تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

وقت سفارت آمریکا

اتباع ایرانی هم‌چون شهروندان بسیاری دیگر از کشورها برای ورود به ایالات متحده نیاز به اخذ ویزای این کشور دارند و در این بین تعیین وقت سفارت آمریکا، نخستین گام در این روند محسوب می‌شود. پس از وقایع آبان ۱۳۵۸ و تعطیلی سفارت و کنسولگری ایالات متحده در ایران، متقاضیان ایرانی ویزا و وقت سفارت آمریکا مجبورند به یکی از کشورهای همسایه که سفارت امریکا در آن‌ها دایر است سفر کرده و امور مربوط به درخواست ویزای خود را پیگیری کنند.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 37    میانگین: 4.3/5]

مقدمه

هر فردی که می‌خواهد وارد کشور آمریکا شود، ابتدا باید یک ویزا (ویزای غیرمهاجرتی برای اقامت موقت یا ویزای مهاجرتی برای اقامت دائم) بگیرد. با داشتن ویزای آمریکا می‌توان به یکی از مبادی ورود (برای مثال فرودگاه) رفته و از وزارت امنیت داخلی، افسر مهاجرت و حفاظت مرزی گمرک مجوز ورود به آمریکا را درخواست کرد.

پیش از توضیح شرایط و مراحل تعیین وقت سفارت آمریکا، بد نیست اندکی در خصوص ویزای این کشور و انواع مختلف آن توضیح دهیم تا ضمن شناخت بیشتر انواع ویزای ایالات متحده آمریکا، بتوانید برای سفر خود برنامه‌ریزی بهتری داشته باشید.

انواع ویزای آمریکا

نزدیک به ۱۸۵ نوع ویزا برای ورود به ایالات متحده آمریکا وجود دارد که تمامی آن‌ها در دو شاخه اصلی ویزای مهاجرتی و ویزای غیر مهاجرتی تقسیم‌بندی می‌شوند. ویزای مهاجرتی آمریکا همانگونه که از نامش پیداست با هدف مهاجرت و اقامت دائم این کشور صادر می‌شود و ویزای غیرمهاجرتی انواع ویزاهای توریستی، تحصیلی، کاری و … آمریکا را در بر می‌گیرد.

از آنجایی که هدف از این نوشتار، آشنایی شما عزیزان با نحوه تعیین وقت سفارت آمریکا است، از تشریح ویزای مهاجرتی این کشور صرف‌نظر کرده و انواع ویزای غیر مهاجرتی آمریکا را به اختصار معرفی می‌کنیم.

ویدئوی وقت سفارت آمریکا

ویدئوی وقت سفارت آمریکا

ویزای توریستی آمریکا

بر اساس آخرین آپدیت وب‌سایت رسمی سفارت ایالات متحده، ویزای توریستی آمریکا (Visitor Visa) موسوم به ویزای تایپ B، نوعی از ویزای غیرمهاجرتی و موقت آمریکا است که خود به سه دسته تقسیم بندی می‌شود:

 • ویزای B1 آمریکا
 • ویزای B2 آمریکا
 • ویزای B1/B2 آمریکا

ویزای B1 آمریکا عموما برای قرادادهای تجاری و شرکت در کنفرانس‌ها صادر می‌شود حال آنکه ویزای B2 برای گردش، دیدار اقوام و آشنایان و یا انجام معاینات پزشکی و اقدامات درمان در آمریکا صادر می‌گردد. ویزای B1/B2 نیز نوعی ویزای توریستی-تجاری است و در واقع تلفیقی از ویزای B1 و B2 خواهد بود.

ویزای تحصیلی آمریکا

تحصیل در آمریکا و یا تکمیل تحصیلات آکادمیک در این کشور، رویای بسیاری از علاقمندان علم و دانش است. از این رو می‌توان برای ادامه تحصیل در ایالات متحده آمریکا از ۳ طریق اقدام کرد:

 • ویزای نوع F  مخصوص متقاضیان ادامه تحصیل در آمریکا در مقاطع دانشگاهی (فوق دیپلم تا دکترا) و دوره‌های آمورش زبان انگلیسی است.
 •  ویزای نوع J که به ویزای مبادلۀ بازدیدکنندگان نیز مشهور است، برای شرکت در دوره تحقیق، آموزش و یا تدریس در آمریکا صادر می‌شود. دوره مذکور از طرف کارفرمای آمریکایی به متقاضی پیشنهاد شده که می‌تواند شرکت و یا دانشگاهی آمریکایی باشد.
 • ویزای نوع M  ویژه افرادی است که قصد تحصیل در دوره‌های غیرآکادمیک کاربردی و کوتاه مدت همچون دوره‌های آموزشی هنرستان‌ها و یا مؤسسات غیر علمی در زمینه هایی مانند: طراحی لباس، عکاسی، مدلینگ و … را دارند.

