تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

ثبت نام آنلاین ویزای کانادا – راهنمای ثبت نام در سایت سفارت کانادا

۱۷ بهمن ۱۳۹۸
ثبت نام آنلاین ویزای کانادا – راهنمای ثبت نام در سایت سفارت کانادا

کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا محسوب می‌شود و عجیب نیست که یکی از سازمان‌یافته‌ترین سیستم‌های مهاجرتی دنیا را نیز داشته باشد. دولت کانادا و اداره مهاجرت این کشور امکانی را فراهم کرده‌اند که بر اساس آن، متقاضیان ویزای کانادا می‌توانند درخواست خود را برای ویزای این کشور به صورت آنلاین و بدون دردسرهای مراجعه حضوری به سفارت انجام دهند. این موضوع به ویژه برای شهروندان ایرانی یک امتیاز مهم محسوب می‌شود زیرا سفارت کانادا در تهران تعطیل بوده و در نتیجه هیچ‌گونه خدمات کنسولی در ارتباط با ویزای کانادا در داخل ایران ارائه نمی‌شود. بنابراین ثبت نام آنلاین ویزای کانادا و عدم نیاز به مراجعه حضوری به سفارت کانادا برای ارائه درخواست ویزای این کشور تا حد زیادی باعث حل مشکل عدم فعالیت سفارت کانادا در ایران شده است.

چطور ویزای کانادا بگیریم؟

با توجه به سیستم یکپارچه دولت کانادا برای ورود مهاجران به این کشور، نحوه اخذ ویزای کانادا دارای یک روال کاملا مشخص بوده و فرآیند درخواست آن به صورت آنلاین انجام می‌شود. در ادامه صفر تا صد مراحل ثبت نام آنلاین ویزای کانادا توضیح داده خواهد شد.

ثبت نام در سایت دولت کانادا

برای گرفتن ویزای کانادا اولین کاری که باید انجام بدهید ثبت‌نام در سایت رسمی دولت کانادا است. برای ثبت‌نام در این سایت باید مراحل زیر را طی کنید.

۱- مراجعه به صفحه ثبت نام سایت

در مرحله اول ثبت نام آنلاین ویزای کانادا باید به صفحه ثبت‌نام سایت دولت کانادا مراجعه نموده و یک اکانت را برای خود ایجاد کنید. با ورود به این صفحه گزینه‌ای تحت عنوان Sign in with GCKey را مشاهده خواهید کرد. با کلیک روی این گزینه به صفحه بعدی منتقل می‌شوید که در آن باید روی دکمه Sing Up کلیک نمایید. در صفحه‌ای که با عنوان Terms and Conditions of Use مشخص شده می‌توانید شرایط و قوانین کلی را مطالعه نمایید. با انتخاب گزینه Accept در پایین صفحه به بخش ایجاد اکانت وارد خواهید شد.

ایجاد حساب کاربری

در صفحه ایجاد اکانت و در کادر مشخص شده باید یک نام کاربری را برای خود انتخاب کنید. دقت داشته باشید که نام کاربری انتخاب‌شده باید بین ۶ تا ۸ کاراکتر داشته و حداکثر اعداد به کار رفته در آن ۷ رقم باشد. بعد از انتخاب نام کاربری در مرحله بعد باید یک پسورد انتخاب کنید. پسورد انتخابی شما باید بین ۸ تا ۱۶ کاراکتر بوده و در آن حتما باید از حداقل یک حرف بزرگ، یک حرف کوچک و یک عدد استفاده شده باشد. ضمنا گذرواژه انتخابی نباید شامل بیش از ۲ کاراکتر متوالی از نام کاربری شما باشد. با کلیک روی Continue به صفحه بعد خواهید رفت.

