تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

ویزای استرالیا

مهم نیست به عنوان یک ایرانی برای چه هدفی قصد سفر به کشور استرالیا را دارید، در هر حال شما نیاز به ویزای این کشور پیدا خواهید کرد. ویزا و یا همان روادید استرالیا کلیدی است که اجازه ورود شما به این کشور را می‌دهد.

البته دولت استرالیا برای صدور این ویزا باید به‌طور کامل بداند که شما چه کسی هستید، برای چه هدفی قصد سفر به این کشور را دارید، برای چه مدت زمانی قصد اقامت دارید، تنها هستید و یا با همراهی کسی قصد سفر به استرالیا را دارید؟

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 121    میانگین: 3.9/5]

در حال حاضر مجموعه نیلگام خدمات ویزای توریستی و ویزای تحصیلی استرالیا را ارائه می‌کند.

ویزای استرالیا

انواع ویزای استرالیا

ویزای استرالیا دارای انواع مختلفی بوده و هرکدام بنا به صلاحدید سفارت استرالیا و قوانین دولت این کشور دارای مدت زمان اعتبار، هزینه و مشخصات خاص و متفاوتی است.

براساس اطلاعات وب‌سایت رسمی سفارت استرالیا ویزای این کشور دارای انواع متنوعی است، اما به طور کلی ویزاهای متداول و پرکاربرد استرالیا شامل ویزای تحصیلی Student Visa، ویزای کار و تعطیلات Work and Holiday Visa ، ویزای توریستی استرالیا Tourist Visa ، ویزای کارشناسی ارشد Post Graduate Visa ، ویزای اسپانسر Visa Sponsor و ویزای مهارت کاری Skilled Visa می‌شوند.

شما می‌توانید به صورت آنلاین از طریق وب‌سایت سفارت این کشور و وی‌اف‌اس گلوبال برای دریافت هر یک از انواع ویزای استرالیا ویژه ایرانیان اقدام نموده و یا از طریق یک آژانس مسافرتی معتبر، به پیگیری امور ویزای خود بپردازید.

از آنجایی که هر یک از انواع ویزای استرالیا دارای مشخصات و جزئیات متفاوتی هستند، قصد داریم تا در ادامه به توضیح هر یک از آن‌ها بپردازیم.

ویزای تحصیلی استرالیا

این نوع از ویزای استرالیا برای آن دسته از متقاضیانی است که قصد ادامه تحصیل در کشور استرالیا به همراه اجازه کار پاره‌وقت دانشجویی در حین تحصیل را دارند. برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا شما باید در یک دوره آموزشی با حداقل مدت زمان 12هفته معادل 3ماه در استرالیا ثبت‌نام کنید.

ویزای صادرشده استرالیا در این حالت عموما مدت زمان آموزشی را به همراه زمانی اضافه برای تعطیلات پوشش می‌دهد. این موضوع کاملا بستگی به مدت زمان دوره آموزشی شما در استرالیا دارد. برای مثال، اگر دوره آموزشی شما در استرالیا 6ماهه باشد، مدت اعتبار ویزای تحصیلی شما در صورت صدور از طرف دولت استرالیا، 8ماهه خواهد بود.

این نوع از ویزا چنانچه برای گذراندن یک دوره آموزشی کوتاه‌مدت در یک موسسه آموزشی در استرالیا باشد، محدودیت سنی و گپ تحصیلی نداشته و نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی برای دریافت آن نیست، اما چنانچه قصد داشته باشید برای دوره تحصیلی طولانی‌مدت دانشگاهی اقدام به دریافت ویزای تحصیلی استرالیا کنید، مطمئنا نداشتن گپ تحصیلی، ارائه مدرک زبان معتبر آیلتس و تافل، رزومه تحصیلی و سایر مدارک موردنیاز برای دریافت پذیرش تحصیلی دانشگاه و ویزای استرالیا لازم خواهد بود.

ویزای تحصیلی استرالیا از نوع کوتاه‌مدت بوده و بنابر دوره و مقطع تحصیلی شما در این کشور تا حداکثر اعتبار 5ساله صادر می‌شود و دانشجو می‌تواند در خلال تحصیل، در هر 2هفته 40 ساعت کار دانشجویی انجام دهد.

