تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

تحصیل در سوئد

تحصیل در سوئد

دانشگاه‌های سوئد همواره محبوبیت خاصی در بین دانشجویان ایرانی داشته است. فاصله کوتاه‌تر تا ایران در مقایسه با آمریکا و کانادا، دریافت ویزای شینگن به عنوان دانشجو و امکان سفر به کشورهای عضو این پیمان، رفاه اجتماعی و امنیت اقتصادی بالا و دلایلی از این دست، این کشور را تبدیل به هدفی جذاب برای تحصیلات، کار و زندگی می‏کند.

مشاورین توانمند گروه ‏شرکت‏های نیلگام، پس از ارائه خدمات تحصیل در کانادا، تحصیل در انگلیس، تحصیل در آلمان، تحصیل در پرتغال و تحصیل در ترکیه، اکنون آماده اخذ پذیرش و دریافت ویزای دانشجویی سوئد برای متقاضیان گرامی بوده و در این راه همراه شما خواهد بود.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 43    میانگین: 3.7/5]
اطلاعات بیشتر
مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل

امکان تحصیل دانشجویی ایرانیان در سوئد

تحصیل در سوئد؛ یکی از کشورهای پیشرو در تکنولوژی و سیستم آموزشی در دنیا؛ فرصت بسیار مناسبی را برای افرادی فراهم آورده است که قصد ادامه تحصیل، کار یا زندگی در این کشور را دارند. دانشگاه‏های سوئد میزبان دانشجویان بین‌المللی هستند و همکاری لحظه‏ای با بنگاه‏های اقتصادی و پروژه‏های روز علمی دارند؛ از این رو محل مناسبی برای شکل‏گیری و پیشرفت استعدادهای دانشجویان نیز به حساب می‌آید.

از طرفی امکان شرکت در دوره‌های یک‌ساله مانند دوره آموزش زبان انگلیسی، این امکان را به دانشجویان ایرانی می‌دهد تا از مزایای تحصیل در یک کشور اروپایی بهره‌مند شوند.

مقاطع تحصیلی در دانشگاه‌های سوئد

دوره‌های لیسانس، فوق لیسانس، دکترا و فوق دکترا مقاطعی هستند که امکان تحصیل در آن‌ها برای دانشجویان بین‌المللی وجود دارد. علاوه بر تمامی مقاطع دانشگاهی، دوره‌های آموزشی یک‌ساله در بعضی از دانشگاه‏ها – مانند دوره زبان انگلیسی – نیز برای دانشجویان بین‌المللی در نظر گرفته می‌شود.

دوره کارشناسی یا لیسانس در سوئد

تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور سوئد 3 ساله و شامل 180 واحد درسی است. در این مقطع هر عنوان درسی حداقل 7.5 و حداکثر 15 واحد درسی به حساب می‏آید. درس‌هایی همراه با پروژه‏های عملی در طول ترم و همچنین پایان‌نامۀ مقطع لیسانس، از جمله درس‌های 15 واحدی این مقطع در دانشگاه‌های سوئد است.

حال نگاهی دقیق‌تر به جزئیات درس‌ها و واحدها داشته باشیم؛ در حقیقت این روال برای تمامی مقاطع تحصیلی در دانشگاه‌های سوئد وجود دارد. هر سال تحصیلی شامل 2 ترم و هر ترم شامل 2 نیم‌ترم است. دانشجو در هر نیم‌ترم امکان تحصیل در 15 واحد درسی را خواهد داشت (2 درس 7.5 واحدی). با پایان هر نیم‌ترم و شرکت در امتحانات آن، دانشجو امکان شرکت در ترم بعد را هم خواهد داشت. دروس 15 واحدی که به آن‌ها اشاره شد، در طول ترم برگزار شده و عموما امتحانات میان‌ترم شامل 50 ٪ واحد آن درس می‏شود.

با توجه به امکان عدم موفقیت در امتحانات، برای هر عنوان درسی، حداکثر تا 2 مرتبه امکان برگزاری مجدد وجود دارد؛ مرتبه اول در بازۀ زمانی کمتر از 1 ماه بعد از امتحان اصلی، و نوبت دوم در انتهای تعطیلات تابستان که قبل از شروع ترم پاییز و سال جدید تحصیلی است.

در صورتی که دانشجو در هر یک از فرصت‌های بعدی نتواند نمره قبولی را به دست آورد، با شروع سال جدید تحصیلی ملزم به شرکت مجدد در آن درس خواهد بود. در موارد معدودی و با هماهنگی با استاد درس مربوطه، نوبت دیگری برای این امتحان در نظر گرفته می‌شود. این فرصت، بیشتر در مواردی نظیر بیماری دانشجو، سفر فوری و از این دست اتفاقات به دانشجو داده می‌شود.

دوره کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس در سوئد

مقطع کارشناسی ارشد در کشور سوئد دوره‏ای 2 ساله است. 60 واحد درسی در هر سال و در مجموع 120 واحد کل دروس این مقطع را تشکیل می‏دهند. با این حال دوره‏های 1 ساله کارشناسی ارشد (60 واحد) نیز در تعدادی از دانشگاه‌های سوئد برگزار می‌شود که به زبان ساده شبیه به مدرک معادل است.

درست به مانند چیدمان دروس و واحد‏های درسی در مقطع لیسانس، این مقطع نیز از همان تقویم درسی پیروی می‌کند و تنها تفاوت این دو مقطع، در تعداد واحد درس پایان‏نامه است. پایان‏نامۀ مقطع ارشد 30 واحد درسی بوده و یک ترم کامل تحصیلی را به خود اختصاص می‌دهد.

