تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

تحصیل در انگلیس – دانشجویی

آکسفورد، کمبریج، UCL و امپریال کالج! کسی را سراغ دارید که برای ادامه تحصیل از کنار نام این دانشگاه‌ها به راحتی عبور کند؟ کشور آفتاب‌های زودگذر و باران‌های ناگهانی به واقع بهشتی است برای کسانی که می‌خواهند در بالاترین سطوح ادامه تحصیل بدهند. اگر شرایطش مهیا باشد و بتوانید از پس هزینه‌های تحصیل و زندگی در انگلیس برآیید، و البته از نظر سوابق تحصیلی از سطح علمی مناسبی برخوردار باشید، تحصیل در انگلیس نخستین گزینه شما برای ادامه تحصیل خواهد بود. جامعه‌ای چند فرهنگی، سطح بالای علمی، سابقه‌ای طولانی و درخشان در تربیت نیروی متخصص و هم‌چنین دارا بودن استانداردهای کلاس جهانی در زیرساخت‌های علمی و آموزشی همگی از ویژگی‌های انگلیس برای ادامه تحصیل در مقاطع تکمیلی محسوب می‌شوند.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 30    میانگین: 4.4/5]

چرا انگلیس کشوری جذاب برای زندگی و تحصیل است؟

بر اساس آخرین رده‌بندی نشریه معتبر تایمز درخصوص برترین دانشگاه‌های جهان، دو دانشگاهآکسفورد و کمبریج رده‌ای اول و دوم این فهرست مهم را به خود اختصاص داده‌اند و دانشگاهامپریال کالج لندن نیز جایگاه نهم در این فهرست را در اختیار دارد. متر و معیار شما برای ادامه تحصیل هرچه باشد (صرف‌نظر از هزینه تحصیل) انگلیس اگر بهترین نباشد، دست کم بعد از آمریکا بهترین کشور برای ادامه تحصیل در تمامی مقاطع تحصیلی و تمامی رشته‌ها خواهد بود. اما در پاسخ به این پرسش که چرا انگلیس برای زندگی و تحصیل مناسب است، می‌توان موارد ذیل را مطرح کرد:

 • اعتبار بین‌المللی مدارک تحصیلی صادر شده از دانشگاه‌های انگلیس
 • فرصت‌های بی‌شمار کاری در داخل و خارج از انگلیس
 • بورسیه‌ها و وام‌های تحصیلی
 • امکان تردد آسان به اروپا
 • فرهنگ چند ملیتی
 • هزینه پایین‌تر تحصیل در مقایسه با آمریکا

راهنمای دریافت پذیرش تحصیلی از انگلیس

مدرکی که از دانشگاه‌های انگلیس اخد شده باشد، برای کارفرمایان، دانشگاه‌ها و نهادهای دولتی در هر نقطه از جهان معتبر بوده و ارزش خاص خود را خواهد داشت. بنابراین اگر یکی از اهداف اصلی از ادامه تحصیل را یافتن شغلی مناسب و زندگی در کشوری پیشرفته درنظر بگیریم، بی‌تردید انگلیس و مدرک اخذ شده از دانشگاه‌های این کشور یکی از بهترین گزینه‌ها است.

مدت دوره‌های تحصیلی در مقاطع مختلف در انگلیس عموما کمتر از دوره‌های مشابه در کشورهای دیگر است. بیشتر رشته‌ها در مقطع کارشناسی ارشد در این کشور ۱ ساله است که این موضوع به نوبه خود در کاهش هزینه‌های تحصیل نیز بسیار اهمیت خواهد داشت. بر اساس تحقیقات بعمل آمده نرخ رضایت دانشجویان در دانشگاه‌های انگلیس نزدیک به ۹۰% است و در این بین دانشجویان بین‌المللی محیط تحصیل در انگلیس را بسیار پویا و ایده‌آل برای تحقیق توصیف می‌کنند.

شرایط تحصیل در انگلیس

برای تحصیل در انگلیس در نخستین گام نیاز به پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه‌ها و یا موسسات آموزش عالی این کشور دارید و در مرحله بعدی باید ویزای تحصیلی انگلیس (ویزای Tier 4) دریافت کنید. آنچه مسلم است اینکه بدون پذیرش تحصیلی نمی‌توان ویزای تحصیلی انگلیس را دریافت کرد و بدون ویزای تحصیلی نیز نمی‌توان در انگلیس ماند و ادامه تحصیل داد. نکته مهم دیگر برای دریافت ویزای تحصیلی انگلیس، داشتن تمکن مالی مناسب است که متقاضی باید آن را به سفارت ارائه دهد.

