تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

ویزای تحصیلی کانادا – دانشجویی و دانش‌آموزی

تصمیم برای انتخاب کشور مناسب با هدف ادامه تحصیل همواره یکی از دغدغه‌های اصلی دانش‌آموزان و یا دانشجویان بوده‌است. اگرچه برخی کشورها همچون آمریکا و انگلیس مقاصدی سنتی برای ادامه تحصیل محسوب می‌شوند اما کشور کانادا نیز طی چند سال گذشته با استقبال فزاینده طالبان علم و دانش از سرتاسر جهان مواجه شده‌است. کشوری با نظام آموزشی دو زبانه (انگلیسی- فرانسه) در کنار بهره‌مندی از بالاترین استانداردهای آموزشی و تحقیقاتی روز دنیا به یکی از ۵ مقصد اصلی دانشجویان و دانش آموزان برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا تبدیل شده است.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 103    میانگین: 4.1/5]

مقدمه

ویزای تحصیلی کانادا به عنوان یکی از اقسام ویزای موقت کانادا نوعی جواز موقت برای زندگی و تحصیل در این کشور محسوب می‌شود. ویزایی که خود به دو بخش ویزای دانش‌آموزی و ویزای دانشجویی تقسیم بندی می‌شود و این فرصت را در اختیار محصل و یا دانشجو قرار خواهد داد تا در کنار خانواده (والدین، همسر و فرزندان) و با خیالی آسوده بر تحصیل در مقاطع مختلف متمرکز شود.

مهم‌ترین و البته شرط نخست دریافت ویزای تحصیلی کانادا، داشتن پذیرش تحصیلی از مدرسه، کالج، دانشگاه و یا یک موسسه آموزش عالی در این کشور است؛ بنابراین پس از دریافت نامه پذیرش یا اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های کانادا و یا یکی از مدارس این کشور قادر خواهید بود برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنید.

مدت زمان صدور ویزای تحصیلی کانادا

بر اساس اعلام وب سایت رسمی سفارت کانادا، مدت زمان صدور ویزای تحصیلی کانادا (بدون احتساب زمان مورد نیاز برای انگشت نگاری) برای متقاضیان ایرانی حدود ۱۱ هفته خواهد بود. در واقع زمانی که سفارت کانادا برای بررسی درخواست ویزای تحصیلی شما با احتساب زمان مورد نیاز برای بیومتریک (انگشت نگاری) نیاز دارد، حدود ۳ ماه خواهد بود. البته این زمان مشروط به آن است که کلیه مدارک متقاضی همچون نامه استادی پرمیت یا پذیرش تحصیلی وی آماده بوده و نیاز به بازگشت پرونده و تکمیل آن نباشد. هر اندازه در تکمیل مدارک و رعایت ضوابط لازم برای درخواست ویزای تحصیلی وسواس و دقت بیشتری به خرج دهید، طبعا هم مدت زمان صدور ویزای تحصیلی شما کوتاه‌تر خواهد بود و هم شانس موفقیت افزایش خواهد یافت.

مدت اعتبار ویزای تحصیلی کانادا

پس از موافقت اداره مهاجرت کانادا با درخواست متقاضی، ابتدا ویزایی موقت برای وی صادر می‌شود که به محض ورود فرد مذکور به خاک کانادا، ویزای تحصیلی وی نیز صادر خواهد شد. مدت اعتبار ویزای تحصیلی کانادا بسته به مقطع و رشته تحصیلی متقاضی متفاوت بوده و معمولا تا زمان پایان دوره تحصیلی معتبر خواهد بود.

برای مثال اگر متقاضی برای تحصیل در مقطع کارشناسی از یکی از دانشگاه‌های مورد تایید اداره مهاجرت کانادا، پذیرش تحصیلی داشته باشد، ویزای تحصیلی برای وی ۴ ساله صادر خواهد شد. البته امکان تمدید اعتبار ویزای تحصیلی کانادا و یا تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کار با در نظر گرفتن شرایطی خاص نیز وجود دارد.

 

مدارک لازم برای ویزای تحصیلی کانادا

برای درخواست هر کدام از انواع ویزای کانادا (ویزای موقت و یا ویزای اقامت دائم) نیاز به ارائه مدارک خاص آن خواهد بود. حساسیت اداره مهاجرت کانادا در قبال ویزای تحصیلی کانادا به دلیل اعتبار نسبتا بلند مدت آن طبعا بیشتر از ویزای توریستی کانادا خواهد بود. مهمترین مدرکی سفارت کانادا در زمان بررسی درخواست ویزای تحصیلی این کشور به آن توجه خواهد کرد، تمکن مالی متقاضی است.

مدارک لازم برای ویزای تحصیلی کانادا عبارتند از:

 1. نامه ادمیشن یا همان پذیرش تحصیلی از یکی از مراکز معتبر آموزشی
 2. برنامه تحصیلی یا همان Study Plan
 3. فرم‌های تکمیل‌شده درخواست ویزا (فرم ویزای تحصیلی، فرم اطلاعات خانوادگی و فرم schedule 1)
 4. نامه تمکن مالی ۴ ماه اخیر
 5. اسکن صفحه اول جدیدترین پاسپورت (بعلاوه صفحاتی که مهر ویزا خورده‌است)
 6. اسکن اصل شناسنامه به همراه ترجمه
 7. اسکن اصل شناسنامه به همراه ترجمه برای همراهان در صورت تاهل
 8. دو قطعه عکس ۳.۵ در ۴.۵
 9. سند و مدارک موربوط به دارایی‌های شخصی
 10. نامه سابقه و بیمه کاری
 11. فیش واریزی تحصیلی

تمامی این مدارک می‌بایست در قالب فایل و در حساب کاربری مخصوص شما در وب سایت رسمی سفارت کانادا بارگذاری شود.

دانلود فرم‌های ویزای تحصیلی کانادا

اطلاعات کامل در خصوص نمونه فرم‌های درخواست ویزای کانادا را در این پست بخوانید.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا

همانگونه که اشاره شد برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا نیاز به حداقل‌هایی است. به بیان دیگر متقاضی تنها در صورت دارا بودن شرایط لازم می‌تواند برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا اقدام نماید، در غیر این صورت امکان ویزا شدن درخواست وی بسیار اندک خواهد بود.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا به شرح زیر است:

 1. پذیرش از یکی از موسسات آموزش عالی کشور کانادا (مورد تایید اداره مهاجرت)
 2. توانایی پوشش مخارج دست کم یک سال تمام زندگی و تحصیل در کانادا. (شهریه بعلاوه هزینه زندگی)
 3. عدم سوء پیشینه
 4. پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار
 5. ارائه مدارکی که ثابت کند فرد پس از پایان تحصیل قصد ماندن در کانادا را ندارد
 6. ارائه برنامه تحصیلی (Study Plan) دقیق و قانع کننده

بدیهی است در صورت نبود هر یک از شرایط فوق، درخواست ویزای تحصیلی کانادا رد خواهد شد. البته در برخی موارد مدراس و یا دانشگاه مد نظر، پذیرش تحصیلی مشروط برای متقاضی صادر می‌کند که در این صورت متقاضی می‌بایست در زمان ارائه مدارک، آفیسر پرونده را متقاعد کند شروط ذکر شده در ادمیشن را دارد. برای مثال اگر شرط یادگیری زبان در ادمیشن آمده باشد، متقاضی باید برنامه خود دایر بر فراگیری زبان را ارائه دهد.

مراحل اخذ ویزای دانشجویی کانادا

پیش از هر کار باید بررسی کنید آیا شرایط لازم برای تحصیل در کانادا را دارید و یا اساسا اجازه ادامه تحصیل در این کشور را خواهید داشت. کارشناسان اجرایی دپارتمان ویزا و وقت سفارت هلدینگ نیلگام با بهره‌مندی از دانش روز و اطلاع از آخرین آپدیت‌های مربوط به اخذ ویزای تحصیلی کانادا با تدوین فرم ارزیابی تحصیلی، کار را برای شما آسان کرده‌اند. کافی است به صفحه مربوط به ارزیابی تحصیلی ما مراجعه کرده و شرایط خود برای تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی در کانادا را ارزیابی کنید. نتیجه این ارزیابی، پس از بررسی توسط کارشناسان ما از طریق ایمیل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

مرحله بعدی پس از تکمیل فرم ارزیابی تحصیلی، اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی در کانادا خواهد بود. از طریق این لینک می‌توانید فهرست کامل مراکز آموزش عالی (مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌های) کانادا که مورد تایید وزارت آموزش و پرورش و همچنین اداره مهاجرت این کشور است را دریافت کنید. در این مرحله نیز کارشناسان اجرایی پذیرش تحصیلی نیلگام، با توجه به رشته تحصیلی و ایالت مدنظر شما، بهترین گزینه‌ها را به شما معرفی خواهند کرد و در مسیر دریافت پذیرش تحصیلی از بهترین و معتبر ترین دانشگاه‌های کانادا همراه شما خواهند بود.

ارزیابی تحصیلی

با پر کردن فرم ارزیابی تحصیلی از خدمات ویژه نیلگام بهره مند شوید

ثبت نام کنید

پس از دریافت پذیرش تحصیلی باید برای جمع آوری مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا دست به کار شوید. برای تکمیل مدارک باز هم می‌توانید از مشاوره کارشناسان ما بهره‌مند شوید و حتی برای ترجمه نیز با مراجعه به دفتر هلدینگ نیلگام، می‌توانید از خدمات ویژه دارالترجمه رسمی مجموعه استفاده کنید.

پس از صدور ویزای کوتاه مدت برای ورود به کانادا باید مدارک مورد نیاز برای سفر و آغاز تحصیل در این کشور را فراهم بیاورید تا با خیالی آسوده تنها به ادامه تحصیل و لذت زندگی در کانادا فکر کنید.

مدارک مورد نیاز پیش از ورود به کانادا

حاال که کار به پایان رسیده است و با دریافت ویزای تحصیلی کانادا آماده سفر به این کشور برای ادامه تحصیل هستید، مقدمات و مدارک مورد نیاز پیش از ورود به کانادا را مهیا کنید. چک لیست مهمترین مدارک مورد نیاز پیش از ورود به به کانادا عبارتند از:

 1. پاسپورت با بیش از ۶ ماه اعتبار
 2. نامه استادی پرمیت
 3. ویزای کوتاه مدت کانادا برای ورود به این کشور
 4. نامه پذیرش تحصیلی
 5. نامه REFRENCE سفارت
 6. بیمه مسافرتی
 7. رزرو بلیط و هتل محل قامت
 8. ارز و یا اسنادی که نشان دهنده توانایی شما برای تامین مخارج زندگی و تحصیل در کانادا باشد

توجه داشته باشید که در برخی موارد ممکن است برای اخذ ویزای کانادا آفیسر پرونده از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از ۳ ماه به پروسه پرونده شما اضافه کند. شما یا اعضای خانواده‌تان که همراه شما سفر خواهند کرد و بالای ۱۸ سال دارند باید گواهی عدم سوء پیشینه دریافت کنید.

هزینه اخذ ویزای تحصیلی کانادا توسط نیلگام

هزینه اخذ هر نوع ویزای تحصیلی کانادا (دانش آموزی-دانشجویی) از طریق مجموعه شرکت‌های نیلگام ۶۰۰ دلار کانادا است. این مبلغ تمامی هزینه‌های مربوط به اخذ ویزای تحصیلی کانادا از جمله ساخت اکانت، پرکردن فرم‌ها، چک کردن مدارک، پرداخت سفارت و ارائه مشاوره برای دریافت پذیرش تحصیلی در کانادا را شامل خواهد شد.

چه موردی باعث ریجکت ویزای تحصیلی کانادا می‌شوند؟

بنا به هر دلیلی که درخواست ویزای کانادا (از هر نوع) رد یا ریجکت شود، نامه‌ای رسمی از سوی سفارت به ایمیل متقاضی ارسال خواهد شد و دلایل ریجکتی به تفکیک مشخص می‌شود. مهمترین دلایل ریجکت ویزای تحصیلی کانادا به شرح زیر است:

 • کافی نبودن منبع مالی برای پوشش هزینه‌ها
 • قانع نشدن آفیسر پرونده در خصوص اهداف تحصیل و امکان عدم بازگشت پس از پایان تحصیل
 • رشته تحصیلی مورد نظر
 • اشکال و یا تناقض در تکمیل فرم‌های درخواست ویزا و یا مشکل در فایل درخواست ویزا
 • برنامه تحصیلی نامناسب

موارد فوق از مهمترین دلایل ریجکت یک پرونده ویزای تحصیلی کانادا خواهد بود. با تکیه بر تجربه و دانش تیم اجرایی ویزا و وقت سفارت کانادا به سادگی می‌توانید از همان از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنید و پرونده خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود.

شرایط کار حین تحصیل و بعد از تحصیل در کانادا

دو گزینه برای کار همزمان با تحصیل در کانادا وجود دارد:

 • On campus (کار در محیط دانشگاه)
 • Off campus (کار خارج از محیط دانشگاه)

کار حین تحصیل در محیط دانشگاه (On campus)

بر اساس قوانین موجود، تمام دانشجویان تمام وقتی که به واسطه ویزای تحصیلی کانادا وارد خاک این کشور می‌شوند می‌توانند بدون نیاز به مجوز کار در همان دانشگاه محل تحصیل در زمان‌های فراغت کار کنند. به این نوع کار دانشجویی در کانادا در اصطلاح On campus گفته می‌شود.

البته هر فردی که بخواهد در کانادا کار کند، می‌بایست (SIN (Social Insurance Number یا شماره بیمه اجتماعی داشته باشد. از این لینک می‌توانید برای دریافت SIN NIMBER اقدام کنید.  دریافت این شماره برای همه رایگان است البته باید توجه داشته باشید که از زمان شروع به کار با ویزای تحصیلی کانادا تنها ۳ روز فرصت دارید جهت دریافت این شماره اقدام نمایید. شماره بیمه اجتماعی کانادا یا همان SIN در واقعا کد ملی محسوب می‌شود. کدی ۹ رقمی که تمامی افراد دارای اقامت دائم، افراد دارای ویزای تحصیلی کانادا و همپنین افراد دارای ویزای کار این کشور، ملزم به دریافت آن هستند.

