تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا – دانشجویی

بر اساس آخرین رده‌بندی دانشگاه‌های جهان که هر ساله توسط نشریه معتبر تایمز منتشر می‌شود، ۵ دانشگاه کانادایی را می‌توان در بین ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان دید که خود موید سیستم آموزشی به روز و منطبق بر بالاترین استانداردهای جهانی است. بنابراین بسیار منطقی بنظر می‌رسد متقاضیان بسیاری از سرتاسر جهان برای تحصیل در کانادا اقدام کنند و این روش را برای مهاجرت به این کشور انتخاب نمایند.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 13    میانگین: 4.2/5]
اطلاعات بیشتر
مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

مقدمه

بر اساس آمار سازمان کالج‌ها و موسسات آموزش عالی کانادا موسوم به CICAN در سال ۲۰۱۷، حدود ۱۰۰ کالج و دانشگاه در این کشور دایر بوده‌ است که نزدیک به ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار دانشجو در آنها تحصیل می‌کنند. برای تحصیل در هر یک از این موسسات علمی- آموزشی دو مرحله اصلی باید طی شود؛ نخست اخذ پذیرش تحصیلی و سپس اخذ ویزای تحصیلی کانادا. در این مطلب با شرایط اخذ پذیرش تحصیلی کانادا در مقاطع مختلف آشنا می‌شویم.

مقاطع تحصیلی در کانادا جهت ادامه تحصیل در دانشگاه

مقاطع تحصیلی در کانادا همچون بسیاری دیگر از کشورهای جهان به دو بخش اصلی تقسیم بندی می شود. مقطع پیش از دانشگاه و مقاطع دانشگاهی. در این نوشتار از مقاطع تحصیلی در دانشگاه‌های کانادا و نحوه اخذ پذیرش تحصیلی در این مقاطع سخن خواهیم گفت.

دوره کالج در کانادا

یکی از مقبول‌ترین مقاطع تحصیلی در کانادا دوره کالج است. دوره‌هایی که عموما بر تقویت مهارت‌های کاربری با هدف تربیت نیروی متخصص برای بازار کار در این کشور متمرکزند و متقاضیان داخلی و بین‌المللی بسیار به شرکت در این دوره‌ها تمایل دارند. اگرچه اخذ پذیرش تحصیلی برای شرکت در دوره‌های کالج در کانادا چندان دشوار نیست اما دریافت ویزای تحصیلی برای این دوره‌ها نسبت به دوره‌های دانشگاهی (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا) کمی دشوارتر است. برای ارزیابی شرایط شرکت در این دوره‌ها می‌توانید فرم ارزیابی تحصیلی را به شکل رایگان تکمیل کرده و یا با کارشناسان اجرایی پذیرش تحصیلی در مجموعه شرکت‌های نیلگام تماس بگیرید.

دوره کارشناسی یا لیسانس در کانادا

پس از پایان دوره دبیرستان (۱۲ سال تحصیل در دوره ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) متقاضیان ادامه تحصیل در کانادا می‌توانند یا دوره کالج را شروع کنند و یا برای شرکت در دوره لیسانس در یکی از دانشگاه‌های این کشور اقدام نمایند. دوره‌های کارشناسی در دانشگاه‌های کانادا عموما چهار ساله است و در برخی مواقع متقاضیان مجبور به گذراندن دوره پیش دانشگاهی هستند (در صورتیکه نیاز به گذراندن پیش نیاز درسی و یا دوره‌های زبان باشند). برای اخذ پذیرش تحصیلی مقطع لیسانس در کانادا داشتن مدرک دیپلم و همچنین مدرک زبان انگلیسی (فرانسه) الزامی است.

دوره کارشناسی ارشد یا مستر در کانادا

یکی دیگر از پرطرفدار ترین مقاطع تحصیلی در کانادا، مقطع کارشناسی ارشد و یا Master است. دوره فوق لیسانس در کانادا عموما ۱ و ۲ سال بطول خواهد انجامید و به دو دسته تحقیقاتی (Research-based) و یا واحدی (Course-based)  تقسیم می‌شود. البته برخی رشته‌های ترکیبی نیز در مقطع کارشناسی ارشد وجود دارد.

بسیاری از رشته‌های Research-based این امکان را به متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا می‌دهند که پس از پایان دوره مستر، به شکل مستقیم دوره دکترا را آغاز شوند. برای اطلاع از پیش نیازهای اخذ پذیرش تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی ارشد علاوه بر فرم ارزیابی تحصیلی هوشمند نیلگام می‌توانید با کارشناسان اجرایی ما تماس بگیرید.

دوره دکترا در کانادا

برای اخذ پذیرش تحصیلی کانادا در دوره دکترا، متقاضی می‌بایست علاوه بر گذارندن دوره کارشناسی ارشد با معدل مناسب و نمره آیلتس عموما بالای ۷ و مقاله علمی، پروپوزال و یا پروژه‌ای ارائه دهد که پس از تایید مجوز تحصیل در این مقطع صادر خواهد شد. هزینه بیشتر پروژه‌های دوره‌ دکترا در کانادا توسط موسسات، سازمان‌های بین‌لمللی، NGOها و یا خود دانشگاه بورسیه می‌شوند و با بورسیه تخصیص یافته به این دوره تحصیلی، دانشجو دکترا می‌تواند هزینه‌های مربوط به شهریه دانشگاه را پوشش دهد.

شرایط تحصیل در کانادا چگونه است؟

برای ادامه تحصیل در کانادا بسته به مقطع، رشته و یا دانشگاهی که می‌خواهید از آن پذیرش تحصیلی بگیرید، شرایط متفاوت خواهد بود. از سوی دیگر بسیاری از متقاضیان، مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را به درستی بهترین گزینه پیش روی خود برای اخذ اقامت این کشور دریافته و با فراهم آوردن مقدمات لازم می‌کوشند با دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاهی معتبر در کانادا مسیر را برای اخذ اقامت دائم هموار سازند. اما هر تصمیم مقدمات و شرایطی دارد که در پی به بررسی شرایط مهاجرت تحصیلی به کانادا خواهیم پرداخت. شرایط تحصیل در کانادا در مقاطع مختلف تحصیلی به شرح زیر است.

