تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

ویزای شینگن

شینگن در اصطلاح به منطقه‌ای در اروپا اطلاق می‌شود که ۲۶ کشور حاضر در آن نیاز به پاسپورت و باقی محدودیت‌های مرزی برای تردد اتباع خود را حذف کرده و از این جهت به منزله کشوری واحد به شمار می‌آیند. کشورهای عضو منطقه شینگن هر اندازه در قبال اتباع خود و عبور مرور مرزی آنها سهل می‌گیرند، در قبال اتباع کشورهایی که برای ورود به این حوزه نیاز به ویزا دارند، سخت‌گیر هستند.

بر همین اساس، با توجه به این که کشورهای مطرح اروپایی زیادی به عضویت این منطقه درآمده‌اند، ویزای شنگن از ارزش و اعتبار بالایی در سراسر دنیا برخوردار است.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 394    میانگین: 3.8/5]

ویزای شینگن و راهنمای گرفتن آنشینگن چیست؟

اگرچه شینگن اصطلاحی رایج در ایران است، اما تلفظ درست آن شنگن Schengen zone است. کشورهای اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس و لیختن اشتاین، ۲۶ کشور عضو پیمان شینگن محسوب می‌شوند.

این منطقه که در وب‌سایت رسمی شینگن از آن با عناوینی هم‌چون بزرگترین منطقه بدون نیاز به پاسپورت جهان یاد شده ‌است، در سال ۱۹۸۵ در کشور لوکزامبورگ طی یک قرارداد بین‌المللی به وجود آمد. بر اساس این پیمان، ۲۲ کشور عضو اتحادیه اروپا و ۴ کشور عضو انجمن تجارت آزاد اروپا (EFTA) که محدوده‌ای به مساحت ۴،۳۰۰،۰۰۰ کیلومتر مربع و جمعیتی ۴۲۰ میلیون نفری را در بر می‌گیرد، به عنوان مجموعه‌ای واحد عمل می‌کنند.

قرارداد شینگن Schengen نام خود را از دهکده‌ای به همین نام در لوکزامبورگ قرض گرفته است جایی که مرز این کشور با آلمان و فرانسه تلاقی می‌کند و در حال حاضر به طور سالانه محدوده شنگن تنها از محدوده اروپا پذیرای 1.25 میلیارد بازدید کننده است.

بنابر اطلاعات به روز‌رسانی‌شده وب‌سایت schengenvisainfo، کشورهای زیر برای ورود به حوزه شینگن نیاز به دریافت ویزا خواهند داشت:

عمانگابنافغانستان
پاکستانگامبیاالجزایر
پاپوآ گینه نوغناآنگولا
فلسطینگینهارمنستان
فیلیپینگینه بیسائوآذربایجان
قطرگویانبحرین
روسیههائیتیبنگلادش
روانداهندبلاروس
سائوتومه و پرنسیپاندونزیبلیز
عربستان سعودیایرانبنین
سنگالعراقبوتان
سیرالئونجامائیکابولیوی
سومالیاردنبوتسوانا
آفریقای جنوبیقزاقستانبورکینافاسو
سودان جنوبیکنیابرمه/ میانمار
سریلانکاکوزووبوروندی
سودانکویتکامبوج
سورینامقرقیزستانکامرون
سوازیلندلائوسکاپه‌ورده
سوریهلبنانجمهوری مرکزی آفریقا
تاجیکستانلسوتوچاد
تانزانیالیبریاچین
تایلندلیبیکومور
تیمور شرقیماداگاسکارکنگو
توگومالاویساحل عاج
تونگامالیکوبا
تونسمالدیوجمهوری دموکرات کنگو
ترکیهموریتانیجیبوتی
ترکمنستانمغولستانجمهوری دومینیکن
اوگاندامراکشاکوادور
ازبکستانموزامبیکمصر
ویتنامنامیبیاجمهوری گینه استوایی
یمننپالاریتره
زامبیانیجراتیوپی
زیمباوهنیجریهفیجی
ماریانای شمالیکره شمالی

در این میان شهروندان کشورهای لیست زیر در صورتی که در مسیر سفر خود نیاز به توقف در فرودگاهی در حوزه شنگن داشته باشند، ملزم به دریافت ویزای ترانزیت فرودگاهی شینگن برای تعویض هواپیما خود در یکی از فرودگاه‌های این حوزه خواهند بود:

 • افغانستان
 • بنگلادش
 • کنگو
 • اریتره
 • اتیوپی
 • غنا
 • ایران
 • عراق
 • نیجریه
 • پاکستان
 • سومالی
 • سریلانکا

ویزای شینگن چیست؟

برای ورود به منطقه شنگن نیاز به ویزای شینگن (Schengen Visa) دارید. این ویزا ورود به ۲۶ کشور عضو این پیمان را جواز می‌دهد و دارنده این ویزا خواهد توانست برای مدت‌ زمان و شرایطی مشخص به هریک از کشورهای عضو پیمان شینگن سفر کند.

ماهیت و هدف از سفر متقاضی تعیین کننده نوع و مدت زمان ویزای شینگن خواهد بود. به بیان دیگر اینکه هدف از سفر شما شرکت در توری گردشگری است یا انجام فعالیتی تجاری و یا صرفا توقف چند ساعته در یکی از کشورهای عضو اتحادیه، نوع ویزا و مدت اعتبار آن را تعیین خواهد کرد.

ویزای شینگن می‌تواند توسط هر یک از کشورهای عضو این پیمان صادر شود و با رعایت برخی قوانین، دارنده آن می‌تواند در مدت زمان اعتبار ویزا بدون مشکل در هر یک از کشورهای منطقه شینگن تردد نماید.

انواع ویزای شینگن

بسته به هدف و ماهیت سفر، نوع ویزای شینگن متقاضی تعیین می‌گردد. نوع این ویزا از طرفی مدت اعتبار این ویزا را تعیین خواهد کرد. بنابراین انواع ویزای شینگن تعیین کننده نحوه و شرایط ورود شما به یک یا چند کشور حوزه شینگن خواهد بود. این ویزا به ۳ دسته کلی تقسیم بندی می‌شوند:

 • ویزای اتحادیه شینگن یا Uniform Schengen Visa (USV)
 • ویزای اعتبار محدود منطقه‌ای یا Limited territorial validity visa (LTV)
 • ویزای ملی یا National Visa

۱- ویزای اتحادیه شینگن

ویزای اتحادیه شینگن در واقع همان ویزای گردشگری اروپا است. دارنده این ویزا اجازه دارد هر ۶ ماه یک‌بار به مدت حداکثر ۹۰ روز به کشورهای عضو اتحادیه شینگن سفر کرده و در آن اقامت داشته باشد که زمان مجاز اقامت در حوزه شینگن از زمان ورود فرد محاسبه می‌شود.

بر اساس هدف متقاضی از سفر به هر یک از کشورهای عضو پیمان، ویزای اتحادیه شینگن به ۳ دسته ویزای A, B, C  تقسیم می‌شوند که طبعا یکی از آنها به متقاضی تعلق می‌گیرد.

۱-۱ ویزای شینگن نوع A

ویزای نوع A  نوعی ویزای ترانزیت فرودگاهی است که تنها به فرد اجازه می‌دهد تا در یکی از فرودگاه‌های حوزه شینگن پرواز خود را تعویض و به کشوری خارج از حوزه شینگن سفر کند. این ویزا تنها برای استفاده از فرودگاه‌های محدوده شینگن معتبر است و فرد اجازه خروج از فرودگاه را نخواهد داشت.

از این رو دارنده ویزای ترانزیت شنگن تنها مجاز به توقف و انتظار برای تعویض هواپیما در محدوده ترانزیت فرودگاهی شینگن و خروج از این محدوده است.

اما چنانچه به ویزای ترانزیت برای عبور از بیش از یک فرودگاه در محدوده شنگن نیاز پیدا کنید، دیگر واجد شرایط دریافت این نوع از ویزا نبوده و باید به جای آن برای ویزای شینگن نرمال تایپ C اقدام کنید. این بدین خاطر است که بیش از یک پرواز در محدوده شینگن پروازهای داخلی این حوزه محسوب می‌شود و فارغ از دلایل متقاضی ترانزیت نیازمند دریافت ویزای شیتگن نوع C خواهد بود.

حتی اگر بخواهید به ناچار برای تعویض پرواز خود از یک فرودگاه در حوزه شینگن خارج شده و به فرودگاه دیگری در همان کشور بروید، باز هم واجد شرایط دریافت ویزای ترانزیت شینگن نبوده و ملزم به دریافت ویزای نرمال شینگن نوع C هستید.

در صورتی که فردی دارای یکی از شرایط زیر باشد ملزم به دریافت ویزای ترانزیت فرودگاهی نخواهد بود:

 • دارای ویزای دارای اعتبار حوزه شنگن، اتحادیه اروپا و مناطق اقتصادی اروپا، کانادا، ژاپن و یا آمریکا باشد
 • دارای یک مجوز اقامت معتبر صادر شده از حوزه شنگن، اتحادیه اروپا و مناطق اقتصادی EU وEEA ، شهرداری آندورا، کانادا، ژاپن، جمهوری سن مارینو و یا ایالات متحده آمریکا باشد
 • دارای یک پاسپورت دیپلماتیک باشد
 • عضوی از یک خانواده اتحادیه اروپا EU، EEA و یا شهروند سوئیس باشد
 • جزو پرسنل پرواز تحت قرارداد کنوانسیون شیکاگو در هواپیمایی بین‌المللی باشد

۱-۲ ویزای شینگن نوع B

ویزای نوع B نیز نوعی ویزای ترانزیتی است که الصاق آن به پاسپورت، به فرد اجازه خواهد داد تا ظرف حداکثر ۵ روز از طریق خودرو و یا قطار از خاک چندین کشور منطقه شینگن عبور کرده و به کشوری در خارج از این حوزه برود.

شما همچنین ممکن است در صورتی که سفر شما نیازمند ترک محدوده ترانزیت بین‌المللی و ورود به محدوده شینگن باشد ( زمانی که ادامه سفر شما از طریق قطار و یا هواپیما برای صبح بوده و شما نیاز به گذراندن شب و اقامت در هتل دارید) در این مورد خاص، برای سفر با هواپیما نیز نیاز به ویزای ترانزیت خواهید داشت.

۱-۳ ویزای شینگن نوع C

ویزای نوع C در واقع ویزای کوتاه ‌مدت برای سفر به حوزه شینگن است و فرد مجاز است در طول زمانی که هنگام دریافت این نوع ویزا مشخص می‌شود، برای اهدافی نظیر گردشگری، رویداد ورزشی، رویداد فرهنگی و بازدید از اقوام در کشورهای عضو اتحادیه شینگن اقامت داشته باشد. ویزای نوع C  خود بسته به اهداف سفر و شرایط متقاضی به ۳ دسته تقسیم بندی می‌شوند:

 • ویزای سینگل شینگن یا ویزای یک بار ورود
 • ویزای دوبار ورود شینگن
 • ویزای مولتیپل شینگن یا ویزای چند بار ورود
۱-۳-۱ ویزای سینگل شینگن یا ویزای یک بار ورود

ویزای سینگل شینگن (Single-entry) تنها برای یک ‌بار ورود به یکی از کشورهای حوزه شینگن اعتبار دارد و به‌ محض خروج از محدوده شینگن، اعتبار ویزای شما فارغ از این که مدت‌ زمان آن به پایان رسیده یا نه، منقضی خواهد شد. بدیهی است که جابجایی بین کشورهای عضو پیمان شینگن در این نوع ویزا، مشکلی ندارد.

معمولا ویزای سینگل شنگن بر روی برچسب ویزا با چنین نوشته‌ای نمایش داده می‌شود: ” Number of Entries 1 ”

۱-۳-۲ ویزای دوبار ورود شینگن

ویزای دوبار ورود شینگن در بسیاری از موارد شرایط و الزاماتی مشابه با ویزای یک ‌بار ورود دارد با این تفاوت که فرد دارنده این ویزا اجازه دارد در بازه 180 روزه و تا زمان اعتبار ویزا دو بار به کشوری در ناحیه شینگن وارد شود. البته شرایط و محدودیت‌های زمانی نیز برای این فرصت ۲ بار ورود وجود دارد.

معمولا ویزای دوبار ورود و یا Double شنگن بر روی برچسب ویزا با چنین نوشته‌ای نمایش داده می‌شود:   Number of Entries 2 “”

۱-۳-۳ ویزای مولتی شینگن یا ویزای چند بار ورود

ویزای مولتی شینگن یا (Multiple-entry) به فرد اجازه می‌دهد بدون محدودیت و به دفعات وارد یکی از کشورهای حوزه شینگن شده و آن را ترک کند. تنها محدودیت ویزای مولتی شینگن به بازه زمانی آن باز می‌گردد. بدان معنی که این ویزا اقامت و تردد در منطقه شنگن را به مدت حداکثر ۹۰ روز به ازای هر ۶ ماه از سال جواز خواهد داد. این محدودیت زمانی ۹۰ روزه به ‌محض ورود دارنده ویزای مولتی شینگن به هریک از کشورهای این حوزه محاسبه خواهد شد.

معمولا ویزای مولتی، مالتی و یا همان چندبار ورود شنگن بر روی برچسب ویزا با چنین نوشته‌ای نمایش داده می‌شود: Number of Entries MULT

۲- ویزای اعتبار محدود منطقه‌ای شینگن

ویزای LTV شینگن نوعی ویزای موقت است که بنا بر دلایلی ویژه و اضطراری و با شرایطی خاص صادر می‌شود. شرایطی اضطراری همچون دلایل انسان دوستانه یکی از رایج‌ترین موارد برای صدور ویزای اعتبار محدود منطقه‌ای شینگن محسوب می‌شوند. الصاق این ویزا در گذرنامه بدان معنی خواهد بود که فرد مجاز است تنها به همان کشوری که از آن ویزا دریافت کرده‌ است یا در چند کشور محدود دیگر ناحیه شینگن که در زمان اخذ ویزا مشخص شده تردد نماید و اجازه ورود به دیگر کشورهای حوزه شینگن را نخواهد داشت. یکی دیگر از مواردی که عموما صدور این نوع ویزا را موجب می‌شود به نحوه تعامل با پناهندگانی باز می‌گردد که بدون مدارک معتبر وارد منطقه شینگن شده‌اند.

زمان این نوع از ویزا بنابر شرایط متقاضی و صلاحدید آفیسر متغیر بوده و ممکن است به شکل ویزای ترانزیت و یا ویزای کوتاه‌‎مدت برای فرد متقاضی صادر شود.

۳- ویزای ملی و یا ویزای نوع D شینگن

ویزای ملی شینگن (National Visa) که به ویزای نوع D شینگن نیز معروف است اختصاصا برای افرادی صادر می‌شود که برای تحصیل، کار و یا اقامت دائمی باید در یکی از کشورهای این منطقه اقامت داشته‌باشند. به بیان دیگر، ویزای ملی شینگن برای افرادی صادر خواهد شد که برای هدفی خاص (همچون بیزینس و یا تحصیل) و برای مدت زمانی طولانی نیاز به اقامت در یکی از کشورهای اروپایی دارند و پس از اتمام مدت مشخص شده، به کشور خود بازخواهند گشت. بر این اساس می‌توان ویزای نوع D شینگن را به دو دسته سینگل و مولتی تقسیم بندی کرد.

۳-۱ ویزای نوع D شینگن – سینگل

ویزای ملی شینگن می‌تواند در مواردی همچون افرادی که با هدف استفاده از خدمات درمانی قصد اقامت محدود برای دوره‌ای تعیین‌شده در یکی از کشورهای عضو ناحیه شینگن را دارند و پس از آن به کشور خود بازخواهند گشت، به صورت یک بار ورود صادر شود.

۳-۲ ویزای نوع D شینگن – مولتی

اما با ویزای چند بار ورود نوع D، فرد بدون نیاز به اخذ هرگونه ویزای دیگری در اروپا اجازه دارد بدون محدودیت به‌ تمامی کشورهای حوزه شینگن سفر کند. افراد زیر می‌توانند برای این نوع از ویزا اقدام نمایند:

 • دانشجویان بین‌المللیکه درصدد آغاز تحصیل تمام‌وقت در یکی از مقاطع تحصیلی در کشورهای عضو شینگن هستند. برای این افراد ویزای یک ‌ساله صادر می‌شود که قابل تمدید است.
 • دانشجویان خارجی که برای پیگیری پروژه‌های تحقیقاتی تحت شرایط خاص و برای مدتی مشخص به کشوری در حوزه شینگن سفر می‌کنند.
 • پروژه و یا فعالیت‌های علمی و آموزشی در یک مرکز تحقیقاتی یا موسسه معتبر آموزشی در هریک از کشورهای حوزه شینگن: البته این ویزا با بررسی دقیق سوابق علمی فرد و اعضای خانواده‌اش صادر می‌شود .
 • افراد متخصصی که به منظور به اشتراک گذاشتن تخصص خود به کشوری در منطقه شینگن سفر می‌کنندکه ورزشکاران، هنرمندان یا هر حرفه و تخصصی دیگر در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند.
 • موارد اضطراری هم‌چون شرایط حاد پزشکی که فرد نتواند پس از اتمام مهلت ویزای ملی و برای مدتی مشخص منطقه شینگن را ترک نماید.

به هنگام درخواست و به اصطلاح اپلای کردن ویزای شینگن، بهتر است از سفارت کشوری که قصد دارید بیشترین زمان سفر خود را به آن اختصاص دهید اقدام کنید.

شرایط اخذ ویزای شینگن

شرایط اخذ ویزای شینگن در واقع بدان معنی است که آیا متقاضی شرایط و معیارهای لازم برای درخواست این ویزا را دارا است یا خیر. سفارت‌خانه هر کشور اروپایی شرایط خاص خود را برای صدور ویزا دارند اما در بسیاری از موارد شرایط اخذ ویزا در کشورهای این منطقه مشابه یکدیگر است. مهمترین مواردی که کارشناسان اجرایی مجموعه شرکت‌های نیلگام با هدف بررسی شرایط متقاضی برای اخذ ویزای شنگن بررسی می‌کنند عبارتند از:

 1. مدارک متقاضی
 2. شرایط سنی متقاضی (سفارت‌های اروپایی در قبال افراد مجرد زیر ۳۰ سال که سابقه سفر به اروپا نداشته‌اند، سخت گیری بیشتری اعمال می‌کنند)
 3. سابقه سفر متقاضی

البته این بررسی‌ها طبعا با هدف افزایش شانس متقاضی برای ویزا شدن صورت می‌گیرد و در بسیاری موارد اساسا منعی برای درخواست ویزا شینگن وجود ندارد. برای مثال متقاضی مجردی که کمتر از ۳۰ سال سن دارد و تاکنون به هیچ کشور اروپایی سفر نکرده است و از سوی دیگر مدارک مالی چندان قانع کننده‌ای نیز ارائه نداده‌است، اگرچه مشکلی برای درخواست این ویزا ندارد، اما شانس ویزا شدن این درخواست بسیار پایین است. بنابراین بررسی شرایط سفر متقاضی صرفا برای بالا بردن درصد موفقیت پرونده درخواست وی است.

البته بنابر قوانین تعیین شده Article 21(5) of Regulation 810/2009 (Visa Code) در صورت اثبات موارد زیر واجد شرایط دریافت ویزای شینگن مولتی خواهید بود:

 • باید قصد از سفر مکرر و یا به طور منظم شما توجیه‌پذیر باشد
 • سوابق شما درست و قابل اطمینان باشد؛ به بیانی دیگر از ویزاهای یکپارچه قبلی و یا ویزاهایی با اعتبار محدود منطقه‌ای بر اساس قوانین استفاده شده باشد
 • وضعیت اقتصادی در کشور مبدا قابل قبول باشد
 • قصد واقعی شما از ترک محدوده شینگن پیش از پایان اعتبار ویزا توجیه‌پذیر و قابل اثبات باشد

مراحل درخواست ویزای شینگن

مهم‌ترین موضوع در مراحل درخواست ویزای شینگن، وقت سفارت است. بنابراین توصیه کارشناسان دپارتمان ویزا و وقت سفارت مجموعه نیلگام به متقاضیان محترم ویزای شینگن این است که پیش از پر کردن فرم‌های مربوطه و تکمیل مدارک برای تعیین وقت سفارت اقدام نمایند. مراحل درخواست این ویزا به شرح زیر است:

 1. بررسی مدارک متقاضی توسط کارشناسان بخش ویزا با هدف تایید واجد شرایط بودن
 2. پر کردن فرم‌های مربوطه
 3. عقد قرارداد با هلدینگ نیلگام
 4. درخواست وقت سفارت توسط کارشناسان اجرایی نیلگام
 5. بررسی مجدد مدارک پس از ترجمه و بر طرف کردن نواقص احتمالی
 6. ارسال مدارک متقاضی به سفارت توسط کارشناسان اجرایی نیلگام
 7. انجام انگشت نگاری توسط متقاضی

زمان درخواست ویزای شینگن

بنابر اطلاعات کمیسیون اروپایی، شما باید درخواست ویزای شنگن خود را حداقل 15 روز قبل از شروع تاریخ سفر ارسال کنید. اگرچه، ممکن است کنسولگری از شما مدارک بیشتری را درخواست کندو یا اینکه به زمان بیشتری برای بررسی درخواست شما نیاز داشته باشد. بدین خاطر شما باید بین 30 تا 60 روز قبل از زمان سفر برای اپلای کردن و درخواست ویزا اقدام کنید.

شما مجاز هستید تا حداکثر 3 ماه قبل از زمان سفر برای ارسال مدارک و درخواست ویزا مجاز به سفارت اقدام کنید.

مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای شینگن

مدارک مورد نیاز شاید مهمترین بخش برای درخواست این ویزا باشد، زیرا پیش از مصاحبه این مدارک شماست که معرف شما خواهد بود. به بیان دیگر همین مدارک ارائه شده توسط متقاضی سرنوشت ویزا شدن و یا ریجکت درخواست وی را تعیین می‌کند.

در پی مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای شینگن را با هم مرور می‌کنیم:

 1. تکمیل فرم درخواست ویزا به ازای هر فرد (به عنوان مثال فرم درخواست ویزای شینگن فرانسه)
 2. دو عکس رنگی بیومتریک و مناسب پاسپورت
 3. شناسنامه
 4. پاسپورت با حداقل 3 تا 6 ماه اعتبار از زمان شروع سفر، با حداقل 2 صفحه خالی
 5. مدارک شغلی و استخدام، مدارک و سوابق بیمه تامین اجتماعی
 6. پرینت گردش حساب مالی 3 ماهه اخیر
 7. نامه تمکن مالی
 8. مدارک ملکی نظیر سند خانه، اجاره‌نامه
 9. مدارک ازدواج و یا سایر مدارک توجیه‌کننده داشتن ارتباط خانوادگی در کشور مبدا
 10. مدارک توجیه کننده هدف از سفر و برنامه سفر دقیق با ذکر جزئیات
 11. بلیط رفت و برگشت پرواز
 12. رزرو هتل و یا دعوت‌نامه دوست و یا اقوام به عنوان میزبان در صورت اقامت در مسکن آنها (به همراه کپی پاسپورت و کارت شناسایی میزبان و مدارک اثبات اقامت وی در حوزه شنگن)
 13. بیمه مسافرتی بین‌المللی با حداقل پوشش درمانی 30.000 یورو برای کشورهای حوزه شنگن
 14. 60 تا 120 یورو پول نقد برای هزینه درخواست و هزینه‌های جانبی ویزا

و چنانچه متقاضی زیر 18 سال باشد به موارد زیر نیز نیاز پیدا خواهد کرد:

 • گواهی تولد
 • رضایت‌نامه یکی از والدین ( در صورتی که تنها با یکی از آنها می‌خواهید سفر کنید)
 • رضایت محضری والدین ( چنانچه قصد سفر بدون همراهی والدین و یا قیم قانونی را دارید)

چنانچه برای اهداف کسب و کار و بیزینس باشد:

 • دعوت‌نامه‌ای از یک شرکت معتبر و مستقر در حوزه شینگن برای شرکت در جلسه، رویداد و یا همایشی مرتبط با کار
 • قراردادها، فاکتورهای پرداخت‌شده و مدارک دیگری که ارتباط کاری شما را نشان دهد
 • گزارش سالانه و سایر مدارکی که فعالیت‌های کاری شرکت را به طور شفاف نمایش دهد
 • قرارداد، مدارک بیمه تامین اجتماعی و دیگر مدارکی که وضعیت فعلی استخدام شما در شرکت را نمایش دهد
 • بلیط شرکت در سمینار کاری که قصد شرکت در آن را دارید

چنانچه برای دانشجویان و دانش‌آموزان باشد:

 • مدرک ثبت‌نام در موسسه آموزشی
 • اثبات ثبت‌نام در کلاسها

تمام مدارک باید توسط دارالترجمه رسمی به زبان مورد درخواست سفارت ترجمه شوند و در روز انگشت نگاری توسط متقاضی به سفارت تحویل داده شوند. قطع عکس‌ها باید اندازه ۳٫۵ در ۴٫۵ سانتی متر باشد. پاسپورت متقاضی نباید کمتر از ۳ ماه اعتبار داشته باشد و ارائه پاسپورت‌های قبلی نیز الزامی است. حداقل پوشش بیمه مسافرتی برای ویزای شینگن ۳۰ هزار یورو است.

در صورتی که اطلاعات بیومتریک متقاضی در سامانه سیستم اطلاعات ویزای اروپا VIS ثبت نشده باشد و یا اینکه 59 ماه قبل از زمان درخواست ویزا این اطلاعات ثبت شده باشد، متقاضی ملزم به انجام پروسه انگشت‌نگاری در محل سفارت خواهد بود.

هزینه درخواست ویزای شینگن

به طور کلی در صورتی که نیاز به دریافت ویزای شینگن برای ورود به این منطقه داشته باشید، ملزم به پرداخت هزینه‌ای مشخص برای انواع ویزای کوتاه‌مدت و ترانزیت به سفارت شنگن خواهید بود که به شرح زیر است:

 • متقاضیان 13 ساله و بزرگتر: 60 یورو (در حدود 70.70 دلار آمریکا)
 • کودکان 6 تا 12 ساله: 35 یورو (در حدود 41.24 دلار آمریکا)
 • کودکان 5ساله و پایین‌تر: بدون هزینه، رایگان

البته در صورتی که دارای تابعیت و شهروندی هر یک از کشورهای زیر باشید، مشمول موافقت‌نامه تسهیل ویزا شده و پرداختی شما به سفارت 35 یورو (معادل 41.24 دلار آمریکا) خواهد بود:

 • آلبانی
 • ارمنستان
 • آذربایجان
 • بوسنی و هرزگووین
 • کاپه‌ورده
 • یوگسلاوی سابق جمهوری مقدونیه
 • گرجستان
 • مولداوی
 • مونته‌نگرو
 • صربستان
 • روسیه
 • اوکراین

البته در صورتی که قصد دارید تا برای ویزای ملی و طولانی‌مدت درخواست دهید، باید برای اطلاع از هزینه دقیق درخواست ویزای خود با کنسولگری سفارت شینگن در تماس باشید. همچنین چنانچه شامل یکی از دسته‌بندی‌های زیر شوید نیازی به پرداخت هزینه ویزای شینگن نخواهید داشت:

 • دانشجویان و مدرسانی که برای تحصیل و مشارکت در دوره‌ای آموزشی قصد بازدید از محدوده شنگن را دارند
 • محققانی از خارج از حوزه شینگن که برای اجرای تحقیقات علمی قصد سفر به حوزه شینگن را داشته باشند
 • نمایندگان سازمانی غیر دولتی و خیرخواهانه که 25 ساله و یا جوانتر هستند و قصد شرکت در رویدادی مرتبط با فعالیت سازمان خود را دارند
 • یکی از اعضای خانواده اروپایی EU/EEA که مشمول قانون Directive 2004/38 شود

باید توجه داشته باشید که در صورت صرف‌نظر از ادامه روند درخواست ویزای شنگن و یا ریجکت درخواست ویزا، هزینه پرداختی متقاضی به وی بازگردانده نخواهد شد.