دانشگاه‌های سوئد با همکاری نزدیک کارخانه‌ها و شرکت‏های بزرگ تجاری اداره می‏شوند؛ این بدان معناست که عناوین تحقیقاتی دانشگاه‌ها با یودجه‌های این بنگاه‏های اقتصادی تامین مالی می‏شوند.

در مقطع ارشد و به هنگام ارائۀ پایان‌نامه، همکاری و تحقیق بر روی عنوانی که از طریق این بنگاه‌های اقتصادی در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد، بسیار وسیع است. همکاری با یک شرکت بزرگ در طول ترم، می‌تواند منجر به استخدام دانشجو بعد از اتمام درس شود. در پاره‌ای از این عناوینِ تحقیقاتی، حتی‌امکان دریافت حقوق برای دانشجو نیز وجود دارد.

دوره دکترا و فوق دکترا در سیستم آموزشی سوئد

با توجه به اینکه این مقطع در دانشگاه‏های سوئد منوط به وجود پروژه‏ای تحقیقاتی در دانشکده موردنظر است، امکان اطلاع از موقعیت‏های تحصیلی در این مقاطع، نیازمند مراجعه و پیگیری از طریق وبسایت دانشگاه‏هاست. علاوه بر این روش، داوطلب می‏تواند به وسیلۀ مکاتبه با اساتید موردنظر در رشته مربوط به تحصیلات/تحقیقات خود، دانشگاه را مجاب به ایجاد موقعیت دکترا در دانشکده کرده و از این راه پذیرش تحصیلی در این مقطع را کسب کند. اما نکتۀ قابل توجه در این باب این است که تحصیل در مقطع دکترا، با توجه به اختصاص حقوق معینی برای دانشجو، امکان فراهم آوردن شرایط برای دریافت اقامت دائم بعد از اتمام تحصیل را نیز به-همراه دارد؛ فرصتی که با تحصیل در دیگر مقاطع تحصیلی برای دانشجویان وجود ندارد.

شرایط مقاطع مختلف تحصیلی در سوئد

تحصیل در هر کدام از مقاطع تحصیلی دانشگاه‌های سوئد، شرایط و ضوابط متفاوتی دارد. از شرایط سنی گرفته تا مدرک زبان انگلیسی و همینطور هزینه‌های تحصیل از جمله مواردی است که در دوره‌های مختلف تحصیلی سوئد باید مورد توجه قرار گیرد.

شرایط تحصیل در دوره کارشناسی در سوئد

برای تحصیل در مقطع کارشناسی، مدرک پیش‌دانشگاهی موردنیاز است. با اینکه شرط سنی برای مقطع کارشناسی از سوی دانشگاه‌های سوئد وجود ندارد اما توصیه می‌شود که داوطلب زیر ۳۰ سال باشد یا زمان زیادی از پایان آخرین مقطع تحصیلی او سپری نشده باشد.

شرایط تحصیل در دوره کارشناسی ارشد و دکترا در سوئد

با توجه به تخصصی بودن مباحث آموزشی در مقطع کارشناسی ارشد، ارتباط مدرک کارشناسی با رشتۀ انتخابی در مقطع ارشد تا حد زیادی تاثیرگذار است اما با این حال، شانس قبولی برای داوطلب وجود دارد. اگر مدرک کارشناسی به زبان انگلیسی بوده و در میان واحدهای گذرانده شده، درس انگلیسی هم باشد، در این صورت از نظر سیستم آموزش عالی سوئد در درجۀ B قرار می‌گیرد و لزوم داشتن مدرک زبان انگلیسی برای متقاضی نیز وجود نخواهد داشت.

شرایط دوره زبان انگلیسی در سوئد

برای شرکت در دوره‏های 1 ساله زبان انگلیسی در دانشگاه‏های سوئد، داوطلب بایستی حداقل نمرۀ 5 در آزمون آیلتس را کسب کرده باشد. در این مرحله شرایط سنی و میزان تحصیلات تاثیری در روند اخذ پذیرش نخواهد داشت و تنها شرط مهم مدرک زبان آیلتس است. میزان هزینه دوره زبان انگلیسی به طور میانگین حدود 8000 یورو است.

مراحل اخذ پذیرش تحصیلی سوئد

اولین گام در اخذ پذیرش تحصیلی سوئد، ترجمه مدارک است؛ بسته به مقطع تحصیلی موردنظر، ریزنمرات و مدرک دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و .... باید ترجمه شود. مدرک زبان نیز (آیلتس) باید دارای اعتبار بوده و حداقل نمره موردنظر دانشگاه رعایت شده باشد. هنگامی که تمامی این مدارک آماده باشد، می­توان با ورود به سایت  universityadmissions.se  اقدام به افتتاح حساب کاربری کرد. با پرداخت مبلغ 900 کرون شما قادر خواهید بود بر اساس علاقه و شرایط خود برای هر تعداد رشتۀ دلخواه درخواست ارسال کنید. این مبلغ تنها برای ارسال درخواست در یک ترم تحصیلی خواهد بود و برای ترم­های آینده باید همین مبلغ دوباره پرداخت شود. توجه داشته باشید که بهتر است قبل از اقدام به ارسال درخواست، با مراجعه به صفحۀ اینترنتی مربوط به رشتۀ تحصیلی خود، از شرایط کامل پذیرش آن مطمئن شوید.

کارشناسان تحصیلی نیلگام  با اشراف بالا به این روند، امکان بروز هرگونه اشتباه و از دست رفتن موقعیت برای پذیرش تحصیلی شما را به حداقل ممکن رسانده و برای اخذ پذیرش رشته دلخواه، شما را یاری خواهند کرد.

