تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

وقت سفارت انگلیس

وقت سفارت انگلیس

مجموعه شرکت‌های نیلگام با سال‌ها تجربه مستمر و معتبر در عرصه تعیین وقت سفارت و اخذ ویزا آمادگی دارد از ابتدا با متقاضیان محترم اخذ ویزای انگلیس همراه شده تا با ارائه مشاوره رایگان و خدماتی جامع در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را در دست یابی به هدف مدنظر همراهی کند.

اطلاعات بیشتر
تعیین وقت سفارت انگلیس

مقدمه

تعیین وقت سفارت انگلیس یکی از نخستین مراحل برای اخذ ویزای انگلیس است. متاسفانه در پی وقایع سال ۲۰۱۱، متقاضیان ایرانی ویزای انگلیس با مشکلات بسیاری برای تعیین وقت سفارت و طی کردن دیگر مراحل اخذ ویزا مواجه شده‌اند که البته پس از آغاز به کار دفتر VFS Global در تهران، این امکان وجود دارد که از داخل کشور نیز برای تعیین وقت سفارت این کشور اقدام نمود. اما برخی از متقاضیان با تصور اینکه شانس پذیرش درخواست ویزای آنها در سفارتی خارج از ایران بیشتر است، از کنسولگری انگلیس در کشورهای ترکیه و یا امارات درخواست وقت سفارت می‌کنند.

مراحل تعیین وقت سفارت انگلیس

متقاضیان تعیین وقت سفارت می‌بایست پس از ثبت درخواست خود در وب سایت رسمی سفارت بریتانیا، نسبت به تعیین وقت سفارت اقدام کنند که شامل مراحل زیر خواهد بود:

 • مراجعه به وب سایت رسمی سفارت بریتانیا و انتخاب ویزای مدنظر
 • ایجاد حساب کاربری انحصاری و ورود به آن
 • پر کردن فرم انگلیسی درخواست ویزای انگلیس
 • تعیین محل مناسب برای انگشت نگاری
 • تعیین وقت سفارت انگلیس
 • پرداخت هزینه وقت سفارت

متقاضیان محترم پس از تعیین وقت می‌بایست در روز مقرر با در دست داشتن کلیه مدارک لازم، برای انجام انگشت نگاری و ارائه مدارک در کنسولگری مشخص شده حضور یابند. انگشت نگاری و عکس برداری (بیومتریک) در سفارت انگلیس حدود ۲۰ دقیقه به طول خواهد انجامید و در صورت عدم حاضر شدن فرد در روز مقرر، درخواست ویزای انگلیس وی بطور خودکار از فهرست بررسی خارج خواهد شد.

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت انگلیس

هر متقاضی در زمان حضور در کنسولگری کشور انگلیس در تهران و یا هر یک از کشورهای ترکیه و امارت، می‌بایست مدارکی را به همراه داشته باشد تا بتواند ضمن احراز هویت خود، مراحل بعدی را طی نماید. مدارک لازم عبارتند از:

 • اسکن صفحه اول پاسپورت
 • فرم تکمیل شده درخواست وقت سفارت به زبان فارسی
 • واچر هتل محل اقامت در انگلیس و رزرو بلیط رفت و برگشت
 • فایل اسکن دعوتنامه انگلیس و مدارک هویتی دعوت کننده (در صورت داشتن دعوتنامه)

دقت داشته باشید فرم فارسی درخواست تعیین وقت سفارت انگلیس با فرم لاتین درخواست ویزای این کشور متفاوت است و می‌توانید این فرم را از طریق لینک زیر مشاهده کنید.

مدت زمان لازم جهت تعیین وقت سفارت

واقعیت این است نمی‌توان بطور دقیق مدت زمان لازم جهات تعیین وقت را تخمین زد. به دلیل ترافیک زیاد متقاضیان برای دریافت ویزای انگلیس اکثرا در جدول زمان بندی، وقت خالی دیده نمی‌شود. در واقع وقت سفارت انگلیس بصورت هفتگی آپدیت می‌شود و اگر کمی خوش شانس باشید، شاید بتوانید زمانی مناسب را رزرو کنید.

کارشناسان اجرایی دپارتمان ویزا و وقت سفارت هلدینگ نیلگام بدلیل سالها تجربه و آشنایی با سازو کار تعیین وقت سفارت انگلیس، می‌توانند کمک بسیاری در این مرحله به متقاضیان محترم ارائه داده و نزدیک ترین و مناسب‌ترین زمان را جهت انجام انگشت نگاری و ارائه مدارک در اختیار شما قرار دهند.

