تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

ویزای انگلیس

ویزای انگلیس

همانطور که می دانید با ویزای انگلیس (UK Visa) اجازه ورود به انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی را خواهید داشت. ویزایی قدرتمند که بر اساس هدف از سفر، به چند نوع متفاوت تقسیم می‌شود و به پاسپورت دارنده ویزای انگلیس، اعتبار و وزنی درخور می‌دهد. در مورد کشور انگلیس و تاریخ، فرهنگ چند ملیتی، طبیعت کارت پستالی و استانداردهای زندگی این کشور بسیار گفته و نوشته شده است اما شاید ندانید بر اساس تحقیقی بین‌المللی در ۱۸۹ کشور جهان، از هر ۶ نفر یک نفر متقاضی دریافت ویزای کار انگلیس است. کشوری با خلاقیت‌های بی پایان که می‌تواند دورنمایی بسیار جذاب برای کار، تحصیل و زندگی در اختیار هر سلیقه‌ای قرار دهد.

اطلاعات بیشتر
ویزای تضمینی انگلیس

مقدمه

پاسخ به پرسش هایی مانند اینکه ویزای انگلیس بر چند قسم است و چه کسانی واجد شرایط دریافت آن هستند، مسائلی هستند که سعی می‌کنیم بطور کامل در این فرصت به آنها پاسخ دهیم. ابتدا ویزای تضمینی انگلیس که نوعی ویزای توریستی این کشور محسوب می‌شود را مرور می‌کنیم و سپس دیگر انواع ویزای این کشور را به تفکیک شرح خواهیم داد.

ویزای توریستی انگلیس تضمینی

ویزای توریستی انگلیس یکی از محبوب‌ترین انواع ویزای این کشور محسوب می‌شود. ویزایی که اساسا برای گشت و گذار، دیدار اقوام و دوستان و بطور کل سفر کوتاه مدت به بریتانیا طراحی شده است. نکته مهم در اخذ ویزای توریستی انگلیس این خواهد بود که متقاضی بتواند در روز مصاحبه برنامه و هدف سفر خود را بطور کامل و روشن برای افسر مهاجرت شرح دهد.

ویزای توریستی انگلیس به دو دسته تقسیم بندی می‌شود:

 • ویزای سینگل (یک بار ورود) : این نوع ویزا برای افرادی صادر می‌شود که قصد سفر مکرر به انگلیس را نداشته و هدف از سفر آنها تنها با یک بار ورود به این کشور تامین خواهد شد. البته بسته به هدف سفر و برنامه‌ای که متقاضی ارائه می‌دهد، آفیسر پرونده می‌تواند اعتبار ویزای سینگل انگلیس را کمتر از ۶ ماه صادر کند.
 • ویزای مولتیپل انگلیس (چند بار ورود) : این نوع ویزای انگلیس برای متقاضیانی صادر می‌شود که به دلیلی مشخص نیاز دارند به دفعات وارد بریتانیا و از آن خارج شوند. این ویزا عموما برای تجار و صاحبان بیزینس‌ها صادر می‌شود و به دارنده آن اجازه می‌دهد تا زمان اعتبار ویزای خود، به دفعات به بریتانیا سفر کند.

توجه: تقریبا برای تمامی پرونده‌های درخواست ویزای توریستی انگلیس که از کانال هلدینگ نیلگام وارد سفارت بریتانیا می‌شوند، ویزای توریستی انگلیس از نوع مولتیپل صادر خواهد شد و همانطور که اشاره این نوع ویزا بدلیل نداشتن محدودیت در تعداد ورود و خروج به خاک انگلیس مزیتی بزرگ نسبت به ویزای سبنگل این کشور خواهد داشت.

شرایط دریافت ویزای انگلیس

از سال ۲۰۱۱ تا کنون سفارت انگلیس، سخت گیری‌های بسیاری را برای صدور ویزا در قبال اتباع ایرانی اعمال می‌کند. این سخت گیری‌ها طبعا شرایط دریافت ویزای انگلیس را بیش از پیش پیچیده کرده و متقاضیان را در پیچ و خم وقت سفارت و ارائه مدارک قرار خواهد داد. شرایط دریافت ویزای انگلیس به شرح زیر است:

 • حداقل دو ویزای معتبر (ویزای شینگن و ژاپن درصد موفقیت را بالا خواهند برد)
 • سند ملکی و مدارک شغلی قوی نقش بسیار مهمی در موفقیت درخواست خواهند داشت
 • حداقل ۱۰۰ میلیون تومان تمکن مالی در حساب کوتاه مدت
 • ترجیحا ویزای ریجکتی از کشوری جز انگلیس نداشته باشد. در صورت رد ویزا از کشورهایی بجز انگلیس حتما ویزای معتبر دیگری بعد از آن اخذ شده باشد.

اگرچه مورد آخر جرو الزامات شرایط دریافت ویزای انگلیس نیست اما فاکتوری است که افسر پرونده در نظر خواهد گرفت. در صورت داشتن ریجکتی از سفارت انگلیس مبلغ ۴۰۰ پوند به مبلغ تعرفه پایه اضافه خواهد شد.

مدارک لازم برای اخذ ویزای انگلیس

مدارک که متقاضی جهات اخذ ویزا به سفارت ارائه می‌دهد، یکی از تعیین کننده ترین عوامل در موفقیت درخواست ویزای انگلیس خواهد بود. هرگونه مغایرت و تناقض در مدارک ارائه شده به سادگی می‌تواند موجب ریجکت ویزای انگلیس شده و شاید تا چند سال به ممنوع الورودی بیانجامد.