شرایط تحصیل در کانادا در دوره کالج

برای تحصیل در این مقطع متقاضی می‌بایست دوره ۱۲ ساله دیپلم را بطور کامل و با معدلی متوسط پشت سر گذاشته و از دانش نسبی زبان انگلیسی برخوردار باشد. همانطور که پیشتر اشاره شد، برای اخذ پذیرش تحصیلی کانادا در دوره کالج عموما سخت‌گیری چندانی نمی‌شود.

شرایط مهاجرت تحصیلی به کانادا در دوره لیسانس

اخذ پذیرش تحصیلی دوره کارشناسی در کانادا طبعا دشوارتر از دوره کالج بوده و شرایط سخت‌تری دارد. برای تحصیل در مقطع لیسانس در اکثر دانشگاه‌های کانادا متقاضی می‌بایست دوره دیپلم را دست کم با معدل ۱۴ پشت سر گذاشته باشد (در برخی دانشگاه‌ها معدل دوره دیپلم نباید از ۱۵ کمتر باشد). حداقل نمره ۶ برای مدرک زبان آیلتس یکی دیگر از شرایط اصلی تحصیل در کانادا در مقطع لیسانس خواهد بود.

شرایط مهاجرت تحصیلی به کانادا در دوره کارشناسی ارشد

هر چه مقطع تحصیلی بالاتر می‌رود، طبعا اخذ پذیرش تحصیلی کانادا نیز دشوارتر خواهد شد. یکی از شرایط تحصیل در کانادا در دوره کارشناسی ارشد، معدل بالای ۱۴ در دوره لیسانس و همچنین حداقل نمره شش و نیم برای مدرک زبان آیلتس است. برای اخذ پذیرش تحصیلی دوره مستر در کانادا همچنین نیاز به توصیه نامه تحصیلی (Recommendation letter) تحصیلی از یک یا چند استاد دانشگاه دوره لیسانس دارید.

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در دوره دکترا

بر اساس قوانین مهاجرتی کانادا، سالانه به بیش از ۱۰۰۰ دانشجوی مقطع دکترای این کشور اقامت دائم اعطا می‌شود که البته تابع شرایطی خاص خواهد بود. حداقل نمره آیلتس برای ادامه تحصیل در این مقطع ۷ است و متقاضی می‌بایست مدرک معتبر کارشناسی و کارشناسی ارشد با  معدل قابل قبول ارائه دهد. داشتن مقاله علمی منتشر شده در نشریات معتبر علمی از دیگر شرایطی است که متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکترا می‌بایست برای اخذ پذیرش تحصیلی ارائه دهند. به همه موارد اشاره شده در خصوص شرایط ادامه تحصیل در کانادا در مقاطع مختلف لزوم تمکن مالی مناسب را نیز باید اضافه کرد. هزینه تحصیل در کانادا از شهری به شهر دیگر و از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متغیر خواهد بود.

مراحل اخذ پذیرش تحصیلی کانادا

پس از تصمیم‌گیری در خصوص رشته مدنظر، شهر و دانشگاهی در کانادا که قصد دارید در آن ادامه تحصیل دهید، می‌بایست برای اخذ پذیرش تحصیلی کانادا اقدام نمایید. اخذ پذیرش تحصیلی یکی از فنی‌ترین و پیچیده‌ترین روندهای مربوط به مهاجرت به کانادا است. اطلاع دقیق از مدارک مود نیاز، شرایط و قوانین تحصیلی، ویژگی‌های هر استان و دانشگاه‌های فعال در آن همگی از مواردی هستند که نیازمند اهتمامی ویژه در پروسه اخذ پذیرش تحصیلی کانادا هستند.

کارشناسان دپارتمان پذیرش تحصیلی در مجموعه شرکت‌های نیلگام با موارد متعددی از رد درخواست پذیرش تحصیلی کانادا مواجه می‌شوند که اتفاقا متقاضی از شرایط کافی برای موفقیت در پرونده برخودار بوده‌است اما بدلیل اطلاعات ناکافی و بعضا اشتباه در خصوص موارد اشاره شده، با شکست در پرونده درخواست ادامه تحصیل در کانادا مواجه شده است. بنابراین توصیه می‌کنیم حتما پیش از اقدام برای درخواست پذیرش تحصیلی از کانادا، با مشاورین با تجربه ما در نیلگام تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان، بهترین و کوتاه‌ترین مسیر را برای ادامه تحصیل در کانادا پیش روی خود ببینید.

هزینه تحصیل در کانادا

همانطور که پیشتر اشاره شد، هزینه تحصیل در کانادا، در مقاطع مختلف، رشته‌های گوناگون و ایالت‌های این کشور متفاوت خواهد بود. بر اساس آخرین آمار منتشره از اداره آمار کانادا در خصوص هزینه تحصیل در کانادا در سال ۲۰۱۷، هر دانشجویی غیر بومی (دانشجویان خارجی) در مقطع کارشناسی برای رشته های غیرمهندسی و پزشکی بطور میانگین سالانه 25870 دلار نیاز دارد. این عدد برای رشته های فنی-مهندسی و پزشکی تا ۲۸۶۲۵ دلار افزایش می‌یابد.

همین آمار می‌افزاید هزینه تحصیل در کانادا برای دانشجویان غیربومی در مقطع کارشناسی ارشد بطور متوسط سالانه ۱۶۲۵۲ دلار است. البته هزینه تحصیل در رشته MBA در کانادا همچون سرتاسر جهان گران‌تر خواهد بود.

