تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

وقت سفارت انگلیس

مجموعه شرکت‌های نیلگام با سال‌ها تجربه‌ی مستمر در زمینه تعیین وقت سفارت انگلستان و اخذ ویزا، آمادگی دارد از نخستین گام اخذ ویزای انگلیس با شما همراه شده تا با ارائه مشاوره رایگان و خدماتی جامع، دستیابی به اهداف مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، عملی کند.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 31    میانگین: 4.3/5]

مقدمه

تعیین وقت سفارت انگلیس، نخستین اقدام برای اخذ ویزای انگلستان است. متاسفانه در پی وقایع سال ۲۰۱۱، متقاضیان ایرانی ویزای انگلیس با مشکلات بسیاری برای تعیین وقت سفارت و طی کردن دیگر مراحل اخذ ویزا مواجه شده‌اند.

اگرچه پس از آغاز به کار دفتر VFS Global در تهران، این امکان وجود دارد که از داخل کشور نیز برای تعیین وقت سفارت این کشور اقدام نمود اما برخی متقاضیان با تصور این که شانس پذیرش درخواست ویزای آن‌ها در سفارت‌های خارج از ایران بیشتر است، از کنسولگری انگلستان در کشورهای ترکیه و یا امارات درخواست وقت سفارت می‌کنند

مراحل تعیین وقت سفارت انگلیس

متقاضیان تعیین وقت سفارت باید پس از ثبت درخواست خود در وب سایت رسمی سفارت بریتانیا، نسبت به تعیین وقت سفارت اقدام کنند که شامل مراحل زیر خواهد بود:

 • انتخاب ویزای مدنظر
 • ایجاد حساب کاربری انحصاری و ورود به آن
 • پرکردن فرم درخواست ویزای انگلیس به زبان انگلیسی
 • تعیین محل برای انگشت‌نگاری
 • تعیین وقت سفارت انگلیس
 • پرداخت هزینه وقت سفارت

متقاضیان محترم پس از تعیین وقت باید در روز مقرر با در دست داشتن کلیه مدارک لازم، برای انجام انگشت نگاری و ارائه مدارک در مرکز ویزا یا دفتر کارگزاری ویزای مشخص شده حضور یابند. انگشت نگاری و عکس‌برداری (بیومتریک) در مرکز ویزا یا دفتر کارگزاری ویزا حدود ۲۰ دقیقه زمان می‌برد که البته این زمان در تهران طولانی‌تر است و حدود 2 تا 3 ساعت به طول خواهد انجامید. در صورت عدم حضور فرد در روز مقرر، درخواست ویزای انگلیس وی به طور خودکار از فهرست بررسی خارج خواهد شد.

ویدئوی وقت سفارت انگلستان

ویدئوی وقت سفارت انگلستان

مدارک اولیه برای تعیین وقت سفارت انگلیس

 1. اسکن صفحه اول پاسپورت
 2. فرم تکمیل شده درخواست وقت سفارت به زبان فارسی
 3. واچر هتل محل اقامت در انگلیس و رزرو بلیط رفت و برگشت
 4. فایل اسکن دعوتنامه انگلیس و مدارک هویتی دعوت کننده (در صورت داشتن دعوتنامه)

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی انگلیس

هر متقاضی در مرکز ویزا یا دفتر کارگزاری ویزا در تهران و یا هر یک از کشورهای ترکیه و امارت، باید مدارکی را به همراه داشته باشد تا بتواند ضمن احراز هویت خود، مراحل بعدی را طی نماید. مدارک لازم عبارتند از:

 1. اصل پاسپورت فعلی با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ مسافرت به انگلستان و اصل پاسپورت های قبلی و کپی از تمامی صفحات پاسپورت ها ) حتما یک صفحه ی کاملا خالی داشته باشد)
 2. یک نسخه تکمیل شده فرم آنلاین درخواست روادید به همراه برگه تاییدیه وقت سفارت (این کار را به نیلگام بسپارید)
 3. 2 قطعه عکس 3.5*4.5
 4. اصل و یا کپی دعوت نامه معتبر یا رزرو هتل در انگلستان
 5. اصل و ترجمه رسمی سند ازدواج
 6. اصل و ترجمه رسمی شناسنامه
 7. اصل و ترجمه رسمی کارت ملی
 8. اصل و ترجمه رسمی کارت معافیت یا پایان خدمت
 9. اصل و ترجمه رسمی مدارک شغلی مربوطه (گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ درخواست مرخصی ذکر شده باشد و این که آیا این مرخصی با حقوق است یا خیر، جواز کسب، پروانه فعالیت، کارت بازرگانی، لیست بیمه 6 ماه آخر، برگه مالیاتی پرداخت شده، کارت پرسنلی، حکم کارگزینی، حکم بازنشستگی، کارت بازنشستگی، پروانه مطب، کارت مهندسی، کارت دانشجویی و …)
 10. رزرو بلیط هواپیما به مقصد انگلستان
 11. مدارک میزبان در انگلستان (دعوتنامه به همراه کپی پاسپورت و مدارک اقامتی دعوت کننده، پرینت حساب بانکی، مدارک شغلی و گواهی اشتغال به کار با ذکر درآمد، فیش حقوقی، سند ملکی محل اقامت در انگلستان یا اجاره نامه، آخرین برگه مالیاتی پرداخت شده، قبوض پرداختی از قبیل آب، برق، گاز و …)
 12. اصل ریز پرینت حساب شخصی و جاری به لاتین برای سه ماه گذشته، سپرده های بانکی و …
 13. اصل نامه تمکن مالی حساب شخصی و جاری به لاتین، سپرده های بانکی و …
 14. برای مدیران و سهامداران، اصل ریز پرینت حساب شرکت و شخصی به زبان لاتین برای شش ماه گذشته
 15. ترجمه رسمی (توسط دارالترجمه) برای تمامی مدارک فوق کافیست و نیازی به مهر دادگستری و تایید امور خارجه نیست
 16. تمامی مدارک باید در سایز A4 ارائه شوند
 17. به مدارک نباید هیچ منگنه، گیره و یا سوزنی وصل باشد.

فرم درخواست تعیین وقت سفارت انگلستان

نخستین گام برای ثبت درخواست تعیین وقت سفارت انگلیس، تکمیل فرم مربوط به آن است. شما می‌توانید این فرم را از طریق لینک زیر دریافت نمایید:

مدت زمان لازم جهت تعیین وقت سفارت

واقعیت این است که نمی‌توان به طور دقیق مدت زمان لازم جهت تعیین وقت سفارت بریتانیا را تخمین زد. به دلیل ترافیک بالای متقاضیان جهت دریافت ویزای انگلیس، بیشتر اوقات هیچ زمان خالی در جدول زمان بندی دیده نمی‌شود. وقت سفارت انگلیس به صورت هفتگی آپدیت می‌شود و اگر کمی خوش‌شانس باشید، شاید بتوانید زمان مناسب را رزرو کنید.

کارشناسان اجرایی دپارتمان ویزا و وقت سفارت هلدینگ نیلگام، به دلیل سال‌ها تجربه و آشنایی با ساز و کار تعیین وقت سفارت انگلیس، می‌توانند نزدیک‌ترین و مناسب‌ترین زمان را جهت انجام انگشت نگاری و ارائه مدارک به سفارت در اختیار شما قرار دهند.

تعیین وقت سفارت انگلیس با نیلگام

مجموعه شرکت‌های نیلگام که پیش از این نزدیک به یک دهه با نام تجاری ایران آنکارا، سابقه‌ای درخشان در ارائه خدمات ویزا و وقت سفارت، پیکاپ ویزا و اخذ اقامت کشورهای کانادا و حوزه شینگن را در کارنامه دارد، با بهره‌مندی از کادری مجرب و استفاده از دانش روز و هم‌‍چنین برخورداری از زیرساخت‌های لازم هم‌چون دفاتر برون مرزی و پروازهای اختصاصی می‌کوشد بهترین مسیر را پیش روی متقاضیان محترم وقت سفارت انگلستان قرار دهد.