ویزای کار آمریکا

ویزای H1 یا ویزای کار آمریکا برای متقاضیانی صادر می‌شود که ضمن دارا بودن یک تخصص حرفه‌ای، از طرف یک کارفرمای آمریکایی دعوت به کار شوند. از شرایط اصلی اخذ این نوع ویزای کار آمریکا داشتن حداقل مدرک لیسانس از سوی متقاضی و هم‌چنین وجود کارفرمای واجد شرایط اداره مهاجرت آمریکا است.

انواع دیگر ویزای موقت آمریکا با عنوان های O,K,R,E است که هر کدام برای یک موضوع مشخص صادر می‌شود.

مراحل تعیین وقت سفارت آمریکا

مجموعه نیلگام سرویس تعیین وقت سفارت آمریکا را در یکی از کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان به مشتریان عزیز ارائه می‌نماید. مراحل تعیین وقت سفارت آمریکا با ثبت‌نام آنلاین در وب‌سایت کنسولگری مجازی آمریکا آغاز شده و در نهایت با حضور در سفارت آمریکا در کشور موردنظر و مصاحبه حضوری پایان خواهد یافت. به طور کلی مراحل را می‌توان به صورت زیر عنوان کرد:

یکی از اصلی ترین نکات موثر در برنامه‌ریزی سفر به ایالات متحده امریکا، آگاهی از اولین فرصت موجود برای وقت سفارت کنسولگری موردنظر است. اغلب اوقات فاصله زمانی تا اولین وقت موجود، با توجه به تعداد متقاضیان دریافت ویزا و محدودیت پذیرش کنسولگری موردنظر متغیر است. از این رو گاهی می‌توان برای روز بعد وقت مصاحبه دریافت کرد اما در مواردی هم پیش می‌آید وقت سفارت آمریکا تا چندین ماه پر باشد.

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت آمریکا

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت آمریکا در واقع مدارکی است که متقاضی پس از ثبت‌نام آنلاین، باید در روز مقرر به همراه خود به کنسولگری آمریکا ببرد. این مدارک عبارتند از:

 • کپی صفحه ی اول پاسپورت (با حداقل ۶ ماه اعتبار)
 • اسکن عکس تمام رخ ۵*۵ رنگی با پس‌زمینه سفید
 • فرم پر شده DS-160 به زبان فارسی یا صفحه تاییده تکمیل فرم DS-160 به زبان انگلیسی
 • آدرس ایمیل معتبر و شماره تلفن مسافر
 • درخواست بر روی سربرگ(برای همکاران آژانسی)
 • اسکن از صفحه ویزا در صورت داشتن ویزای ایالات متحده در گذشته

مدارک لازم برای روز مصاحبه در سفارت آمریکا

هر متقاضی در روز حضور خود در سفارت آمریکا جهت مصاحبه، باید حتما مدارک زیر را به همراه داشته باشد؛ همانطور که ملاحظه می‌کنید این مدارک با مدارک تعیین وقت سفارت متفاوت است:

 • اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام پاسپورت های قبلی
 • دو قطعه عکس تمام رخ ۵*۵ رنگی با پس‌زمینه سفید
 • ترجمه شناسنامه، کارت ملی و سند ازدواج یا طلاق به همراه اصل مدارک
 • ترجمه و اصل کارت پایان خدمت یا معافیت
 • مدارک شغلی شامل گواهی اشتغال به کار، ترجمه روزنامه رسمی، آخرین آگهی تغییرات و تصمیمات، حکم کارگزینی یا بازنشستگی، پروانه مطب یا نظام مهندسی، جواز کسب، پروانه بهره‌برداری، کارت پرسنلی یا بازرگانی، گواهی شوارای اصناف و …
 • ترجمه سوابق بیمه
 • ترجمه سند ملکی به همراه اصل سند، مدارک مرتبط با خرید سهام در بازار بورس، خرید اوراق مشارکت و هر سرمایه‌گذاری مالی دیگر
 • نامه تمکن به انگلیسی Bank Statement
 • پرینت شش ماهه لاتین حساب بانکی
 • تاییدیه برگه وقت سفارت
 • تاییدیه فرم DS160
 • تاییدیه واریز سفارت
 • واچر هتل محل اقامت در آمریکا و رزرو بلیط رفت و برگشت
 • در صورت داشتن دعوتنامه، پر کردن فرم ۱۳۴-I به همراه اصل دعوتنامه
 • مخصوص متقاضیان F1:فرم I-20، مدارک تحصیلی و SEVIS Fee Payment Confirmation
 • مخصوص متقاضیان J1:فرم DS-2019، SEVIS Fee Payment Confirmation