 • کپی فرم آنلاین درخواست ویزای انگلیس
 • پاسپورت جدید با حداقل ۶ ماه اعتبار بعلاوه پاسپورت‌های قدیمی
 • دو قطعه عکس تمام رخ در سایز 3/5 * 4/5
 • پرینت حساب بانکی ۶ ماه گذشته
 • نامه تمکن مالی از بانک
 • کپی سند ملکی
 • ترجمه شناسنامه به همراه اصل آن
 • ارائه اصل سند ازدواج به همراه ترجمه آن (در صورت تاهل)
 • ترجمه مدارک کامل شغلی همچون جواز کسب و یا گواهی اشتغال
 • واچر هتل محل اقامت در انگلیس در صورت نداشتن دعوتنامه
 • رزرو بلیط رفت و برگشت به انگلیس

نکته: در صورت داشتن دعوتنامه معتبر از انگلیس مدارک زیر نیز باید در پرونده وجود داشته باشد:

 • اصل و کپی دعوتنامه
 • مدارک هویتی شخص دعوت کننده
 • مدارک پرداخت مالیاتی و قبوض شخص دعوت کننده در انگلیس
 • آخرین فیش حقوقی فرد دعوت کننده

مراحل درخواست ویزای انگلیس

نخستین گام برای برای درخواست ویزای انگلیس، پر کردن فرم آنلاین ویزای انگلیس است. هر متقاضی می‌بایست ابتدا با ورود به وب سایت رسمی سفارت انگیس و یا وب سایت VFS Global نسبت به ایجاد یک حساب کاربری اختصاصی اقدام و سپس فرم درخواست ویزای انگلیس را با دقت تمام تکمیل نماید. مراحل درخواست ویزای انگلیس به شرح زیر است:

 • ورود به سامانه دریافت ویزای انگلیس و دریافت حساب کاربری
 • انتخاب نوع ویزای انگلیس
 • تکمیل فرم آنلاین ویزای انگلیس
 • گرفتن وقت سفارت انگلیس در تهران، امارات و یا ترکیه
 • پرداخت آنلاین هزینه درخواست آنلاین ویزای سفارت انگلیس
 • حضور در سفارت در روز تعیین شده، ارائه مدارک و انجام انگشت نگاری

در حال حاضر انگشت نگاری ویزای انگلیس در دو کشور امارات و ترکیه (دبی، ابوظبی، آنکارا و استانبول) انجام می شود.  همچنین تمامی مراحل تکمیل فرم آنلاین درخواست ویزای انگلیس به زبان انگلیسی بوده و همانطور که اشاره شد می‌بایست بیشترین دقت و وسواس در تکمیل این فرم اعمال شود.

توجه داشته باشید که فرم درخواست آنلاین ویزای انگلیس برای هر فرد بصورت جداگانه پر می‌شود.

شما می‌توانید با تماس با کارشناسان اجرایی دپارتمان ویزا و وقت سفارت انگلیس، ضمن اخذ مشاوره رایگان برای درخواست ویزای انگلیس، تمامی مراحل درخواست ویزای خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید تا ضمن اطمینان از طی شدن درست و دقیق مراحل درخواست ویزای تضمینی انگلیس، شانس خود برای دریافت این ویزا را به حداکثر برسانید.

مشاوره رایگان برای درخواست ویزای انگلیس

021-75237

هزینه اخذ ویزای تضمینی انگلیس

خدمات اخذ ویزای انگلیس در هلدینگ نیلگام بصورت کاملا تضمینی ارائه خواهد شد. البته باید توضیح داد لفظ تضمینی به معنی تضمین صدور ویزا نخواهد بود زیرا اساسا هیچ کس جز افسر پرونده نمی‌تواند در خصوص تایید و یا رد درخواست ویزای انگلیس تصمیم گیری کند. بنابراین لفظ تضمینی به معنی استرداد کل هزینه‌های متقاضی در صورت ویزا نشدن درخواست خواهد بود.

هزینه اخذ ویزای تضمینی انگلیس ۱۲۰۰ پوند است که کلیه هزینه‌های مربوط به مشاوره، تکمیل مدارک، ثبت نام آنلاین و پیگیری پاسخ سفارت انگلیس را شامل می‌شود. از آنجایی که انگشت نگاری ویزای انگلیس در دو کشور ترکیه و امارات صورت می‌گیرد و پس از تایید درخواست، متقاضیان محترم می‌بایست بار دیگر به سفارت مدنظر سفر کرده و نسبت به الصاق ویزای انگلیس به پاسپورت خود اقدام نمایند، هولدینگ نیلگام با هدف تسهیل و تسریع این روند، خدمات پیکاپ ویزای انگلیس را در دسترس شما قرار داده تا ضمن صرفه جویی در هزینه‌ها، پاسپورت ممهور به مهر سفارت انگلیس در تهران تحویل متقاضیان محترم گردد.

شما می‌توانید درخواست خود را از طریق صفحه پیکاپ ویزای انگلیسثبت نمایید.

مدت زمان صدور ویزای انگلیس

بنابر اعلام وب سایت رسمی سفارت انگلیس، مدت زمان صدور ویزای انگلیس حدود ۳ هفته بطول خواهد انجامید. اما بدلیل ترافیک متقاضی برای ارائه وقت سفارت انگلیس، یک هفته تا ۱۰ روز باید به زمان فوق اضافه کرد. مجموعا می‌توان گفت در صورت کامل بودن مدارک متقاضی مدت زمان صدور ویزای انگلیس (بررسی مدارک در سفارت، انگشت نگاری و صدور ویزا) بین ۴۰ تا ۵۰ روز کاری خواهد بود.