در صفحه بعد که با عنوان Recovery Questions مشخص شده باید کادرهای مورد نیاز از جمله کادر سوال و جواب را تکمیل کنید. تکمیل این کادرها بدین منظور انجام می‌گیرد که در صورت فراموشی گذرواژه بتوانید آن را بازیابی کنید. بعد از تکمیل کادرهای مذکور و رفتن به صفحه بعد با پیغام GCKey Sign Up Complete روبه‌رو خواهید شد که به معنای تکمیل فرآیند ثبت‌نام است. اکنون شما یک حساب کاربری در سایت دولت کانادا داشته و می‌توانید به مرحله بعدی ثبت نام آنلاین ویزای کانادا بروید.

۲- ثبت نام در سایت اداره مهاجرت کانادا

سایت اداره مهاجرت کانادا زیرمجموعه سایت رسمی دولت کانادا بوده و امور مربوط به مهاجرت و شهروندی از طریق آن انجام می‌شود. اگر مجددا گزینه Sign in with GCKey را انتخاب کنید وارد صفحه‌ای خواهید شد که در آن باید روی دکمه I Accept کلیک نمایید. با انتخاب این گزینه صفحه زیر برای شما نمایش داده خواهد شد.

حساب کاربری در سایت اداره مهاجرت کانادا

در این صفحه باید اطلاعات خواسته شده شامل نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و زبان مورد نظر خود را برای مکاتبات آینده انتخاب کنید. در صفحه بعد باید به سوالات امنیتی پاسخ داده و روی دکمه Continue کلیک کنید. با انجام این کار صفحه زیر برای شما نمایش داده خواهد شد که در آن باید گزینه apply to come to Canada را انتخاب کنید.

با کلیک روی این گزینه وارد صفحه Personal checklist می‌شوید که در آن با دو کادر مواجه خواهید شد. در صورتی که قبلا فرم‌های ورود به کانادا یا اکسپرس اینتری را تکمیل کرده باشید یک کد مرجع شخصی دارید که باید آن را در کادر اول وارد کنید. اما در صورتی که این کد را نداشته باشید باید یک سری از سوالات را پاسخ دهید تا مشخص شود که واجد شرایط درخواست ویزا  هستید یا خیر. برای ادامه روند یکی از سه گزینه مشخص شده را انتخاب کنید:

  • ویزای توریستی، تحصیلی یا مجوز کار
  • اکسپرس اینتری
  • تجربه بین‌المللی کانادا

بعد از انتخاب گزینه مورد نظر به صفحه‌ای انتقال داده خواهید شد که در آن سوالاتی در رابطه با نوع ویزای درخواستی، مدت زمان مورد نظر برای اقامت در کانادا، ملیت و… پرسیده شده است. در صفحات بعدی نیز سوالاتی در رابطه با مواردی از جمله تاهل، نحوه پرداخت هزینه درخواست و… پرسیده شده که بعد از پاسخ دادن به تمامی آن‌ها وضعیت شما در رابطه با واجد شرایط بودن برای ویزای مورد نظرتان مشخص خواهد شد. در صورتی که واجد شرایط ویزای کانادا باشید می‌توانید به مرحله بعدی درخواست ویزا بروید.

۳- ارسال مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای کانادا

بعد از پاسخ دادن به کلیه سوالات باید مدارک لازم را برای درخواست ویزای کانادا ارسال کنید. در صفحه ارسال مدارک، آیتم‌های مختلفی که شخص متقاضی باید نسبت به ارسال آن‌ها اقدام نماید قرار داده شده و با استفاده از دکمه آپلود می‌توانید نسبت به بارگذاری فایل مدارک خود اقدام نمایید. در همین صفحه هزینه درخواست ویزای کانادا نیز اعلام شده که برای درخواست ویزای توریستی ۱۰۰ دلار کانادا و برای بیومتریک ۸۵ دلار کانادا تعیین شده است.

مدارک

۴- پرداخت هزینه های مربوطه

بعد از ثبت درخواست و بارگذاری کلیه مدارک مورد نیاز باید نسبت به پرداخت هزینه‌های مربوطه اقدام نمایید. پرداخت هزینه باید به صورت آنلاین و از طریق کارت‌های اعتباری از جمله مسترکارت انجام شود. با توجه به مشکلات کشورمان در زمینه ارتباطات بانکی در صورتی که دسترسی به کارت‌های اعتباری بین‌المللی ندارید می‌توانید انجام این کار را به مجموعه نیلگام بسپارید.