مدت زمان بررسی و تایید ویزای شینگن

مدت زمان بررسی و تایید ویزای شینگن به دو بخش تقسیم بندی می شود. بخش نخست مدت زمان بررسی مدارک پیش از ارسال به سفارت مربوطه و بخش دوم مدت زمان بررسی مدارک در سفارت مد نظر است.

 • بطور میانگین مدت زمان بررسی مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن و برطرف کردن نواقص و کاستی‌های احتمالی در مجموعه نیلگام حدود ۲ هفته زمان خواهد برد.
 • مدت زمان بررسی و تایید ویزای شینگن در سفارت نیز حدودا ۳ هفته بطول خواهد انجامید.

به بیان دیگر از زمان ارسال مدارک ترجمه شده و نهایی به سفارت، انجام انگشت نگاری توسط متقاضی، حدود ۳ هفته زمان بررسی و تایید طول می‌کشد.

مدت اعتبار ویزای شینگن

در خصوص مدت اعتبار ویزای شینگن عموما خلط مبحثی صورت می‌گیرد که ناشی از روشن نبودن دو نکته کاملا مجزا است. دو تاریخی که عموما با یکدیگر اشتباه گرفته می‌شود و برای بسیاری از متقاضیان محترم تعریفی دقیق و مجزا برای آنها وجود ندارد.  تاریخ اعتبار ویزای شنگن و تعداد روزهای مجاز اقامت که در شرایط عادی به ترتیب ۶ ماه و ۳ ماه خواهند بود.

برای مثال اگر در اولین روز سپتامبر ویزا برای فردی صادر شود، وی قادر خواهد بود تا اواخر فوریه سال بعد (۱۸۰ روز) وارد حوزه شینگن شود. این ۱۸۰ روز همانتاریخ اعتبار ویزای شینگن فرد است. تعداد روزهای مجاز اقامت اما بدان معنی است که دارنده ویزا در این مدت شش ماهه، می‌تواند تا حداکثر ۹۰ روز در کشورهای حوزه شینگن اقامت داشته باشد و موظف است تا پیش از پایان این مهلت ۹۰ روزه حوزه شینگن را ترک نماید.

البته باید توجه داشت برای افرادی که سابقه سفر و اقامت در منطقه شینگن را نداشته باشند، کد درج شده بر روی ویزای آنها ۱ خواهد بود. بدان معنی که با ویزای اخذ شده تنها قادر به ۱ بار ورود به این منطقه هستند و از سوی دیگر مدت مجاز اقامتشان در حوزه شینگن به جای ۹۰ روز ، تنها ۱۵ روز است.

قیمت و هزینه اخذ ویزای شینگن

قیمت و هزینه اخذ ویزای شینگن بسته به کشوری که از آن اقدام می‌کنید و مدارکی که می‌بایست توسط تیم اجرایی شرکت نیلگام تهیه شود متغیر خواهد بود. تعرفه مربوط به اخذ ویزای شینگن را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید

خدماتهمکارمسافر
ویزای عادی(هلند، فرانسه، چک، اسپانیا، پرتغال)300 یورو350 یورو
ویزای مولتی(هلند، فرانسه، چک، اسپانیا، پرتغال)400 یورو450 یورو
ویزای ایتالیا300 یورو350 یورو
ویزای مولتی ایتالیا400 یورو450 یورو

نکات ضروری برای دریافت ویزای شینگن

در خصوص مدت اعتبار ویزای شینگن باید به یک بحث مهم توجه داشت و آن اینکه کدی اختصاصی برای مسافرت‌های هر فرد وجود دارد که نشان دهنده تعداد دفعات مجاز تردد وی در این مدت ۹۰ روزه است. برای مثال فردی که کد مالتیپل شینگن در ویزای وی ثبت شده ‌باشد، می‌تواند ۹۰ روز اقامت مجاز خود در حوزه شنگن را در یک نوبت ۳ ماهه به پایان برساند یا این فرصت ۹۰ روزه را تقسیم کرده و در چند بار ورود از آن استفاده کند.

این در حالیست که اگر کد سینگل در ویزای شینگن فردی درج شده باشد، حتی در صورتی که تنها ۱ روز در منطقه شینگن اقامت داشته و اروپا را به هر دلیلی ترک کند و از اعتبار ۱۸۰ روزه ویزای وی نیز زمان بسیاری باقی مانده باشد، برای ورود مجدد به منطقه شینگن باید دوباره برای درخواست ویزا اقدام نموده و تا زمان صدور ویزای جدید حق ورود به هیچ یک از کشورهای این منطقه را نخواهد داشت.

به چند نکته مهم دیگر نیز در خصوص این ویزا در ادامه اشاره می‌کنیم:

 • برای درخواست ویزای شینگن از سفارت اتریش تمامی مدارک می‌بایست به زبان آلمانی ترجمه شود
 • همراه داشتن ۶۰ یورو در روز مصاحبه الزامی است
 • پس از صدور ویزا ضمانت نامه ۵۰ میلیون تومانی به ازای هر نفر دریافت خواهد شد
 • در صورت ویزا نشدن درخواست، مبلغی بابت هزینه‌های جاری کم شده و مابقی مبلغ بازپرداخت خواهد شد

دلایل رد شدن ویزای شینگن

رد شدن ویزا آن هم در آستانه تعطیلات و سفر شاید بدترین خبر ممکن برای هر کسی باشد، رد شدن یا ریجکت ویزای شینگن دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد که برای هر پرونده متفاوت خواهد بود اما بدترین اتفاقی که بعد از ریجکت می‌افتد این است که متقاضی دست کم برای مدت ۶ ماه نمی‌تواند از هیچ سفارت اروپایی دیگری برای دریافت ویزای شینگن اقدام نماید.

نکته مهم در این بین این است که هیچ فرد حقیقی و حقوقی نمی‌تواند ویزا شدن درخواست شینگن را تضمین کند! تنها کاری که می‌توان انجام داد اعتماد به موسسات معتبر و با سابقه در این رابطه است تا با دقت و حساسیت بالا و با تکیه بر دانش به روز و تجربیات موجود، شانس صدور ویزا را به حداکثر برسانند.

وب سایت رسمی شینگن مهمترین دلایل رد شدن این ویزا را به شرح زیر عنوان کرده است:

 • مدارک جعلی؛ تحت هیچ شرایطی با مدارک جعلی برای ویزای شینگن اقدام نکنید، چون در ۹۹ درصد مواقع درخواست شما رد خواهد شد.
 • فعالیت‌های مجرمانه در گذشته و یا در حال حاضر
 • گذرنامه مخدوش و یا آسیب دیده
 • توضیحات ناکافی در مورد دلایل سفر
 • گذرنامه نامعتبر (پاسپورتی که در زمان درخواست از اعتبار آن کمتر از ۳ ماه مانده باشد)
 • نامه مرجع نامعتبر
 • عدم ارائه هدف مشخصی از سفر
 • عدم اثبات تمکن مالی برای سفر
 • ارائه گواهی تولد و یا ازدواج نامعتبر
 • بیمه نامه مسافرتی نامعتبر
 • ناتوانی در ارائه مدارک اسکان
 • وضعیت نامطلوب ویزای شینگن؛ مواردی همچون برنامه سفر غیر منطقی می‌تواند به ریجکت ویزای شما بیانجامد.

دانلود فرم‌های درخواست ویزای شینگن

یکی از اولین و مهمترین مدارک لازم برای دریافت ویزای شینگن، پر کردن فرم‌های درخواست ویزا است. توصیه تیم اجرایی ویزا و وقت سفارت نیلگام به متقاضیان محترم  این است که در این مرحله حتما با کارشناسان خبره مشاوره کنند. جهت آشنایی شما فرم نمونه درخواست ویزای شینگن فرانسه ارائه می‌شود.

مشاوره دریافت ویزای شینگن

کارشناسان امور ویزا و وقت سفارت نیلگام با سال‌ها تجربه در امور مربوط به ویزای شینگن آمادگی دارند تا با ارائه مشاوره رایگان و فنی، ضمن همراهی با شما در تکمیل مدارک مورد نیاز، شانس موفقیت درخواست را به حداکثر برسانند.

دریافت مشاوره

برای دریافت مشاوره فرم درخواست ویزای شنگن را پر نمایید

ثبت نام کنید

سوالات مرسوم مصاحبه ویزای شنگن

یکی از مراحل مهمی که هر متقاضی دریافت ویزای شینگن باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشد، زمان گفتگو و مصاحبه با آفیسر ویزای شینگن است. این بدین خاطر است که هرگونه تناقض و عدم تطابق پاسخ سوالات با مدارک ارائه شده و غیرعادی و غیرواقعی بودن توضیحات می‌تواند به سادگی در تصمیم‌گیری نهایی افسر پرونده تاثیر منفی گذاشته و موجب ریجکت درخواست ویزای شینگن شود.

بر همین اساس قصد داریم تا با توضیح مهم‌ترین سوالات مصاحبه ویزای شنگن و ارائه پاسخ‌های مرتبط، کمی شما را برای این بخش از پروسه دریافت ویزا آشنا کنیم.

 • چرا برای ویزای 1 ماهه و یا 3ماهه شینگن درخواست داده‌اید؟ آیا امکان کوتاه کردن مدت زمان سفر برای شما وجود دارد؟

برای پاسخ به این سوال باید با توجه برنامه سفر ارائه شده خود توضیح دقیقی در این مورد بدهید که قصد دارید از جاذبه‌های گردشگری چندین کشور مختلف در حوزه شینگن بازدید کنید و با توجه به بعد مسافت و تعدد مکان‌‎ها، مدت اعتبار کمتر ویزا نظیر ویزا 10 تا 15 روزه برای شما کفایت نخواهد کرد. البته در کنار این موارد باید به این موضوع توجه داشته باشید که برای توجیه برنامه سفر خود به آفیسر پرونده، ارائه رزرو بلیط رفت و برگشت و رزرو هتل تمام شهرها و کشورهایی که قصد بازدید از آن‌ها را دارید الزامی بوده و باید اطلاعات ارائه شده توسط شما با مدارک سفر مطابقت کامل داشته باشد. (اگر تاریخ ورود و خروج شما از یک کشور و یا شهر به مکانی دیگر در هنگام مصاحبه با اطلاعات رزرو هتل یکی نباشد، مطمئنا آفیسر پرونده دچار شک خواهد شد.)

 • آیا همسرتان شما را در سفر همراهی می‌کنند؟

در پاسخ به این سوال نام همسر و شغل وی را عنوان کنید. اگر ازدواج نکرده‌اید، اما دارای نامزد و یا ارتباط دوستی نزدیکی هستید، باز هم نام و شغل وی را بازگو کنید. چنان‌چه همسر و یا دوست شما قصد همراهی شما را دارد، آن‌را به آفیسر اطلاع داده و در صورتی که به تنهایی قصد سفر دارید، دلیل همراهی نکردن همسر خود را به طور واضح به آفیسر توضیح دهید.

 • یکی از خویشاوندان، دوستان و یا والدین شما در حال کار و زندگی در محدوده شنگن هستند. آیا قصد دارید به دیدار آن‌ها بروید؟

چنان‌چه دارای ارتباطی در محدوده شنگن هستید، دادن اطلاعات محل اقامت، موقعیت کاری و مشخصات ویزای وی به هنگام مصاحبه به آفیسر پرونده اهمیت زیادی دارد. اگر قصد دریافت ویزای شما گردشگری اعلام شده، باید با ارائه توضیح و مدارک موجه این اطمینان خاطر را به آفیسر بدهید که تنها با هدف توریستی قصد سفر به حوزه شینگن را دارید و قصد از سفر شما به هیچ وجه کاری نیست. اما در صورتی که از ابتدا قصد از سفر شما به حوزه شینگن کار و همکاری با اقوام حاضر در این محدوده بوده باید توضیحات دقیقی در این رابطه ارائه دهید.

 • آیا دارای شغل آزاد و شخصی هستید و یا این‌که در یک شرکت کار می‌کنید؟

با مطرح شدن این سوال چنان‌چه کسب و کار دارید، بدون معطلی آن‌را اعلام کرده و جزئیات جواز کسب، نوع کار، آدرس دفتر و یا مغازه، کارخانه، انبار، وضعیت کارکنان تحت استخدام شما و برخورداری از شریک کاری را به آفیسر پرونده توضیح دهید.

و در صورتی که در استخدام شرکتی هستید، به توضیح اطلاعات نظیر آدرس و شماره تماس شرکت، مدت زمان قرارداد کاری، میزان درآمد و سایر اطلاعات مرتبط با کسب و کار خود پرداخته و در صورت درخواست آفیسر، کارت ویزیت یا کارت شناسایی شرکتی خود را ارائه دهید.

 • آیا از شرکت خود نامه مرخصی رسمی دریافت کرده‌‎اید؟

در صورتی که در استخدام شرکتی هستید و برای اهداف توریستی قصد سفر به حوزه شینگن را دارید، باید به هنگام مصاحبه با آفیسر پرونده، ترجمه رسمی نامه مرخصی برای بازه زمانی مسافرت خود را به همراه داشته باشید.

 • به چه دلیل قصد سفر به این کشور و یا این کشورها را دارید؟

با توجه به هدف شما از سفر، می‌توانید در 5 زمینه مختلف گذراندن تعطیلات، ادامه تحصیل، کار، تجارت و یا استفاده از خدمات درمانی به این سوال به طور کامل و صریح پاسخ دهید. بهتر است با صداقت تمام توضیحات خود را ارائه دهید و چنان‌چه برای استفاده از خدمات درمانی و اهداف پزشکی به حوزه شینگن سفر می‌کنید، دلایل موجه و قانع‌کننده‌ای ارائه دهید.

 • چرا فکر می‌کنید که سفارت باید به شما ویزای شینگن بدهد؟

می‌توان گفت که این سوال یکی از مهم‌ترین سوالات مصاحبه ویزا خواهد بود. با توجه به گستردگی پاسخ به این سوال، می‌توانید این موضوع را توضیح دهید که به چه اندازه به فرهنگ کشورهای این حوزه علاقه‌مند هستید و چقدر دوست دارید تا از نزدیک فرهنگ و آداب و رسوم حوزه شینگن را تجربه کنید. هم‌چنین می‌توانید اینگونه توضیح دهید که قصد دارید در آینده‌ای نزدیک به ادامه تحصیل در یکی از کشورهای محدوده شنگن بپردازید و این سفر برای ارزیابی و تصمیم آگاهانه شما کمک فراوانی خواهد کرد و در نهایت در مورد منابع مالی خود برای پوشش هزینه‌های سفر و برگشت به کشور خود توضیحات کاملی ارائه دهید.

با توجه به تنوع سوالات احتمالی مصاحبه ویزای شنگن، نظر شما را به سایر این سوالات جلب می‌کنیم:

 • اگر درخواست ویزای شما را ریجکت کنیم چه کار می‌کنید؟
 • آیا می‌توانید این موضوع را اثبات یا تضمین کنید که پیش از اتمام اعتبار ویزای خود به کشورتان باز خواهید گشت؟
 • آیا می‌دانید با ویزای شنگن به چه کشورهایی می‌توانید سفر کنید و سفر به چه کشورهایی برای شما مجاز نیست؟ آیا از جزئیات مدت زمان اعتبار ویزای شنگن مطلع هستید؟
 • آیا پیش از این درخواست دیگری برای دریافت ویزای شینگن داشته‌اید؟ نتیجه چه بوده است؟
 • چرا بیشترین زمان اقامت شما در حوزه شینگن مربوط به این کشور است؟
 • آیا صاحب ملک و املاکی در داخل و خارج از کشور هستید؟
 • چه کسی مسئول هزینه‌های سفر شماست؟
 • آیا قصد دارید تا در مدت زمان اقامت خود در حوزه شینگن کار موقت و یا دوره کارآموزی را تجربه کنید؟
 • آیا منتظر هستید که بچه‌دار شوید؟ آیا قصد به دنیا آوردن فرزند خود را در محدوده شنگن دارید؟
 • آیا والدین و یا پدربزرگ و مادربزرگ با شما زندگی می‌کنند؟
 • در چه دانشگاهی مشغول تحصیل هستید و یا فارغ‌التحصیل شده‌اید؟ آیا قصد ادامه تحصیل در حوزه شینگن را دارید؟

سوالات متداول دریافت ویزای شینگن

در همه‌ی سفارتخانه‌ها و کنسولگری‌های کشورهای عضو پیمان شینگن در سراسر دنیا.

فرقی نمی‌کند از چه کشوری اقدام شود ولی توصیه می‌شود از کشوری اقدام کنید که در طول سفر بیشترین اقامت را در آن کشور دارید.

 فرم درخواست ویزای شینگن را از این لینک دانلود کنید. البته این فرم نمونه ویزای شینگن فرانسه است و برای هر کشور باید فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

فرم درخواست ویزا را به دو روش دست‌نویس یا تایپی می‌توان پر کرد. دقت داشته باشید که فرم حتما باید کامل تکمیل شود و هیچ جای خالی باقی نماند. در صورتی که فکر می‌کنید قسمتی از فرم شامل حال او نمی‌شود، باید جای خالی را با عبارت NA (بدون جواب – No Answer) پر کنید.

خیر، مدارک می بایست حتما توسط خود فرد و در زمان انگشت نگاری تحویل سفارت شود.

در مصاحبه حضوری سفارت برای ویزای شینگن معمولا سؤالات شخصی در مورد وضعیت کنونی، انگیزه‌ی درخواست ویزا و سایر جزییات سفر پرسیده می‌شود که متقاضی باید با اطمینان و صداقت به آن‌ها پاسخ دهد.

خیر، اگر چه پرینت رزرو بلیط هواپیما از مدارکی است که باید به سفارت ارائه شود اما خرید قطعی بلیط پیش از صدور ویزا به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

غیر از مدارک مالی مورد نیاز سفارت که به آن اشاره شد، فقط به مقدار لازم برای تأمین هزینه‌های رفت و برگشت، محل اقامت و مخارج روزمره در کشورهای شینگن در طول مدت سفر به پول نیاز است.

بله. ولی در هنگام درخواست و تکمیل مدارک، پدر و مادر یا قیم قانونی باید حتما فرم درخواست ویزا را امضا کنند. اگر والدین متقاضی از هم جدا شده باشند ولی حضانت فرزند به عهده هر دوی آن‌ها باشد، بازهم به امضای هر دو نیاز است. در صورتی که حضانت فرزند به عهده‌ی یکی از والدین باشد، فرم درخواست فقط توسط سرپرست قانونی امضا می‌شود.

نظرات

ناهید هاشمیی

اگر از کشوری که قبلا ویزا شنگن گرفتیم ولی از همون کشور ورود نکردیم بخوایم دوباره برای ویزا اقدام کنیم مشکل پیش میاد و ممکنه ریجکت بشه ؟

سلام احتمال ریجکت شدن بابت این موضوع بسیار پایین هست ولی توصیه میکنیم که این کار رو نکنید

رضا نواب

من تاریخ ٢.١٢.٢٠١٨ ریجکت سدم الان میخوام ویزا اروپا بگیرم به نظر شما چگونه میتوانم الان ویزا اروپا بگیرم

ادمین

سلام وقتتون بخیر علت ریجکتیتون چی بوده دوست عزیز؟از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد اگر دارای شرایط بالا می باشید مشکلی جهت اقدام وجود ندارد و در خدمت شما هستیم.

سیروس

با سلام
آیا شما همچین تجربه ای داشتید که از ورودتون به حوزه شینگن از سفارتی که ویزا گرفتید نباشه؟ اگر جواب مثبت هست ممنون میشم توضیح دهید آیا در پاس کنترل مشکلی ایجاد نشد؟

ادمین

سلام باید ورودتون به کشوری باشد که ویزا اخذ کردید اگر در غیر این صورت باشد مشکل براتون ایجاد می شود

مونا

سلام و خسته نباشید من ۱۹ساله هستم و برای ویزای مولتی کانادا میخواستم برای شینگن اقدام کنم و میتونم از دوستم تو کانادا دعوتنامه بگیرم با اینحال به نظر شما به چند ویزای شینگن نیاز دارم؟و با توجه به اینکه سند ملکی و حسابی با گردش زیاد ندارم برای گرفتن ویزای شینگن برای سفر خانوادگی شانس بیشتری دارم؟(پدر و مادرم به کشور های شینگن سفری نداشتن و ویزای ان را ندارند ولی به روسیه,برزیل و ارمنستان سفر کردن)

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز با توجه به سنتون و این که مجرد می باشید بهتر است برای اخذ ویزای کانادا ،حداقل دو شنگن داشته باشید و در مورد سفرهایی که از جانب والدینتون اعلام کردید پرونده هر شخص به طور جداگانه بررسی می شود و روی اخذ ویزای شما تاثیری ندارد میتوانید جهت مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

مریم

سلام من از سوال شما این برداشت و کردم که ورودتون از کشوری که شینگن گرفتین نبوده.چون منم این مشکل و دارم می خواستم بپرسم مشکلی پیش نیومد؟

ادمین

سلام دوست عزیز … بهتر هست که از کشوری که ویزا دارین ورود داشته باشین و بعد به کشور مقصد وارد بشید.

Ashkan abedini

آیا بدون سند هم میشه ویزای شنگن اروپا گرفت؟

سلام بله میشه اقدام کرد به شرطی حساب بانکی شما شرایط مناسبی داشته باشه و مدارک شغلی مناسبی داشته باشید و اینکه ترجیحا قبلا سفرهایی به کشور اطراف داشته باشید لازم به ذکر هست که مجرد و متاهل بودن هم تا حدی در صدور ویزا تاثیر داره

مژگان

سلام یعنی متاهل بودن بهتره ؟و اینکه ضمانت نامه بانکی برای هر نفر چه مبلغی هست

بله تاثیر داره -ضمانت هر نفر ۵۰ میلیون تومان

Mohamed hasani

سلام.. من میخام فیزای پرتغال بگیرم.با یک خانوم آشنا شدم..ایشون آمدن و تو کشور خودم بهم سرزدن..ایا به نظرتان چطور میتونم فیزای پرتغال بگیرم که ریجکت بشم…شما می تونید کمکم کنید

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد اگر ایشون براتون دعوت نامه ارسال کنند شانس ویزا شدنتون زیاد است و فکر کنم منظورتون این بود که در امر ویزا اپلای شوید چون ریجکتی به معنای رد شدن ویزا است.

بهرام

باسلام و تشکر بخاطر پاسخگویی تون.
من ۵۲ ساله مجرد ده سال ژاپن بودم، ۲۰ سال هست که برگشتم، شغلم دریافت کرایه از املاک هست، قصد سفر توریستی به اروپا رو دارم، بیمه دارم، تراول هیستوری قوی ندارم، ۶تا سند دارم که ماهانه اجاره میگیرم، ایا اقامت با ویزای توریستی سه ماهه بمدت ۱۰ سال در ژاپن برای من امتیاز منفی هست؟ و ایا نداشتن شغل هم امتیاز منفی هست؟ ممنون از راهنمایی تون. اگر به ایمیلم جواب رو ارسال بفرمائید ممنون میشم.

Admin

سلام وقتتون بخیر،دوست عزیز دارای شرایط خوبی برای اقدام می باشید و ژاپن سابقه سفر خوبی برای شما محسوب خواهد شد میتوانید جهت مشاوره و بررسی شرایط و مدراک لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمت شما هستیم.

طاهر داور

سلام تعداد زیادی از شاگردانم و مربیان قصد سفر کاری و ورزشی دارند لطفا راهنماییم کنید ۰۹۱۹۶۹۴۷۲۴۷

سلام لطفا مسیرتون رو میفرمایید

taher davar

سلام روز خوش برای انگلیس توریستی با خانواده

سلام منظورتون وقت سفارت هست یا ویزای انگلیس، لطفا توضیح بدید که سابقه سفر به کجا رو داشتید مانده حسابتون چقدر هست و شغلتون رو بفرمایید

فرانک سلطانی

سلام من میخوام از ترکیه برای ویزای شینگن اقدام کنم آیا امکانش هست؟ یا حتما باید بیام ایران و از ایران اقدام کنم؟؟ ممنون

ادمین

سلام برای اخذ ویزای شنگن بهتر است از جایی که اقامت دارید اقدام کنید.

حسام پورباقی

سلام در مورد هزینه های ویزای عادی مبلغ تمام شده در حال حاضر ۲۵۰۰ هستش ؟! میشه بدونم با احتساب بلیط رفت و برگشت و سایر هزینه ها چه مبلغی میشه به صورت تقریبی ؟!

سلام بله ۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان هزینه پرواز حدود ۴-۵ میلیون تومان میتونید روی این لینک کلیک کنید و تور کامل بدون پرواز رو مشاهده کنید که هزینه ویزا توش منظور شدهلطفا کلیک کنید

رضا جوانشیری

سلام
سفر به کشور هایی مثل عراق سوریه و… تاثیری تو گرفتن ویزا داره یا خیر

ادمین

سلام تاثیر مثبتی ندارد بهتر که قبل از اقدام برای ویزا سابقه سفرتون ارتقا دهید سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه،چین ….به شما کمک خواهد کرد.

حسام پورباقی

و یک سوال دیگه اینکه اگر یک درصد ریجکت بشیم باز هم همه ی هزینه ها رو باید پرداخت کنیم ؟!

خیر مبلغ هزینه ها کسر میشه و مابقی وجه عودت داده میشه

Ali Farahani

۱)چگونه میتوان از طریق ویزای شینگن اقامت گرفت?۲)چگونه میتوان آن را تمدید یک ساله کرد?دانشجوی دکترا هستم .لطفا سریع پاسخ بدید من تمام مدارکم آمادست و قصد دارم پس از جواب به موسسه شما بیایم.تشکر

متاسفانه در این زمینه اطلاعاتی نداریم

تورج گرجانی

سلام من از فرانسه ۲ ماه پیش ریجکت شدم با بند ۹ میخواستم بدونم شما می تونید برام ویزای شینگن از هر کشوری بگیرید

بند ۹ به این معنا هست که ما قانع نشدیم که شما برمیگردید-باید پروندتون رو بررسی کنیم و ابتدا مشکل رو حل کنیم و بعد اقدام کنیم

بهمن گندلی

با سلام.
در رابطه با دریافت ویزای موتلی شینگن ، من شغلی ندارم ولی حساب بانکی خوب و سند ملکی بنام خودم وتمام شرایطش رو دارم بجز شغل ، درضمن تا حالا ب اروپا سفر نکردم درصورت نیاز سفر تفریحی هم میتونم داشته باشم، برای اتریش نیاز دارم ویزا رو برای اموزش در ضمینه بورس البته کالج ودانشگاه نیست یک موسسه هست.(البته فکر نمیکنم اون موسسه از قبل به من نامه بده یا دعوت نامه و از اینجور چیزا بده برای سفارت) ب نظرتون میتونم ویزای شینگن رو دریافت کنم؟
مجرد هستم ۳۱ سال سن دارم
مچکرم

سلام به هر حال شما منبع درآمدی دارید مثلا سود حساب بانکی دریافت میکنید ما بر اساس اون باید منبع درآمدتون رو توجیح کنیم لطفا بیشتر توضیح بدید

شاهین سرشوق

منم دقیقا شرایط ایشون را دارم .در حال حاضر تو زمینه خرید و فروش ملک فعالیت دارم.یعنی به بیان ساده تر بورسی هستم. اما سطح درآمدم بد نیست.میتونید راهنماییم کنید.