شرایط ادامه تحصیل در انگلیس در مقاطع مختلف

مقاطع تحصیلی دانشگاهی در انگلیس همچون بسیاری دیگر از کشورهای جهان، به ۳ دسته عمده کارشناسی (Bachelor) کارشناسی ارشد (Master) و دکترا (PhD) تقسیم‌بندی می‌شوند (البته در نظام آموزشی انگلیس تقسیم‌بندی کلی مقاطع تحصیلی به دو قسم Undergraduate و Postgraduate می‌باشد که مقاطع تحصیلی فوق لیسانس و دکترا در گروه Postgraduate می‌گنجند). شاید جالب باشد که بدانید دانشگاه‌های انگلستان در مجموع ۱۰۷ فارغ التحصیل برنده جایزه نوبل در رشته‌های مختلف تربیت کرده‌اند و در این زمینه کشوری پیشتاز در جهان محسوب می‌شوند. اما شرایط ادامه تحصیل در انگلیس در  مقاطع مختلف چیست و متقاضی تحصیل در انگلیس باید چه شرایطی داشته باشد؟ در ادامه این شرایط را به تفکیک مقاطع مختلف تحصیلی در انگلیس شرح خواهیم داد.

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی انگلیس

برای تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلیس باید دست کم ۱۸ سال سن داشت (اسکاتلند ۱۷ سال) و مدرک معتبر دوره پیش‌ دانشگاهی ارائه نمود. سطح زبان برای اخذ پذیرش تحصیلی انگلیس در این مقطع بطور میانگین نمره آیلتس ۶ خواهد بود و متقاضی باید بتواند تمکن مالی خود برای تامین هزینه‌های زندگی و تحصیل در انگلیس را اثبات نماید. البته در بسیاری از دانشگاه‌ها و کالج‌های انگلیس دوره‌های آموزش زبان دایر می‌شود که متقاضیان می‌توانند پیش از آغاز دوره تحصیلی با شرکت در این دوره‌ها نمره لازم برای اخذ پذیرش رشته مدنظر در مقطع کارشناسی انگلیس را بدست بیاورند.

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد انگلیس

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در انگلیس در اغلب موارد محدودیت سنی ندارد اما علاوه بر مدرک معتبر دوره لیسانس، متقاضی باید از سطح مطلوب زبان انگلیسی (عموما آیلتس ۶) و هم‌چنین چند مدرک جانبی دیگر هم‌چون توصیه نامه تحصیلی (Recommendation letter) انگیزه نامه (Motivation Letter) و رزومه کاری و تحصیلی مناسب ارائه نماید.

شرایط ادامه تحصیل در مقطع دکترا انگلیس

انگلیس از منظر کیفیت موسسات تحقیقاتی و علمی رتبه دوم جهانی را داراست و کشوری پیشرو در عرصه تحقیقات محسوب می‌شود. تعداد بسیار زیاد مقالات و تحقیقات علمی منتشر شده توسط دانشجویان مقطع دکترا در این کشور خود موید سطح علمی در مقطع دکترا انگلیس است.

برای تحصیل در مقطع دکترا انگلیس باید علاوه بر مدرک معتبر کارشناسی ارشد با معدل خوب، حداقل نمره زبان شش و نیم آیلتس، توصیه نامه تحصیلی(Recommendation letter)، انگیزه نامه (Motivation Letter)، رزومه کاری و تحصیلی مناسب همچنین چند مقاله منتشر شده در نشریات معتبر همچون ISI ارائه شود.

شرایط بورسیه تحصیلی در انگلیس

بورسیه تحصیلی در انگلیس عموما برای مقاطع دکترا در نظر گرفته شده‌است اما برخی دانشگاه‌ها بورسیه‌های تحصیلی برای مقطع کارشناسی ارشد در انگلیس را نیز در برنامه‌های حمایتی خود گنجانده‌اند. دریافت بورسیه تحصیلی در انگلیس البته بسیار رقابتی بوده و متقاضی این گونه کمک‌ها می‌بایست از سطح علمی بالایی برخوردار باشد.

