تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

ویزای انگلیس

این موضوع جذاب است که با ویزای انگلیس (UK Visa)  اجازه ورود به انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی را خواهید داشت. ویزایی قدرتمند که بر اساس هدف از سفر، به چند نوع متفاوت تقسیم می‌شود و به پاسپورت دارنده ویزای انگلیس، اعتبار و وزنی درخور می‌دهد. در مورد کشور انگلیس و تاریخ، فرهنگ چند ملیتی، طبیعت کارت پستالی و استانداردهای زندگی این کشور بسیار گفته و نوشته شده است اما شاید ندانید بر اساس تحقیقی بین‌المللی در ۱۸۹ کشور جهان، از هر ۶ نفر ساکن زمین، یک نفر متقاضی دریافت ویزای کار انگلیس است. کشوری با خلاقیت‌های بی پایان که می‌تواند دورنمایی بسیار جذاب برای کار، تحصیل و زندگی در اختیار هر سلیقه‌ای قرار دهد.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 101    میانگین: 4/5]

سوالات مهم پیرامون دریافت ویزای انگلیس چیست؟

پاسخ به پرسش‌هایی مانند این که ویزای انگلیس بر چند قسم است و چه کسانی واجد شرایط دریافت آن هستند، هدف اصلی این صفحه است. ابتدا ویزای انگلیس که نوعی ویزای توریستی برای سفر به این کشور محسوب می‌شود را مرور می‌کنیم و سپس دیگر انواع ویزای انگلستان را به تفکیک شرح خواهیم داد.

ویزای توریستی انگلیس

ویزای توریستی انگلیس یکی از محبوب‌ترین انواع ویزای این کشور محسوب می‌شود. ویزایی که اساسا برای گشت و گذار، دیدار اقوام و دوستان و به طور کل، سفر کوتاه مدت به بریتانیا طراحی شده است. نکته مهم در اخذ ویزای توریستی انگلیس این خواهد بود که متقاضی بتواند در طی پروسه ی درخواست ویزا، برنامه و هدف سفر خود را به طور کامل و روشن برای افسر مهاجرت شرح دهد. این ویزا معمولا به صورت شش ماهه چندبار ورود صادر می‌شود.

شرایط دریافت ویزای انگلیس

سفارت انگلستان از سال ۲۰۱3 تا کنون، سخت گیری‌های زیادی را برای صدور ویزا برای اتباع ایرانی اعمال می‌کند. این سخت‌گیری‌ها طبعا شرایط دریافت ویزای انگلیس را بیش از پیش پیچیده کرده و متقاضیان را در پیچ و خم وقت سفارت و ارائه مدارک قرار داده است. شرایط دریافت ویزای انگلیس به شرح زیر است:

 • سند ملکی و مدارک شغلی قوی نقش بسیار مهمی در موفقیت درخواست خواهند داشت.
 • داشتن ویزاهای معتبری مانند کانادا، استرالیا، امریکا، شینگن و ژاپن در سوابق فرد، بسیار موثر است.
 • ارائه حداقل ۱۰۰ میلیون تومان تمکن مالی در حساب کوتاه مدت
 • ترجیحا ویزای ریجکتی از کشورهای دیگر نداشته باشد. در صورت رد ویزا از کشور مربوطه، حتما ویزای معتبر دیگری بعد از آن اخذ شده باشد. این مورد برای ریجکتی ویزای انگلیس، استثناء به حساب می‌آید.

اگرچه مورد آخر جرو الزامات شرایط دریافت ویزای انگلیس نیست اما فاکتوری است که افسر پرونده در نظر خواهد گرفت. در صورت داشتن ریجکتی از سفارت انگلیس مبلغ ۴۰۰ پوند به مبلغ تعرفه پایه اضافه خواهد شد.

مدارک لازم برای اخذ ویزای انگلیس

مدارک که متقاضی جهت اخذ ویزا به سفارت ارائه می‌دهد، یکی از تعیین کننده ترین عوامل در موفقیت درخواست ویزای انگلیس خواهد بود. هرگونه مغایرت و تناقض در مدارک ارائه شده به سادگی می‌تواند موجب ریجکت ویزای انگلیس شده و شاید تا چند سال به ممنوع الورودی بیانجامد.

 1. اصل پاسپورت فعلی با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ مسافرت به انگلستان و اصل پاسپورت های قبلی و کپی از تمامی صفحات پاسپورت ها) حتما یک صفحه ی کاملا خالی داشته باشد)
 2. یک نسخه تکمیل شده فرم آنلاین درخواست روادید به همراه برگه تاییدیه وقت سفارت (این کار را به نیلگام بسپارید)
 3. 2 قطعه عکس 3.5*4.5
 4. اصل و یا کپی دعوت نامه معتبر یا رزرو هتل در انگلستان
 5. اصل و ترجمه رسمی سند ازدواج
 6. اصل و ترجمه رسمی شناسنامه
 7. اصل و ترجمه رسمی کارت ملی
 8. اصل و ترجمه رسمی کارت معافیت یا پایان خدمت
 9. اصل و ترجمه رسمی مدارک شغلی مربوطه )گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ درخواست مرخصی ذکر شده باشد و این که آیا این مرخصی با حقوق است یا خیر، جواز کسب، پروانه فعالیت، کارت بازرگانی، لیست بیمه 6 ماه آخر، برگه مالیاتی پرداخت شده، کارت پرسنلی، حکم کارگزینی، حکم بازنشستگی، کارت بازنشستگی، پروانه مطب، کارت مهندسی، کارت دانشجویی و …(
 10. رزرو بلیط هواپیما به مقصد انگلستان
 11. مدارک میزبان در انگلستان )دعوتنامه به همراه کپی پاسپورت و مدارک اقامتی دعوت کننده، پرینت حساب بانکی، مدارک شغلی و گواهی اشتغال به کار با ذکر درآمد، فیش حقوقی، سند ملکی محل اقامت در انگلستان یا اجاره نامه، آخرین برگه مالیاتی پرداخت شده، قبوض پرداختی از قبیل آب، برق، گاز و …(
 12. اصل ریز پرینت حساب شخصی و جاری به لاتین برای سه ماه گذشته، سپرده های بانکی و …
 13. اصل نامه تمکن مالی حساب شخصی و جاری به لاتین، سپرده های بانکی و …
 14. برای مدیران و سهامداران، اصل ریز پرینت حساب شرکت و شخصی به زبان لاتین برای شش ماه گذشته
 15. اصل و ترجمه رسمی سند ملکی، و در صورت اجاره دادن، اصل و ترجمه اجاره‌نامه
 16. ترجمه رسمی )توسط دارالترجمه) برای تمامی مدارک فوق کافیست و نیازی به مهر دادگستری و تایید امور خارجه نیست.
 17. تمامی مدارک باید در سایز A4 ارائه شوند.
 18. به مدارک نباید هیچ منگنه، گیره و یا سوزنی وصل باشد.

 

مراحل درخواست ویزای انگلیس

نخستین گام برای درخواست ویزای انگلیس، پرکردن فرم آنلاین ویزای انگلیس است. هر متقاضی باید ابتدا با ورود به وب‌سایت رسمی سفارت انگیس نسبت به ایجاد یک حساب کاربری اختصاصی اقدام و سپس فرم درخواست ویزای انگلیس را با دقت تمام تکمیل نماید. مراحل درخواست ویزای انگلیس به شرح زیر است:

 • ورود به سامانه دریافت ویزای انگلیس و دریافت حساب کاربری
 • انتخاب نوع ویزای انگلیس
 • تکمیل فرم آنلاین ویزای انگلیس
 • گرفتن وقت سفارت انگلیس در تهران، امارات و یا ترکیه
 • پرداخت آنلاین هزینه درخواست آنلاین ویزای سفارت انگلیس
 • حضور در سفارت در روز تعیین شده، ارائه مدارک و انجام انگشت نگاری

در حال حاضر انگشت نگاری ویزای انگلیس در سه کشور ایران، امارات و ترکیه (تهران، دبی، ابوظبی، آنکارا و استانبول) انجام می شود.  همچنین تمامی مراحل تکمیل فرم آنلاین درخواست ویزای انگلیس به زبان انگلیسی بوده و همانطور که اشاره شد می‌بایست بیشترین دقت و وسواس در تکمیل این فرم اعمال شود.
توجه داشته باشید که فرم درخواست آنلاین ویزای انگلیس برای هر فرد بصورت جداگانه پر می‌شود.
شما می‌توانید با تماس با کارشناسان اجرایی دپارتمان ویزا و وقت سفارت انگلیس، ضمن اخذ مشاوره رایگان برای درخواست ویزای انگلیس، تمامی مراحل درخواست ویزای خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید تا ضمن اطمینان از طی شدن درست و دقیق مراحل درخواست ویزای انگلیس، شانس خود برای دریافت این ویزا را به حداکثر برسانید.

هزینه اخذ ویزای انگلیس

هزینه اخذ ویزای انگلیس ۱۲۰۰ پوند است که کلیه هزینه‌های مربوط به مشاوره، تکمیل مدارک، ثبت نام آنلاین و پیگیری پاسخ سفارت انگلیس را شامل می‌شود. در صورت داشتن ریجکتی از سفارت انگلیس مبلغ ۴۰۰ پوند به مبلغ تعرفه پایه اضافه خواهد شد.