مدارک شغلی برای ارائه چه چیزی دارید؟

زهرا اعلمی

با سلام
ما یک بار درخواست ویزای شنگن دادیم از ایتالیا
و قبول شد
حالا میخوایم دوباره اقدام کنیم درصد قبولی چقده؟
و اینکه لازمه دوباره انگشت نگاری بشیم؟
دخترم ۱۵سالشه برا اونم لازمه؟
خیلی ممنون ک وقت میذارید

Admin

سلام وقتتون بخیر ،با توجه به سابقه سفر خوبی که دارید با بررسی شرایط و مدارکتون توسط کارشناسان ما احتمال مجدد ویزا شدن شما بسیار است میتوانید لطف بفرمایید جهت مشاوره با دفتر تماس بگیرید.

مرتضی

سلام.من مجردم ۲۵ سالمه سفر خارجی نداشتم سند ملکی هم ندارم.مغازه دارم با جواز کسب و اجاره نامه. مانده حسابم ۱۰۰ میلیونه میخواستم ببینم اگه با تور ایتالیا اقدام کنید برام و وثیقه بزارم چقد احتمال ویزا شدنم هست به هیج وجه نمیخوام ریجکت بشم
لطفا راهنمایی کنید ممنون

شرایطتون متوسط هست و کسی نمیتونه ۱۰۰% تضمین کنه که ویزا میشید با توجه به شرایطتون به احتمال ۵۰-۶۰ % به شما ویزا میدن

مهیار فلاحی

سلام . من خودم ۵ ویزای سوئد دارم. برای همسر و دو فرزندم چگونه و از کدام سفارت میتونم ویزای توریستی بگیرم که مطمئن باشم ریجکت نمیشوند. سوئد کشوری نیست که به هر ۴ نفر ما ویزای شنگن بدهد. لطفأ راهنمایی بفرمایید. ممنونم

سلام
خیلی عوامل مثل مدارک و … تاثیر داره که ما تصمیم بگیریم از کدام سفارت اقدام کنیم ولی اگر همه شرایط مساعد باشه از هلند اقدام میکنیم

سعید

سلام من می خواهم از گرجستان اقدام کنم اینجا ملک دارم حسابمم ۳۰۰۰۰ دلار دارم و دارم اینجا در می خونم امکان ریجکت داره؟؟؟

بله میتونید اقدام کنید به شرطی که اقامت گرجستان رو داشته باشید مدارک کاری هم باید ارائه بدید و در این شرایط امکان ریجکت شدنتون کم هست

سامی مرادی

سلام.
قبلا دو تا ویزای اروپا , کارت اقامت یکساله و دوساله اروپا داشتم.
برای ویزا اروپا میخوام اقدام کنم, ترجیحا ویزای بیشتر از ۲۰ روز.
چکار کنم؟
کدوم کشورها رو میشه ویزا گرفت؟
میخوام برم اسکاندیناوی

سلام میتونیم از طریق هلند براتون اقدام کنیم به احتمال خیلی زیاد ۶ ماهه بهتون میدن

معصومه صفوی

سلام خسته نباشید من اولین باره که میخوام ویزای شینگن بگیرم خیلی دلم میخواد برم پاریس شوهرم عراقیه رسمی ازدواج نکردیم ولی صیغه دائم هستم حساب بانکیم مشکلی ندارم خودمم پروانه کسب دارم شوهرم واسه خودش از عراق ویزا میگیره منم از ایران خیلی نیاز به راهنماییتون دارم لطفا کمکم کنید

ادمین

سلام برای اخذ ویزای شنگن علاوه بر گواهی شغلی و مالی که ذکر فرمودید نیازمند سابقه سفر خوب نیز می باشید به خصوص سفر به کشورهای دارای لیبل کمک کننده به ویزادهی شما خواهد شد همچون روسیه ،چین ،بلغارستان… میتوانید جهت بررسی مدارک و شرایطتتون لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید.

امیر مروتی

سلام
مجموعه ای داره کارای ویزای هلند برای من انجام میده امروز از وی اف اس زنگ زدن پاسپورت آمادس
من وکالت دادم ایشون برن بگیرن
اما خبر دادن از مدارک ایراد گرفته سفارت تا هفته دگ معلوم میشه
میخاستم ببینم اصا همچین چیزی امکان داره ک ایراد بگیرن ک بخان مدارکو کاملتر بفرستن؟

سلام بله امکانش هست مخصوصا اگر حدود یک هفته از مصاحبه شما گذشته باشه

سعید

سلام، من دنبال این هستم که ویزای مستقیم آلمان بگیرم و اونجا از طریق پناهندگی اقامت بگیرم، ممنون میشم راهنماییم کنید که راهی هست و به چه صورت

سلام گرفتن ویزای آلمان در کل سخت هست و ما معمولا از سفارت های دیگه اقدام میکنیم و ویزاهای یکطرفه به هیچ وجه ما کار نمیکنیم

مهدی

سلام ۴۲ساله هستم متاهل پروانه کسب دارم تمکن مالی ۵۰تومان سند ملکی ندارم من فقط مهرشینگن براپاسپورتم میخام که بعدابرای گرفتن ویزای کانادابه دردبخورباشه وهزینه زیادی نداشته باشه درضمن شماخودتون برای ویزای کانادا چه کمکی میتونید بهم بکنید ممنون میشم ازراهنمایتون

سلام شرایطتون برای ویزای اروپا اکی هست منتهی با یک ویزای شنگن امکان گرفتن ویزای کاناداتون بسیار پایین هست

شاهین نزهتی

سلام دوست گرامی
من به یک ویزای سه ماه تضمنی برای مادرم احتیاج دارم
جهت اطلاع عرض کنم که اقدام کردم ولی ریجکت کردن و علامتی که برای ریجتک زدند این بود
قصد شما مبنی بر ترک شینگن پیش از سررسید موعد انقضای روادید به اثبات نرسید
خواستم سوال کنم امکانش است برای مادر ویزا گرفته شود
ممنون می شوم کمک و راهنمایی بفرمایید
سپاسگذارم

سلام سوالتون خیلی کلی هست راهنمایی درستی نمیتونم بدم،لطفا بفرمایید چند سالشون هست چه مدارکی بار قبل ارائه دادن از کجا اقدام کردن مدارک شغلی و مالی چی گذاشتین دعوتنامه داشتن یا خیر،پدرتون در قید حیات هستن یا خیر اگر هستن ایران هستند یا نه،آیا فرزندانشون کسی در حوزه شنگن هست یا نه اگر هست پناهنده شدن یا نه،و در اخر اینکه کی اقدام کردن و چرا ۳ ماهه میخوان و آیا قبلا ویزایی داشتن یا خیر

مجتبی

سلام, من ۲۴ سالمه. معلم رسمی آموزش و پرورش هستم و مانده حسابم فعلا ۵۰ میلیون هست. میخوام یه سفر یکی دوهفته ای به حوزه شینگن داشته باشم. هزینه ویزای شینگن چقد هست و چه مدت طول میکشه تا ویزا اکی بشه؟؟درضمن بگم کارت پایان خدمت هم ندارم.

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن ،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر کردید از انجایی که مجرد هستید سختگیری بیشتری به شما خواهد شد در صورتی که سابقه سفر خوبی داشته باشید نیز میتوانید اقدام کنید هزینه اخذ ویزا ۳۵۰یورو و حدودا پروسه سه هفته طول می کشد .میتوانید جهت بررسی مدارک لطف کنید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان مربوطه صحبت فرمایید.

امیر

سلام
من میخواستم برای یک دوره آموزشی ۳۰ روزه به یک دانشگاه در آلمان برم میخواستم بدونم میتونم از یکی کشور های شینگن که راحت تره ویزای شینگن بگیرم و بعد آلمان برم.
چه مدارکی لازم دارم که بتونم ویزای شینگن بگیرم برای ۳۰ روز سفرم بگیرم؟
چون ۲۰ ساله ام احتمال اینکه نتونم ویزا بگیرم زیاده؟
و اینکه حدودا چند روز طول میکشه تا ویزا بگیرم چون دوره برای حدود ۴۰ روز دیگست؟

سلام احتمال ویزا دادن به شما بسیار پایین هست و به ۴۰ روز دیگه تقریبا غیر ممکن هست که برسین،بهترین راه این هست که با پدر مادرتون اقدام کنید با توجه به سنتون

امیر

از طرف دانشگاه توی آلمان Acceptance letter دارم این تاثیری روی احتمال گرفتن ویزا داره(جدا از بحث ۴۰ روز)؟

پذیرش شرط اصلی اقدام هست منتها داشتن پذیرش به تنهایی گارانتی ویزا نیست و آفیسر شرایط دیگه ی شما رو مثل سن فاصله سنوات تحصیلی، تمکن مالی و … رو هم در نظر میگیره

احمد

سلام عرض میکنم
سال ۲۰۰۰ از سفارت فرانسه ویزا مالتی گرفتم ولی به دلیل مشغله کاری نتونستم برم الان متاهل هستم سند مسکونی دارم تمکن مالی هم دارم جواز کسب ندارم ولی کارت مباشر دارم در فروشگاه پدرم و سابقه پرداخت بیمه مستمر هم دارم به علاوه فیش واریز حقوق با این شرایط ممکنه ریجکت بشم

سلام
شرایطتون تقریبا خوبه و به احتمال زیاد ویزا میشید فقط خیلی مهم هست که پرونده درست چیده بشه و حتی شاید لازم باشه دعوتنامه براتون بزاریم

میلاد خالقی

با سلام
من داداشم از اتریش برام دعوتنامه فرستاده و رفتم سفارت اتریش با مدارک کامل پرینت ۳ ماه تمکن مالی ۷۰ میلیون سند ملک تک برگی بیمه تامین اجتماعی مدرک شغلی با حقوق ۴/۸۰۰/۰۰۰ هزار تومان متاهل هستم و ۱ دونه بچه هم دارم متولد ۶۸ هم هستم اما ریجگت شدم راهی هست برای رفع ریجگتی. ممنون میشم از راهنمایی شما.

راه خاصی نیست جز اقدام مجدد از سفارت دیگه و بدون دعوتنامه

ديويد تهراني

من سیتیزن دانمارک هستم و ٣۴ ساله اینجا زندگی میکنم ، تمام اون مدارک که شما میگویید را برادر و خواهرم دارند و بارها درخواست ویزا کردند به آنها ندادند با دعوتنامه معتبر من ، باید چکار کنند بتونند بیایند

سلام ایا قبلا ویزای شنگن داشتن؟

نويد

سلام من مهندس عمران وداری پروانه کسب نظام مهندسی ومتاهل با بک فرزند حساب به احتمال زیاد بتونم تا ٢٠٠ تو حساب مانده داشته باشم و کردش حسابم هم بد نیست به اسم خودم ۴ سند ملکی و به اسم همسرم نیز یک سند دو دانک هست خواستم بببنم به نظرتون ویزا میتونم بگیرم از فرانسه.

ادمین

سلام وقتتون بخیر شرایط اخذ ویزای شنگن به صورت کلی بدین صورت است که می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی برای اقدام هستید منتهی بهتر است که شرایط و مدارکون توسط کارشناسان بخش شنگن ما مورد بررسی قرار گیرد. با مشاوره رایگان در خدمت شما هستیم.

محمد کیانی

من ۳۶ ساله،شغل دارم،سند مالکیت دارم، گردش مالی هم خوبه،به کشورهای اطراف ایران سفر کردم. سال ۲۰۱۴ از سفارت چک ریجکتی دارم.
چقدر شانس اخذ ویزا شینگن الان دارم؟ شما بصورت تضمینی می تونید برای این مشخصات ویزا در بیارین؟

سلام هیچ کس هیچ ویزایی رو نمیتونه تضمین کنه ولی با توجه به شرایط شما به احتمال ۸۰٪ بهتون ویزا میدن ولی باید شرایطتون توسط همکارانم بررسی بشه

محمد کیان

برای بررسی با چه کسی باید هماهنگی انجام بشه؟ طول پروسه بررسی و دریافت ویزا چقدر هست؟

سلام
لطفا با دفتر تماس بگیرید و با خانم شهسواری صحبت بفرمایید
بررسی زمان نمیبره وقت سفارت هم معمولا برای ۱-۲ ماه آینده داده میشه و از زمان مصاحبه ۱۴ روز بعد جواب ویزا داده میشه

ديويد تهراني

نه نداشتن و نیامده اند به اروپا

باید پرونده بررسی شه به احتمال زیاد بتونیم مشکل رو حل بکنیم

عباداله کرمی

سلام. برای پسرم که نابغه است و عضو جامعه جهانی تیزهوشان mensaمیباشد وکارت عضویت دارد ایا این می تواند در دادن ویزای شینگن به ما کمک کند.

سلام این مسئله کمکی به ویزای توریستی اروپا نمیکند

عباداله کرمی

سلام.پس به نظرشما ازچه راهی میتونم اقدام کنم که بتونم پسرمو ببرم اروپا ادامه تحصیل بده

از طریق پذیرش تحصیلی میتونیم براتون اقدام کنیم لطفا با دفتر ۰۲۱۷۵۲۳۷ تماس بگیرین و با خانم اثباتی صحبت بفرمایید

شقایق صفاجو

سلام من متاهل هستم میخوام تنها سفر کنم کارمند هستم فیش حقوقی و بیمه هم برام رد میشه گردش مالی و مانده حساب رو بفرمایید که باید چطور باشه و اینکه چند درصد احتمال ویزا شدنم هست؟ و برای کدوم کشورها؟

سلام حدود ۸۰ میلیون تومان مانده داشته باشید اکی هست و به احتمال ۸۰% ویزا میشین

آریا احمدی

سلام ودرود …دانشجوی سال سوم دکترام، برای کنفرانس بین المللی مقاله فرستادم و میخوام شرکت کنم برای دریافت ویزا چ جوری باید اقدام کنم ؟ آیا ضمانت میخواد و بازه زمانی دریافت ویزا چقد هست؟..ممنون میشم اگه راهنمایی بفرماید

سلام آیا براتون دعوتنامه ارسال کردن؟

آریا احمدی

همایش برای فروردین سال آینده س، تا چند روز آینده پذیرش مقاله و دعوتنامه رو برام میفرستن .چیزی که مهمه برام بازه زمانیست که در اختیار دارم آیا میتونم در این بازه ویزا بگیرم و چه جوری اقدام کنم؟؟ ممنون از راهنماییتون

بله زمان کافی رو دارید فقط از کدوم کشور دارید دعوتنامه میگیرید؟

آریا احمدی

کشور فرانسه…..

بله از الان میشه وقت سفارت رو گرفت و باقی کار رو شروع کرد

امیر پناهی

سلام ۳۶سالمه مجردم کارشناسی مترجمی انگلیسی دارم شغل آزاد دارم چوار کسی به اسم خودم نیست سند ناوی ندارم میخام واسه کار یا ادامه تحصیل بدم اروپا واقامت دائم بگیرم بنظرتون امکانش هست ؟ ریجکت نمیشم ؟ از چه سفارتی اقدام کنم ؟ لطفا مشاوره بدین

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز پذیرش تحصیلی برای کشورهای کانادا،سوئد،فرانسه،انگلیس،ترکیه و اسکیل ورکر برای کانادا در خدمت شما هستیم جهت مشاوره و بررسی شرایط و مدارک لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

ali

سلام ، ۳۲ سالمه ، توی یک شرکت خصوصی کار میکنم با حقوقی در حدود ۳ میلیون ماهیانه. ملکی به ارزش تقریبی ۴۰۰ میلیون بنام دارم و حساب بانکی ۱۰۰ میلیون.
میخواستم بدونم برای من احتمال ریجکت ویزا برای ایتالیا وجود داره ؟
درضمن چند ماه پیشم برای جام جهانی دو هفته روسیه بودم.(برای تراول هیستوری گفتم)

سلام
اگر پرونده درست چیده بشه احتمال ریجکتیتون پایین هست و در شرایط امروز سفارت هلند منطقی تر هست برای اقدام

استادغلامی

با سلام
من دانشجوی دکترای امارات هستم وزیاد به امارات سفر کردم تمکن مالی وسند ملک وهمچنین حقوق ماهانه ۵ میلیون و چهار ونیم میلیون هم سود بانکی میگیرم ومجرد هستم صرفا میخوام مهر شینگن برای کانادا داشته باشم میشه راهنمایی کنم

سلام کاملا شرایط خوبی دارید اگر پرونده درست و بادقت انجام بشه به احتمال ۹۹% بهتون ویزا رو میدن ما ترجیحمون این هست که از هلند در حال حاضر براتون اقدام کنیم ممکن هست در زمان مراجعه شما شرایط تغییر کرده باشه و سفارت دیگه ای رو پیشنهاد بدیم

فاطمه رحمنی

سلام.من فرم ثبت نام رو پر کردم.اما خواستم بدونم که شرکت شما چقدر دستمزد میگیرن برای کمک در اخذ ویزا.و این که اگر فقط قصد داشته باشیم که ویزا داشته باشیم و حالا بعدا اگر خواستیم بریم مسافرت،میتونیم ویزا بگیریم یا اینکه شرط گرفتن ،اینه که حتما به مسافرت بری

سلام الزامی نیست که ویزا رو استفاده کنید هزینه ما ۲۵۰۰/۰۰۰ تومان هست که به زودی تغییر خواهد کرد

صادق

سلام
من به یک دوره ۹۰ روزه از سوی یک موسسه آمریکایی دعوت شدم که در هلند برگزار میشه ۷۹۹ یوروهم از اکتبر پرداخت کردم یک جلسه هم مصاحبه رفتم به بخش اقتصادی سفارت ولی ریجک شدم با بند ۲ و ۹ رای زن اقتصادی هم از این بابت تعجب کرده بود، خودم می دونم اشکال اولم این بود که ترجمه شناسنامه نداشتم چون در چک لیست بیزنس وی اف اس نبود و به کارمند وی اف اس هم که روز ملاقات این رو خواست گفتم لطفا وقت بده گفت نیازی نیست، ضمنا مدرک تمکن هم در چک لیست نبود لیکن من داشتم اما پرینت ۳ ماهه حساب نداشتم. اشکال دیگه مبلغ حقوق من بود در نامه شرکت که بجای IRR نوشته IRT یعنی تومان و این ممکنه به اشتباه انداخته اونها رو.
نامه مدرسه پسرم را دادم برای تضمین بازگشت و برای اقامت در اونجا تصویر پاسپورت دوستم را دادم که آدرس منزلش نزدیک محل دوره است.
این دوره ۱۴ ژانویه شروع میشه هفته اول هم نرسم مشکلی نیست آیا میشه کاری کرد؟
آیا باید اعتراض را برای هلند پست کرد یا از طریق سفارت امکانپذیره؟

سلام
زمانتون‌ خیلی کمه بعید میدونم بشه کاری کرد جز اقدام مجدد،تو این زمان کوتاه تنها پیشنهادی که میتونم بدم مکاتبه با کنسول هست

صادق

سلام
یعنی همه مدارک را مجددا ترجمه کنم و بعد ایمیل بزنم؟
در ضمن من همزمان که یک شرکت در پارک علم.و.فناوری دارم دانشجوی دکتری هم هستم البته دروسم تمام شده اگه گواهی اشتغال هم بفرستم اینها تناقض حساب نمیشه چون اونها دانشجوهاشون کا نمی کنند.
ولی مدرک مهمی برای بازگشت هست.
لطفا راهنمایی بفرمایید یا فردا بیام خدمت شما مدارک را ببینید مشکلی ایندفعه پیش نیاد. سپاسگزارم

به اون تاریخ اگر بخواهید برسید باید ایمیل بزنید به آفیسر و شرایطتون رو توضیح بدید احتمالش که اکی شه ضعیف هست ولی به امتحانش می ارزه،اگر ما بخواهیم اقدام کنیم باید توریستی اقدام کنیم و حدود عید خواهد شد

علیرضاپورزرین

مطالب ارائه شده توسط شرکت محترم نیلگام بسیار پر محتوا وبسیار عالی بود .به نوبه خود سپاسگذارم

سعید جوادی

سلام
من برای گرفتن ویزای کانادا باید ۲عدد ویزای شینگن تو پاسپورتم باشه
با توجه به اینکه از ایتالیا ریجکتی دارم تو ماه اکتبر امکان گرفتن ویزا از کشور چک رو دارم؟؟؟
مدارک شغلی و بیمه و مالی کامل دارم
از بابت سپردن وثیقه هم مشکلی ندارم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام بله میشه براتون ویزا گرفت ولی چک اصلا در حال حاضر جز انتخاب های ما نیست برای ویزای اولتون

سعید جوادی

ممنونم از جواب دهی فوری
به نظرتون از کجا اقدام‌کنم؟؟؟

عرفان

سلام خسته نباشید بلیط یه طرفه میخوام حوزه شینگن صفر تا صد میزان هزینش چقدر میشه؟

خواهش میکنم
در زمان های مختلف متغییر هست در حال حاضر ما هلند رو اقدام میکنیم

علی احمدی

سلام من میخواستم برای ویزای شینگن اقدام کنم .حساب مالی دارم.سندملکی دارم.جواز کسب هم دارم.ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام شرایط خوبی دارید میتونید خودتونم هم اقدام کنید با این تفاوت که اگر ما اقدام کنیم کمی با کیفیت تر پرونده رو میچینیم و اگر لازم باشه دعوتنامه میزاریم

سجی شاد

میخام هفت روز برم المان از ترکیه

مناسفانه برای ویزای شنگن از طریق ترکیه خدماتی نداریم

vahid

سلام
سپاس از پاسخگویی شما
من سی و پنج سالمه مجردم و با مادر زندگی میکنم و دیگر خاهر برادرام ازدواج کردن
من چه سندی برای سفارت ببرم تا نشون بده وابستگی عاطفی دارم و به خاطر مادرم برمیگردم ایران.سازمان یارانه ها و ثبت احوال هیچ نامه ای نمیدن نظر شما چیه؟

نیاز نیست این وابستگی رو نشون بدید
از اون مهمتر سفرهای قبلی شما،مدارک شغلی و مالیتون هست
لطفا راجب اونها به ما توضیح بدید

علیرضا

سلام کارمند هستم با بیمه و حقوق اداره کاری، پاسپورت سفید (خروج نداشتم) ماشین و آپارتمان دارم
گردش حساب بانکی آنچنانی ندارم چقد باید باشه?
ولی برای گرفتن نامه تمکن مالی از بانک باید سهام بورس بفروشم چقد باید باشه?
پول ضمانت نامه بانکی برگشت از سفر نمیشه نداد?
برای ویزای سوئیس میتونم اقدام کنم?

ما پیشنهاد میکنیم اول یک سفر بلغارستان برید و بعدش براتون اقدام بشه
ضمانت برگشت رو حتما میخواهیم

وحید ساین - @

۸۰م سه ماه که حساب جدید باز کردم دعوت نامه کنفرانسی المان با نامه از شرکت خصوصی و تایید نامه سازمان بهزیستی دال بر فعالت من در مراکز خصوصی و دکترا میخونم.بیمه ندارم ولی مالیاتهایی که از بابت کار یمانکاری میپردازم رو دارم

بهتر هست که از آلمان براتون اقدام نشه آلمان سفارت سختگیری هست

لی لی رستمی

من ۵ماهه باردارم وبه همراه همسر و پسر ۳ سالم مدت دوماهه که برای ویزا شنگن اقدام کردیم ولی هنوز زمان مصاحبه برامون تعیین نشده.بنظر شما بخاطر بارداری امکانش هست که به من ویزاداده نشه؟ زمان مصاحبه بعد از چن ماه تعیین میشه؟ ممنون از سایت خوبتون.

معمولا زمانی که اقدام میکنید وقت سفارت مشخص میشه و اگر متوجه بشن که باردار هستین ممکن هست که بهتون ویزا ندن

ساغر

سلام خسته نباشید
میخواستم ویزا شنگن برای هلند یا سوئیس بگیرم
متاهل هستم سند ملک و جواز کار و سند اجاره ی مغازه دارم گردش مالی ثابت ندارم ولی گردش مالی حسابم هفته ای ۱۰ _۲۰ میلیون در رفتو امد هستش میخواستم ببینم میتونم برای ویزا درخواست بدم؟و چند درصد احتمال قبولی دارم؟
و اینکه ایا با این وضعیت میشه هم من هم همسرم درخواست بدیم و قبول بشیم یا بهتره یکیمون درخواست بده؟و سوال اخر ک میتونیم پیش شما بیاییم ک کلا ویزا رو شما برامون بگیرید؟

بهتر هست که با همسرتون اقدام کنید مخصوصا اگر برای نوروز باشه بهتر هست باید دید مدارک همسرتون چی هست که بتونیم دقیق تر شانس ویزاتون رو خدمتتون بگیم

مهراد

سلام و خسته نباشید
نزدیک به ۴ سال بیمه تامین اجتماعی از یک شرکت خصوصی دارم
۳۰ سالمه
حقوق متوسط ۲.۷ م ت
متاهلم همسرم هم ۳۰ سالشه خانه دار
سند ملکی بنامم حدود ۳۰۰ م ت هست
به نظرتون یه حساب مشترک ۱۲۰ م ت واسه ۲ نفرمون بهتره یا جدا جدا نفری ۶۰ م ت و آیا این مبلغ کافیه؟
در حال حاضر برای اخذ ویزا از سفارت سوید هم اقدام می کنید و اگه آره با دعوتنامه سوید از طرف شما هزینش چقدر میشه ؟
با عنایت به شرایطی که گفتم, با دعوتنامه واسه سوید احتمال رجکت کمتره یا بدون دعوتنامه واسه هلند ؟
ممنون میشم به همه سوالات پاسخ بدین
پیروز باشید

سلام
حساب بانکی به نام شما حدود ۱۰۰ تومن و خانمتون حدود ۴۰ تومن از نظر ما منطقی تر هست
سفارت سوئد رو خیر اقدام نمیکنیم چون تجربه ای روش نداریم ما فقط میتونیم در تکمیل مدارک در کنارتون باشیم تجربه رو از این بابت خدمتتون میگیم که نمیدونم درصد ویزا دهی به شکل هست وگرنه روال همه ویزاها تقریبا یکسان هست
باتوجه به اینکه خدمتتون گفتم که درصد قبولی و ریجکتی سوئد رو نمیدونیم ولی حدس میزنیم که سفارت سختگیری باشه و اینطور میتونیم بگیم که با شرایط شما هلند و ایتالیا یا سفارت های دیگه که بسته به زمان اقدام انتخاب ما متفاوت خواهد بود احتمال ویزا شدن شما بالای ۸۰% هست

شری

ویزامیخوام هرکشوری ؟؟چکاربایدکنم؟

ادمین

سلام،سوالتون خیلی کلی می باشد،اگر منظور شما سفر به اروپا می باشد،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد این شرایط به صورت کلی می باشد میتوانید جهت بررسی مدارکتون لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید با سپاس.