هلدینگ نیلگام در حال حاضر با تکمیل خدمات ویزای انگلیس، خدمات تعیین وقت سفارت و پیکاپ ویزای انگلیس را ارائه می‌دهد تا متقاضیان محترم بدون کوچک‌ترین دغدغه‌ای شاهد پیشرفت روند اخذ ویزای خود باشند. هم‌اکنون خدمات نیلگام در ارتباط با وقت سفارت انگلیس علاوه بر تهران در شهرهای آنکارا، استانبول، دبی و ابوظبی نیز ارائه می‌شود.

هم‌اکنون خدمات نیلگام در ارتباط با وقت سفارت انگلیس علاوه بر تهران در شهرهای آنکارا، استانبول، دبی و ابوظبی نیز ارائه می‌شود.

وقت سفارت انگلیس در تهران

از مزایای مراجعه به سفارت انگلیس در تهران برای انجام انگشت نگاری و ارائه مدارک، عدم نیاز به سفر برون‌مرزی خواهد بود. مراجعین به دفاتر VFS در تهران، پس از ارائه مدارک و انگشت نگاری، پاسپورت خود را تحویل داده و نتیجه درخواست ویزا به همراه پاسپورت طی ۲ الی ۳ هفته، به آدرس پستی متقاضی ارسال می‌شود.

وقت سفارت انگلیس در ترکیه

اما در صورتی که متقاضی کشور ترکیه (آنکارا و یا استانبول) را به عنوان محل مناسب انتخاب نماید، ملزم به دریافت برگه عبور از سفارت ایران در ترکیه خواهد بود و حتما باید ۲ روز کاری در آنکارا یا استانبول حضور داشته باشند تا برای وی برگه عبور صادر شود. متقاضیانی که در ترکیه اقدام به انگشت‌نگاری می‌کنند، در روز انگشت نگاری باید به ازای هر نفر مبلغ 210لیر معادل 28.32پوند برای اسکن مدارک پرداخت کنند.

وقت سفارت انگلیس در امارات

چنان‌چه متقاضی در زمان ثبت نام آنلاین و تعیین وقت سفارت انگلیس، کشور امارت (دبی یا ابوظبی) را به عنوان محل مناسب انتخاب کرده باشد، به دلیل عدم امکان صدور برگه عبور در کشور امارات، متقاضیانی که به این کشور مراجعه می‌کنند باید تا زمان صدور نتیجه ویزا یعنی ۱۵ روز کاری (معادل ۲۰ تا ۲۵ روز در تقویم) در امارات بمانند.

البته سرویس‌های ویژه‌ای در زمان تعیین وقت سفارت در کشورهای ترکیه و امارات در نظر گرفته شده است تا مدت زمان پاسخ‌دهی به درخواست ویزای این کشور را کاهش دهند. این سرویس‌ها عبارتند از:

 • سرویس Priority برای وقت سفارت انگلیس

  با خرید سرویس Priority نتیجه ویزا طی ۵ تا ۸ روز کاری صادر می‌شود. هزینه این سرویس 301دلار بوده و باید نقدا در مرکز ویزای دبی یا ابوظبی پرداخت شود. این سرویس برای متقاضیانی که برای تعیین وقت سفارت انگلیس به کشور ترکیه مراجعه می‌کنند نیز در دسترس بوده و باید پیش از انگشت نگاری به صورت آنلاین برای سرویس Priority درخواست دهند. هزینه این سرویس برای کشور ترکیه نیز 220پوند  است.