انگشت نگاری ویزای انگلیس علاوه بر ایران در کشورهای ترکیه و امارات نیز صورت می‌گیرد. پس از تایید درخواست، در تهران جواب ویزا پست می‌شود اما برای ترکیه و امارات، متقاضیان محترم باید بار دیگر به سفارت مدنظر سفر کرده و نسبت به الصاق ویزای انگلیس به پاسپورت خود اقدام نمایند. هولدینگ نیلگام با هدف تسهیل و تسریع این روند، خدمات پیکاپ ویزای انگلیس را در دسترس شما قرار داده تا ضمن صرفه جویی در هزینه‌ها، پاسپورت ممهور به مهر سفارت انگلیس در تهران تحویل متقاضیان محترم گردد.

شما می‌توانید درخواست خود را از طریق صفحه پیکاپ ویزای انگلیس ثبت نمایید.

مدت زمان صدور ویزای انگلیس

بنابر اعلام وب سایت رسمی سفارت انگلیس، مدت زمان صدور ویزای انگلیس حدود ۳ هفته به طول می‌انجامد اما به دلیل ترافیک بالای متقاضیان برای ارائه وقت سفارت انگلیس، یک هفته تا ۱۰ روز باید به زمان فوق اضافه کرد. مجموعا می‌توان گفت در صورت کامل بودن مدارک متقاضی، مدت زمان صدور ویزای انگلیس (بررسی مدارک در سفارت، انگشت نگاری و صدور ویزا) بین ۴۰ تا ۵۰ روز کاری خواهد بود.

پیگیری جواب ویزای انگلیس

متاسفانه پروسه صدور ویزای انگلیس از طرف متقاضی قابل پیگیری نیست. چنان‌چه آپدیتی در پرونده باشد از طرف سفارت/کنسولگری ایمیل یک طرفه‌ای برای فرد فرستاده می‌شود که قابل پاسخگویی نیست.

در صورتی که مشکلی در پرونده باشد، اطلاع‌رسانی عمومی برای پیگیری آن از طربق این صفحه انجام می‌شود.

سایر انواع ویزای انگلیس

پیش از بحث درباره انواع ویزای انگلیس باید بدانیم اتباع چه کشورهایی برای ورود به بریتانیا نیاز به ویزا دارند. همان گونه که به درستی حدس زدید، اتباع ایرانی نیز برای ورود به خاک بریتانیا نیاز به ویزای انگلیس دارند.

ویزای انگلیس بسته به هدف از سفر به بریتانیا انواع مختلفی دارد و محدود به ویزای توریستی نمی‌شود. انواع دیگر ویزای انگلیس عبارتند از:

 • ویزای کار انگلیس یا UK work visas
 • ویزای تحصیلی انگلیس یا UK Study Visas
 • ویزای خانوادگی انگلیس یا UK Family Visas

تمامی اقسام دیگر ویزای انگلیس، هم‌چون ویزای ازدواج، ویزای پزشکی و یا ویزای سرمایه گذاری، زیرمجموعه یکی از انواع چهارگانه ویزای انگلیس می‌شوند.

ثبت آنلاین وقت سفارت

برای وقت سفارت انگلیس ثبت نام کنید و 10 دلار تخفیف بگیرید

ثبت نام کنید

ویزای کار انگلیس

اخذ ویزای کار انگلیس، یکی از روش‌های دریافت اقامت این کشور محسوب می‌شود. اخذ این ویزا اما شبیه به گذر از هفت‌خان رستم است و دشواری‌های بسیار زیادی برای متقاضی خواهد داشت. ویزای کار خود به ۳ دسته اصلی تقسیم بندی می‌شود:

ویزای Tier 1 یا نخبگان خارجی

ویزای Tier 1 انگلیس که نوعی ویزای کار بلندمدت محسوب می‌شود، خود با چهار دسته کارآفرین (Entrepreneur)، فارغ التحصیلان کارآفرین (Graduate Entrepreneur)، سرمایه‌گذار (Investor) و استعدادهای نخبه (Exceptional Talent) تقسیم بندی شده‌ است.

ویزای Tier 2 یا نیروی متخصص خارجی

ویزای Tier 2 انگلیس که به نوعی محبوب‌ترن نوع ویزای کاری انگلیس نیز محسوب می‌شود نوعی ویزای بلند مدت و دائمی این کشور است که ویژه مهارت‌های خاص طراحی شده‌است. این ویزا نیز خود به چهار دسته ویزای کار عمومی (General)، ویزای انتقال داخل شرکتی (Intra-company Transfer)، ویزای ورزشکاری(Sportsperson) و ویزای مبلغان دینی (Minister of Religion) تقسیم بندی شده است.

ویزای Tier 5 یا نیروی جوان خلاق، ورزشی و…

ویزای Tier 5 انگلیس آخرین قسم از انواع ۳ گانه ویزای کار انگلیس است. ویزای Tier 5 نوعی ویزای موقت کاری در انگلیس مخصوص جوانان خلاق در زمینه‌های ورزشی، خیریه‌ و…  محسوب می‌شود.

بر اساس آخرین آپدیت‌های وزارت کار انگلیس، در حال حاضر دریافت ویزای کار انگلستان بر اساس سیستم امتیازبندی (point based visas) ارزیابی می‌شود و افراد متقاضی می‌بایست امتیازهای ذیل را برای واجد شرایط شدن دارا باشند:

 • پیشنهاد شغلی یا (Job Offer):بالاترین امتیاز را در سیستم (point based visas) خواهد داشت و به تنهایی تا۳۰ امتیاز متقاضی را پوشش می‌دهد.
 • مدرک زبان انگلیسی (IELTS):دانش بالای زبانی انگلیسی یکی دیگر از وارد مهم در سیستم (point based visas) است. افراد بانمره IELTS بالا تا ۱۰ امتیاز کسب خواهند کرد.
 • درآمد:میزان حقوق دریافتی در قبال کار انجام شده در انگلیسنباید از ۲۰۸۰۰ پوند در سال کمتر باشد؛ هر چه میزان درآمد بیشتر باشد، امتیاز بیشتری (تا ۲۰ امتیاز) به متقاضی تخصیص داد خواهد شد.
 • تمکن مالی:فرد متقاضی ویزای کار در انگلیس باید تمکن مالی برای تامین هزینه‌های خود دریک دوره ۹۰ روزه را در قالب موجودی حساب بانکی ارائه دهد. این موجودی بانکی نباید از ۹۴۵ پوند کمتر باشد تا به اداره کار انگلیس ثابت شود وی توانایی تامین مخارج اصلی خود از قبیل خوراک، پوشاک و مسکن را طی یک دوره ۳ ماهه خواهد داشت.

البته در مواردی که کارفرمای انگلیسی تمامی هزینه‌های متقاضی را تقبل کرده باشد و این موضوع صراحتا در دعوتنامه  به شرط آنکه صراحتا در دعوتنامه شغلی ذکر شده باشد، نیازی به ارائه حساب بانکی نیست.

ویزای تحصیلی انگلیس

ویزای Tier 4 یا ویزای تحصیلی انگلیس روشی دیگر و شاید بهترین آن‌ها برای دریافت ویزای بریتانیا بوده که همان‌گونه که از نامش بر می‌آید هدف آن ادامه تحصیل در این کشور است. این ویزا دو زیرمجموعه را در برمی‌گیرد:

ویزای دانش آموزی: این نوع ویزای تحصیلی انگلیس مخصوص دانش‌آموزان ۴ تا ۱۷ ساله طراحی شده است و امکان تحصیل این رده سنی از مقطع پیش دبستانی تا دبیرستان را رفاهم می‌آورد.

ویزای دانشجویی: این نوع ویزا تحصیلی انگلیس مخصوص افراد بالای ۱۷ سال بوده و امکان تحصیلات دانشگاهی در دانشگاه‌ها و کالج‌های انگلیس را برای این رده سنی ممکن می‌سازد.

یکی از مزایای بسیار مهم ویزای تحصیلی انگلیس این است متقاضی می‌تواند پس از پایان دوران تحصیلی و اخذ مدرک دانشگاهی در مهلت قانونی ویزای تحصیلی خود برای ویزای کار در این کشور نیز اقدام کند. البته برای دریافت ویزای تحصیلی انگلیس ابتدا نیاز به دریافت پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه‌ها و یا موسسات آموزشی معتبر در این کشور است که خود تابع سیستم امتیازبندی ویزا (point based visas) است.

نوع دیگری از ویزای تحصیلی موسوم به ویزای تحصیلی کوتاه مدت یا Student Visitor وجود دارد که مخصوص دوره‌های کوتاه مدت کالج و یا یادگیری زبان انگلیسی است. اعتبار این ویزا حداکثر ۱۱ ماه است و فرد می‌بایست پیش از پایان اعتبار این نوع ویزا، خاک بریتانیا را ترک نماید.

ویزای خانوادگی انگلیس

آخرین قسم از انواع ویزای انگلیس، ویزای خانوادگی نام دارد. ویزای خانوادگی انگلیس برای افرادی مناسب خواهد بود که تابعیت کشورهای خارج از منطقه اقتصادی اروپا را دارند و می‌خواهند پس از ملحق شدن به خانواده و یا همسر خود، حداقل ۶ ماه در بریتانیا اقامت داشته باشند. البته تحت شرایطی خاص به این افراد اقامت دائم انگلیس نیز تعلق خواهد گرفت.

ویزای خانوادگی انگلیس انواع مختلفی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

 • افرادی که می خواهند به همسر و یا نامزد خود در انگلیس ملحق شوند (موسوم به ویزای ازدواج)
 • افرادی که می‌خواهند به والدین خود در انگلیس ملحق شوند
 • افرادی که می‌خواهند به فرزندان خود در انگلیس بپیوندند
 • یکی از افراد خانواده قصد حمایت و ساپورت شما را داشته باشد.

در مورد آخر این فرد خانواده می‌بایست شهروند بریتانیا و یا دارای اقامت دائم این کشور باشد.