لازم به ذکر است که همسر و فرزندان زیر 18 سال دانشجو امکان همراهی متقاضی ادامه تحصیل و دریافت ویزای تحصیلی را در کشور استرالیا خواهند داشت. هزینه ویزای تحصیلی استرالیا 620 دلار بوده و برای اعضای خانواده دانشجو هزینه‌ای جداگانه به همراه خواهد داشت.

هم‌چنین متقاضی دریافت ویزای تحصیلی استرالیا نیازمند پرداخت هزینه‌های چکاپ پزشکی، مدارک تائیدیه پلیس (سوءپیشینه) و بیومتریک، بیمه درمانی برای مدت زمان اقامت در استرالیا و ارائه مدارک آن به کنسولگری استرالیا (VFS global) خواهد بود.

عموما برای گذراندن دوره‌های زبان انگلیسی (ELICOS) در استرالیا ارائه مدرک زبان به سفارت مورد نیاز نخواهد بود، اما برای دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای نظیر (VET و یا TAFE ) و هم‌چنین مقاطع دانشگاهی، ارائه مدرک زبان تافل و یا آیلتس به دپارتمان پذیرش دانشگاه و سفارت استرالیا الزامی است.

ویزای کار و تعطیلات استرالیا

این نوع از ویزای استرالیا یکی از محبوب‌ترین ویزاهای این کشور در سراسر دنیاست، این بدین خاطر است که با در دست داشتن ویزای کار و تعطیلات شما مجاز به انجام کار و تحصیل برای مدت یکسال در استرالیا خواهید بود.

برای برخورداری از ویزای کار و تعطیلات استرالیا شما نیازمند شرایط زیر هستید:

 • میانگین سنی 18 تا 30 سال ( برای برخی از کشورها تا 35 سال)
 • اثبات تمکن مالی و رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • نداشتن همراه (همسر و فرزند)
 • داشتن مدرک و مهارت مناسب زبان انگلیسی

البته باید به این نکته توجه کنید که تنها شهروندان کشورهای اسپانیا، پرتغال، جمهوری چک، اتریش، اسلوونی، مجارستان، لوکزامبورگ، لهستان، اسلوواکی، سن‌مارینو، ترکیه، آرژانتین، شیلی، پرو، اروگوئه، آمریکا، آلمان، بلژیک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، ایتالیا، هلند، بریتانیا، قبرس، ایرلند، سوئد و کانادا امکان دریافت این نوع از ویزای استرالیا را خواهند داشت.

متاسفانه ایرانیان با پاسپورت ایرانی امکان دریافت ویزای کار و تعطیلات استرالیا را ندارند.

تنها آن‌دسته از ایرانیانی که به نوعی دارای تابعیت و پاسپورت کشورهای دیگر نظیر ترکیه هستند، می‌توانند برای این نوع از ویزا اقدام کنند.

مدارک موردنیاز برای درخواست آنلاین و یا ایمیلی ویزای کار و تعطیلات استرالیا شامل موارد زیر می‌شود:

 • اصل و کپی تائید‌شده پاسپورت
 • 2 عکس پاسپورتی
 • کپی مدرک زبان انگلیسی
 • کپی آخرین مدرک تحصیلی
 • نامه حمایت و تائید از دولت استرالیا
 • فرم تکمیل‌شده 1028
 • کپی حساب بانکی با حداقل موجودی معادل 5000 دلار استرالیا
 • کپی و اصل بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • رسید پرداخت هزینه 485 دلاری ویزا

شما می‌توانید با در دست داشتن این نوع از ویزا برای 1سال در استرالیا هرگونه شغلی داشته باشید و در صورتی که برای بیش از 3ماه در محدوده شمال استرالیا در یکی از انواع مشاغل مربوط به توریسم، مهمان‌داری، کشاورزی، جنگلداری و یا ماهیگیری مشغول به کار باشید، می‌توانید اعتبار ویزای خود را به 2سال افزایش دهید؛ هم‌چنین ویزای کار و تعطیلات استرالیا امکان تحصیل تا مدت زمان 4 ماه را برای شما فراهم خواهد کرد.