پیگیری جواب ویزای انگلیس

جواب ویزای انگلیس، از طریق ایمیل به همان حساب کاربری ایجاد شده در وب سایت رسمی سفارت ارسال خواهد شد. تمامی پیگیری‌های جواب ویزای انگلیس اعم از زمان وقت سفارت، زمان انگشت نگاری و تایید و یا رد درخواست ویزا نیز از طریق همین حساب کاربری انجام خواهد شد.

سایر انواع ویزای انگلیس

پیش از بحث درباره انواع ویزای انگلیس باید بدانیم اتباع چه کشورهایی برای ورود به بریتانیا نیاز به ویزای انگلیس دارند. فهرست تمامی این کشورها را از طریق این لینک جستجو کنید. همانگونه که می‌دانید اتباع ایرانی نیز برای ورود به خاک بریتانیا نیاز به ویزای انگلیس دارند.

ویزای انگلیس بسته به هدف از سفر به بریتانیا انواع مختلفی دارد و محدود به ویزای توریستی که در بالا به آن اشاره شد نیست. در زیر انواع دیگر ویزای انگلیس معرفی می‌شود:

 • ویزای کار انگلیس یا UK work visas
 • ویزای تحصیلی انگلیس یا UK Study Visas
 • ویزای خانوادگی انگلیس یا UK Family Visas

تمامی اقسام دیگر ویزای انگلیس، همچون ویزای ازدواج، ویزای پزشکی و یا ویزای سرمایه گذاری زیر مجموعه یکی از این چهار تقسیم بندی کلی ویزای انگلیس محسوب می‌شوند.

ثبت آنلاین وقت سفارت

برای وقت سفارت انگلیس ثبت نام کنید و 10 دلار تخفیف بگیرید

ثبت نام کنید

ویزای کار انگلیس

اخذ ویزای کار انگلیس، یکی از روش‌های مهاجرت به این کشور محسوب می‌شود. اخذ این ویزا اما گذر از هفت‌خان خواهد بود و دشواری‌های بسیار زیادی برای متقاضی خواهد داشت. ویزای کار خود به ۳ دسته اصلی تقسیم بندی می‌شود:

ویزای Tier 1 یا نخبگان خارجی

ویزای Tier 1 انگلیس که نوعی ویزای کار بلند مدت محسوب می‌شود، خود با چهار دسته کارآفرین (Entrepreneur)، فارغ التحصیلان کارآفرین (Graduate Entrepreneur)، سرمایه‌گذار (Investor) و استعدادهای نخبه (Exceptional Talent) تقسیم بندی شده‌ است.

ویزای Tier 2 یا نیروی متخصص خارجی

ویزای Tier 2 انگلیس که به نوعی محبوب‌ترن نوع ویزای کاری انگلیس نیز محسوب می‌شود نوعی ویزای بلند مدت و دائمی این کشور است که ویژه مهارت‌های خاص طراحی شده‌است. این ویزا نیز خود به چهار دسته ویزای کار عمومی (General)، ویزای انتقال داخل شرکتی (Intra-company Transfer)، ویزای ورزشکاری (Sportsperson) و ویزای مبلغان دینی (Minister of Religion) تقسیم بندی شده است.

ویزای Tier 5 یا نیروی جوان خلاق، ورزشی و...

ویزای Tier 5 انگلیس آخرین قسم از انواع ۳ گانه ویزای کار انگلیس است. ویزای Tier 5 نوعی ویزای موقت کاری در انگلیس مخصوص جوانان خلاق در زمینه‌های ورزشی، خیریه‌ و...  محسوب می‌شود.

بر اساس آخرین آپدیت‌های وزارت کار انگلیس، در حال حاضر روش های مهاجرت به انگلیس بر اساس سیستم امتیازبندی (point based visas) ارزیابی می‌شوند و افراد متقاضی می‌بایست امتیازهای ذیل را برای واجد شرایط بودن دارا باشند:

 • پیشنهاد شغلی یا (Job Offer): بالاترین امتیاز را در سیستم (point based visas) خواهد داشت و به تنهایی تا ۳۰ امتیاز متقاضی را پوشش می‌دهد.
 • مدرک زبان انگلیسی (IELTS): دانش بالای زبانی انگلیسی یکی دیگر از وارد مهم در سیستم (point based visas) است. افراد با نمره IELTS بالا تا ۱۰ امتیاز کسب خواهند کرد.
 • درآمد: میزان حقوق دریافتی در قبال کار انجام شده در انگلیس نباید از ۲۰۸۰۰ پوند در سال کمتر باشد؛ هر چه میزان درآمد بیشتر باشد، امتیاز بیشتری (تا ۲۰ امتیاز) به متقاضی تخصیص داد خواهد شد.
 • تمکن مالی: فرد متقاضی ویزای کار در انگلیس باید تمکن مالی برای تامین هزینه‌های خود در یک دوره ۹۰ روزه را در قالب موجودی حساب بانکی ارائه دهد. این موجودی بانکی نباید از ۹۴۵ پوند کمتر باشد تا به اداره کار انگلیس ثابت شود وی توانایی تامین مخارج اصلی خود از قبیل خوراک، پوشاک و مسکن را طی یک دوره ۳ ماهه خواهد داشت.

البته در مواردی که کارفرمای انگلیسی تمامی هزینه‌های متقاضی را تقبل کرده باشد و این موضوع صراحتا در دعوتنامه  به شرط آنکه صراحتا در دعوتنامه شغلی ذکر شده باشد، نیازی به ارائه حساب بانکی نیست.

ویزای تحصیلی انگلیس

ویزای Tier 4 یا ویزای تحصیلی انگلیس روشی دیگر و شاید بهترین آنها برای مهاجرت به بریتانیا بوده و همانگونه که از نامش بر می‌آید برای ادامه تحصیل در این کشور است که خود دو زیرمجموعه را در برمی‌گیرد:

ویزای دانش آموزی: این نوع ویزای تحصیلی انگلیس مخصوص دانش‌آموزان ۴ تا ۱۷ ساله طراحی شده است و امکان تحصیل این رده سنی از مقطع پیش دبستانی تا دبیرستان را رفاهم می‌آورد.