۵- ثبت نهایی درخواست

بعد از پرداخت هزینه‌های مربوطه باید نسبت به ثبت نهایی درخواست اقدام کنید. قبل از ثبت درخواست خود مجددا چک کنید که مدارک شما دچار نقص نباشد زیرا هر گونه نقص در مدارک و درخواست ممکن است باعث تاخیر در رسیدگی و حتی رد شدن درخواست شما شود. بعد از ثبت نهایی، درخواست شما برای بررسی به افسر مهاجرت ارجاع داده خواهد شد.

۶- انجام بیومتریک

برای ورود به کشور کانادا باید حتما اقدامات مربوط به بیومتریک را انجام داده باشید. اقدامات بیومتریک شامل انگشت‌نگاری و ثبت عکس دیجیتال می‌‎شود. برای انجام بیومتریک باید هزینه مربوط به آن را پرداخت کرده و منتظر دریافت نامه تاییدیه اداره مهاجرت برای انجام بیومتریک باشد. بعد از دریافت نامه تنها ۳۰ روز وقت دارید تا اقدام به انجام بیومتریک نمایید. برای انجام بیومتریک باید به یکی از مراکز درخواست ویزا VAC مراجعه کنید. با توجه به این که در حال حاضر هیچ نوع خدمات کنسولی در رابطه با ویزای کانادا در داخل ایران ارائه نمی‌شود شهروندان ایرانی مجبور هستند برای انجام بیومتریک به کارگزاری‌های رسمی کشور کانادا در کشورهای همسایه از جمله ترکیه، امارات و ارمنستان مراجعه نمایند.

انجام بیومتریک در مراکز درخواست ویزای کشورهای همسایه ایران فقط با گرفتن وقت قبلی امکان‌پذیر خواهد بود.

در زمان مراجعه به کارگزاری باید علاوه بر نامه تاییدیه اداره مهاجرت کانادا، ایمیل تایید وقت و پاسپورت خود را نیز همراه داشته باشید. البته دقت داشته باشید که پاسپورت تنها به عنوان یک مدرک هویتی مورد نیاز بوده و بعد از انجام بیومتریک به شما تحویل داده خواهد شد.

ویزای کانادا

۷- انتظار برای بررسی درخواست

بعد از انجام کلیه اقدامات گفته‌شده باید منتظر بمانید که پرونده شما توسط افسر مهاجرت کانادا مورد بررسی قرار بگیرد. فرآیند بررسی درخواست ویزای توریستی کانادا برای متقاضیان ایرانی به طور معمول ۲۸ روز طول می‌کشد. در صورتی که درخواست ویزا مورد تایید قرار بگیرد این موضوع از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد. در این مرحله از کار باید پاسپورت خود را به مراکز درخواست ویزای کانادا در کشورهای همسایه تحویل دهید تا ویزای کانادا در پاسپورت شما درج شود.

بر اساس شرایط متقاضی ممکن است مدارکی از جمله گواهی معاینات پزشکی و گواهی عدم سوءسابقه از وی خواسته شود.

چرا باید از خدمات پیکاپ ویزای کانادا استفاده کنیم؟

با توجه به این که هیچ گونه خدمات کنسولی در ارتباط با اخذ ویزای کانادا در داخل ایران ارائه نمی‌شود شهروندان ایرانی مجبور هستند که برای انجام امور مربوط به ویزای خود به کشورهای همسایه مانند ترکیه، امارات و ارمنستان مراجعه داشته باشند. طبیعتا مراجعه به این کشورها مستلزم صرف هزینه و وقت زیاد خواهد بود. استفاده از خدمات پیکاپ ویزا می‌تواند تا حد زیادی موجب کاهش هزینه‌های متقاضیان ویزای کانادا شود. در صورت استفاده از خدمات پیکاپ نیازی نخواهد بود که شخصا برای تحویل پاسپورت به کشورهای همسایه مراجعه کنید. بنابراین نیازی به پرداخت هزینه‌هایی مانند رزرو هتل و بلیط هواپیما نخواهید داشت و با هزینه بسیار کمتر، پاسپورت خود را تحویل خواهید گرفت.