کار حین تحصیل خارج از محیط دانشگاه (Off campus)

بر اساس قانونی که از سال ۲۰۱۴ تاکنون در کشور کانادا به اجرا درآمده است، تمامی دانشجویان تمام وقتی که با ویزای تحصیلی کانادا در این کشور زندگی می‌کنند می‌توانند در زمان‌هایی خاص (تعطیلی دانشگاه) تا سقف ۲۰ ساعت در هفته خارج از محیط دانشگاه کار می‌کنند. البته برای کار همزمان با تحصیل در کانادا (کار بدون مجوز کار) حتما باید یکی از دو عبارت زیر روی ویزای تحصیلی دانشجو قید شده باشد:

 • May accept employment on or off campus if meeting eligibility criteria as per R186 (f), (v) or (w). Must cease working if no longer meeting these criteria
 • May work 20 hrs. Per week off-campus or full-time during regular breaks if meeting criteria outlined in section186 (v)of IRPR

و اگر روی برچسب ویزای شما عبارت زیر درج شده باشد، به هیچ وجه اجازه کار همزمان با تحصیل در کانادا نخواهید داشت:

 • This permit does not permit the holder to engage in off campus employment in Canada

در صورتی که دو عبارت بالا دایر بر اجازه کار در حین تحصیل در ویزای تحصیلی درج نشده باشد، باز هم می‌توانید از طریق درخواست شماره بیمه اجتماعی برای کار اقدام کنید که البته شامل مراحلی تخصصی است که از حوصله این نوشتار خارج است. همکاران بخش ویزا و وقت سفارت نیلگام همیشه برای مشاوره و پیگیری پرونده شما آماده خواهند بود.

ویدئو ویزای تحصیلی کانادا

ویدئو ویزای تحصیلی کانادا

شرایط لازم برای دریافت ویزای همراه

سفر به کشوری دیگر آن هم در مقاطع ابتدایی تحصیل و شرایط زندگی فرزندان از جنبه‌های مختلف دغدغه‌ای مهم برای تمامی والدین است. اینکه فرزندان پس از دریافت ویزای تحصیلی، در شرایطی تحصیل می‌کنند، اسکان و خورد و خوراک آنها به چه شکل و کیفیتی است و در نهایت چه نظارتی بر آنها انجام می‌شود، همگی از مواردی هستند که والدین را بر آن داشته تا با بهره‌مندی از ویزای همراه کانادا بتوانند در دوران تحصیل در کنار فرزندان خود باشند.

از سوی دیگر این نگرانی در مقاطع بالاتر تحصیل نیز وجود دارد و بسیاری تاکید دارند همسر و یا فرزندانشان در دوران تحصیل در کنارشان باشند. دریافت ویزای همراه برای والدین، همسر و فرزندان محصلین و دانشجویان در کشور کانادا یکی دیگر از خدمات هلدینگ نیلگام در زمینه ویزای تحصیلی کانادا است.

از دو طریق می‌توان برای ویزای همراه کانادا اقدام کرد:

 • ویزای توریستی یا Temporary Resident Visa: در این نوع ویزا که همزمان با درخواست ویزای تحصیلی محصل در دانشگاه و یا مدرسه ارسال می‌شود، والدین دانش آموز و یا دانشجو می‌توانند ویزای همراه کانادا را با اعتباری ۶ ماهه دریافت نمایند. همچنین در این نوع ویزا که به آن ویزای TRV گفته می‌شود در صورتیکه یکی از والدین دارای ویزای کار یا ویزای تحصیلی کانادا باشد، فرزندان آنها برای دریافت ویزای تحصیلی نیازی به ارایه نامه قبولی از مدارس ندارند و میتوانند بدون مشکل برای ویزا درخواست کنند.
 • ویزای اجازه کار یا OPEN WORK PERMIT: اگر متقاضی در یکی از دانشگاه‌ها و یا کالج‌های معتبر کانادا به صورت تمام وقت پذیرفته شده باشد یا با ویزای تحصیلی کانادا در حین تحصیل باشد، همسر وی می‌تواند برای ویزای کار اقدام نماید. این ویزا به همسر متقاضی این اجازه را خواهد داد که به صورت تمام‌وقت و بدون نیاز به دریافت مجوز درکانادا، کار یا تحصیل کند. برای این نوع ویزا می‌توان همزمان با درخواست ویزای تحصیلی کانادا اقدام کرد و یا پس از پذیرش تحصیلی و استقرار یکی از زوجین در کانادا برای همسر وی اقدام درخواست ویزای اجازه کار داده شود.

 

مشاوره جهت دریافت ویزای تحصیلی کانادا و ویزای همراه دانشجویی

هلدینگ نیلگام را بسیاری با نام تجاری ایران- آنکارا می‌شناسند. مجموعه‌ای که طی ۱۰ سال فعالیت خود در عرصه خدمات گردشگری و مشاوره در امور اعزام دانشجو و دریافت اقامت کشورهای اروپایی همواره کوشیده‌ است با ارائه خدماتی بروز، فنی و دقیق با قیمتی رقابتی، رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماید.

اخذ ویزای تحصیلی کانادا (دانشجویی و دانش آموزی) و پیش از آن اخذ پدیرش تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی (از دبستان تا دکترا) یکی ز مجموعه خدمات دپارتمان ویزا و وقت سفارت نیلگام محسوب می‌شود و به جرات می‌توان ادعا کرد در این عرصه، خدماتی تضمینی بر اساس نیاز و شرایط متقاضیان محترم عرضه خواهد شد. تدوین فرم‌های تخصصی ارزیابی تحصیلی کانادا با جدیدترین پارامترهای مدنظر اداره مهاجرت و امور شهروندی کانادا مطابقت داشته و کارشناسان اجرایی ما با بررسی دقیق اطلاعات شما، بهترین گزینه را پیش رویتان قرار خواهند داد.

نظرات

محمد صفری

چرا در مورد اقامت پس از تحصیل چیزی نگفتین که هدف اصلی همه متقاضیان است .

سلام -در ویزای دانشجویی ویزای شما پس از ۲ سال قابلیت تبدیل به پی آر(اقامت) را دارد که از طریق وکیل قابل انجام است

حسام ضیایی

سلام..من ۲۱ سالمه و دیپلم برق دارم..معدل دیپلم هم ۱۳/۹۰ هستش..میخواستم بدونم شرایط تحصیل در کانادا رو دارم؟؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا،از جمله شرایط اخذ پذیرش دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است،با توجه به شرایطی که ذکر کردید شرط سنی دارید منتهی مدارک دیگرتون هم باید توسط کارشناس تحصیلی بررسی شود.خوش حال می شویم برای مشاوره تحصیلی لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش تحصیلی ما صحبت کنید.

سعید رضا گل خطمی

باسلام پسرم ۱۴ سالشونه امسال بکلاس۸ میروند میخواستم هزینه تحصیل و خدمات تا صدور ویزا و اینکه میشه پدرو مادر یا یکی شون باهاش بیان و امکان تبدیل به اقامت میسر است و چه مدت زمان طول میکشه و اینکه در حین تحصیل میشه کار کرد .با سپاس از راهنمایی شما

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،مهمترین موردی که برای تحصیل وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد شرایطی که مطرح است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی
داشتن قیم یا Custodian در کانادا که یکی از موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی شما محسوب می شود در صورتی که قیم هم نداشته باشید ما این موضوع برطرف خواهیم کرد و در مورد هزینه نیز هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۷۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با مشاوران تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

ستاره بابایی

سلام
من متولد خرداد ۷۹ هستم
و خرداد ۹۷ پیش دانشگاهی رو تموم کردمو دیپلم دارم
پارسال ترمیم معدل شرکت کردم و نمرات درسام خیلی بهتر شدن
میخواستم بدونم برای اقدام کردن نمره هایی ک توی نرمیم معدل گرفتم تاثیری ندارن؟
و اینکه اگه نمره های اولم حساب شه و بعضیاش کمتر از B باشه برای تحصیل فیزیوتراپی توی کانادا شانسی دارم؟
با نمره ۷ و نیم آیلتس

Admin

سلام وقتتون بخیر ،با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی برای اقدام هستید جهت بررسی مدارک و شرایط با مشاوره رایگان در خدمت شما هستیم لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید .با سپاس

م.جمالی

سلام.من کارشناس ارشد روان شناسی بالینی هستم ،۳۰سالمه وقصددارم اقامت تحصیلی دررشته خودم درکانادا بگیرم معدلم ۱۷/۸۷هست .درحال طی کردن کلاس زبان هستم .
همسرم ۱۱سال سابقه کار درشرکت نفت رادارند وتکسنین تهویه هستند .۳۸سالشونه وکارشناس تربیت بدنی
به نظر شما اقامت کاری برای همسرم اقدام کنم شانس موفقیت بیشترهست یااقامت تحصیلی خودم؟
تشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در کانادا،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید با بررسی شرایط و مدارکتون میتوانید تحصیلی برای کانادا اقدام کنید و برای همسرتون نیز ویزای همراه توریستی و یا OPEN WORK PERMIT اقدام کنید برای اطلاع از شرایط و جزییات لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت کنید.

Milad

سلام خسته نباشید
من متولد تیر ۷۸هستم
۲۰سالمه
رشته تجربی بودم
معدل پیش دانشگاهی و دیپلم بالای ۱۴هست
اما متاسفانه دو درس در سوم دبیرستان تک ماده خورده یعنی با نمره ۷.۵قبول شدم و یک درس پیش دانشگاهی هم همین طور
از لحاظ مالی به هیچ وجه مشکلی ندارم
اما مشکل اینو دارم ک بعضی از درسام نمراتش پایینه اما در کل بالای ۱۴هست معدل کل
و ی چیز دیگه من الان یک ساله گپ تحصیلی دارم
تا اقدامم بخوام بکنم میشه دو سال
شانس گرفتن ویزای تحصیلی دارم؟؟
در حال حاظر هم دارم زبان فشرده میخونم و تا چند ماه دیگه مدرک زبان هم میگیرم
بعد ی سوال دیگه از زمان اقدام تا نتیجه کامل چقدر طول میکشه تا ویزا تحصیلی بیاد

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز میبایست رزومه تحصیلی شما توسط کارشناسان تحصیلی ما مورد بررسی قرار گیرد با مشاوره رایگان به صورت تلفنی و یا حضوری در خدمت شما هستیم .

علیرضا مطیع

سلام ، پسرم بیست ساله است دانشجو میباشد ،جهت ویزای تحصیلی چگونه اقدام کنیم، با تشکر

سلام، امکان اقدام وجود داره منتها توصیه میشه برای اطلاعات جامع تر با مشاوران دفتر ما تماس بگیرید، در حال حاضر و با توجه به اطلاعات محدودی که ما داریم فرزند شما شانس پذیرش برای آلمان و کانادا رو دارند.

زهرا کاظمی

باسلام من ۲۳ سالمه و لیسانس مهندسی پزشکی از دانشگاه آزاد تهران با معدل ۱۶.۳۷ دارم و همچنین مدارک برنامه نویسی کامپیوتر میخواستم بدونم میتونم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا،از جمله شرایط اخذ پذیرش دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است در ابتدا شما برای گرفتن پذیرش و سپس برای اخذ ویزا میبایست اقدام فرمایید که از جمله شرایط اخذ ویزا عبارت است از:پذیرش از یکی از موسسات آموزش عالی کشور کانادا (مورد تایید اداره مهاجرت)
توانایی پوشش مخارج دست کم یک سال تمام زندگی و تحصیل در کانادا. (شهریه بعلاوه هزینه زندگی)
عدم سوء پیشینه
پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار
ارائه مدارکی که ثابت کند فرد پس از پایان تحصیل قصد ماندن در کانادا را ندارد
ارائه برنامه تحصیلی (Study Plan) دقیق و قانع کننده
برای بررسی شرایط و مدارکتون لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و باکارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید.با سپاس

ali

با سلام یک فرد برای مهاجرت به کانادا و ادامه تحصیل در دانشگاه باید چقدر هزینه کند از شروع تا پایان تحصیل

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در کانادا،ز جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است هزینه تحصیل از شهری به شهر دیگر و دانشگاه مورد نظر متغیر است منتهی سالانه از ۷۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰دلار متغیر است میتوانید جهت ارزیابی تحصیلی و اطلاع از جزئیات لطف کنید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید.

رحمانی

سلام من یک خانم دامپزشک ۲۶ ساله هستم . برای پوزیشن دکترا در کانادا میخوام اقدام کنم . با توجه به اینکه یک فرزند سه ساله دارم میخواستم بدونم اگر موفق به گرفتن پذیرش و ویزا بشم روند الحاق همسر و فرزندم به من چطوری هست ؟ همه با هم میتونیم ویزا بگیریم و بریم؟
و اینکه اگر پوزیشن با فاند دریافت کنیم باز هم احتیاج به اثبات تمکن مالی هست ؟

با تشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا ،در مورد کودکتون بله میتوانندهمسر و فرزندتون درخواست ویزای همراه داده و همزمان با شما اقدام کنند مشکلی وجود ندارد که اگر از طریق توریستی اقدام کنند همراه شما ،ویزای همراه کانادا را با اعتباری ۶ ماهه میتوانند دریافت کنند و برای اخذ ویزای تحصیلی باید مدارک زیر را ارایه دهید :نامه ادمیشن یا همان پذیرش تحصیلی از یکی از مراکز معتبر آموزشی
برنامه تحصیلی یا همان Study Plan
فرم‌های تکمیل‌شده درخواست ویزا (فرم ویزای تحصیلی، فرم اطلاعات خانوادگی و فرم schedule 1)
نامه تمکن مالی ۴ ماه اخیر
اسکن صفحه اول جدیدترین پاسپورت (بعلاوه صفحاتی که مهر ویزا خورده‌است)
اسکن اصل شناسنامه به همراه ترجمه
اسکن اصل شناسنامه به همراه ترجمه برای همراهان در صورت تاهل
دو قطعه عکس ۳.۵ در ۴.۵
سند و مدارک موربوط به دارایی‌های شخصی
نامه سابقه و بیمه کاری
جهت راهنمایی بیشتر و جزییات میتوانید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت فرمایید.

کامران

سلام
من ۳۶ سالمه و متاهل با یک فرزند ۲ ساله و مدرک لیسانس کشاورزی از دانشگاه آزاد دارم که سال ۸۵ گرفتم و معدل لیسانسم تقریبا ۱۳/۵ هستش. آیلتس آکادمیک اورآل ۶ هم میتونم بگیرم و حدود ۵ سال پیش هم آیلتس رو داشتم اما اکسپایر شده و باید مجدد بگیرم. در رشته مدیریت رستوران و فست فود بیش از ۱۰ سال سابقه دارم و یک علامث ثبت تجاری فرانچایز رستوران و فست فود هم با ۱۵ تا شعبه در سراسر کشور به نام برند من داره فعالیت میکنه. و یک سری مدارک بین المللی جانبی مثل ایزو ۹۰۰۱ و ایزو sfbb و امثالهم دارم. آیا میتونم برای کارشناسی ارشد رشته بیزینس یا مدیریت یا mba
یا مشابه آنها پذیرش دانشگاه و بعدش ویزا تحصیلی بگیرم؟ و درصد قبولی یا ریسک اینکه ریجکت ویزا بشم چقدر هستش؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در کانادا ،شرایط کلی بدین صورت است که از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید با توجه به رشته انتخابی شما (ام بی ای)شرایط سنی حداکثر ۳۸ سال مطرح می باشد در صورتی که مدرک زبان اخذ فرمایید شانس اخذ ویزای شما بالا می رود و گپ تحصیلی مربوطه نیز تا حدی با سابقه کاری پوشانده خواهد شد میتوانید جهت مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

روزیطلب

سلام ایا ویزای کاری میتوان گرفت من باز نشسته هستم

سلام خیر ویزای کاری شرایط سنی داره که متاسفانه شامل حال بازنشسته ها نمیشه.