ویزای دانشجویی: این نوع ویزا تحصیلی انگلیس مخصوص افراد بالای ۱۷ سال بوده و امکان تحصیلات دانشگاهی در دانشگاه‌ها و کالج‌های انگلیس را برای این رده سنی ممکن می‌سازد.

یکی از مزایای بسیار مهم ویزای تحصیلی انگلیس این است متقاضی می‌تواند پس از پایان دوران تحصیلی و اخذ مدرک دانشگاهی در مهلت قانونی ویزای تحصیلی خود برای ویزای کار در این کشور نیز اقدام کند. البته برای دریافت ویزای تحصیلی انگلیس ابتدا نیاز به دریافت پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه‌ها و یا موسسات آموزشی معتبر در این کشور است که خود تابع سیستم امتیازبندی ویزا (point based visas) است.

نوع دیگری از ویزای تحصیلی موسوم به ویزای تحصیلی کوتاه مدت یا Student Visitor وجود دارد که مخصوص دوره‌های کوتاه مدت کالج و یا یادگیری زبان انگلیسی است. اعتبار این ویزا حداکثر ۱۱ ماه است و فرد می‌بایست پیش از پایان اعتبار این نوع ویزا، خاک بریتانیا را ترک نماید.

ویزای خانوادگی انگلیس

آخرین قسم از انواع ویزای انگلیس، ویزای خانوادگی نام دارد. ویزای خانوادگی انگلیس برای افرادی مناسب خواهد بود که تابعیت کشورهای خارج از منطقه اقتصادی اروپا را دارند و می‌خواهند پس از ملحق شدن به خانواده و یا همسر خود، حداقل ۶ ماه در بریتانیا اقامت داشته باشند. البته تحت شرایطی خاص به این افراد اقامت دائم انگلیس نیز تعلق خواهد گرفت.

ویزای خانوادگی انگلیس انواع مختلفی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

 • افرادی که می خواهند به همسر و یا نامزد خود در انگلیس ملحق شوند (موسوم به ویزای ازدواج)
 • افرادی که می‌خواهند به والدین خود در انگلیس ملحق شوند
 • افرادی که می‌خواهند به فرزندان خود در انگلیس بپیوندند
 • یکی از افراد خانواده قصد حمایت و ساپورت شما را داشته باشد.

در مورد آخر این فرد خانواده می‌بایست شهروند بریتانیا و یا دارای اقامت دائم این کشور باشد.

درخواست ویزای خانوادگی انگلیس البته شرایطی دارد که در ذیل فهرست شده‌اند:

 • حداقل ۱۸ سال سن
 • اصالت رابطه خانوادگی قابل اثبات باشد. برای مثال ازدواج زوجین می‌بایست در کشور مبدا صورت گرفته باشد و نه در بریتانیا
 • اثبات این موضوع که پس از اخذ ویزای خانوادگی انگلیس با خانواده و یا همسرتان زندگی خواهید کرد
 • خانواده شما محلی مناسب برای زندگی در بریتانیا داشته باشند
 • هیچ گونه سابقه کیفری در داخل بریتانیا و یا خارج از آن نداشته باشید.

نظرات

محمدرضا

درود من ۱۹ سال دارم و معافی سربازی گرفتم دیپلم ریاضی دارم در ترکیه زندگی میکنم پناهنده نیستم و برنامه نویس کامپیوتر ، تخصصم وب هستش میخواستم ببینم امکانش هست که ویزای کاری انگلیس رو بگیرم از طریق نیلگام ؟؟ البته به شرط پرداخت هزینه ها بعد از اخذ ویزا چون چند مرتبه خاطره تلخی از کلاهبرداری دارم امیدوارم جسارت نشع اما مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسه ضمنلن توانایی تبدیل مدرک به لیسانس نرم افزار رو هم دارم رسمی و قانونی لطفاً اگر جایی برای من هست رو بهم نشون بدید

سلام متاسفانه ما خدماتی بابت ویزای کار انگلیس نداریم

مهرشاد شمسي

من ٢٣ سالمه ، سربازی هم رفتم , فوق دیپلم رشته هوانوردی دارم ، ۴۰ ساعت هم پرواز دارم ، فوتبالو هو در حد حرفه ای بازی میکنم ، اقامت کشور انگستانو میتونم بگیرم یا نه ؟

سلام متاسفانه در زمینه اقامت انگلیس در حال حاضر خدماتی نداریم

الهه پرنیان

سلام من۷ ۳سالمه و به اتفاق دختر۱۲ ساله که در مدرسه تیزهوشان تحصیل میکنه میخواستم اقدام کنم و همسرم که کارمند یه ایرلاین داخلی همراه ما نمیاد میتونید راهنمایی کنید

سلام لطفا سوالتون رو دقیق تر بپرسید و جزییات بیشتری از کار و سفرهای قبلیتون در اختیار ما بگزارید

راضیه

سلام. خسته نباشید. جهت اخذ ویزا برای دوره های زبان انگلیسی آبا شرط سن مهم است و مدارک شغلی و مالی بالایی مورد نیاز میباشد؟ ممنون

سلام بله مدارک لازم هست و سن تا حدودی مهم هست ولی لازم هست اطلاعات بیشتری از خودتون به من بدید که بتونم راهنمایی کنم