ویزای توریستی استرالیا

می‌توان گفت پردرخواست‌ترین ویزای استرالیا، ویزای توریستی این کشور است که برای اهداف گردشگری و کوتاه‌مدت صادر می‌شود. به طور کلی ویزای توریستی استرالیا دارای 2نوع است:

 • ویزای الکترونیکی کلاس 651 eVisitor که رایگان بوده و با اعتباری حداکثر 3ماهه صادر می‌شود.
 • ویزای توریستی کلاس 600 که بین 140 تا 1020 دلار استرالیا هزینه داشته و بنابر صلاحدید آفیسر پرونده با حداکثر اعتبار3، 6 و 12 ماه صادر می‌شود.

متقاضیان ایرانی تنها می‌توانند برای ویزای توریستی کلاس 600 استرالیا اقدام کنند و عموما با توجه به مدارک و برنامه سفر متقاضی ایرانی، ویزای توریستی استرالیا برای این افراد با اعتبار 14 روز تا 1ماه صادر می‌گردد.

ویزای توریستی استرالیا دارای دو نوع سینگل(یکبار ورود) و مولتی (چندبار ورود) است، اما از آنجایی که عموما سخت‌گیری بیشتری برای متقاضیان ایرانی دریافت این نوع از ویزا وجود دارد، معمولا ویزای توریستی استرالیا با حداقل اعتبار و به صورت سینگل برای فرد صادر می‌شود.

با در دست داشتن ویزای توریستی استرالیا شما به هیچ‌وجه اجازه کار در خاک این کشور را نداشته و تنها مجاز به ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی کمتر از 3ماه هستید.

شما باید به صورت آنلاین برای درخواست این نوع از ویزا اقدام کنید. بر همین اساس، شما نیازمند ساخت حساب کاربری ImmiAccount ، پرکردن فرم مربوطه، پرداخت هزینه ویزا و پیوست مدارک موردنیاز سفارت هستید. هم‌چنین باید به هنگام درخواست ویزای توریستی استرالیا پاسپورت شما دارای حداقل 3ماه اعتبار باشد.

هزینه درخواست این نوع از ویزای استرالیا از خارج از خاک این کشور 145 دلار بوده و رسیدگی به آن بین 3هفته تا 1ماه کاری زمان ‌می‌برد. لازم به ذکر است که هزینه درخواست ویزای توریستی استرالیا از داخل این کشور معادل 365 دلار است و استفاده از آن برای متقاضیان ایرانیان مجاز نیست.

ویزای توریستی فامیلی

ویزای توریستی فامیلی استرالیا Sponsored family stream برای دیدار اقوام و یا دوستان بوده و نیازمند دریافت دعوت‌نامه‌ای معتبر از یک شهروند و یا فرد دارای اقامت دائم در استرالیا است. در این روش فرد دعوت‌کننده باید مبلغی (بین 5000 تا15000 دلار) را تحت عنوان تضمین و پوشش هزینه‌های احتمالی مسافر نزد دولت استرالیا به امانت بگذارد و با خروج مسافر از خاک استرالیا، فرد دعوت‌کننده امکان برداشت مبلغ تضمین را خواهد داشت.

هزینه این نوع از ویزای استرالیا 145 دلار بوده و فرد با در دست داشتن آن امکان بازدید اقوام و دوستان و گردش در استرالیا را تا مدت زمان اعتبار ویزا (حداقل 2هفته و حداکثر 12ماه) خواهد داشت.

انجام خدمات پزشکی و یا کاری و تجاری با این نوع از ویزا امکان‌پذیر نبوده و فرد به غیر از موارد مجاز ذکر‌شده، تنها امکان ثبت‌نام و شرکت در یک دوره آموزشی حداکثر 3ماهه در استرالیا را خواهد داشت.

هم‌چنین بنابر تبصره 8503 و 8531، دارنده ویزای توریستی استرالیا امکان تمدید این نوع از ویزا را در خاک استرالیا نداشته و باید برای اجتناب از رویارویی با جرایم نقدی و غیرنقدی هم‌چون ریجکت ویزا و قرارگیری در بلک‌لیست، پیش از اتمام اعتبار ویزا از استرالیا خارج شود.