مشاوره رایگان و تعیین وقت سفارت انگلیس

021-75237

تعیین وقت سفارت انگلیس با نیلگام

مجموعه شرکت‌های نیلگام که پیش از این نزدیک به یک دهه با نام تجاری ایران آنکارا، سابقه‌ای درخشان در ارائه خدمات ویزا و وقت سفارت، پیکاپ ویزا و اخذ اقامت کشورهای کانادا و حوزه شینگن را در کارنامه دارد، با بهره‌مندی از کادری مجرب و برخوردار از دانش روز و همچنین زیرساخت‌های لازم همچون دفاتر برون مرزی و پروازهای اختصاصی می‌کوشد بهترین مسیر را پیش روی متقاضیان محترم وقت سفارت انگلیس قرار دهد. هلدینگ نیلگام در حال حاضر در تکمیل خدمات ویزای تضمینی انگلیس، خدمات تعیین وقت سفارت انگلیس و پیکاپ ویزای انگلیس را در دسترس قرار داده‌است تا متقاضیان محترم بدون کوچکترین دغدغه‌ای شاهد پیشرفت روند اخذ ویزای خود باشند.

خدمات نیلگام در رابطه با وقت سفارت انگلیس علاوه بر تهران، شهرهای آنکارا، استانبول، دبی و ابوظبی را شامل می‌شود.

وقت سفارت انگلیس در تهران

از مزایای مراجعه به سفارت انگلیس در تهران برای انجام انگشت نگاری و ارائه مدارک، عدم نیاز به مصاحبه خواهد بود. مراجعین به دفاتر VFS در تهران، پس از ارائه مدارک و انگشت نگاری، پاسپورت خود را به سفارت تحویل داده و نتیجه درخواست ویزا به همراه پاسپورت طی ۲ الی ۳ هفته به آدرس پستی متقاضی ارسال می‌شود.

وقت سفارت انگلیس در ترکیه

اما در صورتی که متقاضی کشور ترکیه (آنکارا و یا استانبول) را به عنوان محل مناسب انتخاب نماید، ملزم به دریافت برگه عبور از سفارت ایران در ترکیه خواهد بود و حتما باید ۲ روز کاری در آنکارا یا استانبول حضور داشته باشند تا برای وی برگه عبور صادر شود.

وقت سفارت انگلیس در امارات

و اگر متقاضی در زمان ثبت نام آنلاین و تعیین وقت سفارت انگلیس، کشور امارت (دبی یا ابوظبی) را به عنوان محل مناسب انتخاب کرده باشد به دلیل عدم امکان صدور برگه عبور در کشور امارات، متقاضیانی که به این کشور مراجعه می‌کنند باید تا زمان صدور نتیجه ویزا یعنی ۱۵ روز کاری (۲۰ تا ۲۵ روز) در امارات بمانند.

البته سرویس‌های ویژه‌ای در زمان تعیین وقت سفارت در کشورهای ترکیه و امارات در نظر گرفته شده است تا مدت زمان پاسخ‌دهی به درخواست ویزای این کشور را کاهش دهند. این سرویس‌ها عبارتند از:

 • سرویس Priority برای وقت سفارت انگلیس

  با خرید سرویس Priority نتیجه ویزا طی ۵ تا ۸ روز کاری صادر می‌شود. هزینه این سرویس ۲۱۲ پوند بوده و باید نقدا در مرکز ویزای دبی یا ابوظبی پرداخت شود.این سرویس برای متقاضیانی که برای تعیین وقت سفارت انگلیس به کشور ترکیه مراجعه می‌کنند نیز در دسترس بوده و می‌بایست پیش از انگشت نگاری از طریق آنلاین برای سرویس Priority درخواست دهند. هزینه این سرویس برای کشور ترکیه نیز ۲۱۲ پوند است.

 • سرویس Super Priority برای وقت سفارت انگلیس

  با خرید سرویس Super Priority برای سفارت انگلیس، نتیجه ویزا ظرف ۲۴ ساعت صادر خواهد شد. هزینه این سرویس ۶۰۰ پوند است که باید نقدا در مرکز ویزای دبی یا ابوظبی پرداخت شود.