راضیه

۳۲ سالمه و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی- مالی دارم. دو سند ملکی هم دارم و از لحاظ حساب مالی تا حدودی تامین هست. سابقه بیمه و سابقه کار هم دارم. حالا با وجود این شرایط مقدماتی امکان اقدام کردن جهت اخذ ویزا برای دوره های زبان وجود داره؟ مرسی

سلام احتمال اینکه بهتون ویزا بدن کمه پیشنهادم این هست که شرایطتون رو بهتر کنید و توریستی اقدام کنید برای انگلیس یا کانادا

رز رضایی

با سلام… خدمات اخذ ویزای توریستی انگلیس در تهران انجام نمیشه ؟! بنده پزشک هستم و مجردم و ۳۱ ساله . در مورد سوابق سفر ، یک ویزای شنگن دارم از بلژیک که تابستان گرفتم و ۴ سفر به ترکیه رفتم و دو سفر به باکو و دبی داشتم ، خواستم بدونم انگلیس به من ویزای توریستی میده و احتمالش چقدره ؟ شرایط عمومی از نظر سند ملکی ، موجودی حساب ، پروانه کار ، کارت نظام پزشکی و … را هم دارم . و سؤال نهایی اینکه ممکنه در درخواست اول ، انگلیس به کسی ویزای مالتیپل ۶ ماهه بده ؟ با سپاس

سلام
احتمال ویزا دادن در تهران کمتر از ترکیه خست،انگلیس ویزای ۶ ماهه معمولا میده
بهتر هست که یک سفر اروپای دیگه داشته باشید
احتمال ریجکتیتون بسیار بالا هست

رز رضایی

با سپاس از پاسخ فوریتون… اگر بجای شنگن مثلا ویزای کانادا بگیرم باز هم میگین که سفر اروپای مجدد داشته باشم ؟

خیر چون ویزای کانادا بقدر کافی معتبر هست

شایان خوش آئین

سلام. بنده پارسال ویزای توریستی انگلیس گرفتم که ۶ ماهه و مولتی پل بود. از تهران اقدام کردم و فرم هم به طور کامل خودم پر کردم، فقط گرفتن وقت رو همین آژانس برام انجام داد. قبلش ویزای شنگن نداشتم ولی ویزای ترانزیت شنگن داشتم، همچنین ویزای مکزیک هم داشتم. البته من دعوت نامه هم داشتم. من فکر می کنم با شرایط شما اگر قانع بشن که قصد موندن ندارید بهتون ویزا بدند

بله اگر ویزاهای قبلی داشته باشند کار به مراتب آسون تر خواهد بود

فریدون یاحقی

با سلام، با توجه به اینکه همسر و فرزندم در انگلیس زندگی میکنند و بریتیش هستند و من دو بار اقدام کردم و ریجکت شدم راهی هست برای رفتن به انگلیس

سلام پروندتون باید بررسی بشه

باران عباسي

سلام خسته نباشید
١٨ سالم است
مدرک معماری بین المللی دارم
زبان تا حدودی بلدم
از طریق خرید خانه میتونم اقدام کنم ؟
مشکل مالی تا حدودی نداریم
و اینکه اگر بخوام برای یک رشته دیگه اونجا تحصیل کنم میتونم ؟!

سلام اگر مدرک زبان دارید دانشجویی اقدام کنید خیلی راحت تر هستید

مجید

سلام.
بنده ۴۰سال دارم و میخواستم همراه همسرم و پسر ۹ساله ام ویزای توریستی انگلیس بگیریم. سند ملکی با مبلغ بالا و تمکن مالی بانکی دارم. خودم ۱۰سال پیش یک شینگن المان داشتم و طی این چند سال با خانواده به کشورهای اطراف سفر داشتیم. سابقه بیمه و گواهی اشتغال به کار هم دارم.
ایا میتونم ویزا بگیرم همراه خانواده؟

سلام مدارکتون کاملا خوب هست ولی سابقه سفرتون خوب نیست بهتر هست که دو سفذ دیگه به اروپا داشته باشید

علي

باسلام
با ۴ تا ویزای شینگن و ویزای معتبر کانادا و شغل رسمی و سند ملکی و موجودی حساب ۵۰ میلیون بدون دعوتنامه چقدر احتمال دریافت ویزای توریستی برای بنده و خانمم که همین شرایط رو دارند هست؟ ضمنا اگر فقط بنده بخواهم برای حضور در کنفرانس علمی با دعوتنامه اقدام کنم چقدر احتمال دریافت ویزا دارم؟ باتشکر

شرایط خیلی خوبی دارید در هر دو مورد که سوال فرمودین
فقط در ویزای انگلیس دقت زیادی رو برای اقدام میطلبه

رحمان

سلام
من ۳۳ سالمه مهندس برق هستم
مدارک مالی کارت نظام مهندسی و سند ملکی دارم
در دو سال اخیر سه تا ویزای شینگن از فرانسه داشتم
و یک ریجکتی از کانادا (یکی از شینگن ها بعد از ریجکتی از کانادا بوده)
به نظرتون این سری می‌توانم ویزای انگلستان بگیرم

سلام بله به احتمال زیاد بهتون میدن ولی ترجیح میدیم اول براتون کانادا رو مجدد اقدام کنیم

آرن

من ۲۰ ساله دارای مدرک پیش دانشگاهی ام میخواهم از طریق ازدواج در انگلیس تابعیت بگیرم در ضمن بیکارم وملک و املاکی هم ندارم و اگر شما بخوایین کارای ویزا رو انجام بدین چقد هزینه ش میشه و اگه خودم انجام بدم چقد هزینه ش میشه لطفا پاسخ بدید با تشکر

هزینه ها رو در همین صفحه میتونید مطالعه فرمایید

احمدرضا

سلام. در حال حاضر برای تمکن مالی و گردش حساب همه بانک ها مورد تایید سفارت انگلستان هستن؟