ویزای توریستی کاری-بیزینس

ویزای توریستی کاری-بیزینس استرالیاBusiness visitor stream  برای اهداف کاری نظیر حضور در کنفرانس علمی، شرکت در مصاحبه کاری، انعقاد قرارداد تجاری و مواردی از این قبیل صادر می‌شود.

مدت اعتبار این نوع از ویزا بنا بر پرونده و درخواست شما و هم‌چنین صلاحدید آفیسر پرونده بین 1 تا 12 ماه خواهد بود. چنان‌چه ویزای توریستی بیزینس متقاضی به صورت مولتی صادر شود، فرد مجاز به اقامت تا حداکثر 3ماه در هربار ورود به استرالیا خواهد بود.

شما با در دست داشتن این نوع از ویزای استرالیا امکان انجام کار، فروش محصول و یا خدمات و یا ارائه خدمات به سازمان و یا شرکتی را در استرالیا نخواهید داشت. هم‌چنین در صورت شرکت در کنفرانس، سمینار و یا نمایشگاه، امکان دریافت هیچ‌گونه مبلغی را در قبال آن ندارید. هزینه درخواست این نوع از ویزا 145 دلار بوده و پیگیری امور آن از خارج از خاک استرالیا انجام‌پذیر است.

ویزای موقت فارغ‌التحصیلی استرالیا

این نوع از ویزای استرالیا با نامsubclass 485  Temporary Graduate Visa ویزای کار برای تمام دانشجویانی است که حداقل دوره 2ساله تحصیل در مهارت‎های مرتبط با شغل‌های موردنیاز در استرالیا را گذرانده باشند (که به عنوان لیست مهارت استرالیایی شناخته می‌شود).

مدت اعتبار این ویزا بنابر بر شرایط متقاضی دریافت آن بین 18ماه تا 4سال صادر می‌شود و پیش‌درآمدی برای دریافت حمایت مالی و یا به اصطلاح اسپانسر ویزا است. شما می‌توانید با دریافت این نوع از ویزا به صورت قانونی یک حرفه شغلی را در استرالیا شروع کرده و از همراهی همسر و فرزندان زیر 18 سال خود تا مدت زمان اعتبار ویزا بهره‌مند شوید.

این ویزا تنها مختص افرادی است که از قبل در خاک کشور استرالیا ویزای تحصیلی دریافت کرده‌ و به تحصیل پرداخته‌اند. هزینه درخواست این نوع از ویزای استرالیا 1535 دلار بوده و محدودیتی برای هیچ یک از ملیت‌ها ندارد.

بر همین اساس، در صورتی که در هر یک از مقاطع کارشناسی، ارشد و دکترا در خاک استرالیا تحصیل کرده باشید، ویزای استرالیا داشته باشید و بیش از 6ماه از زمان فارغ‌التحصیلی شما نگذشته باشد، می‌توانید برای این نوع از ویزا اقدام کنید.

ویزای اسپانسر استرالیا

این نوع ویزا که به نام‌های ویزای اسپانسرشیپ و یا Sponsor Visa معروف است نوعی از ویزای کار بوده و دستیابی به آن در صورتی که از خارج از خاک استرالیا باشید، بسیار سخت است.

برای صدور این نوع ویزا، یک شرکت استرالیایی باید به عنوان کارفرما علاقه خود به استخدام و حضور شما در خاک استرالیا را نشان دهد و از آن مهم‌تر، توان اثبات این موضوع را به دولت و سفارت استرالیا داشته باشد که چرا استخدام یک نیروی کار خارجی به جای نیروی کار بومی برای شرکت موردنظر ضرورت دارد.

ویزای اسپانسر استرالیا دارای اعتباری 3 تا 4ساله بوده و به شرط داشتن حداقل حقوق سالانه 50.000 دلار متقاضی در استرالیا، امکان بسط و توسعه آن به تمام اعضای خانواده وی وجود دارد.