در حال حاضر خدمات پیکاپ ویزای کانادا به وسیله مجموعه نیلگام از طریق شهرهای آنکارا، استانبول، دوبی، ابوظبی، ایروان و باکو انجام می‌شود.

اگرچه ثبت نام آنلاین ویزای کانادا دارای فرآیند مشخصی است اما برخی موارد از جمله بارگذاری مدارک مورد نیاز برای ویزا دارای برخی نکات ریز و پیچیدگی‌ها است که عدم توجه به آن‌ها ممکن است به قیمت ریجکت شدن درخواست ویزای شما تمام شود. از طرف دیگر، عدم ارائه خدمات کنسولی در رابطه با ویزای کانادا در داخل ایران موضوعی است که باعث شده کار شهروندان ایرانی برای اخذ ویزای کانادا کمی مشکل شود. به همه این‌ها باید مشکلات بانکی و عدم دسترسی ایرانی‌ها به نظام بانکی جهانی برای پرداخت هزینه ویزا را نیز اضافه کنید. بنابراین توصیه می‌کنیم از خدمات و مشاوره موسسات فعال در این حوزه استفاده کنید. مجموعه نیلگام به عنوان یکی از باسابقه‌ترین هلدینگ‌های فعال در حوزه ویزا کلیه خدمات مربوط به گرفتن ویزای کانادا از جمله ثبت‌نام آنلاین و ارائه درخواست، گرفتن وقت کارگزاری جهت انجام بیومتریک و پیکاپ پاسپورت را به صورت صفر تا صد انجام می‌دهد.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 33    میانگین: 4.1/5]
دسته بندی :ویزا

نظرات

محمد

خیلی ممنون برای اطلاعاتی که در اختیارمون قرار دادید.
سئوال اینجاست که بعد از انگشت نگاری زمان انتظار برای جواب درخواست چه مدت طول میکشد؟

سلام خواهش میکنم معمولا به طور میانگین حدود یک ماه جواب طول میکشه که بیاد

ثنالله

من میخواستم به کشور کانادا سفر داشته باشم بشکل دایم و در خواست من این است که فرم مورد ضرورت را چیگونه اخذ کنم تشکر.

ادمین

سلام خدماتی که ما برای کانادا ارایه می دهیم به صورت توریستی و تحصیلی می باشد و شما با ویزای توریستی نمیتوانید اقامت دائم داشته باشید اگر تحصیلی اقدام کنید برای اخذ پی آر از طریق وکلا مهاجرتی میتوانید برای اقامت اقدام کنید منتهی با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا،،از جمله شرایط اخذ ویزای توریستی،سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و همچنین در کنار آن دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان و آشنایان شانس اخذ ویزا را افزایش می دهد لطف بفرمایید برای مشاوره با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید .با سپاس.

Abdul Munir Danish

من حالا در کشور ترکیه زندگی میکنم بخاطر نبود امنیت حالا ترک تحصیل نمودم میخواهم ادامه تحصیل دهم در کشور مربوطه

سلان
م باید از ترکیه اقدام بفرمایید

حبیب الله رضایی

سلام ببخشید یک سوآل داشتم به این سایت متعلق به ایرانی ک گفتین میشه افغانی هم ثبت نام کنید ؟؟؟

سلام با هر ملیتی میشه ثبتنام کرد

نیایش فرزام

ویزای تحصیلی حتما هست؟

ادمین

سلام متوجه منظورتون نشدم؟بله باید ایتدا برای پذیرش از دانشگاه سپس برای اخذ ویزا اقدام کنید.