هزینه تحصیل در سوئد

در مقطع کارشناسی به طور میانگین هزینه 3 سال تحصیل (با توجه به رشته) در حدود 250 تا 300 هزار کرون سوئد خواهد بود. در مقطع کارشناسی ارشد نیز همین مقدار شهریه برای دانشجویان در نظر گرفته شده است. جزئیاتی از شهریه و دیگر نکات مربوط به پرداخت هزینه‏های تحصیلی در صفحات مربوط به رشته تحصیلی مورد نظر، در وبسایت دانشگاه یا سایت universityadmissions.se  وجود دارند.

امکان کار دانشجویی در سوئد

در کشور سوئد به عنوان دانشجو و با ویزای کار، متقاضی اجازۀ کار به صورت نامحدود را خواهد داشت. برای این ویزا هیچ­گونه محدودیت زمانی برای کار از طرف سوئد در نظر گرفته نشده است. اگر شما قصد تبدیل ویزای دانشجویی خود به ویزای کار را دارید، به این نکته توجه داشته باشید که حداقل 30 واحد درسی از واحدهای رشتۀ تحصیلی خود را باید با موفقیت گذرانده باشید تا اداره مهاجرت با درخواست جهت تبدیل ویزا موافقت کند.

دانشگاه‌های سوئد در لیست برترین دانشگاه‌های جهان

در رده‌بندی بهترین دانشگاه‌های جهان، همواره نام تعدادی از دانشگاه‌های سوئد به چشم می‏خورد. بر اساس رده‌بندی سال 2018-2019 می‏توان به این دانشگاه‌ها اشاره کرد:

 • دانشگاه لوند رتبه 92
 • دانشگاه کی تی اچ رتبه 104
 • دانشگاه اوپسالا رتبه 117
 • دانشگاه چالمرز رتبه 128
 • دانشگاه استکهلم رتبه 200
 • دانشگاه گوتنبرگ رتبه 269
 • دانشگاه لینشوپینگ رتبه 302

تحصیل رایگان در سوئد

تا قبل از سال 2010، دانشگاه­های سوئد مبلغی را به عنوان شهریه از هیچ یک از دانشجویان بین‌المللی دریافت نمی‏کردند. اما پس از این تاریخ پرداخت شهریه برای دانشجویان بین‌المللی به عنوان شرط اصلی دریافت ویزا، اجباری شد. با این حال تحصیل برای دانشجویان شهروند اعضای اتحادیه اروپا و سوئد همچنان رایگان است. در نتیجه اگر موفق به دریافت ویزای کار و یا اقامت دائم سوئد شوید، امکان استفاده از تحصیل رایگان برای شما فراهم خواهد شد.

تحصیل در سوئد به زبان انگلیسی

از مزیت‏های تحصیل در سوئد، وجود رشته های گوناگون دانشگاهی به زبان انگلیسی است. اکثریت قریب به اتفاق دانشگاه‏های سوئد امکان تحصیل به زبان انگلیسی را برای دانشجویان دیگر کشورها فراهم کرده‏اند. سوئد در بین کشورهای غیر انگلیسی‌زبان، بالاترین تسلط به زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم را دارد و این مهم برای مهاجرین، شرایط فوق‌العاده‏ای را هم از جهت تحصیل و هم از جهت زندگی و کار فراهم می­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ کند.

مدارک لازم برای دریافت ویزای دانشجویی سوئد

بعد از دریافت نامه پذیرش از طرف دانشگاه، اکنون زمان درخواست ویزای دانشجویی فرا رسیده است. با مراجعه به وبسایت مربوط به سفارت سوئد در تهران (www.swedenabroad.se/en/embassies/iran-teheran/contact/) ابتدا باید برای تعیین وقت اقدام کنید. همکاران ما در بخش مهاجرت نیلگام  شما را از نزدیکترین وقت موجود برای درخواست مطلع خواهند کرد.

برای درخواست ویزاهایی که مدت زمان آن­ها بالاتر از 9 ماه است، باید مبلغ 1000 کرون به حساب سفارت سوئد در تهران پرداخت کرد. مدارکی که باید به هنگام ثبت این درخواست به همراه داشته باشید به این شرح است:

 • اصل و کپی صفحات پاسپورت (نیازی به کپی صفحات سفید وجود ندارد)
 • اصل و کپی نامه پذیرش دانشگاهی
 • 2 قطعه عکس رنگی 6در4، تمام‌رخ، پشت سفید و بدون روتوش
 • فرم پر شده 112011
 • فرم پر شده 105031W_A
 • فرم پر شده 134011 برای همسر و همراهان
 • پرینت بانکی جهت تأبید تمکن مالی برای زندگی در سوئد به مدت 1 سال (تا زمان تمدید ویزای بعد)
 • بیمه مسافرتی (در صورتی که مدت زمان تحصیل شما 1 سال و یا کمتر از این زمان است)

توجه داشته باشید که روند بیومتریک شما در روز مصاحبه در سفارت انجام خواهد گرفت.

دریافت مشاوره جهت تحصیل در سوئد

اگر برای تحصیل در دانشگاه‌های معتبر دنیا هدف‌گذاری کرده‌اید یا به دنبال مقصدی برای تقویت و پیشرفت زبان انگلیسی خود هستید، کشور سوئد مقصد بسیار مناسبی برای شماست. کارشناسان نیلگام آمادگی لازم را برای معرفی بهترین مسیر جهت رسیدن به این هدف را دارند و در این راه از گام نخست با شما همراه خواهند بود.

