تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هتل ترامپ در تورنتو | امکانات بسیار مدرن در هتل ترامپ

۶ مرداد ۱۳۹۶
هتل ترامپ در تورنتو | امکانات بسیار مدرن در هتل ترامپ

هتل و برج بین المللی ترامپ در تورنتو

تورمتو یکی از شهر های کانادا است که توریست های فراوانی از جاذبه های این شهر دیدن میکنند.تورنتو دارای اقامتگاه های فراوانی است، شما میتوانید با مطالعه این مطلب اطلاعاتی را در خصوص نحوه ارائه خدمات ، موقعیت مکانی و مزیت های هتل ترامپ در تورنتو کسب کنید.


نگاهی کوتاه بر هتل و برج بین المللی ترامپ در تورنتو

هتل ترامپ در تورنتو در مرکز منطقه مالی و بانکی مرکز شهر تورنتو قرار دارد که فاصله آن از برج مشهور بورس اوراق بهادار، با پای پیاده تنها ۴ دقیقه است. امکانات بسیار مدرن در هتل ترامپ در تورنتو فراهم شده در اتاق ها و سوییت های این هتل نظیر دستگاه اسپرسو ساز، تلویزیون های مجهز به قابلیت پخش تصویر در آینه، کنترل روشنایی بر روی صفحات لمسی، آن را به محلی بی نظیر برای مهمانان علاقمند به تجملات تبدیل نموده است.هتل ترامپ در تورنتو 2

خدمات هتل ترامپ در تورنتو

کل محوطه هتل منطقه سیگار ممنوع بوده و اندازه اتاق ها از ۵۵۰ فوت مربع تا ۴۰۰۰ فوت مربع متغیر میباشد. در تمامی اتاق ها و سوییت ها، امکانات اینترنت Wi-Fi رایگان، تلفن درون شهری رایگان، بار مشروب، تلویزیون صفحه تخت، وان حمام عمیق، تلویزیون قابل پخش در آینه دیجیتالی حمام، دستگاه قهوه و اسپرسو ساز، پایه مخصوص iPod، صفحه کنترل لمسی کنار تخت خواب به منظور روشن و خاموش نمودن چراغ ها و باز و بست پرده ها، انواع بالش های مختلف، قهوه، چای و آب معدنی رایگان، خدمات نظافت اتاق و تعویض ملافه های تخت و گاو صندوق لپ تاپی، برای مهمانان مهیا میباشد.هتل ترامپ در تورنتو3

سوییت ها فضای بزرگتر و لوازم رفاهی بیشتری دارند و در آنها یک شومینه، اتاق آرایش و یک کاناپه تخت شو نیز وجود دارد و تخت های آنها از نوع سایز بزرگ هستند. سوییت ها به صورت تک خوابه و دو خوابه میباشند. با پرداخت ۵۰ دلار اضافی به ازای هر روز میتوانید از خدمات پارک ماشین توسط پیشخدمت استفاده کنید. این هتل پذیرای حیوانات خانگی شما بدون هزینه اضافی میباشد (حداکثر وزن ۲۵ پوند).شما میتوانید با انتخاب تور کانادا از اقامتی عالی در این هتل نهایت لذت را ببرید.

صرف غذا در هتل ترامپ در تورنتو

در این هتل گزینه های گوناگونی را برای صرف غذا خواهید داشت: رستوران طبخ انواع غذاهای رسمی، بار و سالن استراحت (واقع در طبقه ۳۱)، بار و سالن استراحت سوییت ها و خدمات شبانه روزی ارسال غذا به اتاق.هتل ترامپ در تورنتو 4

امکانات ورزشی هتل ترامپ در تورنتو

امکانات ورزشی و تفریحی هتل عبارتند از: سالن زیبایی و بهداشتی، باشگاه ورزشی، استخر آب شور، حمام آبگرم و سونای خشک. سایر امکانات رفاهی هتل عبارتند از: لباسشویی و خشک شویی شبانه، منشی شخصی و خرید، پرستار بچه، چاپ سفارشی کارت ویزیت و لوازم تحریر، خدمات فاکس و فتوکپی و خدمات شبانه روزی مشاوره امکان دیدنی. همچنین دو طبقه از این هتل به سالن های جلسه و برگزاری مراسم اختصاص دارند.هتل ترامپ در تورنتو6