بطور کل می‌توان بورسیه‌های تحصیلی در انگلیس را به ۳ دسته کلی تقسیم بندی کرد:

 • بورسیه دولتی انگلیس برای دانشجویان خارجی: این بورسیه که منابع آن توسط وزارت خارجه انگلیس تامین می‌شود به دانشجویان تمام وقت بین‌المللی تعلق می‌گیرد و تمام و یا بخش عمده‌ای از هزینه‌های تحصیلات تکمیلی در انگلیس را پوشش می‌دهد.
 • بورسیه سازمان‌های غیر دولتی انگلیس برای دانشجویان خارجی: منابع بورسیه سازمان‌های غیر دولتی انگلیس موسوم به Euraxess UKتوسط کمیسیون اروپا تامین شده و هدف از آن حمایت از محققان خلاق در اروپا است. این نهاد بورسیه‌های متنوعی را برای دانشجویان بین‌المللی تمام وقت در انگلیس در نظر می‌گیرد.
 • بورسیه دانشگاه‌های خاص انگلیس برای دانشجویان خارجی: برخی دانشگاه‌های خاص در انگلیس نیز بورسیه‌هایی تحصیلی با هدف کمک به دانشجویان بین‌المللی برای تامین هزینه‌های مربوط به تحصیل و زندگی در بریتانیا ارائه می‌دهند. بسته به رشته، مقطع و دانشگاه، میزان این بورسیه‌ها متغیر بوده و گاها تمامی هزینه‌های تحصیلی متقاضی ادامه تحصیل در انگلیس را پوشش می‌دهند.

البته گاها بورسیه تحصیلی در انگلیس ممکن است توسط اساتید دانشگاه در قالب دستیار تدریس (Teacher Assistant) و یا دستیار پژوهشی (Research Assistant) به دانشجویان خارجی تعلق گیرد.

ارزیابی تحصیلی

با پر کردن فرم ارزیابی تحصیلی از خدمات ویژه نیلگام بهره مند شوید

ثبت نام کنید

شرایط اقامت و خوابگاه در حین تحصیل

شرایط اقامت و خوابگاه در حین تحصیل در انگلیس یکی از مواردی است که ذهن بسیاری از دانشجویان و خانواده‌ها را به خود مشغول کرده‌ است. اینکه در سال نخست تحصیل در انگلیس و به ویژه در هفته‌های ابتدایی که دانشجو آگاهی و شناخت چندانی از محیط جدید ندارد، محل اقامت کجا خواهد بود و کیفیت زندگی در آنها چگونه است، بی‌تردید همگی از مواردی هستند که دغدغه بسیاری از خانواده محسوب می‌شوند.

خوابگاه و محل اقامت در حین تحصیل در انگلیس را می‌توان به ۳ دسته اصلی تقسیم بندی کرد:

 • خوابگاه دانشجویی در محل دانشگاه: بیشتر دانشگاه‌ها و کالج‌ها در انگلیس برای سال نخست تحصیل دانشجویان خارجی خوابگاه‌های شخصی در محل دانشگاه فراهم می‌کنند که معمولا اتاقی مجزا در یک آپارتمان مشترک با سایر دانشجویان خواهد بود. بسته به دانشگاهی که از آن پذیرش تحصیلی می‌گیرد خوابگاه دانشجویی می‌تواند شرایط متفاوتی از نظر کیفیت خدمات در اختیار شما قرار دهد. در بسیاری از دانشگاه‌ها خوابگاه ویژه دختران و پسران وجود دارد.
 • خوابگاه دانشجویی خصوصی: پس از پایان سال اول تحصیلی، بسیاری از دانشجویان خارجی در انگلیس، خوابگاه و یا اقامتگاه‌های خصوصی را برای زندگی انتخاب می‌کنند. این امکان وجود دارد که دانشجو خوابگاه را تنها برای خود و یا بصورت مشترک با چند دانشجوی دیگر اجاره کند که البته روش دوم در کاهش هزینه‌های زندگی در انگلیس بسیار مفید خواهد بود.
 • اقامت خانگی: در این روش دانشجو پس از پایان سال اول تحصیل می‌تواند به همراه یک خانواده بریتانیایی و در خانه آنها زندگی کند. بسیاری از خانواده‌ها در انگلیس با نیت‌های خیرخواهانه و با هماهنگی دانشگاه محل سکونت خود و نظارت نهادهای دولتی دانشجویان خارجی و کم سن و سال را پذیرا هستند. روشی که طبعا نه تنها در کاهش هزینه‌های تحصیل در انگلیس بسیار کمک خواهد کرد، بلکه فرصتی بسیار مناسب برای آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم بریتانیایی خواهد بود.