این اعداد مربوط به هزینه‌های مربوط به شهریه دانشگاه و فوق برنامه‌های تحصیلی می‌شود و برای برآورد دقیق هزینه تحصیل در کانادا باید مابقی مخارج همچون مسکن، غذا، کتاب، رفت و آمد، تلفن و سایر هزینه‌ها را نیز اضافه کرد. هزینه زندگی دانشجویی (فارغ از شهریه دانشگاه یا مدرسه) در کانادا برای مثال در دانشگاه مونترال سالانه حدود ۱۵۰۰۰ هزار دلار کانادا تخمین زده می‌شود که این عدد در بیشتر دانشگاه‌های این کشور ثابت است.

برترین دانشگاه‌های کانادا برای ادامه تحصیل

وب سایت www.topuniversities.com که بهرتین دانشگاه‌های جهان را بر اساس پارامترهایی همچون سطح علمی، رضایت دانشجویان، امکانات و شانس ورود به بازار کار پس از فارغ التحصیلی رتبه بندی می‌کند، فهرست ۲۰ دانشگاه‌ برتر کانادا برای ادامه تحصیل را به شرح زیر اعلام کرده‌است:

نکته مهم در خصوص دانشگاه‌های کشور کانادا، پایین بودن شهریه تحصیلی آنها در مقایسه با کشورهایی همچون آمریکا و انگلیس است. یکی دیگر از مزایای ادامه تحصیل در کانادا، قوانینی است که به فارغ‌التحصیلان این کشور این امکان را می‌دهد تا با کسب امتیازات لازم برای اقامت دائم این کشور اقدام کنند.

گروه شرکت‌های نیلگام با بهره‌مندی از سالها تجربه و ارتباط مستمر با دانشگاه‌ها و موسسات معتبر علمی کشور کانادا، آماده ارائه خدمات اخذ پذیرش تحصیلی کانادا در مقاطع مختلف به شما متقاضیان محترم است.

تحصیل رایگان در کانادا

ادامه تحصیل رایگان امتیازی ویژه برای بسیاری از متقاضیان اخذ پذیرش تحصیلی کانادا است. تحصیل رایگان یا به بیان فنی‌تر، دریافت بورسیه تحصیلی نه تنها فرصتی استثنایی برای ادامه تحصیل محسوب می‌شود بلکه خواهد توانست بسیاری از نگرانی‌های موجود در خصوص تامین هزینه‌های تحصیل در کانادا را اساسا مرتفع سازد.

بسیاری از دانشگاه‌های کانادا برنامه‌های متنوعی برای اعطا بورسیه تحصیلی در اختیار دانشجویان خارجی قرار می‌دهند که شناخت دقیق آنها و اقدام به موقع می‌تواند به سادگی موجب تحصیل رایگان در کانادا شود. بورسیه‌های تحصیلی کانادا را می‌توان به سه دسته تقسیم بندی کرد:

  • Scholarships
  • grants
  • bursaries

اسکالرشیپ (Scholarship) که به آن فلوشیپ (fellowship) هم گفته می‌شود، بودجه‌ای است که از طرف دولت، سازمان‌های غیر دولتی (NGO) و یا مستقیما از طرف دانشگاه به دانشجویان با سطح بالای علمی (معدل بالا، دارای مقاله علمی و سطح بالای زبان انگلیسی) تخصیص می‌یابد و امتیازی ویژه برای تحصیل در کانادا خواهد بود.

اما grants و bursaries کمک هزینه‌ای است که بدون در نظر گرفتن سطح علمی دانشجو با هدف کمک به وی در نظر گرفته می‌شود و بیشتر به دانشجویان محلی تخصیص می‌یابد.

هر سه نوع این برنامه‌ها تحصیل رایگان در کانادا نیاز به بازپرداخت ندارند و خود شامل انواعی می‌شوند.

مراحل مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

بی‌تردید اخذ اقامت دائم کشور کانادا پس از پایان دوران تحصیل در این کشور، دورنمایی است که بسیاری از متقاضیان پذیرش تحصیلی کانادا نگاهی ویژه به آن خواهند داشت. بر اساس قوانین اداره مهاجرت و شهروندی کانادا، دانشجویان تمام وقت می‌توانند بدون نیاز به اخذ وجوز کار، تا سقف ۲۰ ساعت در هفته خارج از محیط دانشگاه کار کنند.

از سوی دیگر پس از پایان تحصیل در کانادا، به متقاضیان فرصتی یکساله داده می‌شود تا ضمن کار در این کشور، با جمع‌آوری امتیازات لازم از طریق یکی از برنامه‌های مهاجرتی، برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

برنامه نیروی متخصص فدرال یا (FSWC) یکی از برنامه‌هایی است که این امکان را به دانشجویان خارجی می‌دهد که پس از پایان تحصیل در کانادا، برای دریافت PR اقدام نمایند. برنامه تجربه ی کانادایی یا (CEC) و برنامه نیروی فنی حرفه‌ای فدرال موسوم به (FSTC) انواع دیگر راه‌های اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل در کشور محسوب می‌شوند.

متقاضی اقامت دائم از طریق پذیرش تحصیلی کانادا با رعایت شرایطی خاص و کسب امتیازاتی خاص به راحتی قادر خواهد بود به این مهم دست یابد که در رابطه با جزییات این امر می‌توانید با کارشناسان نیلگام مشورت لازم را انجام دهید.

دریافت مشاوره جهت تحصیل در کانادا

برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل هر متقاضی نیاز به پذیرش تحصیلی و پس از آن ویزای تحصیلی کانادا خواهد داشت. اینکه چه زمانی برای چه رشته‌ای و از طریق چه دانشگاهی برای دریافت پذیرش تحصیلی کانادا اقدام شود و پس از آن با تکمیل دقیق مدارک و طی کردن مسیری صحیح برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام شود، به واقع روندی حساس است که نیاز به تجربه و اشراف کامل به نظام آموزشی کشور کانادا دارد.

