-

آنلاین برای ویزای تحصیلی کانادا ثبت‌نام کنید و 3۰ دلار تخفیف بگیرید!

ثبت نام »

مشاهده تخفیف

تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا - دانشجویی و دانش‌آموزی

تصمیم برای انتخاب کشور مناسب با هدف ادامه تحصیل همواره یکی از دغدغه‌های اصلی دانش‌آموزان و یا دانشجویان بوده‌است. اگرچه برخی کشورها همچون آمریکا و انگلیس مقاصدی سنتی برای ادامه تحصیل محسوب می‌شوند اما کشور کانادا نیز طی چند سال گذشته با استقبال فزاینده طالبان علم و دانش از سرتاسر جهان مواجه شده‌است. کشوری با نظام آموزشی دو زبانه (انگلیسی- فرانسه) در کنار بهره‌مندی از بالاترین استانداردهای آموزشی و تحقیقاتی روز دنیا به یکی از ۵ مقصد اصلی دانشجویان و دانش آموزان برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا تبدیل شده است.

اطلاعات بیشتر
ویزای دانشجویی و دانش‌آموزی کانادا

مقدمه

ویزای تحصیلی کانادا به عنوان یکی از اقسام ویزای موقت کانادا نوعی جواز موقت برای زندگی و تحصیل در این کشور محسوب می‌شود. ویزایی که خود به دو بخش ویزای دانش‌آموزی و ویزای دانشجویی تقسیم بندی می‌شود و این فرصت را در اختیار محصل و یا دانشجو قرار خواهد داد تا در کنار خانواده (والدین، همسر و فرزندان) و با خیالی آسوده بر تحصیل در مقاطع مختلف متمرکز شود.

مهم‌ترین و البته شرط نخست دریافت ویزای تحصیلی کانادا، داشتن پذیرش تحصیلی از مدرسه، کالج، دانشگاه و یا یک موسسه آموزش عالی در این کشور است؛ بنابراین پس از دریافت نامه پذیرش یا اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های کانادا و یا یکی از مدارس این کشور قادر خواهید بود برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنید.

مدت زمان صدور ویزای تحصیلی کانادا

بر اساس اعلام وب سایت رسمی سفارت کانادا، مدت زمان صدور ویزای تحصیلی کانادا (بدون احتساب زمان مورد نیاز برای انگشت نگاری) برای متقاضیان ایرانی حدود ۱۱ هفته خواهد بود. در واقع زمانی که سفارت کانادا برای بررسی درخواست ویزای تحصیلی شما با احتساب زمان مورد نیاز برای بیومتریک (انگشت نگاری) نیاز دارد، حدود ۳ ماه خواهد بود. البته این زمان مشروط به آن است که کلیه مدارک متقاضی همچون نامه استادی پرمیت یا پذیرش تحصیلی وی آماده بوده و نیاز به بازگشت پرونده و تکمیل آن نباشد. هر اندازه در تکمیل مدارک و رعایت ضوابط لازم برای درخواست ویزای تحصیلی وسواس و دقت بیشتری به خرج دهید، طبعا هم مدت زمان صدور ویزای تحصیلی شما کوتاه‌تر خواهد بود و هم شانس موفقیت افزایش خواهد یافت.

مدت اعتبار ویزای تحصیلی کانادا

پس از موافقت اداره مهاجرت کانادا با درخواست متقاضی، ابتدا ویزایی موقت برای وی صادر می‌شود که به محض ورود فرد مذکور به خاک کانادا، ویزای تحصیلی وی نیز صادر خواهد شد. مدت اعتبار ویزای تحصیلی کانادا بسته به مقطع و رشته تحصیلی متقاضی متفاوت بوده و معمولا تا زمان پایان دوره تحصیلی معتبر خواهد بود.

برای مثال اگر متقاضی برای تحصیل در مقطع کارشناسی از یکی از دانشگاه‌های مورد تایید اداره مهاجرت کانادا، پذیرش تحصیلی داشته باشد، ویزای تحصیلی برای وی ۴ ساله صادر خواهد شد. البته امکان تمدید اعتبار ویزای تحصیلی کانادا و یا تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کار با در نظر گرفتن شرایطی خاص نیز وجود دارد.

مدارک لازم برای ویزای تحصیلی کانادا

برای درخواست هر کدام از انواع ویزای کانادا (ویزای موقت و یا ویزای اقامت دائم) نیاز به ارائه مدارک خاص آن خواهد بود. حساسیت اداره مهاجرت کانادا در قبال ویزای تحصیلی کانادا به دلیل اعتبار نسبتا بلند مدت آن طبعا بیشتر از ویزای توریستی کانادا خواهد بود. مهمترین مدرکی سفارت کانادا در زمان بررسی درخواست ویزای تحصیلی این کشور به آن توجه خواهد کرد، تمکن مالی متقاضی است.

مدارک لازم برای ویزای تحصیلی کانادا عبارتند از:

 • نامه ادمیشن یا همان پذیرش تحصیلی از یکی از مراکز معتبر آموزشی
 • برنامه تحصیلی یا همان Study Plan
 • فرم‌های تکمیل‌شده درخواست ویزا (فرم ویزای تحصیلی، فرم اطلاعات خانوادگی و فرم schedule 1)
 • نامه تمکن مالی ۴ ماه اخیر
 • اسکن صفحه اول جدیدترین پاسپورت (بعلاوه صفحاتی که مهر ویزا خورده‌است)
 • اسکن اصل شناسنامه به همراه ترجمه
 • اسکن اصل شناسنامه به همراه ترجمه برای همراهان در صورت تاهل
 • دو قطعه عکس ۳.۵ در ۴.۵
 • سند و مدارک موربوط به دارایی‌های شخصی
 • نامه سابقه و بیمه کاری
 • فیش واریزی تحصیلی

تمامی این مدارک می‌بایست در قالب فایل و در حساب کاربری مخصوص شما در وب سایت رسمی سفارت کانادا بارگذاری شود.

