها میگن اساس برای کانادایی‌ها راست‌گویی هست و شما راست میگین مگر اینکه خلافش ثابت شه . همین عده میگن این همه مدرک را آپلود نکن چون آفیسر حوصله چک کردن این همه مدرک را نداره و همین که مینویسی پسرخاله مادرم کفایت میکنه . ممنون میشم راهنمایی نهایی را از شما بشنوم با توجه به اینکه معتبرترین آژانس در زمینه ویزای کانادا هستین .

مدارکی که باید آپلود کنید:
۱) پاسپورت یا PR پسرخاله مادرتون
۲) ترجمه شناسنامه مادرتون
۳) ترجمه شناسنامه خالتون
۴) ترجمه شناسنامه مادربزرگ یا پدربزرگتون

علی رضوی

سلام خسته نباشید اگر برای ویزای کار بخوام بیام مدرک تحصیلی برای کانادا معتبره مثله رشته کامپیوتر یا کار دانش فنی حرفه ایی کمکم کنین ؟ از اخر معتبره

سلام متاسفانه ما خدمات و اطلاعاتی در مورد ویزای کار کانادا در حال حاضر نداریم

نازنین مهمدی

سلام.ببخشید من برای ویزای توریستی کانادا میخوام اقدام کنم, سابقه سفر هم ب دبی, ارمنستان, عراق, و دوبار ترکیه رو داشتم, ارشد صنایع هستم و تمکن مالی و… رو هم دارم, میخواستم بدونم احتمال اینکه بمن ویزا توریستی بدن چقدر هست, و اینکه هزینش و زمانش چقدر طول میکشه, ممنونم

سلام هزینه ها در همین صفحه هست میتونید مشاهده کنید اگر دعوتنامه اشخاص درجه یک مثل پدر مادر خواهر و برادر رو ندارید با توجه به اینکه سابقه سفر اروپا رو ندارید امکان ویزا شدنتون به نظر من زیر ۲۰% هست

علی مرادی

سلام ایا جهت ویزای موقت کار میتوان اقدام کرد جهت شغل رانندگی کامیون سنگین ممنون

سلام متاسفانه در این زمینه خدمات،تخصص و اطلاعاتی نداریم

Alireza

سلام
برای محاجرت چه ویزایی لازمه؟
شنیدم اکثرا از ویزای توریستی استفاده میکنن

سلام
خیر ویزای توریستی فقط برای سفر های کوتاه مدت میباشد

Leila Nazemnejad

با سلام من میخواستم برای مادر و سه خواهرم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم که برای عروسیم بیان. میخواستم ببینم که برای هرکدوم بیاد یه فایل جدا بسازم یا همه رو با هم میتونم با یه اکانت انجام بدم؟ ممنون میشم جواب بدید

سلام همرو در یک فایل بسازید و نامه ای که علاوه بر کارت عروسی میزارید فوق العاده مهم هست برای اینکه ویزا بهشون بدن و حتما مهر نوتل رو بزنید

سلام در زمان ثبت نام آنلاین یک یوزر و پسورد باید داشته باشید اون رو دارین؟

غلامرضاسعیدی

با سلام
می خواستم بدونم اگه دفتر شما بخواهد قیم پسرم باشه که ۱۶ سال دارند چه باید کرد؟

سلام لطفا با بخش مهاجرت خانم اثباتی تماس بگیرید

رضا

سلام وقت شما عزیزان به خیر و عرض خسته نباشین، همسر و دختر بنده ۶ ماه پیش ریجکت شدن البته با وجود دعوتنامه از طرف خاله بنده و با توجه به اینکه بنده ٢ بار موفق به گرفتن ویزا شده ام اولی ٣ ماهه و دومی مولتی ، ایا شما میتوانید اعتراض رو ریجکتی ما بزارین .. ممنون از شما

بله میشه اعتراض زد ولی بهتر این هست که مجدد اقدام کنیم پس از بررسی پرونده و طبق قانون جدید دیگه نیاز به انگشت نگاری ندارند

محمد عباسي

با عرض سلام وخسته نباشید
اگه فردی در ترکیه پناهجو باشد
برای ویزای کانادا میتواند اقدام کند
و به مشکلی بر نمیخورد
ممنون از پاسخگویتان

سلام هر کسی از هر جایی میتونه برای ویزای کانادا اقدام کنه به صورت آنلاین،انگشت نگاری رو میتونید در ترکیه انجام بدید

رضا حق شناس

با عرض سلام و ادب ؛
بنده دانشجوی معماری هستم و شغل پاره وقت قلم زنی انجام میدهم .میخواستم بدونم که از طریق ویزای کار میتوانم بر پایه شغل قلم زنی و صنایع دستی ویزای کار کانادا رو بگیرم.از راهنمایی شما پیشاپیش ممنونم.

سلام متاسفانه در زمینه ویزای کار در حال حاضر خدمات و اطلاعاتی نداریم

حسام کریمی

سلام و خسته نباشید
من حدود یکماه پیش برای ویزای تحصیلی اقدام کردم که بدلیل نداشتن تجربه مدارکم کامل نبود و ریجکت شدم.آیا الان میتونم دوباره اقدام کنم؟

بله هر زمانی میشه مجدد اقدام کرد ولی بهتر هست پرونده دقیق بررسی شه و بعد اقدام شه

حسام کریمی

برای دریافت مشاوره درمورد ویزای تحصیلی با چه شماره یا شخصی باید تماس بگیرم؟
واسه ویزای تحصیلی که فرمودید ۶۰۰ دلار،این شامل انجام کلیه امور توسط شما میشه؟
ممنون از راهنماییتون

سلام لطفا با تلفن ۰۲۱۷۵۲۳۷ تماس بگیرید و با خانم اثباتی صحبت بفرمایید هزینه پذیرش ۴ میلیون تومان و هزینه ثبتنام ویزا ۶۰۰ دلار میباشد

احمد موحد

سلام برای مهاجرت و اقامت کانادا چه اقدامی باید انجام داد

سلام متاسفانه در زمینه اقامت فعلا خدماتی نداریم و فقط ویزای توریستی میتونیم براتون اقدام کنیم

فرهنگ

سلام من سابقه سفرم چند بار کشورهای اطرافه یک بار هم‌ریجکت شدم ۶ ماه پیش شما میتونید واسه اقدام مجدد کمکم کنید؟

سلام
بدون ویزای شنگن و دعوتنامه فامیل درجه یک اقدام کردین؟

فرهنگ

سلام بله از طرف یه شرکتی بود تو تهران دعوتنامه تور گذاشته بود با پیگیری های فراوان ۶ ماه بعد ریجکتیمون فهمیدیم رسجکت شدیم بهمون نمیگه

کاملا مشخص بوده که به شما ویزا نمدن وقتی سابقه سفر خوبی نداشتید،لازم هست با اوضاع فعلی حتما ۲ بار به اروپا سفر کنید یا یک اروپا و یک سفر به کره تا بشود برای شما با دقت خیلی بیشتر مجدد اقدام کرد

فرهنگ

بدون سابقه سفر نمیشه کاری کرد؟ شما کاری از دستتون بر نمیاد؟

خیر کاری از دستمون بر نمیاد ولی بهتر هست ترجیحا از یک دوست و یا فامیل دعوتنامه بگیرید به مراتب بهتر از دعوتنامه هایی که آژانس ما یا آژانس های دیگه میزارن

سعید پیران

سلام خسته نباشید
من میخام برای ویزای کار و اقامت در کانادا اقدام کنم لطفا راهنمایی بفرمایین که چه کارایی باید انجام بدم

سلام
ما در حال حاضر فقط بابت ویزای توریستی خدمات داریم

حامدعزیزی

سلام خسته نباشید من عید نوروز ۹۷ پاسپورتم گرفتم و هیچ گونه سفر نرفتم ی خونه داخل شهرستان خودم به نامم هست مرکز شهر هم هست ی مغازه ام گرایه کردم قولنامه دارم ولی کارکرد حسابم خیلی زیاد نیست
ویزای توریستی کانادا میخواهم ایا با این شرایط میشه و حدودا چقدر هزینه ام میشه که حساب جیبم کنم و نحوه پرداخت پول چگونه است

سلام شرایط خوبی ندارید
حداقل باید دوبار به اروپا سفر کنید

گیسو ابراهیمیان

سلام.وقت بخیر.ما برای انگشت نگاری ویزای توریستی کانادا به هند رفتیم.چنانچه ویزامون بیاد باید حتما به هند بریم یا از ترکیه هم ممکنه که بتوان ویزا رو اخذ کرد!؟

نگار شمس

سلام.وقت بخیر.ما برای انگشت نگاری ویزای توریستی کانادا به هند رفتیم.چنانچه ویزامون بیاد باید حتما به هند بریم یا از ترکیه هم ممکنه که بتوان ویزا رو اخذ کرد!؟

سلام خیر نیاز نیست از هند انجام شه میتونید از طریق انکارا انجام بدید اصطلاحا به این کار میگن پیکاپ که جز خدمات شرکت ما هست و نیاز نیست که خودتون برید

بابک پرتویی

سلام،منظور از هزینه پاس بک در سفارت کانادا چیست؟

معمولا پاس پک در مورد ویزای انگلیس هست که سفارت پاسپورت رو میگیره و با برگه خروج به ایران بر میگردین

سعيد شفقت

سلام
من سعید شفقت هستم، خوشحالم از آشنایی با مجموعه شما.
در طی چهار سال گذشته بنده با سرمایه گذاری بخش خصوصی مجموعه کارخانه صنایع چوب در ایران راه اندازی کرده و تجویل دادم (حدود ٧ ملیون یورو خرید از اروپا شخصا انجام دادم)
در حال حاضر ۵ ماه هست بر روی استارت آپ ربات و پرینتری کار میکنم که امکان ساخت آپارتمان را در زمان و هزینه بسیار کمتری بدون محدودیت ارتفاع و مساحت را ایجاد خواهد کرد.
در خصوص ویزای استارت آپ مجموعه شما فعالیتی انجام میدهد؟
آیا سفر قبل از اقدام برای ویزای استارت آپی به کانادا الزام دارد؟
ممنون
سعید شفقت

سلام شرایط خوبی دارید متاسفانه ویزای سرمایه گذاری و استارتاپ در حال حاضر جز تخصص ما نیست

سیاوش

سلام بنده ۳۱ سالمه متاهل هستم و خودم توریستی میخوام اقدام کنم . نمایشگاه ماشین و آپارتمان سنددار واقع در شهرک غرب را دارم و همچنین ۱۰۰ میلیون تو حسابم هست و چند سال هم بیمه دارم . دعوتنامه از داییم که سیتیزن کاناداس را دارم و همچنین سابقه سفر به هلند و روسیه و ارمنستان و ترکیه و گرجستان و ۳ بار دبی را دارم . خواستم ببینم چند درصد شانس ویزا شدنم هست ؟ ممنون.

اگر سفر اروپایی شما بیشتر از یکبار بود بهتر بود ولی در همین شرایط هم اگر درست پرونده چیده بشه به احتمال ۹۰٪ ویزا میشید

آذر

سلام. من نقاش هستم . مدرک کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی دارم. سابقه کار در مراکز آموزشی. مربی نقاشی در آتلیه خصوصی. در گالری های داخلی نمایشگاه هایی برگزار کردم. از جمعیت رنگین کمان لزبین) هستم. با توجه به این شرایط کلی که عرض کردم خدمتتون امکان دریافت ویزای کانادا رو دارم یا خیر. ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید. با سپاس

سلام باید توضیح بیشتری از سوابق سفر های قبلیتون و مدارک مالیتون به ما بگین که بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم

سیمین فرنودی

سلام
با داشتن گرین کارت آمریکا آیا باید ویزا گرفت یا نه

خیر تا اونجایی که ما اطلاعات داریم باید فرمی رو برای ورود پر کنید و نیازی به ویزا نیست

علی

با سلام خدمت شما و همکاران گرامیتان
و عرض خسته نباشید. آیا ویزای توریستی را میتوان به پناهندگی کانادا تبدیل کرد ؟
اگر میشود کمی راهنمایی بفرمایید.
و پروسه زمانی آن در داخل خاک کانادا حداقل چه مدت است ؟
بسیار ممنون از پاسخ شما

سلام متاسفانه ما تخصصی در زمینه پناهندگی نداریم

امید زارعی

با سلام و خسته نباشید،برادر ناتنی من مقیم کانادا هستن واز تمکن مالی خوبی برخوردا هستن (از مادر یکی از پدر جداو فامیلی ما متفاوت هست) می خواستم بدونم که دعوت نامه برادرتنی با ناتنی چقدر تفاوت در صدور ویزا داره؟در ضمن می خواستم بدونم که که حداقل تمکن ملکی و بانکی برای صدور ویزای کانادا چقدر هست؟ ممنون

درود
اگر برادرتون، مدارک کامل ارائه بدهند، تفاوتی نداره که تنی هستند یا ناتنی، فقط حتما ترجمه شناسنامه مادر رو برای اثبات برادر بودنتون ارائه بدید. میزان تمکن بستگی به شغل شما داره، اما به طور متوسط هر نفر حدود ۱۰۰ تومن.

سارا بروجردنژاد

سلام. وقتتون بخیر ببخشید من یه خانم ۲۶ ساله هستم که یه دختر ۷ ساله هم دارم، من کارم مراقبت و پرستاری از سالمند، چطور میتونم ویزای کاری بگیرم و برای کانادا اقدام کنم و برای من کدوم گزینه بهتره. ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام متاسفانه در زمینه ویزای کار در حال حاضر خدماتی نداریم

Ramin

با عرض سلام وخسته نباشید
بنده میخوام برای خواهرم وهمسرشون و دو تا فرزند کوچیکشون برای ویزای مولتی کانادا اقدام کنم مادرم فوت کرده و درحال حاضر حامله هستم خواهرم تو ایران تو یه شرکت ساختمانی مشغول فعالیت هستند و شوهرشون هم شرکت ساختمانی دارم میخواستم ببینم براشون وقتی میخوام اقدام کنم باید اقدام کننده خواهرم باشه و بزنم که وابستگی مالی به همسرشون دارن واینکه احتمال ویزا شدنشون چند درصده
ممنون از همکاریی و راهنماییتون

سلام
خیلی عوامل برای صدور ویزا مهمه مثل سوابق سفر و مدارک مالی و شغلی چون‌ اطلاعاتی ندارین درصد قبولی نمیتونیم بهتون بگیم ولی چیزی که معلومه دعتونامه شما بسیار بهشون کمک خواهد کرد و کاور لتری که حس دلسوزی رو به آفیسر بده که خواهر شما قرار هست بیان اونجا و در زمان زایمان کنار شما باشن،چینش مدارک در مورد کیس خاص شما خیلی مهم هست

Ramin

شما ایا میتونید در چینش مدارک و کاور لتر مارو کمک کنید؟

بله در اصل مهمترین کاری که ما در روند ثبت نام ویزا انجام میدیم همین کار هست
لطفا بفرمایید خواهرتون با دفتر تماس بگیرن و با همکاران ما(ترجیحا خانم عربی) صحبت کنند

فاطمه

سلام
بنده درخواست ویزای توریستی دادم در ۲۸ نوامبر، در تاریخ ۱۷ دسامبر انگشت نگاری انجام دادم در تاریخ ۲ ژانویه هم نامه انگشت نگاری امد هم نامه ریجکت شدنم از دلایلشم این بود که یکی رو باید داشته باشی اونجا حالا میخواد اشنا یا فامیل باشه که بتونه هم خودشو هم شمارو ساپورت مالی کنه وقانع نشدیم که برمیگردی travel history , purpose of visit و گفته اگه میتونید مارو قانع کنید اعتراض کنید
حالا بنظرتون این شانس دارم reapply کنم نتیجه میگیرم؟
نظر شما چیه؟

لطفا درباره اینکه قبلا کجاها سفر کردین و چه مدارکی گذاشتین برامون توضیح بدید که دقیق بتونیم راهنماییتون کنیم

فاطمه

من ۲۰ سال مقیم امارات بودم کشورهایی که رفتم ترکیه و جمهوری چک
سابقه بیمه – فیش حقوقی- گواهی اشتغال بکار- گردش حساب با مبلغ ۱۰۰ میلیون -سند ملکی- سند ماشین

سلام شرایط خوبی دارید لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید ۰۲۱۷۵۲۳۷

خیرالله خوشحال

سلام : از افغانستان استم میخواهم برای تحصیل به کانادا سفر نمایم و سپورتر هم دارم توی کانادا . متشکرم

فاطمه

ببخشید
در نامه ریجکت گزینه اول تیک خورده you have not satisfied me that you would leave canada at the end of your stay as a resident.وفقط این دوگزینه تیک خورده travel history , purpose of visit
و گفته اگه میتونید منو قانع کنید اعتراض بزنید
بنظرتون نتیجه میگیرم؟
نظر شما چیه؟

باید اول مدارکتون رو بررسی کنیم که بعد تصمیم گرفته بشه مجدد اقدام میشه کرد یا نه

رضا

سلام
اخذ
ویزای هنرمندان هنوز هم امکانپذیر هست ؟

سلام بله ولی ما خدماتی بابت این نوع ویزا نداریم و باید از طریق وکیل اقدام کنید

محمد آرا

سلام ، وقت بخیر .
من و همسرم تصمیم به گرفتن ویزای توریستی کانادا داریم ، فقط اینکه تا الان به خارج از کشور هیچ سفری نداشتیم !!!
در ضمینه نفت و گاز فعالت دارم !
از نظر موارد حساب بانکی و سند مالکیت مشکلی نداریم،
این مورد هم خدمتتون بگم که عَمه خودم هم در کانادا زندگی میکنه و میتونه هر گونه کمکی بابت مدارک بهم انجام بده،
با توجه به موارد ذکر شده ایا امکان دریافت ویزا توریستی هست !
سپاس از شما .

با توجه به اینکه عمتون دعوتنامه میدن با نوشتن یک کاور لتر خوب احتمال داره که بهتون ویزا بدن ولی توصیه میکنیم که لااقل یک سفر اروپایی داشته باشید و اگر امکانشو ندارید با همین شرایط اقدام کنید

بردیا آرام

عرض ادب، من ۳۴ ساله متاهل و بدون فرزند. مالک یک فارم گاوداری بزرگ هستم. خانم بنده مرداد ۹۷ برای ویزای توریستی اقدام کرد. ایشون از برادرش که ساکن کاناداست دعوتنامه داشت. کمتر از یک هفته با ویزاش موافقت شد و رفت. من اوایل اکتبر با دعوتنامه برادر خانومم برای شرکت در نمایشگاه دامپروری اقدام کردم. نمایشگاه اواخر ژانویه برگزار میشه. اما جواب ویزام هنوز نیومده. قبل از تعطیلات کریسمس مکاتبه کردم، سفارت جواب داد که درحال بک گراند چک هستیم. سوال من اینه با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری نمایشگاه به نظر شما آیا نیاز هست مجدد مکاتبه کنم؟ و اگر بک گراند چک از تایم نمایشگاه بگذره آیا میشه کماکان به صدور ویزا امیدوار بود؟ سپاس

سلام سوال این هست که چرا از همون دعوتنامه ای که خانمتون استفاده کردن شما هم استفاده نکردین روشتون اشتباه بوده، به هر حال الان تنها راه منتظر بودن هست و ایمیل پیگیری هم به نظر ما فعلا نزنید تا یک ماه آینده،بله باز هم میشه به گرفتن ویزا امیدوار بود

سیروان

سلام بنده ۳۰ سالمه و مجردم . تا الان ۲بار سفر به ترکیه داشتم. ۱۲۰ میلیون تو حسابم هست. آپارتمان به اسم خودم دارم و یک دستگاه سواری ۱۰۰ میلیونی . دوستم کاناداس و دعوتنامه میتونم بگیرم ازش . ۵ سال سابقه بیمه تو شرکت دارم . آیا میتونم اقدام کنم؟ شانس دارم اکسپت شم؟

اینکه دعوتنامه از دوستتون دارید خیلی خوبه ولی پیشنهاد میکنیم ۲ سفر به اروپا داشته باشید در این حالت احتمال ویزا شدنتون ۵۰% بایک شنگن ۷۰% و با دو ویزای شنگن احتمال اینکه کانادا بهتون ویزا بده ۹۰% هست

منصور مرادی

سلام. من یه ویزای شنگن مربوط به سال ۲۰۱۲ دارم. بیمه و فیش حقوقی بالای ۵ میلیون. گردش حساب خوب و موجودی بالای ۱۵۰ میلیون. اینجا با نامه دادگاه کفالت پدرم رو به عهده دارم که میتونه تضمین برگشتن من باشه. آیا با این شرایط میتوتم ویزای توریستی کانادا رو بگیرم؟

لطفا بفرمایید قبلا سابقه سفر به کجا داشتین

منصور

اقامت دانشجویی اتریش

بهتر هست که یک ویزای شنگن دیگه هم تهیه کنید و بعد از اون سفر براتون کانادا رو اقدام کنیم

منصور

سال ۹۰ ترکیه، سال ۹۱ اتریش و چند ماه پیش امارات بودم.
میتونم الان ویزای شنگن بگیرم، اما نرم اروپا؟

بله میتونید بگیرید ولی برای اقدام ویزای کانادا توصیه میکنیم حتی در حد یک سفر ۲ روزه از ویزا استفاده کنید

مهيار

سلام، من دو فرزند پسر ۵و٧ ساله دارم، ایا میتونم برای تحصیل کودکانم اقدام کنم

ادمین

سلام در مورد مدرسه کانادا، با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود چرا که ریسک ویزا در این صورت کمتر خواهد بود.