  در حال حاضر استفاده از این سرویس فقط برای متقاضیانی که اقامت امارات را داشته باشند مقدور است و دیگر متقاضیان ایرانیانی نمی‌توانند از این سرویس استفاده کنند.

 • سرویس Passport Pass Back برای وقت سفارت انگلیس

  هزینه این سرویس که مبلغ 220 درهم امارات است باید نقدا در مرکز ویزای دبی یا ابوظبی پرداخت شود. با خرید این سرویس گذرنامه در همان روز انگشت نگاری به شما باز می گردد و می توانید به ایران برگردید. نتیجه ویزای شما پس از ۱۵ روز کاری (۲۰ تا ۲۵ روز) صادر خواهد شد و سفارت به شما اطلاع خواهد داد تا به امارات بازگردید و گذر نامه خود را به سفارت تحویل دهید. پس از تحویل گذرنامه نتیجه ویزا طی یک یا دو هفته به شما ارائه می شود. توجه داشته باشید که برای مرحله دوم به جای سفر دوباره به امارات می توانید از سرویس پیکاپ استفاده نمایید.

  قابل ذکر است متقاضیانی که به کشور ترکیه مراجعه می کنند نیز می توانند با درخواست حضوری از سرویس Passport Pass Back استفاده کنند. هزینه این سرویس برای کشور ترکیه 70 پوند می باشد

هزینه وقت سفارت انگلیس

آخرین آپدیت مربوط به هزینه وقت سفارت انگلیس در تهران، ترکیه و امارات به شرح زیر است.

نوع ویزاهمکارمسافر
6 ماهه۲۲۰ دلار۲۵۰ دلار
2 ساله620 دلار۶50 دلار
5 ساله۱۰۷۰ دلار۱۱۰۰ دلار
10 ساله۱310 دلار1340 دلار
دانشجویی Tier 4620 دلار + هزینه بیمه650 دلار + هزینه بیمه
آکادمیک دوازده ماهه410 دلار440 دلار
دوره زبان 6 ماهه230 دلار260 دلار
دوره زبان 12 ماهه400 دلار430 دلار

تخفیف ویژه

10 دلار تخفیف برای مشتریانی که به صورت آنلاین ثبت نام می کنند

ثبت نام کنید

پیکاپ ویزای انگلیس

همانطور که اشاره شد خدمات پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت یکی دیگر از خدمات مجموعه شرکت‌های نیلگام با هدف تسریع مراحل اخذ ویزا و کاهش هزینه‌های متقاضیان محترم در این روند ارائه می‌شود. خدمات پیکاپ ویزای انگلیس در حال حاضر کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان را شامل می‌شود. در صورت درخواست پیکاپ ویزا از آنکارا یا استانبول، هزینه‌های اشاره شده برای وقت سفارت انگلیس شامل ۲۰ دلار تخفیف و در صورت درخواست ترجمه مدارک، شامل ۱۰ دلار تخفیف دیگر خواهد شد.

شما می‌توانید درخواست خود را از طریق صفحه پیکاپ ویزای انگلیس ثبت نمایید.

نظرات

سینا

برای گرفتن برگه عبور در ترکیه چیکار باید بکنیم؟
مدارک خاصی لازم داره؟

دوست عزیز سلام برای گرفتن برگه خروج اصل شناسنامه اصل کارت ملی ۴ تا عکس ۶ در ۴ به همراه رسیدی که از سفارت دریافت میکنید و کپی پاسپورتتون به سفارت ایران در ترکیه مراجعه میکنید و برگه خروج دریافت میکنید

مسعودشجاعیان

باعرض سلام واحترام اینجانب مسعودشجاعیان برقکار ساختمان هستم.ازطرف کارفرمای ساختمان سازی یک سفر تشفیقی توریستی حدود۱۳سال پیش به کشورشما آمدم و۳ماه آنجابودم وبسیارکشورخوب وبافرهنگ بالادیدم همه به هم احترام می گذاشتند.جای تشگردارد ازاین مدیران.من درکشور شما عدالت رادیدم واحساس کردم.ای کاش فرصتی برای خانواده من هم بود بتوانم آنجازندگی کنم. بااحترام فراوان ودرود