دانلود فرم‌های ویزای تحصیلی کانادا

اطلاعات کامل در خصوص نمونه فرم‌های درخواست ویزای کانادا را در این پست بخوانید.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا

همانگونه که اشاره شد برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا نیاز به حداقل‌هایی است. به بیان دیگر متقاضی تنها در صورت دارا بودن شرایط لازم می‌تواند برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا اقدام نماید، در غیر این صورت امکان ویزا شدن درخواست وی بسیار اندک خواهد بود.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا به شرح زیر است:

 • پذیرش از یکی از موسسات آموزش عالی کشور کانادا (مورد تایید اداره مهاجرت)
 • توانایی پوشش مخارج دست کم یک سال تمام زندگی و تحصیل در کانادا. (شهریه بعلاوه هزینه زندگی)
 • عدم سوء پیشینه
 • پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار
 • ارائه مدارکی که ثابت کند فرد پس از پایان تحصیل قصد ماندن در کانادا را ندارد
 • ارائه برنامه تحصیلی (Study Plan) دقیق و قانع کننده

بدیهی است در صورت نبود هر یک از شرایط فوق، درخواست ویزای تحصیلی کانادا رد خواهد شد. البته در برخی موارد مدراس و یا دانشگاه مد نظر، پذیرش تحصیلی مشروط برای متقاضی صادر می‌کند که در این صورت متقاضی می‌بایست در زمان ارائه مدارک، آفیسر پرونده را متقاعد کند شروط ذکر شده در ادمیشن را دارد. برای مثال اگر شرط یادگیری زبان در ادمیشن آمده باشد، متقاضی باید برنامه خود دایر بر فراگیری زبان را ارائه دهد.

مراحل اخذ ویزای دانشجویی کانادا

پیش از هر کار باید بررسی کنید آیا شرایط لازم برای تحصیل در کانادا را دارید و یا اساسا اجازه ادامه تحصیل در این کشور را خواهید داشت. کارشناسان اجرایی دپارتمان ویزا و وقت سفارت هلدینگ نیلگام با بهره‌مندی از دانش روز و اطلاع از آخرین آپدیت‌های مربوط به اخذ ویزای تحصیلی کانادا با تدوین فرم ارزیابی تحصیلی، کار را برای شما آسان کرده‌اند. کافی است به صفحه مربوط به ارزیابی تحصیلی ما مراجعه کرده و شرایط خود برای تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی در کانادا را ارزیابی کنید. نتیجه این ارزیابی، پس از بررسی توسط کارشناسان ما از طریق ایمیل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

مرحله بعدی پس از تکمیل فرم ارزیابی تحصیلی، اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی در کانادا خواهد بود. از طریق این لینک می‌توانید فهرست کامل مراکز آموزش عالی (مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌های) کانادا که مورد تایید وزارت آموزش و پرورش و همچنین اداره مهاجرت این کشور است را دریافت کنید. در این مرحله نیز کارشناسان اجرایی پذیرش تحصیلی نیلگام، با توجه به رشته تحصیلی و ایالت مدنظر شما، بهترین گزینه‌ها را به شما معرفی خواهند کرد و در مسیر دریافت پذیرش تحصیلی از بهترین و معتبر ترین دانشگاه‌های کانادا همراه شما خواهند بود.

ارزیابی تحصیلی

با پر کردن فرم ارزیابی تحصیلی از خدمات ویژه نیلگام بهره مند شوید

ثبت نام کنید

پس از دریافت پذیرش تحصیلی باید برای جمع آوری مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا دست به کار شوید. برای تکمیل مدارک باز هم می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره‌مند شوید و حتی برای ترجمه نیز با مراجعه به دفتر هلدینگ نیلگام، می‌توانید از خدمات ویژه دارالترجمه رسمی مجموعه استفاده کنید.

پس از صدور ویزای کوتاه مدت برای ورود به کانادا باید مدارک مورد نیاز برای سفر و آغاز تحصیل در این کشور را فراهم بیاورید تا با خیالی آسوده تنها به ادامه تحصیل و لذت زندگی در کانادا فکر کنید.

مدارک مورد نیاز پیش از ورود به کانادا

حاال که کار به پایان رسیده است و با دریافت ویزای تحصیلی کانادا آماده سفر به این کشور برای ادامه تحصیل هستید، مقدمات و مدارک مورد نیاز پیش از ورود به کانادا را مهیا کنید. چک لیست مهمترین مدارک مورد نیاز پیش از ورود به به کانادا عبارتند از:

 • پاسپورت با بیش از ۶ ماه اعتبار
 • نامه استادی پرمیت
 • ویزای کوتاه مدت کانادا برای ورود به این کشور
 • نامه پذیرش تحصیلی
 • نامه REFRENCE سفارت
 • بیمه مسافرتی
 • رزرو بلیط و هتل محل قامت
 • ارز و یا اسنادی که نشان دهنده توانایی شما برای تامین مخارج زندگی و تحصیل در کانادا باشد

توجه داشته باشید که در برخی موارد ممکن است برای اخذ ویزای کانادا آفیسر پرونده از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از ۳ ماه به پروسه پرونده شما اضافه کند. شما یا اعضای خانواده‌تان که همراه شما سفر خواهند کرد و بالای ۱۸ سال دارند باید گواهی عدم سوء پیشینه دریافت کنید.

هزینه اخذ ویزای تحصیلی کانادا توسط نیلگام

هزینه اخذ هر نوع ویزای تحصیلی کانادا (دانش آموزی-دانشجویی) از طریق مجموعه شرکت‌های نیلگام ۶۰۰ دلار کانادا است. این مبلغ تمامی هزینه‌های مربوط به اخذ ویزای تحصیلی کانادا از جمله ساخت اکانت، پرکردن فرم‌ها، چک کردن مدارک، پرداخت سفارت و ارائه مشاوره رایگان برای دریافت پذیرش تحصیلی در کانادا را شامل خواهد شد.