بله هم بانک های دولتی و خصوصی

آسیه اکبر

به لحاظ مشکلات که در افغانستان داریم۔یعنی در یک فامیل پنج خواهر و مادرم هستیم بدون مرد زندگی میکنیم۔به مشکلات ناامنی زیاد مواجه هستیم۔و امکانات زندگی در این جا بری ما یچ نیست۔۔۔۔۔۔۔۔

سلام برای اقدام ویزاهای خاص مثل کانادا و انگلیس از هرکجا که بخواهید اقدام کنید نیازمند یکسری مدارک مالی و کاری هست و اینکه قبلا چه سابقه سفری داشتین

رزا

سلام، من ویزای ۵ ساله کانادا دارم و یه بار هم به کانادا سفر داشتم، شاغل هستم و خواهرم شهروند و مقیم انگلستان هست، دارای دو سند ملکی و تمکن مالی هستم. اما متاسفانه دو بار (یک بار از ایران اقدام کردم، یک بار از کانادا) که اقدام به اخذ ویزا توریستی انگلیس کردم ریجکت شدم
ناگفته نماند که زمانی اقدام کردم که پدر مادرم هم اقدام کرده بودند
با این شرایط احتمال گرفتن ویزا توریستی یا دوره‌های کوتاه مدت زبان انگلیسی برای من وجود دارد؟!
متشکرم

سلام
دوره زبان که از نظر ما منطقی نداره که ببه شما ویزا بدن توصیمون این هست که ابتدا براتون ویزای استرالیا رو بگیریم و بعد انگلیس رو اقدام کنیم ضمن اینکه حتما باید دلیل ریجکتیتون رو دقیق بررسی کنیم

رزا

چرا گفتید استرالیا، با ویزا شینگن حل نمیشه؟؟

حل ممکنه بشه ولی شانستون اینطوری خیلی بالا تر میره

آتوسا

من ۲۳ سالمه و خواهرم ۲۱ سالشه.
خاله ی پدرم سال هاست در انگلیس زندگی میکنه. اگه ایشون واسه من و خواهرم دعوتنامه بفرستن چه قدر احتمال ریجکتی هست؟ به ما ویزای مثلا یک هفته ای میدن یا مالتی ۶ ماهه؟
من و خواهرم هردو دانشجوییم و یک سند ملکی به صورت مشترکی داریم.
خاله پدرم مریض هستن و نیاز به مراقبت دارن، یک دختر هم دارن که جدا از ایشون زندگی میکنن.

سلام قبلا به کجاها سفر داشتین در ۵ سال اخیر

آتوسا

آفریقا جنوبی، اندونزی، قبرس آسیایی، دبی.
متاسفانه چندماه پیش درخواست شینگن ما ریجکت شد

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای انگلیس ،ویزایی که ما برای شما اقدام می کنیم در ابتد شش ماهه است که سینگل و یا مولتی بودن آن را آفیسر سفارت مشخص می کند و با توجه به شرایطی که بیان فرمودید ما می توانیم درخواست ویزا(در واقع گرفتن وقت سفارت)براتون اقدام کنیم منتهی در نهایت پاسخ ویزای شما به نظر آفیسر سفارت و مدارک شما بستگی دارد.

نجمه

سلام،من یک خانم ٣۴ ساله هستم،مجرد،پزشک، عمومی،شاغل با بیمه،دارای سند ملکی .٢ بار شینگن داشتم یکی از اتریش در سال ٩۴ و سینگل و یک ویزای مولتی ٣ ماهه از هلند.تا حالا ریجکتی نداشتم.به بلغارستان هم سفر داشتم. حساب بانکی حدود ١٠٠ میلیون.
احتمال ویزای توریستی انگلیس برای من چقدر هست و چه کار دیگری برای افزایش صدور ویزا لازم دارم؟

سلام شما شرایط خوبی دارید در نگاه اول
به دو روش میتونید اقدام کنید اول اینکه ما وقت سفارت رو بگیریم و فرم رو پر کنیم و تشریف ببرید انگشت نگاری که در این حالت شانس ویزاتون ۶۰% و حالت دیگه اینکه ویزای تضمینی (تضمین عودت وجه در صورت ریجکتی)براتون اقدام کنیم که فرق این حالت با حالت اول این هست که ما از ۰ تا ۱۰۰ حساب بانکی شما و مدازک کاریتون که مهمترین موارد هست چک میکنیم

مصطفی

درود بر شما، من ۳۵ سالمه و متاهل و دارای دو فرزند، مهندس مکانیکم و حدود هفت سال سابقه کار دارم، ۴سال پیش یه سفر به آلمان داشتم و تو یکسال و نیم گذشته ۶ سفر به چین داشتم، تمکن مالی حدود ۶۰میلیون تومان و یه زمین که سند نداره ولی بصورت وکالتنامه ای محضری توی شیراز هست بنامم دارم، شرایط منو واسه اخذ ویزای توریستی انگلیس چطور ارزیابی میکنین؟
ممنون از شما

سلام متاسفانه شرایط خوبی در حال حاضر ندارید و بهتر هست که یک سفر اروپا دیگه داشته باشید

مصطفی

ممنون
پیشنهادتون چیه؟ با این شرایط ابتدا واسه کدوم کشور میتونم اقدام کنم؟

بهتر هست اول براتون از یکی از کشورهای اروپایی ویزا بگیریم

مصطفی

اوکی، شما کدوم کشور رو پیشنهاد میکنین؟ و شرایطش چیه؟
با تشکر

بستگی به شرایط زمان اقدام داره و شرایط و قیمت رو میتونید در این لینک ببینید

ویزای شنگن

tk

سلام چند تا سوال درباره ویزا تحصیلی انگلیس داشتم .
۱- آیا باید ثابت کنیم که بعد تحصیل به کشور خودمون برمیگردیم؟
۲- اگر من از یکی از کالج های انگلیس پذیرش داشته باشم برای دوره ۱ ساله شانس صدور ویزای تحصیلی پایین تر میاد نسبت به داشتن پذیرش از دانشگاه انگلیس برای مقطع ارشد؟