کارشناسان اجرایی دپارتمان پذیرش تحصیلی نیلگام همواره برای ارائه مشاوره رایگان و ارائه خدمات متناسب با شرایط شما آماده خواهند بود تا ضمن بررسی پرونده، با اقدامی موثر شانس موفقیت شما را برای تحقق رویای تحصیل در کانادا محقق سازند.

نظرات

محمد حسین شاهزاده

باسلام من در رشته ی هوانوردی در هنرستان مشغول تحصیل هستم و برای دانشگاه میخواهم در کانادا تحصیل کنم لطفا شرایط تحصیل در کانادا و هزینه ی حدودی آن را ارسال نمایید البته بعدش برای کار هم میخواهم اقامت بگیرم.

محمدرضابهزادپور

سلام دخترم پایه هشتم هست معدل سال هفتم او٢٠ هست ودر کانون زبا ن انگلیسی زبان میخواند میخواهم تا۵ سال دیگه برای تحسیل او اقدام کنم او بسیار باهوش وددرخوان هست مجارج او چقدر وچگونه اقدام کنم .

سلام هزینه ها نصبت به دانشگاه و رشته متغییر هست ولی حدود سالی ۱۰۰۰۰ دلار

محمد حسین شاهزاده

باسلام من در رشته ی هوانوردی در هنرستان مشغول تحصیل هستم لطفا شرایط تحصیل در کانادا و هزینه ی حدودی آن را ارسال نمایید البته بعدش برای کار هم میخواهم اقا

سلام برای تحصیل در کانادا نیاز هست که ما معدل شما رو بدونیم و ترجیحا با کارشناسان ما تماس تلفنی داشته باشید با سپاس ۰۲۱۷۵۲۳۷-۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰

محمد حسین شاهزاده

با سلام هم اکنون در پایه دهم هستم و پس از گذراندن پایه دوازدهم میخواهم در این کشور تحصیل کنم و پس از تحصیل مشتاق به کار هستم و میخواهم اقامت بگیرم. لطفا کاملا شرایط و هزینه ی حدودی آن را ذکر کنید و شرط معدل چند است واینکه چند سال در چه مقاطعی طول می کشد و… .توجه داشته باشید که در هنرستان تحصیل میکنم . معدل سال های بعد من هنوز مشخص نیست ؛ اما معدل آخرین پایه تحصیلی که گذراندم در پایه نهم ۱۸٫۷۴ شد.بعدا حتما با همکاران شما تماس خواهم گرفت.
متشکرم_

لام، بعد از گذراندن ۱۲ سال تحصیل، طبق قانون فعلی ویزا می توانید از طریق کالج به کانادا وارد شوید. در صورتی که ۱۱ سال تحصیل خواهید داشت، حداقل معدل برای ورود ۱۴ می باشد و مدرک زبان مورد نیاز آیلتس ۶٫۰/ هزینه های فعلی شهریه سالانه از ۱۲۰۰۰ دلار کانادا به بالا و هزینه زندگی فعلی طبق تخمین سفارت ۱۱۰۰۰ دلار می باشد.

محمد حسین شاهزاده

با سلام یعنی مدت تحصیل من و گرفتن اقامت در کانادا ۱۲ سال به طول می انجامد؟
اگر برای ۴ سال دیگر بخواهم بروم و سربازی هم بروم ، باید کی اقدام درخواست ویزا بدهم؟
برای هزینه ی آن می شود آنجا کار کرد تا قسمتی از این هزینه را از این طریق پرداخت کنیم؟
و آخرین سوال هم اینست که اگر عضو بسیج باشیم چون این باعث کاهش سربازی می شود بعدا مشکل ساز خواهد بود یا خیر؟

سلام لطفا شرایط تحصیلی، سن و زمانی که قصد اقدام دارید رو بفرمایید تا بر اساس شرایط تون راهنمایی بشید.

محمد حسین شاهزاده

۱۶ سال
هنرستان هوانوردی دانش پرواز در مشهد
پایه دهم
نمره پایانی سال نهم ۱۸٫۷۴
به علت دروس سنگین این رشته فقط ۲۰ نفر معدل بالای ۱۸٫۵۰ را قبول کردند ولی متاسفانه این رشته به اسم هنرستان رقم خورده است برای مثال ریاضی آن در حد رشته ی ریاضی فیزیک است و از سال دیگر نیز کل دروس ما انگلیسی می شود که انگلیسی در هوانوردی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مهم ترین عامل و سختی کار در انگلیسی می باشد. با این حال من برای انگلیسی خیلی مشکلی ندارم و البته با شرکت در کلاس های آموزشی تا tochstone2 که نزدیک به toffel است را خوانده ام.
۴ سال دیگر پس از گذراندن پایه دوازدهم و سربازی قصد ادامه تحصیل و پس از پایان تحصیل قصد اقدام گرفتن اقامت و کار وزندگی را دارم.
هیچ یک از اعضای خانواده با من همراه نیستند.

سلام با توجه به رشته شما کالج در کانادا برای اقدام مناسب تر هست منتها با توجه به اینکه کانادا دوره ۱۲ سال تحصیل رو میخواد شما مستقیم وارد کالج هوانوردی نمی تونید بشید و باید اونجا دوره کالج رو در یکی از رشته های غیر از هوتانوردی بگذرونید. نکته دومی که مستقیم از ایران نمی تونیم براتون اقدام کنیم هم اینه که با توجه به اینکه پذیرش دوره های هوانوردی مستلزم معاینه و انجام آزمایش های پزشکی در انجمن پزشکی هوانوردی کانادا هست پذیرش از ایران بسیار بسیار دشوار خواهد بود

محمد حسین شاهزاده

دقیقا مراحل کار من چگونه صورت میگیرد و من دقیقا چه کاری را باید انجام دهم؟

لطفا با شماره ۷۵۲۳۷ داخلی ۶۱۰ تماس بگیرید یا شماره تون رو برای همکاران مون بگذارید تا بتونیم به صورت تلفنی راهنمایی تون کنیم. با سپاس