چه موردی باعث ریجکت ویزای تحصیلی کانادا می‌شوند؟

بنا به هر دلیلی که درخواست ویزای کانادا (از هر نوع) رد یا ریجکت شود، نامه‌ای رسمی از سوی سفارت به ایمیل متقاضی ارسال خواهد شد و دلایل ریجکتی به تفکیک مشخص می‌شود. مهمترین دلایل ریجکت ویزای تحصیلی کانادا به شرح زیر است:

 • کافی نبودن منبع مالی برای پوشش هزینه‌ها
 • قانع نشدن آفیسر پرونده در خصوص اهداف تحصیل و امکان عدم بازگشت پس از پایان تحصیل
 • رشته تحصیلی مورد نظر
 • اشکال و یا تناقض در تکمیل فرم‌های درخواست ویزا و یا مشکل در فایل درخواست ویزا
 • برنامه تحصیلی نامناسب

موارد فوق از مهمترین دلایل ریجکت یک پرونده ویزای تحصیلی کانادا خواهد بود. با تکیه بر تجربه و دانش تیم اجرایی ویزا و وقت سفارت کانادا به سادگی می‌توانید از همان از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنید و پرونده خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود.

شرایط کار حین تحصیل و بعد از تحصیل در کانادا

دو گزینه برای کار همزمان با تحصیل در کانادا وجود دارد:

 • On campus (کار در محیط دانشگاه)
 • Off campus (کار خارج از محیط دانشگاه)

کار حین تحصیل در محیط دانشگاه (On campus)

بر اساس قوانین موجود، تمام دانشجویان تمام وقتی که به واسطه ویزای تحصیلی کانادا وارد خاک این کشور می‌شوند می‌توانند بدون نیاز به مجوز کار در همان دانشگاه محل تحصیل در زمان‌های فراغت کار کنند. به این نوع کار دانشجویی در کانادا در اصطلاح On campus گفته می‌شود.

البته هر فردی که بخواهد در کانادا کار کند، می‌بایست (SIN (Social Insurance Number یا شماره بیمه اجتماعی داشته باشد. از این لینک می‌توانید برای دریافت SIN NIMBER اقدام کنید.  دریافت این شماره برای همه رایگان است البته باید توجه داشته باشید که از زمان شروع به کار با ویزای تحصیلی کانادا تنها ۳ روز فرصت دارید جهت دریافت این شماره اقدام نمایید. شماره بیمه اجتماعی کانادا یا همان SIN در واقعا کد ملی محسوب می‌شود. کدی ۹ رقمی که تمامی افراد دارای اقامت دائم، افراد دارای ویزای تحصیلی کانادا و همپنین افراد دارای ویزای کار این کشور، ملزم به دریافت آن هستند.

کار حین تحصیل خارج از محیط دانشگاه (Off campus)

بر اساس قانونی که از سال ۲۰۱۴ تاکنون در کشور کانادا به اجرا درآمده است، تمامی دانشجویان تمام وقتی که با ویزای تحصیلی کانادا در این کشور زندگی می‌کنند می‌توانند در زمان‌هایی خاص (تعطیلی دانشگاه) تا سقف ۲۰ ساعت در هفته خارج از محیط دانشگاه کار می‌کنند. البته برای کار همزمان با تحصیل در کانادا (کار بدون مجوز کار) حتما باید یکی از دو عبارت زیر روی ویزای تحصیلی دانشجو قید شده باشد:

 • May accept employment on or off campus if meeting eligibility criteria as per R186 (f), (v) or (w). Must cease working if no longer meeting these criteria
 • May work 20 hrs. Per week off-campus or full-time during regular breaks if meeting criteria outlined in section186 (v) of IRPR

و اگر روی برچسب ویزای شما عبارت زیر درج شده باشد، به هیچ وجه اجازه کار همزمان با تحصیل در کانادا نخواهید داشت:

 • This permit does not permit the holder to engage in off campus employment in Canada

در صورتی که دو عبارت بالا دایر بر اجازه کار در حین تحصیل در ویزای تحصیلی درج نشده باشد، باز هم می‌توانید از طریق درخواست شماره بیمه اجتماعی برای کار اقدام کنید که البته شامل مراحلی تخصصی است که از حوصله این نوشتار خارج است. همکاران بخش ویزا و وقت سفارت نیلگام همیشه برای مشاوره و پیگیری پرونده شما آماده خواهند بود.

مشاوره رایگان برای اخد ویزای تحصیلی همراه با اجازه کار

021-75237

شرایط لازم برای دریافت ویزای همراه

سفر به کشوری دیگر آن هم در مقاطع ابتدایی تحصیل و شرایط زندگی فرزندان از جنبه‌های مختلف دغدغه‌ای مهم برای تمامی والدین است. اینکه فرزندان پس از دریافت ویزای تحصیلی، در شرایطی تحصیل می‌کنند، اسکان و خورد و خوراک آنها به چه شکل و کیفیتی است و در نهایت چه نظارتی بر آنها انجام می‌شود، همگی از مواردی هستند که والدین را بر آن داشته تا با بهره‌مندی از ویزای همراه کانادا بتوانند در دوران تحصیل در کنار فرزندان خود باشند.

از سوی دیگر این نگرانی در مقاطع بالاتر تحصیل نیز وجود دارد و بسیاری تاکید دارند همسر و یا فرزندانشان در دوران تحصیل در کنارشان باشند. دریافت ویزای همراه برای والدین، همسر و فرزندان محصلین و دانشجویان در کشور کانادا یکی دیگر از خدمات هلدینگ نیلگام در زمینه ویزای تحصیلی کانادا است.

از دو طریق می‌توان برای ویزای همراه کانادا اقدام کرد:

 • ویزای توریستی یا Temporary Resident Visa: در این نوع ویزا که همزمان با درخواست ویزای تحصیلی محصل در دانشگاه و یا مدرسه ارسال می‌شود، والدین دانش آموز و یا دانشجو می‌توانند ویزای همراه کانادا را با اعتباری ۶ ماهه دریافت نمایند. همچنین در این نوع ویزا که به آن ویزای TRV گفته می‌شود در صورتیکه یکی از والدین دارای ویزای کار یا ویزای تحصیلی کانادا باشد، فرزندان آنها برای دریافت ویزای تحصیلی نیازی به ارایه نامه قبولی از مدارس ندارند و میتوانند بدون مشکل برای ویزا درخواست کنند.
 • ویزای اجازه کار یا OPEN WORK PERMIT: اگر متقاضی در یکی از دانشگاه‌ها و یا کالج‌های معتبر کانادا به صورت تمام وقت پذیرفته شده باشد یا با ویزای تحصیلی کانادا در حین تحصیل باشد، همسر وی می‌تواند برای ویزای کار اقدام نماید. این ویزا به همسر متقاضی این اجازه را خواهد داد که به صورت تمام‌وقت و بدون نیاز به دریافت مجوز درکانادا، کار یا تحصیل کند. برای این نوع ویزا می‌توان همزمان با درخواست ویزای تحصیلی کانادا اقدام کرد و یا پس از پذیرش تحصیلی و استقرار یکی از زوجین در کانادا برای همسر وی اقدام درخواست ویزای اجازه کار داده شود.