شرایط سنی تحصیل در انگلیس

برای اخد پذیرش تحصیلی در انگلیس عموما محدودیت سنی وجود ندارد، البته بجز رشته‌های پزشکی و دندان پزشکی که پذیرش به افرادی با حداکثر ۲۳ سال سن اعطا می‌شود. از سوی دیگر همانطور که پیشتر اشاره کردیم برای اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع کارشناسی در انگلیس، متقاضی باید دست کم ۱۸ سال سن داشته باشد. در باقی موارد و برای تحصیل در انگلیس در مقاطع فوق لیسانس و دکترا جز در موارد بسیار خاص، محدودیت سنی وجود ندارد.

نکته: اما سن متقاضی در روند اخذ ویزای تحصیلی انگلیس می‌تواند بسیار تعیین کننده باشد. به بیان دیگر هر چه سن متقاضی برای رشته تحصیلی و مقطع تحصیلی مد نظر در انگلیس ایده‌آل تر باشد، شانس ویزا شدن درخواست وی نیز بالاتر خواهد رفت.

شرایط کار در حین تحصیل در انگلیس

بر اساس قوانین کشور انگلیس هر دانشجوی تمام وقت بین‌المللی (خارج از اتحادیه اروپا) محصل در این کشور می‌تواند با ویزای تحصیلی تا ۲۰ ساعت در هفتهکار کند. البته اکثر دانشگاه‌های انگلیس به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد توصیه می‌کنند با هدف تمرکز هرچه بیشتر بر تحصیل بیش از ۶ ساعت در هفته کار نکنند.

دانشجویان مقاطع کارشناسی به بالا که می‌خواهند از پیشنهادات موجود برای کار در حین تحصیل در انگلیس مطلع شوند دو راه دارند. روش اول مشاوره با واحد کاریابی انجمن دانشجویی دانشگاه موسوم به Student Union Job Shop است که عموما فهرستی از فرصت‌های کار در حین تحصیل در انگلیس را ارائه می‌دهند.

روش دوم مراجعه به سایت‌های کاریابی است که فرصت‌های شغلی پاره وقت برای دانشجویان را می‌توان در آنها یافت. چند نمونه از وب سایت‌های کاریابی در انگلیس را در اینجا مشاهده کنید:

به‌طور میانگین، برای هر ساعت کار دانشجویی پاره‌وقت حدود 24 پوند دستمزد برای هر دانشجوی 21 سال به بالا در نظر گرفته شده است. اگر دانشجو بتواند کار موردنظر را پیدا کند، با درآمد ماهانه 488 پوند می‌تواند بسیاری از هزینه‌های خود را پوشش دهد. از طرف دیگر کار در حین تحصیل (مخصوصا اگر کار مرتبط باشد) باعث غنی‌تر شدن رزومه دانشجو برای تحصیل در مقاطع بالاتر و یا یافتن شغل تمام وقت پس از پایان دوران تحصیل شود.

سطح زبان مورد نیاز برای تحصیل در انگلیس

سطح زبان مورد نیاز برای تحصیل در انگلیس با توجه به سن، مقطع تحصیلی و رشته مدنظر متفاوت خواهد بود. برای تحصیل در مدارس انگلیس نیاز به نمره زبان نخواهد بود (تا ۱۷ سالگی) اما برای ورود به دانشگاه دست کم نمره آیلتس پنج و نیم نیاز بوده و در مقاطع بالاتر حتی آیلتس شش و نیم.

هزینه تحصیل در انگلیس

هزینه تحصیل در انگلیس را باید از دو زاویه بررسی کرد. نخست هزینه تحصیل در انگلیس که شامل مواردی همچون شهریه دانشگاه و مواردی این چنینی خواهد شد و دوم هزینه زندگی در انگلیس که مواردی همچون محل اقامت، رفت و آمد، خوراک و دیگر هزینه‌های جاری را شامل می‌شود.