محمد حسین شاهزاده

باشه ممنون از راهنماییتون

خواهش میکنم

فاطمه

سلام، ممنون از پاسخگویی، در زمینه اخذ ویزای کار و شرایطش شرکت معتبری میشناسین معرفی کنین؟
شرط سنی و تاریخ اخذ مدرک در زمان پذیرش برای مقطع ارشد و دکترا مهم است؟ میتوان برای هر دو مقطع ارشد و دکترا اقدام کرد؟(مدرک کارشناسی ارشد عمران گرایش زلزله دارم)
با تشکر

سلام خیر متاسفانه شرکت معتبری رو سراغ نداریم و فعلا خودمون هم در این زمینه فعلا خدماتی نداریم
بله شرایط سنی همیشه یکی از فاکتورهایی هست که در روند پذیرش از جانب استاد لحاظ میشه. هرچند معدل و سوابق پژوهشی وزن بیشتری در بررسی درخواست شما خواهند داشت. برای بررسی اقدام به پذیرش تون لطفا رزومه و سوابق تحصیلی تون رو به آدرس ایمیل esbati@nilgam.com ارسال کنید تا راهنمایی دقیق تری انجام بدیم. ممنونم

لیلا تیزمغز

با سلام و خسته نباشید
من یه کارمند رسمی هستم میخواستم بپرسم که آیا ممکن هست برا ادامه تحصیل به خارج از کشور اقدام کنم در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟ باتوجه به تعهد کارم در ایران پرسیدم میشه یا نه؟؟

بله طبیعتا از بابت تحصیل مشکلی نیست تعهد خدمت رو باید با محل کارتون چک بفرمایید

علیرضا

خسته نباشید، به نظر شما اگر در دوره ارشد پذیرش تحصیلی بگیرم میشه در صورت رسیدن سن به ۴۲ شهروندی گرفت؟

سلام، اخذ شهروندی مربوط به رعایت قوانین شهروندی کاناداست که خیلی به سن ارتباطی نداره. شما اگر ۴۲ ساله هستید باید در مورد اخذ ویزای تحصیلی تون از ایران بیشتر تمرکز کنید چون به دلیل گپ تحصیلی زیاد امکان صدور ویزا پایین میاد

علی محمودی آرانی

باسلام.بنده درمقطع کارشناسی رشته برق و قدرت(برق صنعتی)در دانشگاه کاشان مشغول تحصیل بودم‌و‌بعداز پاس کردن نیمی از واحدهای درسی انصراف دادم..درحال حاضر باداشتن‌ مدرک فوق دیپلم بامعدل بالای ۱۵تمایل دارم برای ادامه تحصیل در کانادا…
بیست و پنج سال سن دارم مدرک زبان انگلیسی هم‌دارم…ودر حد خوب ب بالا مسلط ب صحبت کردن و تدریس دادن و‌مترجمی زبان انگلیسی هستم…
خاهش میکنم ب طور دقیق راهنماییم کنید که از ابتدا چکاری باید انجام دهم

ادمین

سلام باتوجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا ،یکی از بهترین روش ها برای تحصیل و تسهیل شرایط اخذ اقامت کانادا، تحصیل در کالج های کانادا است. شرکت کنندگان در دوره های ۲ساله این کالج ها می توانند در رشته هایی نظیر مدیریت/هنر/IT/هتلداری/حسابداری(جزو ۳ رشته با بازار کار عالی در کانادا)/تحلیل آمار و داده ها / دیجیتال مارکتینگ پس از تحصیل در یک سال نخست، در سال دوم همزمان با تحصیل، کاراموزی با حقوق را نیز بگذرانند و از مزیت یک سال سابقه کار در کانادا بهره مند شوند و شرایط اخذ اقامت Skill Worker یا Express Entry برای سال های پس از کالج آن ها فراهم شود.اخذ پذیرش در این کالج ها شرایط سختی از نظر نمره IELTS ندارد اما متقاضیان برای اخذ ویزا حتما به مدرک زبان IELTS نیازمند هستند.شما میتوانید جهت بررسی مدارکو شرایطتتون لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش تحصیلی ما صحبت فرمایید با سپاس

جلال نصرتی

با سلام من ۴۳ سال دارم و مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دارم آیا میتوانم برای مقطع دکترا بورسیه تحصیل در کانادا بگیرم ضمنا من کارمند رسمی یک دستگاه دولتی هستم. سپاس

با سلام. در مورد پذیرش دکترا در کانادا سابقه مفید پژوهشی در کنار فاکتورهای دیگری مثل سن، سابقه کاری، دانشگاه محل تحصیل، و… بسیار اهمیت دارد. نکته ای که در مورد مقطع دکترا وجود دره این هست که پذیرش از طرف اساتید باید صادر بشه منتها به دلیل اینکه اساتید کانادایی مدتی هست به رزومه دانشجویان ایرانی جواب نمیدند پروسه طولانی خواهد بود.

ارغوان

سلام.دخترم ۳۰ساله دارای کارشناسی حسابداری وکارشناسی ارشد مهندسی صنایع با معدل۱۸ومقاله هم دارد برای ادامه تحصیل در کاناداایا میتواند؟ضمنا مدرک ایلتس۶تا۶٫۵را میتواند بگیرد.بورسیه مشمولش میشود؟ممنونم .

با سلام، تحصیل در مقطع دکترا نیازمند اخذ پذیرش از استاد در دانشگاه هست و این پروسه بستگی به رزومه تحقیقاتی متقاضی و شرایط پذیرش دانشگاه داره. دریافت بورسیه هم بستگی به نظر استاد داره و معمولا به رشته های تخصصی و تحقیقی تعلق میگیره. به همین دلیل در مورد اخذ بورسیه هیچ قولی نمیشه داد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید

عبدالحکیم

سلام روز بخیر خدمت شما دوست نهایت گرامی !
بنده عبدالحکیم رحیمی هستم از افغانستان ۲۷ سال دارم مدرک لیسانس دارم .
دوست به شما بهتر معلوم است که وضعیت امنیتی و اقتصادی افغانستان خوب نیست جنگ ناامنی است هر روز انفجار و انتحار است.
از شما دوست تقاضا دارم کمک کنید میخواهم ماستری خودرا در کانادا ادامه بدهم .