آنیتا

سلام.
به نظرم بسته به رشته ای که می خواین بخونید حتما از اهل فنش بپرسید که کانادا تو اون زمینه قوی هست یا نه. از استاد های مطلع و باتجربه مثلا.
در زمینه ی رشته ی سازه شنیدم که آن چنان هم مطرح و تراز بالا نیست.
بعضی دانشگاه های خودمون خ عالی اند.

یاسر یوسفی

با سلام سفارت کانادا انتظار حداقل چه میزان پشتوانه مالی را از ما میخواهد

سلام بستگی به شغل سن و دعوتنامه متغییر هست

آروین

سلام،ب عنوان همراه فقط والدین رو میشه برد یا مثلا میشه برای دایی یا عمو هم ویزای همراه گرفت؟

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای همراه و شرایط آن،سفر به کشوری دیگر آن هم در مقاطع ابتدایی تحصیل و شرایط زندگی فرزندان از جنبه‌های مختلف دغدغه‌ای مهم برای تمامی والدین است. اینکه فرزندان پس از دریافت ویزای تحصیلی، در شرایطی تحصیل می‌کنند، اسکان و خورد و خوراک آنها به چه شکل و کیفیتی است و در نهایت چه نظارتی بر آنها انجام می‌شود، همگی از مواردی هستند که والدین را بر آن داشته تا با بهره‌مندی از ویزای همراه کانادا بتوانند در دوران تحصیل در کنار فرزندان خود باشند.از سوی دیگر این نگرانی در مقاطع بالاتر تحصیل نیز وجود دارد و بسیاری تاکید دارند همسر و یا فرزندانشان در دوران تحصیل در کنارشان باشند. دریافت ویزای همراه برای والدین، همسر و فرزندان محصلین و دانشجویان در کشور کانادا یکی دیگر از خدمات هلدینگ نیلگام در زمینه ویزای تحصیلی کانادا است و برای این افراد فراهم می شود و مورد توجه است

فاطمه

سلام و وقت بخیر ممنون میشم در مورد اخذ ویزای کاری و شرایطش راهنمایی کنید

متاسفانه در این زمینه فعلا خدماتی نداریم

رامین احمدزاده

از راهنمایی های مفید شما سپاسگزارم.
پیروز و سرافراز باشید.

محمد اکبرنیا

با سلام من میخواستم بدونم که اگر من ویزای تحصیلی مستر از یک دانشگاه در کانادا را گرفته باشم و بخواهم ان را به یک دوره ۲ساله کالج تعقیر بدهم امکانش هست و این خلاف قانون کانادا نمی باشد وباعث ابطال ویزای من نمی شود ممنونم🙏

با سلام، به طور کلی تغییر کالج در کانادا چندان توصیه نمیشود منتها انجام شدنی هست. با این وجود برای حصول اطمینان با بخش بین الملل کالجی که قصد دریافت پذیرش را دارید مشورت نمایید.

Ma.na

هزینه دریافت ویزا گفتین ۶٠٠ دلار میشه!؟؟

بله هزینه ویزا ۶۰۰ دلاد و هزینه اخذ پذیرش ۴ میلیون تومان میباشد

مهران

با سلام ، ببخشید شما گفتید هزینه اخذ ویزا ۶٠٠ دلار و هزینه اخذ پذیرش ۴ میلیون تومنه . مگه هر دو مورد یکی نیست؟ یا اینکه باید ۶٠٠ دلار + ۴ میلیون تومن رو پرداخت کنیم ؟
باتشکر از پاسخگویی شما

خیر یک پذیرش از دانشگاه داریم و یک ثبت نام جهت اخذ ویزا پس از گرفتن پذیرش

میدیا

سلام خسته نباشید،برای ادامه تحصیل رشته کامپیوتر لیسانس حدودا سالانه چقدر هزینه داره؟فقط خرج دانشگاه
اگر فرد ویزا بگیره و معادل بالا باشه در طول چند ترم و فعالیت های بالا امکان داره تخیفیفاتی هم شامل بشه؟

سلام، بستگی به محل دانشگاه و رنک هزینه ها متغیر و گاهی بسیار متفاوت هست منتها مبلغ نرمال بین ۱۴۰۰۰ تا ۱۷۰۰۰ دلار در سال هست. تحصیل دوره لیسانس معمولا ۳ سال و نیم تا چهار سال هست. در مورد تخفیف هم بستگی به قانون دانشگاه برای دانشجویان ممتاز داره و رقم مشخصی نیست که اعلام بشه.

Football

سلام من بازیکن تیم فوتبال هستم و سابقه حضور تو تیم ملی رو هم دارم میخواستم بدنم میتونم از طریق ورزشم بورسیه بگیرم هم واسه ادامه تحصیل تو رشته تجربی هم برای فوتبال یا فوتسال

سلام
متاسفانه بورسیه ورزشی از ایران اقدام نمی شود.

سینا ابراهیمی

سلام..تو دانشگاه های کانادا به دانشجو ها فراغت ( پولی کمکی برای تحصیل) پرداخت نمیشه؟؟

سلام، اگر منظورتون بورسیه تحصیلی هست هر دانشگاهی برای مقاطع تحصیلی ارشد و دکترا ممکن هست به دانشجویان ممتاز کمک هزینه ای بابت تحصیل شون پرداخت کنه. رشته ی تحصیلی، معدل، ملیت و مقطع در دریافت کمک هزینه بسیار موثر هستند. به طور کلی اساتید در مقطع دکترا به دانشجویانی که در تیم اجرایی شون به عنوان دستیار فعال هستند و در واقع کار عملی انجام میدن می تونن مقرری دریافت کنند.

سینا حمیدی

سلام من نامه پذیرش از دانشگاه البرتا کانادا گرفتم و در نامه نوشته به ۲۵۰۰۰ دلار کانادا ساپورت مالی نیاز داری
۱٫ به نظر شما این مبلغ یکم زیاد نیس؟
۲٫ ایا برای درخواست ویزا باید به مدت ۴ ماه این مبلغ داخل حسابم باشه؟ یا می تونم دو سه روز بریزم به حسابم و بعد از گرفتن نامه تمکن مالی از بانک پول رو برداشت کنم؟
مرسی

با سلام، این مبلغ برای شهریه هست یا هزینه زندگی رو هم لحاظ کردن؟ در صورتی که شهریه شما کمتر از این مقدار هست احتمال داره دانشگاه با هزینه زندگی اعلام کرده باشه در نظر داشته باشید در حال حاضر برای اخذ ویزا هر چقدر بتونید تمکن مالی قوی تری نشون بدید شانس ویزاتون بالاتر میره. ۳- بله توصیه میشه مبلغ رو تا زمانی که نتیجه ویزاتون میاد در حساب تون داشته باشید و به هیچ وجه حساب رو خالی نکنید

سینا حمیدی

سلام مجدد
متاسفانه نوشته این ۲۵۰۰۰ دلار کانادا جدا از هزینه های زندگی و جزوه و خوراک هست.
من یک شوهر عمه در انگلستان دارم که درامد نسبتا خوبی داره
اگه من بتونم تا سقف ۱۵ هزار دلار پول داخل حسابم بزارم ایا ایشون با پرینت حساب مالی خودش می تونه بقیه رو کاور کنه و ایا سفارت چنین چیزی رو قبول می کنه؟
ممنون بابت پاسخدهی خوب و سریعتون

با سلام، تجربه ما در مورد ویزادهی نشون داده که هرچقدر حساب بانکی شما تمکن بیشتری داشته باشه شانس ویزادهی تون بیشتر میشه. شما می تونید بخشی از این مبلغ رو تو حساب خودتون و بخشی ش رو تو حساب یک نفر که گارانتورتون میشه نشون بدید. برای راهنمایی بیشتر می تونید با شماره های دفتر بخش ویزای تحصیلی کانادا تماس بگیرید تا مشاوران ما راهنمایی تون کنند.

ملیحه کمالی

سلام.من فارغ التحصیل کارشناسی مامایی از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد از دانشگاه شهید بهشتی هستم .برای دکترای رشته بیولوژی تولید مثل میخواهم اقدام کنم.ضمنا متاهل و دارای دو فرزند هستم .سن من ۴۰ سال هست و سابقه کار ۱۲ سال دارم.آیا میتوانم اقدام کنم؟

سلام، شرط سن برای پذیرش دانشگاهی بسیار مهم هست، سوابق کاری شما و معدل هم البته تاثیر زیادی در نحوه پذیرش داره. برای ما مهمترین مساله این هست که مشخص کنید برای کدوم کشور قصد اقدام دارید چراکه بخش بزرگی از شروع تحصیل شما مربوط به سفارت و دریافت ویزای شما هست و بسیاری از سفارت ها گپ تحصیلی و سن رو از فاکتورهای مهم دریافت ویزا لحاظ می کنند. بهتر هست برای دریافت مشاوره تخصصی با بخش پذیرش تحصیلی ما در تماس باشید. با سپاس

Football

سلام میخواستم بدونم برای فوتبال دختران چطویر باید اقدام کنیم؟طوری ک هزینه ها پایین باشه و امکان ادامه تحصیل هم باشه

باید بفرمایید الان تو چه مقطعی هستین چند سالتون هست مدرک زبان دارید یا خیر

شهرام صفات

سلام . پسرم ۱۶ ساله و در حال حاضر کلاس دهم رشته ریاضی فیزیکه . پس پایان سال تحصیلی قصد ادامه تحصیل در کانادا را برای پسرم داریم در واقع با به کانادا مهاجرت کنیم . مبلغ سپرده بانکی اینجانب حدود ۴۰۰ میلیونه . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید هزینه ادامه تحصیل تا مقطع دیپلم و همچنین امکان گرفتن ویزای همراه برای هر دو (پدر و مادر ) هست یا خیر . در ضمن هزینه سالانه زندگی شامل مسکن ؛ غذا و … سالانه چقدر خواهد بود . با تشکر

سلام، وقت تون بخیر. هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. در برخی از شهرها، شرکت ما می تونه با تخفیفی که به دانش آموزها داده میشه شهریه رو تا ۱۰۰۰۰ دلار هماهنگ کنه. در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر دارید خوشحال میشیم با مشاوران بخش تحصیلی ما در تماس باشید.

دريا جاويد

سلام.نامزد من دارن واسه ویزاى تحصیلى کانادا اقدام میکنن.
میخواستم بدونم که من به عنوان همسر ایشون اجازه ى کار رو خواهم داشت ؟ با ارائه ى مدرک زبان؟

سلام اگر ازدواج رسمی کردین بله و باید ویزای شما کاری اقدام بشه

دانیال میرزایی

سلام من ۲۱ سالمه و دیپلم تجربی و مدرک عکاسی دارم. دانشجو نیستم و کارت پایان خدمت دارم. علاقمندم در رشته عکاسی در کانادا تحصیل کنم. راهنمایی کوچک میکنین تا بعدا بتونم باهاتون تماس بگیرم؟

سلام،به طور کلی با توجه به سن شما امکان اقدام برای کالج بدون داشتن مدرک زبان وجود دارد، منتها بستگی به رشته مورد نظر و شرایط کالج ها، نحوه انجام درخواست، کالج انتخابی و طبعا شهریه متفاوت خواهد بود. پیشنهاد ما تماس با شرکت، مشاوره تلفنی و تعیین وقت مشاوره برای بررسی دقیق تر شرایط و نحوه انجام کار است.

تیمور فلاح

سلام من دخترم ۱۶ سالشه اگه بخواد بره میشه همسرم و دوتا دوقلو ۱ ساله هم با خودمون ببریم ؟

ادمین

سلام بله میتوانید برای ویزای همراه اقدام کنید که به دو صورت ما براتون اقدام می کنیم توریستی و OPEN WORK PERMIT میتوانید جهت اطلاع از جرئیات و راهنمایی لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

بیتا محمدی

ببخشید من دختری ۱۶ ساله هستم و دلم میخواهد به صورت رایگان و با کم ترین مخارج بورس شوم و تحصیل کنم در دبیرستان های کانادا ولی نمیدانم برای تحصیل رایگان چه مدارکی لازم است

برای دبیرستان تا اونجایی که ما اطلاعات داریم بورسیه انجام نمیشه و مدارس رایگان نیستند ولی لطفا جهت اطمینان با دیگر دفاتر اعزام دانشجو هم چک کنید

فریبا فهیمی

سلام آیا با دیپلم گرافیک رایانه شاخه کار و دانش می توان برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام نمود و در ضمن قصد ادامه تحصیل در رشته ای غیر مرتبط مثلا دندانپزشکی داشت؟متشکرم

برای بهتر پاسخ دادن به سوال شما نیاز به اطلاعات کامل تر مثل سن، سطح دانش زبانی و … هستیم. در نظر داشته باشید برای ورود به رشته های پزشکی در کانادا ملزم به قبولی در آزمون جامع پزشکی هستید که به دلیل عدم برگزاری این آزمون در ایران، در عمل اخذ پذیرش در این رشته ها رو از ایران بسیار دشوار می کنه.

رحمانی

سلام وقت بخیر.
من ویزای مسافرتی کانادا دارم.در حال حاضرم دانشجوی مهندسی رباتیک در مقطع کارشناسی هستم با ۲۲ سال سن.
ولی میخوام اگه بشه انصراف بدم و کلا کارشناسیم رو تو کانادا بگیرم.
بنظرتون امیدی هست؟!😐

سلام، در نظر داشته باشید که تحصیل در مقطع لیسانس می بایست در وحله اول با اخذ پذیرش از دانشگاه و در مرحله بعد درخواست ویزای دانشجویی از دولت کانادا انجام میشه و ویزای توریستی شما باطل، ویزای تحصیلی برای شما صادر میشه.

نوریه علوی

سلام خسته نباشید من دانشجوی فیزیک مهندسی دانشگاه دولتی سمنانم و با معدل دیپلم۱۸/۴۳و معدل کتبی نهایی سوم ۱۵/۷۷ایا امکان بورس شدن برای دوره کاردانی یا لیسانس رو دارام یا نه و در کدام کشورها امکانش هست

با سلام؛ برای مقطع لیسانس در کانادا امکان بورسیه برای لیسانس خیلی زیاد نیست و به سیاست دانشگاه برای اختصاص بورسیه بر میگرده. ما پیشنهاد می کنیم به دلیل احتمال کم بورسیه حتما برای پرداخت هزینه هاتون آمادگی لازم رو داشته باشید

هدیه

دوره های زبان رو قبل از دانشگاه میزارن؟! و اینکه من دانشجوی کارشناسی هستم که واسه ارشد میخوام اقدام به ویزای تحصیلی کنم امکانش هست اونجا مشغول کار هم باشم؟!