 • سرویس Super Priority برای وقت سفارت انگلیس

  با خرید سرویس Super Priority برای سفارت انگلیس، نتیجه ویزا ظرف ۲۴ ساعت صادر خواهد شد. هزینه این سرویس 1307دلار است که باید نقدا در مرکز ویزای دبی یا ابوظبی پرداخت شود. هزینه سرویس Super Priority در ترکیه 956پوند است.

  استفاده از این سرویس در حال حاضر فقط برای متقاضیانی که اقامت امارات و ترکیه را داشته باشند مقدور است و دیگر متقاضیان ایرانیانی نمی‌توانند از این سرویس استفاده کنند.

 • سرویس Passport Pass Back برای وقت سفارت انگلیس

  هزینه این سرویس که مبلغ 88.49 دلار است باید نقدا در مرکز ویزای دبی یا ابوظبی پرداخت شود. با خرید این سرویس گذرنامه در همان روز انگشت نگاری به شما باز می گردد و می توانید به ایران برگردید. نتیجه ویزای شما پس از ۱۵ روز کاری (معادل ۲۰ تا ۲۵ روز در تقویم) صادر خواهد شد و سفارت به شما اطلاع خواهد داد تا به امارات بازگردید و گذرنامه خود را به سفارت تحویل دهید. پس از تحویل گذرنامه نتیجه ویزا طی یک یا دو هفته به شما ارائه می‌شود. توجه داشته باشید که برای مرحله دوم به جای سفر دوباره به امارات می توانید از سرویس پیکاپ استفاده نمایید.

  قابل ذکر است متقاضیانی که به کشور ترکیه مراجعه می‌کنند نیز می‌توانند با درخواست حضوری از سرویس Passport Pass Back استفاده کنند. هزینه این سرویس برای کشور ترکیه 400لیر است.

هزینه وقت سفارت انگلیس

آخرین آپدیت مربوط به هزینه وقت سفارت انگلیس در تهران، ترکیه و امارات به شرح زیر است

نوع ویزاهمکارمسافر
6 ماهه۲۲۰ دلار۲۵۰ دلار
2 ساله620 دلار۶50 دلار
5 ساله۱۰۷۰ دلار۱۱۰۰ دلار
10 ساله۱310 دلار1340 دلار
دانشجویی Tier 4620 دلار + هزینه بیمه650 دلار + هزینه بیمه
آکادمیک دوازده ماهه410 دلار440 دلار
دوره زبان 6 ماهه230 دلار260 دلار
دوره زبان 12 ماهه400 دلار430 دلار

تخفیف ویژه

10 دلار تخفیف برای مشتریانی که به صورت آنلاین ثبت نام می کنند

ثبت نام کنید

پیکاپ ویزای انگلیس

همانطور که اشاره شد خدمات پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت یکی دیگر از خدمات مجموعه شرکت‌های نیلگام با هدف تسریع مراحل اخذ ویزا و کاهش هزینه‌های متقاضیان محترم در این روند ارائه می‌شود. خدمات پیکاپ ویزای انگلیس در حال حاضر کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان را شامل می‌شود. در صورت درخواست پیکاپ ویزا از آنکارا یا استانبول، هزینه‌های اشاره شده برای وقت سفارت انگلیس شامل ۲۰ دلار تخفیف و در صورت درخواست ترجمه مدارک، شامل ۱۰ دلار تخفیف دیگر خواهد شد.

شما می‌توانید درخواست خود را از طریق صفحه پیکاپ ویزای انگلیس ثبت نمایید.