سلام متاسفانه ما خدماتی از کشور شما نداریم

سام اقائی

من لیسانس معماری هستم میخواستم ابتدا دوره کالج زبان رو بگذرونم بعد فوق لیسانس لطفا منو راهنمایی کنید

با سلام، احتمال دریافت ویزا برای دوره های صرفا کالج بسیار ضعیف است و نیلگام پیشنهاد می نماید جهت افزایش شانس ویزای خود حتما برای دوره های دانشگاهی با مدرک زبان اقدام نمایید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط اقدام با مشاوران ما در تماس باشید

bano shoja ei

مطالبتون خیلی تکراری بود

اگر مطلبی مد نظرتون هست بفرمایید منتشر کنیم

محمد خوشا

سلام بنده امسال دیپلم میگیرم و معدل دیپلم هم تقریبا ۱۸ هست . سطح بالایی از زبان انگلیسی رو بلدم . در زمینه رباتیک مقام های بین المللی زیادی دارم و و رزومه خیلی قوی دارم ، یکی از آنها شرکت در مسابقات بین المللی کانادا بود . ویزای مالتی کانادا هم دریافت کردم .
با این توضیحات آیا میتوانم در مقطع لیسانس در کشور کانادا با هزینه کمتر ادامه تحصیل بدم یا ن؟!

با سلام، متاسفانه در کشور کانادا تحصیل رایگان یا با مبالغ کم ارائه نمی شود و برای تحصیل شما حدود ۱۴۰۰۰ $ تا ۲۰۰۰۰$ کانادا شهریه باید لحاظ نمود. برای تحصیل کم هزینه اروپا و به طور اخذ آلمان توصیه میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما در تماس باشید.

سارابهرامی

باسلام من مدرک کارشناسی فقه وحقوق ازدانشگاه دولتی هستم بامعدل ۱۷،آیامیتونم دردانشگاه های کانادادررشته های حقوقی تحصیل کنم

با سلام، با توجه به تفاوت های اصلی رشته حقوق در ایران و کانادا، برای متقاضیان رشته حقوق، میتوان در رشته حقوق بین الملل، حقوق تجارت و… اقدام نمود یا در رشته مدیریت بازرگانی با داشتن سابقه کار مرتبط اقدام نمود.

سارابهرامی

سلام خدمت شما،من کارشناسی رشته فقه وحقوق ازدانشگاه دولتی هستم بامعدل نزدیک به هفده،میخواستم فوق لیسانس روتوی کانادابگذرونم،آیاامکانش هست؟

سلام، با توجه به تفاوت های اصلی رشته حقوق در ایران و کانادا، برای متقاضیان رشته حقوق، میتوان در رشته حقوق بین الملل، حقوق تجارت و… اقدام نمود یا در رشته مدیریت بازرگانی با داشتن سابقه کار مرتبط اقدام نمود.

سودا بهنامی کیا

باسلام . من در دانشگاه سراسری ترم ۶ زبان فرانسه هستم و رتبه ی ۶ کشوری کنکور زبان نیز می باشم . معدل کل بالای ۱۶ و همه نمرات ام بالای ۱۵ هستند . برای مقطع ارشد میخوام اقامت تحصیلی در کشور کانادا بگیرم . از کجا باید شروع کنم ؟ آیا شانسی‌دارم؟

ادمین

سلام برای پذیرش تحصیلی شما نیازمند معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان آیلتس ۶ و همچنین شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح می باشد می توانید اقدام کنید جهت مشاوره تحصیلی می توانید با کارشناسان ما صحبت کنید

ایرج عابدی

من میخواهم به تحصیل کانادا بروم لطفا رهنمایی ام کنید

ادمین

سلام برای پذیرش تحصیلی شما نیازمند معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان آیلتس ۶ و همچنین شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح می باشد جهت مشاوره تحصیلی می توانید با کارشناسان ما صحبت کنید

مريم حمزه

برای ویزای تحصیلی دو تا از پسرانم یکی دبیرستان و یکی وکارشناسی و خودم مقطع دکترا میخواستم اقدام کنم

ادمین

سلام برای پذیرش تحصیلی نیازمند معدل حداقل ۱۴ و دار بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است .جهت مشاوره تحصیلی لطف کنید با دفتر تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید راهنماییتون می کنند.

ARIAN

سلام. ببخشید من در پایه یازدهم رشته تجربی با معدل ۱۹٫۱۱ هستم. اگر من بخوام برای ویزای تحصیلی اقدام کنم چقدر باید هزینه کنم؟ و اینکه آیا خانواده من باید از ایران هزینه کنند برای من؟ اگر باید هزینه کنند چقدر باید هزینه کنند؟ من در آلمان یا کانادا میتونم کار کنم و هزینه دانشگاه و… رو بدم بدون اینکه خانواده من بخوان هزینه کنن؟

ادمین

سلام هزینه پذیرش تحصیلی چهار میلیون تومان و هزینه اخذ ویزای تحصیلی ۶۰۰دلار کانادا و بله اسپانسر مالی شما تا زمانی که ۱۸ سالتون نباشد والدین هستند و پس از ۱۸ سالگی بر اساس قوانین اداره مهاجرت و شهروندی کانادا، دانشجویان تمام وقت می‌توانند بدون نیاز به اخذ وجوز کار، تا سقف ۲۰ ساعت در هفته خارج از محیط دانشگاه کار کنند.و هزینه تحصیل با توجه از شهری به شهر دیگر و دانشگاه مورد نظر متغیر می باشد.