سلام، بله دوره زبان شما قطعا قبل از دوره کلاس هاتون هست و شما بعد از تعیین سطح و کسب توانایی زبانی کافی دوره های دانشگاه تون شروع میشه/ طبق قوانین ویزای دانشجویی شما ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار دارید

ملکه

سلام من همسرم میگه ویزای تحصیل گرفتم برای کانادا وچون درحال حاضر باهم ارتباط نداریم. و ازطرفی درخواست پول و هزینه از من کرده. میخواستم بدونم برای اینکه مطمعن بشم ویزا گرفته یا نه چه مدارکی ازش بخوام که به من ارائه بده. ممنون میشم راهنمایی کنین

میتونید ویزای ایشون رو ببینید که تحصیلی هست یا توریستی

داوود

سلام ، متولد ۷۰ هستم ، ایا میتونم ویزا تحصیلی بگیرم

بله از نظر سنی مشکلی ندارید باید بقیه مواردتون رو بررسی کنیم

آنیتا قادری

سلام هزینه پذیرش در مقطع دبیرستان قبل از انجام مراحل اخذ ویزا دریافت میشود؟

Admin

سلام وقتتون بخیر هزینه مدارس با توجه از شهری به شهر دیگر متغیر می باشد منتهی حداقل سالانه از ۷۰۰۰ دلار کانادا آغاز خواهد شد میتوانید جهت مشاوره رایگان به صورت حضوری و یا تلفنی لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمت شما هستیم.

عباس

سلام..ببخشید خواستم هزینه تقریبی برای تحصیل در رشته پرستاری رو بهم بگین همراه با هزینه های جانبی برای زندگی ۲ نفر..

با سلام، شهریه های کلی در سال برای کانادا بستگی به دانشگاه متغیر هست، و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است. طبق قوانین کانادا هزینه زندگی برای یک سال حدود ۱۱٫۰۰۰ دلار در سال هست

شهرزاد

سلام. تعرفه ۶۰۰ دلار کانادا تا چه زمانی همینه و افزایش پیدا نمیکنه؟
و اینکه حتما باید دلار کانادا پرداخت کنم یا امکان پرداخت معادل ریالیش هست؟
با تشکر

فعلا قصد افزایش و یا کاهش نرخ رو نداریم و میتونید به صورت ریالی هم پرداخت کنید

غلامرضا رستگاری

سلام و خسته نباشید .
من در ترکیه به همراه همسرم زندگی میکنم . اگر ممکنه شماره ای به ما بدید که واتس آپ یا تلگرام داشته باشه تا بتونیم در مورد ویزای تحصیلی کانادا صحبت کنیم . ممنون

بهرام کرمی

با سلام و وقت بخیر ۳۰ ساله و مجرد هستم و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک می باشم آیا امکان تحصیل رایگان و بدون مدرک زبان در کشورهای اروپایی یا کانادا وجود دارد البته سطح زبان انگلیسی در حد مکالمه معمولی است

با سلام. متاسفانه بدون مدرک زبان مورد نظر دانشگاه امکان تحصیل و اخذ ویزا بسیار ضعیف است. در صورتی که در رزومه شما سوابق پژوهشی و مقاله وجود دارد شانس اقدام برای یکی از کشورهای اروپایی با هزینه تحصیل کمتری نسبت به سایر کشورها وجود دارد. لطفا برای تکمیل اطلاعات خود با مشاوران نیلگام در تماس باشید

سینا نظری

سلام من نامه پذیرس تحصیل خلبانی از کانادا گرفتم و مدارک لازم را برا سفارت کاناداارسال کردم. انگشت نگاری و بیومتری هم ترکیه رفتم. ولی سفارت ایمیل زده که برا برگشت بعد از تحصیل متقاعد نشده. چه مدارکی برا اینکار لازم هستش. متشکرم راهنمایی بفرمایید.

سلام باید مدارکتون کامل بررسی شه ولی پیش میاد مواردی که سفارت حتی بی دلیل ریجکت میکنه

شاهین

سلام.ببخشید هزینه ۶۰۰ دلار کانادا رو پس از موفقیت در گرفتن ویزا میگیرید؟
یعنی بعد از اینکه پاسپورت رو خواستیم تحویل بگیریم ازتون؟ یا ریجکتم بشیم در کل این پول رو میگیرید؟

سلام
این مبلغ بابت ثبت نام ویزای کانادا هست و متاسفانه هیچ کس نمیتونه ویزا رو تضمین کنه

معصومه اسمعيل پور

سلام ووقت بخیر
من ۴۴سال دارم وهمسرم ٣٧سال
میخواستیم براى تحصیل فرزندم که ٨سال دارد اقدام کنیم البته فرزندم مسلط به زبان انگلیسى است بوتا حدودى هم فرانسه میداند
خواستم بدونم چطور نامه موافقت تحصیل از شهر تونرنتو داشته باشم البته اقوام هم داریم وتمکن مالى باید در کل چقدر باشد که مادر وکودک وپدر راپوشش دهد
ممنون از پاسخ شما

ادمین

سلام وقت شما بخیر…برای پذیرش تحصیلی در خدمتتون هستیم و با بررسی شرایطتون بهترین مدارس رو برای فرزندتون اقدام خواهیم کرد… برای خانواده سه نفره حدودا ۱۹۰۰۰ دلار کانادا تمکن مالی نیاز است.

Fatima

سلام…
برای ادامه تحصیل در کانادا پس از گرفتن مدرک دیپلم یا لیسانس در ایران…برای اخذ ویزای کانالا لزوما نیاز به مدرک زبان هستش؟ یا اونجا باید کلاس رفت؟ کلا شرایط زبان چطوره؟!

با سلام برای تحصیل در مقطع ارشد به طور اخص نیاز به داشتن مدرک زبان آیلتس یا تافل مورد نیاز دانشگاه است که معمولا آیلتس ۶٫۵ مورد نیاز است، برخی از دانشگاه ها با داشتن آیلتس کمتر به شما پذیرش مشروط می دهند که البته تعداد این دانشگاه ها زیاد نیست

حامد کریمی

عالیه.

امین

با سلام همسرم مولتی توریستی کانادا و من هم انگشت نگاری دادم و هنوز چند روز گذشته و جواب نیومده
حالا ما اگر بخواهیم ویزای تحصیلی بگیریم که بعد از آن منجر به اقامت دائم بشه چه کاری باید بکنیم؟

فقط اینکه مایلم همسرم تحصیل کنه و من کار کنم.زمان ویزای کار همراه چقدر طول میکشه بعد از ویزای تحصیلی؟

آیا نیاز به آیلتس هستش؟یا خیر اگر برای کالج باشه

ادمین

سلام پاسخ ویزای نوریستی کانادا از یک هفته تا چندین ماه طول می کشد و بستگی به سفارت دارد(معمولا چهار ماه و نیم)برای ویزای تحصیلی از جمله شرایط اولیه داشتن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان با توجه به شرایط دانشگاه مورد نظر و همچنین نداشتن گپ تحصیلی و شرایط سنی مطرح است می توانید برای مشاوره تحصیلی با دفتر تماس بگیرید همکاران ما راهنماییتون می کنند.

جلال شفیقی

بنده کارشناس ارشد وکارمند شرکت خودروسازی می باشم ودرشرف بازنشستکی هستم چگونه می توانم جهت ثبت نام پسرم که دانش آموز می باشد اقدام نمایم وخانواده هم همراه وی باشد

ادمین

سلام،سن پسرتون چقدر می باشد؟ با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود و پس از پذیرش و اخذ ویزا ابتدا اقدام برای ویزای همراه مادر است می توانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس بگیرید.

عباسی

سلام. من لیسانسم کتابداری هست از دانشگاه علامه و ارشدم ام بی ای از امیرکبیر. معدل هام بالای ۱۷٫ تقریبا شش سال از ارشد میگذره. دو سال پروانه کارگزاری بیمه دارم. و مدرک مربیگری و داوری اسکیت. کار هم کردم ولی سابقه رو نمیتونم ارائه بدم.
اگر بخوام برای ارشد در کانادا اقدام کنم شانسی دارم برای ویزا شدن ؟ و اینکه ام بی ای بخونم بهتره یا ارشد کتابداری ؟

ادمین

سلام برای پذیرش تحصیلی دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دار بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح می باشد از لحاظ معدل مشکلی ندارید،شرط سن برای پذیرش دانشگاهی بسیار مهم هست، سوابق کاری شما و معدل هم البته تاثیر زیادی در نحوه پذیرش داره و بسیاری از سفارت ها گپ تحصیلی و سن رو از فاکتورهای مهم دریافت ویزا لحاظ می کنند. بهتر هست برای دریافت مشاوره تخصصی با بخش پذیرش تحصیلی ما در تماس باشید. با سپاس

Mahdi

سلام بنده ۳۸ سال سن دارم سال ۸۱ مدرک فوق دیپلم را در رشته کامپیوتر نرم افزار گرفتم و مدرک کارشناسی امنیت اطلاعات را تا خرداد ۹۸ میگیرم میخواستم ببینم میتونم برای ارشد ویزای تحصیلی بگیرم کانادا یا اروپا؟ البته برام مهمه همسر و دو فرزندم اگر بشه ویزای همراه بگیرند. تقریبا ۶۰۰ میلیون تمکن مالی دارم.

ادمین

سلام،برای اخذ ویزای تحصیلی دارا بودن معدل حداقل ۱۴،دار بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تصیلی مطرح است.شرط سن برای پذیرش دانشگاهی بسیار مهم هست، سوابق کاری شما و معدل هم البته تاثیر زیادی در نحوه پذیرش داره.بخش بزرگی از شروع تحصیل شما مربوط به سفارت و دریافت ویزای شما هست و بسیاری از سفارت ها گپ تحصیلی و سن رو از فاکتورهای مهم دریافت ویزا لحاظ می کنند.در مورد همسر و فرزند نیز ویزای همراه دریافت می کنند،بهتر هست برای دریافت مشاوره تخصصی با بخش پذیرش تحصیلی ما در تماس باشید. با سپاس

محمدرضا قرنی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران گرامی . سن ۱۷سال، آخرین مدرک تحصیلی سیکل و سال دیگه دیپلم میگیرم و آخرین معدل ۱۹٫۲۱ هست و زبان هم در سطح کم بلد هستم ، میخواستم بدونم که برای گرفتن ویزای تحصیلی از اول تا آخر که در کانادا حضور پیدا کنم چه قدر تمکن مالی نیاز هست و آیا اگر آشنایی در کانادا داشته باشیم تاثیری داره یا نه در گرفتن ویزا و تمکن مالی . و برای گرفتن ویزا مدرک زبان که مورد تایید وزارت، در چه سطحی هست . ممنون از پاسخ دهی تون

ادمین

سلام تمکن مالی مورد نیاز شما باید به اندازه یک سال تحصیل و زندگی در کشور مورد نظر باشد که هزینه دانشگاه از جایی به جای دیگر و دانشگاه مورد نظر متغیر است و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است. طبق قوانین کانادا هزینه زندگی برای یک سال حدود ۱۱٫۰۰۰ دلار در سال هست.در مورد مدرک زبان بستگی به شرایط دانشگاه نیز دارد ولی معمولا آیلتس۶ اگر هم کالج بخواهید اقدام کنید ،برای سنین ۱۶ تا ۲۱ سال-شهریه سالیانه از ۱۰٫۰۰۰ دلار کانادا و بدون نیاز به مدرک زبان

آرش پارسا

سلام من ده ماه پیش برای گرفتن ویزای مولتی ریجکت شدم و‌حال می خواهم با ویزای تحصیلی اقدام کنم رشته تحصیلی مهندسی علوم دامی می باشد و قصد گرفتن ویزای تحصیلی دارم برای خودم و متاهل می باشم لطفا من را راهنمایی کنید برای شروع چه باید بکنم

ادمین

سلام برای پذیرش تحصیلی شما نیازمند معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است می توانید برای مشاوره نیز با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

R

برای ویزای تحصیلی حداقل چه نمره‌ای باید داشت؟

ادمین

سلام برای پذیرش تحصیلی معدل شما حداقل ۱۴ باشد.البته موارد دیگری هم متاثر هستند همچون مدرک زبان ،نداشتن گپ تحصیلی و شرایط سنی مطرح است.

Constantine

درود.
مبلغی ک واسه تمکن مالی باید نشون داد باید طبق دلاری ک بانک مرکزی إعلام میکنه باشه یا قیمت بازار!؟؟
تفاوتش خیلی زیاده.
سپاسگذارم.

ادمین

سلام ،خود بانک با دلار مرکزی اعلام می کند.

کیوان کیوان

سلام . لیسانس حقوق دارم از دانشگاه آزاد با معدل بالای ۱۴ و گپ تحصیلی هم ندارم و آیلتس ۶.۵ هم دارم .برای ارشد حقوق در کانادا میتونم اقدام کنم ؟ با توجه به تفاوت دروس باید واحدی تطبیق بدم یا نه مستقیم میرم ارشد ؟ هزینه ی سالیانه ی ارشد حقوق چقدر میشه ؟ و انتخاب خودمه که چه شاخه ای برم یا نه ؟

ادمین

سلام،شرایط خوبی دارید می توانید اقدام فرمایید و شهریه های کلی در سال برای کانادا بستگی به دانشگاه متغیر هست، و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است.می توانید جهت مشاوره تحصیلی با کارشناسان ما صحبت فرمایید راهنماییتون می کنند.

ناصر شيركوند

سلام
در مورد هزینه های سفر کاری میخواستم سوال بپرسم…

ادمین

سلام ،در مورد کانادا در حال حاضر به صورت توریستی و تحصیلی اقدام می کنیم.

اشکان

سلام ، ۲۵ سالمه ، من برای ویزای دانشجویی کانادا رشته عکاسی درخواست دادم ، از زمان انگشت نگاریم ۱۵ هفته میگذره ولی هنوز جوابی نیومده
البته مدتی از این زمان تعطیلات کریسمس بوده و اینکه ترم کالج ۲ ماه دیگه شروع میشه
شندیم میگن ویزای تحصیلی رو میزارن هفته های آخر میدن که نزدیک شروع کلاس ها است ، آیا همچین چیزی درسته؟ و این که امکانش هست پروسه ویزا طولانی تر از ۱۱ هفته بشه ؟
ممنون

ادمین

سلام،پاسخ ویزای تحصیلی معمولا حدود ۱۳ هفته طول می کشد.

سام آرنگ

با سلام، برای سفارت کانادا اگر بعد از ٣ ماه که پول تو حساب بود، گردش حساب ۴ ماهه رو بگیریم مشکلی ایجاد میکنه ؟!

ادمین

سلام،خیر مشکلی ایجاد نمی کند.