درخواست ویزای خانوادگی انگلیس البته شرایطی دارد که در ذیل فهرست شده‌اند:

 • حداقل ۱۸ سال سن
 • اصالت رابطه خانوادگی قابل اثبات باشد. برای مثال ازدواج زوجین می‌بایست در کشور مبدا صورت گرفته باشد و نه در بریتانیا
 • اثبات این موضوع که پس از اخذ ویزای خانوادگی انگلیس با خانواده و یا همسرتان زندگی خواهید کرد
 • خانواده شما محلی مناسب برای زندگی در بریتانیا داشته باشند
 • هیچ گونه سابقه کیفری در داخل بریتانیا و یا خارج از آن نداشته باشید.

نظرات

محمدرضا

درود من ۱۹ سال دارم و معافی سربازی گرفتم دیپلم ریاضی دارم در ترکیه زندگی میکنم پناهنده نیستم و برنامه نویس کامپیوتر ، تخصصم وب هستش میخواستم ببینم امکانش هست که ویزای کاری انگلیس رو بگیرم از طریق نیلگام ؟؟ البته به شرط پرداخت هزینه ها بعد از اخذ ویزا چون چند مرتبه خاطره تلخی از کلاهبرداری دارم امیدوارم جسارت نشع اما مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسه ضمنلن توانایی تبدیل مدرک به لیسانس نرم افزار رو هم دارم رسمی و قانونی لطفاً اگر جایی برای من هست رو بهم نشون بدید

سلام متاسفانه ما خدماتی بابت ویزای کار انگلیس نداریم

علیرضا افشار

سلام خسته نباشد من داداشم لندن هستش میخواستم اقامت اونجا رو بگیرم چطور میتونم این کارو انجام بدم ممنون میشم کمکم کنید

ادمین

سلام دوست عزیز برای انگلیس به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم مهاجرتی از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری برای یونان و ترکیه اقدام خواهیم کرد.

محمدرضا خاتونی

سلام من ساکن ایران هستم ۱۷سالمه اگ غیر قانونی ب اینگیلس سفر کنم از طریق سرمایه گذاری میتونم اقامت بگیرم؟یا با دختری واس ازدواج از ایران برم؟

Admin

سلام وقت بخیر ،دوست عزیز کلیه خدمات ما قانونی می باشد در این باره اطلاعی دارم.

افشاری

سلام
راهی هست که بدون وثیقه برم انگلیس؟؟؟

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز در حالت عادی برای ویزای انگلیس وثیقه لازم نیست و در صورت داشتن شرایط میتوان اقدام کرد.

مهرشاد شمسي

من ٢٣ سالمه ، سربازی هم رفتم , فوق دیپلم رشته هوانوردی دارم ، ۴۰ ساعت هم پرواز دارم ، فوتبالو هو در حد حرفه ای بازی میکنم ، اقامت کشور انگستانو میتونم بگیرم یا نه ؟

سلام متاسفانه در زمینه اقامت انگلیس در حال حاضر خدماتی نداریم

شیما حبیبی

سلام ببخشید من میخوام یکماه برم لندن واس تفریح . گردش مالی سه ماهه لازمه؟ یعنی من ۳ ماه دیگه میتونم برم؟

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز بسته به شغل شما زمان نامه تمکن مالی متغیر است . کارشناسان ما با مشاوره رایگان در خدمت شما هستند. لطف بفرمایید با ۰۲۱۷۵۲۳۷ تماس حاصل فرمایید … سپاس از سوال شما

الهه پرنیان

سلام من۷ ۳سالمه و به اتفاق دختر۱۲ ساله که در مدرسه تیزهوشان تحصیل میکنه میخواستم اقدام کنم و همسرم که کارمند یه ایرلاین داخلی همراه ما نمیاد میتونید راهنمایی کنید

سلام لطفا سوالتون رو دقیق تر بپرسید و جزییات بیشتری از کار و سفرهای قبلیتون در اختیار ما بگزارید

Reza hatami

سلام وقت بخیر
از توضیحات بی نقص سایتتون لذت بردیم اما سوالی که برام پیش امده اینه که دوستم میگفت با ۱۵۰ ملیون اقامت دائم میدن منظورش متوجه نشدم!!!
اگر شما نگاه کنید من برای دوسال اینده دارم برنامه ریزی میکنم انصراف دانشگاه داده بودم که برم خدمت اما حالا از نو میخوام کاردانی رو تموم کنم ولی فقط به خاطر مهاجرت دائم به انگلستان رشته نرم افزار هستش پایان خدمت دارم
و هیچ سابقه مهاجرتی ندارم
یعنی از طریق ۱۵۰ ملیون سرمایه گذاری اینکار شدنی هست اقامت دائم؟؟
تنها به خاطر مهاجرت دارم ادمه تحصیل میدم و گر نه اینکارو نمیکنم اگه میشه من دانشگاه راه اوکی کنم تا فوق دیپلم رو بگیرم

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز در حال حاضر برای انگلیس به صورت توریستی و تحصیلی در خدمت شما هستیم میتوانید جهت مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید .

راضیه

سلام. خسته نباشید. جهت اخذ ویزا برای دوره های زبان انگلیسی آبا شرط سن مهم است و مدارک شغلی و مالی بالایی مورد نیاز میباشد؟ ممنون

سلام بله مدارک لازم هست و سن تا حدودی مهم هست ولی لازم هست اطلاعات بیشتری از خودتون به من بدید که بتونم راهنمایی کنم

راضیه

۳۲ سالمه و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی- مالی دارم. دو سند ملکی هم دارم و از لحاظ حساب مالی تا حدودی تامین هست. سابقه بیمه و سابقه کار هم دارم. حالا با وجود این شرایط مقدماتی امکان اقدام کردن جهت اخذ ویزا برای دوره های زبان وجود داره؟ مرسی

سلام احتمال اینکه بهتون ویزا بدن کمه پیشنهادم این هست که شرایطتون رو بهتر کنید و توریستی اقدام کنید برای انگلیس یا کانادا

Maryam

سلام وقت بخیر من دوتا فرزند دختر دارم ۹و۶ساله چطور میتونم برای مهاجرت به انکلیس اقدام کنم؟ ایا توریستی میتونم اقدام‌کنم و بعد درخواستوپناهندگی بدم لطفا راهنمایی کنید

ادمین

سلام دوست عزیز برای انگلیس به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم و کلیه خدمات ما قانونی می بشد به صورت یکطرفه اقدام نمی کنیم.

مهرداد ارمان پور

با سلام مجدد.
من ۶۳ سالمه و جهت گردشگری متقاضی سفر به انگلیسم سابقه چندین بار سفر به اروپا و چندین شنگن دارم و سابقه صد دهها سفر . تحتمال موافقت چقدره؟
متشکرم

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز سابقه سفر خوب شما بسیار کمک کننده هست و شانس ویزای شما را بالا میبرد . اما با توجه به سخت گیر بودن سفارت انگلیس بایستی مدارک شما با دقت بررسی گردد. لطف بفرمایید جهت مشاوره رایگان با ۰۲۱۷۵۲۳۷ و یا ۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰ تماس بگیرید و با کارشناسان بخش انگلیس صحبت بفرمایید . سپاس از توجه شما

رز رضایی

با سلام… خدمات اخذ ویزای توریستی انگلیس در تهران انجام نمیشه ؟! بنده پزشک هستم و مجردم و ۳۱ ساله . در مورد سوابق سفر ، یک ویزای شنگن دارم از بلژیک که تابستان گرفتم و ۴ سفر به ترکیه رفتم و دو سفر به باکو و دبی داشتم ، خواستم بدونم انگلیس به من ویزای توریستی میده و احتمالش چقدره ؟ شرایط عمومی از نظر سند ملکی ، موجودی حساب ، پروانه کار ، کارت نظام پزشکی و … را هم دارم . و سؤال نهایی اینکه ممکنه در درخواست اول ، انگلیس به کسی ویزای مالتیپل ۶ ماهه بده ؟ با سپاس

سلام
احتمال ویزا دادن در تهران کمتر از ترکیه خست،انگلیس ویزای ۶ ماهه معمولا میده
بهتر هست که یک سفر اروپای دیگه داشته باشید
احتمال ریجکتیتون بسیار بالا هست

رز رضایی

با سپاس از پاسخ فوریتون… اگر بجای شنگن مثلا ویزای کانادا بگیرم باز هم میگین که سفر اروپای مجدد داشته باشم ؟

خیر چون ویزای کانادا بقدر کافی معتبر هست

شایان خوش آئین

سلام. بنده پارسال ویزای توریستی انگلیس گرفتم که ۶ ماهه و مولتی پل بود. از تهران اقدام کردم و فرم هم به طور کامل خودم پر کردم، فقط گرفتن وقت رو همین آژانس برام انجام داد. قبلش ویزای شنگن نداشتم ولی ویزای ترانزیت شنگن داشتم، همچنین ویزای مکزیک هم داشتم. البته من دعوت نامه هم داشتم. من فکر می کنم با شرایط شما اگر قانع بشن که قصد موندن ندارید بهتون ویزا بدند

بله اگر ویزاهای قبلی داشته باشند کار به مراتب آسون تر خواهد بود

فریدون یاحقی

با سلام، با توجه به اینکه همسر و فرزندم در انگلیس زندگی میکنند و بریتیش هستند و من دو بار اقدام کردم و ریجکت شدم راهی هست برای رفتن به انگلیس

سلام پروندتون باید بررسی بشه

باران عباسي

سلام خسته نباشید
١٨ سالم است
مدرک معماری بین المللی دارم
زبان تا حدودی بلدم
از طریق خرید خانه میتونم اقدام کنم ؟
مشکل مالی تا حدودی نداریم
و اینکه اگر بخوام برای یک رشته دیگه اونجا تحصیل کنم میتونم ؟!