هزینه درخواست این نوع از ویزا 420 دلار بوده و وجود دعوتنامه و درخواست معتبر شرکت استرالیایی در پرونده به همراه مدارک اثبات مهارت و سوابق کاری و مدرک زبان General آیلتس الزامی خواهد بود.

ویزای مهارت کاری استرالیا

این نوع از ویزای استرالیا مناسب آن دسته از متقاضیانی است که دارای تخصص و مهارت کاری مورد درخواست دولت استرالیا نظیر مشاغل امنیت شبکه، متخصص امور مالی، وکیل و حقوق‌دان با تجربه کاری، مهندس ساخت و ساز و متخصص بازاریابی دیجیتال باشد.

سنجش صلاحیت شما به عنوان نیروی کار متخصص و دارای مهارت کاری موردنیاز دولت استرالیا توسط نمایندگان تعیین‌شده سفارت این کشور انجام می‌گیرد. از این رو شما باید با رجوع به وب‌سایت سفارت استرالیا و مکاتبه با نمایندگی‌ها و یا موسسات مهاجرتی ارائه‌دهنده این خدمات از مدارک موردنیاز، پروسه پیگیری، سیستم امتیازبندی و سایر موارد لازم مطلع گردید.

حداقل شرایط لازم برای درخواست این نوع از ویزای استرالیا به شرح زیر است:

 • متقاضی زیر 45 سال باشد
 • در هر یک از مهارت‌های زبان انگلیسی آیلتس عمومی دارای نمرات 6 تا 9 باشد
 • تخصص و مهارت وی جزو لیست اعلام‌شده مهارت‌های موردنیاز دولت استرالیا باشد
 • واجد شرایط قوانین نمایندگان مجاز سفارت استرالیا برای دریافت اعتبار حرفه‌ای و یا همان professional validation باشد

هزینه این نوع ویزای استرالیا 3.755 دلار بوده و متقاضی می‌تواند از طریق مراجعه به وبسایت سفارت و بخش SkillSelect ، برای ویزای مهارت کاری استرالیا اقدام نماید.

مدارک موردنیاز دریافت ویزای استرالیا

به طور کلی بنابر نوع ویزای درخواستی، مدارک موردنیاز سفارت استرالیا متغیر است اما با این حال انواع متداول مدارک مورد نیاز ویزا استرالیا شامل موارد زیر می‌شود:

 • فرم درخواست ویزای تکمیل‌شده (هم‌چون فرم‌های 1415، 1418 و 1419)
 • ارائه کپی پاسپورت جدید و قدیم
 • دوقطعه عکس پاسپورت با پس‌زمینه سفید
 • ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی به همراه ترجمه رسمی و مهر وزارت امور خارجه و دادگستری
 • پرینت حساب بانکی 3ماه اخیر
 • ترجمه رسمی فیش حقوقی، سوابق کاری و مدارک بیمه و سایر موارد نظیر کد مالیاتی، جواز کار و یا شماره ثبت شرکت در صورت وجود
 • ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار یا تحصیل
 • دعوت‌نامه در صورت وجود
 • نامه تمکن مالی
 • برنامه سفر
 • پیوست پرداخت اینترنتی و کردیتی هزینه ویزا
 • ارائه سوءپیشینه جدید
 • مدارک چکاپ پزشکی از کلینیک‌های تائید‌شده توسط سفارت
 • اطلاعات بیومتریک
 • رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت هواپیما مطابق با برنامه سفر
 • ارائه اطلاعات و آدرس فرد دعوت‌کننده در صورت وجود
 • سند ازدواج در صورت تاهل

شما هم‌چنین می‌توانید با توجه به تنوع بالای انواع ویزای استرالیا و جزئیات متفاوت مدارک موردنیاز هر یک از آن‌ها، با گروه شرکت‌های نیلگام در تماس بوده و از راهنمایی و مشاوره رایگان و انواع خدمات تخصصی توریستی و تحصیلی این مجموعه بهره‌مند شوید.