مشاوره جهت دریافت ویزای تحصیلی کانادا و ویزای همراه دانشجویی

هلدینگ نیلگام را بسیاری با نام تجاری ایران- آنکارا می‌شناسند. مجموعه‌ای که طی ۱۰ سال فعالیت خود در عرصه خدمات گردشگری و مشاوره در امور اقامت و مهاجرت همواره کوشیده‌ است با ارائه خدماتی بروز، فنی و دقیق با قیمتی رقابتی، رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماید.

اخذ ویزای تحصیلی کانادا (دانشجویی و دانش آموزی) و پیش از آن اخذ پدیرش تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی (از دبستان تا دکترا) یکی ز مجموعه خدمات دپارتمان ویزا و وقت سفارت نیلگام محسوب می‌شود و به جرات می‌توان ادعا کرد در این عرصه، خدماتی تضمینی بر اساس نیاز و شرایط متقاضیان محترم عرضه خواهد شد. تدوین فرم‌های تخصصی ارزیابی تحصیلی کانادا با جدیدترین پارامترهای مدنظر اداره مهاجرت و امور شهروندی کانادا مطابقت داشته و کارشناسان اجرایی ما با بررسی دقیق اطلاعات شما، بهترین گزینه را پیش رویتان قرار خواهند داد.

مشاوره رایگان و اخذ ویزای تحصیلی کانادا با نیلگام

021-75237

نظرات

محمد صفری

چرا در مورد اقامت پس از تحصیل چیزی نگفتین که هدف اصلی همه متقاضیان است .

سلام -در ویزای دانشجویی ویزای شما پس از ۲ سال قابلیت تبدیل به پی آر(اقامت) را دارد که از طریق وکیل قابل انجام است

علیرضا مطیع

سلام ، پسرم بیست ساله است دانشجو میباشد ،جهت ویزای تحصیلی چگونه اقدام کنیم، با تشکر

سلام، امکان اقدام وجود داره منتها توصیه میشه برای اطلاعات جامع تر با مشاوران دفتر ما تماس بگیرید، در حال حاضر و با توجه به اطلاعات محدودی که ما داریم فرزند شما شانس پذیرش برای آلمان و کانادا رو دارند.

روزیطلب

سلام ایا ویزای کاری میتوان گرفت من باز نشسته هستم

سلام خیر ویزای کاری شرایط سنی داره که متاسفانه شامل حال بازنشسته ها نمیشه.

آنیتا

سلام.
به نظرم بسته به رشته ای که می خواین بخونید حتما از اهل فنش بپرسید که کانادا تو اون زمینه قوی هست یا نه. از استاد های مطلع و باتجربه مثلا.
در زمینه ی رشته ی سازه شنیدم که آن چنان هم مطرح و تراز بالا نیست.
بعضی دانشگاه های خودمون خ عالی اند.

یاسر یوسفی

با سلام سفارت کانادا انتظار حداقل چه میزان پشتوانه مالی را از ما میخواهد

سلام بستگی به شغل سن و دعوتنامه متغییر هست

فاطمه

سلام و وقت بخیر ممنون میشم در مورد اخذ ویزای کاری و شرایطش راهنمایی کنید

متاسفانه در این زمینه فعلا خدماتی نداریم

رامین احمدزاده

از راهنمایی های مفید شما سپاسگزارم.
پیروز و سرافراز باشید.

محمد اکبرنیا

با سلام من میخواستم بدونم که اگر من ویزای تحصیلی مستر از یک دانشگاه در کانادا را گرفته باشم و بخواهم ان را به یک دوره ۲ساله کالج تعقیر بدهم امکانش هست و این خلاف قانون کانادا نمی باشد وباعث ابطال ویزای من نمی شود ممنونم🙏

با سلام، به طور کلی تغییر کالج در کانادا چندان توصیه نمیشود منتها انجام شدنی هست. با این وجود برای حصول اطمینان با بخش بین الملل کالجی که قصد دریافت پذیرش را دارید مشورت نمایید.

Ma.na

هزینه دریافت ویزا گفتین ۶٠٠ دلار میشه!؟؟

بله هزینه ویزا ۶۰۰ دلاد و هزینه اخذ پذیرش ۴ میلیون تومان میباشد

مهران

با سلام ، ببخشید شما گفتید هزینه اخذ ویزا ۶٠٠ دلار و هزینه اخذ پذیرش ۴ میلیون تومنه . مگه هر دو مورد یکی نیست؟ یا اینکه باید ۶٠٠ دلار + ۴ میلیون تومن رو پرداخت کنیم ؟
باتشکر از پاسخگویی شما

خیر یک پذیرش از دانشگاه داریم و یک ثبت نام جهت اخذ ویزا پس از گرفتن پذیرش

میدیا

سلام خسته نباشید،برای ادامه تحصیل رشته کامپیوتر لیسانس حدودا سالانه چقدر هزینه داره؟فقط خرج دانشگاه
اگر فرد ویزا بگیره و معادل بالا باشه در طول چند ترم و فعالیت های بالا امکان داره تخیفیفاتی هم شامل بشه؟

سلام، بستگی به محل دانشگاه و رنک هزینه ها متغیر و گاهی بسیار متفاوت هست منتها مبلغ نرمال بین ۱۴۰۰۰ تا ۱۷۰۰۰ دلار در سال هست. تحصیل دوره لیسانس معمولا ۳ سال و نیم تا چهار سال هست. در مورد تخفیف هم بستگی به قانون دانشگاه برای دانشجویان ممتاز داره و رقم مشخصی نیست که اعلام بشه.