سلام اگر مدرک زبان دارید دانشجویی اقدام کنید خیلی راحت تر هستید

مجید

سلام.
بنده ۴۰سال دارم و میخواستم همراه همسرم و پسر ۹ساله ام ویزای توریستی انگلیس بگیریم. سند ملکی با مبلغ بالا و تمکن مالی بانکی دارم. خودم ۱۰سال پیش یک شینگن المان داشتم و طی این چند سال با خانواده به کشورهای اطراف سفر داشتیم. سابقه بیمه و گواهی اشتغال به کار هم دارم.
ایا میتونم ویزا بگیرم همراه خانواده؟

سلام مدارکتون کاملا خوب هست ولی سابقه سفرتون خوب نیست بهتر هست که دو سفذ دیگه به اروپا داشته باشید

علي

باسلام
با ۴ تا ویزای شینگن و ویزای معتبر کانادا و شغل رسمی و سند ملکی و موجودی حساب ۵۰ میلیون بدون دعوتنامه چقدر احتمال دریافت ویزای توریستی برای بنده و خانمم که همین شرایط رو دارند هست؟ ضمنا اگر فقط بنده بخواهم برای حضور در کنفرانس علمی با دعوتنامه اقدام کنم چقدر احتمال دریافت ویزا دارم؟ باتشکر

شرایط خیلی خوبی دارید در هر دو مورد که سوال فرمودین
فقط در ویزای انگلیس دقت زیادی رو برای اقدام میطلبه

رحمان

سلام
من ۳۳ سالمه مهندس برق هستم
مدارک مالی کارت نظام مهندسی و سند ملکی دارم
در دو سال اخیر سه تا ویزای شینگن از فرانسه داشتم
و یک ریجکتی از کانادا (یکی از شینگن ها بعد از ریجکتی از کانادا بوده)
به نظرتون این سری می‌توانم ویزای انگلستان بگیرم

سلام بله به احتمال زیاد بهتون میدن ولی ترجیح میدیم اول براتون کانادا رو مجدد اقدام کنیم

آرن

من ۲۰ ساله دارای مدرک پیش دانشگاهی ام میخواهم از طریق ازدواج در انگلیس تابعیت بگیرم در ضمن بیکارم وملک و املاکی هم ندارم و اگر شما بخوایین کارای ویزا رو انجام بدین چقد هزینه ش میشه و اگه خودم انجام بدم چقد هزینه ش میشه لطفا پاسخ بدید با تشکر

هزینه ها رو در همین صفحه میتونید مطالعه فرمایید

احمدرضا

سلام. در حال حاضر برای تمکن مالی و گردش حساب همه بانک ها مورد تایید سفارت انگلستان هستن؟

بله هم بانک های دولتی و خصوصی

آسیه اکبر

به لحاظ مشکلات که در افغانستان داریم۔یعنی در یک فامیل پنج خواهر و مادرم هستیم بدون مرد زندگی میکنیم۔به مشکلات ناامنی زیاد مواجه هستیم۔و امکانات زندگی در این جا بری ما یچ نیست۔۔۔۔۔۔۔۔

سلام برای اقدام ویزاهای خاص مثل کانادا و انگلیس از هرکجا که بخواهید اقدام کنید نیازمند یکسری مدارک مالی و کاری هست و اینکه قبلا چه سابقه سفری داشتین

رزا

سلام، من ویزای ۵ ساله کانادا دارم و یه بار هم به کانادا سفر داشتم، شاغل هستم و خواهرم شهروند و مقیم انگلستان هست، دارای دو سند ملکی و تمکن مالی هستم. اما متاسفانه دو بار (یک بار از ایران اقدام کردم، یک بار از کانادا) که اقدام به اخذ ویزا توریستی انگلیس کردم ریجکت شدم
ناگفته نماند که زمانی اقدام کردم که پدر مادرم هم اقدام کرده بودند
با این شرایط احتمال گرفتن ویزا توریستی یا دوره‌های کوتاه مدت زبان انگلیسی برای من وجود دارد؟!
متشکرم

سلام
دوره زبان که از نظر ما منطقی نداره که ببه شما ویزا بدن توصیمون این هست که ابتدا براتون ویزای استرالیا رو بگیریم و بعد انگلیس رو اقدام کنیم ضمن اینکه حتما باید دلیل ریجکتیتون رو دقیق بررسی کنیم

رزا

چرا گفتید استرالیا، با ویزا شینگن حل نمیشه؟؟

حل ممکنه بشه ولی شانستون اینطوری خیلی بالا تر میره

آتوسا

من ۲۳ سالمه و خواهرم ۲۱ سالشه.
خاله ی پدرم سال هاست در انگلیس زندگی میکنه. اگه ایشون واسه من و خواهرم دعوتنامه بفرستن چه قدر احتمال ریجکتی هست؟ به ما ویزای مثلا یک هفته ای میدن یا مالتی ۶ ماهه؟
من و خواهرم هردو دانشجوییم و یک سند ملکی به صورت مشترکی داریم.
خاله پدرم مریض هستن و نیاز به مراقبت دارن، یک دختر هم دارن که جدا از ایشون زندگی میکنن.

سلام قبلا به کجاها سفر داشتین در ۵ سال اخیر

آتوسا

آفریقا جنوبی، اندونزی، قبرس آسیایی، دبی.
متاسفانه چندماه پیش درخواست شینگن ما ریجکت شد

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای انگلیس ،ویزایی که ما برای شما اقدام می کنیم در ابتد شش ماهه است که سینگل و یا مولتی بودن آن را آفیسر سفارت مشخص می کند و با توجه به شرایطی که بیان فرمودید ما می توانیم درخواست ویزا(در واقع گرفتن وقت سفارت)براتون اقدام کنیم منتهی در نهایت پاسخ ویزای شما به نظر آفیسر سفارت و مدارک شما بستگی دارد.

نجمه

سلام،من یک خانم ٣۴ ساله هستم،مجرد،پزشک، عمومی،شاغل با بیمه،دارای سند ملکی .٢ بار شینگن داشتم یکی از اتریش در سال ٩۴ و سینگل و یک ویزای مولتی ٣ ماهه از هلند.تا حالا ریجکتی نداشتم.به بلغارستان هم سفر داشتم. حساب بانکی حدود ١٠٠ میلیون.
احتمال ویزای توریستی انگلیس برای من چقدر هست و چه کار دیگری برای افزایش صدور ویزا لازم دارم؟

سلام شما شرایط خوبی دارید در نگاه اول
به دو روش میتونید اقدام کنید اول اینکه ما وقت سفارت رو بگیریم و فرم رو پر کنیم و تشریف ببرید انگشت نگاری که در این حالت شانس ویزاتون ۶۰% و حالت دیگه اینکه ویزای تضمینی (تضمین عودت وجه در صورت ریجکتی)براتون اقدام کنیم که فرق این حالت با حالت اول این هست که ما از ۰ تا ۱۰۰ حساب بانکی شما و مدازک کاریتون که مهمترین موارد هست چک میکنیم

مصطفی

درود بر شما، من ۳۵ سالمه و متاهل و دارای دو فرزند، مهندس مکانیکم و حدود هفت سال سابقه کار دارم، ۴سال پیش یه سفر به آلمان داشتم و تو یکسال و نیم گذشته ۶ سفر به چین داشتم، تمکن مالی حدود ۶۰میلیون تومان و یه زمین که سند نداره ولی بصورت وکالتنامه ای محضری توی شیراز هست بنامم دارم، شرایط منو واسه اخذ ویزای توریستی انگلیس چطور ارزیابی میکنین؟
ممنون از شما

سلام متاسفانه شرایط خوبی در حال حاضر ندارید و بهتر هست که یک سفر اروپا دیگه داشته باشید

مصطفی

ممنون
پیشنهادتون چیه؟ با این شرایط ابتدا واسه کدوم کشور میتونم اقدام کنم؟

بهتر هست اول براتون از یکی از کشورهای اروپایی ویزا بگیریم

مصطفی

اوکی، شما کدوم کشور رو پیشنهاد میکنین؟ و شرایطش چیه؟
با تشکر

بستگی به شرایط زمان اقدام داره و شرایط و قیمت رو میتونید در این لینک ببینید

ویزای شنگن

tk

سلام چند تا سوال درباره ویزا تحصیلی انگلیس داشتم .
۱- آیا باید ثابت کنیم که بعد تحصیل به کشور خودمون برمیگردیم؟
۲- اگر من از یکی از کالج های انگلیس پذیرش داشته باشم برای دوره ۱ ساله شانس صدور ویزای تحصیلی پایین تر میاد نسبت به داشتن پذیرش از دانشگاه انگلیس برای مقطع ارشد؟

خیلی ممنون

سلام، بله. شما برای هر کشوری که قصد اقدام دانشجویی دارید باید اثبات کنید که بعد از تحصیل قصد برگشت دارید و دلایل قوی و کافی رو برای اقناع آفیسر پرونده بیارید. در مورد انگلستان هم این مسئله وجود داره. همینطور اینکه شانس شما برای اخذ ویزا در دانشگاه از کالج بالاتر هست و با توجه به شرایط فعلی سفارت ما پیشنهاد می کنیم برای دانشگاه اقدام کنید

حسن جوانی

سلام من ۵۲ سالمه و در تهران مغازه دارم و جواز کسب و سند ملکی و حساب بانکی دارم در پاسپورتم ۴ویزای اروپا که ۳تا مولتی یک و دوساله هست دارم .خواستم بدونم درخواست توریستی بدم بهتره؟ بعد اگر انکارا رو معرفی کنم جهت دریافت ویزا به نظرتون بهتره؟

سلام به احتمال زیاد ویزا میشید فقط باید مدارک درست چیده بشه سفارت انگلیس روی حساب بانکی خیلی حساس هست و ما هم اگر قرار باشه برای شما اقدام کنیم ترجیحمون این هست که از ترکیه اقدام کنیم

نیما دهقانی

سلام ، من ۱۶ سالمه ، در مقطع تحصیلی دهم درس میخونم و رشتمم تجربی هست، میخواستم بدونم شرایط گرفتن ویزای دانش آموزی چیه

با سلام، شما می توانید برای مدارس شبانه روزی یا روزانه انگلستان اقدام نمایید و پس از اخذ پذیرش و پرداخت مبلغ شهریه یک سال برای ویزا اقدام کنید. برای کسب اطلاع در مورد نحوه اجرا و هزینه های مدرسه با مشاوران ما در تماس باشید.