محمود ح

من پارسال ریجکت شدم برای خودم و پسر و همسرماز طریق دعوتنامه ی دوستم اقدام کردم قبلش شینگن داشتیم ولی بعد ریجکت نگرفتم ،ایا شما هم شینگن جدید میخواهید تا تضمینی اقدام کنید؟

بهتر هست که حداقل دو شنگن توی پاسپورتتون باشه

نوید

سلام خسته نباشید. بنده الان ۲ ماه نیم اقدام کردم هنوز جواب نیومده. آنلاین هر روز چک میکنم ولی نوشته در حال بررسی. میخواستم بدونم طبیعیه ؟ میگن اگه ریجکتی بودی زودتر بت اعلام میشد.نظر شما چیه؟ مرسی

سلام اگر تا یک ماه دیگه نیومد ایمیل پیگیری بزنید و درست میگید اگر بخواد ریجکت بشه معمولا زود ریجکت میکنن به احتمال زیاد ویزا میشید ولی قطعیتی نداره-بعد از ویزا شدن برای پیکاپ پاسپورت در خدمتتون هستیم

محسن

با سلام.
بنده ۴ ویزای شنگن دارم که الیته از سال ۹۰ تا ۹۶ بوده است. مهندس مخابرات در یکی از شرکتهای مطرح خصوصی هستم و همسرم نیز دارای شغل معتبر خصوصی و یک عدد ویزای شنگن می باشد. دخترم ۷ ساله و یک ویزای شنگن دارد.
لطفا بفرمایید امکان اخذ ویزا برای ما سه نفر چگونه است؟ و کمترین مقدار قابل قبول در حساب بانکی حدود چقدر می باشد؟

با تشکر

سلام شرایط خوبی دارید البته بهتر بود که همسر و فرزندتون حداقل ۲ ویزا داشته باشند ولی با این شرایط هم به احتمال ۸۰% ویزا میشید بهتر هست حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون جمعا در حسابتون باشه یا اینکه خانمتون حدود ۷۰ تومن و شما حدود ۱۵۰ تومن که البته با توجه به مدارک که ببینیم دقیق تر میتونیم بگیم که چه مقدار باشه

بهرام میرزانیا

سلام قصد ارسال چند خانواده افغانی جهت اقامت دایم به خانواده دارم این راهنمایی فرمایید
دنبال اسپانسر مورد تایید با سرمایه خود افغانی هستم ممنون میشوم معرفی نمایید

لطفا کامل تر توضیح بدید منظورتون رو درست متوجه نشدیم

رضا امیری

سلام بنده گرین کارت قدیمی سال ۱۹۸۶ را دارم ولی از زمانی که ۲۰ سال پیش از امریکا امدم بیرون دیگر به امریکا نرفتم. ویزای معتبر اروپا را هم دارم. آیا میتوانم با این مدارک به کانادا مسافرت کنم یا باید برای ویزای ۵ ساله اقدام نمایم. سپاسگزارم

سلام قطعا باید ویزا بگیرید فقط بفرمایید سابقه سفر ها و ویزاهاتون در ساله گذشته چی بوده

احمدرضا

سلام خسته نباشید.
ما یک خانواده چهار نفره هستیم که میخواستیم جهت دریافت ویزاى توریستى کانادا (در واقع همون ویزاى ۵ ساله اقدام کنیم) سابقه سفرهامون چند سفر به امارات متحده عربى و همین طور سفر به ترکیه و روسیه و عراق و تایلند و چین و مالزى هست.متأسفانه ما تیرماه همین امسال از سفارت فرانسه ریجکت شدیم خواستم بدونم شانسمون براى دریافت ویزاى کانادا چقدر هست و تراول هیستورى مون کافى هست یا حتما نیاز و لزوم به دریافت ویزاى شنگن وجود داره

سلام خیر تراول هیستوریتون کافی نیست و به نظر ما لازم هست ۲ سفر به اروپا داشته باشید اگر دعوتنامه از خانواده درجه یک دارید شرایط یک مقدار تغییر میکنه برای کانادا

احمدرضا

بله یه دعوتنامه از طرف داییم هست که سال گذشته برامون فرستاد اما نمیدونم تاریخ انقضاش مال چه زمانیه،اوائل ٢٠١٨ به دستمون رسید و هیچ تاریخ دقیقى توش ذکر نشده فقط تو یه قسمتى از صفحه اولش نوشته شده “براى حضور خانواده خواهرم در کانادا در این تابستان” که الان نمیدونم فقط تو تابستون ٢٠١٨ میشده ازش استفاده کرد یا الان هم معتبر هست؟

باید دعوتنامه رو همکاران من ببینن که بتونن بهتون نظرشون رو اعلام کنن

احمدرضا

از چه طریقى میتونم دعوتنامه رو براى همکارانتون بفرستم تا بررسى بشه؟

تماس بگیرید با دفتر با خانم عربی یا آقای عابدینی صحبت کنید ولی توصیه میکنم حضوری تشریف بیارید که وقت بیشتری بتونن براتون بزارن ۰۲۱۷۵۲۳۷

ذکرالله‌ بهبودی

۵نفر

نوید

سلام ببخشید منظور سفارت کانادا از “بک گراند چک” در جواب ایمیل پیگیری چیه ؟ میشه بگین دقیقا چیو چک میکنن که انقد زمان میبره ! ممنون

نوید

سلام ببخشید چرا جواب منو ندادین. ممنون میشم راهنماییم کنید

عررخواهی میکنم تعداد پیام ها زیاد بود متوجه پیغام شما نشده بودیم
الان جواب داده شد

احتمالا سابقه شغلی شما اکر شغل خاصی مثل نظامی بودن داشتین یا خدمت سربازیتون و از اینجور مسائل رو چک میکنند یا به مدارکتون ممکن هست که شک کرده باشن

سید مجید حسینی

سلام.یکبار حدود شش ماه پیش اقدام کردم و متاسفانه ریجکت شدم.تا حالا هم با آژانس ها و وکلای زیادی جهت اقدام مجدد صحبت کردم ولی متاسفانه از لحاظ هزینه و عدم تضمین با شرایط بنده جور نبود.لطفا در صورت امکان بنده را راهنمایی بفرمائید.

ببینید کسی نمیتونه هیچ ویزایی رو تضمین کنه، حتی ما هم که میگیم ویزای تضمینی کانادا منظورمون از تضمین کیفیت خدمات و مبلغ هست البته عودت وجه برای کسانی هست که تا حالا ریجکت نشدن،من توصیه میکنم به دفتر مراجعه کنید مشاوره ما رایگان هست آقای عابدینی و یا خانم عربی مدارکتون رو بررسی کنن و بهتون نظر بدن

پریا باریکانی

سلام
وقت به خیر
من ۳۰ ساله هستم و دانشجوی تاتر
اگر تحصیلی بخوام به کانادا برم هزینه ی تحصیل به چه صورت هست ؟

با سلام، در نظر داشته باشید که هزینه های تحصیل در کانادا با توجه به مقطع، رشته و دانشگاه متفاوت هست. منتها به طور متوسط هزینه ها تحصیلی در کانادا بین ۱۷۰۰۰ تا ۲۲۰۰۰ دلار می تونه متغیر باشه. در مورد رشته شما، پذیرش در رشته های تاتر و هنر نیازمند گذروندن AUDIOTION هست که امکان ش برای دانشجویان ایرانی چندان میسر نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاوران ما در تماس باشید

لادن

درود ایا تمام مدارک ترجمه شده براى ویزا باید تایید دادگستری بشن(براى ویزاى توریستى)

سلام خیر سفارت کانادا تایید دادگستری رو نیاز نداره و فقط مهر مترجم رسمی کفایت میکنه شما میتونید از طریق دارالترجمه رسمی خود گروه شرکت های نیلگام و تخفیفش استفاده کنید

حسین محمودی فر

با سلام و احترام
درخواست ویزای مولتی دارم.لطفا راهنمایی بفرمایید.

سلام لطفا اطلاعات تماس بفرمایید تا همکاران ما تماس بگیرید

M.A

سلام. من ۱۶ سالمه. دایی ام تو کانادا زندگی می کنه و اقامت داره. مادر بزرگم هم سیتیزن کانادا هست.
میخوام واسه ویزای توریستی اقدام کنم.
مادربزرگم الان تو ایرانه.
میخوام اگه بشه با دعوت‌ نامه ای که دایی ام قراره بفرسته ، این تابستون که مادربزرگم باز میره کانادا ، منم باهاش برم و حداقل ۲۰ روز تو کانادا سفر کنم. ولی پدر و مادرم نمیان و بدون انها و با مادربزرگم‌ میخوام برم.
کلا هزینه ای که باید پرداخت کنم ، چقدر میشه ؟
و اینکه چقدر احتمال داره که بهم ویزا بدن؟
تا به حال ویزای شنگن نگرفتم و سفر هام فقط اینا هستن :
گرجستان و ارمنستان و ترکیه.

سلام بله احتمالش زیاد هست بهتون بدن ولی بهتر هست همکار ما خانم عربی کارتون رو انجام بدن و کاور لتر بنویسن براتون

انیس قائدی

با سلام.
از طریق نوشتن مقاله درزمینه تربیت بدنی گرایش تغذیه برای اخذ ویزای تحصیلی چقدر میتونم موفق بشم و اینکه راهی هست که زودتر ویزا دریافت کنم

با سلام، نوشتن مقاله و ارائه پژوهش های علمی در زمینه رشته مورد نظرتون در روند پذیرش بسیار تاثیرگذار هست و برای دانشگاه و استاد به نوعی اثبات کننده پتاسنیل های تحقیقاتی شما محسوب میشه بنابراین اگر قصد اقدام برای دانشگاه رو دارید نوشتن مقاله کمک کننده هست. در مورد پروسه ویزا متاسفانه هیچکس نمی تونه دخالتی در مورد روند و تسریع مرحله ویزا نمیشه داشت.

M.A

ممنون.
خب هزینه ی کل چقدر میشه؟

هزینه اقدام ثبت نام پرداختی و پر کردن فرم ۴۲۰ دلار کانادا هست مهمترین کار ما نوشتن کاور لتر هست که آفیسر رو بتونیم قانع کنیم که به شما ویزا بدن

پویا امیری

با عرض سلام و خسته نباشید
چقدر طول میکشه بعد از سفارت جواب ویزا بیاد البته این بین سال نو میلادی چند روز تعطیل بوده ؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام متغیر هست ولی معمولا ۱ تا ۲ ماه جواب میاد – سفارت حدود ۷ روز تعطیل بود

حمیرا عاصمی

من و پسرم درخواست ویزای پنج ساله دادیم . پرونده کامل بوده . چهار تا ویزای شنگن دارم . از نظر مالی هم مشکلی نبوده. چهار ماه از زمان انگشت نگاری گذشته ولی هنوز خبری نشده . نظرتون چی میتونه باشه ؟

سلام گاهی اوقات بخاطر چک امنیتی پیش میاد زمان طولانی شه یک ماه دیگه صبر کنید اگر جواب نیومد ایمیل پیگیری بزنید

Taghi B

سلام خسته نباشید . پیشاپیش از جوابتون به سوالم ممنونم .
آیا در بانکهای تهران امکان صدور و تهیه مسترکارت یا ویزاکارت (برای پرداخت آنلاین هزینه های ویزا) وجود دارد؟ اگر جوابتون مثبت است چه بانکی و چگونه؟

سلام یک زمانی بانک پارسیان این امکان رو داشت ولی تا اونجایی که میدنیم الان هیچ بانکی این خدمات رو نداره و باید از طریق شرکت ها اقدام کنید و کارت بینام بگیرید اگر یک حساب کامل میخواهید که ما میتونیم در پرتقال براتون افتتاح حساب کنیم

بردیا اصلانی

سلام خسته نباشید
من چندروز پیش رفتم انگشت نگاری کانادا مدارکم رو حضوری تحویل دادم که گفتند قسمت بارکد مدارک مشکل داره و دوباره پرینت گرفتند آخرسر امضا کردم وقتی از سفارت برگشتم متوجه شدم این امضای آخریم با مابقی امضاهای مدارکم فرق داره، چون ۲تا امضا دارم اصلا هواسم نبود به نظر شما اگر فقط یکی از امضاها با سایر امضاهای مدارکم فرق داشته باشه امکان ریجکت شدنم به این دلیل وجود خواهد داشت؟

سلام احتمالش با تجربه ای که ما از سفارت داریم کمتر از ۱٪ هست که به خاطر امضا ریجکتتون کنن

بردیا

خیلی ممنون ادمین عزیز که جواب دادید
یه سوال دایگه داشتم اینکه؛ من تاریخ مرخصیم از محل کارم اول فروردین واسه تعطیلات نوروزی ۹۸هستش به مدت ۲هفته ی تقریبا که تو برنامه سفرم گذاشتم، خواستم ببینم امکانش هست تا قبل اون تاریخ که ۲ماهی میشه جواب نیاد؟
چون اینطور که دیدم بعضیا هستند از ۵ماه هم گذشته و هنوز جوابی واسشون نیومده!

سلام نمیشه دقیق گفت ولی در ۹۰% اوقات زیر ۲ ماه جواب میدن

محمد

آیا برای دریافت ویزای بیزینس ارائه مدارک تمکن مالی کافیست یا بعدازخرید یک بیزینس یاسرمایه گذاری ویزاداده می شود

خیر قبل از اون هم ویزای بازدید بهتون میدن

مهرداد

سلام بنده مجرد هستم و ۱بار سفر به ترکیه داشتم. میتونم تو این مدت به دبی و گرجستان و روسیه سفر کنم بعد تقاضا بدم؟ ملک شخصی پدرم و سند ماشین خودم هستش. ۹۰ میلیون هم تو حسابم دارم و با ۵ سال بیمه تو شرکت خصوصی. شانسی دارم برای ویزا توریستی؟

سلام اگر دعوتنامه از اقوام درجه یک داشته باشید شاید بهتون ویزا بدن در غیر اینصورت حتما لازم هست که ۲ سفر به اروپا داشته باشید

رضا

سلام و خسته نباشید
من حدود ۲۶ یا۲۷ ابان امسال تقاضای ویزای توریستی کانادا رو ثبت کردم . ۸ اذر هم انگشت نگاری شدم در استانبول
اما تا امروز ۳۰ دی هنوز جواب نیومده.
نظر شما چیه؟
اگه ریجکتی باشم چقدر طول میکشه نامه بیاد

هنوز وقت هست که جواب بیاد ولی معمولا اگر بخوان ریجکت کنن جواب رو زودتر میدن ولی جمله ما به این معنا هم نیست که حتما بهتون ویزا بدن

مجید محرابی

سلام
لطفا کارشناسان محترم با من تماس بگیرید
تشکر

لطفا شماره تماس اعلام بفرمایید که همکاران ما بتونن با شما تماس بگیرند

taghi

متشکر از جوابتون به سوالات و سرعت عملتون . لطفا اگه ممکنه ۳ سوال دارم :
۱- از زمانی که وارد سایت ثبت نام ویزا میشیم و نام کاربری و پسورد میسازیم (حساب کاربری) برای تکمیل ثبت نام یعنی آپلود مدارک و فرمها وپرداخت هزینه ها چقدر فرصت داریم؟
۲- پسرخاله ام مقیم کاناداست و دعوتنامه برایم میفرستد برای اثبات رابطه فامیلی چه مدارکی باید در قسمت مربوطه آپلود کنم؟
۳- آیا میتونم از طریق کارت بانکی پسرخاله ام هزینه های ویزا را پرداخت کنم؟ اگه بله چه مشخصاتی از کارت بانک اونو باید داشته باشم؟

۱) وقتی حساب کاربری می‌سازید محدودیت زمانی ندارید، اما از زمانی که اقدام کنید برای ثبت نام و سوالات سایت رو جواب بدید، ۶۰ روز زمان دارید
۲) شناسنامه خالتون، مادرتون و مادربزرگتون
۳) بله، شماره کارت، نام صاحب کارت، رمز کارت و تاریخ اعتبار کارت

Fury

سلام خسته نباشید
ببخشید من درخواست ویزا کانادا کردم و منتظر جوابم، تو تراول هیستوریم ویزای شینگن ندارم
ولی سابقه سفرم خوبه هند و کشور های همسایه رفتم دعوتنامه هم دارم؛ به نظر شما شانس موفقیت اخذ ویزام پایین هستش؟

اگر دعوتنامه از بستگان درچه یک داشته باشید به احتمال ۶۰-۷۰ درصد بهتون میدن

آوا

سلام.منوهمسرم حدود یکماه پیش رفتیم سفارت استانبول برای کانادا و انگشت نگاری کردیم،ولی هنوز جوابی نیومده،یکی از همسفرامون خیلی زودتر جوابش اومده که رد شده،برای ما خیلی طولانی شده،این نشونه خوبیه؟ و آیا جواب میگیریم؟و اگر رد بشیم باز چند وقت بعد میتونیم مجدد اقدام کنیم برای کانادا؟
ممنون

به نظر ما نشانه خوبی هست و کمی صبور باشید به زودی جواب میاد

سیروان

سلام ببخشید من سه سال از اعتبار پاسپورتم مونده. میشه تعویضش کنم ۵ ساله بگیرم که ویزام ۵ساله شه؟

بله اگر اداره گذرنامه موافقت کنه

علی

درود؛ بنده ۲۰ سال سن دارم و تابستان ۹۷ فارغ التحصیل شدم، از طریق ویزای دانشجویی قصد اقدام کردن رو دارم و هنوز سربازی انجام ندادم، با این شرایط با گذاشتن وثیقه امکان خروج رو دارم و چقد شانس برای گرفتن ویزا دارم؟ یعنی به خاطر اینکه سربازی نرفتم ممکنه مشکلی در این زمینه پیش بیاد یا نه
شرایط تمکن مالی خوب هست حدود ۴۰۰-۵۰۰ میلیون و سند ۱ میلیاردی
در ضمن پذیرش از کالجی در ونکوور هم دارم.

سلام، در مورد خروج از کشور سازمان نظام وظیفه در مقطع کالج و لیسانس معافیت تحصیلی صادر نمی نماید. هرچند دانشجویان با شرایط شما موفق به اخذ ویزا و ورود به کانادا شده اند. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید

علی

سپاس بابت پاسختون، من که رفتم نظام وظیفه گفتن که با وثیقه ۱۵ تومانی امکان خروج رو دارم. تا بهمن سال ۹۸ مشمول نمیشم و تا اون موقع توی فرجه فارغ التحصیلی هستم. خوب برای این که پاسپورت یک ماهه رو بگیرم میتونم با توجه به اینکه شما گفتین برای کالج صادر نمیشه بگم که برای تحصیل نیست و برای گردش هست؟

بله میتونید و مشکلی نیست

داوود ایران منش

سلام و درود
ما یک خانواده چهار نفره هستیم و من خودم تا به الان ۳ مرتبه ویزای اروپا داشتم و خانومم ۲ مرتبه
خودم پایه یک نظام مهندسی هستم و خانومم وکیل دادگستری هستن
و حدود ۳۰۰ میلیون داخل حساب داریم و اسناد ملکی
با توجه به شرایط اقتصادی برای گرفتن ویزا میشه اقدام کرد چون جدیدا شنیدم خیلی سخت سفارت ویزا میده و نخواد الکی وقت بیهوده بزاریم
و این که امکان داره به من و خانومم بدن و به فرزندانم خیر؟
ممنون میشم پاسخ بدین.

سلام معمولا به کل خانواده میدن و بهتر هست که براتون دعوتنامه بزاریم جهت مشورت با کارشناس ارشد ما خانم شهسواری صحبت بفرمایید ۰۲۱۷۵۲۳۷

عرفان امیرجانی

سلام،من پشت کنکوریم میخوام بدونم میتونم بدون اینکه سربازی برم ویزای تحصیلی کانادا رو بگیرم،در ضمن اقوامی دارم که در کانادا زندگی میکنند اونا میتونن کمکم کنن؟؟؟

سلام اگر پاسپورت و اجازه خروج دارید بله میتونید

مهران

سلام من از افغانستان هستم و میخواهم به کشور کانادا سفر نمایم وخواهان ویزه ۵ ساله هستم اما نمیدانم چطور بدست بیاورم میشه همرایم کمک کنید ممنون شما ادمین .

سلام اگر مدارک شغلی مالی و سابقه سفر داشته باشید میتونید اقدام کنید

آرش نوروزی

با عرض ادب و سلام

بنده حدود ۲ ماه پیش از طریق یکی از آژانس ها برای ویزای توریستی اقدام کردم و متاسفانه بعد با آژانس شما آشنا شدم
الان بعد از گذشت ۲ ماه که من پیگیری میکنم که کی استارت کارم زده میشه ، میگن تو این مدت بدون دلیل ریجکت میکنه سفارت کانادا و به بنده جواب درستی نمیدن
میخواستم نظر شمارو بدونم که آیا در عمل هم همینطور هست یا نه؟
با سپاس از شما

سلام همیشه بخشی از پرونده های کانادا بی دلیل ریجکت میشه و این آمار در روزهای باقی مانده به سال نو میلادی بیشتر میشه ولی الان در حالت نرمالش قرار داره و میتونن یک روز پروندتون رو ببندن و تشریف ببرید برای انگشت نگاری

ghazal

سلام
برای ویزای توریستی کنادا میخواهم اقدام کنم
سن : ۳۰
۲ تا ویزای شنگن داشتم
که آخری برای آلمان و مالتی بوده
سفرهای زیادی هم به کشورهای اطراف ایران داشتم
به نظرتون احتمال ویزا شدن چقدر هست ؟
شاغل در شرکت خصوصی هستم با ۶ سال سابقه کار

سلام شرایط خوبی دارید و به احتمال ۸۰-۹۰% ویزا میشید

Ghazale

ممنون از پاسخگوییتون
بدون دعوتنامه احتمال ویزا شدن هستش یا حتما با دعوتنامه اقدام کنم؟

خواهش میکنم خوب اگر دعوتنامه شخص باشه به مراتب اوضاع بهتر هست

پرویز مرادی

با سلام وخسته نباشید
سوال بنده این هست که آیا میتوان با ویزای توریستی در کانادا اقامت دائم گرفت راه حلی برای این موضوع وجود دارد یا خیر
باسپاس فراوان

سلام
طبق شنیده ها ظاهرا وکلا برای این موضوع راه حلی دارند ولی توصیه میکنیم در انتخاب وکیل دقت کنید و سمت افرادی مثل حوری سلیمانی نرید

کوروش

سلام خسته نباشید
من متاهل دارای فرزند و سابقه سفر به هند.ارمنستان.آنتالیا. و ۳بار تایلند دارم
مدیر کنترل کیفی کارخانه هستم با سابقه بیمه و تمکن مالی بالا- تنهایی بدون خانواده واسه ویزا توریستی کانادا ۱۵روزه اقدام کردم و تاریخ مرخصی محل کارمم به سفارت ارائه دادم فقط (ویزای شینگن) ندارم! و از یکی از دوستانم در کانادا دعوتنامه دارم.
اینطور که از جواب کامنتهاتون به دوستان خواندم دعوتنامه خانواده درجه ۱ نباشه شانس ویزا کم میشه درسته؟
به نظر شما شانسم واسه ویزا شدن کمه؟

سلام به هر حال شانستون از کسی که دعوتنامه فامیل درجه یک داره کمتر هست ولی مواردی هم بودن که با شرایط شما ویزا شدن امیدواریم که شما هم ویزا بگیرید

کوروش

خیلی ممنون که جواب دادید
الان ۱ماه شده هنوز جوابم نیومده!
همش فکرم درگیر اینکه؛ بخاطر نداشتن شینگن و سن زیر ۳۰سال رد نکنند:(((

سلام خواهش میکنم به هر حال چاره ای نیست جز اینکه صبر کنید

کیمیا مبی

با سلام، من توسط شرکت شما ویزای مولتی کانادا دریافت کردم. الان میخوام بدونم شرایط گرفتن پذیرش تحصیلی و هزینه آن توسط شرکت شما چقدر است؟ برای کالج و یک دوره یکساله میخوام اقدام کنم.

با سلام، خوشحالیم که مجدد در خدمت تون هستیم. لطفا برای بررسی دقیق شرایط شما با مشاوران ما تماس بگیرید.

مهرناز ممتاز

با سلام.من در در سال ۲۰۰۸به کانادا از طریق همسرم مهاجرت داشتم و۹ماه آنجا زندگی و کار کردم.ولی برگشتم ایران .امکان برگشتن به کانادا و گرفتن ویزا بدون شرایطی که در وبسایت توضیح دادید هست؟منظورم تمکن مالی و غیره…

سلام خیر مگر ایشون برای شما دعوتنامه بفرستن

علی نویدبخش

سلام
بنده از طرف عموم دعوت نامه گرفتم که همراه همسرم و پدرو مادرم برای سفر توریستی به کانادا بریم بنده سفر خارجی به تایلند و چند نوبت به عراق داشتم و متولد کشور فرانسه هستم و حدود ۵سال در کشور فرانسه زندگی کردیم میخواستم بدونم اگر برای ویزای نرمال اقدام کنیم چقدر احتمال داره موافقت بشه
ممنون

سلام احتمالش بالای ۰% هست فقط اگر پاسپورت فرانسوی هم داشته باشید که کلا همه چیز فرق داره

آزیتا

سلام وقتتون بخیر
ببخشید من حدود ۲هفته پیش انگشت نگاری شدم واسه ویزا توریستی کانادا، تو درخواستمم اعلام کردم واسه عید نوروز ۹۸ به مدت ۱۵ روز میخوام برم و برگردم
به نظر شما امکانش هست تا قبل از عید جوابم نیاد و نرسم؟ چون شاغل هستم و بعداز تعطیلات دیگه نمیتونم!
چون از جایی که اقدام کردیم میگن خیلی شلوغه جواب ها رو با تاخیر میدن،
یکی از دوستام ۳ماه گذشته هنوز جوابش نیومده!!!