هزینه‌های تحصیل

هزینه تحصیل در انگلیس بسته به مقطع و رشته تحصیلی بسیار متغیر است. بطور کل هزینه تحصیل در رشته‌های علوم انسانی به مراتب کمتر از رشته‌های آزمایشگاهی و تحقیقاتی است. برای مثال شهریه تحصیل در مقطع کارشناسی رشته علوم سیاسی در دانشگاه شفیلد حدود ۱۰ هزار پوند است اما شهریه تحصیل در رشته علوم آزمایشگاهی در همین مقطع تا ۲۵ هزار پوند نیز خواهد رسید.  البته برخی دیگر از رشته‌های بالینی در انگلیس شهریه‌ای معادل ۳۴ هزار پوند دارند.

نکته‌ای که باید در خصوص تحصیل در انگلیس به آن توجه شود این است که اگرچه هزینه‌های تحصیل در انگلیس در مقایسه با کشوری همچون کانادا و اخذ پذیرش تحصیلی کانادا بیشتر است اما طول دوره تحصیل در انگلیس در مقاطع کارشناسی (۳ سال) و کارشناسی ارشد ( ۱ سال) یک سال کمتر از کشوری همچون کانادا است که این موضوع خود در کاهش هزینه‌های کلی تحصیل در انگلیس بسیار تاثیر گذار خواهد بود. برای اموری همچون لوازم تحریر و کتاب نیز هزینه‌ای حداکثر تا ۵۰ پوند در ماه کفایت می‌کند.

هزینه‌های زندگی

اگر هزینه تحصیلی در انگلیس به مقطع و رشته تحصیلی بستگی دارد، هزینه زندگی در انگلیس بطور مستقیم از سبک زندگی هر فرد متاثر خواهد بود. اینکه محل اقامتی که در دوران تحصیل در انگلیس انتخاب می‌کند از کدام نوع باشد و یا بخواهید چه نوع غذایی میل کند و موارد متعددی از این دست همگی بر هزینه زندگی در انگلیس تاثیر گذار خواهند بود.

برای مثال اینکه دانشجو بتواند در طول هفته آشپزی کند و یا هر روز در رستوران غذا بخورد طبعا بسیار متفاوت است. هزینه خوراک در انگلیس می‌تواند از ۱۵۰ پوند در ماه تا ۴۰۰ پوند در ماه متغیر باشد و اجاره مسکن دانشجویی در انگلیس از ۳۶۰ پوند تا ۸۰۰ پوند در ماه متفاوت است. بطور میانگین می‌توان گفت مجموع هزینه‌ها برای یک زندگی دانشجویی متوسط در انگلیس ۶۵۰ تا ۱۱۰۰ پوند در ماه متغیر است که البته این رقم می‌تواند بسته به لایف استایل هر فرد تا ۲۰۰۰ پوند در ماه نیز افزایش یابد.

برترین دانشگاه‌های انگلیس

کمتر کسی را می‌توان یافت که نام دانشگاه آکسفورد و یا کمبریج را نشنیده باشد و با آوازه بلند این دانشگاه‌ها در عرصه‌های مختلف آشنا نباشد. دانشگاه‌های انگلیس از چنان استاندارد بالایی در تمامی امور آموزشی، تحقیقاتی  رفاهی برخوردار هستند که از بین ۱۰ دانشگاه برتر جهان، نام ۳ دانشگاه انگلیسی خود نمایی می‌کند. مدارک اخذ شده در دانشگاه‌های انگلیس در تمام جهان معتبر است و این موضوع تحصیل در انگلیس را به یکی از اولویت‌های دانشجویان خارجی در تمامی مقاطع و رشته‌ها تبدیل کرده‌است.

نشریه معتبر تایمز هر ساله فهرستی از برترین دانشگاه‌های جهان منتشر می‌کند. رده بندی برترین دانشگاه‌های انگلیس برای سال تحصیلی ۲۰۱۷-۲۰۱۸ به شرح زیر است:

 • دانشگاه آکسفورد
 • دانشگاه کمبریج
 • دانشگاه امپریال کالج لندن
 • دانشگاه UCL (University College London)
 • دانشگاه علوم اقتصادی و سیاسی لندن
 • دانشگاه ادینبور
 • کینگز کالج لندن
 • دانشگاه منچستر
 • دانشگاه بریستول
 • دانشگاه وارویک
 • دانشگاه گلاسکو
 • دانشگاه شفیلد
 • دانشگاه دورهام
 • دانشگاه بیرمنگام
 • دانشگاه ساوتهمتون
 • دانشگاه یورک
 • دانشگاه کوئین مری لندن
 • دانشگاه اکستر
 • دانشگاه لنکستر
 • دانشگاه ناتینگهام