مهدی حبیب پور

سلام من مدارک سفارت را ندارم یعنی نمیتونم فراهم کنم شما میتوانید برای من مدارک فراهم کنید؟

ادمین

سلام ما مدارک تهیه نمی کنیم ،خدمات ما شامل تنظیم و تکمیل مدارک و فرم ها و واریزی سفارت و گرفتن وقت سفارت می باشد.

سامرند

با سلام ببخشید پرونده های تهران رو در امارات بررسی می کنن؟ منظورم این است که کاور لترم رو خطاب به آفیسر امارات بنویسم؟ و اینکه شما ترکیه رو ترجیح می دین برای اقدام میشه بفرمایید از چه نظر؟ از نظر زمان یا چیز دیگه؟

ادمین

سلام.بله در امارات بررسی می کنند ،کاور لتر مهم نیست حتما به آفیسر امارات باشد خطاب به uk embassy بنویسید.ترکیه از این نظر که نیاز به ویزا ندارد و بدون پرداخت پول به سفارت شما برگه عبور دریافت می کنید از نظر جواب دهی تفاوتی ندارد.

سامرند

The Visa Officer
British Deputy High Commission
(Abu Dhabi/Emirates)
RE: Letter for Visa Application (Visitor Visa)
اینجوری نوشتم خوبه؟

ادمین

بله خوب است میتوانید برای اطلاعات دقیق تر و راهنمایی بیشتر نیز با دفتر تماس بگیرید.

سامرند

سلام در کاورلتر لازمه در مورد ریجکتی اول توضیحاتی رو بگم یا نیازی نیست؟

ادمین

سلام داخل فرم ای که پر می کنید نیز در این مورد توضیح می دهید.اگر فکر می کنید اطلاعاتی که داخل فرمتون پر می کنید زیاد است و جا نمی شود میتوانید در کاورلتر توضیح دهید.

نوشین

با سلام و روز بخیر
من ۳۳ سالم هست و مجرد ، شاغل و با سابقه بیمه ۱۰ ساله ، سند ملک ندارم و حساب بانکی حدودا ۷۰ میلیون تومن ولی با گردش خیلی بالا
شنگن زیاد داشتم و ۴ تا اخریش مولتی های یک ساله بوده و یه ویزای ۵ ساله کانادا هم دارم
درصد ویزای انگلیس برای من چقدر هست و آیا میتونم اولین ویزای انگلیس رو ۱ ساله یا ۲ ساله درخواست بدم؟ در ضمن از کجا بهتره اقدام کنم ، برای ماه جولای ۲۰۱۹ هم میخوام انگلیس برم
ممنونم

ادمین

سلام،اولین درخواست ویزای انگلیس ویزای شش ماهه هست و قانونا برای بار اول نمی توان ویزای بلند مدت درخواست داد.در مورد شانس ویزا در صورت شفاف بودن حساب های مالی شما حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد هست

مسعود چپري ها

سلام من ٣٢ سالم هست و ١٠ روز هست ازدواج کردم و قبل از ازدواج خودم یک سفر شینگن مجارستان دارم و ویزای مولتی مجارستان رو هم دارم ولی همسرم ندارن سند ملکی هم به صورت سه دانگ دارم و گردش حساب و تمکن هم دارم خواستم ببینم شرایط برای اخذ ویزا انگلستان رو هر دو نفرمون داریم.
با تشکر

ادمین

سلام از نظر سابقه سفر خودتون مشکلی ندارید منتهی همسرتون هم بهتر است سابقه سفرشون ارتقا بدهند سپس اقدام کنید،به صورت نرمال که در واقع همان گرفتن وقت سفارت است اقدام می کنیم و تضمینی که از جمله شرایط اخذ ویزای تضمینی دارا بودن حداقل دو شنگن ،گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد.می توانید جهت مشاوره نیز با دفتر تماس بگیرید.

حمید رضا

با سلام
دائی خانم من در انگلیس اقامت داره
می خواهد دعوت نامه برای خانم من و دو دخترم بفرسه برای مدت ۲۰ روز در تیر ماه
۱- کی باید اقدام کنیم
۲- هزینه اش چقدر
۳- آیا ویزا بهشون میدهند یا نه

ادمین

سلام زمانی که قصد دارید سفر کنید از سه ماه قبلش باید اقدام فرمایید.هزینه هر فرد ۲۵۰دلار و پاسخ ویزا بستگی به نظر آفیسر سفارت و مدارک شما دارد.

رزا

سلام
میبخشید پس چرا توی تعرفه‌ها هزینه رو ۱۲۰۰ پوند اعلام کردید. در صورتیکه به این دوست عزیز پاسخ دادید ۲۵۰ دلار

ادمین

سلام هزینه وقت سفارت انگلیس ۲۵۰دلار می باشد که شامل واریزی سفارت ،تکمیل و تنظیم فرم ها و مدارک و گرفتن وقت می باشد.

امید

سلام سفارت انگلیس در ترکیه بعد از چند روز جواب مثبت یا منفی ایمیل می‌کند

ادمین

سلام،معمولا حدود دو هفته می باشد.

زهرا

سلام وقتتون بخیر من ۲۰ سالمه و‌ دیپلم تجربی دارم ولی مدرک پیش دانشگاهی ندارم میخوام از طریق ویزای ازدواج برم انگلیس میخواستم ازتون بپرسم اگر بخوام اونجا درس بخونم حتما مدرک پیش دانشگاهی نیازه یا تو این مدتی ک ایرانم اقدام کنم بگیرمش بهتره یا اگر نباشه هم مشکلی برام پیش نمیاره ممنون میشم جوابم رو بدید

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز در حال حاضر برای انگلیس به صورت توریستی و تحصیلی(مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد) در خدمت شما هستیم.

مهدی

سلام من فوق دیپلم حسابداری دارم ودر یکی از ادارات زیر مجموعه وزارت راه و شهر سازی نزدیک به بیست سال مشغول به کار خدماتی و نظافت هستم و در مورد کارهای خدماتی کاملا خبره هستم ودر ضمن فرزندی دارم که متاسفانه به بیماری دیابت نوع یک مبتلا است ضمنا خودم در مورد پخت و پز غذاهای اصیل کاملا مهارت دارم آیا با این وضعیت که دارم امکان گرفتن ویزا برای انگلیس هست

ادمین

سلام برای اخذ ویزای توریستی انگلیس شما علاوه بر گواهی شغلی مناسب نیازمند سابقه سفر خوب مانند سفر به حوزه شنگن و یا داشتن ویزاهای معتبر همچون ژاپن و یا دارا بودن دعوت نامه و گواهی مالی مناسب می باشید.اطلاعاتی که شما فرمودید در مورد شغلتون فقط بود اگر سابقه سفر و تمکن مالی مکفی نیز داشته باشید می توانید اقدام فرمایید مشکلی وجود ندارد.

سیروس

سلام
تو وبسایت VFS انگستان ، پس از انتخاب کشور ایران، متأسفانه در باکس مربوط به شهر اپلای ویزا، گزینه تهران را به ما نمی دهد و بهمین علت ادامه روند کار متوقف می شود. لطفا راهنمایی نمایید. سپاس

ادمین

سلام،اگر مایل هستید لینک و پسورد اکانتتون به کارشناسان ما بدهید پس از بررسی اکانت شما در صورت صحیح بودن خدمات وقت و واریزی سفارت انجام می دهند .در خدمت شما هستیم.

پریزاد پروازی

سلام
خانمی ۵۰ ساله و مجرد هستم
نویسنده و کارگردان
برای اقامت در انگلستان چه ویزایی باید درخواست کنم؟
و چقدر هزینه خواهد داشت؟
ممنون از راهنماییتون 😊 🙏

ادمین

سلام ما برای انگلیس به صورت توریستی و تحصیلی در حال حاضر خدمات داریم دوست محترم.

سیروس خواجه علی

با سلام
شما در توضیحات نحوه اخذ ویزای انگلیس نوشتید انگشت نگاری فقط در دوبی، ابوظبی، استانبول، آنکارا انجام میشود. مگر شرکت VFS در تهران، تحویل مدارک و انگشت نگاری را انجام نمی دهد؟

ادمین

سلام ،شما توضیحات مربوط به ویزای تضمینی انگلیس را مطالعه فرمودید که ما برای اخذ ویزای تضمینی انگلیس از دبی،ابوظبی،استانبول،آنکارا اقدام می کنیم منتهی برای ثیت نام و گرفتن وقت سفارت به صورت نرمال اگر در قسمت مربوط به وقت سفارت انگلیس بر روی سایت مراجعه کنید انگشت نگاری و تحویل مدارک در تهران را نیز مشاهده می فرماییدو ما انجام می دهیم.