بله احتمالش هست ولی اگر هم نرسید نهایتا ویزا ۵ ساله هست و سال بعد میتونید برید نگران نباشید

سید رحیم درخشانی

با سلام ا ینجا نب با زنشسته شرکت خودروسازی هستم ودر خواست ویزای مولتی کا نادا پنج ساله دارم ولی دعوت نامه ندارم ولی از دوستانم در انجا سکونت دارند در شهر تورنتو می باشد حقرق ما هیانه بالای ۵ملیون دارم از بانک می تونم تمکن مالی و گردش مالی را بگیرم لطفا را هنمایی کنیدشماره تماس …..می باشد

سلام همکاران ما با شما تماس میگیرند

آرش نوروزی

سلام خدمت شما و سپاس بابت راهنمایی های بسیار مفیدتون

برای ویزای مولتی کانادا، درصد شانس یک شینگن نسبت به دوتا ویزای شینگن در تراول هیستوری، چقدر حدودا تفاوت هست ؟
با سپاس مجدد از شما

سلام معمولا به خیلی آیتم های دیگه هم بستگی داره ولی با این فرض که همه موارد اکی باشه با یک شنگن شانس شما ۶۰٪ و دو شینگن شانس شما ۸۰-۹۰ درصد هست

مریم

سلام خسته نباشید، من یکماه و نیم از انگشت نگاریم گذشته هنوز جوابم نیومده!!!
به نظر شما اینکه تا الان جوابم نیومده شانس ویزا شدنم زیاده؟
چون میگن بخوان رد کنند زیر ۱ماه جواب میدن.

سلام بله معمولا به این شکل هست

سونیا

با سلام . سؤال بنده این هست که دعوت‌نامه از دخترخاله مادرم بگیرم بهتره یا از دوستم بگیرم ؟ چون من شنیدم دعوت‌نامه اگر از فامیل درجه ۱ نباشه فرقی وجود نداره بین دوست و دخترخاله مادر . آیا این حرف درسته ؟ این توضیحم بدم که هم دوستم و هم دخترخاله مادرم هر دو سیتیزن هستند و درآمد خوبی دارند تو کانادا . ۳۳ سال دارم ، مجرد ، پزشک ، حدود ۱۰ سفر به کشورهای اطراف ، یک ویزای شنگن ، تمکن مالی بالا ، سند ملکی دارم ، پروانه طبابت هم دارم . ممنون میشم راهنماییم کنین که با شرایطم چطوری میتونم با شانس بالا ویزا بگیرم .

سلام بله به نظر ما هم فرقی نداره ولی کل قضیه این هست که باید آفیسر قانع بشه مثلا اگر سن دوست شما بالا بود میتونستیم کاور لتر بنویسیم که میخوان عمل کنن یا مثلا سن اگر کم بود میگفتیم برای عروسی دعوتتون کردن باید ببینید چه سناریویی میتونید بچینید و توصیه میکنیم یک سفر دیگه به اروپا داشته باشید و بعد اقدام کنید

T B

سلام متشکر از جوابتون به سوالات .
۱- صفحات پاسپورت که مهر ویزا و ورود و خروج دارند را باید در قسمت passport آپلود کرد یا در قسمت travel history ؟
۲- بعضی از صفحات پاسپورت که مهر ورود و خروج فارسی (مربوط به فرودگاه امام خمینی) دارند باید ترجمه شوند؟
۳- اگر دعوتنامه داشته باشیم نیاز به رزرو بلیط رفت و برگشت و آپلود آنها هست؟
۴- در قسمت purpose of travel چه مدارکی باید آپلود کرد؟

ادمین

سلام وقت بخیر.سوالات شما مربوط به قسمت فنی و اجرایی (سابمیت) ویزای کانادا می باشد که در واقع جزو خدمات ما برای اخذ ویزا است که شامل تکمیل و تنظیم مدارک و فرم ها می باشد و فرم های مربوط به اطلاعات فردی و خانوادگی و .. را کارشناس مربوطه به شما برای پر کردن می دهند و قسمت اجرایی مربوطه آن را انجام می دهند.

روشنک

با سلام
من با همسرم ۸آذر انگشت نگاری شدیم در استانبول
هنوز جواب نیومده
آیا امیدوار باشیم برای ویزای کانادا؟

ادمین

سلام بله طبیعی است جواب ویزای کانادا از یک هفته طول می کشد تا چندین ماه(معمولا از یک هفته تا چهار ماه و نیم)

Taghi

سلام متشکر از جوابتون به سوالات .
با توجه باینکه در زمان ثبت نام ویزا , بهنگام تنظیم دعوتنامه و تکمیل فرم ۵۲۵۷ باید زمان ورود به کانادا و خروج از آن قید شود آیا اگر زمان سفرمان با زمان قیدشده در دعوتنامه و فرم فوق مطابقت نداشته باشد(در صورت ویزاشدن) و مثلا یک سال بعد از آن باشد مشکلی پیش میآید ؟

ادمین

سلام.اگر منظورتون این است که طبق تاریخ دعوت نامه فرم را پر کردید و ویزا شدید و یک سال بعد قصد دارید سفر کنید مشکلی پیش نمیاد .

Taghi

بله منظورم همینه . اشکالی پیش نمیآد؟

ادمین

خیر مشکلی نیست وقتی طبق تاریخ دعوت نامه فرم را پر کردید و ویزا شدید می توانید هر زمان خواستید سفر کنید.(البته با توجه به این که ویزای مولتی ۵ ساله کانادا به اندازه اعتبار پاسپورت شما داده می شود طبق مدت ویزاتون میتوانید هر زمان خواستید سفر کنید)

مهدی محمدی

برای کار

ادمین

سلام برای کانادا در حال حاضر به صورت توریستی و تحصیلی خدمات داریم.

پوریا

سلام و خسته نباشید
میخواستم بدونم شانس من برای گرفتن ویزای توریستی ۵ ساله (مولتی)چقدره؟
اولین بارم هست از کشور میخوام خارج بشم و دعوت نامه خاصی ندارم ۳۰ سالمه و مدرک مهندسی نفت دارم..و اینکه چقدر هزینه داره گرفتن ویزای توریستی مولتی؟

ادمین

سلام برای اخذ ویزای کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب منظور سفر به حوزه شنگن و یا داشتن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و… شرایط شغلی و مالی مناسب هستید و در صورت نداشتن ویزای شنگن وجود دعوت نامه از اقوام درجه یک تا حدی می توان از آن چشم پوشی کرد .هزینه اخذ ویزای توریستی کانادا به صورت نرمال ۴۲۰دلار کانادا می باشد. با شرایطی که فرمودید احتمال ویزا شدن شما بسیار پایین می باشد.

T B

سلام سپاس از جواب به سوالات . لطفا بفرمایید هزینه رزرو بلیط رفت وبرگشت کانادا (برای آپلود در قسمت هدف مسافرت) چقدره ؟ هزینه بیمه مسافرتی چقدره ؟

ادمین

سلام رزرو بلیط برای آپلود در قسمت هدف مسافرت سوری می باشد و ما هزینه ای بابت این موضوع نمیگیریم و هزینه بیمه مسافرتی بسته به بازه اقامت شما و سن شخص متغیر است.

Tannaz

سلام وقت بخیر
ببخشید ثبت درخواست ویزا کانادا در روش حضوری زمان جوابگویش طولانیتر هست؟
خواستم ببینم چقد از روش آنلاین طولانیتر هستش؟ و در روش آنلاین شانش ویزا شدن بالاتره؟

ادمین

سلام پاسخ ویزای کانادا کاملا بستگی به سفارت دارد ار یک هفته تا چندین ماه (معمولا چهار ماه و نیم )طول می کشد .تفاوت بین روش حضوری و آنلاین بدین صورت است که در روش حضوری شما paperتون میبرید و در آنجا باید اسکن بشود وارد سیستم بشود که این پروسه طولانی تر است و در روش آنلاین تسریع کار و دقت بیشتر است توصیه می کنیم به صورت آنلاین اقدام کنید.

T B

سلام با تشکر از شما , بیمه مسافرتی را هم برای آپلود در قسمت “هدف از مسافرت” میخوام بنابراین اونهم صوری است . باتوجه به صوری بودن اون باید هزینه داد؟

ادمین

سلام بله بیمه صادر می شود، که هزینه آن با توجه به بازه اقامت و سن فرد متغیر است.

Pedram hojjati

سلام
شما در ترکیه هم دفتر دارین؟

ادمین

سلام بله در آنکارا دفتر داریم

behnia

سلام لطفا بفرمایید کپی شناسنامه و کارت ملی و ترجمه آنها را در کدام قسمت باید آپلود کرد؟

ادمین

سلام سوال شما مربوط به سابمیت بخش کانادا می باشد که از جمله خدمات ما نیز تنظیم و تکمیل فرم ها و آپلود مدارک می باشد می توانید جهت اقدام برای ویزا با کارشناسان ما صحبت کنید.

Kh

سلام من از طریق دوستم قراره واسم دعوت نامه فرستاده بشه
و ایشون به دولت کانادا تعهد بده که منو ساپورت میکنه
و اینطور شنیدم که بهم کارت pr. میدن
این دوستم که میگم قراره با هم زندگی کنیم
ولی فعلا در مورد ازدواج صحبتی نکردیم
بعد واسه اینکه من وارد خاک کانادا بشم چه ویزایی باید بگیرم؟؟
مدت زمان اخذ ویزا چقدره؟چقدرطول میکشه تا ویزام بیاد؟
بعد تا ویزا بیاد من یک بار برای انگشت نگاری و یک بار هم واسه گرفتن ویزام باید برم به یکی از کشور های اطراف؟؟یعنی در کل باید دوبار برم و بیام ؟

ادمین

سلام اگر قصد دارید اسپانسرشیپ اقدام کنید که ما انجام نمی دهیم ولی اگر بخواهید به صورت توریستی اقدام فرمایید نیاز به سابقه سفر خوب ویزای شنگن و یا داشتن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و .. می باشید و در صورت نداشتن سابقه سفر خوب با دارا بودن دعوت نامه از اقوام درجه یک می توانید اقدام فرمایید و شما یک بار به انگشت نگاری می روید که تا ۱۰ سال دیگر نیاز به انگشت نگاری مجدد نمی باشد.

T B

سلام متشکر از جوابتون به سوالات .
پاسپورت من جدید است و بجز صفحه مشخصات مابقی صفحات خالی هستند ولی کلیه ویزاها و مهرهای ورود و خروج در پاسپورت قبلی هستند . با این توضیحات در قسمت Passport بایستی کدام را آپلود کرد ؟ و در قسمت Travel History کدامها را آپلود کرد؟

ادمین

سلام برای ویزای کانادا همانطور که میدانید سابقه سفر خوب یعنی دارا بودن ویزای شنگن مهم می باشد در صورتی که در پاسپورت قدیمیتون مهر شنگن خورده و پاسپورت جدید اخذ فرمودید ،اسکن از پاسپورت قدیمیتون نیاز است که با سپردن کار به ما تمامی مراحل تنظیم و تکمیل فرم آپلود مدارک و اسکن و ….ما انجام می دهیم می توانید جهت اقدام برای ویزای کانادا با دفتر تماس بگیرید.

نادر دانشوری

معلومات ویزه کانادا را میخواستم.

ادمین

سلام شما برای اخذ ویزای کانادا نیازمند سابقه سفر مناسب به معنای سفر به حوزه شنگن و یا دارا بودن ویزاهای معتبر همچون کره و ژاپن و یا دعوت نامه از اقوام درجه یک… و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید.اطلاعات به طور کامل نیز بر روی سایت موجود می باشد.

Kiyan

سلام
برادرم کانادا هستن اکه دعوتنانه برام بفرستن احتمال اینکه قبول بشه هست؟
با همسر و دوفرزند
تو این چندسال هم جایی مسافرت نکردیم

ادمین

سلام بهتر که خانوادگی اقدام نکنید احتمال ریجکتی می باشد و این که برای اقدام ویزای کانادا شما نیاز به سابقه سفر خوب یعنی دارا بودن ویزای شنگن و یا سفر به کشورهای دارای ویزای معتبر مانند کره و ژاپن و همچنین گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید دعوت نامه از اقوام درجه یک که از برادرتون دارید نیز شانس ویزا بالا می برد می توانید اقدام کنید ولی پیشنهاد ما این است که سابقه سفرتون هم خوب کنید و در کنارش دعوت نامه نیز بگذارید بدین شکل درصد بالایی برای ویزا دارید.

راضیه

سلام. خسته نباشید. ۳۳ ساله و مجردم. میخواستم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم. دو سفر به حوزه شینگن داشتم و سفر به چین ، روسیه، و کشورهای اطراف . کارمند هستم با سابقه بیمه و سند ملکی هم دارم با تمکن مالی مناسب. آیا امکان اخذ ویزا دارم یا خیر ؟

ادمین

سلام بله واجد شرایط می باشید و می توانید اقدام کنید چون برای اخذ ویزای کانادا سابقه سفر و گواهی شغلی و مالی مناسب مهم می باشد در صورتی که دعوت نامه هم نداشته باشید ما می توانیم براتون دعوت نامه معتبر بگذاریم

حسین

با سلام، من سابقه دو تا سفر شینگن از آلمان و هلند دارم ولی چون مأموریت کاری بوده تنهایی رفتم. تا چقدر شانس ویزا شدن خانوادگی با دو فرزند رو دارم. اگر اول تنهایی درخواست کنم چطور؟؟
با تشکر از شما

ادمین

سلام سابقه سفر خوبی دارید برای اقدام ویزای کانادا داشتن سابقه سفر و گواهی شغلی و مالی مناسب نیاز است می توانید اقدام فرمایید منتهی درصد نمی شود خدمتتون اعلام کرد چون پاسخ ویزا علاوه بر مدارک به آفیسر هم بستگی دارد .

اوا

سلام
ببخشیدراهنمایی میکنیدبرای دوباره اپلی کردن (جون ماخانوادگی اقدام کردیم وریجکت شدیم )بایددوباره یک اکانت جدیدبسازیم ودوباره ازاول مدارکو بفرستیم یا راه دیگه ای داره

ادمین

سلام ،علت ریجکتیتون چی بوده؟رفع ریجکتی کنید سپس مجددا باید اقدام کنید

علیرضا

سلام.خسته نباشید ببخشید یک سوال دارم من با خانواده ام حدودا سه هفته ای هست که در استانبول انگشت نگاری شدیم میخواستم ببینم که به چه صورت خودم میتونم از ویزا شدنمون و یا نشدنمون خبر دار بشم. چگونه میتونم بفهمم که پرونده خانواده ما در چه مرحله ای هست.

ادمین

سلام از طریق اکانتی که ساخته شده است و برای ویزا اقدام فرمودید، می توانید متوجه تغییرات پروندتون بشوید که پاسخ ویزا براتون ارسال شذه است یا خیر.

علیرضا

سلام.یعنی به همون ایمیلی که برامون رسید انگشت نگاریمون اومده جواب ویزا شدن یا نشدنمون میاد

ادمین

سلام.خیر در آن ایمیل نیست در ایمیل فقط به شما اطلاع داده می شود که اکانتتون را چک کنید .با آن اکانتی که ثب نام ویزای کانادا را انجام دادید (سابمیت کردید)پاسخ ویزا را چک فرمایید.

محسن

سلام من یک راهنمایی احتیاج دارم
من برای خودم ودوفرزندم تقاضای ویزا کردم که بعلت نداشتن family tieردشده
این باردیکه نمیتونم برای اونا هم تقاضا کنم یا اینکه تقاضاکنم ولی ممکنه بهشون ندن
وسوال بعدی ایکه کاورلتر را کجابایدبزاریم

ادمین

سلام به اطلاعات بیشتری در مورد پروندتون احتیاج داریم و باید توسط کارشناس ما بررسی بشود که ببینند با فرزندانتون اقدام کنید بهتر است یا خیر ،سن فرزندانتون مهم است این که دعوت نامه از چه شخصی ارسال شده است براتون و … بهتر است که با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

hessqm shhrestqni

من میخواهم تو کشور کانادا شهر تورنتو میخوام در سی زبان بخونم اگر دولت کانادا بزارت من اون کشور بمونم

ادمین

سلام برای کانادا به صورت تحصیلی نیز ما خدمات داریم که از جمله شرایط آن داشتن معدل حداقل ۱۴ و مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است می توانید جهت مشاوره تحصیلی با کارشناسان ما صحبت کنید.

حسن شجعان

سلام.من ۷۰ روز سد که برای ویزای کانادا اقدام کردم بعد از ثبت ایمیل انگشت نگاری ۳۵روز بعد یه ایمیل زدن گفتن مدارک مشکلی نداره چیزی خواستیم اطلاع میدیم ویمیل بعد جوابتون هست الان ۷۰ روز شد خبری نشد ایا امکان جواب گرفتنم بال تر هست یا ریجکتی ممنون میشم اگه جواب بدید

ادمین

سلام پاسخ ویزای کانادا به سفارت بستگی دارد که از یک هفته طول می کشد تا چندین ماه،جای نگرانی وجود ندارد و امکان هر دو مورد است ،پس از ۱۲۰روز اگر جوابتون نیامده بود می توانید به سفارت ایمیل بزنید.

محمد شفیع نیا

سلام.. من امروز ایمیل ریجکت درخواست ویزای کانادا واسم اومد.. میخواستم بپرسم میتونم اعتراض کنم ؟؟ ممنون

ادمین

سلام بله می توانید اعتراض بزنید.

محمد حسین

سلام،من حدودا ۴۶ روز پیش انگشتنگاری دادم ، مدارکامم کامل بود تمکن مال بالای ۴۰۰ م تومان ،دوتا ویزای شنگنه فرانسه و گرجستان و ارمنستان و ترکیه و تایلند و … دارم تو پاسپورتام ، البته با همسرم درخواست دادیم اما هنوز بعد از این مدت جواب نیومده، میخواستم بدونم نهایتا چقدر طول میکشه جواب بدن و اینکه امیدی هست به ویزا شدن ؟ ممنون

ادمین

سلام،پاسخ ویزای کانادا از یک هفته طول می کشد تا چندین ماه(معمولا چهار ماه و نیم).جای نگرانی وجود ندارد و احتمال هر دو مورد اپلای یا ریجکت شدن وجود دارد .ولی با این مدارکی که فرمودید سابقه سفر خوبی دارید احتمال ویزا شدن شما زیاد است.

خلیل

سلام وقتتون بخیر
من به همراه همسر و دو فرزندم سه ماه پیش انگشت نگاری دادیم و تا الان جواب ویزامون نیومده با ID پیگیری میکنم is being processed میزنه
چقدر دیگه زمان میبره جواب بدن و بنظرتون مشکلی هست
ممنون از سایت مفیدتون

ادمین

سلام خیر طبیعی است پاسخ ویزای کانادا از یک هفته تا چندین ماه طول می کشد اگر بعد از ۱۲۰ روز پاسخ دریافت نکردید می توانید به سفارت ایمیل بزنید.

behnia

سلام ممنون از جوابتون .
برای آپلود مدارک در یک قسمت , وقتیکه تعداد مدارک زیاد باشدآیا میتوانم در قالب فایل PNG از طریق نرم افزار Paint همه مدارک را کنار هم قرار داده و بعد آپلود کنم ؟ اگه راه بهتری هست چیه؟

ادمین

سلام خیر ،سوالتون مربوط به تنظیم فرم و سابمیت (قسمت اجرایی)بخش کانادا می باشد که شامل خدمات ما می باشد و کارشناسان ما انجام می دهند جهت اقدام لطف کنید با دفتر تماس بگیرید در خدمت شما هستیم.

اردلان لطیفی

سلام خسته نباشید الان ۹۴ روز میگذره از روزی که من رفتم وی اف اس آنکارا واسه انگشت نگاری ولی هنوز جوابی نیومده… بنظرتون چقدر باید صبر کنم؟ و اینکه چجور پیگیری کنم و هیچ راهی نیست که بدونیم پرونده توی چه مرحله ای هستش؟

ادمین

سلام،۱۲۰ روز صبر کنید اگر پاسخی دریافت نکردید می توانید به سفارت ایمیل بزنید و جای نگرانی وجود ندارد پاسخ ویزا کانادا از یک هفته تا چندین ماه طول می کشد. نحوه پیگیری هم از طریق اکانت ای که برای ثبت نام ویزای کانادا ساختید می باشد.

شاهرخ خسروي

سلام روز بخیر
بنده سنم ۲۹ ساله لیسانس حسابداری ۴ سال سابقه بیمه میخوام برم کانادا برای کار و زندگی لطفا هزینه هایی که باید از قبل در نظر بگیرم و یه راهنمایی که میشه ویزا بگیرم یا نه

ادمین

سلام برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی در حال حاضر خدمات داریم دوست عزیز.

فرهاد نصرتی

با عرض سلام و خسته نباشید . پیگریی پرونده در خواست ویزا از طریق سایت حساب کاربری تا چه میزان می تونه قابل استناد باشه ? منظورم اینه اگر کسی ریجکت بشه بلافاصله تو سایت درج میشه یا اینکه بعد از چند روز عنوان is being prossed را تغییر می دن? ممنون میشم اگر جوابم را بدید

ادمین

سلام،زمانی که پاسخ ویزا شما ارسال می شود هم زمان با ارسال در حساب کاربری به ایمیل شما هم ارسال می شود.

بهناز هوشیار

سلام من همسرم سه سال کانادا و اقامتش انجام شده میخواستم بدونم اولا برای اقامت من از ایران باید اقدام کنیم یا از کانادا و دوما چند مدت طول میکشه من به کانادا برم ؟

ادمین

سلام،برای کانادا در حال حاضر به صورت توریستی و تحصیلی اقدام می کنیم.

روح الله عسکری

با عرض سلام،عذر میخوام که وقتتون رو گرفتم چون من مشکل خدمت سربازی برای خروج از کشور دارم البته پاسپورتم هنوز سه سال اعتبار داره،جسارتآ میخواستم ببینم هیچ راه ثالثی وجود نداره که بتونم از کشور خارج بشم،(بازگشت به کشور برام مهم نیست،فقط میخوام خارج بشم برای اقامت دایم.)ممنون ، یا علی .

ادمین

سلام دوست عزیز ما برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی خدمات داریم و تمام خدمات ما به صورت قانونی می باشد.

سیامک

سلام
ببخشید شرایط ویزای دائم کانادا به چه صورتیه.
که هم درس بخونی و هم کار کنی؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ادمین

سلام،اگر به صورت تحصیلی اقدام کنید بعد از دو سال می توانید پی آر بگیرید و بر اساس قوانین اداره مهاجرت و شهروندی کانادا، دانشجویان تمام وقت می‌توانند بدون نیاز به اخذ وجوز کار، تا سقف ۲۰ ساعت در هفته خارج از محیط دانشگاه کار کنند.

آرش نوروزی

با عرض سلام خدمت شما

از طریق یکی از آژانس های مسافرتی برای ویزای مولتی کانادا اقدام کردم و انگشت نگاری هم انجام دادم ولی وقتی از آژانس پیگیری میکنم حس میکنم ، جواب درست به من نمیدن و پسوورد اکانت هم به من نمیدن
آیا راهی وجود داره که من خودم بتونم روند پروندمو چک کنم ؟ ممنون از شما
و ی سوال دیگه اینکه همسر بنده اقامت آمریکا رو دارن و در پرونده ام آدرس و مشخصات ایشونو ثبت کردم به نظر شما این امتیاز مثبت هست یا منفی برای گرفتن ویزای کانادای من ؟
با تشکر فراوان از شما …

ادمین

سلام،می توانید از طریق UCI number در سایت سفارت کانادا پروندتونرو پیگیری فرمایید و در مورد سوال دومتون اگر با همسرتون زندگی می کنید و جدا نشدید بله امتیاز بسیار مثبتی می باشد.

يلدا

درمورد فرم ۵٧١٣ که یک نفر برای بفیه خانواده وکیل میشود چطورباید امضا کرد
لازمه یا اسم بنویسیم کافیه

ادمین

سلام ،اسامی را بنویسید کافیه.