مسعودشجاعیان

باعرض سلام واحترام اینجانب مسعودشجاعیان برقکار ساختمان هستم.ازطرف کارفرمای ساختمان سازی یک سفر تشفیقی توریستی حدود۱۳سال پیش به کشورشما آمدم و۳ماه آنجابودم وبسیارکشورخوب وبافرهنگ بالادیدم همه به هم احترام می گذاشتند.جای تشگردارد ازاین مدیران.من درکشور شما عدالت رادیدم واحساس کردم.ای کاش فرصتی برای خانواده من هم بود بتوانم آنجازندگی کنم. بااحترام فراوان ودرود .تلفن ۰۹۱۲۳۳۴۴۱۴۴

سلام من متوجه خدماتی که از ما میخواهید نشدم

محمد احسان مهربانی

سلام.من خواهرم انگلیس هست و مدیر برنامه ریزی خطوط مترو لندن هست.الان میخواد برای من که کارمندم سازمان دولتی هستم و خانمم که کارمند بانک و پسرم که نزدیک به یکسالش هست دعوتنامه بفرسته.از کجا و چه جوری باید اقدام کنم.لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام ایشون باید دعوتنامه رو بفرستن و ما هم براتون وقت سفارت رو میگیریم و توصیه میکنیم از سفارت استانبول اقدام کنیم براتون

پویا

سلام میخواستم بدونم خودتون هم برای ویزا اقدام میکنید یا فقط وقت سفارت میگیرید؟

بله انجام میدیم و کلیه خدمات رو داریم

محمد رضا پورگودرزی

باسلام تخصص بنده قالبسازی قطعات فلزی و تزریق پلاستیک در صنعت خودرو و لوازم خانگی است و ۱۴سال سابقه کار دارم امکان دریافت ویزای کار برای من وجود دارد؟لطفا راهنمایی فرمایید

سلام متاسفانه در حال حاضر خدماتی بابت ویزای کار نداریم

محمد

سلام من یه مشکلی دارم میخوام برم سفارت بهاشون حرف بزنم که ببینم میتونن برام کاری بکنن یا نه چکار باید بکنم؟؟؟؟

سلام معمولا سفارت ها بصورت حضوری پاسخگو نیستند بهتر هست که باهاشون مکاتبه کنید

زهرا

سلام شما فقط وقت میگیرید یا کارهای ویزارو هم انجام میدید

سلام ما خدمات رو کامل داریم از وقت سفارت تا ویزا هتل پرواز و …

رسول

درود، دوستم واسه من دعوتنامه فرستاده ، باید به سفارت اینگلیس در تهران تحویل بدم یا خارج از ایران ، ایا اگر در ایران هست باید واسه تحویل وقت بگیرم؟؟؟

ویزای انگلیس فوق العاده ویزای سختی هست هم از تهران میتونیم براتون وقت بگیریم هم از ترکیه ما توصیه میکنیم از نرکیه اقدام کنید تهران خیلی سخت گیر تر هست قبلا چه سفرهایی داشتین؟

رسول

Hiمحمد امینی ، به تازگی از ترکیه برگشتم و باز باید به ارمنستان برم ، ولی من ۱۳ سال پناهنده اینگلیس بودم ولی اقامت ندادن و داوطلبانه برگشتم یک سال پیش ، دوستانه زیادی دارم ،

با توجه به اینکه پناهنده بودین بعید میدونم بهتون ویزابدن

mahsa a

ba salam
man saken UK hastam va alan baraye pedar va madarm mikham eghdam konam ke baraye didar bian.
formha ra online is site GOV por kardam.vali hanooz mablaghe visa ra pardakht nakardam.
baraye gereftan vaghte sefarat che bayad bokonam va aya shoma faghat vaght ra baraye man anjam mididn?
mamnoon az lotfetoon

سلام بله هم خودتون میتونید انجام بدید هم ما میتونیم براتون انجام بدید ترجیحا چون تو ایران نیستین خودتون اگر پرداخت سفارت رو بزنید بهتر هست،لطفا جهت انجام ادامه کار با ایمیل همکار ما خانم سالاری مکاتبه کنید salari@nilgam.com

وحید

با سلام .
من نیاز به ترانزیت ویزای انگلستان دارم ، چند روزه حاضر میشود ، لطفاً ؟

سلام متاسفانه این نوع ویزا رو تا به حال کار نکردیم

فرزاد

سلام من میخواستم ویزای توریستی سینگل بگیرم ۶ماهه (البته برای شرکت تو دوره های اموزشی هست نه برای گردش) خواستم ببینم ممکنه یا نه؟ چون تاحالا هیچ ویزایی نداشتم و دعوتنامه هم ندارم. بعدم هزینه رو باید به موسسه شما پرداخت کنم یا به سفارت؟