مشاوره رایگان اخذ ویزای استرالیا۰۲۱-۷۵۲۳۷

تعرفه دریافت ویزای توریستی استرالیا

نوع ویزاهمکارمسافر
ثبت نام ویزای توریستی استرالیا450 دلار500 دلار
ثبت نام ویزای دانشجویی استرالیا890 دلار990 دلار

نظرات

محمد حیدری

سلام من ۱۹سالمه و دیپلم ریاضی فیزیک و دیپلم برق صنعتی دارم از طریق ویزا کار یا ویزا تحصیلی اقدام کنم بهتره؟!

ادمین

سلام وقتتون بخیر پذیرش تحصیلی برای کشورهای کانادا،سوئد،فرانسه ،ترکیه در خدمتتون هستیم .کاری در حال حاضر اقدام نمی کنیم.

میثم زاهد

وقت بخیر
من کارشناسی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و خانمم ارشد فیزیولوژی داریم. دارای یک فرزند و در آینده دو فرزند، چ پیشنهادی برای اقامت دارید. سرمایه حدود ۱ میلیارد. سپاس

ادمین

سلام ،مهاجرتی از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری برای کشورهای یونان و ترکیه در خدمتتونیم.

امین تقوی

سلام.۱۵ سالمه قصد دارم برای سال بعد به استرالیا مهاجرت کنم. دقیقا باید چیکار کنم

ادمین

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز در حال حاضر برای استرالیا به صورت توریستی و در صورت دارا بودن پذیرش برای اخذ ویزای تحصیلی در خدمتتون هستیم.

علی تژوال

سلام من۳۳سالمه ودانشجوی دکترای معدن هستم وهمسرم هم لیسانس حسابداری یک فرزند۴ماهه دارم..چه پیسنهادی برای اقامت استرالیاداریدسرمایه۳۰۰میلیون

ادمین

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز در حال حاضر برای استرالیا به صورت توریستی و در صورت دارا بودن پذیرش اخذ ویزای تحصیلی در خدمتتون هستیم.

کربم

سلام؛
من کارمند بازنشسته یک مؤسسه مالی هستم با یک فرزند محصل (ممتاز دوره راهنمایی) با سرمایه ۶۰۰ میلیون برای اینکه فرزندم بتواند به راحتی ادامه تحصیل دهد در کنار خانواده بهترین کشور با توجه به وضعیت و موقعیت ما کدام کشور را پیشنهاد می کنید. ممنون.

ادمین

سلام دوست عزیز پذیرش تحصیلی برای کشورهای سوئد،فرانسه،ترکیه،کانادا در خدمتتون هستیم منتهی برای تحصیلی فرزندتون دانش آموزی کانادا اقدام خواهیم کرد که میتوانید جهت مشاوره رایگان تحصیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

علیرضا محسنی

سلام وقتتون بخیر .بنده با مدرک دیپلم ریاضی فیزیک و مهارت تاسیسات مکانیکی ساختمان و کارت مهارتهای مرتبط .با سابقه ۱۵ سال و سرمایه حدودا ۲۰۰ میلیون برای ویزای کاری و اقامت از اون طریق میخوام اقدام کنم .سن ۳۴ سال .بهترین گزینه به نظرتون چیه و چه مدادکی باید تهیه کنم .مرسی از پاسخگویی و سایت جامعتون

ادمین

سلام وقتتون بخیر در حال حاضر برای استرالیا به صورت توریستی و در صورت دارا بودن پذیرش برای اخذ ویزای تحصیلی در خدمتتون هستیم.

سلام

Man mikham baraye visa touristy egdam konam sharayeto mishe begin

ادمین

سلام وقت بخیر،از جمله شرایط اخذ ویزا میتوان به مجرد یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین حدالممکن دارا بودن ویزای شنگن و گواهی شغلی ومالی متناسب میتوان نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس اخذ ویزا افزایش می دهد میتوانید جهت مشاوره رایگان حضوری و یا تلفنی و راهنمایی جهت اقدام لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

الي قاسمي

سلام ، برای اخذ ویزا برای استرالیا محدودیت سنی داریم؟ دخترم ۶ سالشه میخوام بفرستم پیش مادربزرگش برای تحصیل ایا امکان اخذ ویزا هست؟

ادمین

سلام وقتتون بخیر برای استرالیا به صورت توریستی و در صورت دارا بودن پذیرش اخذ ویزای تحصیلی در خدمتتون هستیم.

