تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هتل شرایتون سنتر تورنتو | اقامتی عالی در هتلی فوق العاده

۱۲ مرداد ۱۳۹۶
هتل شرایتون سنتر تورنتو | اقامتی عالی در هتلی فوق العاده

هتل شرایتون سنتر تورنتو (Sheraton Centre Toronto)

در این مطلب در خصوص یکی از هتل های کانادا  که دارای امکانات کامل ، موقعیت مکانی عالی و شرایط دیگر آن توضیح خواهیم داد.برای کسب اطلاعات دیگر با ما باشید.

[aparat id=”RM2jg”]


بررسی هتل شرایتون سنتر

هتل شرایتون سنتر در مرکز شهر تورنتو و در امتداد میدان Nathan Phillips در خیابان Queen Street West واقع شده است. این هتل به PATH متصل بوده و پیاده تا ایستگاه مترو Osgoode سه دقیقه فاصله دارد. هتل هتل شرایتون سنتر تورنتو مکانی مناسب برای مسافران تور کانادا است،این هتل همراه با امکانات کامل همراه با استخرهای روباز و سرپوشیده و نزدیک به فروشگاه ها، رستوران ها و حمل و نقل عمومی می خواهند.

هتل شرایتون سنتر 2هر یک از اتاق های هتل )که در آن ها سیگار کشیدن مجاز است(، دارای سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون کابلی، قهوه ساز، گاو صندوق در داخل اتاق، اتو و میز اتو، و سشوار می باشد. ماکروویوها و یخچال های کوچک هم به ازای پرداخت ۲۰ دلار برای هر روز در دسترس خواهند بود. هتل دارای اتاق های مناسب برای صندلی چرخدار نیز می باشد و همچنین اتاق هایی دارد که دارای محلی برای نشستن و مبل های تخت خواب شو هستند. هزینه اینترنت بی سیم داخل اتاق ها برابر با ۱۶ دلار برای هر روز می باشد، همچنین هزینه اینترنت کابلی هم برابر با ۷٫۹۵ دلار برای هر روز است. ورود حیواناتی که وزنشان حداکثر ۴۰ پوند است در هتل رایگان است.

امکانات هتل شرایتون سنتر

امکانات هتل شامل استخر سرپوشیده و روباز، وان آب گرم سرپوشیده ، سونا، امکانات تناسب اندام ۲۴ ساعته، ۱۳۰۰۰۰ فوت مربع فضا برای مهمانی/ جلسه، یک مرکز شغلی ۲۴ ساعته، خشک شویی برای مهمانان، و امکان غذاخوردن در رستوران BNB، که صبحانه، ناهار، شام و خدمات در اتاق ها را انجام می دهد، وجود دارد. هزینه پارکینگ برابر با ۵۰ دلار برای هر روز است. Senses Spa در هتل واقع شده اما توسط هتل اداره نمی شود.هتل شرایتون سنتر 4

موقعیت هتل شرایتون سنتر

مرکز Eaton تورنتو پیاده ۵ دقیقه با هتل فاصله دارد، و فاصله Stock Exchange تورنتو از هتل پیاده ۶ دقیقه خواهد بود. Convention Centre تورنتو با خودرو در فاصله حدود ۴ دقیقه و پیاده حدود ۱۵ دقیقه با هتل فاصله دارد. دانشگاه OCAD پیاده ۱۰ دقیقه از هتل فاصله دارد.

فرودگاه بین المللی Pearson تورنتو (YYZ) با خودرو ۲۹ دقیقه با هتل فاصله دارد. (تمامی زمان ها براساس Google Maps تخمین زده شده اند).شما میتوانید با گرفتن وقت سفارت کانادا و سفر به این کشور از اقامت خود لذت ببرید.

مزایا هتل شرایتون سنتر

اکثریت نظرهایی که در این بررسی مورد استفاده قرار گرفت، مثبت بودند، و از محل هتل، کارکنان و اتاق ها قدردانی شده بود. به نظر تعداد زیادی از مهمانان یافتن محل هتل آسان بود. آن ها عنوان کردند محل هتل در مرکز شهر و نزدیک به حمل و نقل عمومی، رستوران ها، مرکز Eaton، سالن شهر، محدوده تئاترها، مرکز Rogers و آکواریوم Ripley قرار داشت.اکثریت مهمانان از سطح خدماتی که در زمان اقامت در هتل به آن ها ارائه شد راضی بودند. آن ها عنوان کردند که کارکنان هتل صمیمی، مفید، حرفه ای، سازگار و کارآمد بوده اند.هتل شرایتون سنتر5

چندین نفر از مسافران از اتاق های هتل راضی بودند. آن ها ذکر کردند که اتاق هایشان تمیز، بزرگ و مجهز بوده و همچنین دارای نمایی عالی از شهر و همچنین تخت خواب های راحت بوده است. با این حال برخی از افراد از محل اقامت خود ناراضی بودند.

معایب هتل شرایتون سنتر

در حالی که نظر اکثریت افراد مورد بررسی در این آنالیز مثبت بود، تعدادی از افراد از افزایش هزینه ها ناراضی بودند. برخی از مهمانان از هزینه های اضافه شده در زمان اقامتشان ناراضی بودند. آن ها تصور می کردند که هزینه اینترنت بی سیم و رستوران بالا بوده و رستوران بیش از اندازه گران بوده است.هتل شرایتون سنتر 6

اگرچه اکثریت مهمانان از تمیزی و راحتی اتاق ها راضی بودند، برخی از محل اقامت خود انتقاد کردند. آن ها از دکوراسیون، اتاق های کوچک، عدم وجود مایکروویو یا یخچال در اتاق (اگرچه این موارد در صورت پرداخت هزینه روزانه امکان پذیر می باشد)، و سر و صدای منتقل شده از راهروها و یا اتاق های مجاور ناراضی بودند.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع : 

canadianhotelguide

دسته بندی :هتل های کانادا

نظرات