نظرات

زینب پیمان

باعرض سلام میخواستم بپرسم در واقع کمکم کنید تا برای یک ترم زبان انگلیسی یا سوئدی یا رشته خودم برای کارشناسی برنامه نویسی کامپیوتر چطور اقدام کنم هزینه اش چقد می‌شه و شما چقد هزینه میگیرید به من کمک کنید 🙏

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی ،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و توصیه ما این است که متقاضیان تحصیل در سوئد بهتر است با سنین زیر ۳۰ سال برای پذیرش تحصیلی در این کشور اقدام کنند و از آخرین مقطع تحصیلی آن ها زمان زیادی نگذشته باشد یا به اصطلاح گپ تحصیلی زیادی نداشته باشند.در مورد هزینه نیز هزینه پذیرش ۵ میلیون تومان می باشدجهت مشاوره تخصصی میتوانید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان بخش تحصیلی ما صحبت فرمایید.با سپاس

حسن یوسفی

سلام تحصیل برا کارشناسی ای تی در سوئد چگونه است هزینه و اولین اقدام لازم

ادمین

سلام دوست عزیز …شرایط کلی تحصیلی نداشتن گپ تحصیلی ، حداقل معدل ۱۴،شرایط سنی، داشتن مدرک زبان هست.
در مقطع کارشناسی به طور میانگین هزینه ۳ سال تحصیل (با توجه به رشته) در حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار کرون سوئد خواهد بود. در مقطع کارشناسی ارشد نیز همین مقدار شهریه برای دانشجویان در نظر گرفته شده است.

امین زرگر

سلام،وقتتون بخیر،
با سن ۳۴،لیسانس مهندسی صنایع و ۱۱ سال سابقه کار تصمیم به ادامه تحصیل کارشناسی ارشد در سوئد دارم،مدرک آیلتس۶ آدمیک نیز دارم،
این شرایط برای سوئد مناسب هست!؟

ادمین

سلام دوست عزیز شرایط کلی تحصیل بدین صورت است که ،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید وحود مدرک زبان نکته مثبتی است در مورد گپ تحصیلی ،تا حدی با سابقه کار پوشانده خواهد شد بهتر که شرایط و مدارکتون توسط کارشناس بخش تحصیلی ما بررسی شود و راهنمایی لازم خدمتتون اعلام کنند لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

ساناز13

سلام من قصد مهاجرت به اروپا دارم و برام خیلی مهم نیست دقیقا کدوم کشور من ارشد مامایی دارم و سابقه ۴سال کار مامایی و ۳سال هییت علمی دانشگاه سراسری رو دارم.بنظر شما بهترین روش مهاجرت باتوجه به شرایط من چی میتونه باشه؟ مرسی

ادمین

سلام دوست عزیز برای سوئد در حال حاضر به صورت توریستی و تحصیلی اقدام می کنیم که اگر به صورت تحصیلی اقدام فرمایید پس از آن میتوانید از طریق وکلا مهاجرتی برای اقامت اقدام کنید که از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است که گپ تحصیلی تا حدودی با سابقه کار پوشانده خواهد شد میتوانید جهت مشاوره تخصصی با دفتر تماس گرفته و با کارشنسان تحصیلی ما صحبت فرمایید .با سپاس

حبیب حبیبیخ

سلام؛ هم اکنون دارم رساله دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی رامینویسم ۶۹ ساله ام ،دنبال جایی هستم تا بقیه عمرم را بدون دغدغه نا مردمی سپری وبفکرنوشتن باشم، ازنظر ورزشی دارای چندین مقام اول و دوم تیراندازی ورالی هستم( قهرمان کشوری)،معمارتجربی پایه یک باتاییدیه مسکن و شهرسازی هستم،باتاییدیه مسکن و شهرسازی باعنایت به اینکه مجروح جنگ بیخودی هستم ، ولی سرپام ،چه راه حلی وچه کشوری باتوجه به سن وغیر پیشنهاد میدهید.ازهمراهی وحوصله ای که دراین مجال خرج مکنید،سپاسگزارم بااحترام _ حبیب

ادمین

سلام همراه گرامی … ممنون از سوال شما … در حال حاضرخدمات توریستی و تحصیلی ارائه میدهیم.

مسافر

با داشتن ۴۰ سال سن میشه برای ارشد اقدام کنم و آیا احتمال دریافت ویزا هست ؟ یا اینکه به واسطه سنم احتمالش کمه؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما درمورد پذیرش تحصیلی در سوئد ،متقاضیان تحصیل در سوئد بهتر است با سنین زیر ۳۰ سال برای پذیرش تحصیلی در این کشور اقدام کنند و از آخرین مقطع تحصیلی آن ها زمان زیادی نگذشته باشد یا به اصطلاح گپ تحصیلی زیادی نداشته باشند.در بسیاری از سفارت ها این دو فاکتور در شانس اخذ ویزا بسیار حائز اهمیت است.

سعید رضایی

در مورد مدارک دانشگاه آزاد هم برای دانشگاههای سوئد پذیرش میگیرید .

ادمین

سلام با توجه به سوال شما درمورد پذیرش تحصیلی در سوئد ،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و بله مدرک تحصیلی شما آزاد یا سراسری بودنش شرط نیست میتوانید در هر حال اقدام کنید جهت مشاوره تخصصی لطف فرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمت شما هستیم.با سپاس

پری

با سلام برای مقطع دکتری در رشته های زبان سول داشتم.لیسانس و فوق لیسانسم در زمینه مترحمی زبان انگلیسی هست.گپ تحصیلی ندارم و ۳۵ سال دارم.خواستم بپرسم هزینه تحصیل در مقطع دکتری چگونه است و ایا میتوانم دکتری هم دررشته زبان بخوانم؟احتیاج به مدرک ایلتس دارم؟معدلم ۱۷)

ادمین

سلام دوست عزیز با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در سوئد در حال حاضر برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در خدمتتون هستیم.