حسین

سلام. من پروانه کسب ندارم اما گردش مالی من حدودا نشون از درآمد بالای ۵ تومن رو میده اما تو حسابم پول راکد نیست و اینکه متاهل هستم و خونه ام به نام خانمم هست
شرایطش رو دارم اقدام کنم؟

سلام به نظر من شرایط رو ندارید و احتمال ریجکتیتون بالا هست ولی توصیه میکنم با مشاور اصلی ما خانم شهسواری صحبت بفرمایید ۰۲۱۷۵۲۳۷

حسین

گرفتن پروانه کسب تاثیر داره؟چون میتونم اقدام کنم و بگیرم

بله قطعا تاثیر داره چون نشون‌میده شما در ایران وابستگی کاری دارید

علی

سلام و سپاس بابت مطالب مفید شما.
من دعوتنامه از یک کنفرانس برای مِی ۲۰۱۹ وین اتریش دارم. کل مدتی که قصد موندن دارم ۱ هفتس و فقط هم همونجا اقامت خواهم داشت.
ایا برای این مدت اقامت هم مانده حسابم بالای ۵۰ میلیون باشه؟ من ۱۵ دارم الان حسابم.
متاهلم. تنها میرم . یه ملک هم به نامم هست.
و اینکه ایا سند ملکی، سند ازدواج، کارت ملی، و … همه ترجمه بشه به المانی؟

بله همه مدارک باید به آلمانی ترجمه شه و حسابتون بهتر هست که ۵۰ تومن و بالاتر باید باشه

علی

با سپاس از پاسخگویی شما.
همون ترجمه عادی کافیه؟ یا ترجمه همراه با تایید وزارت امور خارجه و دادگستری باشه؟

سلام
خواهش میکنم
همون ترجمه رسمی کافیه و نیاز به تایید نیست

علی

سپاس از صبوری شما در پاسخگویی به پرسش ها.
برای ویزای اتریش باید از طریق خود سفارت اقدام کرد؟ من بهشون ایمیل زدم گفتن باید به
vfs global ایمیل بزنید و از اون طریق اقدام کنید.
ایا برای ویزای شینگن باید حتما از طریق vfs global در تهران اقدام کنیم؟ حتی برای ویزای توریستی؟

سلام
ممنون از همراهی شما
بله باید از طریق وی اف اس اقدام کنید

علی

مجددا ممنونم از صبوری شما.
در دعوتنامه من تاریخ ۱۷ تا ۱۹ می قید شده.
ایا می تونم در فرم ها و رزرو هتل و بلیط تاریخ رو مثلا۱۲ تا ۲۱ می انتخاب کنم؟ یعنی چندروز زودتر و دیرتر از تاریخ های قید شده.
شنیدم حتما باید تاریخ دعوتنامه باشه که خب دو روز خیلی کمه.

سلامت باشین
ما توصیه میکنیم همون تاریخ دعوتنامه رو بزنید خودشون حداقل ۷ روز رو بهتون میدن برای ویزای اول اینکار منطقی تر هست

علی

شمام سلامت باشین.
اصل دعوتنامه که نیاز نیس ؟ همون نسخه پی دی اف ایمیل بشه کافیه بعدش پرینت بگیرم ؟

تا اونجایی که ما اطلاعات داریم سفارت های اروپایی اصل دعوتنامه رو نیاز دارن

سارا

سلام من ۲۴ سالمه و مجرد هستم.سند مالکیت و گردش مالی دارم . شاغلم و بیمه هم برام رد شده می خواستم بدونم با داشتن دعوت نامه از اقوامم در بلژیک چقدر شانس گرفتن ویزا از سفارت بلژیکو دارم

تقریبا حدود ۷۰-۸۰ درصد شانس دارین ولی بهتر همکاران ما بررسی کنیم مدارکتون رو

سارا

ممنون از پاسختون
فقط اینکه بنظرتون اگر ویزای شینگنو تونستم بگیرم بعدش با این شرایط شانسی برای گرفتن ویزای توریستی کانادا دارم؟

سارا

چون می تونم از کانادا هم از اقوام دعوت نامه بگیرم

بله اگر دعوتنامه از طرف بستگان درجه یک باشه با یک ویزای اروپا میتونید اقدام کنید

اقوام درجه یک هستند؟

سارا

نه درجه یک نیستن ولی چندین ساله که اونجا هستن و شرایط خوبی دارن برای اعتبار دعوتنامه

توصیه میکنم که پرونده قوی تر بشه و بعدا اقدام کنید

زهرا

سلام. من دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه تهران هستم و همسرم هم شغل آزاد دارن ؛ حساب بانکی بالا و سند خونه و اینحور مسائل مالی مون اکی هست ؛ گواهینامه اشتغال به تحصیل و مدارک ترجمه شده ی دانشگاه رو هم دارم. قصد داریم به یه سفر به چند کشور تو نوروز امسال اقدام کنیم منتها نمیدونم از کدوم کشور و چه جوری اقدام برای ویزا کنیم که رد نشه. میشه. راهنمایی کنین

ما ترجیح میدیم از هلند یا ایتالیا براتون اقدام کنیم

زهرا

یعنی اگر فرضا از ایتالیا اقدام کنید چند درصد احتمال میدید ویزا بگیریم برای سفر نوروز ؟

به احتمال ۸۰-۹۰ درصد بهتون ویزا میدن

امین آریانژاد

سلام
از بندر عباس مزاحمتون میشم
راجع به ویزای شینگن واسه پدرم
ایشون تصمیم اخذ ویزای کانادا رو دارن
شنگن نرفته تا الان
کلا باید چیکار کنه
تمکن مالی داره ( خونه و ملک و باغ و چند دستگاه کامیون ) ولی حساب بانکیش قوی نیست . یعنی کلا پول نگه نمیداره .
راهنمایی کنید لطفا . ممنون

سلام برای کانادا حداقل دو ویزای شنگن نیاز هست که داشته باشین و حداقل موجودی ۸۰ًمیلیون تومان رو در حسابشون باید داشته باشن

امین آریانژاد

برای هر نفر ؟
یعنی ۸۰ تومن پدرم و ۸۰ تومن مادرم ؟!؟

برای دو نفر حدود ۱۲۰ تومن کافیه ولی یکجا نباید به حساب بیاد و لازم هست که مدارکشون رو دقیق تر بررسی کنیم

امین

سلام.دایی من برای اسپانیا دعوتنامه برام گرفته ولی در ارسالش مشکلی پیش اومده.با کپی دعوتنامه هم میشه واسه سفارت اقدام کرد؟ممنون

سلام متاسفانه سفارت کپی قبول نمیکنه و باید حتما اصل دعوتنامه باشه،بهتر هست راهی پیدا کنید تا زودتر به دستتون برسه

سانی شعری

سلام خسته نباشید
من اقدام کردم برای شنگن از هلند متاسفانه ریجکت شدم ، مدارکم خیلی قوی بود ، بند های که برام هایلایت کردن ۲ و ۸و ۹ بود در حالیکه من واچر هتل و رزرو بلیط و … داشتم شما میتونین کمکم کنین ؟
البته اینم بگم که از آژانس اقدام کرده بودم و متاسفانه اونا واچر هتل شون الکی بوده چون زنگ زدم و از اون هتل پرسیدم رزروی برای ما صورت نگرفته بوده ، الان میخوام اعتراض بزنم به نظر شما تاثیری داره ؟؟
ممنونم

سلام
تا اونجایی که ما میدونیم اعتراض تاثیری نداره و بعد از اینکه مدارکتون رو چک کردیم باید مجدد براتون اقدام کنیم

فرحناز کبودی

۵۱ ساله. زن و متاهل. بازنشسته آموزش و پرورش. فوق لیسانس زبانشناسی. سند ملکی دارم. چقدر شانس گرفتن ویزای شینگن برای سفر به آلمان دارم و چقدر طول می کشه؟

سلام
اطلاعات کامل تری باید به ما بدید ولی با همین اطلاعات به احتمال ۸۰٪ بهتون ویزارو میدن البته از کشوری بجز آلمان

مدینه زیوری

میخواهم ویزه شنگن بدست بیاورام من در کابل زندگی می کنم چطور می توانم از ایران بدست بیاورام و موضوع دگه که میخواهم اقامه بگیرم در المان آیا از طریق ویزه شینگن میشه بگیرم پناهندگی

سلام اگر مدارک کاری مالی و اقامت ایران رو داشته باشین امکان پذیر هست

ستاره سروش

با عرض سلام و خسته نباشید، من و همسرم میخواییم ویزای توریستی ایتالیا رو بگیریم، قصد داریم حدود دو هفته در ایتالیا بمونیم. تمام شرایط گرفتن شینگن رو هم داریم. میخواستم بدونم هزینه اینکه شما برای ما ویزای شینگن بگیرید چقدر میشه؟ و سوال دیگر اینکه ما قصد داریم مرداد ۹۸ سفر کنیم، چه زمانی باید اقدام کنیم که تا آخر تیر ویزامون رو گرفته باشیم؟

سلام هزینه ما برای هر نفر ۳۰۰ یورو هست فکر میکنم اگر خودتون بخواهید وقت سفارت رو بگیرید و اقدام کنید اواسط اردییهشت زمان مناسبی باشه

اتنا

سلام
من همسرم المان هستش و من هم ۶ ماه دیگه حدودا وقت سفارت پیوست دارم ولی می خوام قبل اون یه سفر به اونجا برم به نظرتون می تونم اقدام کنم یا ریجکت میشم .با توجه به اینکه خودم پیش پدرم کار میکنم و برای حساب بانکی مشکلی ندارم و وثیقه هم جواز کسب پدرم هست

اگر براتون بیمه رد میشه مدارک مالی خوبی دارید و ترجیحا سندی به نامتون باشه به احتمال ۸۰ درصد ویزا میشید ولی از سفارت آلمان با توجه به سختگیر بودنش صلاح نیست که اقدام کنید و بهتر هست از سفارت های دیگه اقدام بشه

اتنا

اینکه بدونن همسرم اروپاست مشکل ساز نمیشه برام.یا اینکه اصلا نیازی نیست که بگم

هانیه ابراهیمی

سلام ببخشید میشه خواهش در مورد شرایط و چه چیزهایی باید داشته باشی برای دریافت و یا درخواست ویزا، البته برای پسر زیر سن قانونی؟؟؟

هانیه ابراهیمی

و محصل هستش و هیچ حساب بانکی یا ملکی به اسمش نیست باید در این خصوص چه کارهایی انجام داد

ایسون باید با پدر مادر بصورت خانوادگی اقدام کنه

علیرضا رامندی

سلام من ۴۱سالمه.شغل نیمه دولتی دارم .۱۹سال سابقه بیمه دارم.بافیش حقوق ۳میلیونی وحکم وغیره ..گردش حسابمو میخوام به راهبندازم تا۱۰۰میلیون…یکجا واریزکنم .میخوام شینگن بگیرم باهدف مولتیپل کانادا.البته دختروهمسرم ایران میمونن.قصد سفربه کانادا ندارن .امکان ویزاشدنم هست

سلام پول رو که یکجا واریز نکنید و حتما دو ویزای اروپا رو بگیرید

Maziyar

با سلام خدمت ادمین محترم .خواستم یه سوال بپرسم.آیا اونایی ک سنشون بالای ۱۸ ساله میتونن ویزای شینگن بگیرن مثه خودم

سلام بله میتونید اقدام کنید ولی اگر سنتون حدود ۱۸ سال هست بهتر هست که با پدر مادرتون اقدام کنید

زهرا فکرانه

سلام…
وقت بخیر.
میخواستم بدونم شما تو کدوم مدرک لازم برای شنگن مسافر رو همراهی میکنید و روند کار چجوری هستش…
متشکرم از وقتی که می گذارید.

سلام ما فقط میتونیم برای شما دعوتنامه بزاریم وقت سفارت بگیریم و مدارک رو بچینیم

میثم

سلام .من متاهل هستم و یک فرزند ۲ ساله دارم.اگه شینگن اتریش بخوام چقدر هزینه داره.میخوام برم اقامت بگیرم

هزینه ویزا همونطور که در این صفحه زده شده ۴۰۰ یورو هست و این ویزا فقط توریستی هست و شامل اقامت نمیشه

حمید مرادی

سلام
برای اخذ ویزای شینگن از سفارت آلمان . جهت حضور در نمایشگاه رنگ نورنبرگ . چقدر زمان لازم است و هزینه آن چقدر است؟
میتوانم دعوتنامه نمایشگاه را بگیرم .

اگر دعوتنامه رو داشته باشید فقط بحث وقت گرفتن و چیدن پرونده و… هست هزینه ۲/۵ میلیون تومان میباشد

حمید مرادی

ممنون از پاسختون ، دعوتنامه ظرف ۲ الی ۳ روز از برگزار کننده نمایشگاه دریافت میشه و نمایشگاه از ۱۹ تا ۲۱ مارس هست . آیا زمان کافی هست ؟ بقیه مدارک شامل تمکن و گواهی ها و اسناد شرکت سریع آماده میشه.

ترجمه مدارک زمان زیادی نمیخواد فقط وقت سفارت هست که تاریخ های موجود رو باید با همکاران ما چک کنید ۰۲۱۷۵۲۳۷

لیلی

سلام و وقت بخیر
برای ویزای کانادا قصد گرفتن ویزای شینگن داریم، من و همسر و دو فرزند ۱ و ۳ ساله م.
مسیری که کمترین هزینه رو داشته باشه کدومه؟ حتمن باید سفر هم بریم؟ یک ویزای شینگن کفایت میکنه؟

اگر دعوتنامه کانادا از بستگان درجه یک دارید یک شنگن کافی هست در غیر این صورت ۲ سفر حتی کوتاه یک روزه باید به اروپا داشته باشید

سعید

سلام خسته نباشید
با این شرایط ویزای هلند میتونم بگیرم :
۵۰ میلیون موجودی
۳۰ ساله
در حال تحصیل در دانشگاه
برنامه دقیق سفر ۲۵ روزه به اکثر نقاط هلند
سفر های خارجی ترکیه گرجستان ارمنستان امارات بیش از ده بار
اقامت ترکیه هم دارم
احتمال ریجکتی چقدره؟
با تشکر

مدارک شغلی چه چیزی میتونید ارائه بدید؟

سعید

بدون مدارک شغلی

سعید

مدرک شغلی ندارم

متاسفانه ما کمکی نمیتونیم بهتون بکنیم

حسین خسروی

سلام وقت بخیر.
اینکه فرمودین ویزای شینگن با ۲٫۵ میلیون. شرایطش چیه الانم میشه گرفت؟ ممنونم

در خود صفحه شنگن توضیحات کامل هست فقط قیمت الان به ۳۵۰ یورو تغییر کرده

کریمی

با سلام زن متاهل دارای دو فرزند ۳۱ ساله هستم که برای ویزای کانادا نیاز به دو شینگن دارم گردش مالی خوب دارم از نظر وثیقه هم مشکلی ندارم سند به نام دارم بیمه ندارم اما مدرک شغلی دارم با درامد ماهی چهار تمن بچه هامم با اینکه کوچیکن نمیخوام با خودم ببرم برای ویزای خودم میخوام اقدام کنم شینگن رو تو پاسم سفر زیادی نخورده اما قبل شینگن میخوام یک سفر برم شما کجا رو پیشنهاد میکنید دوم اینکه با این اوصاف احتمال ریجیکتم چقدره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام تقریبا شرایط خوبی دارید من پیشنهاد میکنم که به بلغارستان تشریف ببرید

معصومه محبوبی

سلام . ۲۸ ساله مجرد با ۸ سال سابقه کار و بیمه
میانگین گردش شش ماه ۳۰۰ میلیون تومان
سابقه سفر نداشتم
تمکن مالی تا ۱۰۰ میلیون هم میتونم داشته باشم
ویزا فرانسه یا هلند میشه گرفت؟

بله با شرایطی که فرمودین فکر میکنم به احتمال ۹۰% بتونیم ویزا را براتون بگیریم

صابر محسن زاده

سلام.خسته نباشید..
من سند ملکی بنام خودم ندارم..ولی حساب بانکی ۱۰۰ به بالا و درحال گردش مالی خوب دارم..شغلم آزاد..مدرک شغلی ندارم…مجرد هستم…چقد احتمال گرفتن ویزا رو دارم !؟

سلام احتمالش خیلی ضعیف هست شما باید به نحوی ثابت کنید که منبع درآمدتون چی هست

صابر محسن زاده

میتونم از یه شرکت خصوصی نامه بگیرم که اونجا مشغول بکار هستم

یله میتونید ولی هر سفارتی نمیپذیره که شما براتون بیمه رد نشه بهتره که با کارشناس ارشد ما خانم شهسواری مشورت کنید ۰۲۱۷۵۲۳۷

Mehdi A

سلام
بنده از کشور آلمان دعوتنامه نمایشگاهی دارم…مدارک شغلیم از شرکت معرفی نامه کارفرما و غیش حقوقی ولی سابقه بیمه ندارم
مدارک مالی هم گردش حساب متوسط و تمکن مالی حدود ۵۰۰ میلیون دارم
چقد شانس دارم ویزا بگیرم؟

رویا گلبن

باسلام .میخواستم برای مسافرت به هلند ویزا بگیرم .دانشجو هستم متاهل وحساب بانکی وبیمه وشغل عالی .مدارک زبان انگلیسی معتبر .چند درصد موفق میشم ویزا بگیرم ؟تک فرزندم .فقط سفری تحصیلی به استانبول داشتم مدت یک ماه .

به احتمال ۸۰ درصد بهتون میدن شرایط خوبی دارید

رویا گلبن

باسلام .میخواستم برای مسافرت به هلند ویزا بگیرم .دانشجو هستم متاهل وحساب بانکی وبیمه وشغل عالی .مدارک زبان انگلیسی معتبر .چند درصد موفق میشم ویزا بگیرم ؟تک فرزندم .فقط سفری تحصیلی به استانبول داشتم مدت یک ماه .خیر بار اول هست پیام میگذارم وادرس ایمیل میدم

حسین امیری

سلام ، یک فرد متاهل هستم حسابم ۱۰۰ میلیون توش پول هست و یه سند ملکی هم دارم ، حقوقم هم حدود ۵ میلیون در ماه هست
تا به حال به خارج از کشور سفر نکردم ، شما پیشنهادتون بدای کدوم سفارت هست و ایا احتمال ریجکت شدن هست یا نه؟

احتمال ریجکتی که همیشه وجود داره ولی در شرایط فعلی ما صلاح میدونیم که از ایتالیا براتون اقدام کنیم

زهرا اس

سلام. من تا حالا سفر خارجی نرفتم.
درآمدم بد نیست و سند و حساب بانکی هم دارم و میخوام برای بار اول برم فرانسه و ایتالیا.
پارسال ریجکت شدم و دوباره میخوام اقدام کنم برای اول تیر. ممکنه راهنماییم کنید؟
دوست ندارم دوباره ریجکت بشم و ده روز برام کافیه.

سلام بهتر هست که براتون دعوتنامه بذاریم که شانستون بالا بره

رضا وکیلی شریف

با سلام…..آیا فردی بدون توانایی مالی صرفا با پیشنهاد کاری(کارمند شرکت خصوصی معمولی) و یا دعوت اقوام بعنوان مهمان میتواند ویزای شینگن دریافت کند یا نه؟؟؟؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید……

سلام بله میتونید ولی حداقل شرایطی که در همین صفحه گفته شده رو باید داشته باشید

ساغر

سلام
۳۷ سالمه و مجرد
سند ملکی دارم و مشغول به کار و بیمه هم برام رد میشه
حساب بانکی زیر ۵۰ تومن هست.
چند درصد احتمال ویزا گرفتن هست؟
البته هدفم از شینگن گرفتن ویزا کانادا هست.
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

سلام اگر حسابتون رو به ۷۰-۸۰ تومن برسونید به احتمال ۸۰% میتونیم براتون ویزا بگیریم

پندار نیک

آیا اگر از تاریخ ریجکتی یک سال گذشته باشد برای رفع ریجکت می توان از طریق شما اقدام کنیم؟

سلام بله مشکلی نیست و میتونیم مجدد براتون اقدام کنیم

شيما ع ب

سلام،٢۶سالمه مجرد،سند،مدارک شغلی،گردش حساب دارم.بیمه ندارم تحت پوشش پدر هستم، مانده حساب حدود۶٠_٧٠تومن.
سابقه سفر فقط چند بار ترکیه
برای ویزای شینگن میخوایم خانوادگی اقدام کنیم ۴نفریم برادرم مجرد٣۴ساله شرایط منو دارن بیمه هم دارن پدرم ۶٠ساله مدارکشون قویتر هست،مادر خانه دار.چقد شانس ویزا شدنمون هست؟
در اصل شینگنو واسه قویتر شدن توریستی کانادا میخوایم

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز… در ابتدا بهتر هست خانوادگی اقدام نفرمایید. مدارک شغلی و مالی شما باید توسط کارشناسان برسی شود تا بتوانیم شانس ویزای شما را تخمین بزنیم لطفا جهت مشاوره رایگان با ۰۲۱۷۵۲۳۷ تماس بگیرید.

شایان علیزاده

وقتتون بخیر
قصد اقدام برای توریستی شنگن رو دارم.
تا به حال سفر خارجی نداشتم.
۲۷ سالمه. مجردم. ۳ سال سابقه بیمه دارم . موجودی بانکی تا ۵۰ تومن
واسه کدوم کشور اقدام کنم؟

توصیه میکنیم حسابتون رو بهتر کنید و ابتدا یک سفر به بلغارستان داشته باشید

مهران محبی

با سلام و احترام من ۳۱ سالمه و متاهل هستم سند ملکی دارم تمکن مالی ۸۰ میلیون و مانده حساب ۵۰ میلیون هستش با همسرم قصد اقدام جهت ویزا توریستی حوزه شینگن را داریم، تجربه سفر به کشورهای اطراف ایران هم داریم از نظر کارشناس محترم نیلگام آیا ما شانسی برای ویزا داریم؟

سلام بله از نظر من شما شانس ویزا شدن رو دارین

عصمت

سلام میخواستم بدونم مانده حساب چقدر باید باشه که ویزا بتونم بگیرم؟و اینکه هر کدوم از اعضای خانواده باید مانده حساب مشخصی داشته باشند یا یه نفر کافیه؟۵۰تومن دارم میتونم یا نه؟

حدودا برای هر نفر ۸۰ میلیون تومان لازم هست

زبیر ریگی

با عرض سلام
من میخوام ویزای توریستی کانادا روبگیرم ک نیاز ب ویزای شنگنه
مدارکی ک در حال حاضر دارم :
کارت ملی و شناسنامه
پایان خدمت گواهینامه
مدرک اینترمدیت زبان انگلیسی
سند ازدواج
سند ملک
مدرک لیسانس
گواهی تمکن مالی ۶۰ میلیون ک یک هفته پیش گرفتم .
همه مدارک ترجمه شده ان.
الان هم استانبول هستم .
تو پاسپورت من مهر کشورهایترکیه و پاکستان وجود داره.
شانس گرفتن ویزام چقدره ؟؟

سلام تقریبا شانستون خیلی کمه نیاز هست که قبلش به اروپا سفر داشته باشید مگر اینکه دعوتنامه از بستگان درجه یک در کانادا داشته باشید

Tabitha

بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون متشکرم

مریم

سلام ،اگر یک بار برای ویزای اقامت المان ریجکت شده باشم و الان بخوام برای ویرای شنگن از طریق سفارت المان اقدام کنم ریجکتی اقامت تاثیری تو ویزای شنگن میزاره ؟

سلام
بله تاثیر داره و توصیه میکنیم با توجه به سخت گیر بودن آلمان از کشور دیگه ای اقدام کنید

الهه

سلام من قبلا همه موجودیمو ارز خریدم ، میتونم یورو بزارم حسابم و پرینت حساب بگیرم؟ چقدر باشه کافیه ؟ و چقدر قبل از مصاحبه باید تو حسابم باشه ؟

سلام سفارت به گردش ۳ ماه شما کار داره و حساب ارزی رو احتمالا قبول نمیکنه

زهره علیزاده

سلام.۲۹ ساله و مجرد هستم،قصد گرفتن ویزای توریستی امریکا رو دارم ،اکثرا گفتند که باید سابقه گرفتن “ویزای شینگن” داشته باشم،شاغل نیستم،برای تمکن مالی،سند چه ملکی و با چه ارزش پولی اوکی هست؟و کدام کشور باید اقدام کنم؟با کمترین هزینه میخوام صرفا شانس ویزای B2امریکا رو بالا ببرم.ممنون از پاسخ شما.

سلام الان سفارت آمریکا اصلا در شرایطی نیست که به کسی ویزا بده و در شرایط خیلی خاص ویزا صادر میکنه

رامین میلان

سلام
من ۲۵ سالمه لیسانس اقتصاددارم کشورهایی هم که رفتم ترکیه وعراق هستش الانم شدید دنبال کار درخارج از کشورم همه جور کاری هم ازدستم برمیاد حتی کارگری خلاصه اگه میتونیین راهنماییم کنید که برای کار به یک کشورخارجی برم ممنون میشم شماره تماس۰۹۱۴۸۳۴۲۳۳۹

سلام در حال حاضر خدمات اعزام نیروی کار رو نداریم ولی به احتمال خیلی زیاد بزودی به خدماتمون اضافه میشه

میلاد زمانزاده

سلام
بنده شغل انلاین دارم (بورس) و طلا فروشی انلاین برای سفر به ایتالیا نیاز به شنگن دارم
با این شرایط قادر به اخذ شنگن هستید ؟

ادمین

سلام وقت بخیر باید گواهی شغلی ارایه دهید با توجه به این که شغلتون انلاین است و بدین صورت کار می کنید یک سری جاها با شما قرارداد بسته می شود باید به عنوان گواهی شغلی آن ها را ارایه دهید .