 

مدت زمان لازم جهت تعیین وقت سفارت آمریکا

واقعیت این است که نوع ویزای درخواستی شما برای امریکا، در پروسه دریافت وقت سفارت دخیل است، در ادامه ویزاهایی که وقت سفارت یکسان دارند گروه‌بندی شده‌اند:

 • گروه اول: ویزاهای توریستی، دیدار اقوام، کاری، شرکت در کنگره، درمان پزشکی
 • گروه دوم: ویزای دانشجویی و فرصت مطالعاتی
 • گروه سوم: ویزای نامزدی و سرمایه‌گذاری
 • گروه چهارم: متقاضیان دریافت گرین کارت و سیتیزن‌های امریکا

معمولا تعداد وقت‌هایی که برای ویزاهای توریستی یعنی گروه b و سپس گروه f یعنی دانشجویی اختصاص داده می‌شود بیشتر از سایر ویزاهاست. برخی از کنسولگری‌ها به طور مقطعی تمرکز خود را بر روی نوع خاصی از ویزا افزایش می‌دهند، به همین خاطر حتما پیش از اقدام به برنامه‌ریزی قطعی برای سفر، از اولین وقت موجود برای نوع ویزای درخواستی و شرایط جاری در کنسولگری موردنظر اطلاع حاصل نمایید.

کارشناسان اجرایی دپارتمان ویزا و وقت سفارت هلدینگ نیلگام با سال‌ها تجربه در امر تعیین وقت سفارت آمریکا و هم‌چنین آشنایی با روند کاری هر یک از کنسولگری‌های کشورهای همسایه، آماده ارائه خدمات تخصصی به متقاضیان محترم ویزای ایالات متحده آمریکا هستند.

تعیین وقت سفارت آمریکا با نیلگام

مجموعه شرکت‌های نیلگام که پیش از این نزدیک به یک دهه با نام تجاری ایران آنکارا، سابقه‌ای درخشانی در ارائه خدمات ویزا و وقت سفارت، پیکاپ ویزا و اخذ اقامت کشورهای کانادا و حوزه شینگن داشته است، با بهره‌مندی از کادری مجرب و برخورداری از دانش روز و زیرساخت‌های لازم هم‌چون دفاتر برون‌مرزی و پروازهای اختصاصی، در تلاش است تا بهترین انتخاب را پیش روی متقاضیان محترم وقت سفارت آمریکا قرار دهد.

هلدینگ نیلگام پیرو تکمیل خدمات خود و رفاه حال مشتریان محترم، خدمات تعیین وقت سفارت آمریکا و پیکاپ ویزای آمریکا را در ۳ کشور ترکیه، امارات و ارمنستان در دسترس قرار داده ‌است تا متقاضیان محترم بتوانند بدون کوچک‌ترین دغدغه‌ای شاهد پیشرفت روند اخذ ویزای خود باشند.

البته لازم به ذکر است که در برخی موارد وقت سفارت آمریکا به درخواست متقاضی در کشورهای اروپایی و کانادا نیز گرفته می‌شود. اما در اینگونه موارد، افسر پرونده این اختیار را دارد تا در کشورهایی به جز کشورهای تعیین‌شده برای متقاضیان ایرانی، با آن‌ها مصاحبه نکرده و یا این‌که به زبان انگلیسی و یا زبان اختصاصی آن کشور با متقاضی مصاحبه نماید.