علی خجسته

سلام ببخشید من سال دیگه مدرک دیپلمم رو میگیرم میخواستم بدونم بهتره کنکور بدم بعدش اقدام کنم برای مهاجرت تحصیلی یا قبل کنکور ؟
معدل امسال ۱۹/۵ بود و مطمئنم برای سال بعد هم زیر ۱۹ نمیشه معدلم
و تقریبا تمام بودجه ام میشه ۴۰۰ یا ۵۰۰ ملیون
زبان انگلیسی رو هم دارم ادامه میدم اما مدرک البته ندارم هنوز . آیا این شرایط برای مهاجرت مناسبه ؟؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در سوئد ،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است میتوان نام برد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی هستید میتوانید اقدام کنید منتهی نیازمند مدرک زبان حداقل آیلتس ۵ می باشید و هزینه دانشگاه حدودا در مقطع کارشناسی به طور میانگین هزینه ۳ سال تحصیل (با توجه به رشته) در حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار کرون سوئد خواهد بود میتوانید جهت بررسی مدارک و شرایط و مشاوره تخصصی با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید.با سپاس

علیرضا ابراهیمی

با سلام وقت مشاوره برای اخذ ویزای تحصیلی میخواستم

ادمین

سلام در خدمتتون هستیم میتوانید جهت هماهنگی وقت مشاوره با مرکز تماس صحبت فرمایید شماره دفتر ۰۲۱۷۵۲۳۷ و یا ۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰

سحرناز نوري

باسلام
من ٢۶ساله هستم و کارشناس مامایی دارم و حدود ٣/۵سابقه کار دارم و کلاس زبان برای ایلتس میرم ولی هنوز مدرک ندارم توقیتون برای من چیه که کاوی اقدام کنم یا تحصیلی🙏🏻ممنون

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در سوئد ،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است با توجه به شرایطی که ذکر کردید در صورت دارا بودن گپ تحصیلی ،تا جایی میتوان آن را با سابقه کار پوشش داد منتهی بهتر که برای مشاوره تخصصی و بررسی شرایطتتون با کارشناسان تحصیلی ما نیز صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم .با سپاس

وحید ابراهیم زاده

با سلام بنده فوق لیسانس حسابداری دارم با ۴۳ سال سن
راهنمایی بفرمایین که جهت اخذ دکترا اول اینکه از لحاظ سنی آیا محدودیتی ندارم و دیگه اینکه هزینه تحصیلم چقدر میشه واسه مقطع دکترا و چند سال طول میکشه؟
ممنونم از راهنماییتون

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در سوئد ،بله از جمله شرایط پذیرش تحصیلی دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دار بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی از جمله فاکتورهای مهم سفارت می باشد و همچنین در مورد هزینه نیز به طور میانگین هزینه ۳ سال تحصیل (با توجه به رشته) در حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار کرون سوئد خواهد بود که با توجه به دانشگاه،رشته ،مقطع متغیر است و لازم به ذکر است ما برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اقدام خواهیم کرد میتوانید جهت مشاوره تخصصی با کارشناسان ما صحبت فرمایید با سپاس.

یاسمین فراهانی

متقاضی در رشته دکترا تغذیه هستم
و دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس در انگلستان هستم
لطفا راهنمایی میفرمایید
با تشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در سوئد ،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دوست عزیز در حال حاضر برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشذ اقدام خواهیم کرد و در این زمینه میتوانیم در خدمتتون باشیم.

مهدی احمد پور

سلام درخواست مشاوره برای تحصیل در سوئد را دارم وراه برقراری بهتر ارتباط با شما. با تشکر

ادمین

سلام دوست عزیز … با شرکت تماس بگیرید در خدمتتون هستن ۰۲۱۷۵۲۳۷

قدير

سلام من با ٣۴ سال سن و داشتن لیسانس مدیریت صنعتی می تونم برای ارشد سوئد اقدام کنم و ایا همسر و فرزندم هم می تونن همراه کن بیاین و اجازه کار و تحصیل رایگان برای فرزند را دارن؟

ادمین

سلام دوست عزیز…شرایط تحصیلی نداشتن گپ تحصیلی ، حداقل معدل ۱۴،شرایط سنی، داشتن مدرک زبان هست. و برای خانواده شما میتوان ویزای همراه توریستی و برای مدارس هم پذیرش تحصیلی گرفت.

حديث حفيظ پور

سلام و وقت بخیر
درباره ی مقطع دکتری و فرصت مطالعاتی سوال داشتم

ادمین

سلام و درود بر شما … در حال حاضر مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را ساپورت میکنیم.

Mehrdad Saheb Ekhtiari

باسلام
لطفاً هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و شرایط قرارداد را برام بفرستید.

ادمین

سلام و درود… هزینه ها با توجه به دانشگاه و کشور و مقطع متفاوت خواهد بود.

وحید پارچه فروش

باسلام بنده دارای مدرک تحصیلی مهندسی تکنولوژی تولید می‌باشم با ۲۲سال سابقه کارمرتبط درکارخانه صنعتی می‌باشم ۴۸ساله ومجرد علاقمندم برای مهاجرت ازطریق کار به کانادا ویا انگلیس می‌باشم ویا هر کشور خوب و آینده دارکه شما صلاح میدانید لطفاً راهنمایی فرمایید.ممنونم ازلطف شما.

ادمین

سلام دوست عزیز… در حال حاضر از طریق ویزای توریستی و اقامت تحصیلی در خدمتتون هستیم.