Football

سلام من بازیکن تیم فوتبال هستم و سابقه حضور تو تیم ملی رو هم دارم میخواستم بدنم میتونم از طریق ورزشم بورسیه بگیرم هم واسه ادامه تحصیل تو رشته تجربی هم برای فوتبال یا فوتسال

سلام
متاسفانه بورسیه ورزشی از ایران اقدام نمی شود.

سینا ابراهیمی

سلام..تو دانشگاه های کانادا به دانشجو ها فراغت ( پولی کمکی برای تحصیل) پرداخت نمیشه؟؟

سلام، اگر منظورتون بورسیه تحصیلی هست هر دانشگاهی برای مقاطع تحصیلی ارشد و دکترا ممکن هست به دانشجویان ممتاز کمک هزینه ای بابت تحصیل شون پرداخت کنه. رشته ی تحصیلی، معدل، ملیت و مقطع در دریافت کمک هزینه بسیار موثر هستند. به طور کلی اساتید در مقطع دکترا به دانشجویانی که در تیم اجرایی شون به عنوان دستیار فعال هستند و در واقع کار عملی انجام میدن می تونن مقرری دریافت کنند.

سینا حمیدی

سلام من نامه پذیرش از دانشگاه البرتا کانادا گرفتم و در نامه نوشته به ۲۵۰۰۰ دلار کانادا ساپورت مالی نیاز داری
۱٫ به نظر شما این مبلغ یکم زیاد نیس؟
۲٫ ایا برای درخواست ویزا باید به مدت ۴ ماه این مبلغ داخل حسابم باشه؟ یا می تونم دو سه روز بریزم به حسابم و بعد از گرفتن نامه تمکن مالی از بانک پول رو برداشت کنم؟
مرسی

با سلام، این مبلغ برای شهریه هست یا هزینه زندگی رو هم لحاظ کردن؟ در صورتی که شهریه شما کمتر از این مقدار هست احتمال داره دانشگاه با هزینه زندگی اعلام کرده باشه در نظر داشته باشید در حال حاضر برای اخذ ویزا هر چقدر بتونید تمکن مالی قوی تری نشون بدید شانس ویزاتون بالاتر میره. ۳- بله توصیه میشه مبلغ رو تا زمانی که نتیجه ویزاتون میاد در حساب تون داشته باشید و به هیچ وجه حساب رو خالی نکنید

سینا حمیدی

سلام مجدد
متاسفانه نوشته این ۲۵۰۰۰ دلار کانادا جدا از هزینه های زندگی و جزوه و خوراک هست.
من یک شوهر عمه در انگلستان دارم که درامد نسبتا خوبی داره
اگه من بتونم تا سقف ۱۵ هزار دلار پول داخل حسابم بزارم ایا ایشون با پرینت حساب مالی خودش می تونه بقیه رو کاور کنه و ایا سفارت چنین چیزی رو قبول می کنه؟
ممنون بابت پاسخدهی خوب و سریعتون

با سلام، تجربه ما در مورد ویزادهی نشون داده که هرچقدر حساب بانکی شما تمکن بیشتری داشته باشه شانس ویزادهی تون بیشتر میشه. شما می تونید بخشی از این مبلغ رو تو حساب خودتون و بخشی ش رو تو حساب یک نفر که گارانتورتون میشه نشون بدید. برای راهنمایی بیشتر می تونید با شماره های دفتر بخش ویزای تحصیلی کانادا تماس بگیرید تا مشاوران ما راهنمایی تون کنند.

ملیحه کمالی

سلام.من فارغ التحصیل کارشناسی مامایی از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد از دانشگاه شهید بهشتی هستم .برای دکترای رشته بیولوژی تولید مثل میخواهم اقدام کنم.ضمنا متاهل و دارای دو فرزند هستم .سن من ۴۰ سال هست و سابقه کار ۱۲ سال دارم.آیا میتوانم اقدام کنم؟

سلام، شرط سن برای پذیرش دانشگاهی بسیار مهم هست، سوابق کاری شما و معدل هم البته تاثیر زیادی در نحوه پذیرش داره. برای ما مهمترین مساله این هست که مشخص کنید برای کدوم کشور قصد اقدام دارید چراکه بخش بزرگی از شروع تحصیل شما مربوط به سفارت و دریافت ویزای شما هست و بسیاری از سفارت ها گپ تحصیلی و سن رو از فاکتورهای مهم دریافت ویزا لحاظ می کنند. بهتر هست برای دریافت مشاوره تخصصی با بخش پذیرش تحصیلی ما در تماس باشید. با سپاس

Football

سلام میخواستم بدونم برای فوتبال دختران چطویر باید اقدام کنیم؟طوری ک هزینه ها پایین باشه و امکان ادامه تحصیل هم باشه

باید بفرمایید الان تو چه مقطعی هستین چند سالتون هست مدرک زبان دارید یا خیر

شهرام صفات

سلام . پسرم ۱۶ ساله و در حال حاضر کلاس دهم رشته ریاضی فیزیکه . پس پایان سال تحصیلی قصد ادامه تحصیل در کانادا را برای پسرم داریم در واقع با به کانادا مهاجرت کنیم . مبلغ سپرده بانکی اینجانب حدود ۴۰۰ میلیونه . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید هزینه ادامه تحصیل تا مقطع دیپلم و همچنین امکان گرفتن ویزای همراه برای هر دو (پدر و مادر ) هست یا خیر . در ضمن هزینه سالانه زندگی شامل مسکن ؛ غذا و … سالانه چقدر خواهد بود . با تشکر

سلام، وقت تون بخیر. هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. در برخی از شهرها، شرکت ما می تونه با تخفیفی که به دانش آموزها داده میشه شهریه رو تا ۱۰۰۰۰ دلار هماهنگ کنه. در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر دارید خوشحال میشیم با مشاوران بخش تحصیلی ما در تماس باشید.