وقت سفارت آمریکا از ترکیه

هلدینگ نیلگام در دو شهر آنکارا و استانبول آماده ارائه خدمات وقت سفارت آمریکا خواهد بود. به دلیل دایر بودن دفتر نمایندگی شرکت نیلگام در آنکارا، طبعا خدمات وقت سفارت آمریکا در ترکیه و به ویژه آنکارا به شکلی مطلوب‌تر در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرف.

وقت سفارت آمریکا از امارات

شهرهای دبی و ابوظبی دو شهر دیگری هستند که هلدینگ نیلگام خدمات وقت سفارت آمریکا را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. یکی از مواردی که باید برای تعیین وقت سفارت آمریکا در دبی یا ابوظبی به آن توجه داشت، نیاز به ویزا برای ورود به امارات است که طبعا هزینه مضاعفی در پی داشته و هماهنگی برنامه کاری را برای زمان موردنظر کمی دشوارتر می‌کند.

باید به این نکته نیز اشاره کنیم که عموما پیگیری وقت سفارت آمریکا برای متقاضیان ایرانی ویزای توریستی و تحصیلی در شهر دبی به انجام می‌رسد و شهر ابوظبی بیشتر مربوط به امور ویزای اقامتی ایرانیان است.

وقت سفارت آمریکا از ارمنستان

ارمنستان و شهر ایروان یکی دیگر از گزینه‌های موجود برای وقت سفارت آمریکا است که شرکت نیلگام کارگزاری فعال در آن دارد. علاوه بر این، مجموعه نیلگام با توجه به ویژگی‌های مثبت کنسولگری آمریکا در ایروان و استقبال بسیاری از متقاضیان ایرانی برای تعیین وقت سفارت آمریکا و حتی انگلیس در این شهر، خدمات تور ارمنستان را نیز با هدف رفاه حال مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

رزرو هتل، بلیط رفت و برگشت، لیدر و راهنمای ایرانی همگی از مزایای تور ارمنستان برای وقت سفارت آمریکا و وقت سفارت انگلیس محسوب می‌شوند.

هزینه وقت سفارت آمریکا

شما می‌توانید آخرین به‌روز رسانی مربوط به هزینه تعیین وقت سفارت آمریکا در کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان را در جدول زیر مشاهده فرمایید:

نوع خدماتهمکارمسافر
وقت سفارت در دبی(عادی)220 دلار240 دلار
وقت سفارت در آنکارا(عادی)220 دلار240 دلار
وقت سفارت در ایروان(عادی)240 دلار260 دلار
وقت سفارت دانشجویی250 دلار280 دلار
تکمیل فرم DS120 هزار تومان150 هزار تومان
وقت سفارت در اروپا260 دلار290 دلار
تعیین وقت معاینه در آنکارا80 هزار تومان100 هزار تومان
تعیین وقت معاینه در ایروان همراه با ترانسفر80 دلار90 دلار
پرداخت Sevis Fee۵۰ دلار + Sevis Fee۷۰ دلار + Sevis Fee
تعیین وقت معاینه در امارات (دبی و ابوظبی) همراه با ترانسفر770 درهم790 درهم


تخفیف ویژه

10 دلار تخفیف برای مشتریانی که به صورت آنلاین ثبت نام می کنند

ثبت نام کنید

تقویم وقت سفارت آمریکا

برای اطلاع از تقویم وقت سفارت آمریکا در هر یک از کنسولگری‌های این کشور، باید پس از تکمیل فرم درخواست ویزا، تشکیل حساب کاربری در وب‌سایت کنسولگری، پرداخت هزینه و ثبت نهایی، از قسمت Appointment schedule نزدیک‌ترین وقت موجود را جستجو کنید که عموما به دلیل آپدیت مستمر این تقویم، نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد.

کارشناسان اجرایی ویزا و وقت سفارت هلدینگ نیلگام با پیگیری لحظه به لحظه تقویم وقت سفارت آمریکا، نزدیک‌ترین وقت موجود را رزرو کرده و در اولین فرصت به متقاضیان محترم اطلاع خواهند داد.

اعلامیه رسمی دولت آمریکا برای اجتناب از تهدیدات امنیتی متقاضیان دریافت ویزا

بنابر اطلاعات وب‌سایت whitehouse.gov طی هماهنگی رئیس‌جمهور آمریکا با وزیر امنیت داخلی و مشورت با وزیر امور خارجه و مدیر اطلاعات ملی، محدوده‌ای در نظر گرفته شده که طی آن دولت‌های خارجی ملزم به ارائه اطلاعاتی هستند که توسط آن دولت آمریکا قادر به تائید هویت متقاضیان ورود به خاک کشور آمریکا به عنوان مهاجر، غیرمهاجر و افرادی که تحت قوانین مهاجرتی از مزایای دیگر این کشور استفاده می‌کنند،خواهند بود.