محمد طه کریمی

سلام وقت بخیر.بنده ۳۲ سال سن .دارای ارشد برق مخابرات هستم .در حال حاضر دکترای میدان ها و موج ها تحصیل میکنم.پارسال آیلتس ۸ شدم.سرمایه هم در حد ۷۰۰ نهایت میتونم جور کنم ؟باتوجه به شرط سنی که فرمودین منطقی اقدام کنم ؟

ادمین

سلام دوست عزیز… برای پذیرش تحصیلی دانشگاهها برای شما بررسی خواهند شد و در صورت تطابق با شرایط شما براتون پذیرش میگیریم… ممنون از انتخاب شما

برزو قنبری عدیوی

با سلام
احتراما در خصوص بررسی شرایط اینجانب جهت ادامه تحصیل و اقامت در سوئد نیاز به مشاوره و راهنمایی دارم. خواهشمند است راهنماییهای لازم را مبذول فرمایید.
با تشکر
بزو قنبری عدیوی

ادمین

سلام دوست عزیز شرایط شما توسط مشاوران ما برسی خواهد شد . لطفا با ۰۲۱۷۵۲۳۷ تماس حاصل فرمایید.

محمد زید سپاهی

Good

ادمین

سپاس از شما.

مائده هدایت

ترکیه و سوئد

ادمین

در خدمتتون هستیم.

ایرج فغانی

سلام بنده لیسانس کشاورزی و دانشجوی ارشد یکی از رشته های کشاورزی هستم که تا مهر ماه از پایان نامه دفاع میکنم در ضمن دارای مدرک ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد نیز میباشم لطفا” جهت اخذ پذیرش تحصیلی بنده را راهنمایی کنید در حال حاضر در حال فراگیری زبان انگلیسی هستم
با تشکر

ادمین

سلام حضور شما… در حال حاضر مقاطع کارشناسی و ارشد رو براتون اقدام میکنیم.شرایط کلی تحصیلی نداشتن گپ تحصیلی ، حداقل معدل ۱۴،شرایط سنی، داشتن مدرک زبان هست.

مهدی مهدوی

امکان تحصیل در مقطع دبیرستان هم وجود دارد ؟

ادمین

سلام دوست عزیز بله برای مدارس کانادا اقدام میکنیم براتون.

زهرا

سلام ! من میخواستم بدونم اگه برای تحصیل به سوئد بریم اونجا جایی برای موندن به ما داده میشه یا نه خودمون باید جایی برای موندن داشته باشیم یا جایی برای موندن پیدا کنیم ؟! ممنون میشم جواب بدید.

ادمین

سلام دوست عزیز بسته به دانشگاه موردنظر امکانش هست.ممنون از همراهی شما

زهرا

سلام ! برای ادامه تحصیل در سوئد ایا جایی برای اقامت به ما داده میشود یا خیر؟

ادمین

سلام دوست گرامی … با توجه به دانشگاه موردنظر بله امکانش هست.

ماهان ناصرزاده

سلام من میخواستم برای تحصیل به سوئد برم و ۱۵ سالمه و پدر و مادرم هم هر دو بازنشسته اند و خواهرم هم دو سال بزرگتر از منه چگونه می توانم مهاجرت کنم حالا اگر کشور دیگه ای هم بود بگید

ادمین

سلام دوست عزیز …برای پذیرش دانشگاهها ،کشورهای ترکیه، سوئد،انگلیس،استرالیا،کانادا و آلمان رو اقدام میکنیم. شرایط کلی تحصیلی نداشتن گپ تحصیلی ، حداقل معدل ۱۴،شرایط سنی، داشتن مدرک زبان هست. و اگر برای مدارس میخواین اقدام کنید مدارس کانادا رو اقدام میکنیم براتون.

ماهان ناصرزاده

مدت زمان پذیرش در کانادا چقدره

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در کانادا، از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است که در مورد زمان پذیرش با توجه به دانشگاه و رشته و مقطع متغیر است و باید لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید.در خدمتتون هستیم

علی شرفی

از راهنمایی کامل سپاسگذارم
لطفا برام شماره و آدرستون رو ایمیل کنید

ادمین

در خدمتتون هستیم دوست عزیز،آدرس ما:تهران، خیابان شریعتی، خیابان دستگردی، بین شمس تبریزی و نفت شمالی، جنب بانک شهر، پلاک ۱۴۸، طبقه اول
شماره تماس:۰۲۱۷۵۲۳۷ و یا۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰

حسین بلقدر

شرایط سنی هم دارد

ادمین

سلام بله شرایط سنی مطرح است .برای چه مقطعی قصد دارید اقدام کنید؟

جواد عبدالرزاق

سلام،من حدودا یکسال دیگه لیسانس میگیرم و میخوام برای فوق به سوئد برم شرایط رفتن هزینه هر ترم هزینه سفارت و شرکت و مدارک و اطلاعات راجب ادامه تحصیل در سوئد میخواستم.باتشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در سوئد ،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و هزینه تحصیل با توجه به دانشگاه و از شهری به شهر دیگر متغیر است منتهی سالیانه حدودا ۸ هزار یورو می باشد و هزینه ای که ما بابت پذیرش میگیریم پنج میلیون تومان و هزینه ویزای تحصیلی ۶۰۰یورو می باشد میتوانید جهت مشاوره تحصیلی با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