محدرضا کوشا

درود
۱-آیا می شود با ویزای توریستی ورود کرد وسپس درصورت امکان برای تحصیل در یک کالج یا دانشگاه اقدام کرد
۲- برای تقاضای اقامت دائم چه مدت می بایست در کانادا تحصیل کرد … این قانون در هر استان متفاوت است
۳- آیا امکان ارائه خدمات از سوی شما پس ازو رود به کانادا با ویزای توریستی هست

ادمین

سلام خیر ویزای توریستی قابل تبدیل نیست شما باید یا برای توریستی و یا تحصیلی اقدام کنید.۲)شما زمانی که تحصیلی اقدام کنید پس از دو سال پی آر میگیرید۳)ما خدمات اخذ ویزای توریستی و تحصیلی کانادا را داریم.

محمد دولت ابادی

اطلاع رسانی فوق العاده عالی بود .🤗

ادمین

ممنون از حضور شما.

يلدا

سلام ممنونم که زود جواب میدید
این فرم چک لیست ۵۴٨۴که گفته باید سابمیت کنید با مدارک بایددقیقا کجابزاریمش

ادمین

سلام سوال شما مربوط به بخش اجرایی و سابمیت کانادا می باشد و جزو خدمات ما است جهت انجام کار می توانید با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما براتون انجام می دهند.

T B

سلام سپاس از لطفتون .
در سوالات eligible وقتی به سوال Do you have a family member who is canadian citizen or permanent resident and is 18 years or older میرسیم منظور از اعضای خانواده فقط همسر و فرزندان است یا اینکه شامل بقیه فامیل هم میشود ( مثل پسر خاله , دختر عمو و …..)؟

ادمین

سلام سوال شما مربوط به بخش اجرایی و سابمیت کانادا می باشد که از جمله خدمات ما تنظیم و تکمیل فرم ها است می توانید جهت اقدام با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما در خدمت شما هستند.

روزا ف

با سلام و تبریک عید… یک سؤالی داشتم خواهش میکنم منو راهنمایی کنید . من دعوت‌نامه از دخترخاله مادرم دارم ، تو قسمت Purpose of Travel ، من باید گزینه VISIT رو انتخاب کنم یا VISIT FAMILY ؟ لطفا میشه همینجا جواب من رو بدین ، خیلی خیلی ممنون میشم از لطفتون

ادمین

سلام سال نو شما هم مبارک ،گزینه family visit اتتخاب فرمایید حتی اگر دعوت نامه از دوست شما نیز بود باید این گزینه انتخاب میکردید.

حمید رضا پیراسته

سلام آیا ممکنه که به بچه ای که پذیرش از مدرسه کانادا داشته باشه ویزا ندن؟

ادمین

سلام ،قطعا برای اخذ ویزای تحصیلی نیز باید دارای شرایط باشند که مهمترین مورد در اخذ ویزای تحصیلی تمکن مالی والدین است و باید طوری باشد که نشان دهد توانایی پوشش مخارج دست کم یک سال تمام زندگی و تحصیل در کانادا را شما برای کودکتون فراهم می کنید و در نهایت پاسخ ویزای تحصیلی به مدارک و سفارت بستگی دارد.

Marylyn

خسته نباشید مرسی به خاطر این مطلب
زیبا

محمد اسلامی

سلام وقتتون بخیر.من به همراه همسر و پسرم آبان ماه ۹۷ انگشت نگاری کردیم.ولی تا حال جوابمون نیومده.حساب بانکی بالای ۵۰ هزار دلار تو کشور های همسایه هم دارم و قبلاً یکبار انگلستان و گرجستان و چند کشور آسیایی رفتم و همسرم هم اقامت اروپا رو داشته به نظرتون به من ویزا می‌دهند!؟ خیلی طول کشیده و نگران هستیم

ادمین

سلام اگر به صورت مهاجرتی اقدام کردید طبیعی است منتهی اگر به صورت توریستی اقدام کردید بهتر که به سفارت جهت پیگیری ایمیل بزنید با شرایطی که فرمودید احتمال ویزا شدن شما زیاد است منتهی پاسخ کلی در نهایت به سفارت بستگی دارد ،ینها آدرس ایمیل های سفارت هستند، به هر سه ایمیل درخواستتون رو‌بفرستید

ANKARA-IM-ENQUIRY@international.gc.ca

re-ankara-im-enquiry@international.gc.ca

ANKRAIMMIGRATION@international.gc.ca

پویا

سلام اقا محمد منم مثل شما ابان ماه ۹۷ به همراه خانواده رفتم سفارت منم جوابی دریافت نکردم میتونم شمارتون رو داشته باشم

نفیسه صادقی

بسیار عالی و کامل بود

ادمین

ممنون از حضور شما

NA

سلام سالنو مبارک . متشکر از جوابهاتون .
۱- وقتی فرم IMM5257b را آپلود میکنم در ستون details به رنگ سبز مینویسه Uploaded-not submitted to IRCC و در ستون Option داخل کادر زرد مینویسه Remove Document . منظور چیست و چه باید کرد؟ ۲- فرم نماینده(Representative) قابل save نیست چطور باید آنرا تکمیل و امضا و سپس آپلود کرد؟

ادمین

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز سوالات شما مربوط به قسمت سابمیت (بخش اجرایی اخذ ویزای کانادا )می باشد که از جمله خدمات ما نیز تکمیل و تنظیم فرم ها و مدارک است میتوانید مدارک خود را به کارشناسان ما تحویل دهید و ما برای شما انجام دهیم .در خدمت شما هستیم

پیام محمدپور

سلام.مادونفریم و الان ۳ماهو پنج روز از انگشت نگاریمون گذشته.بنظر شما چقدر دیگه حدودا طول میکشه جوابش بیاد،من۲۳سالمه خدمت در بلوچستان بودم.وهمراهم۳۸ساله خانم مطلقه ایا تاثیری در جواب ویزامون نداره شرایطمون،ممنون ازجوابتون

ادمین

سلام برای اخذ ویزای کانادا عواملی همچون سابقه سفر به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و شرایط شغلی و مالی مناسب متاثر است و پاسخ ویزای کانادا از یک هفته تا چندین ماه ممکن طول بکشد پس از ۱۲۰ روز اگر پاسخی دریافت نکردید می توانید جهت پیگیری به سفارت ایمیل بزنید.

محمدولی قادرپناه

توضیحات شما عالی بود با تشکر

ادمین

ممنون از حضور شما.

behnia

تشکر از شما و سایت خوبتون .
شما در مدارک مورد نیز برای ویزای دیدار فامیل یا توریستی ترجمه شناسنامه و کارت ملی را قید کرده اید ولی در چک لیست مدارک جایی برای آپلود آنها وجود ندارد . در ضمن من بازنشسته هستم (شغلی ندارم)آیا باید ترجمه حکم بازنشستگی و فیش حقوقی ۳ ماه آخر را هم آپلود کنم؟ در کدام قسمت ؟

ادمین

سلام،با توجه به سوالی شما که فرمودید برای اخذ ویزای توریستی کانادا ما قید کرده ایم که به ترجمه شناسنامه و کارت ملی نیاز است درست می باشد و کارشناسان بخش اجرایی ما مدارک را طبق دسته بندی کانادا کامباین کرده و سپس آپلود می کنند و در مورد سوال دومتون بله در صورتی که حکم بازنشستگی دارید باید ترجمه کنید اگر هم حکم بازنشستگی ندارید می توانید حکم افزایش حقوقتون را ترجمه فرمایید و از جمله خدمات ما نیز تنظیم و تکمیل و آپلود مدارک است و ما برای شما انجام می دهیم در خدمت شما هستیم.

فرنوش دبيرى

با سلام
من و همسرم بعد از گذشت حدود شش ماه از تاریخ انگشتنگارى ریجکت شدیم.کارگزار ما بر اساس پرونده اى ساختگى برامون درخواست ویزا داده بود و ما هیچ اطلاعاتى از محتوى پرونده نداریم.فقط گفت سابقه سفر و هدف از سفر تیک خورده.الان بهمون گفته مقدمات سفر شنگن رو فراهم کنیم و بعد از چند ماه با پرداخت نفرى ٢٠٠ دلار درخواست کیس نوت بدیم که در جریان جزئیات دلایل ریجکتى قرار بگیریم که در واقع این مبلغ به حساب یک کارگزار کانادایى واریز میشه.گفتند که بعد از همه این کارها دومرتبه باید اقدام کنیم.نظر شما چیه؟
ما تحت فشاریم الان چه کارى ازمون ساخته است؟
ممنون

ادمین

سلام وقتتون بخیر پیشنهاد ما به شما این است که از طریق ایشون مجددا اقدام نکنید چون احتمال این که مشکل دیگری برای شما ایجاد شود می باشد و همچنین امکان این که علت ریجکتی به درستی به شما بیان نکنند است .ما نوت آفیسر در ارتباط با ویزای توریستی کانادا برای شما تهیه می کنیم و مبلغ برای هر فرد ۱۰۰ دلار می باشد می توانید به کارشناسان ما مراجعه فرمایید چون مطلبی که وجود دارد قطعا به شما بازگو خواهد شد.

Hamedjavanmard

سلام خسته نباشید
من درخواست ویزای کانادا کردم ولی مدارک ایمیلم رو اشتباه نوشتم که اصلا اون ایمیل ثبت نشده بود و بعد از اینکه فهمید ایمیل رو ساختم
می خواستم ببینم اون ایمیل هایی که برای انگشت نگاری و ثبت درخواست میاد رو که دریافت نکردم مشکلی داره ؟
منتظر جوابتون هستم
باتشکر
یاحق

ادمین

سلام،در صورتی که خودتون برای اخذ ویزای توریستی کانادا اقدام کردید به اکانتی که ساختید دسترسی دارید و پیگیری پرونده و اطلاع از پاسخ ویزای شما نیز از طریق اکانتتون صورت میگیرد و در ایمیل شما تنها اطلاع رسانی از آپدیت هایی که صورت گرفته ارسال می شود و در صورتی که آژانس برای شما اقدام کرده در کل اطلاع رسانی از آپدیت ها به ایمیل ای که آژانس برای شما اقدام کرده ارسال می شود و در کل تغییراتی که در ایمیل پیش میاد مشکلی ندارد.

F.Y

سلام وتشکر از شما و سایت مفیدتون
در حدود چهار ماه از بایومتریک من به همراه خانواده میگذره و جوابی هم تا الان نگرفتیم چون از طریق اژانس اقدام کردیم ما فقط میتونیم با Tracking Id پروندمون رو پیگیری کنیم
اگر ریجکت یا اکسپت بشیم پیام در حال بررسی تغییر میکنه یا خیر
ممنون از پاسخگوییتون

ادمین

سلام ،ممنون از حضور شما ،با توجه به سوال شما در مورد پاسخ ویزای توریستی کانادا ،پاسخ ویزا از یک هفته تا چندین ماه ممکن طول بکشد و این که چهار ماه گذشته جای نگرانی وجود ندارد و تنها راه پیگیری پرونده و پاسخ ویزاتون از طریق اکانتی که اقدام شده صورت میگیرد و آپدیت هایی که در روند پروندتون صورت گیرد این آپدیت ها در ایمیل ای که از طریق آن برای ویزا اقدام کردید اطلاع رسانی می شود.

پویا نظری

سلام و عرض خسته نباشید
من و همسرم و ۲فرزند ۱ساله در خواست ویزای توریستی کانادا دارم.
خودم و همسرم لیسانس معماری هستیم.
کارمند شرکت خصوصی هستم.
گردش مالی خوب و سند خانه و ماشین بنامم هست
از طرف یکی از آشنایان که شهروند کانادا هستند قادر به گرفتن دعوتنامه هستم.میخواستم ببینم شرایط گرفتن ویزا چند در صده؟ ممنون.

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا ،شما برای اخذ ویزا نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزا شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید با توجه به شرایطی که فرمودید وجود دعوت نامه شانس ویزای شما بسیار بالا می برد و متاهل بودن نیز نکته مثبتی می باشد اگر دارای سابقه سفر خوب نیز باشید احتمال ویزا شدن شما زیاد است.

هستی امیری

سلام
لطف بفرماییدحداقل زمان دریافت ویزای توریستی از زمان انگشت نگاری چقدر هست اگر شرکت شما بخواد کاری ویزا رو انجام بده ممنون

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای توریستی کانادا ،پاسخ ویزا به صورت نرمال از یک هفته الی سه ماه ممکن طول بکشد و مسافر اگر پس از ۱۲۰ روز پاسخی دریافت نکند می تواند جهت پیگیری به سفارت ایمیل بزند.

پویا

سلام
من ۲تا ریجکتی از شینگن دارم
سابقه سفر هم به ترکیه،امارات،آذربایجان دارم
برای اقدام کردن ویزای مولتی کانادا
کارم با سفر به کشورایی مثل کره و سنگاپور درست نمیشه؟
چه کارایی باید بکنم که بتونم ویزا بگیرم؟
کمکم میکنید لطفا

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای کانادا به صورت توریستی ،از جمله شرایط اخذ ویزا سابقه سفر به معنای سفر به حوزه شنگن و یا دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و در کنار آن اگر دعوت نامه از اقوام ،دوست و یا آشنا داشته باشید شانس ویزا شدن شما بیشتر است بهتر که ابتدا سابقه سفرتون ارتقا دهید (سفر به کشورهای نامبرده شده به شما کمک می کند).

پروین چایچی

هزینه اخذ ویزا مولتیپل ۵ساله برای یکنفر من که سه بار به کانادا و سه بار به آمریکا سفر کردم و دخترم سیتیزن کانادا است چقدر است ؟

ادمین

سلام هزینه اخذ ویزای کانادا به صورت توریستی ۴۲۰ دلار کانادا می باشد و شما دارای شرایط بسیار خوبی می باشید و می توانید اقدام فرمایید چون از جمله شرایط اخذ ویزا سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و یا دارا بودن ویزاهای معتبر همچون کره ،ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و با بودن دعوت نامه از دخترتون نیز شانس ویزای شما بسیار زیاد می باشد.

r.z

سلام خسته نباشید. من ویزای توریستی سوئیس را گرفتم و تاریخ تور خرداد ماه هست. به دلایلی میخوام قبل از سفر برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم. با توجه به اینکه اعتبار پاسپورتم یکسال و ۲ ماه هست میتونم قبل از سفر خرداد ماه پاسپورتم را تعویض کنم و موقع رفتن به سوئیس هر دو پاسپورتم را برای ورود و خروج از کشور ارائه بدم ؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

ادمین

سلام برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما باید دارای سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و یا دارا بودن ویزاهای معتبر همچون کره ،ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب باشید و بودن دعوت نامه نیز شانس ویزای شما افزایش می دهد و در مورد این که قبل از سفر یه سوئیس می تونید پاسپورت عوض کنید عرف اش این است که می توانید تعویض انجام دهید به شرط این که پاسپورت قدیمی و جدید ارایه دهید منتهی بهتر است که قبل از انجام این کار حتما با خود سفارت و یا VFS سوئیس این مورد چک کنید که خودشون هم رویت کنند و اگر نوت یا موردی احتیاج بود اقدام شود.

یاسمین قاسمی

سلام من از. یکی از بهترین دانشگاههای کانادا پذیرش گرفته ام ایلتس هشت دارم همه مدارک اخذ ویزایم ترجمه شده و امادست ولی چون هجده سالم نشده نمیتوانم برای اخذ ویزای دانشجویی اقدام کنم و چون نوزده ژوین هجده سالم میشود و شروع کلاسم هم اول سپتامبر. است نگران هستم ویزایم به م وقع اماده نشود و به دانشگاه نرسم

ادمین

سلام برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا سن هیچ ارتباطی به درخواست ویزا ندارد و برای بررسی بیشتر باید نامه پذیرش از دانشگاهتون توسط کارشناسان تحصیلی ما بررسی بشود و برای اخذ ویزای تحصیلی عواملی همچون :نامه ادمیشن یا همان پذیرش تحصیلی،برنامه تحصیلی ،نامه تمکن مالی ۴ ماه اخیر،فیش واریزی تحصیلی متاثر هستند .

حسنی

سلام
من شهروند کانادا هستم و پاسپورت کانادایی دارم.سال قبل یکی از همکاران در ایران از من خواست برای ایشان دعوتنامه بفرستم و اطلاعات من را برای گرفتن ویزای کانادا ۵ ساله مالتیپل برای خود و فرزندش از من گرفت.
به تازگی متوجه شدم که موفق به گرفتن ویزای کانادا ۵ ساله شده و با توجه به مشکل خانوادگی که دارد میخواهد با فرزندش به کانادا برود و همان جا بماند.
نگرانم که برای من مشکلی بوجود نیاید چون به عنوان دعوت کننده زیر برگه ایشان را امضا کرده بودم و تمام اطلاعات من را به سفارت ارایه داده اند.
لطفا بفرمایید چکار کنم که مشکلی برای من بوجود نیاید؟
ممنون

ادمین

سلام،چون برای اخذ ویزای توریستی کانادا دعوت نامه از جانب شما ارسال شده است بهتر که با ایشون صحبت کنید که چنین کاری اصلا نکنند و نمانند چون برای سیتیزن ای شما مشکل پیش میاید ودردسر است راه دیگری وجود ندارد.

حسنی

ممنون از جواب شما
اما این شخص بخاطر مشکلاتی که برایش پیش آمده قصد رفتن دارد
راهی برای پس گرفتن دعوتنامه وجود دارد؟
مثلا ایمیل به سفارت کانادا بزنم و موضوع را توضیح داده و سلب مسئولیت کنم؟
آیا اقدام دیگری میشود کرد؟

ممنون میشوم اگر راهنمایی بفرمایید.

ادمین

سلام خیر شما دعوت نامه دادید و ایشون نیز ویزا گرفتند باید با خودشون صحبت کنید که این کار را انجام ندهند چون برای شما مشکل به وجود میاید راه دیگری وجود ندارد.

مینا مقدم

سلام در مورد چگونگی اخذ ویزای توریستی راهنمایی فرماید .ممنون

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا ،برای اخذ این نوع ویزا شما باید دارای سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و یا دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسبی باشید در کنار آن اگر دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان داشته باشید شانس اخذ ویزا شما زیاد می کندمی توانید برای مشاوره نیز با دفتر تماس بگیرید در خدمت شما هستیم.

سید عباس زریباف

پیغام
سلام و عرض ارادت. بنده از سال۱۳۸۰ در ضمینه واردات مواد اولیه تولد کیف و کفش از کشور چین فعالیت دارم بیش از ۳۰ ویزای چین دارم ۲ کارمند با سابقه بیمه ۴ ساله دارم مدارک مالیاتی کاملا شفاف و در دسترس است یک مغازه با سند مالکیت ۸۰ متری در بازار بزرگ تهران دارم حساب‌های بانکی فعال و گردش خوبی دارند. یک مغازه دیگر بصورت اجاره با فعالیت ۳ ساله دارم. منزل ۲۵۰متری اجاره ای در فرمانیه می‌باشد دارای همسر و ۲ فرزند دختر ۱۴ ساله و ۵ ساله هستم. خودم ۴۶ ساله هستم. جواز کسب در دست اقدام می‌باشد. برای ویزای مولتی راهنمایی فرمایید تشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا ،برای اخذ این نوع ویزا شما باید دارای سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و یا دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسبی باشید در کنار آن اگر دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان داشته باشید شانس اخذ ویزا شما زیاد می کند با شرایطی که بیان فرمودید شانس شما برای اخذ ویزای شنگن زیاد است پیشنهاد ما این است که ابتدا سابقه سفرتون ارتقا دهید سپس برای اخذ ویزای کانادا اقدام کنید.

وحید اسماعیلی

با سلام. من ۴۴ ساله لیسانس طراحی صنعتی و فوق لیسانس تصویرسازی هردو از دانشگاه دولتی. مدارک نرم افزارهای گرافیکی و نقشه کشی. دوره مینی MBA. و ۱۰ سال سابقه کار با بیمه که ۷ سال اخیر آن در شرکت نفت بوده. ایلتس ۶٫ متاهل دارای یک فرزند زیر ۶ سال. خانمم ۴۰ ساله لیسانس حسابداری بدون سابقه کار و آیلتس ۴٫ از چه طریقی می توان برای کانادا اقدام کرد؟

ادمین

سلام برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی اقدام می کنیم که برای اخذ ویزای توریستی شما باید دارای سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و یا دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسبی باشید در کنار آن اگر دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان داشته باشید شانس اخذ ویزا شما زیاد می کندو اگر قصد دارید به صورت تحصیلی اقدام کنید عواملی همچون دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان وشرایط سنی(حداکثر ۳۲)و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است شرط سن برای پذیرش دانشگاهی بسیار مهم هست، سوابق کاری شما و معدل هم البته تاثیر زیادی در نحوه پذیرش داره منتهی بخش بزرگی از شروع تحصیل شما مربوط به سفارت و دریافت ویزای شما هست و بسیاری از سفارت ها گپ تحصیلی و سن رو از فاکتورهای مهم دریافت ویزا لحاظ می کنند. بهتر هست برای دریافت مشاوره تخصصی با بخش پذیرش تحصیلی ما در تماس باشید.

محمد

سلام ادمین محترم.امروز شنیدم پرونده‌های ویزای توریستی در سال ۲۰۱۹,میلادی دیگر ریجکت نمی‌شوند بلکه چنانچه ویزا نشوند هیچ پاسخی داده نمیشود.آیا این قانون صحت دارد؟! ضمنا آیا مشمول پرونده‌های که ۲۰۱۸ثبت شده هم میشود؟!

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای کانادا ،خیر چنین اخباری که شنیدید صحت ندارد و همچنان پاسخ ویزا ممکن قبولی درخواست و یا ریجکتی درخواست را به دنبال داشته باشد.

ریحانه

سلام ایا با اخذ ویزای توریستی ۵ساله پس از ورود به کانادا میشود انجا کاری کرد که بمونیم و کار کنیم قانونی که بعد اقامت بگیریم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا ،خیر این ویزا توریستی می باشد و اجازه کار یا تحصیل را در آنجا ندارید.

پویا

با سلام خدمت ادمین محترم
الان حدود۵ ماه و ۶ روزه از تاریخ انگشت نگاریم میگذره هیچ جوابی دریافت نکردم حتی تاییده انگشت نگاری ۱۰ ساله نیامده و بکراند چک هم کامپلیت نشده ایمیل هم زدیم ۲ هفته پیش جوابی نیامده به نظر شما باید تا کی منتظر باشم؟ممنون

ادمین

سلام ،با توجه به سوال شما در مورد پیگیری پاسخ ویزای کانادا ،پاسخ ویزای کانادا از یک هفته تا چندین ماه ممکن طول بکشد و کاملا دست سفارت می باشد تنها راه پیگیری جواب چک کردن اکانتتون می باشد.

سید محمد

سلام ۲۹ ساله، فوق دیپلم زبان انگلیسی، با ۸ سال سابقه کار انبارداری، شاید بتونم سابقه کارم رو به مهندسی تغییر بدم، به نظرتون برای گرفتن کار، حتی رانندگی میشه اقدام کرد؟ و این کار چقدر هزینه میبره؟

ادمین

سلام،دوست عزیز در حال حاضر برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی اقدام می کنیم.

سميه مزجي

سلام روزتون بخیر، من الان ساکن آلمان هستم و همسرم پاس اینجارو داره، خودم هم ویزای ١٨ ماهه اینجا رو دارم و قصد سفر به کانادا برای دیدار خانوادمو دارم، از اینجا چجوری باید اقدام کنم، ممنون میشم راهنمایی کنید، ضمنا شناسنامه و سند ازدواجم ایرانه و من دسترسی به این مدارکمو ندارم.

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا ،عواملی که در اخذ ویزا متاثر هستند سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید می توانید برای اخذ ویزا اقدام کنید مشکلی وجود ندارد می توانید مدارکتون اسکن شده برای کارشناسان ما ارسال فرمایید ما از اینجا برای اخذ ویزای شما اقدام کنیم می توانید شماره تماسی ارسال فرمایید که دارای تلگرام باشد و یا بر روی چت آنلاین سایت شرایطتتون برای کارشناس ما ذکر فرمایید و شماره تماس خود را ارسال کنید که درخواستتون پیگیری شود.در خدمت شما هستیم

سميه مزجي

۰۹۲۱۲۳۴۸۹۹۳ این خط تلگرام منه

ادمین

شماره تلگرامتون به کارشناس مربوطه اعلام می کنم خدمتتون پیام دهند.