هزینه رو ما ریالی میگیریم و دلاری میدیم به سفارت ولی احتمال اینکه بهتون ویزا بدن خیلی پایینه

دامون

سلام.ببخشید میخواستم بدونم شما میتونین برا من و زن و بچه ام ویزا بگیرین؟ اگه میشه هزینه اش چقدره و چه مدت طول میکشه؟

ادمین

سلام ،خدمات وقت سفارت انگلیس و اخذ ویزای تضمینی انگلیس شامل خدمات ما می باشد شما برای اقدام به صورت تضمینی نیازمند سابقه سفر خوب حداقل دو شنگن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید هزینه به صورت تضمینی هر فرد ۱۲۰۰پوند می باشد و به صورت نرمال که در واقع همان گرفتن وقت سفارت می باشد و هزینه ۲۵۰دلار است می توانید جهت مشاوره و بررسی مدارکتون با دفتر تماس بگیرید در خدمت شما هستیم.

محمود کراماتیان

سلام ایامیشود از یکی از کشورهای اروپایی ویزا انگلیس را گرفت متشکرم

ادمین

سلام،در صورتی که پاسپورت و یا اقامت آن کشور داشته باشید این کار را انجام بدهید در غیر این صورت احتمال ریجکتی وجود دارد چون سفارت برای شما محل انگشت نگاری مشخص کرده که می تواند دبی ،ترکیه ،تهران باشد .

سامرند

با سلام سال نو مبارک من مطلقه هستم و می خواستم بدونم نامه ای بنویسم از طرف برادرم و فامیلهام که دلخوشی من هستند و به کشور و وطنم (شهرم) بعد از اتمام ویزا برمی گردم آیا این برای وابستگی در نظر سفارت انگلیس تاثیر دارد؟ و از ترکیه یا تهران اقدام کردن در ویزا گرفتن یا نگرفتن تاثیر دارد یا فرقی نمی کند
ممنون

ادمین

سلام برای اخذ ویزای انگلیس عواملی همچون سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و یا دارا بودن ویزاهای معتبر و گواهی شغلی و مالی مناسب متاثر است و وابستگی عاطفی در جایی که شما زندگی می کنید مهم است و در نظر گرفته می شود البته وجود دعوت نامه در انگلیس نیز شانس ویزا شما را بالا می برد و از ترکیه یا تهرات اقدام کردن تفاوتی در پاسخ ویزا ندارد.

سامرند

ببخشید یه سوال دیگه بعضی سایت ها خوندم امکان داره کارمندهای VFS کاورلتری که برای سفارت می نویسیم جزء مدارک نزارن آیا صحت داره؟

ادمین

سلام اطلاعی در این باره ندارم دوست عزیز عذرخواهی می کنم.

Ali Azizi

Salam, Man baraye madaram ke 74 saleshe mikhastam Visaye UK begiram (6 maheh) ke bere khaharesho bebine (tarikhe 10 june az tehran parvaz kone). Mikhastam bebinam age tamamke karhasho az aval ta akhar shoma anjam bedid cheghad hazineh dare. mamnoon

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد انگلیس:هزینه انجام کار ۲۵۰دلار می باشد که شامل واریزی سفارت،گرفتن وقت و تنظیم و تکمیل فرم ها و مدارک می باشد.

سامرند

سلام برای خود اشتغالها فرقی نمی کنه از چه تاریخی شروع به کار کردی باید پرینت ۶ ماهه ارائه بدی؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای انگلیس، خیر برای خوداشتغال ها تفاوتی ندارد ،بله باید پرینت ۶ ماهه ارائه دهید.

آذر محمدباقر

سلام .اگر بخواعیم از سفارت انگلیس برای امارات وقت فوری بگیریم امکانش هست و هزینه رو میفرمایید ؟؟

ادمین

سلام ،با توجه به درخواست شما برای اخذ وقت سفارت انگلیس،بله از امارات نیز اقدام می کنیم و اگر نوع ویزایی که اقدام می کنید توریستی باشد و بار اولتون باشد ویزایی که براتون اقدام می کنیم شش ماهه است که هزینه ۲۵۰دلار می باشد در مورد اخذ وقت فوری نیز باید لطف بفرمایید برای چک کردن وقت مورد نظر با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان بخش مربوطه صحبت فرمایید.