از این طریق دولت آمریکا می‌تواند به ارزیابی دقیق‌تر متقاضیان دریافت ویزا و ورود به ایالات متحده امریکا پرداخته و از این که تهدید امنیتی و یا تهدید عمومی برای این کشور محسوب نگردند، مطمئن شود.

قوانین وضع شده به شرح زیر است:

 • مدیریت اطلاعات هویتی. کشور آمریکا این انتظار را از دولت‌های خارجی دارد تا اطلاعاتی را در رابطه با متقاضیان دریافت ویزای آمریکا و ورود به این کشور در اختیار دولت آمریکا بگذارد تا از این طریق بتواند صحت هویت متقاضیان ویزای امریکا را تعیین و تایید نماید. این بخش بر موضوع یکپارچگی اسناد سفر به ایالات متحده آمریکا تمرکز دارد. معیارهای ارزیابی‌شده این بخش شامل این می‌شود که آیا کشور مبدا پاسپورت الکترونیکی به همراه اطلاعاتی مبنی بر تایید هویت، گزارش گم‌شدن و دزدیده شدن پاسپورت به اشخاص مناسب را صادر می‌کند یا خیر؟ و این که آیا اطلاعات هویتی درخواست‌شده‌ای که در پاسپورت نیامده را در دسترس قرار می‌دهد؟
 • امنیت ملی و اطلاعات امنیت عمومی آمریکا. کشور آمریکا از سایر دولت‌های خارجی این انتظار را دارد تا اطلاعات آن‌دسته از متقاضیانی که ورودشان به کشور تهدیدی برای امنیت ملی و عمومی آمریکا محسوب می‌شود، ارائه نماید. معیارهای ارزیابی‌شده این بخش شامل این می‌شود که کشور مبدا به صورت مستقیم و غیرمستقیم، چه با ارائه پاسپورت و نمونه اسناد هویتی ملی و چه با جلوگیری از اعلام وصول اطلاعات مسافرین و خدمه در حال سفر به امریکا، اطلاعات درخواستی تروریست‌های شناخته‌شده و مشکوک و سوابق جنایی آن‌ها را در دسترس قرار دهد.
 • ارزیابی ریسک امنیت ملی و عمومی آمریکا. این بخش بر شاخص‌های ریسک امنیت ملی تمرکز دارد و معیارهای ارزیابی‌شده شامل این می‌شود که کشور مبدا یک بستر مناسب، بالقوه و شناخته‌شده برای تروریست‌ها محسوب شود یا خیر؟

وزارت امنیت داخلی آمریکا تک تک کشورها را نسبت به قوانین وضع‌شده ارزیابی کرده است که در نتیجه 16 کشور براساس تحلیل پروتکل‌های مدیریت هویت، عملکردهای اشتراک‌گذاری اطلاعات و فاکتورهای ریسک نامساعد inadequate شناخته شدند. 31کشور براساس معیارهای ذکرشده در دسته دارای ریسک at risk و در حال تبدیل به وضعیت نامساعد قرار گرفته‌اند.

بر همین اساس وزارت امور خارجه آمریکا طی یک بازه زمانی 50 روزه تمامی دولت‌های خارجی شامل گروه‌های دارای ریسک و نامساعد را تشویق به بهبود عملکرد بر مبنای قوانین وضع‌شده خود کرد.

دعوت به مشارکت همگانی آمریکا نتایج خوبی را در پی داشت . برای مثال 29 کشور نمونه اسناد مسافرتی را برای مقابله با جعل اسناد در اختیار وزارت امنیت داخلی آمریکا قرار داد و 11 کشور نسبت به اشتراک اطلاعات تروریست‌های شناخته‌شده و مشکوک موافقت خود را اعلام کردند.

کشورهایی نظیر چاد، ایران، لیبی، کره‌شمالی، سوریه، ونزوئلا و یمن از همکاری با آمریکا در این موضع سر باز زدند و به همین خاطر مشمول محدودیت‌های مختلف دریافت ویزا و ورود به کشور آمریکا می‌گردند.