مریم

سلام.ممنون از مطالب مفید. در حالت بارگزاری آنلاین آیا نیاز به ارسال فیزیکی اسناد به سفارت هم هست؟ و آیا در طول پروسه ثبت نام آنلاین از ما درباره محل سفارت مورد نظرمون برای انگشت نگاری و دریافت ویزا سوال میشه؟

خیر نیاز به مدارک فیزیکی نیست و محل انگشت نگاری رو میتونید انتخاب کنید در موقع ثبت نام

Mohammed Rezaei

سلام هزینه مربوط به ویزای توریستی برای یک خانواده ۴ نفری دوتا بزرگسال و دوتا دختر ۵ و ۸ ساله چقدر است ممنون میشم جواب دهید

سلام
دعوتنامه میتونید تهیه کنید یا خیر

MuhammadSahel alemi

نطر به مشکلات که دارم میخواهم به کانادا مهاجرت کنم

سلام متاسفانه در حال حاضر فقط برای ویزای توریستی و تحصیلی کانادا خدمات داریم

زهرا حمیدی

سلام
خانومی ۲۶ ساله هستم ،لیسانس حسابداری دارم و متخصص در طراحی و نقاشی سیاه قلم و رنگ روغن و… و دوست دارم از ایران خارج بشوم و پیشرفت کنم. چون خانوم هستم در ایران جای پیشرفتی برای من نیست و همچنین هنر کم ارزش است.
آیدی تلگرام و اینستاگرام من zahraya8822
و ایمیل zahraya8@gmail.com
ممنون میشوم اگر راهنمایی هست به من بگویید

شما به نظر من بهترین راهتون این هست که مدرک زبان بگیرید و دانشجویی برید کانادا

نصیر

با درود و سپاس از اطلاعات جامعی که در سایت گذاشته اید
۱-از تکمیل آنلاین فرم تا دریافت نامه انگشت نگاری چقدر طول می کشد؟
آیا هزینه ۴۲۰ دلار برای درخواست معمولی شامل هزینه انگشت نگاری (۸۵ دلار) و ویزا (۱۰۰ دلار) نیز می شود؟

سلام
معمولا نامه انگشت نگاری بعد از ۲۴ ساعت ایمیل میشه و هزینه ۴۲۰ دلار شامل هزینه های پرداختی سفارت کانادا که فرمودین هم میشه و مبلغ دیگه ای نباید پرداخت کنید

لیلا ساجدی

سلام اگر من دعوتنامه بخواهم فقط واسه دریافت ویزا کانادا و مدارک دیگر را داشته باشم شما بابت دعوتنامه چه اقدامی میتونید برام انجام بدید که ویزا بشم و اینکه من ویزا شینگن هم داشته ام

ما دعوتنامه تک نمیتونیم بهتون بدیم و در قالب ویزای تضمینی بهتون خدمات میدیم که هزینش ۱۶۰۰ دلار هست و در صورتی که ویزا نشین وجه بهتون عودت داده میشه،منظور از کلمه تضمین تضمین مبلغ هست شانس ویزا شدن شما با توجه به مدارکتون بهتون اعلام میشه که چند % هست

علیرضا حنیفی

مدت اقامت تا شش ماه باشه و ویزا مولتیپل باشه و انقضای پاسپورت ۲۰۲۱ باشد.
اگر ویزا بدهند معنیش اینه من تا پایان انقضای پاسپورت میتونم فقط شش ماه در کل دوره ۲۰۱۹تا ۲۰۲۱ بمونم یا هر شش ماه باید ازکانادا خار ج شوم و بعد میتونم مجدد ۶ماه دیگر در کانادا باشم؟واین میتونه ادامه داشته باشه تا پایان ۲۰۲۱؟

ادمین

سلام اعتبار ویزای مولتی کانادا تا زمان اعتبار پاسپورت است بدین معنی که هر بار تا مدت ۶ ماه در این کشور می توانید اقامت داشته باشید بعد از گذشت ۶ ماه کافی است یک بار ولو به مدت ۶ ساعت از کانادا خارج شوید و مجددا به این کشور بازگردید تا اقامت شمادر کانادا برای ۶ ماه دیگر بلامانع باشد

اسماعيل حسين پور

سلام درود وقت بخیر شرمنده ایمل من عدد۱۲۲۰
به لأنین اینجا نمینویسه
درباره ویزا دانش اموزی یک پسر ٩ساله وپسر١۴ساله از طریق ویزا دانش اموزی برام بیزحمت راهنمایی کنید که مراحل شروع کنم با دفتر تون

ادمین

سلام در مورد مدرسه کانادا، با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود چرا که ریسک ویزا در این صورت کمتر خواهد بود.بهتر است که برای پسر ۱۴سالتون اقدام فرمایید جهت مشاوره تحصیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید و با کارشناس مربوطه صحبت فرمایید.