حمیدرضا ع

من ۳۰ سالمه و به همراه همسرم دو ویزای شنگن از فرانسه برای سال ۲۰۱۸و۲۰۱۹ داریم.
سفرای کشورهای همسایه آسیای شرقی هم که هست
سند ملکی هم داریم و ۳۰۰ میلیون تمکن
آیا شرایط ویزا توریستی ما داریم؟

ادمین

سلام برای اخذ ویزای توریستی انگلیس عواملی همچون سابقه سفر خوب و شرایط مالی و شغلی مناسب متاثر می باشد شما دارای سابقه سفر خوبی هستید و این نکته مثبتی نیز می باشد که اخیرا آن ها را نیز اخذ نمودید می توانید اقدام کنید دارای شرایط هستید منتهی بهتر است که مدارک شما نیز توسط کارشناس بررسی شود لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند .در خدمت شما هستیم.

عرشیا مومنی

سلام
من ۱۶ سالم هست و میخوام ویزای تحصیلی انگلیس رو بگیرم ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم یا چه مدارکی نیاز
پاسخگو باشید ممنون میشم

ادمین

سلام با نوجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی ،عواملی که متاثر هستند در اخذ ویزا در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند ، که تمکن مالی والدین مهمترین عامل در پذیرش و یا رد درخواست خواهد بود،می توانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس بگیرید و با کارشناس بخش تحصیلی ما صحبت کنید.در خدمت شما هستیم

محمدرضا

سلام
سال ٩٢ تعداد ٢ سفر به اروپا (اسپانیا و فرانسه) داشته، سال ٩٣ ویزای توریستی انگلستان رو گرفتم، اما سفر نکردم ولی همان سال ویزای استرالیا گرفتم و به استرالیا سفر کردم. فروردین و آبان ٩٧ دومرتبه از سفارت انگلستان که در تهران مراجعه کرده بودم ریجکت شدم، البته اون زمان وضعیت مالی مناسبی نداشتم و با دعوت نامه قوی ولی ریجکت شدم. سال ٩٨ به مدت ۴ روز به ایتالیا سفر کردم. آیا الان با تمکن مالی حدود ٢٠٠ میلیون تومان، درآمد ماهیانه ٧ میلیون تومان، شاغل در ٢ شرکت، به همراه ارائه بیمه و همچنین گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه و ارائه دعوتنامه قوی از طرف عمه ام، می تونم مجدداً اقدام کنم برای ویزای توریستی انگلستان؟
تمایل به دریافت ویزای توریستی کانادا را هم دارم ولی دعوتنامه ای ندارم. آیا می توانم برای کانادا اقدام کنم با این شرایط؟

ادمین

سلام با توجه به شرایطی که بیان نمودید دارای سابقه سفر خوب و شرایط خوبی می باشد وجود دعوت نامه شانس ویزا افزایش می دهد ولی الزامی نیست از جمله شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا،عواملی که در اخذ ویزا متاثر هستند سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و دارای شرایط هستید و می توانید اقدام کنید در رابطه با انگلیس نیز علت ریجکتیتون چی بوده؟آن مشکل اگر رفع شده باشد با شرایطی که ذکر نمودید می توانید برای انگلیس نیز اقدام کنید جهت بررسی مدارک بهتر که با دفتر تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید د خدمت شما هستیم.

محمدرضا

مرسی از پاسخدهی.
علت ریجکتی از سفارت انگلستان بدلیل نامساعد بودن شرایط مالی در آن زمان و نداشتن تمکن مالی کافی بوده است. آیا به نظر شما الان با گذشت ۶ماه از ریجکت شدن، رفع ریجکتی شده؟

ادمین

خواهش می کنم ،در صورتی که موضوع تمکن مالی و گردش حسابتون را رفع کردید ،سابقه سفر خوبی دارید می توانید اقدام کنید ولی باز بهتر که مدارکتون توسط کارشناسان ما نیز جهت راهنمایی بیشتر بررسی شود.

مهرداد

سلام وقتتون بخیر.
بنده تا بحال به کشورهای صربستان – قبرس – اندونزی – سریلانکا – ارمنستان – ویتنام – گرجستان – مالزی – تایلند – آذربایجان – امارات – عربستان – ترکیه – سفر کردم و دارای ملکی به ارزش ۵۰۰ میلیون و حساب بانکی ۱۰۰ میلیون و دارای جواز کسب هستم و مجرد . آیا شرایط دریافت ویزا انگلستان رو بصورت توریستی دارم؟؟؟؟

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای انگلیس،از جمله شرایط اخذ ویزا می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و یا دارا بودن ویزا های معتبر همچون کره ،ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب اشاره کرد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید از آنجا که مجرد هستید سختگیری بیشتری می شود از لحاظ گواهی شغلی و مالی مشکلی ندارید منتهی برای این که شانس ویزا شدنتون بیشتر باشد پیشنهاد ما این است که سابقه سفرتون ارتقا دهید سپس برای انگلیس اقدام کنید می توانید جهت مشاوره نیز با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما هم مدارکتون بررسی کنند راهنماییتون کنند درخدمت شما هستیم.

آرمین

سلام،

در خصوص وقتی که برای vfs انگلیس در تهران میگیرید، معمولا این وقت برای چه مدت بعد از زمان درخواست داده می‌شود بنا بر تجربه شما؟ با تشکر

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای انگلیس،در ابتدا ا الی ۳ روز کاری طول می کشد فرم شما تکمیل شود سپس به مرحله تاییدیه فرم توسط شما صورت می گیرد بعد از آن ۲ الی ۳ هفته آینده شما وراد دفتر انگشت نگاری می شوید .

محمد

سلام من ۱۸ سالمه تمکن مالی خوب دارم ولی سابقه سفر ندارم آیا امکان دریافت ویزای دوره زبان برای من وجود داره؟

ادمین

سلام شما ابتدا باید برای پذیرش تحصیلی در واقع اقدام فرمایید سپس ویزا ،از جمله شرایط پذیرش تحصیلی دارا بودن معدل حداقل ۱۴ ،دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است که شرایط با توجه به رشته و دانشگاه و شهر مورد نظر متفاوت است می توانید جهت بررسی مدارک و مشاوره تحصیلی با مشاوران تحصیلی ما در تماس باشید تا راهنمایی لازم خدمتتون ارایه دهند در خدمت شما هستیم.

مهسا

سلام من درخواست ویزا برای ملاقات یکی از اعضای خانواده دادم (دایی) و فرم رو خودم پر کردم و به اشتباه گزینه EEA National رو انتخاب کردم بجای British Citizen و درخواستم ریجکت شد و الان ۲۸ روز مهلت دارم مجدد اصلاح کنم اظلاعات داده شده رو. شما میتونید این مورد رو برای من اصلاح کنید و ویزا بگیرید؟ ممنون

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای انگلیس،اصولا روال سفارت بدین شکل نیست که به شما ۲۸ روز فرصت بدهد و بگوید مدارکتونو آپدیت کنید سپس برای اخذ ویزا اقدام کنید .لطفا ایمیلی که براتون ارسال شده و برای همکاران بخش انگلیس ارسال کنید تا راهنمایی لازم خدمتتون اعلام کنند لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید .سپاس

ادیب پور

سلام
بنده میخواستم برای ویزای توریستی انگلیس اقدام کنم میخواستم ببینیم ایا با شرایطی که دارم امکان پذیر هست یا خیر سفر به اروپا پارسال یه سفر دارم امسال یه ریجکتی هم دارم از اسپانیا تمکن بانکی ۵٠٠ میلیون سند ملکی مناسب و شغلم مهندس عمران و مشغول ساخت و ساز الان هم پروژه فعال دارم میخواستم ببینیم شدنی هست یا چطور میشه اقدام کرد

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی انگلیس،از جمله شرایط اخذ ویزا میتوان به مجرد یا متاهل بودن،سابقه سفر پیشین منظور سفر به حوزه شنگن و یا دارا بودن ویزاهای معتبر و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد که اگر دعوت نامه نیز داشته باشید شانس اخذ ویزای شما افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید علت ریجکتی ویزاتون چی بوده ؟و از آنجایی که به مجردها سختگیری بیشتری می شود هر چقدر سابقه سفرتون قوی تر باشد شانس ویزا شدنتون بیشتر است لطف بفرمایید جهت بررسی مدارک و شرایطتتون با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید .سپاس

مهرداد

سلام برای دریافت ویزای توریستی انگلیس اگر از تهران اقدام کنیم ایا انگشت نگاری را میتوان در تهران انجام داد تا اصلا نیازی به رفتن به کشورهای همسایه نباشد؟
و سوال دوم اینکه اگریک ریجکتی یک سال قبل از حوزه شینگن بعلت کمبود مدارک ! داشته باشیم با توجه به اینکه انگلیس جزو این حوزه نیست ایا نیازی به ثبت و اطلاع در درخواست ویزا هست ؟ضمنا من یک ویزای شینگن از دو سال قبل و یک ویزای ژاپن از امسال رو دارم .
وسوال اخر اینکه حداقل تمکن مالی چقدر باید باشد و اگر تمکن بالا باشد ایا مقدار پرینت بانکی مهم است ؟
جهت اطلاع جنابعالی من پزشک هستم . تشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای انگلیس،در رابطه با سول اولتون بله اگر جهت گرفتن اخذ ویزا از تهران اقدام کنید نیازی به رفتن به کشور همسایه نیست و در رابطه با سوال دومتون بله باید مورد ریجکتیتون در هنگام پر کردن فرم ذکر شود و در کل تمامی سوابق سفرتون و ویزاهایی که داشتید نیز در فرم ذکر می شود و در مورد سوال آخر حداقل تمکن مالی ۸۰ الی ۱۰۰ میلیون باشد و مبلغ باید در حسابتون دارای گردش باشد.می توانید جهت بررسی مدارک و شرایط لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت کنید.