در بیانیه رئیس‌جمهوری آمریکا متقاضیان ایرانی به دلایل زیر شامل محدودیت و سخت‌گیری بیشتر دریافت ویزای آمریکا خواهندشد:

 • کشور ایران همکاری موثری با دولت آمریکا برای شناسایی ریسک‌های امنیتی ندارد و از نگاه امریکا، این کشور یک تهدید و پشتیبان تروریسم محسوب می‌شود.
 • ورود متقاضیان ایرانی براساس ویزای آمریکا برای هر دو دسته مهاجر و غیر مهاجر بدین وسیله به حالت تعلیق درآمده و تنها مواردی نظیر دانش‌آموزان واجد شرایط کلاس F و M و دانشجویان انتقالی کلاس J و همچنین افراد دارای همسر قانونی bona fide relationship از این قاعده مستثنا هستند و در برخی از موارد کلاس‌های دیگر ویزای متقاضیان ایرانی نیز با غربالگری و بررسی مجدد مورد پذیرش قرار خواهد گرفت.

متاسفانه این سخت‌گیری و محدودیت‌ها برای ایرانی‌ها بوده و چنان‌چه قادر به دریافت حق شهروندی کشوری نظیر ترکیه باشید، از این قاعده مستثنا شده و می‌توانید از کلاس‌های دیگر انواع ویزای آمریکا بدون محدودیت استفاده نمایید.

پیکاپ ویزای آمریکا با نیلگام

خدمات پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت یکی دیگر از خدمات مجموعه شرکت‌های نیلگام است که با هدف تسریع مراحل اخذ ویزا و کاهش هزینه‌های متقاضیان محترم در این روند ارائه می‌شود.

خدمات پیکاپ ویزای آمریکای گروه شرکت‌های نیلگام در حال حاضر شامل کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان می‌شود. در صورت درخواست پیکاپ ویزا از آنکارا یا استانبول، هزینه‌های اشاره شده برای وقت سفارت آمریکا شامل ۲۰ دلار تخفیف و در صورت درخواست ترجمه مدارک، شامل ۱۰ دلار تخفیف دیگر خواهد شد. شما می‌توانید درخواست خود را از طریق صفحه پیکاپ ویزای آمریکا ثبت نمایید.

تخفیف ویژه

10 دلار تخفیف برای مشتریانی که به صورت آنلاین ثبت نام می کنند

ثبت نام کنید

نظرات

مریم اکبری

سلام
ایا از الان میشه برای تعطیلات بهمن وقت سفارت امریکا گرفت و از کدوم کشور امکان ویزا بیشتر هست

سلام
بله میشه گرفت و الان شرایط در ارمنستان منسبتر هست ولی درکل در حال حاضر امریکا به ندرت به کسی ویزا میده
اگر هدفتون گردش هست کانادا گزینه مناسب تری هست

محمد امین

سلام خسته نباشید یه سوال الان با این وضعیت چند در صد احتمال گرفت ویزای توریستی امریکا است بعد اینکه اگه درخواست ویزا رد بشه توی سابقه سفری و مهاجرتی تأثیر داره یعنی ممکنه باعث بشه برای سفر های بعد مثلا به اروپا درخواست رد بکنن بعد اگه توی پاسورت و تاریخچه سفر به کشور های آسیا و اروپا رو داشته باشیم ممکنه ویزای تورستی امریکا رو راحت تر. بگیرم یا نه ممنون میشم راهنمای کنید و بگید

ادمین

سلام وقت بخیر ،خدمات ما برای آمریکا اخذ وقت سفارت و همچنین ثبت نام لاتاری(تکمیل فرم)می باشد و در صورت رد ویزا در هر حال بی تاثیر در سابقه سفر شما نیست میتوانید جهت مشاوره رایگان و چک کردن وقت لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم

محمد

ممنون از راهنماییتون بزرگوار، یه سوال دیگه، اگه بخوام توریستی ۵ساله کانادا بگیرم ، با شرایطی که عرض کردم..(۳بار ویزای امریکا+برزیل+تایلند+امارات+قطر+قزاقستان+ازبکستان+ارمنستان+ترکیه+روسیه)شانسم چند درصده?