علی هدایتی

درود بر شما. آیا ما خودمان می توانیم در سایت مهاجرت کشور کانادا آکانت بسازیم؟ برا کنگره ای دعوت شدم به کانادا به همراه دعوت نامه. شما چه کمکی می توانید به بنده کنید؟ ممنون

ادمین

سلام مهاجرتی نباید اقدام کنید ،توریستی باید اقدام کنید که ما برای شما انجام می دهیم.

محمدرضا عرب

وقت به خیر، برای ویزای گردشگری میخواستم اقدام کنم برای شرکت در یک کنفرانس، با توجه به سنم که ۲۴ هست، و حضور داشتن عمه ام در کانادا و شاغل و بیمه بودنم در ایران و داشتن کفالت مادرم در ایران میخواستم ببینم چقدر احتمال قبولی ویزا بنده هست؟ و آیا پیشنهادی برام دارین؟
ممنون میشم جواب بدین

ادمین

سلام دعوت نامه از کنفرانس دارید؟سابقه سفرتون چگونه است؟شنگن دارید؟چون مجرد هستید بهتر که سابقه سفرتون ارتقا بدهید سپس برای ویزا می توانید با مادرتون اقدام کنید چون بدین شکل بدون سابقه سفر خوب، ریسک دارد که اقدام کنید.

مریم قادرپناه

سلام من میخوام برای کار پرستار خانگی سالمند ویا بیمار ویزای کاری کانادارو بگیرم میشه لطفا راهنمایی بفرمایید چکار کنم متشکرم

ادمین

سلام برای کانادا در حال حاضر به صورت توریستی و تحصیلی اقدام می کنیم.

Andreh margousian

سلام من نقاش ساختمانم و خواهرم خیاط حرفه ای . با پدر و مادرم زندگی میکنیم .البته من طراحی ماشین هم انجام میدم و ایده های بسیار دارم . مدرک دانشگاهی نداریم. امکانش هست برای کار قبول کنن ؟My Ideas . Andreh. (in instagram طرحای منو ببینید. ممنون

ادمین

سلام دوست عزیز در حال حاضر برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی خدمات داریم.

احسان

سلام من ایرانم و اشپز خبره اما گواهینامه ای برای این شغل ندارم ( فنی و حرفه ای میتونم بگیرم ) بخاطر مهارتم میشه کمکم کنید بفرمایید چطوری میشه رفت ممنون

ادمین

سلام برای کانادا در حال حاضر به صورت توریستی و تحصیلی خدمات داریم.

طهماسبی -تهران

سلام
من دو تا پسر دارم یکی ترم آخر لیسانس مهندسی نفت دو سال هم سربازی دارد در سال ۱۳۹۸ تا ۱۳۹۹ بعد می خواهد بره مهاجرت کنه کانادا و ادامه تحصیل یا کار در رشته تحصیلی نفت

دومین پسرم کلاس دهم و می خواهم قبل از اینکه سرباز بشه دانش آموزی بره کانادا سن او ۱۶ سال است و سال ۹۸ تافل خودش را میگیره چون چهار سال کانون زبان را طی کرده -به من بگید دپلم را ایران بگیره بهتره و یا کانادا در ضم به او قبل از ۱۸ سال پاسپورت می دهند
یک شماره تلفن و یک نفر کارشناس از دفتر را که کار من رو پیگیری کنه از اول تا آخر معرفی کنید
خلاصه این دو فرزندم رو می خ.اهم برای تحصیل و مهاجرت بفرستم در زمان خودش به کانادا بخصوص پسر ۱۶ ساله ام رو که سرباز نشده .
ممنون