شرایط اخذ اقامت پس از تحصیل

مهمترین عامل در اخذ اقامت پس از تحصیل در انگلیس یافتن شغل مناسب است. پس از پایان دوران تحصیل در انگلیس به فارغ التحصیلان سه تا شش‌ماه فرصت داده می‌شود تا برای یافتن شغلی مناسب اقدام کنند. در صورتی که متقاضی بتواند طی این مدت شغلی مناسب پیدا کند ویزای موقت برای وی صادر خواهد شد که این ویزای موقت قابلیت تبدیل به اقامت را خواهد داشت.

از طرق مختلف می‌توان برای یافتن شغل پس از تحصیل در انگلیس اقدام کرد. دانشگاه‌های انگلیس به دلیل ارتباط بسیار نزدیک با صنعت و تجارت این کشور همواره می‌توانند مشاوره لازم را در این زمینه به متقاضیان ارائه دهند و یافتن شغل از طریق دانشگاه یکی از بهترین گزینه‌ها برای دریافت اقامت موقت انگلیس محسوب می‌شود. از سوی دیگر همانطور که اشاره شد هر دانشجوی خارجی مجاز است بدون نیاز به دریافت اجازه کار تا سقف ۲۰ ساعت در هفته کار کند. کار در حین تحصیل علاوه بر مزایای مالی می‌تواند زمینه ساز یافتن شغلی مناسب پس از پایان تحصیل در انگلیس باشد.

مراحل اخذ پذیرش تحصیلی انگلیس

حال که با تحصیل در کشور انگلیس و شرایط آن بیشتر آشنا شدید، نوبت به مراحل اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های انگلیس می‌رسد. اینکه پس از آماده سازی مدارک چه باید کرد و از چه طریقی و بر اساس چه اصولی برای دریافت پذیرش تحصیلی انگلیس اقدام کنید، خدماتی خواهد بود که مجموعه شرکت‌های نیلگام با افتخار در دسترس شما عزیزان قرار خواهد داد.

مراحل اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های انگلستان به شرح زیر است:

 • تکمیل مدارک
 • ترجمه مدارک (می‌توانید از خدمات دارالترجمه نیلگام همراه با تخفیف ویژه استفاده نمایید.)
 • ارسال مدارک به دانشگاه مد نظر از طریق پست
 • رزرو محل اقامت در حین تحصیل

هزینه اخذ پذیرش تحصیلی انگلیس

هزینه خدمات دریافت پذیرش تحصیلی انگلیس (اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه‌های این کشور) در مجموعه شرکت‌های نیلگام ۱۰۰۰ دلار آمریکا خواهد بود که این هزینه تمامی موارد اشاره شده در بالا را شامل خواهد شد. کارشناسان اجرایی دپارتمان اعزام دانشجوی هلدینگ نیلگام با اشراف بر جدیدترین مقررات، شما متقاضیان محترم تحصیل در انگلیس را در روند تکمیل مدارک همراهی خواهند کرد.

دریافت پذیرش تحصیلی از انگلیس از طریق نیلگام

مجموعه شرکت‌های نیلگام را بسیاری با نام تجاری ایران-آنکارا می‌شناسند. مجموعه‌ای که طی ۱۰ سال فعالیت خود در عرصه خدمات گردشگری و مشاوره در امور اقامت و ادامه تحصیل همواره کوشیده‌ است با ارائه خدماتی به روز، فنی و دقیق با قیمتی رقابتی، رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماید.

اخذ ویزای انگلیس، پذیرش تحصیلی انگلیس (دانش آموزی و دانشجویی)، ویزای تحصیلی انگلیس و وقت سفارت انگلیس و پیکاپ ویزای انگلیس گوشه‌ای از مجموعه خدمات هلدینگ نیلگام برای کشور انگلیس محسوب می‌شود و به جرات می‌توان ادعا کرد در این عرصه خدماتی تضمینی بر اساس نیاز و شرایط متقاضیان محترم عرضه خواهد شد. تدوین فرم‌های تخصصی ارزیابی تحصیلی با جدیدترین پارامترهای مدنظر نظام آموزشی کشورهای مختلف مطابقت داشته و کارشناسان اجرایی ما با بررسی دقیق اطلاعات شما، بهترین گزینه را پیش رویتان قرار خواهند داد.