محمد جواد دلیری

سلام
پذیرش برای concordia or macgill برای دوره ارشد رشته عمران نیاز دارم برای همسرم و ورک پرمیت برای خودم و ۲ فرزند

ادمین

سلام در حال حاضر برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی اقدام می کنیم که برای اخذ پذیرش تحصیلی شما نیازمند معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است جهت مشاوره تحصیلی می توانید با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند در خدمت شما هستیم.

احمد شيخ زاده

با عرض سلام از شرکت محترم نیگنام
شرایط تحصیل فرزندان و خانواده در کانادا ، خواهشمندم شرایط را اعلام بفرمایید

ادمین

سلام برای اخذ پذیرش دانشجویی عواملی همچون دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و مابقی اعضای خانواده می توانند ویزای همراه دریافت کنند برای پذیرش دانش آموزی نیز مهمترین عاملی که در اخذ ویزا شما متاثر است تمکن مالی والدین است می توانید جهت مشاوره تحصیلی و اطلاعات کامل با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون خواهند کرد .در خدمت شما هستیم.

هادی قارسی

سلام من کلاس دوازدهم رشته کامپیوتر هسام یعنی سال اخر دبیرستان ، میخواستم بدونم با چه شرایطی و هزینه ای میتونم اقامت بگیرم برای کانادا و ادامه تحصیل ؟؟ بیشتر راهنمایی کنین ممنون میشم

ادمین

سلام برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی خدمات داریم که برای اخذ پذیرش دانشجویی عواملی همچون دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است می توانید جهت مشاوره تحصیلی و اطلاعات کامل با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون خواهند کرد .در خدمت شما هستیم.

آرمین.دربندی

سلام.خسته نباشین
من یک سال تا پایان لیسانس معماری دارم.زبان هم درس میدادم و میخوندم.فقط نیاز بهیکم یاداوری دارم برای آزمون آیلتس.هزینه هاشم برام زیاد مقدور نیست.برای دریافت بورسیه تحصیلی رایگان چ شرایطی و چ نمره آیلتسی نیاز هست؟
من بیشتر برای دریافت اقامت بعد تحصیل و زندگی میخوام اقدام کنم.
در ضمن من دانشگاه های هنر کانادا رو زیاد نمیشناسم.ی راهنمایی کوچولو هم بکنین در این مورد ممنون میشم.

ادمین

سلام وقت بخیر با توجه به سوال شما در مورد اخذ و پذیرش تحصیلی کانادا به صورت بورسیه ،شرایط بورسیه کاملا با توجه از شهری به شهر دیگر و دانشگاه مورد نظر و رشته مورد نظر متغیر است و نمی توان یک نمره کلی زبان یا شرایط کلی خدمتتون اعلام کنیم شما با توجه به مدارک و شرایطی که دارید خدمت کارشناس ما اعلام می کنید در صورت تمایل خودتون با توجه به شرایطی که دارید دانشگاه مورد نظر خدمتتون پیشنهاد می شود و براتون در خواست بورس را می زنند منتهی قطعیتی در اخذ گرفتن بورسیه از جانب ما نیست همه چی به شرایط و مدارک شما بستگی دارد. می توانید جهت راهنمایی بیشتر و جزیی تر با کارشناسان ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

ستار مختارزاده

با سلام
من سالهل پیش از ازاد مرکز غلوم سیاسی گرفتم بعدها به هند رفتم در سال ۲۰۱۳ از پونا یونیورسیتی هند با معدل بی در رشته رسانه های جمعی و روزنامه نگاری فارغ التحصیل شدم و قبل ار اون هم در ایران ده سال کارم رسانه بود.در طی سالهی بعد یرای کار در گرجستان بودم که با خراب شدن شرایط اونجا به ایران برگشتم و در حال حاظر از شرایط اینجا ناراظی هستم.قصدم اینه که اگر بشود برای دکترا به فقط کانادا بروم و در این زمینه هنوز هیچ نمیدانم و مدارک و شرایط رو به سرعت فراهم میکنم(لیست شما رو دیدم فکر نمیکنم خیلی دشوار باشه این مدارک). اما نکته این هست که خودم به خیلی از دانشگاه های اونجا نامه دادم و چیز زیادی متوجه نشدم که چه جوری میتوان بورسیه تحصیلی گرفت…محل یا شهر یا رنک و هیچ چیز دیگه برام مهم نیست فقط اینگیسی زبان باشد و اینکه به سرعت برای ترم بعدی بشود رفت و هدف هم هرجور بورسیه ممکن است…لطفا مرا راهنمایی یا کمک کنید تا به همکاری در صورتی که همچین امکانی باشد انجام دهیم…متشکرم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا شما نیازمند معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی(منظور فاصله بین مقطع تحصیلی(حداکثر سه سال))مطرح می باشد و در مورد اخذ بورسیه شرایط بورس برای هر دانشگاه و از شهری به شهر دیگر متغیر می باشد می توانید جهت مشاوره تحصیلی با کارشناسان ما صحبت کنید راهنماییتون می کنند.در خدمت شما هستیم

محسن حقیقی

با سلام و احترام
بنده فارغ التحصیل ارشد مهندسی بهداشت محیط هستم و برای مقطع دکتری میخواستم برای کشور کانادا اقدام کنم. در صورت امکان میخواستم از مشاوره شما بهره مند بشم.
با تشکر

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،از جمله شرایط پذیرش تحصیلی نیز دارا بودن معدل حداقل ۱۴ ،دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است که شرایط با توجه به رشته و دانشگاه و شهر مورد نظر متفاوت است می توانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

ابوالفضل

با سلام
گپ تحصیلی شامل کالج هم میشه؟
من سال ۸۵ فوق دیپلم گرفتم میخوام از طریق کالج اقدام کنم لطفا راهنمایی کنید