ادمین

سلام برای پسرتون می توانید دانش آموزی اقدام کنید و عواملی که متاثر در پذیرش تحصیلی ایشون است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا و تمکن مالی والدین مهمترین عامل در پذیرش و یا رد درخواست خواهد بود.می توانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

عوض علی زمانی

من یک مهاجر افغانستان در تهران هستم من در افغانستان پولیس بودم و الان بخاطر مشکلات امنیتی نمی توانم به افغانستان برگردم واگر رد مرزشوم از طرف دولت به افغانستان فرستاده شوم احتمال زنده ماندنم خلی کم است

سلام متاسفانه در این زمینه کمکی از دستمون بر نمیاد

سیروان

با سلام
دعوتنامه توریستی کانادای شما از چه طریقی تهیه می شود و امکان دریافت ویزای مولتی ۵ ساله با آن می باشد؟

ادمین

سلام برای اخذ ویزای کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به منظور دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب هستید و دارا بودن دعوت نامه به خصوص دعوت نامه از اقوام درجه یک شانس ویزا را بالا می برد. ما دعوت نامه نمی گذاریم دوست عزیز.

رضوان توکلی

سلام ،به به عالیه آفرین بر شما که هموطنان خود را همراهی می کنید تا موفق شوند

ادمین

سلام ممنون از حضور شما

Eiliasafa

باسلام بنده جوشکارصنایع دفاعی هستم بنظر شما مربوط به تخصصم ویزای کار میدهند

ادمین

سلام وقت بخیر در حال حاضر به صورت کاری خدماتی ارایه نمی دهیم دوست عزیز.

مژده مسیبی

خیلی ممنون

ادمین

خواهش می کنم،در خدمت شما هستیم.

هما زكى پور

با درود
راجع به چه چیزى نظر بدهم ؟

ادمین

سلام،بفرمایید حتما در خدمت شما هستیم

آتبين

سلام من و خانواده خودم ۴نفر هستیم خودم و همسرم و دو تا بچه ۶ساله و ٨ساله میتونم ویزا توریستی بگیرم و بعد در کانادا اقدام به پناهندگی کنم

ادمین

سلام دوست عزیز ما در حال حاضر از طریق ویزای توریستی و اقامت تحصیلی کانادا اقدام میکنیم براتون… ویزای یک طرفه کار نمیکنیم

آذر فراهانی

باسلام
من فرم اپلیکیشن رو دانلود کردم اما فرم باز نمیشه. علتش چیه؟

ادمین

سلام حضور شما دوست عزیز… لطفا در چت سایت با همکار ما ارتباط برقرار کنید تا کمکتون کنند.

Hamid reza poorahmadi

سلام…
خسته نباشید…
من سرمهندس کشتی هستم…
میخواستم برای زندگی و ادامه کارم به کانادا برم به همراه همسر و پسر ۱۱ ساله ام…
بیشتر دوست دارم از طریق شغلم و پیدا کردن یک کارفرما که پذیرای من با شغلم باشه اقدام کنم…
راستش نمیدونم از کجا و چجوری اقدام کنم که سریعتر به نتیجه برسم…
در صورت امکان راهنماییم کنید…
زندگی بهتر هزینه بیشتری میخواهد…
برای زندگی بهتر که حق هر کسی هست باید تلاش کرد…
ممنون از دوستی شما…

ادمین

سلام دوست عزیز برای کانادا در حال حاضر به صورت توریستی و تحصیلی در خدتتون هستیم.

شیرین عسکری

حدود یک سال پیش برای ویزای توریستی اقدام کردیم و تاامروز جوابی در یافت نکردیم سفارت کانادا در باکو بوده است. چگونه و از چه سایتی با شماره پرونده و یا بیومتریک ای دی می توانم پیگیر پزونده خودم باشم.

ادمین

سلام تنها راه پیگیری پرونده تون از طریق اکانتی است که برای اخذ ویزا اقدام کردید و میتوانید جهت پیگیری به سفارت ایمیل بزنید.