خیلی ممنون

سلام، بله. شما برای هر کشوری که قصد اقدام دانشجویی دارید باید اثبات کنید که بعد از تحصیل قصد برگشت دارید و دلایل قوی و کافی رو برای اقناع آفیسر پرونده بیارید. در مورد انگلستان هم این مسئله وجود داره. همینطور اینکه شانس شما برای اخذ ویزا در دانشگاه از کالج بالاتر هست و با توجه به شرایط فعلی سفارت ما پیشنهاد می کنیم برای دانشگاه اقدام کنید

حسن جوانی

سلام من ۵۲ سالمه و در تهران مغازه دارم و جواز کسب و سند ملکی و حساب بانکی دارم در پاسپورتم ۴ویزای اروپا که ۳تا مولتی یک و دوساله هست دارم .خواستم بدونم درخواست توریستی بدم بهتره؟ بعد اگر انکارا رو معرفی کنم جهت دریافت ویزا به نظرتون بهتره؟

سلام به احتمال زیاد ویزا میشید فقط باید مدارک درست چیده بشه سفارت انگلیس روی حساب بانکی خیلی حساس هست و ما هم اگر قرار باشه برای شما اقدام کنیم ترجیحمون این هست که از ترکیه اقدام کنیم

نیما دهقانی

سلام ، من ۱۶ سالمه ، در مقطع تحصیلی دهم درس میخونم و رشتمم تجربی هست، میخواستم بدونم شرایط گرفتن ویزای دانش آموزی چیه

با سلام، شما می توانید برای مدارس شبانه روزی یا روزانه انگلستان اقدام نمایید و پس از اخذ پذیرش و پرداخت مبلغ شهریه یک سال برای ویزا اقدام کنید. برای کسب اطلاع در مورد نحوه اجرا و هزینه های مدرسه با مشاوران ما در تماس باشید.

مهدی حبیب پور

سلام من مدارک سفارت را ندارم یعنی نمیتونم فراهم کنم شما میتوانید برای من مدارک فراهم کنید؟

ادمین

سلام ما مدارک تهیه نمی کنیم ،خدمات ما شامل تنظیم و تکمیل مدارک و فرم ها و واریزی سفارت و گرفتن وقت سفارت می باشد.

سامرند

با سلام ببخشید پرونده های تهران رو در امارات بررسی می کنن؟ منظورم این است که کاور لترم رو خطاب به آفیسر امارات بنویسم؟ و اینکه شما ترکیه رو ترجیح می دین برای اقدام میشه بفرمایید از چه نظر؟ از نظر زمان یا چیز دیگه؟

ادمین

سلام.بله در امارات بررسی می کنند ،کاور لتر مهم نیست حتما به آفیسر امارات باشد خطاب به uk embassy بنویسید.ترکیه از این نظر که نیاز به ویزا ندارد و بدون پرداخت پول به سفارت شما برگه عبور دریافت می کنید از نظر جواب دهی تفاوتی ندارد.

سامرند

The Visa Officer
British Deputy High Commission
(Abu Dhabi/Emirates)
RE: Letter for Visa Application (Visitor Visa)
اینجوری نوشتم خوبه؟

ادمین

بله خوب است میتوانید برای اطلاعات دقیق تر و راهنمایی بیشتر نیز با دفتر تماس بگیرید.

سامرند

سلام در کاورلتر لازمه در مورد ریجکتی اول توضیحاتی رو بگم یا نیازی نیست؟

ادمین

سلام داخل فرم ای که پر می کنید نیز در این مورد توضیح می دهید.اگر فکر می کنید اطلاعاتی که داخل فرمتون پر می کنید زیاد است و جا نمی شود میتوانید در کاورلتر توضیح دهید.

نوشین

با سلام و روز بخیر
من ۳۳ سالم هست و مجرد ، شاغل و با سابقه بیمه ۱۰ ساله ، سند ملک ندارم و حساب بانکی حدودا ۷۰ میلیون تومن ولی با گردش خیلی بالا
شنگن زیاد داشتم و ۴ تا اخریش مولتی های یک ساله بوده و یه ویزای ۵ ساله کانادا هم دارم
درصد ویزای انگلیس برای من چقدر هست و آیا میتونم اولین ویزای انگلیس رو ۱ ساله یا ۲ ساله درخواست بدم؟ در ضمن از کجا بهتره اقدام کنم ، برای ماه جولای ۲۰۱۹ هم میخوام انگلیس برم
ممنونم

ادمین

سلام،اولین درخواست ویزای انگلیس ویزای شش ماهه هست و قانونا برای بار اول نمی توان ویزای بلند مدت درخواست داد.در مورد شانس ویزا در صورت شفاف بودن حساب های مالی شما حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد هست

مسعود چپري ها

سلام من ٣٢ سالم هست و ١٠ روز هست ازدواج کردم و قبل از ازدواج خودم یک سفر شینگن مجارستان دارم و ویزای مولتی مجارستان رو هم دارم ولی همسرم ندارن سند ملکی هم به صورت سه دانگ دارم و گردش حساب و تمکن هم دارم خواستم ببینم شرایط برای اخذ ویزا انگلستان رو هر دو نفرمون داریم.
با تشکر

ادمین

سلام از نظر سابقه سفر خودتون مشکلی ندارید منتهی همسرتون هم بهتر است سابقه سفرشون ارتقا بدهند سپس اقدام کنید،به صورت نرمال که در واقع همان گرفتن وقت سفارت است اقدام می کنیم و تضمینی که از جمله شرایط اخذ ویزای تضمینی دارا بودن حداقل دو شنگن ،گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد.می توانید جهت مشاوره نیز با دفتر تماس بگیرید.