مهرداد

ممنون بخاطر جواب شما ! فقط یادم رفت بپرسم درصد موفقیت من چطور است ؟ باز هم ممنون

ادمین

خواهش می کنم در خدمت شما هستیم،از چمله شرایط اخذ ویزای انگلیس،سابقه سفر پیشین به خصوص سفر به کشورهای حوزه شنگن،گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد که با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای سابقه سفر خوبی هستید و می توانید اقدام کنید منتهی در مورد درصد موفقیت، پاسخ ویزا به مدارک و در نهایت به آفیسر سفارت بستگی دارد ولی ما مدارک شما را با درصد بالای موفقیت ارسال می کنیم.

جواد

سلام و خسته نباشید
میخواستم بدانم بنظر شما یک تمکن مالی سیصد میلیونی به همراه یک پرینت شش ماهه
زیر ۱۰ میلیون که مرتب در حال کار است و سود تمکن به ان واریز میشود برای ارایه به سفارت کافی هست ؟ ضمنا در مورد بقیه مدارک مشکلی نیست و سابقه سفر ما هم خوب است و مبلغ ذکر شده برای دو نفر یعنی من و همسرم میباشد. بسیار سپاسگزارم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای انگلیس،از جمله شرایط اخذ ویزای انگلیس،سابقه سفر پیشین به خصوص سفر به کشورهای حوزه شنگن،گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد که با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید در مورد گواهی مالی که میخواهید ارایه دهید باید حتما حساب جاری باشد اگر بدین صورت است بله کافی است می توانید اقدام کنید لطف فرمایید برای بررسی مدارکتون با دفتر تماس بگیرید .با سپاس

مرتضی قبادی

با سلام
من ساکن انگلیس هستم و دارای پاسپورت انگلیس هستم میخوام برای مادر وخواهرم دعوتنامه بفرستم برای دیدن ایا شما این کار را می میتونید انجام بدید اگر جواب مثبته هزینه اش چقدر. میشه ممنون میشم اگه با ایمیل جواب بدید

ادمین

سلام وقت بخیر ،بله خدمات داریم و وجود دعوت نامه شانس اخذ ویزا برای خانواده شما افزایش می دهید و در صورت داشتن دعوتنامه معتبر از انگلیس مدارک زیر نیز باید در پرونده وجود داشته باشد:

اصل و کپی دعوتنامه
مدارک هویتی شخص دعوت کننده
مدارک پرداخت مالیاتی و قبوض شخص دعوت کننده در انگلیس
آخرین فیش حقوقی فرد دعوت کننده
هزینه هر فرد ۲۵۰دلار

سامرند

سلام شما در زمینه تور انگلیس هم خدمات دارید؟
و اگه دارین شرایطش چطوره؟

ادمین

سلام بله یکی دیگر از خدمات مجموعه ما خدمات وقت سفارت و اخذ ویزای انگلیس نیز می باشد که از جمله شرایط اخذ ویزا دارا بودن سابقه سفر پیشین مناسب ترجیحا وجود ویزای شنگن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و همچنین در صورت وجود دعوت نامه ،شانس اخذ ویزا شما افزایش پیدا می کند .می توانید جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید.با سپاس

سعید

سلام
بنده قصد گرفتن دعوتنامه عمم دارم و خودمم دوتا ویزای شینگن یکماهه در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ دارم .
خواستم بدونم برای گرفتن ویزای انگلستان در چه وضعیتی هستم ؟

ادمین

سلام وقت بخیر با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای انگلیس به صورت توریستی از جمله شرایط اخذ ویزا میتوان به سابقه سفر پیشین خصوصا دارا بودن ویزای شنگن و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد که با توجه به شرایطی که ذکر کردید دارای سابقه سفر مناسبی می باشید و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد دارای شرایط خوبی هستید میتوانید جهت مشاوره و بررسی مدارکتون لطف فرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناس مربوطه صحبت فرمایید.با سپاس

مهرداد بردبار

سلام وقت بخیر
من دو هفته قبل رفتم انکارا مصاحبه و انگشت نگاری برای توریستی انگلیس سه روز پیش از استانبول ایمیل اومد که مدارک بررسی شد و به شرکت TLS انکارا ارسال شده و فرداش هم از تیزال اس ایمیل اومد که مدارک رسبده و اماده پیکاپ هست ولی اشاره ای به رد یا قبول ویزا نشده،ایا مستقیم نمیبایست به ریجکت ویزا اشاره کنن؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما درمورد ویزای انگلیس ،پاسپورت الان دست خودتون هست ؟اگر پاسپورت دست خودتون می باشد قاعدتا جواب ویزاتون مثبت است که باید پروسه پیکاپ انجام دهید .منتهی اگر پاسپورت دست سفارت است قبولی و رد ویزاتون مشخص نیست بهتر که ایمیل ارسالی سفارت برای کارشناس بخش فروش انگلیس ما ارسال کنید تا راهنمایی لازم خدمتتون اعلام کنند.با سپاس

مهدی پور

با سلام ضمن عرض خسته نباشید : بنده مهندس کامپیوتر می باشم و دارای درامد ارزی تقریبا بالایی هستم و قصد خرید خانه و اقامت یا ویزای رفت و امد دارم ، اما تا به حال سفر خارج از کشور نداشتم ، در این صورت امکان قبول شدن درخواستم چقدر می باشد با تشکر.

ادمین

سلام با توجه به سوال شمادر مورد اخذ ویزای انگلیس به صورت توریستی،از جمله شرایط اخذ ویزا میتوان به مجرد یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین حدالممکن دارا بودن ویزای شنگن و گواهی شغلی ومالی متناسب میتوان نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس اخذ ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید بدون هیچ سابقه سفری احتمال اپلای شدن ویزای شما کم است بهتر که در ابتدا سابقه سفرتون ارتقا دهید سپس اقدام کنید.

مریم احمدی

سلام من با یه سند ملکی و یه مدرک زبان و یه دعوتنامه که خواهرم برام بفرسته که البته خودش سیتیزن هست امکان دادن ویزا برام هست؟ مسافرت های اروپایی هم نرفتم . ممنون

ادمین

سلام با توجه به سوال شمادر مورد اخذ ویزای انگلیس به صورت توریستی،از جمله شرایط اخذ ویزا میتوان به مجرد یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین حدالممکن دارا بودن ویزای شنگن و گواهی شغلی ومالی متناسب میتوان نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس اخذ ویزا افزایش می دهدبهتر که مدارکتون توسط کارشناس بخش مربوطه نیز بررسی شود در خدمت شما هستیم

Sajjad

با سلام من تا کارشناسی مهندسی مکانیک درس خوندم خدمتم هم تموم شده از لحاظ وضعیت مالی هم در حد ۵۰ میلیونی دارم ولی الا بیکارم سن من هم ۲۶ ساله ایا میشه اقامت انگلیس رو گرفت یا ن

ادمین

سلام دوست عزیز در حال حاضر ویزای توریستی و تحصیلی رو اقدام میکنیم براتون

محمد مالکی

سلام ، من حدود یک سال نیم هست که در تایلند زندگی میکنم و در اینجا شرکت ثبت کردم و work permit دارم و یک شنگن هم در پاسپورت دارم میتوانم اقدام کنم برای ویزای توریستی انگلستان، ممنونم میشم پاسخ بدید

ادمین

سلام دوست عزیز… بهتر هست که حداقل دو ویزای شنگن داشته باشید.

حسام

با سلام، بنده برای ویزای کارآفرینی ۲۰۰هزار پوندی اقدام کردم و فروردین ماه برای تحویل مدارک به استانبول رفتم ولی متاسفانه ریجکت شدم علیرغم اینکه ۱۰۰ امتیاز کامل را کسب کرده بودم ولی افسر پرونده نسبت به بیزینس پلن من نظر شخصی منفی داده بود و الان پرونده در مرحله admin review هستش…جدیدا با گروه نیلگام آشنا شدم که خیلی هم قوی هستش، میخواستم بدونم چه کمکی می‌توانم از شما بگیرم؟

ادمین

سلام خیلی ممنون از انتخاب شما … در حال حاضر اقدامات ما در زمینه ویزاهای توریستی و اقامت تحصیلی هست..

F.i

سلام و تشکر از اطلاعات مفیدتون
با توجه به شرایط کنونی کشور در صورت کامل بودن مدارک صلاح میدونین الان برای ویزای توریستی انگلیس اقدام کنیم ویزا صادر میشه یا خیر
ممنونم از پاسخگوییتون

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز در صورت کامل بودن مدارک شانس ویزا خواهید داشت. پیشنهاد ما این هست که از مشاوره رایگان نیلگام برای برسی مدارک خود استفاده بفرمایید.