ادمین

سلام ،بله شرط سن برای پذیرش دانشگاهی بسیار مهم هست، سوابق کاری شما هم البته تاثیر زیادی در نحوه پذیرش داره و تا حدی گپ تحصیلی را میپوشاند. نکته مهمی که وجود دارد بخش بزرگی از شروع تحصیل شما مربوط به سفارت و دریافت ویزای شما هست و بسیاری از سفارت ها گپ تحصیلی و سن رو از فاکتورهای مهم دریافت ویزا لحاظ می کنند. بهتر هست برای دریافت مشاوره تخصصی و بررسی شرایط و مدارکتون با بخش پذیرش تحصیلی ما در تماس باشید . با سپاس

اكبر موسوي مهر

بإسلام
دختر من ترم دوم دانشگاه دولتی رشته روانشناسی هست معدل دیپلم و پیش دانشگاهی و ترم اول دانشگاه بالآی ١٩ بوده برنامه ادامه تحصیل در کانادا رو داره لطفا در خصوص هزینه ها و نحوه پذیرش و کمکی که موسسه شما میتونه انجام بده راهنمایی بفرمایید

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،از جمله شرایط پذیرش تحصیلی نیز دارا بودن معدل حداقل ۱۴ ،دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و در مورد هزینه دانشگاه، هزینه دانشگاه از جایی به جای دیگر و دانشگاه مورد نظر،رشته… متغیر است و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است.مبلغی که ما بایت پذیرش میگیریم پنج میلیون تومان می باشد و هزینه اخذ ویزای تحصیلی نیز ۶۰۰دلار کانادا است میتوانید جهت مشاوره و بررسی مدارک لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان بخش تحصیلی ما صحبت فرمایید.با سپاس

محمد بالاخانی

سلام خسته نباشید من دانشجوی رشته نرم‌افزار مقطع کارشناسی هستم و میخواستم برای ارشد اقدام کنم البته با بورسیه کل هزینه های که باید بکنم از پذیرش تا ویزا و هزینه های ریز دیگه از طریق شرکت شما چقدر میشه?

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا،ز جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و هزینه ای کهما بابت پذیرش میگیریم۵ میلیون تومان و هزینه اخذ ویزای تحصیلی نیز ۶۰۰ دلار کانادا می باشد هزینه دانشگاه نیز از جایی به جای دیگر و دانشگاه مورد نظر متغیر است و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است. طبق قوانین کانادا هزینه زندگی برای یک سال حدود ۱۱٫۰۰۰ دلار در سال هست. جهت مشاوره تخصصی و بررسی مدارک لطف فرمایید با دفتر تماس بگیرید با سپاس

ساحره

سلام روز بخیر سوال من اینه که خانم متاهل هستم و در سال ۸۷ مدرک کارشناسی گرفتم با معدل ۱۶.۸۰ و در سال ۸۸ مشغول بکار شدم ۱۰ سال سابقه بیمه دادم و در حال حاضر ۳۳ ساله هستم ایا میتونم برای تحصیل در مقطع ارشد کانادا اقدام کنم با توجه به گپ ۱۱ ساله!
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا،ز جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است.شرط سن برای پذیرش دانشگاهی بسیار مهم هست، سوابق کاری شما و معدل هم البته تاثیر زیادی در نحوه پذیرش داره و بسیاری از سفارت ها گپ تحصیلی و سن رو از فاکتورهای مهم دریافت ویزا لحاظ می کنند. بهتر هست برای دریافت مشاوره تخصصی با بخش پذیرش تحصیلی ما در تماس باشید. با سپاس

شاهین

سلام
لطف کنید مرحله به مرحله بفرمایید که چقدر باید هزینه کنیم
و کارمزد راهنمایی و کمک شما در هر مرحله چقدر خواهد بود.

ادمین

سلام دوست عزیز اخذ پذیرش تحصیلی برای شما ۵ میلیون تومان است.

سمیه رمضان نیا

سلام وقت بخیر
بنده کارشناس ارشد تربیت بدنی هستم
مربیگری رشته های مختلف ورزشی رو دارم . مربیگری بین المللی تکواندو و۳سال قهرمانی کشوری تکواندو دارم
پارسال دفاع کردم سنم ۳۷ سال هست و دارم زبان میخونم هنوز نمره ندارم ولی حدود ۵شاید باشم
میخوام بدونم میتونم شرکت کنم دوره دکترا یا دوباره ارشد بخونم کدوم راحتتر و کم هزینه تر هست یا مثلا کالج زبان
ممنون میشم راهنماییم کنید

ادمین

سلام دوست عزیز با توجه به نمره آیلتس ۵ دوره های زبان سوئد رو بهتون پیشنهاد میکنم که شرایط سنی هم نداره… مشاوران تحصیلی ما بهتره تمام مدارک شما رو چک کنند و بعد تصمیم گیری بشه…

امیرحسینی

دختر بنده سال آخردندانپزشکی دانشگاه مشهد میباشد.معدل بالا و سطح زبان خوب است. نیاز به پذیرش دوره تخصصی یا گذراندن بعضی ازواحدها و آزمونها و گرفتن شماره نظام دندانپزشکی دارد. شما میتوانید کمک فرمایید؟

ادمین

سلام و عرض ادب در حال حاضر در مقاطع کارشناسی و ارشد در خدمتتون هستیم…

mrwhote

سلام
دانشجوی کارشناسی رشته ی برق در دانشگاهی غیر دولتی هستم برای گرفتن ویزای تحصیلی و ثبت نام در دانشگاه حتما باید مدرک دانشگاهی دانشگاه دولتی داشته باشیم یا فرقی نمیکنه؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در کانادا،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و در مورد این که مدرک دانشگاهی اخذ شده شما از دانشگاه دولتی باشد یا آزاد هیچ تفاوتی ندارد و میتوانید اقدام فرماییدد جهت مشاوره تحصیلی میتوانید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

روزبه رونقی

می خواستم پذیرش تحصیلی در مورد کانادا بدونم.

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا،شرایط کلی بدین صورت است که از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است که باید با توجه به مقطعی که میخواهید اقدام فرمایید باید شرایطتتون توسط کارشناسان تحصیلی ما ارزیابی شود و راهنماییتون کنند.در خدمتتون هستیم