احمد

سلام من ۳۶ سال سن دارم متاهل و دوتا پسر دارم که یکیشون مدرسه میره .کارم بازرگانیه .کارت بازرگانی دارم .سند ملکی ندارم ولی حساب بانکیم خوبه .خواهرم اقامت بلژیک داره میتونه دعوت نامه بفرسته.تا حالا هم فقط به کشورهای نزدیک سفر کردم.اگه اقدام کنم ویزا میشم یا احتمالش کمه؟ لطفا راهنمایی کنید .با تشکر

ادمین

سلام.وجود دعوت نامه شانس ویزای شما را بالا می برد برای اخذ ویزای شنگن وجود گواهی شغلی و مالی و سابقه سفر(سفر به کشورهای لیبل دار مانند چین ،روسیه،کره،بلغارستان و …) خوب نیز مهم است ،می توانید جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

سيروان

با سلام و احترام من ٣٩سالمه و متاهل هستم و کارشناسی ارشد عمران و شرکت خصوصی راه سازی دارم و حدود١٣سال سابقه بیمه دارم ولی الان بیمه رد نمیکنم سند ملکی دارم تمکن مالی هم دارم ولی دعوت نامه ندارم و با همسرم و یک دختر ٩ساله قصد اقدام جهت ویزا توریستی حوزه شینگن را برا تابستان داریم، تجربه سفر به کشورهای اطراف ایران هم داریم از نظر کارشناس محترم آیا ما شانسی برای ویزا داریم؟

ادمین

سلام برای اخذ ویزای شنگن وجود گواهی شغلی و مالی و سابقه سفر (به خصوص سفر به کشورهای لیبل دار مانند چین،روسیه،بلغارستان و …)مهم می باشد .وجود دعوت نامه الزامی نیست فقط شانس ویزای شما را بالا می برد .می توانید جهت بررسی مدارکتون با کارشناسان ما صحبت کنید و سپس اقدام فرمایید.

کریمی

سلام وقت به خیر
من با ۵ویزاهای قبلی که اخریش از کشور هلند هست و ۲ تاش تو سال ۲۰۱۸اقدام کردم تمکن بالای ۲۰۰ و روزنامه رسمی شرکتم و بیمه و سند ملکی چقدر شانس برا من می بینید چون شنیدم هلند الان ویزا نمیده و یه مقدار نگران هستم ممنون

ادمین

سلام سابقه سفر و شرایط خوبی دارید و احتمال ویزا شدنتون بالاست ولی چیده مان و تنظیم مدارکتون برای اخذ ویزا مهم می باشد بهتر است که برای بررسی مدارکتون و اقدام مجدد با کارشناسان ما صحبت فرمایید.

morteza azimi

سلام. من یه مهندس ۳۱ ساله هستم که دوتا خاله هام توی اتریش زندگی می کنند. می خواستم برای ویزای شنگن اتریش اقدام کنم. توی سایت نوشتید تمامی مدارک باید به زبان المانی ترجمه بشه. آیا ترجمه آلمانی نامه بانک هم لازمه یا انگلیسی باشه کافیه؟ حداقل چقدر باید توی حسابم داشته باشم؟
ممنون

ادمین

سلام ،بانک به لاتین خودش ارایه می دهد کافی است و حداقل ۷۰ میلیون داشته باشید

سارا

سلام بنده برای چند روز آینده وقت سفارت دارم. قید شده که بیمه درمانی با پوشش حداقل ۳۰ هزار یورو تهیه کنم. لطف میکنین راهنماییم بفرمایین؟ متشکرم

ادمین

سلام از جایی که برای گرفتن بیمه قصد دارید اقدام کنید ،بفرمایید که بیمه تا سقف ۳۰هزار بورو میخواهید که براتون صادر کنند در واقع پوشش درمانی شما در هنگام سفر می باشد.

سیروس

با سلام
من حسابدار یک رستوران ( متعلق به برادرم) با سابقه ای بیمه ای چندین ساله هستم. متاهل می باشم و توان مالی خوبی دارم. سند مالکیت ندارم و سفر خارجی هم نداشته ام. آیا شانسی برای اخذ ویزا دارم؟ پیشنهاد شما قبل از مراجعه به شما چیست؟

ادمین

سلام از لحاظ شغلی شرایط خوبی دارید از لحاظ مالی هم باید حسابتون دارای گردش باشد و هر فرد حداقل تمکن مالی ۸۰ میلیون تومان می باشد منتهی سابقه سفر نیز نکته مهمی است پیشنهاد ما این است که قبل از اقدام برای ویزای شنگن سفر رفته باشید به خصوص سفر به کشورهای دارای لیبل همچون روسیه ،چین ،بلغارستان به این دلیل که بدون هیچ سفری اگر برای ویزای شنگن اقدام فرمایید احتمال ریجکتی دارید.

سجاد

سلام من ۳۴ سالمه و از کارافتاهستم .قبلا در بانک کار میکردم مجردم و یک واحد آپارتمان دارم برای من شانسی وجود داره؟

برای گرفتن ویزای شنگن نیاز به مدارک شغلی مالی و ملکی هست باید حتما اشتغال به کار داشته باشید و معلولیت شما برای ویزا برای شما محدودیتی ایجاد نخواهد کرد به شرط منطقی بودن مدارک

جعفر عسكريان

سلام دختر من با ٢٣ سال سن دانشجوی سال ۵پزشکی دراستانبولدانشگاه مارمارا میباشد میخواییم مولتی کانادا براش بگیریم جهت شنگن با توجه به دانشجو بودن که فاقد سند ملکی ویا تمکن درایران نیست چه کار باید کرداینجانب همه شرایط مال را دارم ایا نیاز به باز کردن حساب ارزی در ترکیه هست

سلام ایشون بهتر هست که با خودتون اقدام کنند و از مدارک شما بهره مند شند

امیررضا

الان کدوم کشور های حوزه شینگن راحت تر ویزا می دهند شما از کدوم کشور ها بیشتر اقدام می‌کنید؟

سلام در زمان مختلف متغیر هست ولی در حال حاضر سفارت ایتالیا در تهران و هلند در تهران شرایط بهتری دارند

امیررضا

یه سوال دیگه
من الان سند ملکی ، جواز کسب، دارم و متاهل هستم و تمکن مالیم حدود ۱۸۰ تومن هستش چند درصد احتمال ویزا گدفتن را دارم؟

ادمین

سلام برای اخذ ویزای شنگن گواهی شغلی و مالی سابقه سفر خوب مهم می باشد از لحاظ شغلی و مالی مشکلی ندارید و این که متاهل هستید هم گزینه خوبی می باشد چون به مجردها سختگیری بیشتری می شود می توانید مدارکتون ارایه دهید سابقه سفرتون هم اگر خوب باشد شانس ویزا شدن را دارا می باشید

فرید چ

سلام وقت بخیر.
ببخشید سند ملک باید تک برگ باشه حتما یا با سند قولنامه ای محضری هم امکان داره برای ویزا اقدام کنم؟ممنون

ادمین

سلام.تفاوتی ندارد، در صورتی که مبایعه نامه ارایه دهید باید کدرهگیری داشته باشد.

نازنین سادات خدادادی

Title deedدر مدارک مورد نیاز چیست؟

ادمین

سلام منظور سند ملکی می باشد.

بابک

سلام وقت بخیر . ارائه اسناد ملکی کپی برابر اصل باید باشه یا اصلش رو تحویل بدیم

سلام سفارت ها ترجمه مدارک رو معمولا میخوان و نیازی به اصل اون ندارند

افسانه فلاح

سلام
من و همسرم قصد اخذ ویزای شنگن رو داریم
عمو من در هلند اقامت داره و زندگی میکنه آیا با دعوتنامه میتونیم جفتمون ویزا اخذ کنیم چه مقدار ضمانت باید بزاریم؟

ادمین

سلام.وجود دعوت نامه شانس ویزا شما را بالا می برد ولی موارد دیگری هم در اخذ ویزا دخیل است از جمله سابقه سفر شما ،گواهی شغلی،مالی ،تنظیم فرم ها و مدارک و …. ضمانت بازگشت هر فرد ۵۰ میلیون تومان می باشد.

خاطره حسین زاده

سلام خسته نباشید دخترم دانشجو درمجارستان است برای اینکه خواهرش که بالای ۱۸سال هست بخواهد پیشش برود ایا دعوتنامه نیاز است ؟اگر والدین بخواهند بروند چطور ؟ایا نیاز است که دعوتنامه بفرستد؟

ادمین

سلام،دخترتون اگر در آنجا شرایط مالی خوبی دارند، می توانند برای شما دعوت نامه ارسال کنند.اگر که در خوابگاه هستند و شما اسپانسر ایشون هستید و شرایط ارسال دعوت نامه را ندارند هدف از سفر را دیدار فرزند در نظر بگیرید.

میلاد ساعدی

سلام
بنده متاهل هستم و ۲۷سال سن دارم می‌خوام با همسرم و مادرم و بچه ویزای شینگن بگیرم درخواست هم دادم گردش مالیم خوبه مانده حساب همه مون بیشتر از ۷۰میلیون هستش .واسه بلژیک می‌خوام ویزا بگیرم چند درصد احتمال داره ویزابشیم.
ممنون که وقت گذاشتید

ادمین

سلام برای اخذ ویزای شنگن علاوه بر گواهی شغلی و مالی خوبی که شما ارایه می دهید سابقه سفری که از قبل داشتید و هدف از سفر نیز مهم می باشد .(اگر از قبل سابقه سفر شنگن نداشته اید پیشنهاد ما این است که خانوادگی اقدام نکنید)اگر سابقه سفر خوبی از قبل نیز داشته باشید شانس ویزای شما بالا می باشد البته پاسخ ویزا به مدارک و سفارت بستگی دارد.

فاطمه

سلام. من و همسرم هر دو برای ویزای جاب سیکر المان اقدام کردیم و برای ماه بعد وقت داریم. با توجه به مدارکمون احتمالش زیاده هر دو ویزا بگیریم ولی گفتن احتمال ویزا دادن به پسر دو سالمون خیلی کمه چون این نوع ویزا اساسا همراه نداره. سوال من این هست که من میتونم اگر وبرای پسرم درخواست ویزای شنگن بکنم اگر ویزای خودمون اوکی بشه؟ بدون پسرم نمیتونم ۶ ماه برم آلمان و این ویزای شنگن حتی اگه برای یک ماه هم به پسرم اجازه ورود بده کمک خیلی بزرگی خواهد بود

ادمین

سلام در ابتدا صبر کنید پاسخ ویزای خودتون بیاید سپس درخواست ویزای توریستی را بدهید.

فاطمه

این حرفتون یعنی امیدی هست برای گرفتن ویزای پسرم؟فکرم حسابی مشغول شده بیشتر از یکساله منتظر وقت سفارت بودم و همین چند وقت پیش فهمیدم ممکنه به پسرم ویزا ندن

ادمین

سلام بله احتمال ویزای پسرتون زیاد است چون نمی شود والدین بروند و کودک تنها بماند با این حال تصمیم نهایی با سفارت می باشد.

فاطمه

سلام من قبلا ازتون سوالی پرسیده بودم راجع به ویزای پسرم. خودم و همسرم ویزای جاب سیکر گرفتیم و برای پسرم ویزای توریستی میخوام. چطور باید اقدام کنم؟

ادمین

سلام ویزای توریستی شنگن قصد دارید اقدام کنید؟و این که پسرتون سنشون چقدر می باشد؟شرایط کلی اخذ ویزای شنگن بدین صورت است،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد ما میتوانیم براتون از سفارت مدنظرتون برای اخذ ویزا اقدام کنیم.در خدمت شما هستیم.

صبا

سلام، من و همسرم میخوایم یک هفته به ایتالیا سفر کنیم( تعطیلات خرداد ماه)‌ و ویزای توریستی میخوایم، شرایطمون به صورت زیره، چقدر شانس داریم برای دریافت ویزا
آقا:‌ ۳۳ ساله دارای ۴ سال سابقه بیمه، نامه اشتغال به کار و مرخصی، تمکن مالی ۱۰۰ میلیونی و گردش حساب بالای ماهی ۵۰ میلیون، حقوق ثابت ۶ میلیون در ماه، مبایعه نامه معتبر ملک ( منزلی به ارزش ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان)، سابقه سفر به روسیه، کرواسی و کشورهای همسایه در دو سال اخیر، کارت اقامت اروپا (۷ سال پیش)
خانم: ۳۰ ساله مربی حق التدریس دارای قرارداد رسمی، نامه گواهی کار و فیش حقوقی ( بدون بیمه)، تمکن مالی ۵۰ میلیونی، کارت اقامت ایتالیا (۱۰ سال پیش)

ادمین

سلام شرایط خوبی دارید و شانس دریافت ویزاتون بالا می باشد و چون متاهل می باشید همسرتون می توانند شما را نیز ساپورت کنند بهتر که مدارکتون نیز توسط کارشناس ما بررسی بشود.

شایان

درود بر شما
من ۲۵ سالمه مجردم پروانه زنبورداری دارم که ثابت میکنه زنبوردار هستم حساب مالی حدود ۱۲۰ میلیون دارم سند ملک و ماشین به نامم هست چند درصد امکان داره به من ویزا بدن ؟ من این ویزا رو فقط برای بالا بردن درصد قبولی سفر بعدیم به کانادا میخوام البته برای صفر بعدیم دعوت نامه کنگره دارم فقط چون که قبلا صفر به جایی نداشتم میترسم که ویزای کانادام اکسپت نشه ممنونتون میشم راهنماییم کنید

ادمین

سلام از لحاظ مالی و شغلی مشکلی ندارید و دارای شرایط خوبی هستید منتهی برای اخذ ویزای شنگن به مجردها سختگیری بیشتری می شود و عواملی چون سابقه سفر ،گواهی شغلی و مالی متاثر هستند اگر سابقه سفر خوب نیز داشته باشید درصد ویزا شدن شما زیاد است ولی در کل تصمیم نهایی با سفارت می باشد.

مصطفی

سلام ببخشید من درخواست ویزای تحصیلی برای آلمان دادم و همزمان در یک آزمون زبان تخصصی درآلمان ثبت نام کردم. اگر تا زمان آزمون ویزای تحصیلیم آماده نشه میتوتم با شینگن برم امتحان رو بدم و برگردم تا ویزای تحصیلیم برسه؟
این دو تا پروسه منافاتی با هم ندارن؟

ادمین

سلام ،خیر نمیتونید دو پروسه همزمان با هم به جریان بندازید یا باید برای تحصیلی اقدام فرمایید و یا توریستی.

حسام

سلام من ۳۲ سالمه،سفر توریستی نداشتم جز عراق و عربستان
میخاستم شینگن بگیرم،پروانه نظام مهندسی دارم تمکن هم ۷۰ تومن،بیمه رد میشه
امکانش هست ویزا بگیرم!؟

ادمین

سلام پیشنهاد می کنم سابقه سفرتون ارتقا بدهید،سابقه سفر ضعیفی دارید ابتدا به کشورهایی که دارای لیبل هستند مانند روسیه ،چین،بلغارستان سفر کنید سپس برای ویزای شنگن اقدام کنید.

پویا رضایی دوست

سلام من سه سال پیش پناهنده بودم آلمان خودمو دیپورت کردم جرائم پناهندگی ام نداشتم و الان پاسپورت گرفتم میخاستم ببینم میتونم واسه ویزا توریستی اقدام کنم از طریق کشور هلند

ادمین

سلام شما با توجه به این که پناهنده بودید و بازگشتید به کشورهای حوزه شنگن اجازه ورود ندارید.

ماندانا حقاني

من برای تحصیل خارج از کشور هستم ومیخوام توریستی برم فرانسه باید از ایران اقدام کنم برای ویزا یا به عنوان یک ایرانی میتونم از کشور دیگه اقدام کنم
ممنون

ادمین

سلام ،در کدام کشور تحصیل می کنید اگر در کشورهایی که(حوزه شنگن)می باشد مشغول به تحصیل هستید نیازی به اقدام برای ویزا ندارید با همان ویزا می توانید بروید در غیر این صورت باید از ایران از جایی که وابستگی شغلی و مالی و عاطفی دارید اقدام بفرمایید.

امیرمرادی

باسلام
من ۲۸ ساله مجرد هستم ومیخوام به همراه خانواده برای ویزای شینگن بخصوص کشورهلنداقدام کنم. کارمندهستم ازنظرتمکن مالی و گردش حساب ومانده
حساب وسند ملکی مشکلی وجود نداره فقط پاسپورتم سفیده آیا باتوجه به اتفاقات سیاسی پیش اومده برای سفارت هلند درایران امکان ریجکت مابالاهست؟اگه بالاهست کدوم کشور رو شرایطش رو مساعد تر میدونید تا برای اقدام پیشتون بیایم.باتشکر

ادمین

سلام برای اخذ ویزای شنگن شما علاوه بر گواهی شغلی و مالی مناسب نیازمند سابقه سفر خوب نیز می باشید و از آنجا که به مجردها نیز سختگیری بیشتری می شود پیشنهاد می شود اصلا با پاسپورت سفید اقدام نکنید چون احتمال ریجکتی شما در این صورت بالاست بهتر که ابتدا سابقه سفرتون ارتقا بدهید سپس برای شنگن اقدام کنید.

جهان

سلام من میخوام به همراه خانواده ام که شامل همسرودوفرزندم میشودبه آلمان رفته وپناهنده شوم درآنجافامیل داریم ولی چون حقوق بازنشستگی میگیره نمیتونه دعوتنامه بفرسته میخواستم ببینم باویزاشینگن میتونم برم?بهم ویزا میدن?چون من خونه ندارم گروبذارم

ادمین

سلام در مورد پناهندگی اطلاعاتی ندارم و انجام نمی دهیم همچنین ویزای شنگنی که ما اخذ می کنیم یکطرفه نیست و از شما ضمانت بازگشت دریافت می شود.

وحید عابدی

سلام واحترام؛ من پزشک ۲۶ ساله مجرد هستم، سپرده بانکی ده هزار دلار و تمکن مالی دارم بدون سند ملکی؛ ۵ ماه شاغل بودم با یه وقفه ۳ ماهه از ماه بعد دوباره شاغل میشم. مدرک ایلتس با نمره ۸ دارم. پاسپورتم خالیه. احتمال گرفتن ویزای شینگنم چقدر هست؟ و پیشنهادتون برای تسهیل گرفتن ویزا؟ ممنونم

ادمین

سلام برای اخذ ویزای شنگن شما نیازمند سابقه سفر خوب و گواهی شغلی و مالی مناسب هستید پیشنهاد ما این است که با پاسپورت سفید برای شنگن اقدام نکنید ابتدا سابقه سفرتون ارتقا دهید سپس برای اخذ ویزای شنگن اقدام فرمایید.

مریم محمدی

سلام خسته نباشید . هزینه ویزای شنگن آلمان چه قدر است؟ ممنون

ادمین

سلام برای آلمان به صورت تحصیلی اقدام خواهیم کرد.

حسین

سلام خسته نباشید
شرایط شخصی، شغلی و مالی: مجرد ۴۳ ساله و کارمند هستم. دارای سند ملکی و سپرده مالی ۱۰۰ میلیونی
سابقه سفر: ۱ بار ترکیه، ۱ بار کانادا، دارای ویزای ۵ ساله کانادا، اما برای انگلستان دو بار اقدام کردم که متاسفانه ریجکت شدم
با این شرایط امکان گرفتن ویزا شینگن وجود دارد، لطفا راهنمایی بفرمایید
متشکرم

ادمین

سلام برای اخذ ویزای شنگن از آنجا که به مجرد ها سختگیری بیشتری می شود عواملی همچون سابقه سفر و گواهی شغلی و مالی و …. متاثر می باشد شما دارای سابقه سفر خوبی هستید و با شرایطی که فرمودید واجد شرایط هستید منتهی بهتر که مدارکتون توسط کارشناسان ما نیز بررسی شود سپس اقدام کنید لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.
در خدمت شما هستیم.

حامد حسینی

سلام ، من متاهل ۳۹ ساله.. دارای دو فرزند .سابقه ۱۳ سال بیمه .. گردش حساب و تمکن خوبه .. سابقه شینگن ندارم، سند ملکی ندارم،، میخام تنهایی یک سفر به چک داشته باشم چون کارم لوازم خانگی لوکس یعنی کریستالهای چک و‌لهستان می‌باشد… جهت بازدید از کارگاهها و فروشگاههای جمهوری چک یک هفته قصد سفر دارم ،،، احتمال ویزا گرفتن چقدره چون دوست ندارم ریجکت بشم .. ممنون

ادمین

سلام برای اخذ ویزای شنگن عواملی همچون سابقه سفر و گواهی شغلی و مالی و .. متاثر می باشد از آنجا که متاهل هستید گزینه خوبی است چون وابستگی عاطفی دارید اگر دارای سابقه سفر خوب به خصوص سفر به کشورهای دارای لیبل همچون بلغارستان،روسیه،چین…. باشید می توانید اقدام کنید مشکلی وجود ندارد بهتر که مدارکتون توسط کارشناسان ما بررسی شود و همکاران ما جهت اقدام راهنماییتون کنند.

رضا جعفری

سلام . اگر از یک سفارت ریجکت شده باشیم امکان اینکه دوباره از یک سفارت دیگر اقدام کنیم هست ؟ یا اینکه باید از زمان ریجکتی مدتی گذشته باشد؟

ادمین

سلام پس از ریجکتی از هر سفارت اروپایی بهتر که ۶ ماه صبر کنید سپس مجددا اقدام فرمایید و در آن زمان از هر سفارتی که مد نظرتون باشد می توانید اقدام کنید

سیروان

با سلام
آیا من میتوان با خواهرم و دو فرزندش در یک پکیج فامیلی برای سفارت ایتالیا اقدام نماییم؟ یا باید برادرم بصورت جداگانه ثبت نام نمایند؟
لازم به ذکر است که همسر بنده فوت نموده اند و بنده بعنوان یک زن، قصد دارم برادرم بعنوان همراه در این پکیج قرار گیرد. سوال کردیم و گفتند گزینه نسبت فامیلی برای خواهر و برادر در فرم های سفارت دستی یا آنلاین ندارد. لطفا راهنمایی بفرمایید؟
سوال بعد اینکه، بنده مدیر دبستان و برادرم در شرکت بزرگ خصوصی متعلق به پدرم اشتغال دارد و دو فرزند محصل ۷ و ۹ ساله دارم. برای ویزای توریستی ایتالیا میخواستم اقدام نمایم. چقدر شانس اخد ویزا داریم؟
دارای سند مالکیت، سابقه بیمه ، تمکن مالی بالا می باشیم. باتشکر از توجه شما

ادمین

سلام برای اخذ ویزای شنگن عواملی همچون سابقه سفر خوب و گواهی شغلی و مالی مناسب متاثر است از آنجا که دارای فرزند نیز هستید وابستگی عاطفی شما را نشان می دهد و شانس ویزا بالا میبرد اگر بار اولتون برای ویزای شنگن میخواهید اقدام کنید بهتر که در ابتدا به صورت خانوادگی اقدام نکنید می توانید جهت بررسی مدارک و مشاوره با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند در خدمت شما هستیم.

بهرام

سلام وقت بخیر. من ۳۰ سال تمام هستم. یه شغل تمام‌وقت دارم که توی شرکت از کارمندان رده‌ی بالا و مدیریتی به حساب میام. حساب بانکی ۱۰۰ میلیون موجودی دارم ولی سندی به نامم نیست. سابقه‌ی سفر آنچنان خوبی ندارم ولی در سالهای گذشته به مالزی، ارمنستان، امارات متحده، ترکیه‌ (استانبول و آنتالیا) و روسیه (سن‌پترزبورگ) سفر کردم. برای ویزای شینگن برای سفر به فرانسه چقدر شانس دارم؟ ممنون از پاسختون.

ادمین

سلام برای اخذ ویزای شنگن شما نیازمند سابقه سفر خوب و گواهی شغلی و مالی مناسب هستید و همچنین مجرد یا متاهل بودن نیز در اخذ ویزا متاثر است اگر مجرد هستید سختگیری بیشتری به شما می شود و نسبت به شرایطی که اعلام کردید شرایط خوبی دارید می توانید اقدام کنید منتهی بهتر که مدارک شما نیز توسط کارشناسان ما بررسی شود لطف کنید برای مشاوره با دفتر تماس بگیرید در خدمت شما هستیم.

سیروان

با سلام
خواهر بنده دارای دو فرزند ۷ و ۹ ساله محصل می باشند و همسر خواهرم در قید حیات نمی باشند
برای درخواست ویزا، چه مدارکی برای فرزندان باید بگیریم؟
منظورم نیاز به اجازه خروج محضری ممهور به مهر دادگستری و وزارت خارجه می باشد؟

ادمین

سلام برای اخذ ویزای شنگن مهر دارالترجمه کافی است و عواملی که برای اخذ ویزا متاثر هستند سابقه سفر ،گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد که اسپانسر بچه ها والدین می شوند می توانید جهت مشاوره نیز با دفتر تماس بگیرید در خدمت شما هستیم.

علي يزدي

سلام و قت شما بخیر
میخواستم بپرسم این ضمانتنامه ۵۰ میلیونی ما به دفتر شما بابت چی میباشد.
چونکه فکر کنم شما بصورت حق العمل مبادرت به ویزا توریستی میکنید.
لطفا راهنمایی بفرمایید

ادمین

سلام گرفتن ضمانت در اخذ ویزای تضمینی به این دلیل است که دعوت نامه بر روی مدارک شما گذاشته می شود و در ویزای نرمال به این دلیل است که مهر شرکت در تمامی مدارک شما زده می شود و تمامی آژانس ها این ضمانت بازگشت را می گیرند.

سیروان

با سلام
۱- آیا ترجمه مدارک به زبان آلمانی ، برای سفارت اتریش نیازی به مهر دادگستری و وزارت خارجه می باشد؟
۲- منظور از دعوتنامه الکترونیک EVE چیست؟ چگونه میتونم دعوتنامه از یکی از بستگان در اتریش درخواست نمایم؟ کاغذی یا الکترونیک؟
۳- هزینه ۳۵۰ یورو نیلگام بابت ویزای شینگن شما شامل چه پکیجی می باشد؟

ادمین

سلام .خیر مهر دارالترجمه کافی است.۲)منظور شخصی است که در آن کشور زندگی می کند و برای شما دعوت نامه ارسال می کند ویژگی این دعوت نامه این است که شخص برای شما در واقع ضمانت بازگشت گذاشته است.و در مورد سوال سوم دعوت نامه شما می تواند کاغذی و یا الکترونیک باشد .هزینه ای که ما دریافت می کنیم بابت تنظیم و تکمیل مدارک و گرفتن وقت و بوک کردن هتل و رزرو پرواز می باشد.

شيخان

سلام ایا بدون گواهی اشتغال به کار هم میتوان شنگن گرفت؟

ادمین

سلام خیر شما برای اخذ ویزای شنگن نیازمند سابقه سفر خوب و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید.

علیرضا احمدیان

سلام. از اتریش دعوتنامه داریم و میخوام با همسرم و بچه ۱ ساله ام توریستی اقدام کنیم. تمکن مالی و شغل دارم. سابقه شنگن نداشتیم ولی ۶ بار ترکیه و ۲ بار هم سفر به امارات داشتیم. چقدر شانس داریم که ویزا شیم؟

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن ،عواملی که در اخذ ویزای شنگن متاثر می باشد سابقه سفر خوب و گواهی شغلی و مالی مناسب و متاهل بودن است در مورد شرایطی که شما فرمودید بهتر که چون بار اول برای ویزای شنگن اقدام می کنید خانوادگی اقدام نکنید چون وابستگی عاطفی در اینجا برای شما عامل موثری است و در مورد سابقه سفر ،سفر به کشورهای دارای لیبل همچون روسیه ،چین،بلغارستان …در اخذ ویزای شما متاثر می باشد البته وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا بالا می برد می توانید جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس گرفته و راهنماییتون کنند.