فهیمه

سلام و ممنون از پیج عالیتون
من خانم هستم و می خواستم بدونه همسر وپسرکه ۳ سالش هست برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم و متاهل هستم دانشجو وشاغل هستم ویزای شینگن ندارم ولی دو بار ترکیه رفتم دعوت نامه از کانادا از یکی از اشنایان دارم سه دنگ خونه وسند ماشین و یک ملک وکالتی دارم تمکین مالی هم دارم می خواستم بدونم چقدر امکان ویزا شدنم هست
اگر پسرم هم با خودم ببرم احتمال ویزا گرفتنم پایین میاد
ممنون از راهنماییتون

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا ،عواملی که در اخذ ویزا متاثر هستند سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و همچنین در کنار آن دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان و آشنایان شانس اخذ ویزا را افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید این که تنها قصد دارید سفر کنید نکته مثبتی است چون وابستگی عاطفی شما را در اینجا نشان می دهد منتهی از لحاظ سابقه سفر ضعیف هستید بهتر که سابقه سفرتون ارتقا دهید در کنار آن دعوت نامه بگذارید بدین شکل شانس ویزا شدنتون زیاد است می توانید برای مشاوره و بررسی مدارکتون نیز با دفتر تماس بگیرید و با کارشناس مربوطه صحبت فرمایید.در خدمت شما هستیم

پویا

سلام ۶ ماهه از انگشت نگاریم میگذرع جوابی دریافت نکردم ایمیل هم میزنیم جواب نمیدن به نظر شما مشکل چیه؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پیگیری پاسخ ویزای کانادا،جواب ویزا از یک هفته الی چندین ماه ممکن طول بکشد و کاملا پاسخ به سفارت بستگی دارد و طبیعی است و تنها راه پیگیری پاسخ ویزاتون توسط اکانتی می باشد که برای اخذ ویزا ساختید و باید آن را چک کنید همچنین در صورتی که دسترسی به اکانت داشته باشید می توانید به سفارت نیز ایمیل بزنید،مشکلی وجود ندارد.

hossein

سلام.خلبان ایرلاین هستم.دو ویزای مولتیپل یکساله بلغارستان و ۵ بار سفر به بلغارستان،یکبار ترکیه و اذربایجان.
با تمکن مالی ۱۰۰ میلیون همراه با همسرم،میخواستم بدونم چقدر شانس گرفتن ویزای تفریحی کانادا رو دارم.ممنون

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا ،عواملی که در اخذ ویزا متاثر هستند سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و همچنین در کنار آن دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان و آشنایان شانس اخذ ویزا را افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر نمودید بهتر که سابقه سفرتون ارتقا دهید سپس برای کانادا اقدام فرمایید منتهی می توانید برای بررسی مدارک و راهنمایی با دفتر تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

حسین خلیلیان

سلام ما اگه بخواهیم برای بارداری و زایمان سفرکنیم که بچه متولد شده ویزای کانادا بگیره شرایط چی هستش لطفا راهنمایی کنین.درضمن بخاهیم هزینه ها شامل بیمه باشه آیا امکان پذیر هست.ممنونم

ادمین

سلام خدماتی که ما در حال حاضر برای کانادا ارایه می دهیم به صورت توریستی و تحصیلی می باشد که از جمله شرایط اخذ ویزای توریستی،سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و همچنین در کنار آن دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان و آشنایان شانس اخذ ویزا را افزایش می دهد و هزینه ی اخذ ویزای توریستی ۴۲۰دلار کانادا می باشد.

NA

سلام متشکر از جوابتون .
من نامه تمکن مالی و گردش ۴ ماهه از بانک گرفته و آپلود کرده ام وپرداخت هزینه و ارسال درخواست هم انجام شده لطفا بفرمایید تاچه مدت نمیتوانم از حساب بانکی برداشت کنم؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا،معمولا بهتر است که تا یک ماه بعد از انگشت نگاری مبلغ تو حسابتون بماند سپس برداشت کنید.

GHAF

سپاس از جوابتون . بعد از تکمیل و آپلود مدارک وپرداخت هزینه و ارسال درخواست , نامه انگشت نگاری چند روز بعد میآید؟
ضمنا برای انگشت نگاری استانبول بهتره یا ایروان ارمنستان (از نظر راحتی و سرعت کار)؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای کانادا به صورت توریستی،بعد از تکمیل و آپلود مدارک و پرداخت هزینه و ارسال درخواست نامه انگشت نگاری ۲۴ساعت بعد میاید و در مورد محل انگشت نگاری تفاوتی وجود ندارد بین استانبول و یا ارمنستان.

حسین

با عرض سلام، من ۶ ماه پیش برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کردم و ریجکت شدم. الان میخوام برای توریستی مالتی ۵ ساله اقدام کنم، با توجه به اینکه ۶ ماه پیش برای بایومتریک رفتم استانبول(البته برای ویزای تحصیلی) الان برای ویزای توریستی باز لازمه برم انگشت نگاری؟

ادمین

سلام وقت بخیر ،با توجه به سوال شما در مورد انگشت نگاری کانادا،چون انگشت نگاری انجام داده اید تا ۱۰ سال نیاز به انگشت نگاری مجدد ندارید.

مژگان یوسفی

سلام من سیتی زن کانادا هستم و می خواهم برای پدر و مادرم و خواهرم تقاضای ویزای توریستی بکنم . متاسفانه خواهرم دچار عقب افتاده‌ی ذهنی است اما از نظر جسمی معلولیت نداره و کارهای روز مره را خودش انجام میدهد اما با پدر و مادرم زندگی می کند .می خواستم بدانم آیا شانسی برای گرفتن ویزا براش داریم و اینکه آیا احتیاج به ارایه کردن مدرکی دال بر معلولیت از سازمان بهزیستی برای اخذ ویزا دارد ؟

ادمین

سلام وقت بخیر،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا،ز جمله شرایط اخذ ویزای توریستی،سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و همچنین در کنار آن دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان و آشنایان شانس اخذ ویزا را افزایش می دهد این شرایط به صورت کلی می باشد .دعوت نامه شما شانس اخذ ویزا برای خانوادتون بسیار زیاد می کند و در مورد خواهرتون حتی شما می توانید در دعوت نامه ای که ارسال می کنید ذکر کنید که خواهرتون به دلیلی که وجود دارد نمیتواند تنها بماند و باید همراه پدر و مادرتون باشد اگر مدارک دال بر معلولیت ذهنی نیز ارایه دهید خوب است.

مهلا صفري

سلام وقت بخیر من و همسرم با سرمایه ۱میلیاردی قصد اقامت دائم در کانادا رو داریم همسرم سربازی نرفته و فرزندی هم نداریم تا بحال هم به هیچ کشور خارجی سفر نکردیم میشه راهنماییم کنید و بگین که امکان این هست که بتونیم بریم کانادا برای زندگی یا خیر؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اقامت کانادا،در حال حاضر خدماتی که ما برای کانادا ارایه می دهیم به صورت توریستی و تحصیلی می باشد که از جمله شرایط اخذ ویزای توریستی،سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و همچنین در کنار آن دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان و آشنایان شانس اخذ ویزا را افزایش می دهد و از جمله شرایط پذیرش تحصیلی نیز دارا بودن معدل حداقل ۱۴ ،دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است که شرایط با توجه به رشته و دانشگاه و شهر مورد نظر متفاوت است جهت اقدام هر یک از این موارد می توانید با دفتر تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

GHAF

سلام نامه انگشت نگاری برام اومده از چه سایتی باید برای انگشت نگاری وقت قبلی بگیرم؟ ممنون

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد انگشت نگاری کانادا،از زمانی که شما نامه انگشت نگاریتون صادر می شود شما تا یک ماه وقت دارید که برای انگشت نگاری به کشوری که مایل بودید وقت بگیرید و سفر کنید ،می توانید از این جهت نیز با دفتر تماس گرفته و جهت مشاوره با کارشناسان ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

سپیده ترنم

بنده تر ترکیه زندگی می کنم دخترم سیتیزن کانادا بود و ۴ ساله هست برای گرفتن ویزای توریستی کانادا از شما رهنمایی می خوام

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا، از جمله شرایط اخذ ویزای توریستی،سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و همچنین در کنار آن دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان و آشنایان شانس اخذ ویزا را افزایش می دهد. می توانید جهت مشاوره و راهنمایی شماره تماستونو اعلام کنید و یا بر روی چت آنلاین سایت ما با پشتیبانی سایت صحبت کرده تا شما را به کارشناس مربوطه ارجاع دهند درخدمت شما هستیم.

یاسر قدیمی

سلام خسته نباشید
همسری ویزای سه ساله شنگن داره
وقبلا هم ۴ بار به تاریخ های متفاوت ویزا شنگن داره و ۸ بار رفته و برگشته
خودمم دوبار شنگن گرفتم و رفتم و برگشتم
ولی پسرم که ۴ ساله هست ویزا شنگن تا الان نداشته
میتونم برا ویزای هر سه اقدام کنم
بدون ریجکتی
تمام شرایط رو داریم جز این مورد پسرم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای توریستی کانادا،از جمله شرایط اخذ ویزای توریستی،سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و همچنین در کنار آن دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان و آشنایان شانس اخذ ویزا را افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر کردید دارای شرایط خوبی هستید و احتمال ویزا شدنتون زیاد است در مورد پسرتون نیز شما اسپانسر ایشون می شوید میتوانید جهت بررسی مدارک و شرایط با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید.

م ترابی

سلام بخاطر پسر ۱۰ ساله ام که متولد کاناداست و پاسپورت کانادا داره می خوام به کانادا برم تا در آنجا تحصیل کنه چه نوع ویزایی درخواست کنم؟ ویزای همراه را چطوری درخواست بدم؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا برای فرزندتون میتوانیم پذیرش از مدرسه گرفته و اقدام فرماییم و در کنارش برای شما ویزای همراه به صورت توریستی اقدام کنیم پیشنهاد بنده این است که برای مشاوره تخصصی و راهنمایی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان بخش تحصیلی ما صحبت فرمایید و یا شماره تماس بفرمایید خدمتتون همکارم تماس بگیرند.

اوتانا موسوی

من در فرآیند اخذ ویزای تحصیلی کانادا می باشم. بعد از دادن اطلاعات بیومتریک، از من فرم Client Information در سایت cic درخواست شده است. منظور از این فرم چیست؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای تحصیلی کانادا ،از جمله مدارک اخذ ویزا می توان به نامه ادمیشن یا همان پذیرش تحصیلی از یکی از مراکز معتبر آموزشی،برنامه تحصیلی یا همان Study Plan،نامه تمکن مالی ۴ ماه اخیر،فیش واریزی تحصیلیو ….نام برد و با سپردن این مدارک به مجموعه ما می توانیم برای شما برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام کنیم اخذ ویزای تحصیلی کانادا (دانشجویی و دانش آموزی) و پیش از آن اخذ پدیرش تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی (از دبستان تا دکترا) یکی از مجموعه خدمات دپارتمان ویزا و وقت سفارت نیلگام محسوب می‌شود می توانید جهت مشاوره با دفتر تماس بگیرید در خدمت شما هستیم.

آرزو ملک بوشهری

یکبار ریجکت شدم و درخواست علت اصلی ریجکتی و ویزا را دارم

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا،علت ریجکتیتون چه چیزی بوده؟اگر تازه ریجکت شدید ما می تواتیم برای شما نت کامل آفیسر اقدام کنیم به این معنا که، فرد متقاضی ویزای کانادا ‌می‌تواند پس از دریافت نامه متداول ریجکتی، در صورت مطمئن نبودن از دلیل ریجکتی و نقص مورد نظر آفیسر پرونده، نسبت به دریافت نظر و توضیح کامل آفیسر در مورد نقص پرونده و روند بررسی درخواست‌اش، اقدام کند.می توانید جهت راهنمایی و اطلاعات بیشتر با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید.

ناظیر حسین اکبری

ویزه کانادا لازم داروم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای توریستی کانادا،از جمله شرایط اخذ ویزای توریستی،سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و همچنین در کنار آن دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان و آشنایان شانس اخذ ویزا را افزایش می دهد جهت اقدام لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت کنید.

امیر مخنفی

سلام. بعد از انگشت نگاری تا چند روز اگر ایمیل ریجکت نیاد میشه تا حدودی خیال آدم راحت شه ؟ برای ویزای کانادا

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پاسخ ویزای توریستی کانادا ،پاسخ ویزا از یک الی چندین ماه ممکن طول بکشد معمولا سه ماه و نیم و کاملا به سفارت بستگی دارد و این پاسخ مبنی بر قبولی ویزا نیست هم ممکن ریجکت شده باشید و هم ممکن اپلای شده باشید هر دو مورد است.

سجاد ابراهيمي

ممنون إز راهنماییهای کامل و بی نقص شما

ادمین

سپاس از حضور شما

الهام احمدی

سلام و عرض ادب. من و همسرم هر دو دندانپزشک هستیم. همسرم استخدام دولتی دانشگاه هست. برای کنگره انجمن دندانپزشکی کانادا، میخواستیم ویزای مولتیپل بگیریم. سند ملکی، سند ماشین، گردش حساب بانکی خوب، سپرده بانکی ۱۵۰ تومنی، دعوتنامه کنگره و مدارک استخدام رسمی بودن همسرم موجود هست. ضمنا فقط سابقه یک سفر به روسیه را داریم. شانس ما برای گرفتن ویزای مولتیپل چقدر است؟! ممنون از پاسخگوییتان 🌹

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای توریستی کانادا،از جمله شرایط اخذ ویزای توریستی،سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و همچنین در کنار آن دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان و آشنایان شانس اخذ ویزا را افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر کردید دارای شرایط خوبی هستید منتهی بهتر ست که مدارکتون توسط کارشناسان ما نیز بررسی شود و راهنمایی های لازم خدمتتون اعلام کنند.

ÑËGÏÑ.r

سلام من سال دیگه کنکور میدم اما بعد کنکورم میخوام اونجا تحصیل کنم.یه جورایی میخوام بورس بشم.میخواستم بدونم اگه مقاله ارائه بدم قبول میشه که یه جورایی رایگان تحصیل کنم اونجا با داشتن مدرک زبان که لحاظ بشه زبانمم اوکیه.چجوریه چقدر زمان میبره..!؟

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،از جمله شرایط پذیرش تحصیلی نیز دارا بودن معدل حداقل ۱۴ ،دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است در مورد بورسیه نیز شرایط آن بستگی به شرایطی که دانشگاه مد نظر نیز اعلام می کند دارد که کارشناسان تحصیلی ما باید مدارک شمارو نیز بررسی می کنند شرایط لازم خدمتتون اعلام کنند و در مورد زمان،پاسخ خود ویزای تحصیلی ۱۳هفته زمان می برد.میتوانید جهت مشاوره تحصیلی با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

نوید

سلام . خسته نباشین . بنده الان ۷ ماهه که جواب ویزای توریستیم نیومده . به نظر شما ایمیل پیگیری بزنم تاثیری تو روند بررسی پروندم داره ؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پاسخ ویزای کانادا،پاسخ ویزا از یک هفته الی چندین ماه ممکن طول بکشد و کاملا به سفارت بستگی دارد و امری طبیعی است و اگر پس از ۱۲۰ روز پاسخی دریافت نکردید میتوانید جهت پیگیری به سفارت ایمیل بزنید البته جهت این امر باید به اکانتی که برای اخذ ویزا اقدام کردید دسترسی داشته باشید میتوانید جهت پیگیری ویزا ایمیل بزنید.

Hassan

با سلام من یکبار با وکیل برای ویزای تحصیلی کانادا با مدارک قوی و کامل اقدام کردم ولی ۶ ماه پیش ریجکت شدم. الان میخوام برای ویزای توریستی مالتی ۵ ساله اقدام کنم شانس ویزا شدنم با توجه به اینکه تایپ ویزای درخواستیم عوض شده و امکان داره آفیسر مشکوک بشه چقدره؟
سابقه ی ویزاها و سفر: یک بار شینگن، برزیل، روسیه، ترکیه، گرجستان.

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا، برای سفر به کانادا سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و یا دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب متاثر می باشد و همچنین وجود دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان و آشنایان شانس اخذ ویزا شما زیاد می کند با توجه به شرایطی که ذکر کردید سفر شنگنتون برای چه سالی بوده اگر برای ۵ سال اخیر بوده گرینه مناسبی می باشد و در مورد تاپ ویزا،ویزای تحصیلی و ویزای توریستی در کل شرایط متفاوتی دارند لطف فرمایید جهت بررسی مدارک و شرایطتتون با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

مريم شيرازكي

سلام وقت بخیر
من میخواستم بدونم ویزای دیدار اقوام نزدیک تا چه حد موفق هست
(من و همسرم برای دیدن برادرم که شهروند کانادایی هست )
و چه مدارکی لازم داره و چه کسانی دارای شرایط هستند؟
ممنون

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا،،از جمله شرایط اخذ ویزای توریستی،سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و همچنین در کنار آن دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان و آشنایان شانس اخذ ویزا را افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر کردید دعوت نامه از برادرتون شانس ویزا زیاد می کند اگر دارای شرایط گفته شده نیز باشید میتوانید اقدام کنید مشکلی وجود ندارد بهتر جهت بررسی مدارک و شرایطتون لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش کانادا صحبت فرمایید.با سپاس

فاخته بيگي

باسلام سوال من اینه که ١۶٠٠دلار بابت هریک ازافراد خانواده یا فقط از سرپرست گرفته میشود چونکه مثلاً برای یک خانواده ٣نفری یک دعوتنامه گذاشته میشه درسته؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای کانادا،۱۶۰۰دلار هزینه هر فرد برای اخذ ویزای تضمینی کانادا می باشد که در مورد دعوت نامه موردی که ذکر کردید بابت تک تک افراد ما هزیته به کارگزار پرداخت می کنیم و بهتر است که دعوت نامه شخصی ارایه دهید.

مهدی نیکروان

سلام مدارک اگه نداشته باشیم تضمینی نمیشه کارتون ایا
با تشکر

ادمین

سلام،خیر تمامی خدمات ما قانونی است و بدون مدارک کاری انجام نمی دهیم و منظور از تضمینی بدین معنی است که در صورت نداشتن دعوت نامه برای شما دعوت نامه تهیه می کنیم و در صورت ریجکتی کل مبلغ بازگردانده می شود.

امین متولیان

ممنون

ادمین

خواهش می کنم در خدمت شما هستیم

بابک عرفانی

سلام.
در صورت اینکه ۰تا ۱۰۰ همه کارها رو شما انجام بدید برای دریافت تضمینی ویزای مولتی ۵ساله ،مبلغ چقدر هست؟
و برای پناهندگی اعلام کردن در کانادا به چه ویزایی احتیاج هست؟، شما اونجا وکیل دارید.؟

ادمین

سلام کلیه خدمات ما قانونی می باشد و ویزای یکطرفه اقدام نمی کنیم و در مورد پناهندگی نیز اطلاعی ندارم و به صورت نرمال اقدام خواهیم کرد و شرایط برای اخذ ویزای کانادا برای اخذ ویزا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد .

مسعود

با سلام و خسته نباشین من ۲ ویزای افغانستان و ۱ ویزای تایلند دارم و رفتم میتونین واسه ویزای توریستی کانادا کمکم کنین هزینه اش هرچه باشه پرداخت می‌کنم شغلم نمایشگاه اتومبیل دارم و سند ملک هم بنامم هست باتشکر

ادمین

سلام ،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای کانادا به صورت توریستی ،برای اخذ ویزا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد.با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید باید ابتدا سابقه سفرتون ارتقا دهید سپس برای ویزای کانادا اقدام کنید و هزینه اخذ ویزا ۴۲۰دلار کانادا می باشد.در خدمت شما هستیم

آزاد

سلام, یه خانواده سه نفره هستیم‌درخواست ویزای توریستی برای کانادا دادیم، پنج ماهه رفتیم وک، هنوز هیچ‌ جوابی نیاومده، چقدر این زمان طبیعیه، و‌آیا میشه کاری کرد برای پیگیری

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پاسخ ویزای توریستی کانادا،پاسخ ویزا از یک هفته الی چندین ماه ممکن طول بکشد و کاملا بستگی به سفارت دارد اگر پس از ۱۲۰ روز پاسخ دریافت نکردید میتوانید جهت پیگیری به سفارت ایمیل بزنید که برای این مورد باید به اکانتی که برای اخذ ویزا اقدام کردید دسترسی داشته باشید .با سپاس.

شهبازی

سلام من اگه بخوام اقامت دائم بگیرم البته علاقه زیادی هم دارم شغل تخصصی بلد نیستم چیکار یا شرایط برای اقامت چطوری میشه به زبان ساده تعریف کنید!!ممنون

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد کانادا ،در حال حاضر برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی اقدام می کنیم منتهی اگر شما از طریق تحصیل در یک سری کالج ها،که در کانادا هستند که بعد از یک سال تحصیل ، برای سال دوم اجازه کارآموزی در حیل تحصیل به دانشجوها میده و آنها نیز در ازایش حقوق هم دریافت می کنند شما با انتخاب یکی از رشته های کالج های هدف سال نخست تنها می توانید تحصیل کنید و سال دوم همراه تحصیل کارآموزی با حقوق و بعد از آن با سابقه کار می تونید برای اخذ اقامت خودتون اقدام کنیدجهت مشاوره برای اطلاع از جزییات میتوانید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید.با سپاس

ايمان

با سلام
اول اینکه من در مغازه پدرم مشغول به کار هستم و نه ملکیت مغازه نه جواز کسب به نام بنده نیست چطوری باید ثابت کنم اینجا شاغل هستم ؟
با گرفتن کارت مباشرت موضوع حل میشود یا نه؟
دوم اینکه غیر از شینگن کشورهای اسیایی اعتبار دارند برای بررسی تعداد سفر؟ مثل کره جنوبی و ژاپن یا امارات

ادمین

سلام با توجه به سوال شمادر مورد اخذ ویزای توریستی کانادا،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد و با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید وجود ویزا کره و ژاپن برای کانادا معتبر است منتهی امارات آسیایی است و تاثیر به خصوصی ندارد و بله میتوانید کارت مباشرت بگیرید منتهی بهتر که برای بررسی مدارک و شرایط لطف فرمایید با دفتر تماس بگیرید و با کارشناس مربوطه صحبت فرمایید با سپاس

فرهاد خالقی

سلام
من حدودا ۷ ماه پیش ریجکت شدم به دلیل تراول هیستری در صورتی که ۲ شنگن پرتقال و هلند و ترکیه دبی داشتم .
بعد از اعتراض افیسر توضیح داده بود از تمکن مالی ایراد گرفته حدودا ۲۰۰ میلیون تمکن داده بودم.
یک ماه پیش دوباره مدارک فرستادم با تمکن ۳۵۰ میلیونی و یک سفر روسیه اضاف کردم به تراول هیستریم
ولی هنوز جوابی نیومده
ار نظر شما عادی است؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پاسخ ویزای کانادا ،پاسخ ویزا از یک هفته الی چندین ماه ممکن طول بکشد و کاملا به سفارت بستگی دارد اگر پس از ۱۲۰ روز پاسخی دریافت نکردید میتوانید به سفارت ایمیل بزنید منتهی برای این مورد حتما باید به اکانتی که برای درخواست ویزا اقدام کردید دسترسی داشته باشید.

مریم احمدی

لطفا برای حل رجکتی کانادا راهنمایی بفرمائید
۰۹۱۲۳۱۲۲۱۵۵

ادمین

سلام بله حتما شماره تماس شما را به کارشناسان بخش کانادا اعلام خواهیم کرد.