 

نظرات

سینا

برای گرفتن برگه عبور در ترکیه چیکار باید بکنیم؟
مدارک خاصی لازم داره؟

دوست عزیز سلام برای گرفتن برگه خروج اصل شناسنامه اصل کارت ملی ۴ تا عکس ۶ در ۴ به همراه رسیدی که از سفارت دریافت میکنید و کپی پاسپورتتون به سفارت ایران در ترکیه مراجعه میکنید و برگه خروج دریافت میکنید

حامد

لطفا جهت ویزای انگلیس اطلاعاتی رو بهم بگید ممنون میشم

Admin

سلام با توجه به سوال شمادر مورد اخذ ویزای انگلیس به صورت توریستی،از جمله شرایط اخذ ویزا میتوان به مجرد یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین حدالممکن دارا بودن ویزای شنگن و گواهی شغلی ومالی متناسب میتوان نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس اخذ ویزا افزایش می دهد . لطف بفرمایید جهت بررسی شرایط و مدارکتون با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت فرمایید.در خدمتتون هستیم

نسیم

با سلام برا ویزا ازدواج از سفارت انگلیس در ایران اقدام کنم چند وقت زمان می برد پاسخ بدهند ؟آیا از ایران اقدام کنم بهتر است یا از دبی ؟ در مورد ویزا ازدواج آیا از ایران زود پاسخگو هستند ؟

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز متاسفانه در این زمینه خدماتی نداریم . برای انگلیس فقط توریستی و تحصیلی در خدمتیم. سپاس

مسعودشجاعیان

باعرض سلام واحترام اینجانب مسعودشجاعیان برقکار ساختمان هستم.ازطرف کارفرمای ساختمان سازی یک سفر تشفیقی توریستی حدود۱۳سال پیش به کشورشما آمدم و۳ماه آنجابودم وبسیارکشورخوب وبافرهنگ بالادیدم همه به هم احترام می گذاشتند.جای تشگردارد ازاین مدیران.من درکشور شما عدالت رادیدم واحساس کردم.ای کاش فرصتی برای خانواده من هم بود بتوانم آنجازندگی کنم. بااحترام فراوان ودرود

مسعودشجاعیان

باعرض سلام واحترام اینجانب مسعودشجاعیان برقکار ساختمان هستم.ازطرف کارفرمای ساختمان سازی یک سفر تشفیقی توریستی حدود۱۳سال پیش به کشورشما آمدم و۳ماه آنجابودم وبسیارکشورخوب وبافرهنگ بالادیدم همه به هم احترام می گذاشتند.جای تشگردارد ازاین مدیران.من درکشور شما عدالت رادیدم واحساس کردم.ای کاش فرصتی برای خانواده من هم بود بتوانم آنجازندگی کنم. بااحترام فراوان ودرود .تلفن ۰۹۱۲۳۳۴۴۱۴۴

سلام من متوجه خدماتی که از ما میخواهید نشدم

رضاکریم زاده

من چطوری میتونم ازایران برم انگلیس لطفا.دقیق راهنماییم کنین

ادمین

سلام وقتتون بخیر برای انگلیس به صورت توریستی در خدمتتون هستیم که برای اخذ ویزا میتوان به مجرد یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین حدالممکن دارا بودن ویزای شنگن و گواهی شغلی ومالی متناسب میتوان نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس اخذ ویزا افزایش می دهد میتوانید جهت بررسی مدارک و شرایط لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مورد نظر صحبت فرمایید.

محمد احسان مهربانی

سلام.من خواهرم انگلیس هست و مدیر برنامه ریزی خطوط مترو لندن هست.الان میخواد برای من که کارمندم سازمان دولتی هستم و خانمم که کارمند بانک و پسرم که نزدیک به یکسالش هست دعوتنامه بفرسته.از کجا و چه جوری باید اقدام کنم.لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام ایشون باید دعوتنامه رو بفرستن و ما هم براتون وقت سفارت رو میگیریم و توصیه میکنیم از سفارت استانبول اقدام کنیم براتون

پویا

سلام میخواستم بدونم خودتون هم برای ویزا اقدام میکنید یا فقط وقت سفارت میگیرید؟

بله انجام میدیم و کلیه خدمات رو داریم

محمد رضا پورگودرزی

باسلام تخصص بنده قالبسازی قطعات فلزی و تزریق پلاستیک در صنعت خودرو و لوازم خانگی است و ۱۴سال سابقه کار دارم امکان دریافت ویزای کار برای من وجود دارد؟لطفا راهنمایی فرمایید