علی

مجرد هستم مدیر شرکت و سهام دار سند ملکی نه ولی ماشین بنامم هست
مسافرت قبلا به مالزی ترکیه و اذربایجان داشتم ولی فقط اذربایجان توی پاسپورتم هست
تامین مالی میتونم انجام بدم بیشتر از ۸۰ میلیون
گردش حسابمم خیلی خوبه
شینگن نیاز دارم برای ویزای تحصیلی کانادا
شانسم چطوره از نظر شما؟

ادمین

سلام وقت بخیر شما برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا نیاز به اخذ ویزای شنگن ندارید.عواملی که در اخذ ویزای تحصیلی شما متاثر می باشد :نامه ادمیشن یا همان پذیرش تحصیلی،برنامه تحصیلی،نامه تمکن مالی،فیش واریزی تحصیلی و … می باشد .و اگر قصد دراید به صورت توریستی برای اخذ ویزای شنگن اقدام کنید عواملی که در اخذ ویزای شنگن متاثر می باشند عبارتند از سابقه سفر ،گواهی شغلی و مالی مناسب و مجرد یا متاهل بودن است از آنجایی که مجرد هستید سختگیری بیشتری به شما می شود از لحاظ مالی و شغلی طبق چیزی که بیان کردید مشکلی ندارید ولی بهتر که سابقه سفرتون ارتقا دهید سفر به کشورهای لیبل داری همچون روسیه ،چین،بلغارستان تاثیر به سزایی در اخذ ویزای شنگن برای شما دارند.

علی

سابقه سفر شنگن تاثیری روی پروسه گرفتن ویزای تحصیلی کانادا نداره؟

ادمین

عواملی که در اخذ ویزای تحصیلی کانادا مهم هستند عبارتند از:نامه ادمیشن یا همان پذیرش تحصیلی ،برنامه تحصیلی،فرم‌های تکمیل‌شده درخواست ویزا،نامه تمکن مالی،فیش واریزی تحصیلی…و مهمترین مدرک سفارت کانادا در زمان بررسی درخواست ویزای تحصیلی تمکن مالی متقاضی است.

علی

ممنونم از شما

ادمین

خواهش می کنم در خدمت شما هستیم.

ندا ایزدی

سلام همسر من اقامت پنج ساله اتریش داره ما با وکالت نامه ازدواج کردیم اما برای ویزای الحاق به همسر سند ازدواج مارو قبول نکردن الان همسرم برای من دعوتنامه فرستاده به عنوان دوست دختر که من برم و ازدواجمون رو تو اتریش ثبت کنیم و دوباره درخواست الحاق به همسر بدیم من سند ملکی ندارم و حساب بانکی ۵۰ میلیونی دارم ایا میتونم ویزای یه ماهه بگیرم و اینکه تو دعوتنامه به عنوان دوست دختر دعوت شدم مشکلی پیش نمیاره؟

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن ،این که در دعوت نامه شما رو دوست دخترشون خطاب کنند هیچ مصداقی در اینجا محسوب نمی شود و در واقع دعوت نامه ای که برای شما ارسال می کنند در قالب یک دوست عادی می باشد و با این شرایط که فرمودید برای اخذ ویزا دارای شرایط هستید از جمله عواملی که در اخذ ویزای شنگن متاثر است گواهی شغلی و مالی و سابقه سفر مناسب می باشد و وجود دعوت نامه شانس ویزا بالا می برد منتهی باز هم باید شرایط و مدارک شما توسط کارشناس ما بررسی شود سپس پاسخ نهایی خدمتتون اعلام کنند.

علیرضا احمدیان

سلام. نیاز هست پرینت گردش حساب بانکی برای سفارت اتریش به آلمانی ترجمه بشه یا خیر؟

ادمین

سلام، خیر همان انگلیسی است.

سیامک

سلام اگرقبلا چهارسال پیش بطورغیرقانونی درحوزه شینگن انگشت نگاری شده باشیم جهت پناهندگی الان جهت اخذویزای شینگن مشکلی پیش میاد؟

ادمین

سلام شما برای اقدام مجدد برای اخذ ویزای شنگن باید پاسپورت جدید و پاسپورت قدیمیتون ارایه دهید و تمامی سوابق شما ثبت شده است و با مواردی که ذکر فرمدید بله احتمال ویزا شدن شما بسیار پایین می باشد.

پوریا مرادی

من با دو تا ویزا که یکی ویزای سوییس و دیگری ویزای بیزینس آلمان هستش آیا شانسی برای ویزای کانادا دارم ضمنا من در حسابم ۱۵۰ میلیون تومان پول هستش و درآمد ماهیانه ۶ میلیون تومان هستش و سند ملکی نیز موجود هست
در مرحله دوم آیا میتوانم برای ویزای اروپا با توجه به اینکه یکی از ویزا ها برای سال ۲۰۱۸ و دیگری برای سال ۲۰۱۹ هستش اقدام کنم ؟
ممنونم از پاسخگویی شما

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا ،با توجه به شرایطی که بیان فرمودید احتمال ویزا شدن شما بسیار زیاد است و شرایط خوبی را دارا می باشید و پیشنهاد ما به شما این است که اگر دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوست و آشنا نیز دارید تهیه کنید در کنار مدارکتون شانس ویزا شما را بیشتر می کند و در مورد سوال دومتون بله برای ویزای شنگن نیز شرایط دارید و می توانید اقدام کنید در خدمت شما هستیم.

Octavio

وای خیلی خوبه ساییتون

ادمین

ممنون از حضور شما

ساناز تبهر

با سلام آیا بنده بعد از دریافت ویزا از سفارت ایتالیا میتوانم برای اقدام بخرید بلیط پرواز بجای ایتالیا برای هلند بلیط تهیه کنم و اولین مقصد اینجانب هلند باشد نه ایتالیا و بعد از هلند برای گردش در طول زمان اعتبار ویزا به ایتالیا مراجعه نمایم. با تشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای شنگن،باید ورود شما به کشوری باشد که از آن ویزا اخذ نمودید سپس با توجه به بازه زمانی که سفارت براتون مشخص می کند می توانید از آنجا به جای دیگری بروید اگر برای ایتالیا ویزا اخذ نمودید باید ورودتون به آنجا باشد که به مشکلی برخورد نکنید.

Sherrill

سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون
ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

ادمین

سلام ممنون از حضور و حمایت شما.

پرستو مطلومی

سلام .بنده و نامزد پرتعالی میخوایم در ترکیه ازدواج بین المللی انجام بدیم.هم به دلیل شرایط سخت ازدواج در ایران و هم به دلیل اینکه سفترت پرتعال در ایران م در حال حاصر ویزا نمیده.ازدواج بین المللی در پرتعال قابل قبول هیت.سوال من اینه در پایان پروسه من باید از سفارت پرتعال ویزا بگیرم و به کشورشون سفر کنم و مقیم اونجا بشم، منتها سفارت پرتعال در ایران در حال حاصر ویزا نمیده..من چکار باید بکنم…ایا میتونم از سفارت پرتعال در ترکیه ویزای ازد این کشور رو بگیرم؟(البته بعد از اپلای ایوش در کشورشون و تایید مدارک من منطورم هست ) .ممنونم میشم راهنماییم کنید

ادمین

سلام ،در مورد ویزای شنگن،ما به صورت توریستی اقدام می کنیم با توجه به این که برای پرتغال در حال حاضر ویزادهی ندارد میتوانید از سفارت دیگری برای اخذ ویزای شنگن اقدام کنید و از آنجا به کشور مورد نظر روید و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد در مورد مهاجرت باید لطف فرمایید با وکلا مهاجرتی در این ارتباط صحبت فرمایید .با سپاس

افسانه قاجار

من ۳۸ ساله هستم، مجرد، حدود چهارده سال در یک شرکت کار می کنم، حقوق ماهیانه حدود هفت میلیون دارم، سپرده بانکی تقریبا خوبی هم دارم، میخواستم برای ویزای شینگن اقدام کنم، و قصدم فقط سیاحت می باشد.
می خواستم بدونم که شرایط من برای دریافت ویزا چگونه می باشد و اینکه من امکان دریافت دعوتنامه از طرف شرکت را هم دارم. می خواستم اگر امکانش هست راهنمایی بفرمایید.

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن ،عواملی که در اخذ ویزا متاثر هستند مجرد و یا متاهل بودن(به مجردها سختگیری بیشتری می شود)سابقه سفر پیشین(به خصوص سفر به کشورهای دارای ویزای معتبر همچون (روسیه ،چین،بلغارستان و ..) و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد با توجه به شرایطی که ذکر کردید اگر دارای سابقه سفر خوب نیز باشید شانس اخذ ویزا را دارید بله ما دعوت نامه نیز تهیه می کنیم و روی مدارکتون می گذاریم جهت راهنمایی بیشتر می توانید با دفتر تماس بگیرید در خدمت شما هستیم.

محمدعلی

سلام؛ من دو تا ویزای شینگن سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ دارم و ویزای مولتی کانادا هم دارم؛ الان ویزای مولتی توریستی یک ساله شینگن میخوام.
میشه راهنمایی کنید در این زمینه.با تشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن ،عواملی که در اخذ ویزا متاثر هستند مجرد و یا متاهل بودن(به مجردها سختگیری بیشتری می شود)سابقه سفر پیشین و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد با توجه به شرایطی که ذکر کردید دارای شرایط خوبی می باشید و می توانید برای ویرای مولتی شنگن اقدام کنید لطف بفرمایید جهت مشاوره با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون خواهند کرد.

fatima

سلام
اگر از یک شرکت آلمانی نامه دعوت به کار داشته باشیم سریع ترین راه گرفتن ویزا چی هستشش و هزینه ان چقدر میشه؟

ادمین

سلام برای آلمان خدماتی که ارایه می دهیم پذیرش تحصیلی و اخذ وقت سفارت می باشد و در رابطه با ویزای شنگن به صورت توریستی از سفارت های ایتالیا ،اسپانیا ،فرانسه،چک،ژاپن و … اقدام می کنیم که از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد منتهی دعوت نامه شما کاری است و باید پروسه کاری در واقع طی شود و با توریستی متفاوت است.

نوید محمدی

سلام.آقا هستم ۲۸ ساله دیپلم .قصد ازدواج با خانم اهل اسپانیا را دارم ،خانمم تا ۴ ماه دیگه میاد ایران،میخوایم اسپانیا زندگی و ازدواج کنیم (ازدواج در ایران با خارجی خیلی زمان بره )لطفا راهنماییم کنید چطور اقدام کنم و هزینه برام خیلی مهمه،ممنون

ادمین

سلام در رابطه با اسپانیا به صورت توریستی اقدام می کنیم که از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل و ویزای معتبر نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد. هزینه اخذ ویزای شنگن ۳۵۰یورو می باشد.

رامین افشار

با سلام
من و برادرم قصد سفر کاری ۱ هفته به ایتالیا داریم.
من متاهل ۴۵ ساله دارای جواز کار و حساب خوب و داری سند ملکی و سابقه ۲ ویزای شنگن هلند و مجارستان و برادرم الان مدت ۸ ساله تو شرکت من کارمیکنه که ایشون ۳۲ ساله و مجرد و دارای سند ملکی و حساب بانکی و حقوق خوب هستش.
ولی متاسفانه تو این مدت ایشون رو بیمه نکردم.و ایشون فقط به امارات سفر کردند.
به نظرتون به هر دو نفرمون ویزا میدن؟
با تشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن به صورت توریستی، از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید خودتون دارای شرایط هستید و درصد ویزا شدن شما بسیار زیاد می باشد منهتی برادرتون از آنجا که مجرد هم هستند و به مجردها سختگیری بیشتری نیز می شود و سابقه سفر قوی ندارند بهتر که سابقه سفرشون ارتقا دهند و سفر به کشورهایی که در ابتدا نام برد روند سپس برای ویزای شنگن اقدام کنند در صورتی ام که دعوت نامه نداشته باشید ما دعوت نامه تهیه می کنیم و وجود آن شانس ویزا افزایش می دهد برای مشاوره بیشتر می توانید با کارشناسان ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

حميد

سلام
من قصد ازدواجبا دختر ایرانی که اقامت انگلیس رو داره را دارم و چطور میتونم بعد ازدواج ار طریق خانمم راهی انگلیس بشم

ادمین

سلام خدماتی که ما برای انگلیس ارایه می دهیم به صورت توریستی و تحصیلی می باشد و در این مورد که ذکر فرمودید باید از دفتر مهاجرتی پرسش فرمایید در این باره اقدام نمی کنیم عذرخواهی می کنم.

Mohammad

سلام، مدت زمان اقامت ویزای توریستی در حوزه شینگن چقدر است؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای شنگن،اگر بار اول اقدام می کنید معمولا ویزا شما یک ماهه است و مدت زمان اقامت سفارت مشخص می کند که معمولا ده روز می باشد.

عباس پناهی

سلام من ۳۵سالمه متاهلم و تو یه شرکت خصوصی کار میکنم و بیمه دارم.تمکن مالی ندارم و برای درمان چشمم ویزای اروپا رو میخوام لطفا راهنماییم کنید

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر کردید باید تمکن مالی و گردش حساب برای اخذ ویزا ارایه دهید و حداقل تمکن مالی هر فرد ۸۰میلیون تومان و در صورتی که سابقه سفر خوبی هم داشته باشید میتوانید برای اخذ ویزا اقدام کنید.در خدمت شما هستیم.

شینا

سلام من ۳۴ سالمه ، متعهلم و همسرم در حال حاضر کانادا زندگی میکنه ومن  میخوام حدود دو هفته‌ای برم هلند برای دیدن دوستان و شاید هم همسرم رو اونجا ملاقات کنم، سند ملکی دارم.
۱۰ سال سابقه کار آرایشگری و گردش مالی وتمکن مالی حدود ۷۰ میلیونی دارم
ولی بیمه‌نامه ندارم،
داشتن جواز کسب برای گرفتن ویزا بهتره؟
چندسال پیش هم اقامت اربیل عراق روداشتم وهمیشه درحال رفت وآمد بودم
چقد امکان اخذ ویزای شینگن دارم؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر کردید دارای شرایط خوبی هستید دعوت نامه از جانب دوستتون نیز کمک کننده می باشد و در مورد گواهی شغلی در صورتی که کارتونون دولتی نیست می توانید جواز کسب ،روزنامه رسمی ..یک گواهی شغلی ارایه دهید جهت مشاوره برای دریافت اخذ ویزای شنگن می توانید با کارشناسان ما صحبت کنید در خد مت شما هستیم.

ندا رودباری

سلام، من دعوت نامه ای که برام فرستادن هنوز تایید نشده توسط شرکتی که در ایتالیا باید این کار رو انجام میداده، تا وقتم که دوروز دیگس نمیرسه. و چون کمتر از دوروز مانده دیگه نمیتونم وقت رو کنسل یا عوض کنم. میشه بفرمایید چیکار باید بکنم

ادمین

سلام ،برای کنسل کردن یا تغییر وقت تلاشتونو انجام دهید سیستم بعضی اوقات تا ۴۸ ساعت قبل اجازه این کار را می دهد.

علی سعیدی

با سلام، من یک فرد بالای ۳۰ سال هستم که مجرد میباشم میخواستم بدونم طبق شرایطی که توضیح دادید اگر یک نفر اسپانسر از آلمان برای من دعوتنامه تجاری بفرستد و طبق آن درخواست ویزای شینگن کنم احتمال ویزا شدنم چقدر میباشد. شغل من آزاد است. با تشکر .

ادمین

سلام ،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر کردید از آنجایی که مجرد هستید سختگیری بیشتری به شما می شود منتهی وجود دعوت نامه شانس اخذ ویزا زیاد می کند و در مورد شغلتون ،چون شغلتون آزاد می باشد می توانید جواز کسب و یا روزنامه رسمی …در کل گواهی شغلی ارایه دهید و اگر سابقه سفر خوبی نیز داشته باشید می توانید برای اخذ ویزا اقدام فرمایید مشکلی وجود ندارد.

علی سعیدی

سلام مجدد خدمت کارشناس محترم‌. بله سابقه ی مسافرتی خوبی دارم البته نه اون کشورهایی که ذکر کردید در حقیقت چندین مورد ترکیه و امارات و مالزی و اینکه شغلم مترجمی هست و وبرای جای خاصی کار نمیکنم و فری لنس کار میکنم ( به صورت اینترنتی ) . آیا باید نامه ی اشتغال از محل کار یا جایی به سفارت ارائه بدم یا خیر؟ از بابته راهنماییتون کمال تشکر رو دارم، سایتتون واقعا بینظیره.

ادمین

سلام وقتتون بخیر،در مورد گواهی شغلی بله می توانید پروژه هایی که تقبل می کنید و در کل یک گواهی شغلی ارایه دهید باز هم برای بررسی گواهی شغلی و مالیتون می توانید با کارشناسان بخش شنگن ما در تماس باشید راهنمایی های لازم خدمتتون اعلام کنند.در خدمت شما هستیم.

مجتبی

با سلام. بنده ۳۱ ساله و متاهل هستم. گواهی اشتغال بکار دولتی با ۳٫۵ سال سابقه بیمه و حکم حقوقی ۴ میلیون تومن، همچنین پروانه نظام مهندسی، سند ملکی، گردش حساب معمولی و حساب پس انداز ارزی ۱۵۰۰۰ دلاری (مشترک با همسرم) دارم.
همسرم هم دانشجو هستند و پروانه نظام مهندسی دارند. هر دو در گذشته به هند، ترکیه، آذربایجان و صربستان سفر کرده ایم. الان قصد اخذ ویزای شینگن برای سفر به ایتالیا را برای مردادماه داریم. ۱٫ شانس دریافت ویزای ما چه میزان است؟ ۲٫ در شرایط کنونی کدام کشور را برای اخذ ویزا پیشنهاد میکنید؟
با تشکر از پاسخگویی شما

ادمین

سلام ،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر کردید شما دارای شرایط خوبی هستید و می توانید برای اخذ ویزا اقدام کنید منتهی پاسخ ویزا ابتدا به مدارک و سپس در نهایت به سفارت بستگی دارد و در مورد کشور پیشنهادی نیز بهتر که مدارکتون توسط کارشناس ما بررسی بشود سپس نسبت به مدارکی که ارایه می دهید خدمتتون اعلام کنند که از چه کشوری اقدام کنید مناسب تر است .در خدمت شما هستیم.

سعيد كمالي

سلام خسته نباشید من دو سال پیش از سفارت فرانسه ریجکت شذم و سابقه سفر فقط ترکیه دارم و مجرد هستم تمکن مالی سه ماهه ۶٠تومن ارائه دادم همراه گردش حساب ۵٠٠میلیونی ٣ماهه و سند ملکی تقریبا به ارزش ٢میلیارد و گواهی اشتغال با حقوق ماهیانه ۵٢٠٠٠٠٠ت وبیمه ٨ساله به سفارت یونان ارائه دادم بنظرتون احتمال قبولی چند درصد میتونه باشه

ادمین

سلام ،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد که با توجه به شرایطی که ذکر کردید از آنجا که مجرد هستید سختگیری بیشتری نیز می شود از لحاظ شغلی و مالی مشکلی ندارید ولی سابقه سفرتون ضعیف است بهتر که سابقه سفرتون ارتقا دهید و به کشورهای نامبرده شده در ابتدا جمله سفر کنید کمک کنندتون می باشد و همچنین از سفارت دیگری اقدام کنید و علت ریجکتیتون چی بوده اگر هدف از بازگشت شما معلوم نبوده است جهت رفع آن بهتر که سابقه سفرتون ارتقا دهید در کل مشکل ریجکتیتون هم حل کنید سپس برای اخذ ویزای شنگن اقدام کنید.

سعيد كمالي

سلام
در صورت داشتن ریجکتی ،ایا با تعویض پاسپورت ریجکتی پاک می شود؟

ادمین

سلام خیر ریجکتی مهری در پاسپورت شما نمیخورد که با تعویض پاسپورت پاک شود و به هر حال جزو سوابق شما محسوب می شود و هنگام اخذ ویزا مجدد استعلام گرفته می شود.

بهزاد

سلام ایا بعداز گرفتن ویزای شینگین المان برای نمایشگاه در المان وقتی که ویزا تمام شد میتوان اعلام پناهندگی کرد یا خیر ویا شمارو دیپورت میکنن یا نه

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن ،شما به اندازه بازه اقامتی که در ویزاتون مشخص می شود اجازه دارید بمانید بعد از آن باید برگردید و خدماتی که ما برای اخذ ویزای شنگن ارایه می دهیم تماما قانونی و یکطرفه نمی باشد و ضمانت بازگشت دریافت خواهد شد.

مسلم آریا

سلام میخواستم بدونم ضمانت بنکی۵۰میلیونی تاآخرسفرنزدآژانس میمونه یاسفارت؟واگرکسی برنگرده به هردلیلی ضمانتش چی میشه؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن ،ضمانت نامه بانکی ۵۰ میلیون می باشد و این مبلغ در حساب خود شما بلوکه می شود و به محض بازگشت به حالت عادی بازمی گردد.

ارتین

با سلام .لطف دربارهی دعوت نامه ای ک شرکت شما روی پروندها میزارید توضیح بدبد
و احتمال بند چقدر است
۲۹مجرد سابقه بیمه / گردش حساب با موجودی ۵۰ ۶۰ م / سند ملکی / مدارک کاری مستند
باتشکر فراوان

ادمین

سلام ،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد و با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید از آنجایی که به مجرد ها سختگیری بیشتری نیز می شود اگر دارای سابقه سفر خوبی باشید نیز میتوانید اقدام کنید و در صورت نداشتن دعوت نامه ما روی مدارکتون معرفی نامه از کارگزار می گذاریم جهت بررسی مدارک و اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان بخش شنگن صحبت فرمایید.

کمالپهلوانی

بسیار جامع و کامل بود

ادمین

ممنون از حضور شما

علی جودکی

سلام من یک ماه دیگه ۱۸ سالم میشه و میخوام حدود یک ماه و نیم دیگه به اسپانیا به همراه پدر و مادر سفر توریستی داشته باشم.با توجه به اینکه میخوایم چند روز دیگه برای نوبت سفارت اقدام کنیم خواستم بدونم چقدر احتمال داره بهم ویزا بدن و بهتره از کدوم سفارت اقدام کرد؟ممنون میشم پاسخ بدید

ادمین

سلام ،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد و با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید از لحاظ مالی و شغلی که پدرتون اسپانسر شما می شوند و از نظر سابقه سفر چگونه هستید؟اگر پاسپورتتون سفید است ریسک ویزا وجود دارد در این صورت بهتر سابقه سفرتون ارتقا دهید سپس اقدام کنید به طور کلی جهت بررسی مدارک و راهنمایی لازم لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش شنگن صحبت فرمایید با سپاس.

سروش

با سلام
با شرایط زیر امکان ویزا هست و از چه کشوری؟ نیاز به شنگن برا مولتی کانادا دارم.
۳۸ ساله مجرد
سابقه شغلی و تامین اجتماعی ۱۲ ساله
در حال حاضر شاغلم کارمند
مانده حساب ۸۰ میلیون
سند ملکی دوتا دارم
سابقه سفر به هند، گرجستان، ارمنستان، سریلانکا، مالدیو و ترکیه، نپال

البته پاسپورت جدیدم سفید میباشد

ادمین

سلام ،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد و با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید شرایط خوبی دارید و می توانید از سفارت ایتالیا، اسپانیا، فرانسه…اقدام کنید منتهی بهتر مدارک شما توسط کارشناس بخش شنگن ما نیز بررسی شود تا راهنمایی های لازم خدمتتون اعلام کنند .با سپاس

ماهان

سلام
ماهان هستم ۳۲ ساله و متاهل و دارای سابقه بیمه تامین اجتماعی و در شرکت خرید و فروش حیوانات خانگی کار میکنم و کارمند هستم و با ماهی ۵ تو مان حقوق و گردش بانکی خوبی دارم و تمکن ۶۵ میلیون تومانی و قصد اخذ ویزای نمایشگاهی المان رو دارم ۵ روزه به نظر شما شرایط مناسبی دارم یا خیر و چطوری اقدام کنم

ادمین

سلام ،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر کردید از لحاظ سابقه سفر چگونه می باشید؟و همچنین آیا دعوت نامه نیز برای اقدام از سفارت آلمان دارید؟

ماهانی

خیر سابقه سفر ندارم اما ثبت نام و ایمیل و نامه دریافت نمایشگاه رو در اختیار دارم

ادمین

وجود دعوت نامه گزینه مثبتی است لطف بفرمایید جهت بررسی مدارکتون با دفتر تماس گرفته و با کاشناس بخش شنگن ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

بهزاد شاه حسینی

درخواست ویزا شینگن

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد این شرایط کلی برای اخذ ویزای شنگن می باشد .سوالی داشتید در خدمت شما هستیم و همچنین میتوانید جهت اقدام و بررسی مدارک نیز با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید.با سپاس

عبداللهی

سلام . من ۳۹ ساله و جوشکار و بازرس جوش هستم. شرکت صنعتی با سابقه ۱۲ ساله دارم و بیمه ۸ ساله . سند ملکی دارم ۲ ماه بنام شده . سابقه هند روسیه مالزی ترکیه گرجستان ارمنستان رو دارم . حساب گردش ۵۰ تومنی . برای تفریح ایتالیا یا هلند رو مد نظر دارم . آیا امیدی هست ؟ قصدم پناهندگی نیست .

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی هستید منتهی باید مدارکتون نیز توسط کارشناس بخش شنگن ما نیز بررسی شود تا راهنماییهای لازم خدمتتون اعلام کنند در خدمت شما هستیم.

پژمان

سلام. اگر کسی ویزای یک بار ورود فنلاند رو بگیره بعد ک به فنلاند رفت میتونه از اونور به یه کشور شنگن دیگه بره؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،این مورد بستگی به بازه ویراتون و مدت ویزاتون که از طرف آفیسر سفارت مشخص می شود بستگی دارد شما باید ورودتون به کشوری باشد که از آنجا ویزا اخد نمودید سپس با توجه به بازه زمانی ویزاتون میتوانید به کشور دیگری بروید.

فرزین

سلام ببخشید برای دریافت ویزای ترانزیتی شینگن باید بلیط هواپیما و هتل را برای تمام کشورهایی که می خواهیم بریم باید از قبل رزرو کنیم یا نه

ادمین

سلام وقت بخیر ،در مورد ویزای ترانزیتی شنگن باید به ایر لاین ای که میخواهید براتون بلیط صادر کند مراجعه فرمایید و اطلاعات از خودشون کسب فرمایید.

کاوه منصوری

سلام من ۳۵سالمه متاهل و۲بچه ۵ساله. میخام برم رومانی . حدود ۱۳۰میلیون بصورت یورو نقدی دارم دیپلم کشاورزی و یک دیپلم فنی و حرفه ای دارم میتونم ویزای شینگن بگیرم .ممنون

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد این شرایط به صورت کلی می باشد میتوانید جهت بررسی مدارکتون لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید با سپاس.