علی تژوال

سلام من۳۳سالمه ودانشجوی دکترای معدن هستم وهمسرم هم لیسانس حسابداری یک فرزند۴ماهه دارم..چه پیسنهادی برای اقامت استرالیاداریدسرمایه۳۰۰میلیون

ادمین

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز در حال حاضر برای استرالیا به صورت توریستی و در صورت دارا بودن پذیرش ،اخذ ویزای تحصیلی در خدمتتون هستیم.

رسول پورندافیان

۳۹سال سن .دارای گواهینامه مهارت فنی در رشته چوب .کابینت سازی چوبی .۲۰سال سابقه فعالیت در رشته مورد نظر. کدام. کشور برای اقامت کار مناسب است .ممنون

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز در حال حاضر برای اخذ ویزاهای توریستی ، تحصیلی و سرمایه گزاری در خدمت شما هستیم.

نیما شجاعی

سلام وقت بخیر
بنده ۲۶ ساله هستم لیسانس حقوق
از فنی حرفه ای ۱ مدرک جوشکاری و ۲تا مدرک برای نجاری دارم
سابقه بیمه ندارم
ایلتس ۶٫۵ دارم
ایا ویزای مهارت استرالیا میتونم بگیرم ؟

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز در حال حاضر برای استرالیا به صورت توریستی و در صورت دارا بودن پذیرش اخذ ویزای تحصیلی در خدمتتون هستیم.

مریم زارعی

با سلام وقت بخیر.من و همسرم جفتمون لیسانس معماری داریم.همسرم با ۷ سال سابقه کاری مفید به همراه بیمه ایا میتونیم مهاجرت به استرالیا اقدام کنیم؟با تشکر

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز در حال حاضر برای استرالیا به صورت توریستی و در صورت دارا بودن پذیرش به صورت تحصیلی در خدمتتون هستیم.

رضا امامی

سلام.وقتتون بخیر،شما درمورد ویزای بشر دوستانه استرالیا کار میکنید،یا اطلاعاتی دراین مورد میدین.کلاس۲۰۳

Admin

سلام خیر دوست عزیز کلیه خدمات ما قانونی می باشد.

هدی ایران منش

سلام وقتتون بخیر
من یه دختر ۲۱ ساله هستم، فوق دیپلم‌معماری دارم و دارم لیسانس گردشگری میگیرم، تابعیت ایرانی دارم
به نظر شما امکان اینکه بتونم ویزای کار استرالیا رو‌ بگیرم چقدر هست؟ آیا میتونم اصلا؟ یا تلاش نکنم؟

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز در حال حاضر برای استرالیا به صورت توریستی در خدمتتون هستیم و کاری برای کانادا اقدام خواهیم کرد.که میتوانید فرم ارزیابی موجود در سایت را پر فرموده در صورت کسب امتیاز لازم همکاران ما خدمتتون تماس خواهند گرفت.

امیرحسین

سلام.بنده ۴۲سال سن دارم ومیخواهم برای مهاجرت یااقامت کامل به همراه خواهرومادرم برای استرالیا اقدام کنم.ایاامکانش هست..؟یا کشوری که امکان مهاجرت یااقامت میشه گرفت کدامین هستند..ممنون

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز در حال حاضر برای استرالیا به صورت توریستی در خدمتتون هستیم و برای ترکیه و یونان از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری برای شما اقدام خواهیم کرد.

لیندا

سلام من ۳۱ سالمه ارشد معماری بدون سابقه کار سطح زبانم خوبه
همسرم ۳۴ ساله ارشد عمران- سازه هست ۱۰سال سابقه با بیمه سطح زبانش متوسط
هر کدوم از چه طریق میتونیم اقدام کنیم؟

Admin

سلام وقت بخیر ،برای استرالیا به صورت توریستی در خدمتتون هستیم دوست عزیز ،اگر قصد دارید از طریق تحصیلی اقدام فرمایید پذیرش تحصیلی برای کشورهای سوئد،فرانسه،کانادا،انگلیس اقدام خواهیم کرد.