Saba.mirhoseini

سلام من دو سال دیگ درسم تمومه و دارم مدرک IELTS میگیرم.دایی و خانواده پدرم سوئد زندگی میکنن و منم برای تحصیل میخوام اقدام کنم. انسانی میخونم و میدونم آینده درسی روشنی دارم فقط برای اینکه مدرکمو قبول کننو پذیرش کنن چجوریه نمرات ترم دوم سال آخر مهمه یا کل نمرات و معدل سال آخر و اینکه معدلم باید چند باشه تا احتمال پذیرشم بره بالا.شرایطه ویزای دائم چجوریه؟.هزینه پذیرشو تحصیلم اگه میشه تقریبی بهم بگین ممنونم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در سوئد ،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان حداقل آیلتس ۵٫۵ و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است که با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط مناسبی می باشید و معدل کل شما مد نظر نیز می باشد و در مورد هزینه تحصیل هزینه از جایی به جای دیگر و دانشگاه مورد نظر متغیر است منتهی حداقل سالیانه ۸ هزار یورو می باشد میتوانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

غزل فیاضی

برای ویزای تحصیلی دخترم در سوئد

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در سوئد ،سن دخترتون چقدر می باشد دوست عزیز؟شرایط کلی بدین صورت است که از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان(حداقل آیلتس۵٫۵) و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است.میتوانید جهت مشاوره تحصیلی با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

حمید میرزآاقا یی پور

با سلام من کاردان بیهوشی از شهید بهشتی تهران با۲۲سال سابقه دارای ۲ فرزند پسر دوقلو می باشم ۴۷ سال سن دارم آیا امکان کار برایم در سوئد وجود دارد

ادمین

سلام،دوست عزیز به صورت تحصیلی و توریستی در خدمتتون هستیم .

مونا خمسه

سلام وقت بخیر بنده ۳۵ ساله هستم لیسانس حسابداری دارم در حال حاضر هم در دانشگاه پیام نور دانشجوی رشته علوم ورزشی ترم دو هستم هدفم تحصیل در دانشگاه یوتوبوری در رشته علوم ورزشی یا تربیت بدنی در مقطع لیسانس هست…میخوام بدونم آیا آیلتس مورد نیاز هس یا خیر؟ و همین طور هزینه سفارت،هزینه تحصیل هر ترم رو توضیح بدید ؟ممنونم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در سوئد، از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و در مورد این که آیلتس مورد نیاز است یا خیر ،بله نیاز به حداقل آیلتس ۵٫۵ دارید و هزینه تحصیل از دانشگاهی به دانشگاه دیگر و رشته مورد نظر متغیر است منتهی حداقل سالیانه ۸ هزار یورو در سال می باشد پیشنهاد بنده به شما این است که لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و شرایطتتون توسط کارشناسان تحصیلی ما مورد ارزیابی قرار گیرد .در خدمتتون هستیم.

Sara shz

سلام وقت بخیر.من یه سوال و سردرگمی بزرگ دارم.من رشتم مدیریت بازرگانیه و ترم ۳ هستم ولی علاقه ندارم با این حال میخواستم بورس بشم برای سوئد ولی الان با خودم گفتم چون مهارت و علاقم تو رشته های هنریه هنر رو ادامه بدم یه رشتشو و به عنوان جاب آفر برم.میشه کمکم کنید اگه به عنوان یه هنر بخوام مهاجرت کنم چیکار باید کنم؟ لطفا کمکم کنید چون واقعا نیازمند کمک شمام با تشکر

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز در حال حاضر ما فقط از طریق توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم.

الهه توفیقی

لطفا تماس بگیرید ۰۹۱۳۰۸۷۶۶۴۹

ادمین

سلام بله حتما .در خدمتتون هستیم

سامان .خ

سلام دارای لیسانس معماری هستم برای ادامه تحصیل .فوق لیسانس چقدر هزینه ام میشه و برای ادامه تحصیل رشته معماری سوئد دانشگاه با مدرک معتبر وجود داره

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در سوئد ،ز جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و در مورد هزینه ،هزینه با توجه از شهری به شهر دیگر و دانشگاه مورد نظر و مقطع متفاوت است منتهی حداقل سالیانه ۸ هزار یورو می باشد میتوانید جهت مشاوره تحصیلی و اطلاعات بیشتر با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

هيرو قادرزاده

توضیحات بسیار مفید و دقیقی بود سپاسگزارم

ادمین

ممنون از حضور شما دوست عزیز

Fkhrt

سلام وقت بخیر؛ من کارشناسی علوم آزمایشگاهی دارم برای ادامه تحصیل در سوئد هزینه تحصیل و زندگی چقدر خواهد بود و اینکه برای این رشته پذیرش میکنند؟ و از نظر شما بازار کار و …. برای من با این مدرک تحصیلی در سوئد چگونه است؟ممنون میشم کمک کنید.

ادمین

سلام، از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و هزینه تحصیل با توجه به رشته و مقطع و از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متغیر می باشد منتهی حداقل سالیانه ۸۰۰۰ یورو می باشد برای بررسی شرایط و ارزیابی تحصیلی اطلاعات تکمیلی لازم است که با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

گلاله ج.و

سلام و عرض ادب یه سوال داشتم . من رشته روانشناسی خوندم ومعدل کارشناسیم ۱۲/۵۰هست 🙈🙊😕شانس پذیرش برای مقطع ارشد رشته خودمو در سوئد دارم ؟؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد تحصیل در سوئد شرایط کلی بدین صورت است که از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است منتهی برای بررسی شرایط و تحصیل در رشته مورد نظرتون باید لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

اميد رحمتي

با سلام و احترام
بنده دارای مدرک لیسانس مدیریت صنعتی و دارای ۱۵ سال سابقه کار در شرکت سایپا و متاهل دارای یک فرزند میباشم.
لطفا درخصوص مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل یا کار به بنده مشاوره دهید.
با تشکر

ادمین

سلام برای سوئد به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم.که برای تحصیل شرایط کلی بدین صورت است که از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و گپ تحصیلی تا حدودی با سابقه کار پوشانده خواهد شد برای مشاور و ارزیابی تحصیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید.