علیرضا خلیل نژاد

درود

ادمین

سلام بفرمایید سوالی داشتید در خدمتتون هستم

علی موذن

سلام وقتتون بخیر. بنده ۵۱ ساله هستم، متاهل و دارای یک فرزند ۱۵ ساله. ۱۳ ساله که مدرس دانشگاه هستم و سابقه تدریس در دانشگاه دارم و با ۶ سال سابقه بیمه که در حال حاضر هم بیمه هستم. حدود ۴ میلیون حقوق میگیرم، ۲ دستگاه خونه دارم و ۱۰۰ میلیون هم در بانک وجه نقد دارم. ۴ بار سفر اکراین داشتم که آخرین بار تابستان سال ۹۶ بود. ۱ بار سفر ترکیه در سال ۹۵. تحصیل کارشناسی ارشدم در هندوستان بوده که سال ۲۰۰۵ فارغ التحصیل شدم و سال ۲۰۰۹ هم یکبار دیگر سفر به هند داشتم. قصدم از اخذ ویزای شنگن اخذ ویزا برای کانادا است که حداقل ۲ بار باید ویزای شنگن داشت. در ضمن قصد بردن همسر و فرزندم را به حوزه کشورهای عضو شنگن ندارم. از شما و همکاران عزیزتون درخواست دارم که بنده را در این خصوص راهنمایی فرمایید. آیا بنده با شرایطی که دارم واجد شرایط برای ویزای شنگن هستم؟ و بهتره که برای کدوم کشور توسط شرکت شما اقدام نمایم. ممنون از اطلاعات مفید و همکاری و مساعدت صادقانه شما در این امر. فقط میخواستم بدونم چه دعوتنامه ای برای بنده صادر میکتید چون کسی رو در اروپا ندارم. بازم ممنون.

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای سوابق سفر خوب و شرایط خوبی هستید و تنها سفر کردن شما نیز گزینه مثبتی است چون وابستگی عاطفی شما در اینجا نشان می دهد و در مورد کشور انتخابی نیز بهتر در این مورد با توجه به شرایطتتون کارشناس بخش شنگن پیشنهاد خدمتتون اعلام کنند و در صورت نداشتن دعوت نامه نیز ما معرفی نامه از کارگزار برای شما می گذاریم جهت مشاوره و بررسی مدارک لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید با سپاس.

علی موذن

سلام
با تشکر از پاسخ کاملتون به درخواست اینجانب. حتما با دفترتون تماس میگیرم. با تشکر

ادمین

سلام در خدمت شما هستیم.

فاطمه اسدی

سلام ببخشید نوزده ساله هستم و میخواستم برای دو هفته ویزای توریستی المان رو بگیرم پدرم هم پشتیبانی مالی من رو انجام میده و تا سقف دویست میلیون هم داخل حساب موجوده میخواستم بدونم امکان اینکه ویزا برای المان بگیرم هست یا خیر و اینکه از چند وقت قبلش باید مزاحم شما بشم؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به این که سنتون کم و مجرد هستید سختگیری بیشتری برای شما از طرف سفارت خواهد شد و پدرتون میتوانند اسپانسر شما شوند و مدارک شغلی و مالی خودشون ارایه دهند منتهی سابقه سفر پیشین شما چگونه است؟و آیا دعوت نامه دارید؟اگر سابقه سفر خوبی داشته باشید میتوانید اقدام فرمایید .جهت مشاوره و بررسی مدارک لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته وبا کارشناس بخش مربوطه صحبت کنید با سپاس.

محسن

با سلام
آیا ویزای/تور نمایشگاهی صنعت لاستیک و پلاستیک آلمان در اواخر مهر را انجام میدهید؟
اگر جواب مثبت است توصیه میکنید با توجه به شرایط زیر در این مقطع زمانی انجام بدهم؟ریجکتی در شش ماه پیش از سفارت اسپانیا، متاهل ، فعالیت شرکت با متناسب با نمایشگاه، سابقه سفر به چین، روسیه ، بلغارستان و گرجستان، ملک و تمکن مناسب

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن ،بله از سفارت آلمان نیز اقدام خواهیم کرد و از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر کردید علت ریجکتیتون چه چیزی بوده ،آن مورد را حل کنید سپس مجددا اقدام فرمایید و سوابق سفرخوبی نیز دارید با دارا بودن دعوت نامه از آلمان میتوانید از این سفارت اقدام کنید جهت مشاوره لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس مربوطه صحبت فرمایید.با سپاس

قاسم علی نژاد

با سلام من میخواهم با مدارک فنی و حرفه ای ویزای کار در آلمان و دریافت کنم لطفا من را راهنمای کنید ممنون

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد آلمان ،خدماتی که برای آلمان ارایه خواهیم داد به صورت توریستی و تحصیلی می باشد.کاری در حال حاضر اقدام نمی کنیم .

احمدخرسانی پور

با سلام من سال۹۶درخواست ویزاه شینگن دادم اما درخواستم موافقت نشد.ولی امسال دوباره درخواست ویزاه دادم وتمام مدارک هایم کامل هستن و ورزشکار تیم ملی هستم ایا مشکلی دارم برای درخواست ویزاه.الان درخواست ویزاه کشور اسپانیا روه دادم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن ،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد در صورتی که دارای شرایط بالا باشید شانس اخذ ویزای شما زیاد می باشد

سجاد طایی

سلام و وقت بخیر ۳ تا سوال داشتم که یکیش رو در اینتاگرام هم پرسیدم برای لایو هفته گذشته که گفتید حتما پاسخ می دهید ولی جواب داده نشد
۱- ایا سفارت هلند از ایران رفته؟
۲- من برای وقت سفارت هلند دو سه هفته هست به vfs global netherland ایمیل میزنم که اولین پاسخی که برام اومد این بود که وقت خالی تا هفته سوم اگوست نداریم تاریخ سفرو که تغییر دادم هر چند تا جوابی که گرفتم این ایمیل بود منظورشون این هست که باز هم باید فرم مشخصاتم رو بفرستم؟
Thank you for emailing VFS Global Customer Service.

Kindly note that there is no slot available for Netherland Visa Application Center and it is full and completely closed. Hence we would request you to send the same request Later.

Please note that the next available appointments date changes on daily basis and it will be unpredictable. As part of this service, VFS Global follows a transparent and centralised appointment system on a first-come, first-served basis.

To schedule an appointment, you must provide the below details:

Full Name

Passport Number

Passport Expiry Date
DD/MM/YYYY
Nationality

Gender

Date Of Birth
DD/MM/YYYY
Contact Number

Date Of Travel
DD/MM/YYYY
Preferred Date of Appointment*
DD/MM/YYYY
Category Of Visa
☐ TOURISM
☐ BUSINESS
☐ VISITING FAMILY AND FRIENDS
☐ TRANSIT
☐ RETURN VISA
☐ FAMILY MEMBERS OF EU/EEANATIONALS
The Country Of My Main Destination
☐ The Netherlands
☐ Caribbean
*Subject to availability at the time of request received

Kindly note, that you may submit your application only between 20 to 90 days before your date of travel and the visa processing time is on an average 15 days from the date of submission of application (Appointment Date)

Please refrain from sending multiple emails

Assuring you of our best services at all times
۳- سوال اخر این که یکی از دوستام در فرانسه در حال تحصیل هست اگه برام دعوتنامه ارسال کنه و من بتونم ویزا بگیرم و برم اونجا و اگه احیانا بر نگردم ایا برای اون دوستم مشکلی پیش میاد و دردسری براش درست میشه؟
با تشکر از خدمات پاسخ گویی و سایت بسیار عالیتون

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای شنگن،در مورد سوال اول خیر سفارت هلند از ایران نرفته است در مورد سوال دوم با توجه به به تاخیر افتادن وقتهای مصاحبه تاریخ سفرتان بایستی برای آخرین روزهای شهریور و اوایل مهر باشد و تاریخ انتخابی برای مصاحبه هفته دوم به بعد شهریور ماه باشد و این بدین معناست که بایستی تاریختان تغییر کند و در مورد سوال سوم قطعا وقتی ایشون برای شما دعوت نامه ارسال کندو شما قصد بازگشت نداشته باشید برای ایشون مشکل و دردسر به وجود خواهد آمد.میتوانید جهت مشاوره نیز با دفتر تماس بگیرید با سپاس.

امیر حسینی

سلام من ۳۷ ساله مجرد هستم مدیر فروش کارخانه با درامد ماهی ۱۰ تا ۱۵ م و سابقه بیمه و بالانس مالی ۳۰۰ م و مانده ۱۸۰ م سفر خارجی ترکیه و صربستان چند درصد ویزا میشم البته شاید دعوت نامه هم بتونم بگیرم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد باتوجه به شرایطی که ذکر فرمودید از آنجا که مجرد هستید سختگیری بیشتری به شما خواهد شد از لحاظ شغلی و مالی مشکلی ندارید منتهی باز باید مدارکتون توسط کارشناس ما بررسی شود و در مورد دعوت نامه نیز ما میتوانیم براتون معرفی نامه از کارگزار بگذاریم.

کسرا کاتبی

سلام من و همسرم پارسال برای سفارت ایتالیا از طریق دعوت نامه (عمو )( که شهروند ایتالیا هم هستن) اقدام کردیم،ولی به علت نداشتن گردش حساب خوب ریجکت شدیم ،سند خونه و تمکن ۹۰ میلیونی داشتیم.خواستم بپرسم اگر امسال همه مدارک شغلی و مالیمون کامل باشه باز هم امکان ریجکت شدن بالاست؟و اینم بگم که از پارسال ما هیچ سفر دیگه ای نرفتیم

ادمین

سلام با توچه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید تمکن مالی هر فرد حداقل ۸۰میلیون تومان نیاز است و همچنین وجود سند شانس اخذ ویزا زیاد می کند البته سابقه سفر تاثیر به خصوصی در ویزا شما دارد که بهتر شرایط و مدارکتون توسط کارشناس ما بررسی شود و راهنمایی لازم خدمتتون اعلام کنند.

ایمان سازش

من میخوام با موتور برم به کشور آلمان چطوری باید درخواست ویزا بدم ممنون میشم راهنمایی کنید

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزا می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد این شرایط به صورت کلی می باشد.

سهیلا

با سلام و عرض تشکرو قدردانی بابت پاسخگویی ادمین عزیز. .خانمی ۴۳ساله مطلقه هستم.شغلم خانه دار و دارای بیمه تامین اجتماعی(زنان خانه دار)با سابقه ۲ سال . گردش حساب و تمکن مالی و سند ملکی و مسافرت به ترکیه و دبی را دارم.وابستگی عاطفی به مادرم که تحت حمایت من است و پسرم که دانشجوست و شاغل و تضمین برگشت.با این شرایط ایا شانس گرفتن ویزای شینگن و تور اروپارو دارم؟ با تشکر از شما

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید باید مدارکتون توسط کارشناس بخش شنگن ما بررسی شود و راهنمایی های لازم خدمتتون اعلام شود سپس برای اخذ ویزا اقدام فرمایید . در خدمت شما هستیم.

محمد33

سلام
من ٣٣ سالمه متاهل و دارای یک فرزندم و ١٢ ساله که کارمند دولت هستم و ٢ سال هم که پروانه کسب هم دارم و دارای تمکن مالی ٢٠٠ میلیون تومانی هستم ایا میتوانم جهت دریافت ویزای شینگن برای اسپانیا اقدام کنم که رجکت نشم و جهت خرید هم میخوام سفر کنم لطفا راهنمایی کنید؟؟؟ باسپاس از اینکه وقت میزارید…

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن ،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی هستید و متاهل بودن شما دلیل بر وابستگی عاطفی شما در اینجا می باشد و اگر دارای سابقه سفر خوبی نیز باشید شانس ویزا شدن شما بسیار است میتوانید جهت بررسی مدارک و شرایط با کارشناسان ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم .با سپاس

علیرضا

با سلام و احترام
مجرد و ۴۶ سال دارم . برای عید نوروز از طریق یک تور مسافرتی ، درخواست ویزای اسپانیا کردم . همه مدارکم از نظر گواهی اشتغال به کار ، وثیقه ۵۰ میلیونی ، سوابق بیمه و نیز گواهی تمکن مالی ۳۷۰۰۰۰ یورویی ، بر اساس آیتم های ۲ و ۶ نامه سفارت ریجکت شدم .
۳ مورد ویزای شینگن سوید ، فرانسه و المان هم در پاس پورتم به سبب ماموریت های های ثبت شده بود .
واقعا نمی دانم چکار باید می کردم که انجام ندادم .
به هر حال یک ریجکتی در پرونده ام ثبت شد. می خواستم ببینم تا الان ، موردی مثل اتفاقی که برای من افتاد ، داشته اید ، و دوم اینکه پس از گذشت ۶ ماه ، ایا شانس گرفتن ویزا را دارم یا امکان بروز این اتفاقات وجود دارد ؟
با تشکر از لطف شما

ادمین

سلام دوست عزیزم در نامه سفارت علت ریجکتی چه چیز بوده است… کارشناسان ما در خدمت شما هستن تا علت ریجکتی را بررسی و رفع کنند… در خدمتتون هستیم

محمد حسن

سلام کسایی که زیر ۱۸ سال هستند میتونن که ویزا رو اخذ کنن؟

ادمین

سلام دوست عزیز … با رعایت کردن شرایط خاص هر ویزا بله.

ابوالفضل بخشیان

سلام خسته نباشید من ۲۷ سالمه و لیسانس روانشناسی دارم و دارای کارت پایان خدمت هستم و میخوام ویزای شنگن ۱ ساله بگیرم به همراه پذیرش از یک دانشگاه دولتی از فرانسه و برم زبان فرانسه بخونم به نظر شما آیا میتونم بعد از گرفتن مدرک فرانسه ویزای کاری بگیرم ؟
و اینکه برای تملک مالی بجای پول سند ملک یا زمین میشه ارایه داد ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

ادمین

سلام دوست عزیز… پذیرش تحصیلی برای کشورهای ترکیه، سوئد،انگلیس،استرالیا،کانادا و آلمان اقدام میکنیم.

کوروش صادقی

سلام گرامیان
ببخشید سوالی داشتم در مورد سفر به اروپا با گرفتن ویزای شنگن ایا کسی میتونه با گرفتن ویزا و وارد شدن به خاک اروپا در کشوری اروپایی بماند و درخواست پناهندگی کند بدون مشکل کیس امکان داره یا نه باتشکر

ادمین

سلام دوست عزیز… پناهندگی و خدمات ویزای یک طرفه را ساپورت نمیکنیم.

ستاره آسمان

با سلام
لطفا توضیح بدید چگونه میتوانم ویزای بلند مولتی بگیرم
من چند ویزای شنگن دارم از قبل

ادمین

سلام دوست عزیز معمولا بعد از دو سفر با ویزای سینگل که بهتر است به یک کشور باشد برای ویزای مولتی اقدام میکنیم براتون… که شما با توجه به ویزاهای شنگن قبلی پیشنهاد میشود برای برسی مدارک با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

احسان

با سلام خودم و خانمم عضو هیات علمی هستیم. سابقه زندگی ۵ ساله در مالزی هم داریم. یک نیروگاه برق هم دارم. پروانه بهره برداری و کارت بازرگانی هم دارم. سابقه یک سفر به آلمان رو هم دارم منزل شخصی هم خودم و هم همسرم داریم. ۴۲ ساله هستم و دو فرزند دارم برای ویزای یک ماهه توریستی می توانم از طریق موسسه شما اقدام کنم؟ پیشنهاد شما چیست؟ اسپانیا یا آلمان؟

ادمین

سلام حضور شما مدارک شما بهتر است دقیقتر توسط مشاوران برسی گردد . ویزای آلمان اگر دعوتنامه داشته باشید گزینه خوبی هست.

شهرام

با سلام ، سوالی داشتم در مورد شرایطم برای ویزای شنگن که آیا مناسب هست یا خیر: سن ۳۸ سال و مجرد، شغل: ۱۰ سال سابقه بیمه دارم ولی فعلا بخاطر تدوین رساله دکترا و دفاعیه شاغل نیستم و از ماه آینده مشغول بکار خواهم شد، سابقه سفر: آلمان (سال ۲۰۱۶)، ویزای روسیه و سنگاپور هم در پاسپورت هست، چهار یا پنج بار به ترکیه و دو بار به عراق (۶ سال پیش) سفر داشتم، سند ملکی ندارم، تمکن مالی میتوانم تهیه کنم، ضمن تشکر از توجهتون میخواستم بدونم در صورت درار بودن شرایط، درخواست ویزا از چه سفارتخانه ای را پیشنهاد می دهید؟

ادمین

سلام دوست عزیز … در وهله اول مدارک مالی شما باید برسی شود . سابقه سفر شما از وضعیت خوبی برخوردار است که شانس ویزای شما را بالا میبرد . پیشنهاد ما این است که با مشاوران تماس حاصل فرمایید تا بصورت دقیق تر مدارکتان برسی شود و سپس اظهار نظر شود. ممنون از سوال شما.

رضا

سلام سر جمع برای دریافت ویزا کجا کدوم سفارت اقدام کنم و چه مبلغی باید کلی پرداخت بشه از صفر تا صد برای اخذ ویزا….

ادمین

سلام دوست عزیز …هزینه اخذ ویزای شنگن ۳۵۰ یورو هست و با برسی مدارک شغلی و مالی و سابقه سفر شما بهتون سفارت مناسب رو پیشنهاد میکنیم.

Amir rezaei

با سلام. من زیر سن قانونی ۱۸ سال هستم میخاستم ببینم که میتونم ویزای توریستی کشور آلمان رو بگیرم؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید از آنجا که به مجردها سختگیری بیشتری می شود بهتر که سابقه سفر خوبی داشته باشید سپس اقدام کنید و همچنین در مورد تمکن مالی و شغلی پدرتون می توانند اسپانسر شما شوند میتوانید جهت بررسی مدارک و شرایط با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم

بانو حیاتی

سلام
من سی و یک سالمه
شغل ندارم
مجردم
حساب بانکی م بالای ۵۰ میلیون هست
تا حالا سفر خارج از کشور ندارم
فقط می خوام برم بگردم اروپا
فرانسه و اسپانیا مد نظرم هست
پیشنهاد شما چیه

ادمین

سلام،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید بدون گواهی شغلی امکان اقدام وجود ندارد و همچنین بدون هیچ سابقه سفری امکان ویزا شدن شما بسیار پایین است بهتر است که ابتدا سابقه سفرتون ارتقا دهید سپس اقدام فرمایید.

Ashoor

سلام من میتونم برای پسرم که ۱۶ سالشه ویزای توریستی بگیرم چون تنها داره میره ویزا میدن ؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،با توجه به سن فرزندتون بهتر است که ایشون همراه یکی از والدین سفر کنندو از جمله شرایط اخذ ویزا،می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد. و در مورد گواهی شغلی و مالی پدرشون میتوانند اسپانسر ایشون شوند .میتوانید جهت مشاوره با دفتر تماس گرفته و با کارشناس مربوطه صحبت فرمایید.در خدمتتون هستیم

BAROON NIMAI

سلام من ۱۹ سال دارم و مدرک دیپلم با چقدر هزینه و شرایط میتونم ویزای فرانسه رو بگیرم و شرایطش چجوریع ممنون میشم کمکم کنید مرسی

ادمین

سلام ،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد و هزینه اخذ ویزای شنگن ۳۵۰یورو می باشد میتوانید جهت بررسی مدارک و شرایط و جزییات با کارشناسان ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

مهدی

سلام. برای توریستی کانادا اگه شینگن بگیرم برم ایتالیا از اونجا برم المان و خروج رو از المان بزنم بیام ایران با سند ملکی تمکن مالی ۶۰ هزار دلار میتونم توریستی کانادا اقدام کنم یا باز باید توریستی شینگن بگیرم .

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا،برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید با دارا بودن یک ویزای شنگن نیز میتوانید اقدام کنید منتهی بهتر است که مدارکتون توسط کارشناسان بخش کانادا بررسی شود و راهنمایی لازم خدمتتون اعلام کنند.

افشار

سلام تقاضای ویز ای من و پسرم به ایتالیا رد شده است اببته مدارک کامل بوده ولی دلیل عدم قانع شدن افسر برای بازگشت است …ولی در پاس های ما مهر ریجکت نخورده است ….ایا مثل وضعیت ریجکت که مهر می خورد دچار مشکل برای تقاصای ویزای بعدی خواهیم شد؟؟

ادمین

سلام درخواست ویزای شما در واقع ریجکت شده است و پس از ریجکتی از هر سفارت اروپایی بهتر است ۶ ماه صبر کنید سپس مجددا اقدام کنید و ریجکتی مهری در پاسپورت نمیخورد منتهی به هر حال تاثیر خود را دارد.

ميثم

سلام خسته نباشید
با این شرایط می تونید ویزا هلند بگیرید:

تمکن ۸۰
سن ۳۷
کارمند با سابقه ده سال
سفر کشورهای اسیایی و اطراف و یه شنگن مجار
و سند ملکی

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد. با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی هستید و مشکلی جهت اقدام وجود ندارد میتوانید برای ارزیابی شرایط و اقدام از سفارت مناسب با کارشناسان بخش شنگن ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

سامرند

سلام کدوم سفارت اروپایی راحت تر ویزا صادر می کنه و کم هزینه ترشون کدومه؟

ادمین

سلام از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد. در مورد این که کدام سفارت بهتر ویزا می دهد باید شرایط و مدارکتون توسط کارشناسان بخش شنگن ما بررسی و ارزیابی شود و طبق آن پیشنهاد خدمتتون اعلام کنند هزینه اخذ ویزای شنگن ۳۵۰یورو

مهدی

با سلام
من دارای ویزای مولتی یک ساله هستم (از هلند)و
برای شرکت در دوره تحصیلی ۳ماهه طی دو سه هفته آینده عازم المان هستم
ولی مشکل در مورد همسرم است
ایشان در حال حاضر ویزا ندارند ولی دو ویزای قبلی از سوسیس دارند
الان از چه طریقی می‌توانم در کمترین زمان برای ایشان ویزا (حتی ویزای سینگل دو سه هفته ای)بگیرم
حساب در حدود ۱۰۰میلیون ،و ۳۶ ساله و
دانشجو‌ هستند

ادمین

سلام،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد. که با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید همسرتون دارای سابقه سفر خوبی می باشند و وجود سابقه شنگن در پاسپورت ایشون تاثیر مثبتی دارد میتوانید جهت مشاوره و راهنمایی لازم لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش شنگن صحبت فرمایید.

خلیل پورآقایی

بسیار خوب توضیح داده شده از شما تشکر و قدردانی می‌شود

ادمین

در خدمتتون هستیم

مجید احدی

سلام حال شما من برای سفارت المان با دعوتنامه تجاری اقدام کرده ام و با توجه به مدارک شغلی و بیمه و تمکن مالی مناسب متاسفانه به دلیل مشخص نبوده هدف از سفر ریجکت شدم می خواستم بپرسم که ایا اعتراض بزنم امکان رفع ریجکتی وجود دارد. و اینکه از سفارت دیگه ای بخوام اقدام کنم چقدر باید زمان ببره که بتونم اقدام کنم .ممندن از پاسخگویتون

ادمین

سلام میتوانید اعتراض بزنید منتهی اعتراض به معنای رفع ریجکتی نیست.سابقه سفرتون چگونه بوده؟پس از هر ریجکتی از هر سفارت اروپایی بهتر شش ماه صبر کنید سپس مجددا اقدام کنید

نیما فارسی

سلام من ۲۴ روزه انگشت نگاری شدم از سفارت ایتالیا هنوز جوابی بهم داده نشده بلیط پروازم و هتلم ۴ ردز دیکه شروع نیشه زمانش ایا ۴ هفته زمان برده و هنوز جوابی ندادن عادی هست؟

ادمین

سلا بله ،در حال حاضر سفارت شلوغ است به دلیل این که hi season است و ممکن که پاسخ شما تا ۴۰ روز نیز طول بکشد.

یاسمن

سلام من و پدرم و مادرم و مادربزرگم قصد داریم به ایتالیا سفر کنیم خانوادگی، پدرم جواز کسب ، سند ملکی و تمکن مالی حدود ۴۰۰ میلیون داره، مادرم خانه دار و تمکن مالی حدود ۱۰۰ میلیون داره، مادربزرگمم بازنشستش، سند ملکی و تمکن مالی داره. ولی من ۲۵ سالمه و در حال حاضر شاغل نیستم و چون دو ماه پیش دفاع ارشد کردم نمی تونم نامه اشتغال به تحصیل بگیرم ولی یه سند ملکی نصفش به نامم هست. شینگن اول همگیمون هستش و واقعا نمیخوایم ریجکت بخوریم. شرایطمون برای اقدام خوبه؟ میتونیم همگی بگیریم شینگن؟

ادمین

سلام ،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد.در رابطه با خودتون پدرتون میتوانند اسپانسر مالی و شغلی شما شوند .برای ارزیابی شرایط و مدراکتون لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید.

هومن

سلام خسته نباشید من ۲۴ سالمه مغازه دارم و جواز مغازه به اسمم هست و مانده حساب ۸۰ میلیون دارم با گردش مالی خوب و ۲ هکتار زمین هم به نامم هست با سند میخواستم بدونم چند درصد احتمال ویزا شدنم هست ؟ اولین بار هست میخوام ویزا شنگن بگیرم

ادمین

سلام،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد.اگر دارای سابقه سفر خوبی نیز باشید مشکلی جهت اقدام وجود ندارد بهتر است که برای بررسی مدارک و شرایطتتون لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان بخش مربوطه صحبت فرمایید.در خدمتتون هستیم

مهشید ملکوتی

سلام .ما خانوادگی ویزای فرانسه را گرفتیم ، ولی یه مورد اضطراری پیش امده و نمیتونیم بریم ، ایا بعدها که مجدد بخواهیم اقدام کنیم مشکلی پیش میاد ؟

ادمین

سلام بهتر که پس از اخذ ویزا سفر نیز داشته باشید.

قاسم قسیمی

سلام خسته نباشین من داداشم دانمارک هستش میخواد بهم دعوت نامه بفرسه برا ویزا شینگن چجوری میتونم اقدام کنم که راحتر باشه برام.ممنونم

ادمین

سلام ،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد میتوانید جهت بررسی مدارک لطف کنید با دفتر تماس بگیرید و با کارشناسان بخش شنگن صحبت فرمایید.

محمد طاهری

سلام من به همراه پسرم و همسرم اقدام به سفر توریستی کردیم وچون خانومم کارمند فرهنگی است تمام مدارک کامل هست منم همینطور ولی بیمه ی کاری ندارم ولی نامه ی اشتغال به کار دارم و دلیل بیمه نشدنم چون شرکت خصوصی هست و خودم نخواستم بیمه شوم و در ضمن دونت از فرزندان هم به سفر نمی بریم آیا بخاطر نداشتن بیمه ی کاریامکان ریجکت سفارت وجود دارد ؟

ادمین

سلام ،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد و در مورد نامه اشتغال به کارتون باید شامل موارد زیر باشد :گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر و مدت زمان موافقت شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر و ترجمه حکم کارگزینی که نشان دهنده گواهی اشتغال به کار شما باشد میتوانید برای بررسی مدارک و شرایطتتون لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید.