حماسه

با سلام من و همسرم و دو فرزندم در حال حاضر دارای ویزای مولتی کانادا هستیم و تابستان امسال نیز قصد سفر توریستی به کانادا را داریم
در سال ۲۰۱۶ برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده ایم و تا کنون خبر خاصی نشده است
قصد داریم برای ویزای تحصیلی در کلک اقدام کنیم
چند سوال داشتم
۱- آیا مجموعه شما این خدمات تامین ویزای دانشجویی برای من و خانواده ام را دارد؟
۲-هزینه ردیف ۱چه مقدار میباشد؟
۳- ظرف چه مدت زمانی انجام میشود؟

ادمین

سلام بله برای کانادا به صورت تحصیلی نیز خدمات داریم و از جمله شرایط پذیرش تحصیلی دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و نداشتن گپ تحصیلی و شرایط سنی مطرح است و هزینه پذیرش تحصیلی چهار میلیون تومان می باشد و مدت زمان پذیرش بستگی به شرایط دانشگاه دارد معمولا یک ماه می باشد و بعد وارد پروسه اخذ ویزای تحصیلی می شوید…. جهت مشاوره تحصیلی لطف کنید با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون خواهند کرد.

امین

درود بر شما. بنده دارای مدرک دکترا هستم و اخیرا هم بازنشسته شدم. آیا امکان اخذ پذیرش کالج برای یک دوره تخصصی و ویزای تحصیلی کانادا برای من وجود دارد تا با هماهنگی موسسه شما اقدام کنم؟

ادمین

سلام،از جمله شرایطی که برای اخذ پذیرش تحصیلی وجود دارد شرط سنی (حداکثر ۳۵سال)و نداشتن گپ تحصیلی می باشد بسیاری از سفارت ها گپ تحصیلی و سن رو از فاکتورهای مهم دریافت ویزا لحاظ می کنند.

بابک بهمنش

سلام خسته نباشید
من ۱۸ سالمه و ایلتس ۶٫۵ دارم و ورزش حرفه ای میکنم(شنا)و در کشور مقام دارم میخواستم بپرسم ایا شرایط دارم؟ ایا میتونم بورس بگیرم ؟ چطور بورسی اگه میتونم بگیرم؟و ایا امکانات ورزشی بهم تعلق میگیره؟و کل پروسه چقد زمان میبره؟ممنوت

Admin

سلام وقتتون بخیر،با توجه به شرایطی که اعلام فرمودید دارای شرایط خوبی برای اقدام هستید منتهی برای اخذ بورسیه تحصیلی باید شرایط شما توسط کارشناسان تحصیلی مورد بررسی قرار گیرد و راهنمایی های لازم خدمتتون اعلام کنند لطفا جهت مشاوره رایگان به صورت تلفنی و یا حضوری با دفتر تماس بگیرید.

حامد

سلام
برای ویزای تحصیلی اقدام کردم
۱۷ هفته از زمان انگشت نگاریم میگذره ولی هنوز جوابی نیومده ممکنه پروسه ویزا بیشتر از حد نرمالی که تو سایت زده طول بکشه ؟

ادمین

سلام بله این امکان وجود دارد بعضی اوقات هنگامی که سفارت شلوغ باشد ممکن پاسخ ویزاتون تا ۳۰ هفته نیز طول بکشد.

فرشید

سلام
تو پیگیری ویزا میزنه بک گراند چک
منظور از بک گراند چک چیه ؟ و معمولا چه مدت این پروسه طول میکشه ؟

ادمین

سلام بدین معنی که ویزا شما در حال بررسی است و معمولا پاسخ ویزای تحصیلی حدودا ۱۳هفته طول می کشد.

حسن

ایاامکان مهاجرت به کشورهای افریقایی را دارم و یه هرکشور دیگر

ادمین

سلام در حال حاضر مهاجرتی برای پرتغال اقدام می کنیم از سرمایه ۶۰۰۰ یورو در مجموعه نیلگام امکان پذیر است و همچنین به صورت تحصیلی برای کشورهای کانادا ،پرتغال،آلمان،انگلیس،استرالیا اقدام می کنیم.

مانیا اروجی

سلام من ۱۳ سال سن دارم. می خواستم بدانم که آیا روشی است که خود کانادا هزینه ی مدارس رو بده ؟
یعنی ما رایگان تحصیل کنیم ؟

ادمین

سلام، وقت تون بخیر. هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. در برخی از شهرها، شرکت ما می تونه با تخفیفی که به دانش آموزها داده میشه شهریه رو تا ۱۰۰۰۰ دلار هماهنگ کنه. در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر دارید خوشحال میشیم با مشاوران بخش تحصیلی ما در تماس باشید.در خدمت شما هستیم

کمالی

درود ببخشید منظور از گپ تحصیلی چند ساله؟ مثلا من حدود ۴ سال از مدرک کارشناسی ارشدم میگذره ۱ سال آماده به خدمت بودم (دفترچه سربازی پست شده بود و منتظر تاریخ اعزام بودم) دوسال خدمت سربازی و سال آخر رو در حال یادگیری زبان و نوشتن مقاله هستم یعنی با این شرایط شانسم کمه؟؟؟

ادمین

سلام منظور از گپ تحصیلی فاصله بین مقطع تحصیلی می باشد و برای پذیرش تحصیلی عواملی همچون دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی مطرح است بهتر که گپ تحصیلی حداکثر سه سال باشد ولی باز به مدارک دیگر شما نیز بستگی دارد اگر مدارکی که ارایه دهید خوب باشد می توان از این مورد چشم پوشی کرد بهتر که برای مشاوره تحصیلی لطف کنید با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما مدارکتون بررسی کنند راهنماییتون کنند در خدمت شما هستیم.

آيشين

سلام، من١٧سال دارم و میخوام برای ویزای تحصیلی اقدام کنم،باید چیکار کنم؟

ادمین

سلام برای پذیرش تحصیلی شما نیارمند معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی(منظور فاصله بین مقطع تحصیلی)هستید بهتر که برای مشاوره با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند . در خدمت شما هستیم.

فرشید

سلام اینکه میگن اگر جواب ویزا تا ۲ ماه ریجکتیش نیاد احتمال قبولیش خیلی زیاد هست که قبول بشه درسته ؟
چون برای من ۵ ماه گذشته از انگشت گاری ولی جوابی نیومده و اینکه بلاتکلیف هستم در انجام کارهام در ایران

ادمین

سلام پاسخ ویزای تحصیلی ممکن است که تا ۳۰ هفته نیز طول بکشد و در مورد پاسخ ویزاتون کاملا به مدارک و سفارت بستگی دارد.

سيد آرش اثنا عشرى

سلام.
شما نوشته بودید که باید مدارکی ارائه بدیم که بعد از تحصیل قصد ماندن در کانادا نداریم.
اگر قصد ماندن داشته باشیم ریجکت میشیم؟

ادمین

سلام منظور این است که برای اخذ ویزای تحصیلی شما باید برنامه تحصیلی دقیق ارایه دهید و هدف از سفر به صورت واضح بیان شود و بعد از دو سال می توانید برای پی آر اقدام کنید.

حسین

سلام. من سابقه ی ریجکتی ویزای تحصیلی از استرالیا رو دارم. به نظر شما میتونم به این موضوع توی فرم های درخواست ویزای کانادا اشاره نکنم؟ آیا سوابق درخواست ویزای تحصیلی بین کانادا و استرالیا share میشه؟

ادمین

سلام وقت بخیر ویزای تحصیلی کانادا و استرالیا هیچ ارتباطی به یکدیگر ندارند و متاثر بر یکدیگر نیستند.

مفید

سلام. من قصد دارم برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا اقدام کنم. ۳۳ سال سن دارم و در رشته کامپیوتر نرم افزار تحصیل کردم و کارم هم برنامه نویسیه. و چند سالی هم سابقه کار دارم در ایران.
نظرات دوستان رو که میخوندم برای شهریه بین ۱۴۰۰۰ تا ۱۷۰۰۰ در سال در نظر گرفته بودید. آیا پشتوانه ۱ سال برای هزینه شهریه و ۲۰۰۰۰ تا برای مخارج به مدت ۱ سال میتونه پشتوانه مالی خوبی باشه.
در مورد سن هم میشه بپرسم برای این سن مقطع کارشناسی ارشد اقدام کرد؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا،در مورد سوال اولتون کاملا بستگی به دانشگاه و رشته و از شهری به شهر دیگر متغیر است و باید تمامی این ها در نظر گرفته شود و در مورد سوال دومتون برای رشته های مدیریت تا ۳۸ سال، باقی رشته ها رو تا ۳۲ سال پیشنهاد میکنیم.و از جمله شرایط پذیرش تحصیلی دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است.

ظفر عالی

سلام.
هزینه تحصیل برای مقطع ۱۲ دبیرستان چقدر است و آیا کل هزینه یکسال مدرسه قبل از انگشت نگاری جزو مدارک باید پرداخت شود.
مدرک زبان که میفرمایید چیست؟ منظور آیلتس است و برای مقطع ۱۲ آیلتس چند نیاز است؟
آیا پدر و مادر می توانند بعنوان همراه ویزا دریافت نمایند و باهم انگشت نگاری و … شوند.
اگر پیش از این شخص رجکت ویزای توریستی شده باشد. ویزای تحصیلی تحت الشعاع قرار می گیرد.
سپاسگزار

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای تحصیلی و پذیرش تحصیلی در کانادا هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست و تمکن مالی والدین مهمترین عامل در پذیرش و یا رد درخواست خواهد بود و والدین می توانند ویزای همراه بگیرند و ریجکتی توریستی شما به تحصیلی ارتباطی ندارد هر کدام پروسه جداگانه ای می باشد و بهتر که برای مشاوره تحصیلی با دفتر تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید در خدمت شما هستیم.

علی مددی

سلام .من شهریور سال گذشته به اتفاق همسرم و فرزندم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردیم و بعد از ۷ ماه ریجکت شدیم .آیا من و یا همسرم میتوانیم برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنم ؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای تحصیلی بله می توانید اقدام کنید پروسه اخذ ویزای توریستی با تحصیلی کاملا جداگانه می باشد و از جمله شرایط پذیرش تحصیلی دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح می باشد جهت مشاوره تحصیلی می توانید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان بخش تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

نازنین

سلام. من در حال حاضر دانشجوی مقطع کارشناسی رشته مهندسی پزشکی هستم. میخواستم بدونم کشور کانادا برای ادامه تحصیل در این رشته مناسب هست؟ و چگونه میتونم پذیرش بگیرم؟ بورسیه تحصیلی چگونه انجام میشه؟ اطلاعاتی در اختیارم بذارم ممنون میشم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ پذیرش تحصیلی در کانادا،از جمله شرایط اخذ پذیرش دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و در رابطه با بورسیه با توجه به شرایط و مدارکی که اعلام می کنید در صورت تمایل خودتون کارشناسان ما برای بورسیه اقدام می کنند منتهی پذیرش بورس به مدارکی که ارایه می دهید بستگی دارد می توانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت فرمایید.در خدمت شما هستیم

رضا

سلام وقت بخیر

من ۲۹ سالمه لیسانس it دارم و برای تحصیل پذیرش کالج کانادایی رو گرفتم،میخوام بدونم برای تمکن مالی که حتما گردش حساب ۴ ماهه یا میانگینش رو میخوان ، نمیشه من ۳ روز پول رو بزارم تو بانک و ازشون گواهی بگیرم چون فرصتی ندارم بازم ۴ ماه بمونه تو حسابم !

سوال دومم اینه که برای آپلود آنلاین مدارک تو وب سایت اداره مهاجرت کانادا ، باید استادی پلن و کاور لتر و تمکن مالی و … رو تو یه فایل pdf پشت هم بزاریم یا جداگانه؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای تحصیلی،خیر شما برای اخذ ویزا نیازمند ارایه نامه تمکن مالی و گردش حساب ۴ ماه اخیر می باشید و سه روز واریزی و گرفتن نامه تمکن آن شانس ویزای شما را پایین می آورد و در مورد سوال دومتون سوال شما مربوط به بخش اجرایی اخذ ویزا می باشد که جزو خدمات ما می باشد و ما می توانیم براتون اقدام کنیم.در خدمت شما هستیم.

زینب چگینی

کارشناسی ارشد زبان دارم میخوام الان مدرس زبان هستم برای دوره تربیت مدرسی در کانادا اقدام کنم
لطفا راهنمایی بفرمائید

ادمین

سلام خدماتی که برای کانادا در حال حاضر ارایه می دهیم به صورت توریستی و تحصیلی می باشد و از جمله شرایط پذیرش تحصیلی دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است اگر قصد دارید تحصیلی اقدام فرمایید می توانید جهت مشاوره با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

آیناز عباسی

سلام
من ۱۷سالمه و رشته ی تحصیلیم هنر (گرافیک)هستش و مدرک زبان ندارم و برای گرفتن ویزای تحصیلی چیکار باید بکنم و به چه چیزی نیاز دارم من ؟
سپاس

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،از جمله شرایط پذیرش،دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است.شما در ابتدا شاید بتوانید پذیرش بدون مدرک زبان بگیرید منتهی در هنگام اخذ ویزا ممکن به مشکل برخورد کنید بهتر که جهت مشاوره تحصیلی و اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم

ساره

سلام -من کارشناسی جغرافیا برنامه ریزی دارم سال ۹۱ تموم کردم ۳۲ سالمه و مجرد ، تابحال هم سفر خارجی نداشتم که ویزای شینگن رو داشته باشم ، برای زبان هم دارم آموزن ایلس میدهم . چند درصد امکان اخذ ویزای تحصیلی کانادا برام هستش .آیا با این شرایط قبول می کنن .؟
و ویزای توریستی به چه شکل میشه گرفت؟ با تشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،از جمله شرایط پذیرش،دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است که با توجه به شرایطی که ذکر کردید دارای گپ هستید منتهی باید مدارکتون توسط کارشناس ما بررسی شود شاید بتوان با سابقه کاری تا بخشی پوشش داد و در مورد چگونگی اخذ ویزای توریستی کانادا، از جمله شرایط اخذ ویزای توریستی،سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و همچنین در کنار آن دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان و آشنایان شانس اخذ ویزا را افزایش می دهد جهت مشاوره می توانید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت فرمایید.در خدمت شما هستیم

بنیامین حبیبی

سلام خسته نباشید. من فوق دیپلم عمران دارم میخواستم ببینم میتونم تو کانادا ادامه تحصیل بدم و درخواست ویزا بدم یا نه

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،از جمله شرایط پذیرش تحصیلی نیز دارا بودن معدل حداقل ۱۴ ،دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است که شرایط با توجه به رشته و دانشگاه و شهر مورد نظر متفاوت است می توانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

Aynazabasi

سلام خسته نباشید من ۱۸ سالمه و کلاس یازدهم هستم مدرک زبان ندارم اما دارم پک یک آیلتس رو‌میخونم معدلمم ۱۷ هست میخواستم بابت ویزای تحصیلی راهنماییم کنین ممنون

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،از جمله شرایط پذیرش تحصیلی نیز دارا بودن معدل حداقل ۱۴ ،دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است با توجه به شرایطی که ذکر کردید مهمتریم موردی که برای تحصیل شما وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد شرایطی که مطرح است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی
داشتن قیم یا Custodian در کانادا که یکی از موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی شما محسوب می شود در صورتی که قیم هم نداشته باشید ما این موضوع برطرف خواهیم کرد برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با مشاوران تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

محمد

سلام این سوال من در مورد همه ی کشور ها است
ایا همسر دانشجویی که اقامت دارد هم از طریق دانشجو میتونه ویزاشو بگیره؟

ادمین

سلام وقت بخیر،بله همسرتون میتوانند ویزای همراه دریافت کنند که ویزای همراه از دو طریق صورت میگیرد :ویزای توریستی،ویزای اجازه کار،که در نوع ویزای توریستی ،در این نوع ویزا که همزمان با درخواست ویزای تحصیلی محصل در دانشگاه صورت میگیرد،همسر دانشجو می‌تواند ویزای همراه کانادا را با اعتباری ۶ ماهه دریافت نماید .جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.با سپاس

علی

سلام من ۲۵ سالمه کارشناسی عمران دارم با معدل ۱۳:۴۶ ،میشه واسه کالج اقدام کنم تو رشته ارشد غیر مرتب یا میتونم دوباره کارشناسی بخونم ؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا،از جمله شرایط اخذ پذیرش دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است در رابطه با رشته غیر مرتبط امکان آن وجود دارد منتهی ممکن است که به شما پیش نیاز بخورد لطف فرمایید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان بخش تحصیلی ما صحبت کنید.با سپاس

امیر حسن پور

سلام خسته نباشید.ببخشید هزینه کلی برای تحصیل در کانادا چند هزار دلار میشه؟(منظورم ویزا و شهریه و …)

ادمین

سلام ،با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا،هزینه پذیرش تحصیلی پنج میلیون تومان و هزینه اخذ ویزای تحصیلی ۶۰۰دلار کانادا می باشد و در مورد شهریه دانشگاه،هزینه دانشگاه از جایی به جای دیگر و دانشگاه مورد نظر،رشته،… متغیر است و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است.