نظرات

Pooya Ayaree

Good luck very nice

فاطمه پالوايه

شرایط تحصیل در دوره دبیرستان

ادمین

سلام ،در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی،گواهی اشتغال ارایه می دهید ، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی از جمله شرایط تحصیل می باشد و همچنین تمکن مالی والدین مهمترین عامل در پذیرش و یا رد درخواست خواهد بود می توانید جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با دفتر تماس بگیرید در خدمت شما هستیم.

کمال الدین شریعتی

هیچ کدام از دانشگاهای جهان کیفیت و کمیت وبرتری دانشگاهای آمریکا را ندارند و علت آن بسیار روشن است
زمانیکه مقرر شد زیربناهای دانشگاه های آمریکا پی ریزی شود صده و هزاران استاد و دانشجو از سرا سر جهان و با استفاده از دانش دانشمندان‌جهان ، زیر بنای دانشگاه ها را سازمندهی کردند :

سیدجعفر سیدابراهیمی

بسیار خوب بود .

ادمین

ممنون از همراهی شما.

سجاد ص.ر

لطفا اگر امکان داره ریز هزینه های زندگی یک دانشجو برای شهری مثل لندن و یک شهر کوچکتر مقایسه کنید.

ادمین

سلام در مورد هزینه های زندگی یک دانشجو در انگلیس همانطور که می دانید لندن یکی از بزرگ ترین شهر های بریتانیا و پایتخت انگلستان است و یکی از شهر های گران محسوب می شود به طور کل برای هزینه ی زندگی در لندن حدود ۱۲۰۰ پوند در هر ماه پول نیاز است و از جمله خدمات ما پذیرش تحصیلی در انگلیس ،کانادا،استرالیا و آلمان می باشد می توانید جهت مشاوره نیزبا کارشناسان ما صحبت بفرمایید در خدمت شما هستیم.

نیلوفر کیا

سلام من یه سوال داشتم . من دانشجوی سال سوم پزشکی دانشگاه تهران هستم و از ترم اول معدل زیر ۱۷نداشتم . مدرک آیلس رو هم پارسال با نمره۷٫۵ گرفتم . رتبه کنکور ۱۰۸بود و تا الان تا جایی که تونستم کارای تحقیقاتی انجام دادم منتها چون تازه همین امسال ازمون علوم پایه دادم تازه دارم کارای تحقیقاتی پیشرفته تر میگیرم . نمی‌دونم تاثیر داره یا نه ولی پارسال با یکی از دوستام دوتا مقاله معتبر رو هم ترجمه کردیم .
من متاسفانه خودم شرایط مالی م جوری نیست که بتونم برم انگلیس میخواستم ببینم با این شرایطی که عرض کردم و یک یا دو تا توصیه نامه از مدرس های دانشگاه امکان داره که بتونم تو همین یکی دو سال بورسیه کامل از دانشگاه ها ی انگلیس بگیرم یا خیر؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی ،از جمله شریط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح ست با توجه به شرایطی که بیان کردید دارای شرایط بسیار خوبی هستید منتهی در مورد بورسیه شرایط بورس نسبت به رشته ،دانشگاه و از شهری به شهر دیگر متغیر است و با توجه به شرایطی که کارشناس تحصیلی خدمتتون ذکر می کنند در صورت موافقت شما برای بورسیه اقدام می کنند می توانید جهت مشاوره با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت فرمایید.در خدمت شما هستیم.

سبحان جوزی

کارشناسی

سبحان جوزی

از شرر کنکور خلاص شم😂

سلام باید جهت مشاوره با همکاران ما حضوری تشریف بیارید

سبحان جوزی

کارشناسی

دکترموحدی

سلام من پزشک عمومی و۵۴ساله هستم خواستارادامه تحصیل دررشته تخصصی قلب یارادیولوژی دریکی ازدانشگاههای انگلیس یاکانداهستم ،لطفاً راهنمایی بفرمائید .باتشکر

ادمین

سلام ،با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا یا انگلیس،شرط سن برای پذیرش دانشگاهی بسیار مهم هست البته سوابق کاری شما هم البته تاثیر زیادی در نحوه پذیرش داره. منتهی بسیاری از سفارت ها گپ تحصیلی و سن رو از فاکتورهای مهم دریافت ویزا لحاظ می کنند که با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید شرایط سنی برای اقدام پذیرش ندارید عذرخواهی می کنم.

