تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هزینه های سفر به برگنز | سفری لذت بخش با اطلاعاتی کافی

۱۲ تیر ۱۳۹۶
هزینه های سفر به برگنز | سفری لذت بخش با اطلاعاتی کافی

هزینه های سفر به برگنز

آیا قصد سفر به اتریش وگشت وگذار در برگنز را دارید؟ شاید بهتر باشد قبل از سفر ، راجب هزینه های سفر به برگنز اطلاعاتی را کسب کنید؟ ما با ارائه این مطلب دانسته های شما را در خصوص هزینه های سفر به برگنز افزایش خواهیم داد.


شهر برگنز

هزینه های سفر به برگنز : شهر برگنز در استان فورآرلبرگ با جمعیت ۲۷٬۱۴۸ نفر در کشور اتریش واقع شده‌است.شهرت این شهر بخاطر فستیوال موسیقی است که سالانه در آن برگزار می شود.مکان این شهر در  لبه شمالی آلپ و حاشیه دریاچه کنستانس، یکی از بزرگ ترین دریاچه های اروپا است. این شهر تابستان ها که چندین جشنواره دارد، مقصد محبوب توریست هاست. معروف ترین جشنواره آن هم جشنواره تابستانی موسیقی به نام برگنزر فشتشپیل (Bregenzer Festspiele) است.

هزینه های سفر به برگنز 1

دیدنی ها و هزینه های سفر به برگنز

در شهر چند جای دیدنی وجود دارد. کونست هاوس برگنز در ساختمانی واقع شده که پیتر زومثور آن را طراحی کرده است. این ساختمان جایگاه چندین نمایشگاه هنر معاصر است که معمولا چرخش دارند و عوض می شوند. مارتین اشتروم (Martinsturm) یا برج مارتین معروف ترین مشخصه شهر است. بزرگ ترین «گنبد پیازی» اروپا هم در آن جاست و بین جشن ایتسر و اواسط اکتبر، هر روز باز است. بقیه ایام، روزهای دوشنبه تعطیل است.سی بون (Seebuhne) و خانه جشنواره از جاذبه های جالب این شهر است. تورهای راهنما دار طی فصل جشنواره برپا هستند. وقتی اجرایی در کار نباشد، استفاده از صندلی های فضای باز، رایگان است. شما می توانید به این صورت، صحنه شناور را ببینید که در فیلم جیمز باند محصول ۲۰۰۸ هم حضور داشت.

اگر می خواهید از شهر بیرون بزنید، می توانید به دیر وتینگن-مررا (Wettingen-Mehrerau Abbey) بروید. فاصله آن با پای پیاده یا دوچرخه از لبه دریاچه بسیار کم است و ارزش دیدن دارد. فاصله آن تا ایستگاه راه آهن اصلی ۲ کیلومتر است.کتابخانه منطقه ای وورارلبورگ، تور راهنمادار رایگان هم دارد. این کتابخانه در کل سال، رویدادهای فرهنگی هم دارد.

محله ها و هزینه های سفر به برگنز

برگنز به دو بخش علیا و سفلی تقسیم می شود. بخش علیا قدیمی ترین منطقه است و تاریخ آن به قرن سیزدهم برمی گردد. برخی دیوارهای شهر هنوز پابرجا هستند. در آن جا تالار شهر قدیم، مارتین اشتورم (Martinsturm) و چند کلیسای جالب را هم می بینید. شهر سفلی هم تالار شهری دارد که در سال ۱۶۸۶ ساخته شد به علاوه یک تئاتر، چند کلیسا و مرکز توریستی.

هزینه های سفر به برگنز 3

فعالیت ها و هزینه های سفر به برگنز

در شهر می توانید چند فعالیت جالب انجام دهید و پیشنهاد می کنیم طی ماه های تابستان که هوا گرم است و جشنواره های جالبی در جریان است، به دیدن آن بروید. طی ماه های گرم می توانید در دریاچه شنا کنید که فعالیت مفرحی است و روشی عالی برای خنک شدن. جشنواره برگنز از میانه جولای تا اواسط آگوست در جریان است و بیش از ۲۰۰ هزار نفر را جذب می کند. اگر می خواهید در همین زمان به منطقه سفر کنید، پیشنهاد می کنیم از قبل رزرو و برنامه ریزی را از قبل انجام دهید. همچنین دقت داشته باشید که قیمت ها در این موقع بالا هستند. در ضمن یادتان باشد حتما به بالای کوه فاندر هم سر بزنید تا بتوانید از آن جا دید ۳۶۰ درجه ای داشته باشید. می توانید با پای پیاده یا تله کابین بالای کوه بروید.

به علاوه، یادتان نرود یک بعد از ظهر هم صرف قدم زدن با محلی ها در اطراف دریاچه پرومناد کنید. چند رستوران فضای باز و قهوه خانه هم هست که محلی عالی است. بهترین محل برای لذت بردن از غروب هم همین جاست.

غذا های برگنز

در برگنز رستوران های خوبی هست که حال و هوایی آرامش بخش دارند. آن قدر رستوران هست که برای همه ذائقه و بودجه ای رستوران مناسب پیدا می شود. چندین بار هم هست که مورد علاقه محلی ها و توریست هاست. اگر رستورانی می خواهید که منظره و فضایی عالی داشته باشد به دریاچه پرومناد بروید. در آن جا کلی رستوران و کافه خوب پیدا می کنید.

حمل و نقل در برگنز

یکی از روش های عالی گشت و گذار در شهر با دوچرخه است؛ به ویژه در ماه های تابستان. چون شهر کوچک است، به راحتی می توانید شهر را بگردید. می توانید از ایستگاه راه آهن اصلی یک دوچرخه کرایه کنید. چند اتوبوس هم هست که دور شهر می چرخد و اگر هوا خوب نبود، راه بدی نیست.

هزینه های سفر به برگنز 6اگر می خواهید از شهر بیرون بزنید می توانید با راه آهن در امتداد ساحل دریاچه هم به سوئیس و هم آلمان بروید. جای مطلوب دیگر برای دیدن، برگنزروالد است که منطقه ای کوهستانی در جنوب شرقی برگنز است. می توانید با اتوبوس از ایستگاه راه آهن به آن جا بروید یا با اتوبوس به دوربرن و از آن جا به این محل بروید.

در برگنز چه قدر پول لازم است؟

هزینه میانگین روزانه سفر به برگنز ۱۰۹ دلار است. هزینه میانگین غذا برای یک روز، ۳۷ دلار و هزینه اقامت یک شب هتل برای دو نفر ۱۱۹ دلار است.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت اتریش،اخذ ویزای اتریش و در نهایت اقامت در اتریش با تور اتریش پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :
budgetyourtrip

دسته بندی :اتریش

نظرات