نگين معمار

سلام خسته نباشید
بنده ١٩سال سن دارم و الان دانشجو رشته زیست سلولی و مولکولی هستم سطح زبانم متوسط هست وتمکن مالی هم دارم میخواستم ببینم برای کشور کانادا می تونم ویزا بگیرم و همین رشته رو اون جا ادامه بدم یا باید وارد کالج بشم و رشته دیگه ای رو انتخاب کنم؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا،از جمله شرایط اخذ پذیرش دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است میتوانید رشته مورد نظر خودتون را انتخاب فرمایید بهتر جهت مشاوره تحصیلی لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان بخش تحصیلی ما صحبت کنید.با سپاس

سعيد نظريان

با سلام.
آیا برای شروع هزینه ای را باید پرداخت کرد منظورم شهریه تحصیل هست و یا اینکه میشه در طول مدت تحصیل خورد خورد پرداخت کرد هزینه مربوطه رو.

ادمین

سلام،برای اخذ ویزای تحصیلی ،فیش واریزی تحصیلی ابتدایی (۱ ترم) نیاز است و در کل مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی عبارتند از:مدارک لازم برای ویزای تحصیلی کانادا عبارتند از:

نامه ادمیشن یا همان پذیرش تحصیلی از یکی از مراکز معتبر آموزشی
برنامه تحصیلی یا همان Study Plan
فرم‌های تکمیل‌شده درخواست ویزا (فرم ویزای تحصیلی، فرم اطلاعات خانوادگی و فرم schedule 1)
نامه تمکن مالی ۴ ماه اخیر
اسکن صفحه اول جدیدترین پاسپورت (بعلاوه صفحاتی که مهر ویزا خورده‌است)
اسکن اصل شناسنامه به همراه ترجمه
اسکن اصل شناسنامه به همراه ترجمه برای همراهان در صورت تاهل
دو قطعه عکس ۳.۵ در ۴.۵
سند و مدارک موربوط به دارایی‌های شخصی
نامه سابقه و بیمه کاری
فیش واریزی تحصیلی

سیدمحمدحسین موسوی

با سلام و خسته نباشید
نامزد من میخواد ویزای تحصیلی بگیره.
من میتونم برم از طریق نامزدم یا خیر؟
اگر میشه حدودا چند وقت طول میکشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.تشکر

ادمین

سلام بله شما میتوانید درخواست ویزای همراه بکنید ، ویزای همراه برای همسر و فرزندان محصلین و دانشجویان در کشور کانادا یکی دیگر از خدمات هلدینگ نیلگام در زمینه ویزای تحصیلی کانادا است،که می توانید از طریق ویزای توریستی اقدام فرمایید که در این نوع ویزا که همزمان با درخواست ویزای تحصیلی محصل در دانشگاه ارسال می‌شود، همراه دانشجو می‌توانند ویزای همراه کانادا را با اعتباری ۶ ماهه دریافت نمایند.برای مشاوره و اطلاعات بیشتر لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

Sasan

سلام و وقت بخیر،من ۳۶ سالمه دیپلم هتل‌داری دارم به دلیل برخی موارد اخیرا موفق به اخذ دیپلم شدم و ۲۰ سال است که در فست فود فعالیت دارم و حدودا ۱۵ سال که در سمت کارفرما هستم من علاقه زیادی دارم به ادامه تحصیل در رشته مدیریت هتل‌داری.و این نکته که متعهل و دارای یک پسر هستم.ایا شرایط لازم را دارم که بعد به بقیه موارد بپردازیم یا تا همین جای کار ایراد دارد.
تشکر از شما 🖤🙏

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا،از جمله شرایط اخذ پذیرش دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است در ابتدا شما برای گرفتن پذیرش و سپس برای اخذ ویزا میبایست اقدام فرمایید که از جمله شرایط اخذ ویزا عبارت است از:پذیرش از یکی از موسسات آموزش عالی کشور کانادا (مورد تایید اداره مهاجرت)
توانایی پوشش مخارج دست کم یک سال تمام زندگی و تحصیل در کانادا. (شهریه بعلاوه هزینه زندگی)
عدم سوء پیشینه
پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار
ارائه مدارکی که ثابت کند فرد پس از پایان تحصیل قصد ماندن در کانادا را ندارد
ارائه برنامه تحصیلی (Study Plan) دقیق و قانع کننده
برای بررسی شرایط و مدارکتون لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و باکارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید.با سپاس

محمدرضا

سلام ممنون از اطلاعات خوبتون .من الان پشت کنکوری هستم و تقریبا ۱۰۰ الی ۱۵۰ تومن می تونم برای تحصیل در خارج از کشور هزینه کنم آیا با این شرایط آلمان برای من خوبه یا کانادا و ۱۹ سالم هم هست آیا شانس پذیرش دارم از کشوری با این میزان پول.

محمدرضا

درضمن برای تمکن مالی هم می تونم ۳۰۰ تومن بزارم تو حساب.ممنون از پاسخ گویی هاتون

ادمین

سلام،درمورد تمکن مالی مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی نیز،تمکن مالی مورد نیاز شما باید به اندازه یک سال تحصیل و زندگی در کشور مورد نظر باشد که هزینه دانشگاه از جایی به جای دیگر و دانشگاه مورد نظر متغیر است و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است. طبق قوانین کانادا هزینه زندگی برای یک سال حدود ۱۱٫۰۰۰ دلار در سال هست.در خدمت شما هستیم

ادمین

سلام باتوجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی ،برای آلمان شما حداقل باید سه ترم دانشگاهی گذرانده باشید سپس اقدام کنید و برای کانادا از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و در مورد هزینه نیز هزینه دانشگاه از جایی به جای دیگر و دانشگاه مورد نظر متغیر است و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است. طبق قوانین کانادا هزینه زندگی برای یک سال حدود ۱۱٫۰۰۰ دلار در سال هست جهت مشاوره تخصصی و اطلاعات بیشتر لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش تحصیلی صحبت فرمایید.با سپاس

دانا آرمان

متوسط هزینه برای دوترم دندانپزشکی به همراه اقامت درکانادا چقدر میشه درضمن خواهرم فارغ تحصیل دکترای حرفه ایی دامپزشکی ازدانشگاه سراسری می باشد ویزای کار ایشون هم بگین ممنون میشم

ادمین

سلام باتوجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا، هزینه دانشگاه از جایی به جای دیگر و دانشگاه مورد نظر،رشته،مقطع …متغیر است و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است. طبق قوانین کانادا هزینه زندگی برای یک سال حدود ۱۱٫۰۰۰ دلار در سال هست.و در مورد ویزای کاری در حال حاضر برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی اقدام می کنیم در این مورد فعلا خدماتی ارایه نمی دهیم .

حميدرضا

سلام برای تحصیل در دانشگاه های کانادا ترم بهمن ماه ۹۸ معدل دیپلم یعنی سال دوازدهم مهمه ؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در کانادا،از جمله شرایط پذیرش دارا بودن معدل حداقل ۱۴،دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است که در مورد سوال شما در کل معدل آخرین سال تحصیلیتون که دیپلم است حداقل ۱۴ باشد میتوانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس بگیرید در خدمت شما هستیم با سپاس

پارسا رحیمی

سلام من ۱۶ سالمه و در رشته علوم تجربی تحصیل میکنم و با معدل بالای ۱۷/۵.
میخواستم بدونم که من میتونم در کانادا در highschool تحصیل کنم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،مهمترین موردی که برای تحصیل وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد شرایطی که مطرح است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی
داشتن قیم یا Custodian در کانادا که یکی از موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی شما محسوب می شود در صورتی که قیم هم نداشته باشید ما این موضوع برطرف خواهیم کرد و در مورد هزینه نیز هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با مشاوران تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

Aynaz abasi

خسته نباشید
شرکت تو آزمون آیلتس اجباریست یا بلد بودن زبان در سطح عادی کافیست؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا سوالتون برای چه مقطعی است دانشجویی و یا دانش آموزی؟اگر دانشجویی میخواهید اقدام کنید بله از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان(آیلتس) و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و اگر دانش آموزی میخواهید اقدام کنید برای زبان در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد

Nz

سلام ، میخواستم بپرسم برای تحصیل در کالج های کانادا نمره های ۳ پایه دبیرستان چطور باید باشن ؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،مهمترین موردی که برای تحصیل وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد و در مورد معدل حداقل معدل شما ۱۴ بهتر است باشد شرایطی که مطرح است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی
داشتن قیم یا Custodian در کانادا که یکی از موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی شما محسوب می شود در صورتی که قیم هم نداشته باشید ما این موضوع برطرف خواهیم کرد و در مورد هزینه نیز هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با مشاوران تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

فانی دهقان

باسلام -نامزده بنده پذیرش تحصیلی برای مقطع دکترا را از دانشگاه دریافت کرده اند من و ایشان تازه دو هفته است که از زمان عقدمان می گذرد آیا می توانیم درخواست ویزا را بدهیم برای هردو یا اینکه به خاطر اینکه از زمان عقد ما زمانی نگذشته است و ممکن است دچار مشکل بشویم همسر بنده اول درخواست ویزا بدهد. لطفا بنده را راهنمایی فرمایید که دچار مشکل نشویم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای همراه،بله میتوانید همزمان درخواست ویزا دهید و اگر به صورت توریستی این درخواست را دهید در این نوع ویزا که همزمان با درخواست ویزای تحصیلی محصل در دانشگاه ارسال می‌شود، همراه دانشجو می‌توانند ویزای همراه کانادا را با اعتباری ۶ ماهه دریافت نمایندمیتوانید جهت بررسی مدارک و شرایط لطف کنید با دفتر تماس گرفته و باکارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید.در خدمت شما هستیم

وفا ملك زاده

با سلام.
من به همراه همسرم و پسرم میخواهم به کانادا مهاجرت کنم. از آنجاییکه تمکن مالى جهت اقدام از طریق سرمایه گذارى نداریم و با توجه به راهنمایى اقوام و دوستان مقیم کانادا، میخواهم پذیرش تحصیلى بگیرم و از آن طریق برویم و بعد همسرم در آنجا بیزنس راه اندازى کند و از طریق این بیزنس اقدام براى اقامت کنیم…
من ۴٨ سال دارم . آیا با توجه به شرایط سنى من این امکان وجود دارد؟؟؟
با تشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما درمورد پذیرش تحصیلی در کانادا،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است .شرط سن برای پذیرش دانشگاهی بسیار مهم هست، سوابق کاری شما و معدل هم البته تاثیر زیادی در نحوه پذیرش داره و بسیاری از سفارت ها گپ تحصیلی و سن رو از فاکتورهای مهم دریافت ویزا لحاظ می کنند.و در مورد ویزای همراه نیز میتوان از دو طریق اقدام کرد ویزای توریستی و یا ویزای اجازه کار.میتوانید جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید با سپاس.

yaser

سلام. من ۳۳ سالم هست. مدرک کاردانی در رشته برق با معدل ۱۵٫۷۷ و مدرک کارشناسی با معدل ۱۳٫۳۰ دارم. و آیلتس در حدود ۶٫۵ هستم وسال ۹۰ مدرک کارشناسی گرفتم و از سال ۹۳ به عنوان برقکار در یک شرکت کار میکنم. خواستم بپرسم که میتونم برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنم؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در کانادا ،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است با توجه به شرایطی که دکر کردید گپ تحصیلی تا حدودی با سابقه کار پوشانده خواهد شد و وجود مدرک زبان نیز نکته مثبتی است جهت بررسی مدارک و شرایطتتون می توانید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید.در خدمت شما هستیم

Sahel taqvaei

با سلام و خسته نباشید
من ۱۹ سالمه و دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی تجربی دارم و معدل دیپلم ۱۸:۳۷
من چجوری میتونم برای بورسیه یا ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنم؟؟
با تشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا ،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است با توجه به شرایطی که ذکر کردیداز لحاظ سنی و نداشتن گپ مشکلی ندارید منتهی باید مدارک دیگرتون نیز توسط کارشناسان تحصیلی ما بررسی شود میتوانید جهت مشاوره تخصصی با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت فرمایید درخدمت شما هستیم.