جمیله گلستانی

با عرض در خدمت شما محترمین مه میخواهم که به کشور کانادا بخاطر تحصیل و یک زندگی بهتر خوب تر و آرام تر برسم تصمیم گرفتم که به این سایت شما بطور رسمی اشتراک کنم امید است در زمینه با همکاری نموده اطمینان بدهید تشکر از شما که معتبر ترین سایت است و به خواست ما رسیدگی نماید سپاس

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز کارشناسان نیلگام با مشاوره رایگان در خدمت شما هستند . لطف بفرمایید با ۰۲۱۷۵۲۳۷ و ۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰ تماس بگیرید.

علی قزاق

با سلام خدمت شما من خدمتم تازه تموم شده ۲۲سالمه مجردم مدرک تحصیلی دیپلم هستش و ۷ساله کار ساختمانی (سقف کاذب)کارمیکنم ب صورت حرفه ای میخواستم بدونم چطوری میتونم ویزای کار کشور کانادا رو بگیرم باتشکر از شما

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری لطف بفرمایید فرم ارزیابی موجود در سایت را پر بفرمایید در صورت کسب امتیاز لازم با شما تماس گرفته خواهد شد.

مهندس علی خداجو

سلام مهندس علی خداجو کارشناس بهداشت عمومی مبارزه با بیماریها واگیر وغیر واگیر و کارشناس حشره شناسی پزشکی مبارزه با ناقلین بیماریها واگیر از دانشگاه علوم پزشکی دولتی روزانه ۱۴ سال استخدام رسمی مدیریت بیماریها واگیر مرکز بهداشت رشت ۴۳ سال سن متولد ۱۷/۰۴/۱۳۵۵ متاهل و دارای مدرک های اتاق عمل و نسخه خوانی و فوریتهای پزشکی وکمکها ی اولیه از انجمن پرستاری ایران و۶۰۰ جلسه اموزشی مدرک بیماریها واگیر وغیر واگیر از علوم پزشکی گیلان و مدرک از فنی حرفه ای کامپیوتر و مدرک های ایمنی و بهداشت و محیط زیست از شرکت نفت مدیریت اچ اس ای و۵ سال سابقه مدیریت ایمنی وبهداشت در شرکت نفت دارم.سابقه سفر به هند- ترکیه- یونان قبرس یونانی- بحرین- روسیه- ارمنستان داشته ام . ۳ سال قبرس یونانی زندگی کرده ام تسلط به زبان انگلیسی خوب است.
خانمم لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه پیام نور و ۵ سال تدریس خصوصی زبان انگلیسی. شنبه تا پنج شنبه ۸ صبح تا ۱۴ ظهر بیمارستان رشت سرکارم. ویزا نیروی کار ماهر. توریستی و خود اشتغالی . نیروی متخصص و کارافرین از فروردین تا شهریور ۹۹ انجام بشه .
۰۹۹۲۰۴۹۰۱۸۹
۰۹۹۲۰۴۷۴۹۰۵
۰۹۹۱۰۱۵۱۵۷۷- ۰۹۰۳۹۵۷۹۰۶۴-۰۹۹۱۱۵۸۸۹۹۷
Email:Ali_khodajou@yahoo.com
واتساپ ۶ غروب تماس بفرمایید
۰۹۰۳۵۴۰۳۲۰۵

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز در رابطه با اخذ ویزای کاری لطف بفرمایید فرم ارزیابی موجود در سایت را پر بفرمایید در صورت کسب امتیاز لازم با شما تماس گرفته خواهد شد در صورتی که قصد اخذ ویزای توریستی کانادا را دارید شما نیازمند سابقه سفر خوب به معنای دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشید و وجود دعوت نامه از اقوام دوست یا اشنا شانس ویزا شما بالا می برد میتوانید جهت مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

محمد خالد غوثی

میخواهم به کشور کانادا پناهنده شوم

Admin

دوست عزیز کلیه خدمات ما قانونی است و در این باره اقدام نخواهیم کرد.

سنت الله انصاری

ممنون شما هستیم

Admin

ممنون از حضور شما.