سارا خوشدل

سلام .لطفا صفر تا صد مراحل مهاجرت یک زوج به کانادا رو بفرمایید

ادمین

سلام دوست عزیز برای کانادا از طریق تحصیلی و توریستی اقدام می کنیم منتهی شما با ثبت نام در یک سری کالج ها هدف سال نخست تنها می توانید تحصیل کنید و سال دوم همراه تحصیل کارآموزی با حقوق و بعد از آن با سابقه کار می تونید برای اخذ اقامت خودتون اقدام کنید اطلاعاتی در این باره خواستید در خدمت شما هستیم.

عبدالمهدی فرزانه کارگر

بعد انگشت نگاری و رد شدن درخواست ایا مجدد برای انگشت نگاری مبلغ پرداخت باید گردد ؟و برای رفع ریجت یا رد شدن درخواست چه راه حلی وجود دارد سپاس

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای کانادا ،میتوانید برای اعتراض به دلیل ریجکتیتون درخواست نوت آفیسر را دهید که کارشناسان ما برای شما اقدام خواهند کرد و در مورد انگشت نگاری تا ۱۰ سال نیاز به انگشت نگاری مجدد ندارید منتهی واریزی سفارت را برای درخواست مجدد باید بپردازید.

سمیه

سلام.با گپ ۷ ساله و مدرک زبان intermediate لیسانس ازپیام نور وتاهل میشه برای تحصیل اقدام کرد؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیل در کانادا،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید گپ تحصیلی تا حدودی با سابقه کار پوشانده خواهد شد منتهی باید دارای مدرک زبان آیلتس حذاقل ۵ برای اقدام در کالج باشید باز هم بهتر است جهت مشاوره تخصصی و بررسی شرایط و مدارکتون لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید با سپاس

حنا

میخواستم بدونم اران که درخواست ویزای مادرم ریجکت شده چ اقدامی باید بکنم میشه دوباره د خواست ک د یا باید صبر. کنم

سلام
بهتر هست همکاران ما ابتدا نت آفیسر رو بگیرن و علت دقیق ریجکتی رو متوجه بشن و بعد مجدد اقدام کنند بعد از رفع ایرادات

زهراجان نثار

من فروردین ماه سال گذشته ازسفارت کانادا ریجکت شدم تقاضای راهنمایی دارم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای کانادا،علت ریجکتیتون چه چیزی بوده ابتدا بهتر که دلیل ریجکتیتون توسط کارشناسان بخش ما بررسی شود اگر نیازی بود درخواست نت آفیسر برای شما دهند و سپس مجددا برای اخذ ویزا اقدام کنید و می دانید که از جمله شرایط اخذ ویزا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می بردمیتوانید جهت مشاوره و بررسی مدارک لطف کنید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت فرمایید.

وحید

سلام
من جوشکار لوله گاز خانگی و مدرک فنی حرفه ای هم دارم برای ویزا کاری میشه اقدام کنیم و حتما برای کار مدرک زبان انگلیسی میخواد یا در حد بتونیم صحبت کنیم کفایت میکنه

ادمین

سلام دوست عزیز خدماتی که در حال حاضر ارایه خواهیم داد به صورت توریستی و تحصیلی می باشد سوالی در این ارتباط داشتید در خدمت شما هستیم.

ماهان مومني

با سلام درود خواستم بپرسم جهت اخذ ویزای توریستی دعوت نامه حتما باید از سمت اقوام نزدیک باشد؟ یا اینکه اگر دوستانی هم داریم که می توانند دعوت نامه بفرستند که می توانند از هر لحاظ حمایت کنند شانس اخذ ویزا بالا می رود؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای کانادا،خیر دعوت نامه ای که شما ارایه می دهید میتواند از اقوام ،دوست ،آشنا باشد و در کنار دیگر مدارک شما شانس اخذ ویزای شما را افزایش می دهد.و همانطور که می دانید از جمله شرایط اخذ ویزای کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید میتوانید جهت بررسی مدارک با کارشناسان ما صحبت فرمایید.در خدمت شما هستیم

محمد رضا سعادت

سلام. درخواست ویزای توریستی من به این دو دلیل ریجکت شده ۱- عدم اقناع افسر ویزا از مستندات مالی قابل توجه برای ترک خاک کانادا
۲- عدم اقناع افسر ویزا از هدف سفر
آیا با تهیه بلیط رفت و برگشت و درخواست مجدد امکان اکسپت وجود داره

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذویزای توریستی کانادا ،همانطور که می دانید دوست عزیز از جمله شرایط اخذ ویزای کانادا دارا بودن سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد با توجه به مسئله ای که ذکر کردید بهتر که در ابتدا نامه ریجکتیتون توسط کارشناس ما بررسی شود و در صورت امکان و بررسی براتون نوت آفیسر اقدام کنند و سپس مجددا برای اخذ ویزای کانادا اقدام کنید و در مورد تهیه بلیط خیر چون ویزا شما ریجکت شده است .میتوانید جهت راهنمایی بیشتر و تخصصی تر با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

امیرعلی چاچی

سلام و درود
من نزدیک به ۵ ماهه پیش برای ویزای مولتی سفارت رفتم انگشت نگاری
نزدیک به ۲ ماه پیش از سفارت ایمیل اومد که چون بکی از ویزاهای شینگنتون خیلی قدیمی هستش به ما ثابت کنید که واقعیه و شرکتی که کاره مارو انجام میده کد رهگیری براشون فرستاد میخواستم ببینم شانسمون با توجه به این موضوع بیشتر نشده؟ و این که چقدر دیگه ممکنه طولی بکشه چون اون شرکت به ماگفتش پرونده شما به خاطر این موضوع تازه از ۲ ماه پیش دوباره پیگیری میشه
ممنون میشم پاسخ بدین

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا ،پاسخ ویزای کانادا کاملا به سفارت بستگی دارد و از یک هفته تا چندین ماه ممکن طول بکشد( معمولا سه ماه و نیم) در صورتی که پس از ۱۲۰ روز پاسخی دریافت نکردید میتواتید چهت پیگری به سفارت ایمیل بزنید که برای این خاطر باید حتما به اکانتی که برای اخذ ویزا اقدام کردید دسترسی داشته باشید و قطعا وجود سابقه سفر خوب به خصوص ویزای شنگن شانس ویزا افزایش می دهد اگر در کنارش دعوت نامه نیز داشته باشید که این شانس بیشتر است.

زهره سلیمان نژاد

سلام بنده متاهل ۳۴ ساله و دارای یک فرزند ۵ ساله و مدرک کارشناسی نرم افزار و تسلط در حد متوسط به زبان انگلیسی هستم .آیا با سرمایه ۲۰۰ الی ۳۰۰ میلیون تومنی میتونم همراه با فرزندم اقامت دائم کاندا یا یکی از کشورهای اروپایی رو بگیرم ؟؟ لطفا راهنمایی بفرمائید.. تشکر

ادمین

سلام دوست عزیز خدماتی که در حال حاضر ارایه می دهیم به صورت ترویستی و تحصیلی می باشد از آنجا که قصد اقامت در کانادا را دارید میتوانید در ابتدا به صورت تحصیلی اقدام کرده سپس پس از دو سال تحصیل برای اخذ پی آر از طریق وکلا مهاجرتی برای اقامت اقدام کنید که از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است میتوایند جهت بررسی مدارک و شرایط با کارشناسان ما به صورت تخصصی صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم با سپاس.

سهرابى

سلام
من مدارکمو ترجمه کردم
میشه براتون بفرستم بهم بگین امکان داره ویزا بدن یا مشکلى دارن یانه؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای کانادا،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد .این شرایط کلی می باشد و بله میتوانید لطف فرمایید با دفتر تماس و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید مدارکتون بررسی خواهند کرد و راهنماییتون می کنند

زیبا عقیلی

سلام . وقت بخیر.
عذر میخوام بعد از دریافت ویزای ۳ تا ۵ ساله توریستی ، آیا امکانش هست فقط دو الی سه ماه در هر سال، در کشور کانادا به سر ببریم؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا،نکته اولی که وجود دارد اعتبار ویزای کانادا به اندازه اعتبار پاسپورت شماست و دارندگان ویزای مولتی کانادا قادر خواهند بود تا زمان اعتبار ویزای خود در هر زمان و بدون محدودیت وارد خاک کانادا شوند و هر بار تا مدت ۶ ماه در این کشور اقامت داشته باشند. بعد از گذشت ۶ ماه کافی است یک بار ولو به مدت ۶ ساعت از کانادا خارج شوند و مجددا به این کشور بازگردند تا اقامت آنها در کانادا برای ۶ ماه دیگر بلامانع باشد. این دیگر به خود شما بستگی دارد میتوانید در هر بار ورود سه ماه اقامت داشته باشید.

علی اکبر هنرمند

با سلام
لطفا بفرمائید اگر بنده توسط نمایندگی شرکت ایرانی ما که یک فروشگاه مبل
در ونکور میباشد دعوت به کار در آن مجموعه شده ام.
وازطرف مدیر شرکت مادر در ایران معرفی بشوم.
آیا برای دریافت ویزا مشکلی هست؟
آیا به اتفاق خوانواده میتوانم که بروم؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای کانادا ،از جمله شرایط اخذ ویزای کانادا به صورت توریستی ،دار بودن سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد میتوانید جهت بررسی مدارک و شرایط لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشتاسان بخش مربوطه صحبت فرمایید .با سپاس

بهزادفیروزه

سلام دامپزشکم با۶سال فعالیت کلینیک .پروانه رستوران هم دارم دوتاشینگن دارم مدارک مالیم هم خوب بودولی بازم ریجکت شدم.خانمم زیرمجموعه من بودمنتهانه شینگن داشت ن شرایط مالی خوب بودولی درهرصورت جفتمون ریجکت شدیم.بنظرتون دوباره اقدام کنم چکارکنم.دلایل ریجکتی هدف سفرومیزان داراییی گزارش شده

ادمین

سلام همراه عزیز باید مدارک و علل ریجکتی شما دقیقا توسط کارشناسان ما بررسی بشه…و بعد برای رفع ریجکتیتون اقدام بشه. در خدمتتون هستیم

هدیه همای پور

آیا بدون داشتن شنگن می توانم ویزای ۵ ساله را بگیرم

ادمین

برای اخذ ویزای توریستی کنادا یکی از عوامل مهم سابقه سفر خوب مثل سفر به حوزه شنگن هست.

مرجان اسبقی

سلام
من ساکن ترکیه هستم.چطوری می تونم در واتساپ با شما تماس بگیرم.
سپاسگزارم

ادمین

سلام دوست عزیز لطفا در چت سایت با همکار ما ارتباط برقرار کنید و شمارتون رو بفرمایید تا به شما پیام داده بشه.

شمین پرهیزکاری

سلام. من ۲۸ ساله هستم. دیپلم ریاضی و لیسانس هنر دارم. بخوام برای رشته ی ام بی ای در کالج یا در مقطع ارشد اقدام کنم باید رزومه و سابقه ی مرتبط داشته باشم؟
با تشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در کانادا ،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و خیر میتوانید برای رشته ام بی ای با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید اقدام کنید میتوانید جهت مشاوره تحصیلی و اطلاعات جزیی با کارشناسان تحصیلی ما تماس بگیرید.در خدمتتون هستیم

احسان مشایخی

سلام شما مشاوره در مورد گرفتن پذیرش از کالج در خاک کانادا و تبدیل ویزای ویزیتور به دانشجویی دارید

ادمین

سلام دوست عزیز ویزای توریستی قابل تبدیل نیست بدان معنا که تبدیل به ویزای تحصیلی یا کاری نمی شود هر کدام پروسه جداگانه خود را دارا می باشد.منتهی اگر بخواهید تحصیلی اقدام کنید بله از جمله خدمات ما می باشد و مشاوره نیز داریم و شرایط آن به صورت کلی از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است میتوانید جهت مشاوره تحصیلی با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

سینا غلامی

مدارک و شرایط ویزای هنری کانادا به چه شکل هستش؟؟؟من شغلم عکاسی هست و دوتا مدرک بین المللی آموزش هم دارم

ادمین

سلام دوست عزیز برای ویزای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی در خدمت شما هستیم

احمد زلفقاری

سلام. خسته نباشید . ۲۰ ساله هستم و در روسیه اقامت تحصیلی دارم. میخواهم با مادر و خواهر کوچکترم برای ویزای کانادا اقدام کنیم. مادرم ۴۷ساله و خانه دار هستند با ۲۰۰میلیون سپرده و فاقد سند ملکی . فقط یک سفر به ترکیه داشته اند.
خود من هم فقط به روسیه و ترکیه سفر کرده ام. دعوت نامه هم نداریم. با این توضیحات می توانیم ویزا بگیریم ؟
اینکه پدر و برادر کوچکترم در ایران می مانند میتواند افیسر را مجاب به دادن ویزا کند ؟
یک سوال دیکر اینکه شرکتی ادعا می کند که می تواند ویزای شینگن را در پاسپورت ما قرار دهد و بدون داشتن سابقه سفر برای ما ویزا بگیرد ایا صحت دارد ؟
ممنون بابت پاسخگویی و صبر و حوصله ی شما

مشاور نیلگام

سلام سپاس از شما… برای ویزای توریستی کانادا سابقه سفر به کشورهای معتبری همچون حوزه شنگن بسیار تاثیرگذار است و بدون آن شانس بسیار پایینی برای دریافت ویزا دارید. بهتر است ابتدا برای شنگن اقدام فرمایید. و ثبت ویزای جعلی در پاسپورت شما باعث ریجکتی شما خواهد شد.

احمد زلفقاری

یک نکته را فراموش کردم. مادرم دارای ریجکتی از روسیه است. ولی پاسپورتش را تعویض کرده و مهر ریجکتی دیکر وجود ندارد. ایا هنگام بررسی افیسر متوجه این ریجکتی می شود یا خیر ؟
ددر اعطای ویزا خلل ایجاد می کند ؟

ادمین

سلام دوست عزیز با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزا،بله تمامی سوابق سفر شما حتی در صورتی که اعتبار پاسپورت شما نیز به پایان رسیده باشد قابل بررسی است و تاثیر به سزای خود را دارد.

Matin

سلام ، مادر و برادر الان تو کانادا زندگی میکنن یعنی ٣-۴ سال شد رفتن و فقط فعلا اجازه نشستن دارن و اقامتشون فعلا پر نشده ، ولی چون من بالا ١٨ سال بود نتونستم برم ، الان من چجوری میتونم ویزا بگیرم اگه یه راهنمایی کنین ممنون میشم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای کانادا،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد میتوانید جهت بررسی مدارک و شرایطنتتون با کارشناسان ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

مريم

سلام خسته نباشید
من همراه همسر و دختر ۵ سالم دوبار برای ویزای کانادا اقدام کردیم ولی با وجود سفر های زیادی که قبلا داشتیم ازمون ایراد ضعیف بودن سابقه مسافرت و اینکه دلیل کافی برای برگشت نداریم گرفتن خواستم بپرسم راهی هست برای اینکه ما مجدد ریجکت نشیم( دوتا شینگن و ویزای برزیل و آرژانتین و… در پاس داریم)

ادمین

سلام ویزای شنگنی که اخذ فرمودید برای چه سالی بوده؟بهتر که نامه ریجکتیتون توسط کارشناسان بخش کانادا بررسی شود و اگر لازم بود در ابتدا برای شما نت آفیسر اقدام کنند سپس مجددا برای اخذ ویزای کانادا اقدام کنید

هادی

سلام من سابقه سفر به حوزه شینگن رو دارم ولی امسال چند روز پیش از سفارت فرانسه ریجکت شدم آیا میتونم برای کانادا اقدام کنم و محدودیت زمانی نداره

ادمین

سلام،علت ریجکتیتون چی بوده؟ خیر محدودیت زمانی ندارد میتوانید اقدام کنید و برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد.

مژگان صالحی پور

سلام خسته نباشید .میشه لطفا شرایط ویزای بشردوستانه کانادا رو بفرمایید به چع صورت هست سپاسگزلرم

ادمین

سلام دوست عزیز کلیه خدمات ما قانونی می باشد و در ابن باره اطلاعی ندارم.

فریبا طبرسی

سلام وقتتون بخیر
من با توجه باینکه پاسپورتم ۲سال و ۸ ماه اعتبار داشت بمن همون مدت را ویزا دادن اولاً سوال من این است که ایا امکان این وجود دارد که بعداز عوض کردن پاسپورتم ایا من هم شمل اون ویزای ۵ ساله هستم و اتوماتیک وار وارد پاس جدید میشود یانه ؟ وسوال دوم این است که بعداز اتمام ویزام و با عوض کردن پاسورتم ایا من میتونم بدون اینکه از کانادا خارج شوم مجدداً برای ویزای جدیداپلای کنم .
ممنون میشم باین سوال من پاسخ دهید.

ادمین

سلام اعتبار ویزای کانادا به اندازه اعتبار پاسپورت شما است و طیق توضیحاتی که فرمودید پیکاپ ویزا انجام دادید و مدت ویزاتون مشخص شده است قبل از پیکاپ می توانستید کپی پاسپورت قدیمی و پاسپورت جدید را ارسال کنید در آن زمان به آفیسر سفارت بستگی داشت که ویزای شما طبق کدام پاسپورت صادر کند .خیر اتوماتیک وار وارد نمی شود و باید مجددا اقدام کنید در مورد سوال دوم نیز خیر باید خارج شوید مجددا اقدام کنید.

امیر اسماعیلی

آرزوی موفقیت روزافزون

ادمین

ممنون از حمایت شما.

معین راد

سلام وقت بخیر.من متولد ۷۱ و خانمم متولد۷۲ هستن و یک پسر ۵ ماهه داریم من مدرک تحصیلیم لیسانس برق رشته کنترل ابزار و خانمم هم رشته تحصیلیش مترجمی زبان خارجه و ایلس داشتن ک تاریخش تموم شده.یک سفر ب قبرص اروپایی داشتیم البته خانمم ۲ بار رفته ۲ تا مهر شینگن هست داخل پاسپوردش و برای من یک عدد.بهترین روشی ک توصیه میکنید چی هست.ممنونم.

ادمین

سلام برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم.برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد که با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی هستید میتوانید برای مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفه و با کارشناس بخش مورد نظر صحبت کنید.

رضاآل احمد

سلام من چطوری میتونم برم کانادا

ادمین

سلام به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم.

محمدرضا

وقت بخیر. از اعتبار پاسپورت من ۲ سال و ۱۰ ماه باقیمانده. چطور میتونم ویزای ۵ ساله توریستی روی این پاسپورت داشته باشم؟ چون ظاهرا پاسپورت با اعتبار بیش از ۲ سال را صدور مجدد نمیکنن. آیا راهی هست؟

ادمین

سلام اعتبار ویزای کانادا به اندازه اعتبار پاسپورت شما می باشد.در صورتی که برای ویزای کانادا اقدام کرده باشید در هنگام اپلای ویزا برای پیکاپ نیازمند این می باشید که کپی پاسپورت قدیمی و پاسپورت جدید به سفارت ارائه دهید که این دست سفارت است که ویزای شما بر اساس پاسپورت جدید و یا قدیم صادر کند.میتوانید جهت اطلاعات بیشتر و جزئیات لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم

ابوالفضل بلوچ

با سلام و خسته نباشید من مدرک کمک بهیار را دارم پنج شش سال تو بیمارستان لاله تهران کار کردم بیمه تامین اجتماعی هفت هشت سال سابقه کار دارم بچه ندارم اما امکان هستش از طریق ویزای پنج سال گرفت

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای کانادا ،شرایطی که ذکر فرمودید فقط در مورد شرایط شغلی شما می باشد برای اخذ ویزای کانادا، شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد میتوانید جهت مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید.در خدمتتون هستیم.

مرتضی عبدی

با سلام من ویزای شینگن المان تو پاسپورتم دارم که نرفتم و اینکه ویزای کشور مغولستان که اسیای هست رو هم دارم .دعوت نامه از طرف فدراسیون بدنسازی کانادا هم دارم و برای مسابقه میخوام برم کانادا .سابقه بیمه هشت ساله به همراه سند خودرو هم دارم حساب بانکی تا یکصد میلیون هم دارم به نظرتون امکان قبولی وجودداره ؟

ادمین

سلام ،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد.با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی برای اقدام می باشید میتوانید جهت بررسی مدارک و شرایط لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت کنید.

پریناز

میخام مشاوره بگیرم ببینم بهترین راه برای اقامت من چی میتونه باشه

ادمین

سلام،برای کانادا به صورت تحصیلی و توریستی در خدمتتون هستیم که پیشنهاد ما این است که از طریق اقامت تحصیلی اقدام کنید میتوانید جهت مشاوره با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

زهرا هاشمی

سلام وقتتون بخیر…ممنونم بابت اینهمه اطلاعات خوب ! من ۱۸ سالمه و میخوام برای ویزای دانشجویی اقدام کنم …پدر و مادرم دبیر هستن و ملک و املاک زیادی نداریم.فقط یه خونه ب ارزش ۷۰۰ میلیون…و حقوق دو طرف…میخواستم ببینم این نقطه ضعفه برای درخواست ویزا؟

ادمین

سلام از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و در مورد تمکن مالی مورد نیاز ،تمکن مالی شما باید به اندازه یک سال تحصیلی و زندگی در کشور مورد نظر شما باشد میتوانید جهت ارزیابی تحصیلی و مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.در خدمتتون هستیم.

مهران بختی

با سلام. من فوق دیپلم برق صنعتی هستم. می‌خواهم برای ویزای کار در کانادا اقدام کنم لطفا راهنمایی میفرمایید که چطور باید اقدام کنم.
من متاهلم ۸سال سابقه بیمه دارم و ۱۵سال سابقه کار.

ادمین

سلام در حال حاضر برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم.

مونا ب

سلام. وقت بخیر. من کارشناس ارشد فیتو شیمی هستم.۳۳ ساله. با چند سال سابقه کار و ۵ سال بیمه. میخواستم بدونم هزینه ی ویزای تحصیلی کانادا چقدر میشه؟ منظورم کل هزینه هاست‌ و نه فقط هزینه ی خود ویزا.

ادمین

سلام هزینه پذیرش تحصیلی پنج میلیون تومان و هزینه اخذ ویزای تحصیلی ۶۰۰ دلار کانادا و در مورد هزینه تحصیل در دانشگاه ها نیز این هزینه از جایی به جای دیگر و دانشگاه مورد نظر متفاوت است و سالانه حداقل از ۱۵۰۰۰ دلار تا ۲۰۰۰۰دلار متغیر می باشد میتوانید جهت مشاوره و ارزیابی تحصیلی با دفتر تماس بگیرید.

زهرا بهمنی

سلام.خسته نباشید. بنده ۳۰ سالمه ، همسرم چینی هستن و یک بچه سیتیزن چین دارم. خودم در چین درس خوانده ام و مدرک ارشد دارم.درحال حاضر در چین زندگی میکنم. سفری به غیر از چین نداشتم. همسرم در بانک چین ۱۷۰ میلیون دارن و خودم در ایران دو عدد خانه به اسم خودم دارم. ایا بنده درصد گرفتن ویزام بالا هست؟ واگر بله ممنون میشم بفرمایید چه نوعی از ویزا مناسبمن هست

ادمین

سلام برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم که برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد میتوانید جهت مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

مینا جعفری

برای ویزای توریستی ۵ ساله ،اگه که مجرد باشی ،۲۲ ساله ،دیپلم معناری و کالج کره جنوبی رو دارام ،شرایط به چطور هستش؟

ادمین

سلام،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد میتوانید جهت بررسی مدارک و شرایط لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید.

فاطمه

سلام
من ده سال قبل ویزای شینگن داشتم و مجرد بودم
الان همسر و دو فرزند دارم و برای تحصیل فرزندانم مایل به مهاجرت هستم چطور می تونم اقدام کنم؟

ادمین

سلام سن فرزندانتون چقدر می باشد؟با توجه به فیدبک های ویزای درخواستی برای کودکان بالای ۱۰ سال توصیه می شود اقدام کنید.در این صورت احتمال اپلای ویزا بیشتر است.