ثنا بایزیدی

سلام، من یه خانوم۲۳ سالم ،لیسانس رشته ی روانشناسی دارم،معدل لیسانسم ۱۶٫۵،معدل دیپلمم ۱۸٫۰۷می خوام برای پزشکی اقدام کنم ،شنیدم این که لیسانس روانشناسی دارم کمک میکنه،ایلتس حدود ۶٫۵،آزمون ورودی پزشکی کی برگزار میشه ، و پشتوانه ی مالیم باید چقدر باشه برای سال اول تقریبا

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در کانادا ،کمی پذیرش گرفتن برای رشته های پزشکی سخت هست ولی شدنی است .در ابتدا باید یک دوره کالج های science اقدام شود. که حدودا ۲ سال طول میکشد. و بعد از آزمون وارد دانشگاه پزشکی میشوید وجود مدرک زبان که اشاره فرمودید گزینه مثبتی است و دارای شرایط خوبی هستید و همچنین در مورد تمکن مالی ،تمکن مالی مورد نیاز شما باید به اندازه یک سال تحصیل و زندگی در کشور مورد نظر باشد که هزینه دانشگاه از جایی به جای دیگر و دانشگاه مورد نظر متغیر است و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. میتوانید برای مشاوره تخصصی و اطلاعات دقیق تر لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید .با سپاس

Shirin

با سلام
من متولد ۷۱ هستم لیسانس معماری با معدل۱۴:۳۰ هستم در حال حاضر مشغول خواندن زبان برای امتحان آیلتس هستمو قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رو دارم ممنون میشم هزینه سالیانه تحصیل در رشته معماری وشرایطی که با توجه به گفته های بنده هست رو راهنمای کنید باتشکر.

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در کانادا،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی هستید و دارا بودن مدرک زبان نیز گزینه مثبتی است و در مورد هزینه ،هزینه دانشگاه از جایی به جای دیگر و دانشگاه مورد نظر ،رشته ،مقطع ،متغیر است و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است جهت مشاوره تخصصی میتوانید با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید.در خدمت شما هستیم.

شاهوش عمرانى

سلام وقتتون بخیر من ٢٣ سالمه و دانشجوى کارشناسى روانشناسى هستم.میخواستم ببینم ایا امکانش هست بنده با مدرک دیپلم و معدل ١٧.۶٠ و مدرک ایلتس براى پذیرش اقدام کنم؟و اینکه ممکنه راهنمایى کنید گردش حساب براى پذیرش دانشگاه چقدر باید باشه؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا،بله می توانید با شرایط ذکر شده اقدام کنید زیرا از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و در مورد تمکن مالی ،تمکن مالی شما باید به اندازه یک سال تحصیل و زندگی در کشور مورد نظر یاشد و گردش ۴ ماه اخیرتون نیاز است. میتوانید جهت مشاوره تخصصی و بررسی مدارک با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید.

Sali

با سلام و وقت بخیر بنده کارشناسی مهندسی شیمی دارم و میخوام برای ارشد کانادا اقدام کنم با فرض داشتن شرایط فوق برای مدرک زبان پیش از دانشگاه چ دوره ای برگزار میشه و مدت زمان و هزینش چطوریه ؟؟

ادمین

سلام همراه عزیز … یکی از شرایط پذیرش برای دانشگاههای کانادا مدرک آیلتس هست که باید داشته باشین تا ما براتون اقدام بکنبم. سپاس از شما

Saba

سلام میخاستم بپرسم مدرک زبان آیلتس نیازه یا تافل؟
هرکدوم چه نمره ایی؟

ادمین

سلام دوست عزیز مدرک آیلتس که با توجه به دانشگاهها حداقل نمره مورد نیاز متغیر هست.

narges.b

سلام من دانشجوی تربیت دبیر دانشگاه علوم وفنون تهران هستم معدلم ۱۸/۸۰ است ومقاله هم دارم ومیخوام برای دانشگاه بریتیش کلمبیا ومقطع ارشد رشت ادیان اپلای کنم ولی میخوام که بورسیه بگیرم…
چطورمیتونم بورسیه بگیرم؟ واگرشما بخوایدانجام بدید چقدرهزینه دریافت می کنید؟واینکه آیااصلا امکانپذیر است یاخیر؟ ممنون میشم پاسخ بدید

ادمین

سلام دوست عزیز باید شرایط دانشگاهها بررسی بشه و اظهار نظر بشه … و اگر شرایطتون اکی بود براتون پذیرش میگیریم… لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید۰۲۱۷۵۲۳۷

برديا

با سلام و احترام؛
در مورد ویزای دانش آموزی میخواستم بدونم؟ پسرم کلاس پنجم ابتدایی هستش و اینکه سفارت کانادا انتظار حداقل چه میزان پشتوانه مالی را از ما میخواد؟

ادمین

سلام و عرض ادب حضور شما… با توجه به مدرسه ای که پذیرش میگیریم حداقل هزینه ی یک سال تحصیل و زندگی باید ساپورت بشود.

مریم مرتضوی فر

با سلام ، ممنون می شم در رابطه با ویزای تحصیلی دانش آموزی راهنمایی بفرمایید

ادمین

درود بر شما… با پذیرش گرفتن از مدرسه مناسب فرزند شما برای ویزای تحصیلی اقدام خواهیم کرد.

مرتضى

سلام و عرض ادب
بنده ٣٠ ساله
مجرد
رشته مهندسى تاسیسات با ٢ سال سابقه کار مرتبط با رشته
خواستم بدونم ویزاى تحصیلى کالج براى رشته مکانیک تاسیسات تو شهر مونترال به چه صورت هست؟!
چقدر زمان میبره؟!
و جسارتا هزینش چقدره از مرحله اول،صدور ویزا تا هزینه خود کالج؟!
با تشکر

ادمین

سلام دوست عزیز برای برسی دقیق رشته ها لطفا با مشاوران تحصیلی با شماره ۰۲۱۷۵۲۳۷ تماس حاصل فرمایید. هزینه پذیرش تحصیلی ۵ میلیون تومان و ویزای تحصیلی ۶۰۰ دلار کانادا هست و صفر تا صد اقامت تحصیلی بر عهده ما هست. در خدمت شما هستیم.

امین

سلام بنده ۱۹ سال سن دارم و مدرک دیپلمITبا معدل۱۶٫۴۸ را دارم کلا ۱۵ میلیون تومان پول دارم میخواستم بدونم میتونم ویزای تحصیلی لیسانس و کار پس از تحصیل را بگیرم یا خیر؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید از لحاظ سنی مشکلی ندارید و همچنین اجازه کار در حین تحصیل را با توجه به شرایط مربوط به خود دارید و در مورد تمکن مالی مورد نیاز ،تمکن مالی شما باید به اندازه یک سال تحصیل و زندگی در کشور مورد نظر باشد و شهریه های کلی در سال برای کانادا بستگی به دانشگاه متغیر هست، و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است. طبق قوانین کانادا هزینه زندگی برای یک سال حدود ۱۱٫۰۰۰ دلار در سال هست می توانید جهت مشاوره تحصیلی با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

محمدی

سلام من بشیر محمدی استم از رشته ای معدن شناسی دیپلوم دارم در مقطع لیسانس میخواهم به کشوری کانادا در مقطع ماستری ادامه تحصیل کنم باهزینه شخصی لطفا راهنمایم کنید

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در کانادا، از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و همچنین در مورد تمکن مالی مورد نیاز ، تمکن مالی شما باید به اندازه یک سال تحصیل و زندگی در کشور مورد نظر باشد که هزینه دانشگاه از جایی به جای دیگر و دانشگاه مورد نظر متغیر است و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است.میتوانید جهت مشاوره تحصیلی با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

امیر حسین باوی

باسلام وادب در رابطه با ویزای تحصیلی

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای تحصیلی کانادا ،برای اخذ ویزا در ابتدا باید پذیرش از دانشگاه مورد نظر داشته باشید سپس برای ویزا اقدام کنید که از جمله مدارک لازم:نامه ادمیشن یا همان پذیرش تحصیلی از یکی از مراکز معتبر آموزشی
برنامه تحصیلی یا همان Study Plan
فرم‌های تکمیل‌شده درخواست ویزا (فرم ویزای تحصیلی، فرم اطلاعات خانوادگی و فرم schedule 1)
نامه تمکن مالی ۴ ماه اخیر
اسکن صفحه اول جدیدترین پاسپورت (بعلاوه صفحاتی که مهر ویزا خورده‌است)
اسکن اصل شناسنامه به همراه ترجمه
اسکن اصل شناسنامه به همراه ترجمه برای همراهان در صورت تاهل
دو قطعه عکس ۳.۵ در ۴.۵
سند و مدارک موربوط به دارایی‌های شخصی
نامه سابقه و بیمه کاری
فیش واریزی تحصیلی
می باشد میتوانید جهت مشاوره تحصیلی با کارشناسان بخش مربوطه صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

شیوا نوری

دررابطه با ویزاوپذیرش تحصیلی سوال داشتم

ادمین

سلام دوست عزیز بفرمایید در خدمتتون هستیم

رضا

سلام من ٢١سالمه و سال اخر کارشناسی زیست هستم، اگر بخوام از دانشگاه انصراف بدم و با استفاده از مدرک دیپلمم با معدل ١٩/٢٠ برم کانادا و در کالج دوره زبان ببینم و بعدش رشته پزشکی بخونم باید چیکار کنم؟

ادمین

سلا با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در کانادا،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است شما برای شرکت در رشته پزشکی میبایست ابتدا در کالج دو سال دوره SCIENCE گذرانده سپس در آزمون پزشکی کشور مورد نظر شرکت فرمایید جهت اطلاعات جزیی و تکمیلی باید لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم

ميثم

سلام من لیسانس برق قدرت هستم
میخواستم ببینم امکانش هست تغییر رشته بدم در یه رشته اسونتر در کانتدا تدامه تحصیل بدم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در کانادا،بله امکان تغییر رشته وجود دارد منتهی ممکن که واحد های مربوط به رشته انتخابی به صورت پیش نیاز به شما ارجاع داده شود برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی میتوانید با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

سارینا

سلام ممنون از پاسخگوییتون
من مدرک کاردانی IT دارم میخوام واسه لیسانس اقدام کنم..میخواستم بدونم با مدرک لیسانس این رشته و مدرک زبان تکمیل میتونم ویزای تحصیلی بگیرم؟ آیا برای فوق لیسانس در دانشگاه آزاد اقدام کنم شرایط ویزا گرفتنم راحت تره؟

ادمین

سلام ،با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در کانادا،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و هزینه تحصیل با توجه به رشته و مقطع و از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متغیر می باشد منتهی حداقل سالیانه از ۱۴۰۰۰ تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر می باشد لطف بفرمایید برای توضیحات تکمیلی و ارزیابی تحصیلی با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

م.جمالی

اقامت کاری هم تمکن مالی میخواد؟
بین اقامت کاری واقامت تحصیلی کدوم هزینه کمتری میخواد ؟

ادمین

سلام دوست عزیز در حال حاضر به صورت توریستی و تحصیلی برای کانادا در خدمتتون هستیم.

م.جمالی

سلام.ممنونم از پاسخگویی شما
تمکن مالی چقدبایدداشته باشم به صورت تقریبی حداقا وحداکثرمیشه بگید ببینم از عهده ش برمیایم یانه؟

ادمین

سلام در خدمتتون هستیم.تمکن مالی باید به اندازه یک سال تحصیل و زندگی شما در کشور مورد نظر باشد .

محمد حسینی

سلام من پسر ۱۵ ساله هستم و کلاس هشتم که می رم نهم من ایا میتوانم اقامت تحصیلی برای کانادا بگیرم ممنون

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،مهمترین موردی که برای تحصیل وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد شرایطی که مطرح است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی
داشتن قیم یا Custodian در کانادا که یکی از موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی شما محسوب می شود در صورتی که قیم هم نداشته باشید ما این موضوع برطرف خواهیم کرد و در مورد هزینه نیز هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با مشاوران تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

شهاب ناصری

سلام من دانشجوی کارشناسی حسابداری هستم
میخواستم برای ارشد پذیرش بگیرم با توجه به اینکه سنم ۲۳و معدل لیسانس من ۱۴ هست و ایلتس ۸ چیکار کنم؟

ادمین

سلام شما دارای شرایط مناسب و خوبی برای اقدام هستید میتوانید جهت ارزیابی تحصیلی لطف بفرمایید بادفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید تا راهنمایی های لازم خدمتتون اعلام کنند.در خدمتتتون هستیم.

Amin rasouli

سلام من معدلم ۱۸/۵ اما مدرک زبان ندارم میتونم در دانشگاه های کانادا تحصیل کنم ؟ و اینکه ایا حقوق میدن به محصل ها و هزینش چقدره به تقریب

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در کانادا، از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و نیازمند این هستید که دارای حداقل آیلتس ۵٫۵ باشید و هزینه با توجه از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متغیر می باشد حداقل سالیانه از ۱۴۰۰۰ دلار آغاز می شود.میتوانید جهت ارزیابی تحصیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید.

دانشجو

من دو بار به عراق برای زیارت سفر کرده ام. و این امر درون ویزای قبلی من ثبت شده است. اگر اونها رو به اطلاع سفارت برسونم در گرفتن ویزا تاثیر منفی ندارد؟

ادمین

سلام برای سفر به کانادا به صورت توریستی،شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد.وجود تنها سفر عراق سابقه سفر خوبی برای شما محسوب نمی شود.میتوانید برای مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان بخش کانادا صحبت فرمایید.

Saba

سلام
هزینه خواندن ارشد. ر کانادا حدودا سالی چند قیمت است؟
و تینکه ارشد مهندسی عمران-محیط زیست دارم، ایا امکان تغییر رشته و خواندن ارشد در رشته فیزیولوژی ورزش پ تغذیه وجود دارد؟
واینکه ایا مدرک زبان pte مورد قبول کانادا هست؟ با تشکر

ادمین

سلام از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و هزینه دانشگاه از جایی به جای دیگر و دانشگاه مورد نظر متفاوت است و حدودا سالیانه از ۱۵۰۰۰ دلار متغیر می باشد و مدرک زبان مورد پذیرش بستگی به شرایط دانشگاه مورد نظر دارد لطف بفرمایید برای ارزیابی و مشاوره تحصیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.در خدمتتون هستیم.

نيلوفر مهدوي

من نیلوفر ۱۸ ساله دیپلم تجربی با معدل ۱۷/۵ تقاضای ویزای تحصیلی به کانادا را دارم میخوام بدونم برای اقدام تا اعزام چه مدت طول میکشه ؟ ۰۹۱۲۲۲۲۹۷۵۳

ادمین

سلام از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی هستید و میتوانید اقدام کنید منتهی بهتر که جهت ارزیابی و مشاوره تحصیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید.

مبینا

سلام وقتتون بخیر.من ۲۴ سالمه و دیپلم ریاضی هستم.از دانشگاه به دلیل عدم علاقه به مهندسی انصراف دادم و میخام در رشته دندون پزشکی تو کانادا تحصیل کنم.خواهش میکنم بگید شرایطش برام مقدوره یا نه.آیلتس هم دارم با نمره۷٫تمکن مالی هم در حد سالی ۲۰۰ میلیون دارم.خواهش میکنم بگید میتونم برای تحصیل برم یا نه.

ادمین

سلام از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است که با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید وجود مدرک زبان تاثیر مثبتی دارد منتهی برای بررسی شرایط در رشته تحصیلی مورد نظر باید لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید.در خدمتتون هستیم.

elahe sjd

سلام ! میخواستم بدونم چه دانشگاهایی در ایران (اصفهان) مورد تائید کانادا برای تحصیل هستش ؟ مثلا غیر انتفاعی یا آزاد یا پیام نور و .. !