نيلوفرترابى

با سلام
بنده ٣٧ سال دارم و متاهل و داراى یک فرزند قصد ویزاى توریستى انگلستان رو دارم
من به ژاپن و استرالیا سفر کردم
و نکته دیگر اینکه براى بریتانیا به تنهایى قصد اقدام دارم

ادمین

سلام دارای سابقه سفر خوبی هستید و میتوانید اقدام کنید ،از جمله شرایط اخذ ویزا میتوان به مجرد یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین حدالممکن دارا بودن ویزای شنگن و گواهی شغلی ومالی متناسب میتوان نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس اخذ ویزا افزایش می دهد.برای بررسی مدارک و شرایططتون لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

پویا حسینی

با عرض سلام و خسته نباشید من دوره نسخه خوانی یا تکنسین داروخانه رفتم و ۱۹ سالمه و سربازی نرفتم گفتم ببینم میشه بدون سربازی برای مهاجرت به انگلیس اقدام کرد

ادمین

سلام برای انگلیس به صورت توریستی و در صورت دارا بودن پذیرش برای اخذ ویزای تحصیلی در خدمتتون هستیم،در مورد اخذ ویزای انگلیس به صورت توریستی،از جمله شرایط اخذ ویزا میتوان به مجرد یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین حدالممکن دارا بودن ویزای شنگن و گواهی شغلی ومالی متناسب میتوان نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس اخذ ویزا افزایش می دهد

سامرند

سلام من دفعه قبل که برای ویزای توریستی انگلیس اقدام کردم قرارداد کاری با برادرم بسته بودم پروانه کسب مال برادرم بود و به نظر آفیسر کار من با برادرم متفاوت بود و حالا می خوام با پروانه کسب خودم اقدام کنم آیا لزومی داره که فسخ قرارداد کاری با برادرم رو هم براشون ترجمه کنم؟ یا با پروانه کسب و شغل خودم اقدام کنم کافیه؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شمادر مورد اخذ ویزای انگلیس به صورت توریستی،از جمله شرایط اخذ ویزا میتوان به مجرد یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین حدالممکن دارا بودن ویزای شنگن و گواهی شغلی ومالی متناسب میتوان نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس اخذ ویزا افزایش می دهد و میبایست پروانه کسب و شغلتونو ترجمه بفرمایید در مورد تکمیل مدارکتون و راهنمایی لازم لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

جواد گائینی

سلام
من قصد کار در اسکاتلند را دارم و نزدیک به ۱۵سال سابقه کار دارم
فکر کنم تیار دو مناسب من باشه
لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنون

ادمین

سلام دوست عزیز در حال حاضر به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم.

سارا

سلام
من یکی از دوستانم لندن زندگی میکنه و من قصد دارم برا مدت خیلی کوتاه به لندن سفر کنم..
امکان اینکه بتونم به راحتی ویزای توریستی بگیرم هست؟
واینکه کل هزینه من برا ویزا چقدر میشه؟
ممنون

مشاور نیلگام

سلام دوست گرامی ، برای اخذ ویزای توریستی انگلستان نیاز به گواهی شغلی معتبر ، تمکن مالی حدود ۱۰۰ میلیون هست. سابقه سفر خوب مثل ویزاهای شنگن و کشورهای معتبر و همینطور دعوتنامه به اخذ ویزای شما کمک می کند. هزینه ویزای انگلیس ۲۵۰ دلار است . لطف بفرمایید برای مشاوره رایگان و برسی شرایطتون با ۰۲۱۷۵۲۳۷ تماس بگیرید.
سپاس از ارتباط شما با نیلگام

جواد شبانکاره

سلام خسته نباشید. ببخشید من ۶ سال سن دارم و خالم پسر خالم اینا حدود ۲۰ سال در انگلیس زندگی میکنن میخواستم بدونم بهترین راه برای رفت ب انگلیس کدومه برای من و چقد خرج داره.ممنون

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز برای انگیس در حال حاضر فقط از طریق توریستی و تحصیلی در خدمت شما هستیم.

الهام عدالتیان

با عرض سلام و خسته نباشید ، برای ژانویه قصد سفر به انگلیس رو دارم و تمام شرایط سفر از نظر ملک و حساب بانکی خوب و… دارم بعلاوه سه ویزای شنگین که دوبار از فرانسه و یک بار از سوئیس هست ، به تازگی برای ویزای توریستی کانادا اقدام کرده بودم که ریجکت شدم ، آیا میتونم برای گرفتن ویزای توریستی انگلیس اقدام کنم؟؟

مشاور نیلگام

سلام و سپاس از حضور شما … بهتر هست در صورت امکان ابتدا برای رفع ریجکتی کانادا و سپس برای انگلیس اقدام بفرمایید . امکان اقدام هست اما ریجکتی کانادا می تواند روی اخذ ویزای انگلیس تاثیرگذار باشد . کارشناسان نیلگام با مشاوره رایگان در خدمت شما هستند . سپاس از ارتباط شما

حمید صائمی

سلام .من ۴۷ سالمه ومیخام برای عیادت یکی از دوستانم به انگلستان سفر کنم .لطفا راهنمایی بفرمایید

Admin

سلام با توجه به سوال شمادر مورد اخذ ویزای انگلیس به صورت توریستی،از جمله شرایط اخذ ویزا میتوان به مجرد یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین حدالممکن دارا بودن ویزای شنگن و گواهی شغلی ومالی متناسب میتوان نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس اخذ ویزا افزایش می دهد دعوت نامه از دوستتون به شما کمک خواهد کرد.

امیر

سلام
من ۳۵ سالمه..سابقه کار توی وزارت نفت دارم..متاهل هستم..و دنبال دریافت ویزا انگلیس هستم…
میتونم حضوری بیام دفتر شما و صحبت کنیم..

لطفا ادرس دقیقاشرکت تون رو برام‌ میگذارید توی سایت.که برسم خدمتتون

Admin

سلام وقتتون بخیر ،بله حتما در خدمت شما هستیم .آدرس ما :تهران، خیابان شریعتی، خیابان دستگردی، بین شمس تبریزی و نفت شمالی، جنب بانک شهر، پلاک ۱۴۸، طبقه اول

حسین مشتاق

سلام
ویزای انگلستان از تهران صادر میشه؟؟

Admin

سلام وقت بخیر ،میتوانیم وقت سفارت از تهران براتون اقدام کنیم بله.

مهرداد ارمان پور

با سلام ایا هزینه اخذ ویزا ۱۲۰۰ پوند درسته؟این هزینه سفارته ؟ من پزشکم و جراح برای تابستان قصد سفر به انگلیس را دارم ایا سیستم شما کلا کار را انجام میده یا مستقیم باید با سفارت ارتباط برقرار کنم.
متشکر از پاسخگویی.

مشاور نیلگام

با عرض سلام و وقت بخیر . تمام مراحل ویزا توسط تیم تخصصی انگلیس نیلگام انجام خواهد شد . تنها شخص بایستی در تایم مشخص شده در سفارت حضور داشته باشد. و با توجه به اینکه انگلیس سفارت سخت گیری هست بایستی ابتدا مدارک شما به دقت بررسی گردد . لطف بفرمایید با ۰۲۱۷۵۲۳۷ و یا ۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰ تماس بگیرید کارشناسان ما با مشاوره رایگان در خدمت شما هستند. سپاس از لطف شما

Ayaz

باعرض سلام و خسته نباشید ببخشید من یه سوال داشتم من الان ۱۹ سالمه دانشجوی پزشکی شهید بهشتی تهران هستم میخواستم بدونم چطور میتونم تو دانشگاه معتبری مثل اکسفورد یا امثال این دانشگاه ادامه تحصیل بدم در ضمن مدرک ایلتس ۸ هم دارم ایا امکانش هست بتونم در انگلستان ادامه تحصیل بدهم

Admin

سلام وقتتون بخیر با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی برای اقدام هستید لطفا جهت بررسی دانشگاه و رشته مورد نظر لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما به صورت تخصصی در خدمتتون هستند.

یاسین مبارکی

سلام من میخواهم برای ادامه تحصیل به انگلستان مهاجرت کنم
رشته تحصیلی من مهندسی برق قدرت است و میخوام برای دانشگاه مهاجرت کنم لطفاً راهنمایی کنید که هزینه چقدره و بعد از تحصیل میتونم اونجا بمونم

Admin

سلام وقتتون بخیر ،از جمله شرایط تحصیل میتوان به معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی نام برد در مورد هزینه بسته به دانشگاه و رشته و مقطع متغیر است که میبایست شرایط و مدارک شما توسط کارشناسان تحصیلی ما مورد بررسی قرار گیرد لطفا جهت مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

م. حسینی

سلام. وقت بخیر. سابقه چند بار مسافرت به منطقه شنگن، کمک بیشتری به شانس‌ گرفتن ویزای توریستی انگلیس میکند؟

Admin

سلام وقتتون بخیر ،هر چقدر تعداد ویزای شنگن شما بیشتر باشد شانس اخذ ویزا شما بیشتر است منتهی بهتر است حداقل دارای دو ویزای شنگن باشید سپس اقدام فرمایید.

محمد سحر

سلام.برای سند ملک برای ارائه به سفارت یند زمین هم قبوله؟

Admin

سلام وقتتون بخیر ،وجود سند الزامی نیست منتهی ارائه آن شانس اخذ ویزا افزایش می دهد و سند میبایست به نام باشد.

غلامعلي فلاح

سلام. بنده جهت شرکت در نمایشگاه لندن که در آن ثبت نام نیز کرده و غرفه گرفته ایم نیاز به ویزا دارم.
بفرمایید برای دریافت از طریق شرکت شما کجا باید مراجعه کنیم.
با تشکر – فلاح

Admin

سلام وقتتون بخیر ،در خدمتتون هستیم دوست عزیز آدرس مجموعه ما:تهران، خیابان شریعتی، خیابان دستگردی، بین شمس تبریزی و نفت شمالی، جنب بانک شهر، پلاک ۱۴۸، طبقه اول

عادل بردستاني

شرایط ویزا کاندا یک بار ریجکت شدم

Admin

سلام وقتتون بخیر ، توریستی منظورتون است؟علت ریجکتیتون چی بوده؟برای اخذ ویزای توریستی کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد. میتوانید جهت مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.