مژگان

سلام من و همسرم قصد داریم ویزای توریستی کانادا بگیریم بهمون گفتن اول یه سفر به بلغارستان و بعد به یه کشور اروپایی داشته باشیم و بعد برای ویزا اقدام کنیم این کشورها پیشنهاد خوبی برای اعتبار دادن هست؟ سفربه این دومکان کفایت میکنه؟
و ایا راهی هست که پس از مسافرت به کانادا برای اقامت اقدام کنیم ؟

ادمین

سلام بله سفر بلغارستان برای اخذ ویزای شنگن و اخذ ویزای شنگن برای ویزای کانادا تاثیرگذار است

محمد علی شمس

سلام پسر ۱۳ساله ای دارم و می‌خواهم چنانچه مقدور باشد برایش ویزای دانش آموزی بگیرم و خودم نیز بهمراه او ب کانادا بروم ،لطف فرموده راهنمایی فرمایید،

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،مهمترین موردی که برای تحصیل وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد شرایطی که مطرح است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی
داشتن قیم یا Custodian در کانادا که یکی از موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی شما محسوب می شود در صورتی که قیم هم نداشته باشید ما این موضوع برطرف خواهیم کرد و در مورد هزینه نیز هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود۷۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با مشاوران تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستی

مرسده لقماني

بنظرتون میشه ویزا توریستی اقدام کرد و کار پیدا کرد و اقامت گرفت ؟

ادمین

سلام با ویزای توریستی اجازه کار یا تحصیل ندارید.

محمد محمودی

سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان گلم.یه سوال داشتم خدمت ادمین محترم.اقا ما اگه تمکن مالی نداشته باشیم امکان گرفتن ویزا وجود داره؟وچقدر طول میکشه ویزا به دستمون برسه؟

ادمین

سلام خیر بدون گواهی شغلی و مالی نمیتوانید برای اخذ ویزا اقدام فرمایید.

زهرا پورمند

سلام من یک فرزند دارم که ویزای دانشجویی گرفته با همسر و فرزندش اخیرا رفتن کانادا من و پدرش که سابقه ۷سفر اروپایی داریم اگر در حال حاضر تقاضای ویزای توریستی پنج ساله کانادا بدهیم آیا در پرونده فرزندم اثر منفی میگذارد؟؟

ادمین

سلام خیر ،برای اخذ ویزا پرونده هر شخص یه طور جداگانه بررسی خواهد شد شما میتوانید برای اخذ ویزای توریستی اقدام کنید.در خدمتتون هستیم

سمانه

سلام. یعنی کسی که تجربه سفر به اروپا و آمریکا نداشته باشه هیچ شانسی نداره و بهتره اقدام نکنه چون حتما ریجکت میشه

ادمین

سلام شما برای اخذ ویزای کانادا نیازمند سابقه سفر خوب از قبیل سفر به حوزه شنگن و یا دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن … و یا دارا بودن دعوت نامه از اقوام درجه یک یا دوست و آشنا می باشید که بدون سابقه سفر شانس اخذ ویزای شما بسیار پایین است به همین دلیل بهتر است که ابتدا سابقه سفر خود را ارتقا داده سپس برای کانادا اقدام فرمایید در خدمتتون هستیم.

الهه هاتف منش

سلام و عرض ادب
مهاجرت از طریق خود اشتغالى مى خواستم
آیا شرکت نیلگام مى تونه کمکم بکنه؟؟؟
ممنون مى شم

ادمین

سلام در حال حاضر برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم.

عليرضا شهابي

سلام متاسفانه همسر بنده ریجکت شده و همچین متنی زدن: • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit.
You are welcome to reapply if you feel that you can respond to these concerns and can demonstrate that your situation meets the requirements. All new applications must be accompanied by a new processing fee. چه کمکی و چه راهی پیشنهاد میفرمایید و در واقع چه طوری میشه فهمید علت ریجکتی چی هست؟!؟

ادمین

سلام وقتتون بخیر در صورت ریجکتی ویزای کانادا میتوانید با کارشناسان بخش کانادا مجموعه نیلگام تماس بگیرید و نامه ریجکتی شما را در ابتدا بررسی خواهند کرد سپس در صورت نیاز برای شما نت آفیسر خواهند زد

فرشته باقری

سلام ۴۹ ساله دبیررسمی اموزش وپرورش با ۲۸ سال سابقه هستم به ۹ کشور همسایه سفر داشتم اما شینگن ندارم.برادرم به همراه دخترش هر یک به تنهایی دعوت نامه فرستادن .وضعیت مالیم بد نیست برای ویزای توریستی می خوام اقدام کنم .هزینه وکالت چقدر میشه وشانس دریافت ویزام چند درصده؟

ادمین

سلام ،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید وجود دعوت نامه از برادرتون شانس ویزای شما را افزایش می دهد منتهی بهتر که برای بررسی شرایط و راهنمایی های لازم لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید هزینه اخذ ویزای کانادا در مجموعه نیلگام ۴۲۰دلار کانادا می باشد.

محمود احمدی

سلام،میخواستم بدانم با شرایطی که دارم میتوانم درخواست ویزای اقامت ۵ ساله کانادا را دریافت کنم ،آقایی هستم ۵۴ ساله ،کارمند بازنشسته،گردش حساب بانکی من ضعیف،و از نظر تمکن یک واحد مسکن مهر به نام دارم،لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر.

ادمین

سلام وقتتون بخیر در رابطه با کانادا به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم که برای اخذ ویزای کانادا به صورت توریستی ،شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد.میتوانید جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایط لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

ژيلا حصاراشرفي

باعرض سلام وخسته نباشید نمیدونم سوال را هم باید اینجا مطرح کنم بنده وهمسرم پزشک هستیم دخترم امریکا دانشجو هست وپسرم ایران دانشجو میباشد سابقه ویزای شینگن چند بار وانگلیس داریم (خانوادگی)میخواستم بدونم واسه ویزای توریستی کانادا دعوتنامه ضروریه ؟پسرعمه ام prکاناداست با حساب بانکی خوب ولی شاغل نیست دعوتنامه از طرف ایشون کمک کننده است؟متشکرم

ادمین

سلام با توجه به مواردی که ذکر فرمودید شما دارای شرایط بسیار خوبی برای اقدام ویزای کانادا می باشید از جمله شرایط اخذ ویزای کانادا سابقه سفر خوب به منظور دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون انگلیس ،استرالیا… و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و در مورد دعوت نامه وجود آن الزامی نیست منتهی اگر دارای دعوت نامه باشید شانس ویزا شدن شما بالا می رومد میتوانید جهت بررسی مدارک و شرایط لطف بفرمایید با دفتر تماس بیرید.در خدمتتون هستیم.

نازنین بابایی

سلام برای ویزای تحصیلی هم سفر به کشورهای شینگن لازمه
من ملک دارم کارمند دولت هم هستم تحصیلی می خوام اقدام کنم

ادمین

سلام خیر برای اخذ ویزای تحصیلی نیازی به سفر به حوزه شنگن ندارید.میتوانید جهت مشاوره رایگان تحصیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

ساناز

باسلام وخسته نباشید
من و همسرم چند وقتی هست که تصمیم گرفتیم از ایران رفته و در کشور دیگه مشغول بکار بشیم
هیچ سفر به خارج از کشور نداشتیم
همسرم لیسانس روانشناسی تربیت بدنی خونده و چندین گواهینامه مربی گری رشته مختلف داره
تحصیلات من هم دیپلم آزاد گرفتم و دیگه ادامه تحصیل ندادم
آیا همسرم میتونه از طریق رشته تحصیلیش اقدام برای گرفتن ویزای کار کاندا بکنه و درصورت امکان میتونه برای من که همسرش هستم هم اقدام بکنه
پیشاپیش از وقتتون و پاسخ گویی شما کمال تشکر دارم

ادمین

سلام وقتتون بخیر در حال حاضر برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم که اگر تحصیلی اقدام فرمایید با توجه به شرایط خود اجازه کار نیز به شما داده خواهد شد و همچنین همسرتون نیز میتوانند ویزای همراه دریافت کنند میتوانید جهت بررسی رزومه تحصیلیتون و شرایط لطیف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید با مشاوره رایگان در خدمتتون هستیم.

فیض نوری

سلام
من یه خانواده ۶ نفره هستم
زن و شوهر و ۴ تا بچه
درصد مالی منم در حد زندگی روزمره هست
آیا میتونم اقدام کنم به ویزا یا رفتن به کانادا
ممنون میشم راهنماییم کنید.🌹🍃
۰۹۱۳۶۶۷۶۱۶۹

ادمین

سلام،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد جهت مشاوره رایگان با شما تماس گرفته خواهد شد.

Nima.faramarxi

سلام..جهت شرایط اخذ ویزای کانادا وقت می خواهم..و با اگه فرم دارید برام ارسال کنید..۰۹۱۲۳۰۱۸۸۶۷

ادمین

سلام وقتتون بخیر ،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد جهت مشاوره رایگان شمارتونو اعلام می کنم همکارم خدمتتون تماس بگیرند.

حميده عابدي

توضیحات مفید و دقیق بودند. سپاسگزارم

ادمین

ممنون از حضور شما.

kasra

سلام عرض ادب بنده ۱۴ سال دارم و قصد دارم در ترکیه تحصیل کنم……ما چند روز است که در ترکیه خانه اجاره کردیم و میخواستم بدونم ایا با رفتن به ترکیه و حداقل ۴ سال زندگی در انجا میشه به کشور های اروپایی و امریکایی راحت تر از ایران رفت چون از ایران هزینه های کلانی داره و به صرفه نیست لطفا شرایط را بیشتر توضیح دهید درباره لاتاری هم توضیحات لازم رو بدبد مچکرم

ادمین

سلام بله شما با داشتن اقامت ترکیه اخذ ویزای شنگن و سفر به کشورهای اروپایی قطعا برای شما راحت تر خواهد بود و در مورد سوال دوم برای لاتاری خدمات ثبت نام (تکمیل فرم )در خدمت شما هستیم.

behina

سلام خسته نباشید ممنونم از جوابتون به سوالم .
من ۲ ماه قبل ویزای کانادا را گرفته ام و امسال امکان سفر به اونجا را ندارم و میخوام خرداد سال دیگه برم . میخواستم سوال کنم اگه چند روز دیگه برای راهپیمایی اربعین به عراق برم و در پاسپورتم مهر ورود و خروج عراق بخوره خرداد سال دیگه برای ورود به کانادا مشکلی پیش نمیآد؟ و افسر مربوطه در فرودگاه کانادا بهانه نمیگیره؟ باتشکر

ادمین

سلام وقت بخیر ،در هر حال شما ویزاتون دارید مشکلی وجود ندارد. منتهی برای اقدام مجددتون در سابقه سفر شما بی تاثیر نیست.

farahanazhamid,

باعرض سلام من با سه دخترم مدت سه سال میشود که از افغانستان بطرف اروپا امدم متاسفانه در یونان ماندم بدون سر نوشت وضعیت کمپ های خیلی بد هست البته دختر کلانم چهارده ساله دومی دوازده وسومی با تکلیف جدی چشم هشت ساله هست میخواهم آینده اولادم بسازم البته پاسپورت هم داریم زن بدون سر پرست وتنها هستم

ادمین

سلام دوست عزیز کلیه خدمات ما به صورت قانونی می باشد و با توجه به این که اقامت پناهندگی دارید عذر خواهی می کنم نمیتوانیم کمکتون کنیم.

فرناز ف

سلام
من ویزا قبرس شمالی
و یک ویزا شینگن آلمان تو پاسم دارم
دعوت نامه از کانادا ندارم
بنظرتون احتمال دریافت ویزا هست؟
سابقه کار و بیمه هم دارم
سند ماشین و‌ یک خونه هم‌دارم

ادمین

سلام با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید بله دارای شرایط خوبی هستید و در صورت نداشتن دعوت نامه ما برای شما دعوت نامه خواهیم گذاشت میتوانید جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایط لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

کیان لولوهری

با سلام در یک شرکت نوپای کانادایی بعنوان سهامدار شریک شدم و اجازه کار یکساله گرفتم ، در حال حاضر بعنوان کارمند در همان شرکت هستم و حقوق میگیرم و بیمه شده ام . به من گفته شده چون در همان شرکت هستم برای تمدید اجازه کار نیاز نیست تغییر سمت را اعلام کنم و اجازه کار هر دو حالت باهم تفاوتی ندارد. نظر شما چیست ؟

ادمین

سلام وقت بخیر ،دوست عزیز در حال حاضر برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم.در مورد ویزای کاری اطلاعی ندارم عذر میخوام.

حسن نجاتی

با سلام. ویزای توریستی برای مادرم جهت مسافرت به کانادا. بنده سیتیزن کانادا هستم.

ادمین

سلام وقتتون بخیر ،در خدمتتون هستیم دوست عزیز با وجود دعوت نامه از جانب شما شانس اخذ ویزای ایشون بسیار زیاد است .میتوانید جهت مشاوره رایگان و اخذ ویزا لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید .

شیما

سلام و وقت بخیر من و همسرم خرداد برای انگشت مگاری رفتیم و چند روز پیش بعد از ۴ ماه کارگذارمون گفت ریجکت شدین و ایمیل اومده که ارسال مجدد مدارک و گفت مدارکو مجدد ارسال کرده و بعد چون کارش داشتیم جواب تلفنمو نداد چند روز ج نداد امروزم بلاک کرده همسرمو میخواستم بدونم تو این شرایط چه اقدامی میشه کرد و این که چطور میتونه از سفارت بخوایم به ایمیل خودمون ایمیل بزنه و ببینیم اصن پروندمون تو چه مرحله ای هست؟!ممنون میشم پاسخ بدین

مشاور نیلگام

سلام دوست گرامی ، برای پیگیری ویزای توریستی کانادا تنها راه ممکن دسترسی به اکانت ثبت نام و ایمیل وارد شده است . اگر به هیچکدام دسترسی ندارید میتوانید به سفارت کانادا مراجعه کنید. سپاس از سوال شما.

احمد فصیحی رامندی

باسلام.بنده ۲۹ سالمه و بازنشسته ناجا هستم بعلت مسائل پزشکی زودتر از موعد بازنشست شدم.فیش حقوقی و بیمه ام هست و تا حالا جایی نرفتم و ویزای ۵ساله میخوام بگیرم لطفا راهنمایی کنید.ممنون

Admin

سلام وقت بخیر،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد.با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید بهتر سابقه سفرتون ارتقا دهید سپس برای اخذ ویزا اقدام کنید منتهی برای بررسی شرایط و مدارک و راهنمایی لازم لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید با مشاوره رایگان در خدمت شما هستیم.

میکاییل

سلام و خسته نباشید.. پدر من ۴۷ سالشه و مکانیک ماشین های سنگین و خودرو هستن.. اما شغل فعلیشون رستوران داری هست میخواستم درمورد کار درکانادا و همینطور روسیه بدونم متشکر میشم کمکم کنید

Admin

سلام وقت بخیر دوست عزیز در حال حاضر کاری اقدام نخواهیم کرد و برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتونیم.

كاميار عليزاده

سلام خسته نباشید من من و خانومم می خواهیم از طریق ویزای تحصیل و کار به کانادا بریم ایا برای من که برای ویزای کار اقدام می کنم راحت کار پیدا میشه؟و معمولا برای کسانی که ویزای کار دارند میزان حقوق برای کارهای فنی چقدر هست؟

Admin

سلام دوست عزیز در حال حاضر برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی اقدام می کنیم که در صورتی که تحصیلی اقدام کنید اجازه ی کار با توجه به شرایط خود دارید میتوانید جهت مشاوره تحصیلی رایگان به صورت حضوری و یا تلفنی لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

شیردل

سلام…
لطفا مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار کانادا رو نیز اعلام کنید؟
با اشکر

Admin

سلام وقت بخیر ،دوست عزیز در حال حاضر برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم.

سما

سلام وقت بخیر ،من ٣۵سالمه و مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه ازاد و کارشناسی ارشد برنامه ریزی مجتمع های فضایی گردشگری از دانشگاه ازاد دارم می تونم واسه تحصیلی اقدام کنم برای مقطع دکترا و سطح زبانم ضعیف هستش امکان دریافت ویزای تحصیلی هستش؟

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز در حال حاضر برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در خدمت شما هستیم و برای کشورهای کانادا،فرانسه،سوئد،انگلیس اقدام خواهیم کرد.

گیتی محمدی

منو دخترم عید امسال ریجکت شدیم با رزرو هتل . الان قصد داریم مجددا اقدام کنیم بادعوتنامه از طرف برادرم که سیتیزن کانادا هستن ولی ایران زندگی میکنن میتونن فقط دعوتنامه بدن بی آنکه اسپانسر ما بشن و تمام هزینه ها بر عهده خودمون باشه ? مورد قبول سفارت هست ؟

Admin

سلام وقتتون بخیر،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد .با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید اگر دارای سابقه سفر خوبی نیز باشید وجود دعوت نامه شانس اخذ ویزا افزایش می دهد میتوانید جهت مشاوره رایگان لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خمتتون هستیم.

گیسو

دختری ۳۵ساله هستم پدرم سابقه تقاضای مهاجرت به کانادا ، با روش اسکیل ورکر دارد که پس از دهسال به دلیل یک تاریخ اشتباه ریجکت شد من در پرونده ایشان بودم الان میخواهم شخصا برای ویزای تحصیلی اقدام کنم لیسانس بامعدل خوب از انگلیس دارم ایا اگر برای فوق و دکتری پذیرفته شوم ، امکان بورسیه شدن هم دارم ، ایا سابقه پرونده مادرم تاثیر منفی و رد شدن برای من دارد؟!

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز برای ارشد بایستی رزومه شما به طور کامل برسی شود تا امکان بورسیه مشخص گردد که برای این امر کارشناسان تحصیلی نیلگام با مشاوره رایگان در خدمتتون هستند. و همینطور علت ریجکتی شما بایستی برسی گردد. لطف بفرمایید با شماره ۰۲۱۷۵۲۳۷ و یا ۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰ تماس حاصل فرمایید. سپاس

مهدي سليم ابادي

سلام وقت شما بخیر حداقل مبلغ گردش حساب تو ۴ یا ۶ ماهه حساب چقدر باید باشه ؟

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز برای ویزای توریستی کانادا حداقل تمکن مالی حدود ۱۰۰ میلیون تومان هست.

ليلا عليزاده

سلام،وقت بخیر
من برای دکترا دنبال ویزای تحصیلی ام،البته هنوز اپلای رو اغاز نکردم،سوالم اینه که چه مدت از عقدم باید بگذره تا بتونم برا همسرم ویزای همراه بگیرم،ممنون از شما

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز لزومی به این امر نیست . میتوانید بلافاصله اقدام بفرمایید . در خدمت شما هستیم.

علیرضا قربانی

سلام و وقت بخیر خدمت شما .من ۴۷ سال سن دارم با ۲۲ سال سابقه کار و بیمه کارمند هستم با درامد ماهیانه حدود ۲۸۰دلار کانادا در ایران ماشین و یه خونه نقلی هم دارم ایا شرایط دریافت ویزای توریستی را دارم؟واینکه بفرمایید تمام هزینه دریافت ویزای توریستی چقدره ؟

Admin

سلام وقتتون بخیر شرایط کلی اخذ ویزای کانادا به صورت توریستی به این صورت می باشد که برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد اگر دارای سابقه سفر خوبی نیز باشید بله میتوانید اقدام کنید با مشاوره رایگان به صورت حضوری و یا تلفنی در خدمت شما هستیم.

نعيمه بدري

درخواست مشاوره در خصوص مهاجرت به کانادا با کارشناس مطلع و مجرب

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز در حال حاضر برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم

نعیمه بدری

۰۹۱۲۴۸۴۲۰۳۹

Admin

خدمتتون تماس گرفته خواهد شد دوست عزیز.

حانیه

سلام من ۱۸ سالمه و امسال در رشته عمران در دانشگاه شروع به تحصیل کردم.سابقه سفر خارج از کشور رو ندارم.برای مقطع ارشد مایلم در کانادا ادامه تحصیل بدم.برای ویزای تحصیلی در کانادا میتونید کمکی بهم کنید؟

Admin

سلام وقتتون بخیر در خدمت شما هستیم دوست عزیز برای بررسی رزومه تحصیلیتون و مشاوره رایگان لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

امیر پیروز

سلام
من ۴۸ سالم که به اتفاق همسر و ۲ فرزندم که یکی ۲۱ ساله ویکی ۱۶ ساله است می خوام واسه کانادا اقدام کنیم
لطفا بهترین راه که بتونیم خانوادگی با هم بریم و کمترین هزینه رو داشته باشه پیشنهاد بدید

Admin

سلام،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد میتوانید جهت مشاوره رایگان و بررسی مدارک لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمت شما هستیم.

هادي اثني عشري

سلام وقت بخیر
میخوام برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم شرایط و هزینه هاشو میخوام بدونم

Admin

سلام وقتتون بخیر برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد هزینه اخذ ویزا ۴۲۰ دلار کانادا می باشد با مشاوره رایگان جهت راهنمایی و بررسی مدارکتون در خدمتتون هستیم.

سولماز

سلام و وقت بخیر
من ۳۸ ساله و مجردم. گردش حساب بانکی و تمکن مالی خوب و یک آپارتمان دارم و با توجه به اینکه کارمندم، می تونم گواهی اشتغال به کار بگیرم و دعوت نامه رو هم از دفتر شما تهیه کنم
تنها مشکلم نداشتن سابقه سفر به کشورهای حوزه شنگن می باشد
به نظرتون اصلا هیچ شانسی ندارم برای اخذ ویزای توریستی کانادا؟؟
پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز برای سفر به کانادا نیازمند سابقه سفر خوب می باشید منظور سفر به حوزه شنگن و یا دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن می باشد بهتر است در ابتدا سابقه سفرتون ارتقا دهید سپس در کنار آن دعوت نامه بگذارید و اقدام فرمایید در این صورت شانس ویزای شما افزایش می یابد.برای بررسی مدارک با مشاوره رایگان در خدمت شما هستیم.

حمید حیدری

سلام خسته نباشید من یک بار برای ویزای مولتی اقدام کردم و ریجکت شدم برای اقدام مجدد دیگه نیازی نیست که انگشت نگاری برم شما میتونید ویزای منو تضمینی بگیرید

Admin

سلام وقتتون بخیر ،خیر نیازی به انگشت نگاری مجدد نیست .علت ریجکتیتون چه چیزی بوده است؟به طور کلی برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد میتوانید جهت بررسی مدراک و شرایط لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

ش

آیا با ویزای توریستی مولتی می‌توان اقامت گرفت ؟!؟! لطفا راهنمایی بفرمایید

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز خیر ویزای توریستی برای مقاصد توریستی هست و پروسه اخذ اقامت جداگانه هست.سپاس از همراهی شما

شهاب جیوار

ما خانواده ۳ نفره هستیم ۴۱سال ۳۴ سال و۱۵ سال ویزای کانادا تضمینی میخام چقدر هزینه داره برای سه نفر چقدر طول میکشه..یک شماره تلفن ارسال کنید صحبت کنیم

مشاور نیلگام

درود بر شما . برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای داشتن ویزای شنگن یا ویزاهای معتبری مثل کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب هستید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا را بالا خواهد برد. هزینه اخذ ویزای توریستی ۴۲۰ دلار کانادا و زمان آن از یک هفته تا چندین ماه متغیر هست و بستگی به سفارت دارد. معمولا حدود سه ماه زمان میبرد. لطف بفرمایید برای مشاوره رایگان با ۰۲۱۷۵۲۳۷ و یا ۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

آرمين طبري

سلام
همسر بنده متقاضی ویزای تحصیلی برای کانادا هستن آیلتس ۶/۵ هم دارن
ایشون سابقه ی سفر خارجی ندارن ولی بنده چندین سفر آسیایی دارم
آیا بنده به عنوان ویزای همراه میتونم با ایشون برم؟ و اینکه گواهی تمکن مالی نیاز است ؟

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز بسته به شرایط کلی شما امکان اخذ ویزا ی همراه وجود دارد. تمکن مالی برای تحصیلی حداقل به اندازه یک سال تحصیل و زندگی هست . لطف بفرمایید برای مشاوره رایگان و برسی دقیق شرایط با ۰۲۱۷۵۲۳۷ و یا ۰۲۱۷۵۲۳۷ تماس حاصل فرمایید. سپاس از پرسش شما.