پاسخ

درسته اول آمریکاست ولی کمی با آگاهی نظر دهید بهتره.

ادمین

عذر میخوام متوجه سوالتون نشدم

شهرام

با سلام، آیا در مقطع postdoc هم خدمات ارائه می دهید؟

ادمین

سلام و عرض ادب خیر متاسفانه . در حال حاضر مقاطع کارشناسی و ارشد رو براتون اقدام میکنیم.

Alireza amiri

برای تحصیل دخترم میخواهم اقدام کنم ، ایشان کلاس دهم است و دارای هوش و استعداد زیادی خصوصا در رشته ریاضی دارد و در مسابقات wmc انگلستان ، پارسال مدال برنز کسب کرده

ادمین

سلام ،دوست عزیز پذیرش دانش آموزی برای کشور کانادا در خدمتتون هستیم ،مهمترین موردی که برای تحصیل وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد شرایطی که مطرح است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی
داشتن قیم یا Custodian در کانادا که یکی از موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی شما محسوب می شود در صورتی که قیم هم نداشته باشید ما این موضوع برطرف خواهیم کرد و در مورد هزینه نیز هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با مشاوران تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

علی

سلام
من دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی با معدل ۱۶.۵ هستم و پایان نامه ام در رابطه با یک موضوع جدید بوده که در سطح دنیا تابحال بصورت پایان نامه ارائه نشده و کمتر کسی روی ان تحقیق کرده است.برای مقطع phd بصورت بورسیه میتوانم برای انگلستان اقدام کنم؟

ادمین

سلام دوست عزیز در حال حاضر برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در خدمتتون هستیم.

جمال رسول نژاد

با سلام ، متقاضی ویزای تحصیلی ( رشته مدیریت و بیمه ) برای فرانسه یا انگلیس هستم . لطفا مرا راهنمایی کنید. با تشکر

Admin

سلام وقتتون بخیر ،لطفا جهت بررسی مدارک و شرایط با دفتر تماس بگیرید با مشاوره رایگان در خدمت شما هستیم.

نسرین کلان

سن ۴۰ هستم و کارشناسی طراحی لباس برا ادامه تحصیل در انگلیس ایا سن من مجاز هست و پذیرش دانشگاه رو شما انجام میدید چون اطلاعات ندارم

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز معمولا شرایط سنی و گپ تحصیلی تاثیر بسزایی در پذیرش تحصیلی دارند . اما بهتر هست رزومه شما توسط کارشناس برسی گردد . کارشناسان نیلگام با مشاوره رایگان در خدمت شما هستند.لطف بفرمایید با ۰۲۱۷۵۲۳۷ و یا ۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰ تماس بگیرید.

نسرین کلان

سن ۴۰ هستم و کارشناسی طراحی لباس برا ادامه تحصیل در انگلیس ایا سن من میشه…

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز معمولا شرایط سنی و گپ تحصیلی تاثیر بسزایی در پذیرش تحصیلی دارند . اما بهتر هست رزومه شما توسط کارشناس برسی گردد . کارشناسان نیلگام با مشاوره رایگان در خدمت شما هستند.لطف بفرمایید با ۰۲۱۷۵۲۳۷ و یا ۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰ تماس بگیرید.

زینب

من سال آخره هنرستانم در رشته کامپیوتر و امسال کنکور دارم آیا میشه با رتبه کنکور بورسیه تحصیلی بگیرم؟! ..

Admin

سلام وقتتون بخیر ،خیر دوست عزیز از جمله شرایط تحصیلی میتوان به معدل کل و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی نام برد برای اخذ بورسیه میبایست شرایط و مدارک شما توسط کارشناسان تحصیلی ما مورد بررسی قرار گیرد با مشاوره رایگان در خدمت شما هستیم.

ارشیا رجایی

سلام من ۱۶ ساله کلاس دهم رشته ریاضی هستم و دارای مدرک زبان خیلی دوست دارم به انگلیس بروم لطفا مرا راهنمایی کنید

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز در حال حاضر مقاطع کارشناسی و ارشد رو برای انگلیس در خدمتیم و صرفا مدارس کانادا رو اقدام میکنیم. میتوانید جهت اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۷۵۲۳۷ و یا ۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰ تماس بگیرید . با سپاس از کامنت شما