Admin

سلام وقننون بخیر ،دوست عزیز با توجه به سابقه سفری که ذکر فرمودید احتمال ویزاشدن شما بسیار است و دارای شرایط خوبی می باشید .میتوانید جهت بررسی شرایط و مدارک لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

آرش جعفری

سلام
در صورت اخذ پذیرش از دانشگاههای امریکا برای فرصت مطالعاتی آیا اخذ ویزا تا مردادماه ۹۸ امکانپذیر هست؟
در صورتی که جواب مثبت است راهنمایی بفرمایید
ممنون

بله اگر چک امنیتی نخورید اکی هست

شهرام دیده ور

سلام
من تو یه شرکت ترک در ترکیه مشغول بکارم
و ماه نهم میلادی غرفه نمایشگاهی داریم
ویزای کاری دارم
کی باید اقدام کنم؟
آیا من هم می تونم همراه همکارام ۱ هفته ای آمریکا باشم؟

سلام بعید میدونم تو این شرایطی که ریاست جمهوری آمریکا به وجود آورده بهتون ویزا بدن

,

آیا اشخاصی که سیتیزن آمریکا هستند ، نیز باید وقت سفارت بگیرند ؟
و شرایط گرفتن وقت سفارت برای کیس های گرین کارت به چه صورت هست ؟

ادمین

سلام ،ما برای آمریکا خدمات مهاجرتی نداریم دوست عزیز لطفا به دفاتر مهاجرتی مراجعه فرمایید.

محمد عزتزاده

سلام من مدت ۳ ماه در دانشگاه افسری درس خوندم و بعد انصراف دادم ایا این مشکلی برای من ایجاد می کنه برای اپلای گرفتنم از دانشگاه های امریکا یا شاید کانادا

ادمین

سلام،چون انصراف دادید لازم به بیانش در هنگام اخذ ویزا نیست و برای پذیرش تحصیلی از جمله فاکتورهای مهم شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی و دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و مدرک زبان می باشد می توانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس بگیرید .

داریوش شفیعی

سلام آیا ۲۶۰ دلار هزینه سفارت آمریکا، شامل ۱۶۰ دلار وقت سفارت نیز می شود ؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد وقت سفارت آمریکا،بله شامل واریزی سفارت نیز می شود.۲۶۰دلار شامل گرفتن وقت و واریزی سفارت می باشد.

Younes

ویزا امریکا

ادمین

سلام سوالتونو واضح نفرمودید ،برای آمریکا خدمات وقت سفارت داریم و اقدام می کنیم .

علی باقری

سلام
میخواستم بدونم آیا در این شرایط که امریکا برای ایرانیان محدودیت گذاشته امکانش هست که ویزای سرمایه گذاری امریکا رو اخذ کنیم.
سوال بعد اینکه اگر دوران سربازی در سپاه افتاده باشه، باتوجه به اینکه سپاه در لیست تروریست هست آیا کار رو سخت میکنه؟

ادمین

سلام دوست عزیز ما در حال حاضر وقت سفارت آمریکا و خدمات ویزای توریستی رو در خدمتتون هستیم.

محمد

باسلام خسته نباشید
ببخشید من چند تا سوال داشتم
۱-آیا واقعا به ایرانی ها ویزای توریستی می دهند
۲- ویزای آمریکا ارزش داره برای پاسپورت برلی ویزا های بعدی ؟؟
ممنون لطعا زود جواب دهید

ادمین

سلام وقت بخیر بله ،قطعا وجود ویزای آمریکا در پاسپورت شما جزء سابقه سفر بسیار خوبی محسوب خواهد شد. برای خدمات وقت سفارت در خدمتتون هستیم.

علی اصغر احمدی

من میخواستم ویزای توریستی آمریکا داشته باشم

ادمین

سلام برای آمریکا خدماتی که می توانیم به شما ارائه دهیم خدمات وقت سفارت می باشد میتوانید جهت چک کردن وقت مورد نظر با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

بهنام

سلام.
متوجه شدم که شما در حوزه آمریکا فقط در زمینه تعیین وقت سفارت فعالیت می‌کنید. دفتر مهاجرتی سراغ دارید که از ٠ تا ۱٠٠ مهاجرت به آمریکا رو پوشش بده و معتبر هم باشه؟

ادمین

سلام بله در مورد آمریکا خدمات وقت سفارت و مهاجرتی از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری برای کشورهای یونان و ترکیه در خدمتتون هستیم و در مورد دفتر مهاجرتی خیر اظلاعی ندارم عذر میخوام.