سلام متاسفانه در حال حاضر خدماتی بابت ویزای کار نداریم

محمد

سلام من یه مشکلی دارم میخوام برم سفارت بهاشون حرف بزنم که ببینم میتونن برام کاری بکنن یا نه چکار باید بکنم؟؟؟؟

سلام معمولا سفارت ها بصورت حضوری پاسخگو نیستند بهتر هست که باهاشون مکاتبه کنید

زهرا

سلام شما فقط وقت میگیرید یا کارهای ویزارو هم انجام میدید

سلام ما خدمات رو کامل داریم از وقت سفارت تا ویزا هتل پرواز و …

رسول

درود، دوستم واسه من دعوتنامه فرستاده ، باید به سفارت اینگلیس در تهران تحویل بدم یا خارج از ایران ، ایا اگر در ایران هست باید واسه تحویل وقت بگیرم؟؟؟

ویزای انگلیس فوق العاده ویزای سختی هست هم از تهران میتونیم براتون وقت بگیریم هم از ترکیه ما توصیه میکنیم از نرکیه اقدام کنید تهران خیلی سخت گیر تر هست قبلا چه سفرهایی داشتین؟

رسول

Hiمحمد امینی ، به تازگی از ترکیه برگشتم و باز باید به ارمنستان برم ، ولی من ۱۳ سال پناهنده اینگلیس بودم ولی اقامت ندادن و داوطلبانه برگشتم یک سال پیش ، دوستانه زیادی دارم ،

با توجه به اینکه پناهنده بودین بعید میدونم بهتون ویزابدن

mahsa a

ba salam
man saken UK hastam va alan baraye pedar va madarm mikham eghdam konam ke baraye didar bian.
formha ra online is site GOV por kardam.vali hanooz mablaghe visa ra pardakht nakardam.
baraye gereftan vaghte sefarat che bayad bokonam va aya shoma faghat vaght ra baraye man anjam mididn?
mamnoon az lotfetoon

سلام بله هم خودتون میتونید انجام بدید هم ما میتونیم براتون انجام بدید ترجیحا چون تو ایران نیستین خودتون اگر پرداخت سفارت رو بزنید بهتر هست،لطفا جهت انجام ادامه کار با ایمیل همکار ما خانم سالاری مکاتبه کنید salari@nilgam.com

وحید

با سلام .
من نیاز به ترانزیت ویزای انگلستان دارم ، چند روزه حاضر میشود ، لطفاً ؟

سلام متاسفانه این نوع ویزا رو تا به حال کار نکردیم

فرزاد

سلام من میخواستم ویزای توریستی سینگل بگیرم ۶ماهه (البته برای شرکت تو دوره های اموزشی هست نه برای گردش) خواستم ببینم ممکنه یا نه؟ چون تاحالا هیچ ویزایی نداشتم و دعوتنامه هم ندارم. بعدم هزینه رو باید به موسسه شما پرداخت کنم یا به سفارت؟

هزینه رو ما ریالی میگیریم و دلاری میدیم به سفارت ولی احتمال اینکه بهتون ویزا بدن خیلی پایینه

دامون

سلام.ببخشید میخواستم بدونم شما میتونین برا من و زن و بچه ام ویزا بگیرین؟ اگه میشه هزینه اش چقدره و چه مدت طول میکشه؟

ادمین

سلام ،خدمات وقت سفارت انگلیس و اخذ ویزای تضمینی انگلیس شامل خدمات ما می باشد شما برای اقدام به صورت تضمینی نیازمند سابقه سفر خوب حداقل دو شنگن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید هزینه به صورت تضمینی هر فرد ۱۲۰۰پوند می باشد و به صورت نرمال که در واقع همان گرفتن وقت سفارت می باشد و هزینه ۲۵۰دلار است می توانید جهت مشاوره و بررسی مدارکتون با دفتر تماس بگیرید در خدمت شما هستیم.