علی احمدی

سلام من میخواستم برای سفر توریستی به ایتالیا اقدام کنم با همسر و فرزند ۱ ساله ام. سابقه سفر به ترکیه ، روسیه و امارات دارم. بدون دعوتنامه چقدر شانس دارم ویزا شم؟

ادمین

سلام ،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای سابقه سفر خوبی می باشید منتهی باید دیگر مدارکون نیز توسط کارشناس بخش مربوطه بررسی شود لطفا با دفتر تماس بگیرید.

سجاد طوافي

باسلام.٣١ساله هستم.دارای جواز کسب وبیمه تامین اجتماعی وحساب بانکی ۵٠ملیونی ولی سند ملکی ندارم ودر سال های گذشته به کشورهای ارمنستان وگرجستان وتایلند سفر کردم میخواستم برای سفر به ایتالیا برم میخواستم بدونم با این شرایط میتونید واسم ویزا بگیرید؟درصد تایید شدنش چقدره؟باتشکر.

ادمین

سلام،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی هستید میتوانید اقدام کنید وجود سند ملکی الزامی نیست میتوانید جهت بررسی مدارک و شرایط لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

نگار

سلام خسنه نباشید من ۲۴ سالم هست و دانشجوی ارشد دوستی دارم آلمان که اصالتا آلمانی هستند و قبول کردند که دعوتنامه با تقبل هزینه سفر برام بفرستند میخواسنم ببینم این راه برای اخذ ویزای شینگن بهتر هست یا این از کنفرانسی از فرانسه دعوتنامه بگیرم ؟ شرایط مالیم هم خوبه ولی کار ندارم و مجرد هست

ادمین

سلام ،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید وجود دعوت نامه شانس ویزا شدن افزایش می دهد منتهی از آنجا که به مجردها نیز سختگیری بیشتری می شود سابقه سفر پیشین نیز مهم است و همچنین در مورد گواهی شغلی میبایست پدرتون اسپانسر شما شده و گواهی شغلی و مالی ایشون ارائه دهید میتوانید برای بررسی شرایط و مدارک لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش شنگن صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

مهدی اسدپور

دورود وقت بخیر
در زمان تحویل مدارک به سفارت ، آیا ممنوع الخروج بودن شخص ثالث از طریق همان سفارت چک میشود ؟ یا آیا این موضوع به سفارتها ربطی دارد که بتوانند مانع از دادن ویزا شوند ؟

ادمین

سلام بله ،تمامی مدارک ،سوابق سفر…. موردی بررسی قرار خواهد گرفت.

فرشاد وحیدیان

من بصورت توریستی با همسرم برای اتریش اقدام کردیم پرینت بانکی خوبی داشتیم ولی برگه تمکن را فراموش کردیم برای سفارت بیاوریم احتمال ریجک چقدر است؟ در ضمن اگر به اتریش رفتیم خودمان میتوانیم به کشورهای مجاور برای گشت برویم سپاس

ادمین

سلام منظورتون این است که تمکن مالی و پرینت گردش حساب ارائه ندادید ؟جزو مدارکی است که باید به سفارت تحویل دهید

حشمتی

من شینگ دوم دارم از ایتالیا، ولی میخوام ورودم از هلند باشه، ریسکش چقدر بالاست که مانع ورودم بشن؟

ادمین

سلام بهتر است که ورود شما به کشوری باشد که ویزا اخذ کردید دوست عزیز

مجید نصرتی

سلام ،من در سال ۹۴ رای خودمو خانواده ام از طریق سفارت هلند ویزای شنگن گرفتم حالا دوست دار ویزای مولتی بگیرم میخواستم ببینم امکانش هست ضمن اینک سری قبل ویزا م یک ماهه بود که دعوت نامه رو داداشم ارسال کرده بود

ادمین

سلام ،بله میتوانید اقدام کنید دارای شرایط خوبی هستید و دعوت نامه از برادرتون شانس اخذ ویزا نیز افزایش می دهد میتوانید جهت راهنمایی و اطلاعات بیشتر لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید.

مجيد سلماني

در کامنت های قبلی اشاره به کشورهای لیبل دار نظیر روسیه چین و بلغارستان کرده بودین…منظور از لیبل دار چیه آیا سفر به این کشورها و مهر ورود و خروج آن در پاسپورت سابقه خوب حساب میشه یا سابقه بد؟

ادمین

سلام ،کشورهای نامبرده شده جزء سابقه سفر خوب شما محسوب میشود و برای اخذ ویزای شنگن شما کمک کننده می باشد و بدین معنی است که دارای ویزای معتبری هستند.

امیرهمایون

سلام.
من ۳۴ ساله و مجرد هستم
۵ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم.
گردش حساب بسیار خوب و ۱۱۰ میلیون تومان هم مانده دارم و جدای درامد شغلیم که حدودا ماهی ۵ تومان میانگین است حدود ۲ تومان هم سود بانکی میگیرم.
سند ملک هم دارم.
شغل من دفتر سینمایی است که البته بنام خودم نیست.سابقه سفر به کشورهای اطراف مثل ارمنستان گرجستان ترکیه امارات را هم دارم.
برای ویزای عادی توریستی شنگن شانس دارم؟تمام خانواده ام هم سیتیزن آمریکا هستند.

ادمین

سلام به طور کلی از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید بله دارای شرایط خوبی هستید و میتوانید برای ویزا اقدام کنید جهت بررسی شرایطتتون و راهنمایی های لازم لطفا با دفتر تماس بگیرید و با کارشناسان بخش شنگن ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

سینایی

سلام و خسته نباشید
اسفندماه ۹۶ از سفارت ایتالیا ریجکت شدم .
سن ۳۵ ساله
سابقه سفر به مالزی ؛ ترکیه
(۲ بار)آذربایجان و گرجستان
سابقه بیمه ۱۴ سال و حقوق ماهیانه ۵۰۰۰۰۰۰تومان و نامه اشتغال به کار
متاهل و داری یک فرزند
سندمنزل به نام همسر
تمکن مالی ۵۰ میلیونی

بنظرتون میتونم اقدام کنم برای شینگن؟؟

شانسم چقدره؟؟

ادمین

سلام وقتتون بخیر علت ریجکتیتون چی بوده؟از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی هستید متاهل بودن شما وابستگی عاطفی شما را در اینجا نشان می دهد و دارای گواهی شغلی و مالی مناسبی هستید منتهی بهتر است که برای بررسی شرایط و مدارکتون و مشاوره رایگان لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

سینایی

علت ریجکتی بند ۸ و ۹ بود.
دوستانم میگفتن چون خودم اقدام کردم و از طرف آژانس معتبری نبوده ریجکت شدم.

درضمن درخواستم برای اخذ شینگن به تنهایی و بدون خانواده بود.

باتوجه به سیستم یکپارچه اطلاعات ویزا (SIS) همه ی سفارتهایِ اروپایی و دسترسیشون به اطلاعات ریجکتی مسافران ؛ تا چه مدت باید صبر کنم ؟
بهتره برای دفعه دوم درخواستم را از کدام سفارت ثبت کنم ؟

ادمین

سلام،پس از ریجکتی از هر سفارت اروپایی بهتر است که شش ماه صبر کنید سپس مجددا اقدام کنید و برای اخذ ویزا تنظیم و تکمیل فرم ها و مدارک نقش اساسی دارد و به طور کلی از جمله شرایط احذ ویزا می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد در مورد این که از چه سفارتی اقدام کنید بهتر است که لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان بخش شنگن ما صحبت فرمایید تا با توجه به مدارک و شرایطتون سفارت مورد نظر را خدمتتون اعلام کنند.

گل محمدی

سلام آیا با دارا بودن دوتا ویزای عراق باطل شده شینگن توریستی برای ایتالیا تعلق میکرد؟

ادمین

سلام سابقه سفرهای پیشین شما به جز مورد عراق چه موارد دیگری بوده؟اگر فقط سفر به عراق داشته اید بهتر است که سابقه سفرتون ارتقا دهید سپس برای ویزای شنگن اقدام کنید سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر چین ،روسیه،بلغارستان.. کمک کننده می باشد میتوانید جهت بررسی شرایط و مدارکتون لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

گل محمدی

در پاسپورت ویزاهای باطل شده اکرلیک روسیه دارم با این شرایط به من شینگن تعلق میکرد؟

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن گواهی شغلی معتبر ، تمکن مالی و سابقه سفر در سالهای اخیر به کشورهای با ویزای معتبر هست که روسیه یکی از آن هاست . شرایط کلی شما به صورت رایگان توسط مشاور ما بررسی خواهد شد لطف بفرمایید با ۰۲۱۷۵۲۳۷ تماس بگیرید.

کامیار عباسی

سلام . من از خواهرم که ۲۰در کشور بلژیک زندگی میکنه وشغل دولتی داره دعوت نامه داشتم و یه دعوتنامه دیگه از خواهر کوچکترم برای پسرم داشتیم پرینت مالی متوسط ارائه دادم و شغل من خرید و فروش مسکن هستش و نامه کاری هم از محل کارم گرفتم ولی سند منزل نداشتم برای ارائه . درخواست ما برای ویزا ریجکت شده و ذکر کردن که دلیلش اینکه به این نتیجه رسیدن که من قصد ملاقت با بستگان نداشتم در صورتی که خواهر کوچکم ۲۰سال هست ندیدم میخواستم ببینم اینا چطوری به این نتیجه رسیدن که من برای دیداربا اقوام قصد مسافرت نداشتم در صورتی که من واقعا برای دیدار با خانواده میخواستم برم .در ضمن اینکه برای همسرم درخواست نداده بودیم . ممنون.

ادمین

سلام،سابقه سفرتون چگونه بوده؟بهتر است که لطف بفرمایید نامه ریجکتیتون برای همکاران ما ارسال کنید شرایط و مدارکتون بررسی کنند و راهنمایی های لازم خدمتتون اعلام کنند.

عارفه

سلام !
من ۳ سال درآلمان زندگی کردم به همراه همسرودوفرزندم .اقامت پناهندگی داشتم ،سال گذشته به ایران برگشتیم
الان برای گرفتن ویزای فرانسه برای مامشکلی پیش نمیاد؟
همسرم کارآزادی هست وکارت مباشرت دارد،خودم خانه داروصاحب ملک ۱/۵ میلیاردی باحساب بانکی خوب میشه اقدام کرد؟

ادمین

سلام با توجه به مورد پناهندگی که در گذشته داشتید تاثیر منفی در اخذ ویزای شما خواهد داشت منتهی میبایست شرایط و مدارکتون توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار گیرد و راهنمایی های لازم خدمتتون اعلام کنند.

ابوذر مرادی

با سلام و وقت به خیر.
من ۳۳ سالمه. متاهلم. دبیر رسمی آموزش و پرورشم. قبلا سفر خارج نداشتم. می خوام برای شینگن اقدام کنم. گردش مالیم هم بد نیست. آیا میشه امیدوار به اخذ شینگن بود…؟؟؟

ادمین

سلام وقت بخیر از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید بهتر ابتدا سابقه سفرتون ارتقا دهید سپس برای اخذ ویزا اقدام کنید منتهی بهتر است که شرایطتتون نیز توسط کارشناس بخش شنگن هم بررسی شود و راهنمایی های لازم خدمتتون اعلام کنند لطفا جهت مشاوره رایگان با دفتر تماس بگیرید.

ahmad

ببخشید من طی یک هفته پول کافی برای حساب جور کردم و اینکه یک هفته گردش حساب کردم ، ولی من اصلا بیمه نیستم ، و نامه بیمه ندارم امکان قبولی هست ؟؟؟؟
یه سوال دیگه حتما به محل کار تماس میارن برای تحقیقات ؟؟؟

ادمین

سلام گواهی مالی که برای اخذ ویزای شنگن باید ارائه دهید باید دارای گردش سه ماهه باشد با توجه به موردی که شما ذکر فرمودید یک هفته گردش مکفی نیست و در مورد گواهی شغلی در صورتی که شغل شما آزاد است باید جواز کسب ،روزنامه رسمی … در هر حال یک گواهی شغلی ارائه دهید میتوانید جهت مشاوره رایگان لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

Fati

سلام خسته نباشید
اگر ویزامون واسه یه کشور دیگه باشه
میشه ورودمون از یک کشور دیگه باشه ؟یا اینکه حتما باید از همون کشور که ویزاشو داریم ورود کنیم؟

ادمین

سلام بهتر است که ورود شما به کشوری باشد که ویزا اخذ کردید.

علی حسینی

سلام من مجردم ۳۳ ساله
ملک دارم تمکن ۳ ماه حدود ۱۵۰ میلیون
۲۰۱۵ از سوییس و ۲۰۱۷ از المان ویزا دارم گرجستان و امارات هم بودم
نامه معرفی از شرکت و فیش حقوقی و روزنانه رسمی شرکت موجوده و فقط بیمه واسم رد نمیشه چون شرکت اینترنشناله .
میخوام بدونم شانسم چقدره و شما چه کمکی میتونید بکنید .

Admin

سلام وقتتون بخیر با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای سابقه سفر و شرایط خوبی هستید و مشکلی جهت اقدام وجود ندارد منتهی برای بررسی شرایط و راهنمایی لازم بهتر است که لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان بخش شنگن ما صحبت فرمایید.

سارا احمدي

با سلام و خسته نباشید
خانم ٣١ ساله هستم، مجرد
یکبار به گرجستان و سه بار به استانبول سفر کردم
یک خانه به ارزش یک میلیارد و نیم به نام دارم
حقوق دریافتی ۵ میلیون تومان
مدیر داخلی موسسه ای هستم
گردش مالی تا ٨٠ ملیون دارم
برای ویزای کانادا باید شینگن داشته باشم، و تنها هدفم رفتن به کاناداست برای کدوم کشور اقدام کنم بهتر است تا موفق به اخذ ویزا بشم؟
و لطفا راجب تورهای مولتی مثلا ایتالیا اسپانیا یا فرانسه سوییس توضیح بدین که گرفتن ویزا به چه صورت هست و بایس با دو سفارت مصاحبه بشه؟
مرسی

Admin

سلام وقتتون بخیر بله برای اخذ ویزای کانادا سابقه سفر خوب مهم است و شرایط بدین صورت است که برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد.با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی برای اقدام ویزای شنگن می باشید لطف بفرمایید جهت بررسی مدارک و شرایط و بررسی تورها با دفتر تماس بگیرید با مشاوره رایگان به صورت حضوری و یا تلفنی در خدمت شما هستیم.

مهدی انصاری

با سلام
ویزای دو ساله مولتی پل دریافت کردم، آیا چنانچه ۹۰ روز در کشورهای حوزه شنگن اقامت داشتم و به کشورم بازگشتم پس از چند روز مجددا می توانم به حوزه شنگن وارد شوم؟
با تشکر.

Admin

سلام در هر شش ما ۹۰ روز میتوانید اقامت داشته باشید.

عبدالاحد حیدری

برای اتباع خارجی در ایران میتونن ویزای شینگن را دریافت کرده از ایران خارج بشن؟؟؟اگر میشود از چه طریقی در ایران با پاسپورت الکترونیک اقدام میشه کرد؟؟؟؟

Admin

سلام وقت بخیر در صورتی که اقامت ایران را داشته باشید برای اخذ ویزا شما اقدام خواهیم کرد.

احمد طاهری

با سلام هزینه درخواست ویزا جدای از هزینه دریافت ویزا میباشد ؟

Admin

سلام هزینه اخذ ویزای شنگن ۳۵۰یورو است.

اصغر محاسنی

سلام.
امکانش هست با داشتن ویزای شنگن فرانسه ورودمون از آلمان باشه و از اونجا به فرانسه رفت؟

Admin

سلام وقت بخیر بهتر ورود شما در ابتدا به کشوری باشد که ویزا اخذ کرده اید سپس با توجه به بازه زمانی ویزاتون به کشوری دیگری بروید.

علی

سلام

من برای کنفرانس میخوام برم فرانسه. خودم رجیستر شدم و نامه دعوت دارم. همسرم رو میخوام با خودم ببرم. سوالم بیشتر در مورد تمکن مالی هست. هر دومون دانشجو هستیم و من تمکن مالی و گردش مالی دارم. دانشگاه هم نامه میده قطعا برمیگردیم. آیا فقط من میتونم تمکن رو از طرف دو تامون نشون بدم؟ شناسنامه یا سند ازدواج رو میخوان؟ همون زبان اصلی باشه کافیه؟ ۴ روز میخوام بریم.

ممنون

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز بله میتونید اسپانسر همسرتون بشین و مدارک بایستی ترجمه شده باشند . برای برسی شرایطتون با مشاوره رایگان و خدمات اجرایی در خدمت شما هستیم. سپاس از سوال شما

فرشته سروری

سلام ، من ویزه یکماه و ۱۳روز شینگن را اخذ کردم البته مولتی ونوع ویزه هم است c چطور میتوان با ختمی یک ماه ۱۳روز برای ۹۰ روز در حوزه شینگن ماند ؟
ممنون

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز ویزای توریستی شنگن قابل تمدید نیست . شما بایستی پس از استفاده از این ویزا و پایان آن برای ویزای مولتی شنگن اقدام نمایید که بازه اقامت آن ۹۰ روز به ازای هر ۶ ماه هست.
سپاس از توجه شما

سيما غفوري

سلام
من سال٩۶ دی ماه برای سفر به ایتالیا از سفارت یونان اقدام کردم ، مدارکم کامل بود ، اما اژانسی که باهاش جلو رفتم یه جورایی معتبر نبود و هیچ وقت علت ریجکتیرو باز گو نکرد و اصلا خبر ریجکتیرو هم نداد بعد از کلی دوندگی رفتم سفارت و بهم گفتن مدارک تکمیل نبوده و ریجکت درجه ٢ شدم فکر میکنم هتلی برام رزرو نشده بود ، امسال میخوام باز درخواست بدم برای بازدید نمایشگاه سرامیک اسپانیا، تا حالا شینگن نداشتم جز ترکیه هم جای دیگه ای نرفتم ، مجرد هم هستم ، به نظرتون چطور برم جلو که حتما ویزا بشه یعنی حداقل مدارک و شرایط تکمیل باشه و فقط بشه گفت دلشون نخواسته و ریجکتم کردن ؟؟

مشاور نیلگام

سلام دوست گرامی … شرایط لازم برای اخذ ویزای شنگن گواهی شغلی معتبر، تمکن مالی معقول و متناسب هست و سابقه سفر خوب هم کمک کننده است. کارشناسان بخش شنگن نیلگام با مشاوره رایگان جهت برسی مدارک شما و راهنمایی در خدمتتون هستند . لطف بفرمایید با ۰۲۱۷۵۲۳۷ و یا ۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰ تماس بگیرید. سپاس فراوان از کامنت شما

افسانه میرزاعباسی

سلام من ۳۵ سالمه ،مجردم ، کارمند شرکت خصوص هستم با حقوق ۳۷۰۰ و بیمه ،سوابق بیمه ام حدود ۱۲ ساله و پروانه ی اشتغال از نظام مهندسی ساختمان دارم گردش حسابم خیلی زیاد نیست و مانده حساب ۵۰ میلیونی رو دارم سندی به نامم نیست احتمال گرفتن ویزا چقدره برای من؟ با توجه با اینکه من ویزای شینگن رو برای ویزای توریستی کانادا لازم دارم خواهرم پی آر کانادا داره و میتونه برام دعوتنامه بفرسته و سابقه ی سفر به کشورهای روسیه ، سنگاپور ،دبی،تایلند و ارمنستان رو هم دارم.

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز شرایط شما خوب هست ولی بایستی مدارک دقیق تر برسی بشه تا شانس ویزاتون مشخص بشه . برای این امر کارشناس با مشاوره رایگان در خدمتتون هستند. لطف بفرمایید با ۰۲۱۷۵۲۳۷ و یا ۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰ تماس بگیرید. سپاس از کامنت شما

محمد امین

سلام
من دو ویزای شنگن از اسپانیا گرفتم آخریش ۲۰۱۲ بوده الان هم ویزای توریستی کانادای معتبر دارم و یکبار بتازگی سفر یکماهه به کانادا داشتم و برگشتم به کشور‌های غیر لیبل مانند ترکیه و تایلند و غیره بسیار سفر داشتم
مجرد هستم ۴۰ سالمه در خصوص ملک زمین دارم و دو سالیست کار ندارم و الان در شرف ساخت ساختمان هستم و جواز ساخت گرفتم ! وضعیت حساب بانکی هم همانطور که مستحضر هستید بلحاظ حفظ ارزش پولی یکسالیست که تبدیل به ارز کردم و در بانک حدود ۳۰ میلیون بیشتر ندارم !
سوال اینکه سفارت‌های کشورهای شنگن به شرایط کنونی ما ایرانی واقف هستند ؟ به‌هرحال میدانند که مردم ترجیح میدهند که سرمایه‌شان به ریال نباشد و ان را تبدیل به دلار و طلا میکنند یا خیر ؟
و اینکه کسی جواز ساخت ساختمان گرفته و قصد ساخت دارد بعنوان شغل معتبر محسوب میشود یا خیر ؟
در آخر ممنون میشم در خصوص درصد احتمال اخذ ویزای شنگن با موقعیت من توضیح بدهید.

Admin

سلام وقت بخیر با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای سابقه سفر خوبی برای اقدام می باشید در مورد گواهی مالی میبایست حساب کوتاه مدت و قابل برداشت ارائه داده در کنار آن نیز میتوانید حساب ارزی هم ارائه کنید میتوانید جهت بررسی مدارک و شرایطتتون لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید با مشاوره رایگان در خدمت شما هستیم.

حمید اژدری

سلام ۳۲ سالمه تمکن مالی ۲۵۰ ملیونی دارم سند ملکی ۲تا دارم همراه همسرم میخوام ویزا شنگن بگیرم توریستی
فرزند ندارم ولی واسه اون نمیخوام اقدام کنم چند در صد امکان گرفتن دارم ممنون

Admin

سلام وقت بخیر ،به طور کلی از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط مناسبی برای اقدام هستید لطف بفرمایید جهت بررسی مدارک و مشاوره رایگان با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

نیما امینی

سلام وقت بخیر
آیا الزاما باید از کشوری که ویزا رو صادر کرده وارد و خارج شویم؟
برای مثال اگر از اتریش شینگن دریافت کردیم میتونیم برای ورود از آلمان وارد بشیم؟و برای خروج از ایتالیا؟

Admin

سلام وقتتون بخیر ،ورود شما باید به کشوری باشد که ویزا اخذ کرده اید.

hossein razgardani

خوب بود

Admin

ممنون از حضور شما.

mkb

با سلام.
آیا داشتن قولنامه ملکی به نام برای اخذ ویزای شینگن امتیاز محسوب می شود یا اینکه حتما باید سند باشد؟!
با تشکر

Admin

سلام وقتتون بخیر ،به طور کلی از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود سند ملکی الزامی نیست منتهی در اخذ ویزا متاثر است .میتوانید جهت مشاوره رایگان و بررسی مدارک و شرایط لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید .

farshid

سلام خسته نباشین من ٢٧ سالمه مجرد مدیر عامل شرکتی هستم سابقه ۵ سال بیمه دارم حساب بانکی و گردش حساب خوبی دارم با این وجود امکان ویزا شدنم چقدر هست؟

Admin

سلام وقتتون بخیر به طور کلی از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید در صورتی که دارای سابقه سفر خوبی نیز باشید میتوانید اقدام کنید لطفا جهت بررسی مدارک و مشاوره با دفتر تماس بگیرید.

امیرحسین یادگاری

توضیحات و راهنمایی های شما ارزنده و کارآمد است از شما تشکر میکنم

Admin

ممنون از حضور شما ،در خدمت شما هستیم.

فریناز امیری

سلام
من تا به حال هیچ مهری توی پاسپورتم نخورده و دو ساله که پاسپورت گرفتم اونم قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران داشتم به دلایلی نشد که برم ولی سند ماشین و خونه دارم و به نام خودم هست شاغل و البته بیمه هم هستم گردش مالی حساب و تمکن مالی هم دارم ۳۱ ساله و مجردم میتونم برای شینگن اقدام کنم؟

Admin

سلام وقتتون بخیر ،سابقه سفر نیز برای اخذ ویزای شنگن نقش به سزایی دارد سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر چین ،روسیه،بلغارستان کمک کننده می باشد لطف بفرمایید جهت بررسی شرایط و مدارکتون با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت فرمایید.در خدمتتون هستیم

Saeed ra

سلام وقتتون بخیر.من ۲۳ ساله هستم دانشجوی رشته ی IT و شاغل توی زمینه ی کاری مرتبط با رشتم و دارای سابقه ی بیمه ی تامین اجتماعی از ۳ سال پیش هستم.سند ملکی دارم به نام دارم.خودرو به نام دارم.گردش مالی آنچنان خاصی ندارم میتونم ولی اوکیش کنم.تمکن مالی حدودا ۱۰۰ میلیونی دارم.سربازی نرفتم و معافیت تحصیلی دارم تا اخر ۹۹.ترکیه و ارمنستان و گرجستان هم رفتم.شانس من چقدر هست برای ویزای اتحادیه شنگن؟
سپاس گزارم

Admin

سلام وقتتون بخیر به طور کلی از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد .برای بررسی مدارک و شرایط لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما در خدمت شما هستند.

پرشان صیدی

سلام
من ۲۱سالمه مجردم هستم اما عضو هیئت مدیره ی یه کارگذاری بیمه ام مدیر فروش همون شرکتم هستم ۱۵۰تومن حدودا همیشه دارم تو حسابم و یه سند تجاری و یه مسکونیم دارم برای قصدمم سفر به فرانسست احتمال گرفتن ویزا برام چقدر هست حدودا؟!

Admin

سلام وقتتون بخیر،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی برای اقدام هستید اگر دارای سابقه سفر خوبی نیز باشید میتوانید اقدام کنید مشکلی وجود ندارد .لطف بفرمایید جهت مشاوره و بررسی شرایط و مدارک با دفتر تماس بگیرید.

nilofar safari

مطالب بسیار حرفه ای و مفید بودند .. ممنون

Admin

ممنون از حضور شما.

صبا.م

سلام دوستان خسته نباشید من میخواستم برای ویزا اقدام کنم دعوت ناممونم رسیده دو تا سفر به اطراف هم داشتیم .میخواستم نظرتونو بدونم چه اقداماتی انجام بدیم برای اینکه امکان ویزا دادن افزایش پیدا کنه؟ چون تازگی یکی از اشناها اقدام کردن با اینکه بسیار شخص ثروتمندی بودن و خانواده هم همراهشون نبود رد شدن

Admin

سلام وقت بخیر ،دوست عزیز وجود دعوت نامه شانس اخذ ویزای شما را افزایش می دهد و به طور کلی از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد .لطف بفرمایید جهت بررسی مدارک و راهنمایی های لازم با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما در خدمت شما هستند.

محمد

سلام .من میخواهم برای ویزای توریستی ایتالیا با تور اقدام کنم تمکن مالی ۴۰ت کافی وکل هزینه سفر قبلش آژانس پرداخت میکنه

Admin

سلام دوست عزیز متوجه سوالتون نشدم؟اگر میخواهید به صورت تور اقدام کنید برای چک کردن تور لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید و همچنین هزینه اخذ ویزای شنگن از جانب ما ۳۵۰یورو است.