محمد احمدی

سلام
من لیسانس عمران دارم سال ۹۶ فارغ التحصیل شدم .با معدل ۱۳٫۵۰٫از دانشگاه پیام نور.آیلتس ۶٫۵ دارم . ۳۰ سال سن.
میتونم برا ارشد اقدام کنم

ادمین

سلام دارای شرایط خوبی هستند زیرا از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است میتوانید برای ارزیابی تحصیلی و مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید.سپاس

امیر رضایی

سلام،خسته نباشید
من میخوام امسال تربیت بدنی بخونم اما به صورت کاردانی پیوسته تو دانشگاه آزاد،اگه بتونم معدلمو بالا بیارم تو یک الی دو ترم میتونم پذیرش بگیرم از دانشگاه های خصوصی سوئد؟!چون با شرایطی که دارم دانشگاهای دولتی غیر ممکنه و اگه امکان پذیرش هست هزینش چقدره؟؟
در ضمن خیلی ممنون از اطلاعاتتون

ادمین

سلام شرایط کلی برای پذیرش دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان(حداقل آیلتس ۵٫۵)و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است که برای تحصیل در رشته مورد نظر و ارزیابی تحصیلی بهتر لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

ماهور

سلام، بنده ٣٨ سال سن دارم، سال ٨۴ با مدرک کارشناسى فیزیک از دانشگاه فردوسى مشهد با معدل ١٣/٠٣ فارغ التحصیل شدم و سال ٩۴ تحصیل در مقطع کارشناسى ارشد فیزیک در دانشگاه علوم تحقیقاترا شروع کردم و سال ٩۶ با معدل ١٨/٢٠ فارغ التحصیل شدم. ایا شانسى براى ادامه تحصیل دکترا در سوئد دارم؟

ادمین

سلام دوست عزیز در حال حاضر برای مقطع کارشناسی . کارشناسی ارشد در خدمتتون هستیم.

R. Bakhshi

سلام ببخشید من دانشجوی ترم۳رشته حقوق ازدانشگاه شیرازهستم۲۰سالمه ومعدلم هم ۱۶هست درحال گرفتن مدرک زبان هم هستم میخواستم بدونم کشورسوئدمقصدمناسبی برای ادامه ی تحصیل دررشته ی خودم هست؟ ویه سوال دیگه اینکه :کشورسوئد طرحی واسه تحصیل رایگان دردانشگاه های دولتی واسه غیراروپایی ها ندارد؟

ادمین

سلام شزایط کلی برای تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است در رابطه با این که در رشته مورد نظرتون بخواهید تحصیل کنید باید لطف بفرمایید برای ارزیابی تحصیلی و اطلاع از جزئیات لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید.

زهرا سلطانی

سلام من کارشناسی تربیت بدنی دارم میخواستم سوال کنم اگربخوام اقامت دریافت کنم واونجا تحصیل کنم باید چه مراحلی طی کنم چونکه بعدازتحصیل قصداقامت و ماندن را دارم .ممنون

ادمین

سلم شرایط کلی تحصیلی بدین صورت است که ،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است که برای ارزیابی تحصیلی و اطلاع از جزئیات بهتر لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

گلنار

نیاز به مشاوره جهت اخذ اقامت تحصیلی در سوئد

ادمین

سلام شرایط کلی تحصیل به این صورت است که از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است میتوانید جهت ارزیابی تحصیلی و مشاوره تحصیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید.در خدمتتون هستیم.

رامین محمدی

سلام.
من فوق لیسانس فلسفه از دانشگاه علامه طباطبایی دارم.
میخواستم دکتری رو در سوئد بخونم. چیکار باید بکنم؟

ادمین

سلام برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در خدمتتون هستیم.

Ali.n

درود
بنده لیسانس ادبیات انگلیسی دارم با معدل ۱۷ از دانشگاه ازاد و همچنین آیلتس ۷/۵ آکادمیک والان هم در حال گرفتن مدرک زبان فرانسه ام
میخواستم بدونم شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد را دارم
و هزینه دانشگاه در مقطع مستر و همین طور اجاره خونه حدوداً در این کشور
چند کرونه
و پذیرش تحصیلی در کشور های دیگر مثل فرانسه به چه صورته
با تشکر

ادمین

سلام پذیرش تحصیلی برای کشورهای سوئد ،کانادا ،ترکیه در خدمتتون هستیم که با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط بسیار خوبی هستید و میتوانید اقدام کنید در مورد هزینه نیز ،هزینه با توحه از جایی به جای دیگر و دانشگاه مورد نظر متقاوت است و حداقل سالیانه ۸۰۰۰ یورو می باشد میتوانید جهت مشاوره و ارزیابی تحصیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

علی غضنفری

سلام میخواستم برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا ژنتیک وکار به سوئد مهاجرت کنم باید چه کارکنم

ادمین

سلام برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در خدمتتون هستیم.

امیر امامی

سلام منتظر تماس شما هستم

ادمین

سلام شماره تماستونو جهت برقراری تماس بفرمایید دوست عزیز.در خدمتتون هستیم

زهرا غیاثیان

سلام . خسته نباشید . رشته تحصیلی من تئاتر ( Drama) هست .میخواستم بدونم اگر سوابق تحصیلی خوبی مثل معدل و پایان نامه در فوق لیسانس و لیسانس خوب و نمره انگلیسی ۶ و نیم برخوردار باشی امکان تحصیل برای دکتری با بورس در سوئد هست یا باید بهتر سراغ کشورهای انگلیسی زبان رفت ؟

ادمین

سلام دوست عزیز در حال حاضر برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در خدمتتون هستیم.