دريا جاويد

سلام.نامزد من دارن واسه ویزاى تحصیلى کانادا اقدام میکنن.
میخواستم بدونم که من به عنوان همسر ایشون اجازه ى کار رو خواهم داشت ؟ با ارائه ى مدرک زبان؟

سلام اگر ازدواج رسمی کردین بله و باید ویزای شما کاری اقدام بشه

دانیال میرزایی

سلام من ۲۱ سالمه و دیپلم تجربی و مدرک عکاسی دارم. دانشجو نیستم و کارت پایان خدمت دارم. علاقمندم در رشته عکاسی در کانادا تحصیل کنم. راهنمایی کوچک میکنین تا بعدا بتونم باهاتون تماس بگیرم؟

سلام،به طور کلی با توجه به سن شما امکان اقدام برای کالج بدون داشتن مدرک زبان وجود دارد، منتها بستگی به رشته مورد نظر و شرایط کالج ها، نحوه انجام درخواست، کالج انتخابی و طبعا شهریه متفاوت خواهد بود. پیشنهاد ما تماس با شرکت، مشاوره تلفنی و تعیین وقت مشاوره برای بررسی دقیق تر شرایط و نحوه انجام کار است.

بیتا محمدی

ببخشید من دختری ۱۶ ساله هستم و دلم میخواهد به صورت رایگان و با کم ترین مخارج بورس شوم و تحصیل کنم در دبیرستان های کانادا ولی نمیدانم برای تحصیل رایگان چه مدارکی لازم است

برای دبیرستان تا اونجایی که ما اطلاعات داریم بورسیه انجام نمیشه و مدارس رایگان نیستند ولی لطفا جهت اطمینان با دیگر دفاتر اعزام دانشجو هم چک کنید

فریبا فهیمی

سلام آیا با دیپلم گرافیک رایانه شاخه کار و دانش می توان برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام نمود و در ضمن قصد ادامه تحصیل در رشته ای غیر مرتبط مثلا دندانپزشکی داشت؟متشکرم

برای بهتر پاسخ دادن به سوال شما نیاز به اطلاعات کامل تر مثل سن، سطح دانش زبانی و … هستیم. در نظر داشته باشید برای ورود به رشته های پزشکی در کانادا ملزم به قبولی در آزمون جامع پزشکی هستید که به دلیل عدم برگزاری این آزمون در ایران، در عمل اخذ پذیرش در این رشته ها رو از ایران بسیار دشوار می کنه.

رحمانی

سلام وقت بخیر.
من ویزای مسافرتی کانادا دارم.در حال حاضرم دانشجوی مهندسی رباتیک در مقطع کارشناسی هستم با ۲۲ سال سن.
ولی میخوام اگه بشه انصراف بدم و کلا کارشناسیم رو تو کانادا بگیرم.
بنظرتون امیدی هست؟!😐

سلام، در نظر داشته باشید که تحصیل در مقطع لیسانس می بایست در وحله اول با اخذ پذیرش از دانشگاه و در مرحله بعد درخواست ویزای دانشجویی از دولت کانادا انجام میشه و ویزای توریستی شما باطل، ویزای تحصیلی برای شما صادر میشه.

نوریه علوی

سلام خسته نباشید من دانشجوی فیزیک مهندسی دانشگاه دولتی سمنانم و با معدل دیپلم۱۸/۴۳و معدل کتبی نهایی سوم ۱۵/۷۷ایا امکان بورس شدن برای دوره کاردانی یا لیسانس رو دارام یا نه و در کدام کشورها امکانش هست

با سلام؛ برای مقطع لیسانس در کانادا امکان بورسیه برای لیسانس خیلی زیاد نیست و به سیاست دانشگاه برای اختصاص بورسیه بر میگرده. ما پیشنهاد می کنیم به دلیل احتمال کم بورسیه حتما برای پرداخت هزینه هاتون آمادگی لازم رو داشته باشید

هدیه

دوره های زبان رو قبل از دانشگاه میزارن؟! و اینکه من دانشجوی کارشناسی هستم که واسه ارشد میخوام اقدام به ویزای تحصیلی کنم امکانش هست اونجا مشغول کار هم باشم؟!

سلام، بله دوره زبان شما قطعا قبل از دوره کلاس هاتون هست و شما بعد از تعیین سطح و کسب توانایی زبانی کافی دوره های دانشگاه تون شروع میشه/ طبق قوانین ویزای دانشجویی شما ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار دارید

ملکه

سلام من همسرم میگه ویزای تحصیل گرفتم برای کانادا وچون درحال حاضر باهم ارتباط نداریم. و ازطرفی درخواست پول و هزینه از من کرده. میخواستم بدونم برای اینکه مطمعن بشم ویزا گرفته یا نه چه مدارکی ازش بخوام که به من ارائه بده. ممنون میشم راهنمایی کنین

میتونید ویزای ایشون رو ببینید که تحصیلی هست یا توریستی

داوود

سلام ، متولد ۷۰ هستم ، ایا میتونم ویزا تحصیلی بگیرم

بله از نظر سنی مشکلی ندارید باید بقیه مواردتون رو بررسی کنیم

عباس

سلام..ببخشید خواستم هزینه تقریبی برای تحصیل در رشته پرستاری رو بهم بگین همراه با هزینه های جانبی برای زندگی ۲ نفر..

با سلام، شهریه های کلی در سال برای کانادا بستگی به دانشگاه متغیر هست، و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است. طبق قوانین کانادا هزینه زندگی برای یک سال حدود ۱۱٫۰۰۰ دلار در سال هست

شهرزاد

سلام. تعرفه ۶۰۰ دلار کانادا تا چه زمانی همینه و افزایش پیدا نمیکنه؟
و اینکه حتما باید دلار کانادا پرداخت کنم یا امکان پرداخت معادل ریالیش هست؟
با تشکر

فعلا قصد افزایش و یا کاهش نرخ رو نداریم و میتونید به صورت ریالی هم پرداخت کنید

غلامرضا رستگاری

سلام و خسته نباشید .
من در ترکیه به همراه همسرم زندگی میکنم . اگر ممکنه شماره ای به ما بدید که واتس آپ یا تلگرام داشته باشه تا بتونیم در مورد ویزای تحصیلی کانادا صحبت کنیم . ممنون

بهرام کرمی

با سلام و وقت بخیر ۳۰ ساله و مجرد هستم و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک می باشم آیا امکان تحصیل رایگان و بدون مدرک زبان در کشورهای اروپایی یا کانادا وجود دارد البته سطح زبان انگلیسی در حد مکالمه معمولی است

با سلام. متاسفانه بدون مدرک زبان مورد نظر دانشگاه امکان تحصیل و اخذ ویزا بسیار ضعیف است. در صورتی که در رزومه شما سوابق پژوهشی و مقاله وجود دارد شانس اقدام برای یکی از کشورهای اروپایی با هزینه تحصیل کمتری نسبت به سایر کشورها وجود دارد. لطفا برای تکمیل اطلاعات خود با مشاوران نیلگام در تماس باشید

سینا نظری

سلام من نامه پذیرس تحصیل خلبانی از کانادا گرفتم و مدارک لازم را برا سفارت کاناداارسال کردم. انگشت نگاری و بیومتری هم ترکیه رفتم. ولی سفارت ایمیل زده که برا برگشت بعد از تحصیل متقاعد نشده. چه مدارکی برا اینکار لازم هستش. متشکرم راهنمایی بفرمایید.