ادمین

سلام برای پذیرش تحصیلی از جمله ملاک های مورد نظر تحصیل در دانشگاه سراسری یا آزاد و … نیست از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است که میتوانید برای بررسی رشته و ارزیابی تحصیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید.در خدمتتون هستیم

Erfan

سلام من دانشجویه برق دانشگاه خواجه نصیرم ۱۹ سالمه و معدل دیپلمم ۱۹/۵۸ با شرایط فعلی آیا قادر هستم قبل گرفتن مدرک کارشناسیم برای ادامه ی تحصیل در کانادا اقدام کنم در حالی که کمترین هزینه رو برام داشته باشه ؟

ادمین

سلام برای پذیرش تحصیلی در کانادا نیاز به مدرک زبان هم دارید که در صورت نداشتن مدرک زبان میتوانیم براتون پذیرش مشروط اقدام کنید از لحاظ سنی و معدل شکلی ندارید میتوانید جهت بررسی مدارک و شرایط لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش تحصیلی صحبت فرمایید.

یونس هارونی

سلام، فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه غیرانتفاعی شیخ بهایی اصفهان با معدل ۱۷ دارم! قبل از اسفند ایلتس و گذرنامه آماده میشه! واسه مقطع دکتری توی کانادا میخام ببینم شرایط دارم یا خیر! ممنون میشم از طریق ایمیل اطلاع رسانی کنید…

ادمین

سلام دوست عزیز در حال حاضر برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در خدمتتون هستیم.

رشید سلیمانی

با سلام جهت اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا برای مقطع فوق لیسانس رشته گرافیک یا هنر دانشگاه های شهرهای تورنتو یا ونکوور لطفا راهنمایی فرمایید. با تشکر

ادمین

سلام وقتتون بخیر در ابتدا برای شما پذیرش از دانشگاه مورد نظر را اقدام خواهیم کرد که برای این امر در صورت نداشتن مدرک زبان برای شما پذیرش با مشروط خواهیم گرفت و همچنین شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی نیز مطرح است و سپس برای اخذ ویزای تحصیلی در خدمتتون هستیم میتوانید جهت مشاوره رایگان تحصیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید.

Pejman Torabi

سلام متقاضی وقت مشاوره هستم برای ویزای تحصیلی کانادا

ادمین

سلام در خدمتتون هستیم دوست عزیز ،میتوانید جهت هماهنگی برای مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

بایگانی

سلام من ۳۰ سالمه و. کارشناسی باستان شناسی دارم معدل کارشناسی ام ۱۷/۵۰ و دیپلمم هم ۱۶/۸۰ هست و دوست دارم برای ادامه تحصیل به کانادا برم. مدرک زبان ندارم ولی کاملا به زبان انگلیسی تسلط دارم . میخواستم بدونم برای اقامت از نظر تحصیلی اقدام کنم یا اقامت دیگه ای هم میشه گرفت؟ از نظر مالی چقدر باید هزینه کنم؟
ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

ادمین

سلام وقتتون بخیر در رابطه با پذیرش تحصیلی در صورت نداشتن مدرک زبان ما پذیرش با مشروط براتون اقدام می کنیم منتهی موارد دیگری نظیر نداشتن گپ تحصیلی و شرایط سنی نیز مطرح است و در مورد هزینه تحصیل هزینه از جایی به جای دیگر و دانشگاه مورد نظر متفاوت است و حداقل سالانه از ۱۵۰۰۰ دلار آغاز می شود لطف بفرمایید جهت مشاوره رایگان تحصیلی با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

sadegh

میشه بگید منظور از تمکن مالی چه مقدار هست ؟

ادمین

سلام وقتتون بخیر ،تمکن مالی برای اخذ ویزای تحصیلی باید به اندازه یک سال تحصیل و زندگی در کشور مورد نظر شما باشد لطف بفرمایید جهت مشاوره رایگان تحصیلی با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

ali shariatkhah

سلام دانشجوی مهندسی عمران از دانشگاه ازاد کرج
معدل :/۱۷:۳۰
ielts:6,5 میخواستم بدونم میتونم کمک هزینه یا found بگیرم از دانشگاهی و واسه مقطع فوق کانادا درس بخونم یا خیر؟

Admin

سلام وقتتون بخیر،با توجه به شرایطی که اعلام فرمودید دارای شرایط خوبی برای اقدام هستید منتهی برای اخذ بورسیه تحصیلی باید شرایط شما توسط کارشناسان تحصیلی مورد بررسی قرار گیرد و راهنمایی های لازم خدمتتون اعلام کنند لطفا جهت مشاوره رایگان به صورت تلفنی و یا حضوری با دفتر تماس بگیرید.

مهری بهمنی

سلام وقت بخیر
من ۴۳ سال هستم لیسانس مترجمی زبان انگلیسی. قصد دارم یک دوره تکمیلی زبان انگلیسی برای یکسال در کانادا بگذرونم. و حداکثر هزینه ای که میتونم برای یکسال بکنم دویست میلیون تومان است. آیا شرایطش و دارم؟
ممنون میشم یه راهنمایی کوچک بفرمایید که اگر امکانش هست بتونم برای مشاوره کاملتر با شما تماس بگیرم.

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز برای بسیاری از سفارت ها شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی از جمله عوامل مهم محسوب می شود به همین دلیل بهتر است که رزومه تحصیلی شما توسط کارشناسان تحصیلی ما مورد بررسی قرار گیرد با مشاوره رایگان تحصیلی به صورت حضوری و یا تلفنی در خدمت شما هستیم.

یگانه حسینی

سلام وقت بخیر من ۲۱ سالم هست و سال آخر مقطع کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی هستم…بنده متاهل هستم میشه بگین آیا بنده شرایط تحصیل در کانادا رو دارم یا خیر؟

Admin

سلام وقتتون بخیر با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید مشکلی جهت اقدام وجود ندارد منتهی جهت اخذ پذیرش و اقدام میابیست رزومه تحصیلی شما توسط کارشناسان تحصیلی ما مورد بررسی قرار گیرد لطفا جهت مشاوره رایگان تحصیلی به صورت حضوری و یا تلفنی با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

آرزو

سلام من ۲۹ سالمه و دارای مدرک کارشناسی در رشته ict با معدل ۱۷٫۵۶ هستم.الان ۷ ساله که مقطع لیسانس رو تموم کردم و گپ تحصیلی دارم و سابقه کار هم ندارم.میخوام برای ارشد در رشته کامپیوتر اقدام کنم به نظرتون با گپ تحصیلی ای ک دارم امکانش هست؟
و اینکه شما برای پر کردن گپ تحصیلیم چه پیشنهادی رو میدین؟

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز میبایست رزومه تحصیلی شما توسط کارشناسان تحصیلی ما مورد بررسی قرار گیرد تا راهنمایی های لازم خدمتتون اعلام شود با مشاوره رایگان به صورت حضوری و یا تلفنی در خدمت شما هستیم.

Ali

سلام.
من ۱۷ سال سن دارم و امسال کلاس ۱۱ هستم و میخاستم برای سال بعد ک دوازدهم هست اقدام کنم چقدر باید تمکن مالی داشته باشم؟؟
و اینکه میتوانم برای سال اول ک هیچ از سال دوم از طریق کار هزینه دانشگاه و تحصیل و زندگی رو در بیارم ؟؟
ممنون میشم پاسخ بدین

Admin

سلام وقت بخیر ،تمکن مالی شما باید به اندازه یک سال تحصیلی و زندگی در کشور مورد نظر باشد میتوانید جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایط و مدارک لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

معصومه صافی زاده

من خانمی پنجاه ساله پرستار لیسانس بازنشسته مدرکم بیست و شش سال پیش گرفتم دارای ویزای ویزیتور کانادا چگونه میتونم پذیرش کالج از کانادا بگیرم؟ممنونم راهنماییم کنید

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز برای بسیاری از سفارت ها شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط نمی باشید عذرخواهی می کنم .

علی رییسی

سلام.من کارشناس ارشد مدیریت اجرایی-بازاریابی هستم و در سال ۱۳۹۴ فارغ التحصیل شدم ،۴۴سالمه متاهل هستم وقصد دارم اقامت تحصیلی دررشته خودم درکانادا بگیرم معدلم ۱۸/۲۲هست .درحال طی کردن کلاس زبان هستم .به نظرتون برای ویزای می تونم اقدام کنم؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. متشکرم

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز برای بسیاری از سفارت ها نداشتن گپ تحصیلی و شرایط سنی مطرح است بهتر است لطف بفرمایید جهت بررسی مدارک و شرایط با دفتر تماس بگیرید با مشاوره رایگان در خدمت شما هستیم.

مهتاب

دخترم ۱۶ سالشه و سال ۱۱ تجربی درس میخونه ومعدل سالهای قبل ۱۹.۸۶ .ایا برای ترم بهمن امسال میتونم برایش پذیرش تحصیلی بگیرم و خودم هم همزمان بعنوان همراه برم .آیا زمان کافی هست ؟و از نظر ترم تحصیلی مشکلی نداره ؟ یا بایستی برای مهر آینده اقدام کنم ؟

Admin

سلام وقتتون بخیر ،پذیرش دانش آموزی کانادا در خدمتتون هستیم و میبایست شرایط و مدارک شما توسط کارشناسان تحصیلی ما مورد بررسی قرار گیرد و در مورد سوال دوم بله میتوانید برای ویزای همراه اقدام کنید .لطف بفرمایید جهت توضیحات تکمیلی اطلاعات بیشتر با دفتر تماس بگیرید.

علیرضا متقی

سلام خسته نباشید ببخشید من امسال سال دهم هستم دوسال دیگه درسم تمام میشه شما میتونید کار ادامه تحصیل در دبیرستان های کانادا را انجام دهید

Admin

سلام وقتتون بخیر ،بله دانش آموزی برای کانادا اقدام خواهیم کرد لطفا جهت مشاوره رایگان و بررسی مدارک و شرایط با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

سارا اسدی

سلام من سارا هستم امسال ۱۹ ساله میشم و معدل دیپلمم میانگین سه سال تحصیلیم ۱۹.۳۴ و معدل کتبی دیپلم ۱۷.۶ من در رشته پزشکی قبول شدم و اینکه سهمیه جانبازی هم داشتم میخواستم ببینم اگر دوره عمومیم رو تموم کنم میتونم کانادا چه کار کنم باید مجددا بخونم ؟

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز در صورتی که قصد دارید در کانادا پزشکی بخوانید در ابتدا میبایست دو سال دوره science را در کالج گذرانده سپس در آزمون پزشکی شرکت فرمایید با مشاوره رایگان جهت توضیحات تکمیلی و اطلاعات بیشتر در خدمتتون هستیم.

خسرو خواجه وند

سلام من ۲۸ سال سن دارم و متاهل میباشم دارای مدرک لیسانس عمران میخوام ادامه تحصیل بدم سرمایه حدود ۵۰۰ میلیون دارم میخواستم بدونم با این هزینه ایا میشود ؟ همسرم را هم میخواهم همراهم باشد و سوال دیگه که ایا امکان هست پس از پایان تحصیل تا ارشد اقامت گرفت یا سیتیزن شد ؟ اگه در کانادا حین تحصیل همسرم و من صاحب فرزند بشیم تاثیری دارد در اقامت گرفتن ؟

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز میبایست شرایط و مدارک شما توسط کارشناسان تحصیلی ما مورد بررسی قرار گیرد لطفا جهت مشاوره رایگان و توضیحات تکمیلی با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

رها

سلام من مدرک کارشناسی حقوق بیمه دارم با معدل ۱۹/۷۵ در سال ۹۶.میخاستم بدونم‌میتونم‌بورسیه بشم؟ممنون از راهنمائیتون.

Admin

سلام وقتتون بخیر ،در رابطه با اخذ بورسیه میبایست شرایط و مدارک شما توسط کارشناسان تحصیلی ما مورد بررسی قرار گیرد لطفا جهت مشاوره تحصیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

النا رحمانی

با سلام
داتشحوی ارشد پرستاری هستم معدل کارشناسی ۱۷.۵ میخواستم بدونم برای مقطع دکتری به چه شکل میتونم برم کانادا برای ادامه تحصیل و شاید بدنبالش اقامت
و دیگه اینکه همسر و پسرمم میتونن باهام بیان؟

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز در حال حاضر برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در خدمت شما هستیم و بله در صورت اقدام برای تحصیل همسر و فرزندتون میتوانند برای ویزای همراه اقدام کنند.

Behravesh

سلام تمکن مالیی که فرمودید، برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد چقدر باید باشه

Admin

سلام وقتتون بخیر،تمکن مالی شما باید به اندازه یک سال تحصیل و زندگی در کشور مورد نظر باشد میتوانید جهت مشاوره تحصیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمت شما هستیم.

سعیدی

سلام
۳۵ سالمه
دانشجوی دکترای علوم ارتباطات
متاهل
می خواستم ببینم امکان ادامه تحصیل در پست داک یا دکترای مجدد دارم
ممنون

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز در حال حاضر برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در خدمت شما هستیم.

سیامک مهدیزاده

برای اخذ ویزای دانشجویی کانادا چقدر هزینه شامل میشود ممنون

Admin

سلام هزینه اخذ ویزای تحصیلی کانادا ،۶۰۰ دلار کانادا می باشد.

عادل

سلام
پسرم امسال هفتم درس میخونه برا ثبت نامش تو مدرسه ای در ونکوور هزینه سالانه چقدر میشه ایا این مبلغ شامل خوابگاه هم میشه
بعدش هزینه زندگی معمولی با کرایه خونه در ماه چقدر هست
ممنونم

Admin

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،مهمترین موردی که برای تحصیل وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد شرایطی که مطرح است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی
داشتن قیم یا Custodian در کانادا که یکی از موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی شما محسوب می شود در صورتی که قیم هم نداشته باشید ما این موضوع برطرف خواهیم کرد و در مورد هزینه نیز هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با مشاوران تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

عادل

یه سوال دیگه
خانمم کارشناس مامایی داره معدلش هم خوب بوده ۳،سال هم سابقه کار داره ولی مدرک زبان نداره ایا میتونه ویزای کار بگیره و اونجا زبان بخونه
ممنون

Admin

سلام وقتتون بحیر جهت اخذ ویزای کاری کانادا لطف بفرمایید فرم ارزیابی موجود در سایت را پر فرمایید در صورت کسب امتیاز لازم با شما تماس گرفته خواهد شد.

gorjian

سلام ویزای اموزش زبان تو کالج رو میخوام ۳۸ سالمه فوق لیسانس مدیریت مالی معدل ۱۶/۵ دارای ۱۴ سال سابقه ریس حسابداری

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز جهت بررسی شرایط و مدارک کارشناسان ما به صورت تخصصی در خدمت شما هستند لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.