ویدا مهرانفر

سلام آیا شرکت شما پذیرش تحصیلی با فاند هم برای دانشجو میتونه بگیره؟
دارای مدرک آیلتس

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز بایستی رزومه شما توسط کارشناس تحصیلی مورد برسی قرار گیرد. لطف بفرمایید جهت مشاوره رایگان با ۰۲۱۷۵۲۳۷ و یا ۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.با سپاس

کسری

سلام عرض ادب ایا وقتی برای سفارت مدرک تمکن مالی ارایه میدیم باید از ایران کسی را معرفی کنیم به عنوان حمایت کننده مالی؟من سرمایه ۲۰۰ میلیون که میخوام به سفارت بدم ایا باید کسی را معرفی کنم یا همین کافیه

Admin

سلام وقتتون بخیر،برای اخذ ویزای توریستی کانادا،گواهی مالی که از خود ارائه می دهید کافی می باشد نیاز به معرفی حمایت کننده مالی نیست.

نیکی

سلام زمانی که ویزای من اومد پاسپورت من ۳ سال اعتبار داشت حالا که تاریخ پاسپورت من تمام شده میتونم با پاسپورت جدیدم اون ۲ سال باقی مانده ی ویزام رو بگیرم؟

Admin

سلام خیر دوست عزیز اعتبار ویزای دریافت شده شما به اندازه اعتبار پاسپورت شما می باشد برای دریافت ویزا میبایست مجددا اقدام فرمایید.

بهنوش کوشا

سلام میخواستم بدونم شما برایمن ویزای پنج ساله میتونید بگیرید واگرمیشه چقدر هزینه برای این کارباید کرد

Admin

سلام وقتتون بخیر ،بله در خدمتتون هستیم و توجه داشته باشید اعتبار ویزای کانادا به اندازه اعتبار پاسپورت شما می باشد و هزینه مجموعه ما ۴۲۰ دلار کانادا است.

حسن زارع زاده

سپاس از مطالب بسیار مفید شما.

Admin

ممنون از حضور شما

عاطفه

با سلام
لطفا بفرمایید پروسه زمانی اخذ ویزای توریستی حداقل چقدر هست؟ آیا روشی هست یک تا دوماهه جواب گرفت

Admin

سلام پاسخ ویزای توریستی کانادا کاملا بستگی به سفارت دارد و معمولا سه ماه و نیم ممکن طول بکشد.

محمد پرویزی

با سلام. میخواستم بپرسم سابقه سفر به سنگاپور هم میتونه مفید باشه؟

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز برای سفر به کانادا سابقه سفر به حوزه شنگن و یا دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن متاثر می باشد .

آیدا

سلام دفتر شما در امر مهاجرت به کانادا خدمات ارائه میده یا فقط توریستی هست خدمات شما؟

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز در حال حاضر برای کانادا به صورت توریستی ،تحصیلی و کاری در خدمت شما هستیم.میتوانید جهت مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

ماهرخ

امکان دریافت ویزا از طریق اسکیل وورکرو وجود داره؟

Admin

سلام وقتتون بخیر ،بله از طریق اسکیل ورکر نیز اقدام می کنیم میتوانید لطف بفرمایید فرم ارزیابی موجود در سایت را پر فرمایید در صورت کسب امتیاز لازم با شما تماس گرفته خواهد شد و یا جهت مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

روزبه رستگار

درود.
دوست عزیز مدت زمان انتظار برای اخذ ویزای توریستی کانادا حداکثر چقدره؟
و این که بدون پاسپورت قوی (سفر به حوزه شینگن و….) اما با مدارک مالی قوی امکان اخذ ویزا داریم؟ ما اینترنتی اقدام کردیم و انگشت نگاری رفتیم اما متاسفانه ۴ ماهه منتظریم هیچ اقدامی نشده برامون و اینکه نهایتا پرونده ما ری ویو داشته.همین. مرسی از توضیحاتتون

Admin

سلام وقتتون بخیر برای اخذ ویزای کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به منظور سفر به حوزه شنگن و یا وجود دعوت نامه می باشید و همچنین پاسخ ویزای کانادا کاملا بستگی به سفارت دارد و معمولا سه ماه و نیم طول می کشد در صورتی که پس از ۱۲۰ روز پاسخی دریافت نکردید میتوانید از طریق اکانتی که برای اخذ ویزا اقدام کردید به سفارت ایمیل بزنید.

بهبهانی

با سلام و سپاس از مطالب ارزشمندتان. پدر و مادر من سیتیزن کانادا هستند و من قصد دارم به همراه پسرم که ۴ ساله هست به مدت دو هفته برای بازدید از خانواده اقدام کنم. خودم اکانت باز کردم و مدارک رو آپلود میکنم فقط در پروفایل من قسمتی مربوط به کفیل برای بچه زیر ۱۷ سال داره. آیا من باید این قسمت را پر کنم؟

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز در مورد خدمات اجرایی اخذ ویزا، کارشناسان ما به صورت تخصصی در خدمت شما هستند.

جواد جبارزاده

با سلام
من ۴٣ سالمه و در یک شرکت خصوصی به عنوان کارشناس فنی مشغول هستم و ۵ مسافرت به حوزه شنگن با ویزای تجاری در سه سال اخیر دارم امکان أخذ ویزای توریستی ۵ ساله یا نرمال کانادا چقدر است ایا حتما نیاز به دعوتنامه هست؟
ممنون

Admin

سلام وقتتون بخیر ،با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی برای اقدام می باشید و وجود دعوت نامه نیز شانس اخذ ویزا شما افزایش می دهد منتهی الزامی نیست. میتوانید جهت بررسی مدارک و مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

حامد - اهواز

با سلام خدمت شما من میخواستم سفر توریستی به کانادا داشته باشم با همسرم و پسر سه ساله ام شرکت خصوصی (خدماتی ) دارم گردش حساب هم دارم ۱۵ سال بیمه سابقه کاری دارم وخاله خانومم هم ۵ ساله سیتیزن کاناداست از لحاظ مالی و کاراوکی هستن و فرستادن دعوت نامه هم اوکی هست ایا من و خانوادم میتونم از طریق اینها دعوتنامه توریستی بگیرم برم کانادا
در ضمن هزینه رفتن هر نفر چقدر هست

Admin

سلام وقتتون بخیر ،به طور کلی برای اخذ ویزای توریستی کانادا، شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی برای اقدام هستید منتهی لطف بفرمایید جهت راهنمایی تکمیلی و مشاوره با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما در خدمتتون هستند.

sepanta A

سلام خسته نباشید من قصد دارم ویزای تحصیلی بگیرم معدل دبیرستان من ۱۸.۸ و معدل لیسانسم ۱۸ هست. تمکن مالی بالای ۷-۸ میلیارد هم دارم .سابقه سفر به حوزه شینگن و مالزی و سنگاپور و چین و … دارم امکان اینکه ویزا بگیرم هست؟

Admin

سلام وققتون بخیر ،برای پذیرش تحصیلی عواملی همچون معدل ،مدرک زبان ،شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است بهتر است لطف بفرمایید جهت مشاوره و بررسی مدارک با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما به صورت تخصصی در خدمتتون هستند.

سينا مبين

سلام وقت بخیر
من قصد دارم از طریق ورزش مهاجرت کنم
چه مدارکی لازم هست؟
از طریق فوتبال

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز در حال حاضر برای کانادا به صورت توریستی ،تحصیلی و کاری در خدمتتونیم.

علی

سلام خسته نباشید… من دوستم در کانادا ۲ سال که دانشجو هست میتونه برای من دعوت نامه بفرسته ؟امکانش هست ک ویزا ریجکت بشه چقدر…. تجربه سفر خارجی و ویزای شنگن هم ندارم

Admin

سلام وقتتون بخیر ،به طور کلی برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد بهتر است لطف بفرمایید جهت بررسی مدارک و شرایط با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما به صورت تخصصی در خدمتتون هستند.

حامد

سلام.من چندتا ایده علمی دارم که هنوز به ثبت ندادم.ایا امکان گرفتن ویزای استارتاپ برای اقامت هست؟

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز در حال حاضر برای کانادا به صورت توریستی ،تحصیلی و کاری در خدمتتونیم.

نفیسه

سلام

Admin

سلام بفرمایید در خدمتم

رحمان ابراهیمی

سلام .خسته نباشید شما برای تهیه مدارک و ویزای کانادا چقدر هزینه میگیرین؟؟
و یه سوال دیگه داشتم ببخشید درصد قبولی ویزا چقدر هست؟؟

Admin

سلام وقت بخیر ،هزینه اخذ ویزای کانادا ۴۲۰دلار کانادا است و همچنین پاسخ ویزا کاملا به مدارک و آفیسر سفارت بستگی دارد منتهی برای اخذ ویزای کانادا عواملی همچون سابقه سفر،دارا بودن دعوت نامه و گواهی مالی مناسب متاثر است.

رویا

سلام
من و همسرم با هم میخوایم برای ویزا اقدام کنیم
باید دو اکانت داشته باشیم؟ یا یک اکانت درست کنم و همسرم رو بیارم زیرمجموعه خودم؟

Admin

سلام وقت بخیر ،در مورد خدمات اجرایی کارشناسان ما در خدمت شما هستند لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

رویا

سلام
من دخترعموی مادرم سیتیزن هست و می تونه برام دعوتنامه بفرسته
بنظر شما بگم دخترعموی مادرم هست یا اینکه بگم دوسته؟

Admin

سلام ،خیر اعلام فرمایید دعوت نامه فامیلی است .

حسین وحیدی

سلام خسته نباشید.
می خواستم بدونم هزینه ویزای ۵ ساله مولتی کانادا چقدر میشه. آیا با این ویزا می تونم در کانادا کار کنم ؟ آیا امکان بردن همسر و فرزندان وجود دارد یا نه ؟

ممنونم

Admin

سلام وقت بحیر،هزینه ویزای کانادا هر فرد ۴۲۰دلار کانادا .در مورد سوال دوم خیر با ویزای توریستی اجازه کار ندارید.در مورد سوال سوم بله میتوانند اقدام کنند.

مایکل نعمتی

سلام من مهماندار هواپیما هستم و به کشورهای مختلفی سفر کردم اما در پاسپورت درج نشده.
برای مهاجرت به کانادا کدام روش دانشجویی یا توریستی را پیشنهاد میکنید؟
ایا به ویزا شنگن نیاز واجب هست و اینکه شانس من چقدر است؟

Admin

سلام وقت بخیر ،برای کانادا به صورت توریستی،تحصیلی و کاری در خدمتتون هستیم در صورتی که بخواهید به صورت توریستی اقدام کنید بله نیاز به سابقه سفر خوب(ویزای شنگن و یا ویزاهای متبر همچون کره و ژاپن)و یا دعوت نامه دارید و در صورتی که بخواهید تحصیلی اقدام کنید با توجه به شرایطتتون و مقطعی که بخواهید اقدام کنید کارشناسان ما به صورت تخصصی شما را مشاوره خواهند داد .لطف بفرمایید جهت مشاوره با دفتر تماس بگیرید.

نازنین حور

با وجود داشتن سفر های زیارتی به کشور های دیگه ویزا میدن؟

Admin

سلام وقتتون بخیر ،در صورتی که سفر به کشورهای دیگر نیز داشته باشید .برای اخذ ویزای کانادا سابقه سفر خوب نظیر سفر به حوزه شنگن و یا ویزاهای معتبر همچون کره و ژاپن و یا وجود دعوت نامه نیازمند است.

خلوتی

میخواهم به کانادا پنایندگی بدهم

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز کلیه خدمات ما قانونی است و در این باره اقدام نخواهیم کرد.

نسیم ایزدی

سلام، با یه آقای کانادایی مدتیه که آشنا شدم ، ایشون به من پیشنهاد ازدواج دادن گفتن میخوان ویزای نامزدی برام درخواست بدن ، امکان ویزا شدن چقدره؟

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز برای کانادا به صورت توریستی ،تحصیلی و کاری در خدمتتون هستیم.

منیژه عباسی

مشاوره برای دریافت ویزای مولتی کانادا

Admin

سلام وقت بخیر،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد.میتوانید جهت مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید همکاران در خدمتتون هستند.

Matin

سلام خواسته باشم ویزای تحصیلی بگیرم چه مدت طول میکشه که ویزا بشم

Admin

سلام وقتتون بخیر در ابتدا میبایست برای پذیرش اقدام کنید سپس برای ویزا ،که پاسخ ویزای تحصیلی کاملا بستگی به سفارت دارد و معمولا یازده هفته بعد از انگشت نگاری پاسخ را دریافت می کنید.

علیرضا

سلام، آیا امکان دریافت ویزای خوداشتغالی برای قالیبافی در کانادا وجود دارد؟ با تشکر

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری شما میبایست دارای مدرک زبان و مدرک حداقل کارشناسی باشید لطف بفرمایید فرم ارزیابی موجود در سایت را پر فرمایید در صورت کسب امتیاز لازم با شما تماس گرفته خواهد شد.

نسرین فضلی

سلام ، من قبلا در سال های ۷۵-۷۳ درخواست ویزا کردم برای رفتن به همراه همسرم به کانادا اونها به من ویزا ندادن اما گفتن که نی تونم با تقاضای اقامت برای رفتن به کانادا اقدام کنم که من چون شاغل بودم نپذیرفتم. حالا پس از حدود۲۵ سال بدلیل اینکه پسرم در کاناداست درخواست ویزای برای دیدار فرزندم کردم آیا ممنکه باز هم ریجکت شوم. ممنون میشم مرا راهنمایی نمایید. تشکر

Admin

سلام وقتتون بخیر ،با وجود دعوت نامه از جانب فرزندتون شانس اخذ ویزای شما افزایش پیدا می کند دوست عزیز .میتوانید جهت مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما در خدمتتون هستند.

پژمان اسمعیلی

سلام خسته نباشین
من تکنسین تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی و لابراتوار دندانسازی هستم و گواهینامه پایان دوره بین المللی دارم
که ۵ سال هم سابقه کاری دارم
برای کانادا میخوام اقدام کنم
متاهل ودارای یک فرزند زیر یک سال
از طریق واتس اپ با شماره ۰۹۱۴۴۴۱۱۰۹۱
منتظرتون هستم با تشکر

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز بخش نیلگام مهاجر برای خدمات تحصیلی و اسکیل ورکر کانادا در خدمت شما هستند. برای تحصیلی بایستی شرایط هر کیس جداگانه بررسی شود و برای اسکیل ورکر هم لطف بفرمایید فرم اسکیل ورکر ساسکاچوان را تکمیل بفرمایید.
لینک فرم امتیازبندی ساسکاچوان در صفحه اسکیل ورکر سایت :
https://nilgam.com/saskatchewan/
سپاس از کامنت شما

فرزین کامرانی

سلام وقت بخیر. ۲۶ سالمه الان لیسانس کامپیوتر دارم و ۳ ساله تو شغلم با بیمه مشغول کارم. ایلتس ۷ هم دارم .میتونم واسه ویزای جاب افر اقدام کنم؟بهترین راه چیه ؟

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز . برای اسکیل ورکر میتونید فرم رو تکمیل بفرمایید تا امتیازتون بررسی بشه و در خدمتتون باشیم.
لینک فرم امتیازبندی ساسکاچوان در صفحه اسکیل ورکر سایت :
https://nilgam.com/saskatchewan/
سپاس از کامنت شما

علی باقریان مقدم

برای رفتن به کانادا حتما باید زبان یاد داشته باشی یا نه چون میگن باید آیلس ۶٫۵ داشته باشی ایا این حرف درسته یا نه مرسی از لطف شما 🌺

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز برای تحصیلی و اسکیل ورکر کانادا در خدمتیم که برای اسکیل ورکر نیاز به مدرک زبان هست . اما برای تحصیلی بسته به شرایط شخص میتوان پذیرش مشروط به گذراندن دوره زبان اخذ کرد.

Hussein Razaie

۰۹۳۰۹۷۶۲۳۱۸

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز ، از بخش ویزای توریستی کانادا خدمت شما تماس گرفته خواهد شد. سپاس از شما

یوسف فرخنده نوروزانی

سلام خسته نباشید من راننده کامیون هستم سن ۳۸ سال با ۱۵ سال سابقه و متاهل هستم آیا می توانم به عنوان راننده برم کانادا لطفاً راهنمایی کنید

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز متاسفانه در این زمینه خدماتی نداریم . اسکیل ورکر کانادا در خدمتیم که نیاز به تحصیلات دانشگاهی مرتبط با سابقه شغلی هست . سپاس از پرسش شما

Keihan K

با عرض سلام، متاسفانه آفیسر پرونده ی بنده به دلایلی حکم به جعلی بودن یکی از مدارکم داده و به اصطلاح به Misrepresentation محکوم شدم ولی با توجه به شواهدی که داشتم دال بر صحت مدارکم، مشاور مهاجرتیم اعتراض به رای آفیسر داده و میگه که پرونده رو فرستادن دادگاه فدرال کانادا خواستم ببینم آیا چقدر طول میکشه پروسه ی اعتراض و آیا امکان تجدید نظر کردن در رای صادر شده هست یعنی امکان داره رای Reverse بشه؟! ممنون میشم جواب بدین…

مشاور نیلگام

سلام وقت شما بخیر زمان پاسخ سفارت متغیر هست و کاملا بستگی به روند کار دارد و پاسخ اعتراض بسته به شرایط پرونده و نظر آفیسر متفاوت هست . میتوانید برای مشاوره رایگان با ۰۲۱۷۵۲۳۷ تماس بگیرید. کارشناسان در خدمت شما هستند. سپاس از سوال شما

حسن

سلام در صورت سفر یک بار به کانادا برای بار دوم هم باید ویزا گرفت؟

Admin

سلام اعتبار ویزای کانادا به اندازه ی اعتبار پاسپورت شما می باشد در صورت پایان مدت ویزا میبایست مجددا برای ویزا اقدام فرمایید.

حامد مهر

سلام واقعا من چند روزه سایت ها رو بررسی میکنم واقعا شما عالی هستین. من استانبول زندگی میکنم میخواستم بدونم شما نمایندگی دارین اینجا؟ و اینکه من دنبال اینم که بیزینسی بخرم از ایالت بریتیش کلمبیا ، ایا نیازه که منم اول از طریق توریستی اقدام کنم؟ چون بالاخره باید از نزدیک یه براورد کنه ادم بابت خرید بیزینس

Admin

سلام ممنون از حضور شما،بله دفتر داریم و همچنین برای کانادا به صورت توریستی،تحصیلی و کاری در خدمتتون هستیم در صورت تمایل میتوانیم برای شما توریستی اقدام کنیم.

فرانک

سلام
ویزای توریستی کانادا ۵ ساله رو با اگر با دعوتنامه هم همراه باشه چطور میشه بعدا تبدیل به اقامت کرد یا تبدیل به ویزای کار کرد و بعد به اقامت تبدیل کرد؟
در صمن من تو ایزان چیزی سندی به نام خودم ندارم
و سابقه سفر به خارج از کشور رو هم ندارم

Admin

سلام وقتتون بخیر ، دوست عزیز ویزای توریستی قابل تبدیل نمی باشد و وجود سند الزامی نیست منتهی برای اخذ ویزای کانادا شما نیاز به سابقه سفر (دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن..)و یا وجود دعوت نامه از اقوام درجه یک می باشید .میتوانید جهت بررسی مدارک لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید همکاران در خدمتتون هستند.

محمود علمی

سلام ، تقاضای ویزای توریستی دارم . عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد تبریز با سابقه ۲۴ سال هستم . ۵۴ سال دارم . سابقه سفر به سویس ( ۳بار ) ، فرانسه و بلژیک دارم . در کنفرانس های بین المللی شرکت داشته ام .خانواده من ( همسر ، دختر و پسرم ) الان در آمریکا اقامت دارند . البته سیتیزن نیستند . دخترم دانشجو و پسرم دانش آموز است .همسرم هم شاغل هست . امکان اخذ ویزای توریستی یا هر گونه ویزا برای من تا چه حد میسر می باشد ؟ ممنون .

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز دارای شرایط خوبی برای اقدام هستید و شانس ویزا شدن شما زیاد است در صورتی که دعوت نامه نیز نداشته باشید ما میتوانیم برای شما دعوت نامه بگذاریم که در کنار سابقه سفرهایی که دارید شانس ویزا شدن شما افزایش می دهد میتوانید جهت مشاوره و بررسی مدارک لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

بهرامي

من کارت اقامت اروپا را دارم چطور میتونم ویزا کانادا را داشته باشم

Admin

سلام وقتتون بخیر ،با دارا بودن اقامت اروپا ،اخذ ویزای کانادا برای شما خیلی راحت تر خواهد بود در صورتی که دعوت نامه نیز داشته باشید شانس اخذ ویزا بیشتر است.

بسم الله حسینی

ویزه برای کار گری میده در کانادا

Admin

سلام وقتتون بخیر ،برای اخذ ویزای کاری لطف بفرمایید فرم ارزیابی موجود در سایت را پر بفرمایید در صورت کسب امتیاز لازم با شما تماس گرفته خواهد شد.

میثم

سلام.برای گرفتن ویزا از طریق جاب آفر با نمره زبان ایلتس اورال ۶ چقد شانس دارم؟باتوجه به داشتن ۸سال سابقه کار مرتبط با رشته در اب و فاضلاب و مدرک دای شیمی.ممنون

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز در حال حاضر برای کانادا به صورت توریستی ،تحصیلی و کاری در خدمتتون هستیم برای اسکیل ورکر کانادا لطف بفرمایید فرم ارزیابی موجود در سایت را پر فرموده در صورت کسب امتیاز لازم با شما تماس گرفته خواهد شد.

فریدون

سلام…من ۱۰ سال سابقه بیمه کار عمران با عنوان سرپرست کارگاه رو دارم…تجربه کارهای دیگه رو هم دارم مثل باریستایی در کافی شاپ و تکنسین تجربی در لابراتوار دندانسازی که حدود دو سال…میخواستم ببینم از طریق ویزای کار میتونم اقدام کنم واسه کانادا و اگر جواب مثبت هست لطفا مدت زمانی که طول میکشه واسه اوکی شدن کارم و همینطور هزینه رو بفرمایید

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز در رابطه با اسکیل ورکر کانادا لطف بفرمایید فرم ارزیابی موجود در سایت را پر فرموده در صورت کسب امتیاز لازم با شما تماس گرفته خواهد شد.

محمد کاشانی

سلام خسته نباشید ایا اگر فردی دارای کسری بسیج باشد ممکن است برای گرفتن ویزای کانادا به مشکل بر بخورد؟خدمت کردن در سپاه‌چطور؟

Admin

سلا وقتتون بخیر ،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد میتوانید جهت بررسی شرایط و مدارک لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

امین رضازاده

سلام
دایی خانمم ۲۰۱۹ برای ما دعوت نامه فرستاد سفارت ریجکت کرد و تراول هیستوری ما رو کم عنوان کرد پس از اون ۲ بار اروپا رفتیم آیا اگر الان اقدام کنیم نمی گند به خاطر ویزا اروپا رفتند و امکان ویزا نشدن و یا شدن ما چقدره

Admin

سلام وقتتون بخیر ،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد.با توجه به شرایط که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی هستید با بررسی شرایط و مدارکتون توسط کارشناسان ما میتوانید اقدام کنید.