سلام باید مدارکتون کامل بررسی شه ولی پیش میاد مواردی که سفارت حتی بی دلیل ریجکت میکنه

شاهین

سلام.ببخشید هزینه ۶۰۰ دلار کانادا رو پس از موفقیت در گرفتن ویزا میگیرید؟
یعنی بعد از اینکه پاسپورت رو خواستیم تحویل بگیریم ازتون؟ یا ریجکتم بشیم در کل این پول رو میگیرید؟

سلام
این مبلغ بابت ثبت نام ویزای کانادا هست و متاسفانه هیچ کس نمیتونه ویزا رو تضمین کنه

Fatima

سلام…
برای ادامه تحصیل در کانادا پس از گرفتن مدرک دیپلم یا لیسانس در ایران…برای اخذ ویزای کانالا لزوما نیاز به مدرک زبان هستش؟ یا اونجا باید کلاس رفت؟ کلا شرایط زبان چطوره؟!

با سلام برای تحصیل در مقطع ارشد به طور اخص نیاز به داشتن مدرک زبان آیلتس یا تافل مورد نیاز دانشگاه است که معمولا آیلتس ۶٫۵ مورد نیاز است، برخی از دانشگاه ها با داشتن آیلتس کمتر به شما پذیرش مشروط می دهند که البته تعداد این دانشگاه ها زیاد نیست

حامد کریمی

عالیه.

امین

با سلام همسرم مولتی توریستی کانادا و من هم انگشت نگاری دادم و هنوز چند روز گذشته و جواب نیومده
حالا ما اگر بخواهیم ویزای تحصیلی بگیریم که بعد از آن منجر به اقامت دائم بشه چه کاری باید بکنیم؟

فقط اینکه مایلم همسرم تحصیل کنه و من کار کنم.زمان ویزای کار همراه چقدر طول میکشه بعد از ویزای تحصیلی؟

آیا نیاز به آیلتس هستش؟یا خیر اگر برای کالج باشه

ادمین

سلام پاسخ ویزای نوریستی کانادا از یک هفته تا چندین ماه طول می کشد و بستگی به سفارت دارد(معمولا چهار ماه و نیم)برای ویزای تحصیلی از جمله شرایط اولیه داشتن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان با توجه به شرایط دانشگاه مورد نظر و همچنین نداشتن گپ تحصیلی و شرایط سنی مطرح است می توانید برای مشاوره تحصیلی با دفتر تماس بگیرید همکاران ما راهنماییتون می کنند.

جلال شفیقی

بنده کارشناس ارشد وکارمند شرکت خودروسازی می باشم ودرشرف بازنشستکی هستم چگونه می توانم جهت ثبت نام پسرم که دانش آموز می باشد اقدام نمایم وخانواده هم همراه وی باشد

ادمین

سلام،سن پسرتون چقدر می باشد؟ با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود و پس از پذیرش و اخذ ویزا ابتدا اقدام برای ویزای همراه مادر است می توانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس بگیرید.

عباسی

سلام. من لیسانسم کتابداری هست از دانشگاه علامه و ارشدم ام بی ای از امیرکبیر. معدل هام بالای ۱۷٫ تقریبا شش سال از ارشد میگذره. دو سال پروانه کارگزاری بیمه دارم. و مدرک مربیگری و داوری اسکیت. کار هم کردم ولی سابقه رو نمیتونم ارائه بدم.
اگر بخوام برای ارشد در کانادا اقدام کنم شانسی دارم برای ویزا شدن ؟ و اینکه ام بی ای بخونم بهتره یا ارشد کتابداری ؟

ادمین

سلام برای پذیرش تحصیلی دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دار بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح می باشد از لحاظ معدل مشکلی ندارید،شرط سن برای پذیرش دانشگاهی بسیار مهم هست، سوابق کاری شما و معدل هم البته تاثیر زیادی در نحوه پذیرش داره و بسیاری از سفارت ها گپ تحصیلی و سن رو از فاکتورهای مهم دریافت ویزا لحاظ می کنند. بهتر هست برای دریافت مشاوره تخصصی با بخش پذیرش تحصیلی ما در تماس باشید. با سپاس

Mahdi

سلام بنده ۳۸ سال سن دارم سال ۸۱ مدرک فوق دیپلم را در رشته کامپیوتر نرم افزار گرفتم و مدرک کارشناسی امنیت اطلاعات را تا خرداد ۹۸ میگیرم میخواستم ببینم میتونم برای ارشد ویزای تحصیلی بگیرم کانادا یا اروپا؟ البته برام مهمه همسر و دو فرزندم اگر بشه ویزای همراه بگیرند. تقریبا ۶۰۰ میلیون تمکن مالی دارم.