محمود کراماتیان

سلام ایامیشود از یکی از کشورهای اروپایی ویزا انگلیس را گرفت متشکرم

ادمین

سلام،در صورتی که پاسپورت و یا اقامت آن کشور داشته باشید این کار را انجام بدهید در غیر این صورت احتمال ریجکتی وجود دارد چون سفارت برای شما محل انگشت نگاری مشخص کرده که می تواند دبی ،ترکیه ،تهران باشد .

سامرند

با سلام سال نو مبارک من مطلقه هستم و می خواستم بدونم نامه ای بنویسم از طرف برادرم و فامیلهام که دلخوشی من هستند و به کشور و وطنم (شهرم) بعد از اتمام ویزا برمی گردم آیا این برای وابستگی در نظر سفارت انگلیس تاثیر دارد؟ و از ترکیه یا تهران اقدام کردن در ویزا گرفتن یا نگرفتن تاثیر دارد یا فرقی نمی کند
ممنون

ادمین

سلام برای اخذ ویزای انگلیس عواملی همچون سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و یا دارا بودن ویزاهای معتبر و گواهی شغلی و مالی مناسب متاثر است و وابستگی عاطفی در جایی که شما زندگی می کنید مهم است و در نظر گرفته می شود البته وجود دعوت نامه در انگلیس نیز شانس ویزا شما را بالا می برد و از ترکیه یا تهرات اقدام کردن تفاوتی در پاسخ ویزا ندارد.

سامرند

ببخشید یه سوال دیگه بعضی سایت ها خوندم امکان داره کارمندهای VFS کاورلتری که برای سفارت می نویسیم جزء مدارک نزارن آیا صحت داره؟

ادمین

سلام اطلاعی در این باره ندارم دوست عزیز عذرخواهی می کنم.

Ali Azizi

Salam, Man baraye madaram ke 74 saleshe mikhastam Visaye UK begiram (6 maheh) ke bere khaharesho bebine (tarikhe 10 june az tehran parvaz kone). Mikhastam bebinam age tamamke karhasho az aval ta akhar shoma anjam bedid cheghad hazineh dare. mamnoon

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد انگلیس:هزینه انجام کار ۲۵۰دلار می باشد که شامل واریزی سفارت،گرفتن وقت و تنظیم و تکمیل فرم ها و مدارک می باشد.

سامرند

سلام برای خود اشتغالها فرقی نمی کنه از چه تاریخی شروع به کار کردی باید پرینت ۶ ماهه ارائه بدی؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای انگلیس، خیر برای خوداشتغال ها تفاوتی ندارد ،بله باید پرینت ۶ ماهه ارائه دهید.

آذر محمدباقر

سلام .اگر بخواعیم از سفارت انگلیس برای امارات وقت فوری بگیریم امکانش هست و هزینه رو میفرمایید ؟؟

ادمین

سلام ،با توجه به درخواست شما برای اخذ وقت سفارت انگلیس،بله از امارات نیز اقدام می کنیم و اگر نوع ویزایی که اقدام می کنید توریستی باشد و بار اولتون باشد ویزایی که براتون اقدام می کنیم شش ماهه است که هزینه ۲۵۰دلار می باشد در مورد اخذ وقت فوری نیز باید لطف بفرمایید برای چک کردن وقت مورد نظر با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان بخش مربوطه صحبت فرمایید.

خدارحم محمدی

سلام وعرضه خسته نباشید بنده قصد دارم ویزای انگلیس را دریافت نمایم بنابر این قبول زحمت فرموده در حداقل زمان ممکن نسبت به راهنمایی موشواره جهت اخذ نوبت سفارت وکارهای ویزا بذل محبت فرمایید در ضمن لطفاچنانچه ممکن است با شماره ۰۹۱۷۳۳۶۱۸۵۳ تماس حاصل فرمایید ممنون ومتشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شمادر مورد اخذ ویزای انگلیس به صورت توریستی،از جمله شرایط اخذ ویزا میتوان به مجرد یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین حدالممکن دارا بودن ویزای شنگن و گواهی شغلی ومالی متناسب میتوان نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس اخذ ویزا افزایش می دهد برای چک کردن وقت سفارت و بررسی مدارکتون جناب خدارحم محمدی با شما تماس گرفته خواهد شد.در خدمتتون هستیم.