فرید زارعی

متقاضی مهاجرت به استرالیا

Admin

سلام وقتتون بخیر ،برای استرالیا دوست عزیز به صورت توریستی و در صورت دارا بودن پذیرش برای اخذ ویزای تحصیلی در خدمتتون هستبم.

پرستوسلیمی

درود بر شما…
همسر من ارشد پرستاری داره و ۸سال سابقه کار در icy بصورت حرفه ای داره..سرمایه حدودا ۳۰۰ میلیون..آیا امیدی هست بتونیم برای کار بعنوان پرستار اقدام کنیم؟؟؟
سپاس از شما

Admin

سلام وقتتون بخیر ،برای استرالیا به صورت توریستی در خدمت شما هستیم و کاری برای کانادا اقدام خواهیم کرد میتوانید جهت مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

امیر پوروالی

سلام من اتش نشان تهران هستم ۶سال سابقه کار دارم دیپلم فوق دیپلم و لیسانس اتش نشانی دارم سرمایه هم ۳۰۰میلیون دارم متعهل هستم ویزای کاری برای استرلیا یا کانادا میتونم اقدام کنم مرسی

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز خدمات کاری برای کانادا در خدمتتون هستیم لطف بفرمایید فرم ارزیابی موجود در سایت را پر فرمایید در صورت کسب امتیاز لازم با شما تماس گرفته خواهد شد.

تکتم فرنود

سلام ببخشید. سوالی داشتم‌
. ایا استرالیا به این شکل ویزا میدهد .من دورکاری کنم از ایران‌ برای یکی از شرکت ها و بعد بهمین واسطه دعوت و اقامت بگیرم؟ شرایط سنی داره؟ جاب آفر استرالیا به شکل هست

Admin

سلام وقتتون بخیر ، دوست عزیز برای استرالیا به صورت توریستی در خدمت شما هستیم و اسکیل ورکر برای کانادا اقدام خواهیم کرد.

سعیده زهتابچی

فقط برای رفع خستگی در این سن و سال قصد تفریح دارم وخیای هم پول دار نیستم اما میتوانم برای مدت ده روز در انجا تفریح کنم و هم مقدار هم پول دارم و قصد خرج اضافه ندارم فقط برای روحیه ام

Admin

سلام وقتتون بخیر ،از جمله شرایط اخذ ویزا میتوان به مجرد یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین حدالممکن دارا بودن ویزای شنگن و گواهی شغلی ومالی متناسب میتوان نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس اخذ ویزا افزایش می دهد.میتوانید جهت بررسی مدارک و شرایط لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

سالار

سلام من دیپلم ریاضی فیزیک هستم و رتبه کنکورم زیر هزار هست با سرمایه ١ میلیاردی چه اقامتی و چه ویزای میتونم بگیرم؟

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز برای استرالیا به صورت توریستی در خدمت شما هستیم.منتهی پذیرش تحصیلی برای کشورهای کانادا،سوئد،فرانسه،انگلیس ،ترکیه و خرید ملک برای یونان و ترکیه اقدام خواهیم کرد.

پ تیموری

سلام وقت بخیر خانمی ۴۱ ساله هستم دیپلم ادبیات و دارای مدرک فنی حرفه ای قالیبافی هستم یک دختر ۱۱ ساله دارم سرمایه چندانی برای سرمایگذاری ندارم پیشنهاد شما برای اقامت استرالیا چیست ؟ ممنون

Admin

سلام وقت بخیر ،برای استرالیا به صورت توریستی در خدمتتون هستیم .

سهيل بنايي

سلام وقت بخیر
برای ثبت نام ویزای داما کجا باید اقدام کنید خودتون انجام میدید؟من اقامت ترکیه را دارم و ترکیه هستم فعلا

مشاور نیلگام

سلام متاسفانه در این زمینه خدماتی نداریم . برای استرالیا فقط توریستی و در صورت داشتن پذیرش برای ویزای تحصیلی در خدمتیم . سپاس