ادمین

سلام،برای اخذ ویزای تحصیلی دارا بودن معدل حداقل ۱۴،دار بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تصیلی مطرح است.شرط سن برای پذیرش دانشگاهی بسیار مهم هست، سوابق کاری شما و معدل هم البته تاثیر زیادی در نحوه پذیرش داره.بخش بزرگی از شروع تحصیل شما مربوط به سفارت و دریافت ویزای شما هست و بسیاری از سفارت ها گپ تحصیلی و سن رو از فاکتورهای مهم دریافت ویزا لحاظ می کنند.در مورد همسر و فرزند نیز ویزای همراه دریافت می کنند،بهتر هست برای دریافت مشاوره تخصصی با بخش پذیرش تحصیلی ما در تماس باشید. با سپاس

محمدرضا قرنی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران گرامی . سن ۱۷سال، آخرین مدرک تحصیلی سیکل و سال دیگه دیپلم میگیرم و آخرین معدل ۱۹٫۲۱ هست و زبان هم در سطح کم بلد هستم ، میخواستم بدونم که برای گرفتن ویزای تحصیلی از اول تا آخر که در کانادا حضور پیدا کنم چه قدر تمکن مالی نیاز هست و آیا اگر آشنایی در کانادا داشته باشیم تاثیری داره یا نه در گرفتن ویزا و تمکن مالی . و برای گرفتن ویزا مدرک زبان که مورد تایید وزارت، در چه سطحی هست . ممنون از پاسخ دهی تون

ادمین

سلام تمکن مالی مورد نیاز شما باید به اندازه یک سال تحصیل و زندگی در کشور مورد نظر باشد که هزینه دانشگاه از جایی به جای دیگر و دانشگاه مورد نظر متغیر است و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است. طبق قوانین کانادا هزینه زندگی برای یک سال حدود ۱۱٫۰۰۰ دلار در سال هست.در مورد مدرک زبان بستگی به شرایط دانشگاه نیز دارد ولی معمولا آیلتس۶ اگر هم کالج بخواهید اقدام کنید ،برای سنین ۱۶ تا ۲۱ سال-شهریه سالیانه از ۱۰٫۰۰۰ دلار کانادا و بدون نیاز به مدرک زبان

آرش پارسا

سلام من ده ماه پیش برای گرفتن ویزای مولتی ریجکت شدم و‌حال می خواهم با ویزای تحصیلی اقدام کنم رشته تحصیلی مهندسی علوم دامی می باشد و قصد گرفتن ویزای تحصیلی دارم برای خودم و متاهل می باشم لطفا من را راهنمایی کنید برای شروع چه باید بکنم

ادمین

سلام برای پذیرش تحصیلی شما نیازمند معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است می توانید برای مشاوره نیز با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

R

برای ویزای تحصیلی حداقل چه نمره‌ای باید داشت؟

ادمین

سلام برای پذیرش تحصیلی معدل شما حداقل ۱۴ باشد.البته موارد دیگری هم متاثر هستند همچون مدرک زبان ،نداشتن گپ تحصیلی و شرایط سنی مطرح است.

Constantine

درود.
مبلغی ک واسه تمکن مالی باید نشون داد باید طبق دلاری ک بانک مرکزی إعلام میکنه باشه یا قیمت بازار!؟؟
تفاوتش خیلی زیاده.
سپاسگذارم.

ادمین

سلام ،خود بانک با دلار مرکزی اعلام می کند.

کیوان کیوان

سلام . لیسانس حقوق دارم از دانشگاه آزاد با معدل بالای ۱۴ و گپ تحصیلی هم ندارم و آیلتس ۶.۵ هم دارم .برای ارشد حقوق در کانادا میتونم اقدام کنم ؟ با توجه به تفاوت دروس باید واحدی تطبیق بدم یا نه مستقیم میرم ارشد ؟ هزینه ی سالیانه ی ارشد حقوق چقدر میشه ؟ و انتخاب خودمه که چه شاخه ای برم یا نه ؟

ادمین

سلام،شرایط خوبی دارید می توانید اقدام فرمایید و شهریه های کلی در سال برای کانادا بستگی به دانشگاه متغیر هست، و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است.می توانید جهت مشاوره تحصیلی با کارشناسان ما صحبت فرمایید راهنماییتون می کنند.

ناصر شيركوند

سلام
در مورد هزینه های سفر کاری میخواستم سوال بپرسم…

ادمین

سلام ،در مورد کانادا در حال حاضر به صورت توریستی و تحصیلی اقدام می کنیم.

اشکان

سلام ، ۲۵ سالمه ، من برای ویزای دانشجویی کانادا رشته عکاسی درخواست دادم ، از زمان انگشت نگاریم ۱۵ هفته میگذره ولی هنوز جوابی نیومده
البته مدتی از این زمان تعطیلات کریسمس بوده و اینکه ترم کالج ۲ ماه دیگه شروع میشه
شندیم میگن ویزای تحصیلی رو میزارن هفته های آخر میدن که نزدیک شروع کلاس ها است ، آیا همچین چیزی درسته؟ و این که امکانش هست پروسه ویزا طولانی تر از ۱۱ هفته بشه ؟
ممنون

ادمین

سلام،پاسخ ویزای تحصیلی معمولا حدود ۱۳ هفته طول می کشد.

سام آرنگ

با سلام، برای سفارت کانادا اگر بعد از ٣ ماه که پول تو حساب بود، گردش حساب ۴ ماهه رو بگیریم مشکلی ایجاد میکنه ؟!

ادمین

سلام،خیر مشکلی ایجاد نمی کند.

حماسه

با سلام من و همسرم و دو فرزندم در حال حاضر دارای ویزای مولتی کانادا هستیم و تابستان امسال نیز قصد سفر توریستی به کانادا را داریم
در سال ۲۰۱۶ برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده ایم و تا کنون خبر خاصی نشده است
قصد داریم برای ویزای تحصیلی در کلک اقدام کنیم
چند سوال داشتم
۱- آیا مجموعه شما این خدمات تامین ویزای دانشجویی برای من و خانواده ام را دارد؟
۲-هزینه ردیف ۱چه مقدار میباشد؟
۳- ظرف چه مدت زمانی انجام میشود؟

ادمین

سلام بله برای کانادا به صورت تحصیلی نیز خدمات داریم و از جمله شرایط پذیرش تحصیلی دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و نداشتن گپ تحصیلی و شرایط سنی مطرح است و هزینه پذیرش تحصیلی چهار میلیون تومان می باشد و مدت زمان پذیرش بستگی به شرایط دانشگاه دارد معمولا یک ماه می باشد و بعد وارد پروسه اخذ ویزای تحصیلی می شوید…. جهت مشاوره تحصیلی لطف کنید با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون خواهند کرد.