رضاکریم زاده

سلام من میخوام برای زندگی بلندمدت برم قانونی وراحت که راه برگشتم داشته باشه .برای مثال ۵یا۱۰ساله.
چقدرهزینه اش میشه.
پاسپورت شینگل هم ندارم.

ادمین

سلام برای انگلیس به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم .

Adi

سلام
نحوه گرفتن وقت و چگونگی مصاحبه و گرفتن ویزا از سفارت انگلیس رو کامل توضیح بدید.ممنون

Admin

سلام وقت بخیر با توجه به سوال شمادر مورد اخذ ویزای انگلیس به صورت توریستی،از جمله شرایط اخذ ویزا میتوان به مجرد یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین حدالممکن دارا بودن ویزای شنگن و گواهی شغلی ومالی متناسب میتوان نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس اخذ ویزا افزایش می دهد برای خدمات وقت سفارت و اخذ ویزا کارشناسان ما در خدمتتون هستند لطف بفرمایید جهت مشاوره رایگان با دفتر تماس بگیرید.

شایان

سلام
از وقتی که تو سفارت انگلیس در آنکارا انگشت نگاری میشیم تا وقتی که به ما جواب ریجکتی یا قبولی ویزا رو میدن چقد طول میکشه؟؟؟

Admin

سلام بستگی دارد به این که نوع ویزای شما توریستی و یا اقامتی باشد .در صورتی که توریستی اقدام کرده باشید معمولا سه هفته طول خواهد کشید.

محمد

سلام من یک ویزای توریستی ۶ ماهه انگلیس داشتم و هم یک ریجکتی توریستی از انگلستان ۵ سال پیش آیا برای اقدام دوباره لازمه که شینگن داشته باشم؟

Admin

سلام با توجه به سوال شمادر مورد اخذ ویزای انگلیس به صورت توریستی،از جمله شرایط اخذ ویزا میتوان به مجرد یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین حدالممکن دارا بودن ویزای شنگن و گواهی شغلی ومالی متناسب میتوان نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس اخذ ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید علت ریجکتیتون چی بوده؟در صورت برطرف کردن مشکل ریجکتیتون میتوانید اقدام فرمایید. بهتر که برای بررسی مدارک و مشاوره رایگان و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

مریدی

سلام من قبلا انگلیس رفتم میتونم دوباره از تهران اقدام کنم یا باید حتما ترکیه برم

Admin

سلام وقتتون بخیر ،برای اخذ وقت سفارت انگلیس میتوانید از تهران اقدام کنید لطف بفرمایید جهت بررسی شرایط و مدارک با دفتر تماس بگیرید.

نسیم

با سلام برا ویزا ازدواج از سفارت انگلیس در ایران اقدام کنم چند وقت زمان می برد پاسخ بدهند ؟آیا از ایران اقدام کنم بهتر است یا از دبی ؟ در مورد ویزا ازدواج آیا از ایران زود پاسخگو هستند ؟

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز متاسفانه در این زمینه خدماتی نداریم . برای انگلیس فقط توریستی و تحصیلی در خدمتیم. سپاس

نسیم

می خواستم بدونم برا ویزا ازدواج که همه مراحل قانونی انجام دادم فقط وقت سفارت است می توانید انجام بدهید که در فرصت کوتاه بتونم جواب ویزام را بگیرم ؟

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز متاسفانه در این زمینه خدماتی نداریم . برای انگلیس فقط توریستی و تحصیلی در خدمتیم. سپاس