حمید رضا

با سلام
دائی خانم من در انگلیس اقامت داره
می خواهد دعوت نامه برای خانم من و دو دخترم بفرسه برای مدت ۲۰ روز در تیر ماه
۱- کی باید اقدام کنیم
۲- هزینه اش چقدر
۳- آیا ویزا بهشون میدهند یا نه

ادمین

سلام زمانی که قصد دارید سفر کنید از سه ماه قبلش باید اقدام فرمایید.هزینه هر فرد ۲۵۰دلار و پاسخ ویزا بستگی به نظر آفیسر سفارت و مدارک شما دارد.

امید

سلام سفارت انگلیس در ترکیه بعد از چند روز جواب مثبت یا منفی ایمیل می‌کند

ادمین

سلام،معمولا حدود دو هفته می باشد.

مهدی

سلام من فوق دیپلم حسابداری دارم ودر یکی از ادارات زیر مجموعه وزارت راه و شهر سازی نزدیک به بیست سال مشغول به کار خدماتی و نظافت هستم و در مورد کارهای خدماتی کاملا خبره هستم ودر ضمن فرزندی دارم که متاسفانه به بیماری دیابت نوع یک مبتلا است ضمنا خودم در مورد پخت و پز غذاهای اصیل کاملا مهارت دارم آیا با این وضعیت که دارم امکان گرفتن ویزا برای انگلیس هست

ادمین

سلام برای اخذ ویزای توریستی انگلیس شما علاوه بر گواهی شغلی مناسب نیازمند سابقه سفر خوب مانند سفر به حوزه شنگن و یا داشتن ویزاهای معتبر همچون ژاپن و یا دارا بودن دعوت نامه و گواهی مالی مناسب می باشید.اطلاعاتی که شما فرمودید در مورد شغلتون فقط بود اگر سابقه سفر و تمکن مالی مکفی نیز داشته باشید می توانید اقدام فرمایید مشکلی وجود ندارد.

سیروس

سلام
تو وبسایت VFS انگستان ، پس از انتخاب کشور ایران، متأسفانه در باکس مربوط به شهر اپلای ویزا، گزینه تهران را به ما نمی دهد و بهمین علت ادامه روند کار متوقف می شود. لطفا راهنمایی نمایید. سپاس

ادمین

سلام،اگر مایل هستید لینک و پسورد اکانتتون به کارشناسان ما بدهید پس از بررسی اکانت شما در صورت صحیح بودن خدمات وقت و واریزی سفارت انجام می دهند .در خدمت شما هستیم.

پریزاد پروازی

سلام
خانمی ۵۰ ساله و مجرد هستم
نویسنده و کارگردان
برای اقامت در انگلستان چه ویزایی باید درخواست کنم؟
و چقدر هزینه خواهد داشت؟
ممنون از راهنماییتون 😊 🙏

ادمین

سلام ما برای انگلیس به صورت توریستی و تحصیلی در حال حاضر خدمات داریم دوست محترم.

سیروس خواجه علی

با سلام
شما در توضیحات نحوه اخذ ویزای انگلیس نوشتید انگشت نگاری فقط در دوبی، ابوظبی، استانبول، آنکارا انجام میشود. مگر شرکت VFS در تهران، تحویل مدارک و انگشت نگاری را انجام نمی دهد؟

ادمین

سلام ،شما توضیحات مربوط به ویزای تضمینی انگلیس را مطالعه فرمودید که ما برای اخذ ویزای تضمینی انگلیس از دبی،ابوظبی،استانبول،آنکارا اقدام می کنیم منتهی برای ثیت نام و گرفتن وقت سفارت به صورت نرمال اگر در قسمت مربوط به وقت سفارت انگلیس بر روی سایت مراجعه کنید انگشت نگاری و تحویل مدارک در تهران را نیز مشاهده می فرماییدو ما انجام می دهیم.

حمیدرضا ع

من ۳۰ سالمه و به همراه همسرم دو ویزای شنگن از فرانسه برای سال ۲۰۱۸و۲۰۱۹ داریم.
سفرای کشورهای همسایه آسیای شرقی هم که هست
سند ملکی هم داریم و ۳۰۰ میلیون تمکن
آیا شرایط ویزا توریستی ما داریم؟

ادمین

سلام برای اخذ ویزای توریستی انگلیس عواملی همچون سابقه سفر خوب و شرایط مالی و شغلی مناسب متاثر می باشد شما دارای سابقه سفر خوبی هستید و این نکته مثبتی نیز می باشد که اخیرا آن ها را نیز اخذ نمودید می توانید اقدام کنید دارای شرایط هستید منتهی بهتر است که مدارک شما نیز توسط کارشناس بررسی شود لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند .در خدمت شما هستیم.

عرشیا مومنی

سلام
من ۱۶ سالم هست و میخوام ویزای تحصیلی انگلیس رو بگیرم ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم یا چه مدارکی نیاز
پاسخگو باشید ممنون میشم

ادمین

سلام با نوجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی ،عواملی که متاثر هستند در اخذ ویزا در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند ، که تمکن مالی والدین مهمترین عامل در پذیرش و یا رد درخواست خواهد بود،می توانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس بگیرید و با کارشناس بخش تحصیلی ما صحبت کنید.در خدمت شما هستیم