ارشنوس سرخوش افشار

اقدام برای ویزا. امریکا سخنران کنفرانس با دعوتنامه

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز، با اخذ وقت سفارت و تکمیل فرم برای امریکا در خدمت شما هستیم. لطف بفرمایید با ۰۲۱۷۵۲۳۷ تماس بگیرید.
سپاس از شما

آتنا فلق

با سلام من ساکن استانبول هستم
اگر برای دوره پست داک بخوام ویزا بگیرم ویزای جی، کجا یهترین گزینه است هم از نظر پذیرش ویزا و هم زود اومدن ویزا؟ و اینکه چون کاری هست باز هم تمکن مالی نیازه؟
متشکرم

Admin

سلام وقت بخیر دوست عزیز در حال حاضر به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم.کاری اقدام نخواهیم کرد

رامین تیموری

سلام
خانمم برنده لاتاری ۲۰۲۰ میباشد آیا گروه شما در این زمینه از صفر تا صد کار تا صدور ویزا فعالیت دارند ؟؟؟
لطفا هزینه صفر تا صد کار برای ۳نفر خودم و همسر و بچه ۵ساله اعلام بفرمایید
با تشکر

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز در رابطه با آمریکا خدمات وقت سفارت و تکمیل فرم(جهت ثبت نام در لاتاری )در خدمتتون هستیم.

S.m

سلام من می‌خوام برای ویزای کاری آمریکا اقدام کنم منتظر دعوتنامه هستم چیکار باید کنم و روند کار چجوریه؟؟؟

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز برای امریکا با خدمات وقت سفارت و فرم در خدمت شما هستیم. متاسفانه در زمینه ویزای کاری امریکا خدماتی نداریم. با تشکر از کامنت شما

سوگند

سلام وقت بخیر، من برای شرکت در مسابقه ای در آمریکا با مادرم قصد گرفتن ویزا دارم و این مسابقه ۶ اسفند در واشنگتن برگزار میشود، الان اقدام کنم ممکن است به من ویزا بدهند؟ اگر برگه سبز مسابقه را داشته باشم امکان اینکه ویزای من و مادرم رد نشود بالا میرود یا نه؟

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز با خدمات اخذ وقت سفارت آمریکا در خدمت شما هستیم میتوانید جهت بررسی مدارک و شرایطتتون لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید با مشاوره رایگان در خدمت شما هستیم.

طیبه عامل منیریان

وقت سفارت آمریکابرای اوایل اسفند یا نیمه اول بهمن میخواستم

Admin

سلام وقتتون بخیر ،لطف بفرمایید جهت چک کردن وقت سفارت با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما در خدمت شما هستند.

علی

با سلام. میخواستم بدونم درحال حاضر احتمال اخذ ویزای دانشجویی آمریکا باتوجه به اتفاقات افتاده چقدره؟

Admin

سلام وقت بخیر ،برای آمریکا خدمات وقت سفارت داریم دوست عزیز و تحصیلی برای کشورهای فرانسه،سوئد،کانادا،انگلیس،ترکیه در خدمتتونیم.

ژینو اندیشمند

سلام ببخشید اگر ویزای دانشجویی بگیریم باید بعد پایین تحصیل به ایران برگردیم .بعد هم اگر در دانشگاه های متوسط امریکا قیول بشیم چقدر باید پول بدیم‌‌

Admin

سلام وقت بخیر دوست عزیز پذیرش تحصیلی برای کشورهای کانادا ،فرانسه ،سوئد،انگلیس،ترکیه در خدمتتونیم و برای آمریکا خدمات وقت سفارت داریم .میتوانید جهت مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

محمد

با سلام دوست عزیز،بنده بار به امریکا سفر کردم ،و سه بار اخذ ویرا شدم، متاهلم، اما فقط خودم میخوام توریستی بگیرم و به دیدن یکی از دوستام که شهروند امریکا هست بروم ، بنظرتون با توجه به شرایط کنونی، شانس اخذ ویزا چقدره…حدودا ۳سال و نیمه که از اخرین سفرم به امریکا میگذره، ممنون از راهنماییتون.

Admin

سلام وقتتون بخیر ، با توجه به سابقه سفری که ذکر فرمودید احتمال ویزا شدن شما زیاد است دوست عزیز،منتهی در نهایت پاسخ ویزا به سفارت بستگی دارد.