موقعیت مکانی هتل ترامپ در تورنتو

فاصله این هتل تا مرکز خرید Eaton و میدان عظیم Nathan Phillips، با پای پیاده ۵ دقیقه است. در عرض ۱۰ دقیقه میتوانید با پای پیاده خود را به سالن عظیم کنسرت Roy Thompson و مجموعه تجاری Metro Toronto Convention Centre برسانید. فاصله هتل تا مجتمع ورزشی و تفریحی Air Canada Centre تنها ۱۲ دقیقه و تا استادیوم ورزشی Rogers Centre فقط ۱۸ دقیقه با پای پیاده است.

رفتن به نمایشگاه هنر آنتاریو ۶ دقیقه و تا موزه رویال آنتاریو ۹ دقیقه با اتومبیل طول میکشد. رفتن به فرودگاه Billi Bishop شهر تورنتو (YTZ) حدودا ۲۸ دقیقه و تا فرودگاه بین المللی تورنتو تقریبا ۳۰ دقیقه با اتومبیل طول میکشد (تخمین های زمانی بر مبنای Google Maps میباشند).شما میتوانید با گرفتن وقت سفارت کانادا و در نهایت سفر به این کشور از اقامت در این هتل نهایت لذت را ببرید.

مزیت های هتل ترامپ در تورنتو

• مهمانان بسیاری پس از اقامت خود در این هتل درباره آن اظهار نظر نموده اند که به طور کلی مهمانان این هتل را بسیار مجلل و شایسته برند ترامپ میدانند.هتل ترامپ در تورنتو5

• بسیاری از مهمانان دکوراسیون داخل اتاق ها را پسندیده اند و آنها را درجه یک، راحت و تمیز توصیف میکنند. اکثر مهمانانی که در مورد هتل اظهار نظر نموده اند، از امکانات بسیار مدرن اتاقها از جمله گرمایش کف حمام، آینه های دیجیتالی نمایش تصویر تلویزیون و دستگاه قهوه ساز بسیار رضایت دارند. مهمانان بسیاری نیز به راحتی بسیار زیاد تخت خواب ها اشاره نموده اند. چند مهمان نیز گفته اند که اصلا تمایل نداشتند از اتاق خود خارج شوند.

هتل ترامپ در تورنتو8• خدمات مشتری هتل بسیار مورد رضایت مسافرین بوده است و اکثر مهمانان تحت تاثیر رفتار دوستانه کارکنان قرار گرفته اند. یکی از مسافرین گفته است که رفتار کارکنان باعث میشد که من احساس کنم در اولویت اول هستم و هیچ زحمتی برای آنها ندارم. مسافر دیگری نیز صرفا خدمات مشتری را در یک کلمه، فوق العاده دانسته است.

هتل ترامپ در تورنتو9• برخی از مسافرین این هتل را از نظر سهولت دسترسی به اماکن دیدنی تحسین نموده اند. برخی دیگر نیز از غذاهای ارائه شده در رستوران و خدمات نگهداری اتاق بسیار اظهار رضایت کرده اند.

• چند تن از مهمانان عنوان نموده اند که استخر آب شور و باشگاه بدنسازی بسیار لذت بخش هستند.

معایب هتل ترامپ در تورنتو

تعداد اندکی از مهمانان نیز شکایت هایی را داشته اند که به صورت اجمالی به آنها اشاره میکنیم. برخی از مهمانان از قیمت بسیار بالای اتاق ها و غذا (در رستوران هتل) شکایت داشته اند. یکی از آنها معتقد است که قیمت خدمات اضافی بسیار بالا است.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

canadianhotelguide

دسته بندی :هتل های کانادا

نظرات