تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

یادبود ملی مور وودز | قدم زدن در مسیر بیشه بوهیمیا در سان فرانسیسکو

۲۸ مرداد ۱۳۹۶
یادبود ملی مور وودز | قدم زدن در مسیر بیشه بوهیمیا در سان فرانسیسکو

یادبود ملی مور وودز

در این متن شما میتوانید با مکانی عالی برای تماشی قسمتی از طبیعت سان فرانسیسکو آشنا شوید، در این راستا ما با ارائه این مقاله قصد معرفی یادبود ملی مور وودز را برای شما داریم.

[aparat id=”WVvH3″]


آشنایی با یادبود ملی مور وودز (Muir Woods)

یادبود ملی مور وودز مکانی عالی برای دیدن درختان ماموت در نزدیکی سان فرانسیسکو است. با توجه به نزدیکی به سان فرانسیسکو، یکی از شلوغ ترین مکان ها برای دیدن درختان ماموت در کل ایالت است. به شدت توصیه می شود به دیدن این مکان پر طرفدار بروید. البته ورود به آن نیمی از ماجرا است. محبوب ترین مسیر در پارک، مسیر بیشه بوهیمیا است. شما میتوانید با دریافت ویزای آمریکا و سپس سفر به این کشور از جذابیت های این مکان نهایت لذت را ببرید.

دسترسی به یادبود ملی مور وودز

یادبود ملی مور وودز در فاصله ۳۰ دقیقه ای شمال سان فرانسیسکو و یکی از محبوب ترین جاذبه هاست. وقتی نزدیک پارک می شوید، علایم هم پارک را به شما نشان می دهد. ۶ کیلومتر انتهایی، سرازیری در مسیری پرپیچ و خم است. حتما بدون عجله حرکت کنید.یادبود ملی مور وودز 3

وقتی به پارک رسیدید، نزدیک مرکز راهنمای مسافران آن یک محوطه پارک خودرو میباشد که معمولا پر است و بقیه خودرو را در محلی ۵۰ متر پایین تر پارک می کنند. اگر این مکان هم پر بود، پایین تر جاده هم جا هست. آخر هفته ها سخت می شود جای پارک پیدا کرد اما وسط هفته ها چند جای خالی پیدا می شود. نکته خوب این است که جاپارک به سرعت باز می شود چون مسیرها چندان طولانی نیست. پس اگر منتظر بمانید جای پارک پیدا می کنید.

مسیر بیشه بوهیمیا

مسیر از این جا در راهی سربالایی شروع می شود. سه بیشه اصلی هست که وقتی در پارک هستید به دیدن آن ها بروید: بیشه فاندرز (Founders)، بوهیمیا، و کثیدرال (Cathedral). اولین چیزی که در مسیر خواهید دید، حمام و دستشویی، کافه و مغازه است. مغازه ها کلی چیزهای جالب دارند و از آن چه فکر کنید بهتر هستند.یادبود ملی مور وودز 4

مسیر از این جا از روی پل اول می گذرد. پل ها به شما نشان می دهد چه قدر در مسیر بوده اید. می توانید مسیر هرجا که خواستید برگردید، اما مسیر از پل چهارم به بعد جاده مخصوص بازگشت دارد.یکی از مراحل سفر به کشور آمریکا برای ایرانیان گرفتن وقت سفارت آمریکا میباشد،شما میتوانید برای انجام این امر از راهنمایی های همکاران ما در ایران آنکارا استفاده کنید.

بیشه فاندرز

بعد از پل اول، تقریبا بلافاصله به بیشه فاندرز می رسید. این بیشه بزرگ ترین درخت کل مسیر به نام درخت پینچات (Pinchot) را دارد. این درخت، بزرگ و زیباست و زیبایی آن در ذهن نمی گنجد.دور تا دور درخت را چند درخت ماموت قدیمی گرفته است و نیمکت هایی هست که می توانید رویشان بنشینید تا نفسی تازه کنید.یادبود ملی مور وودز 6

بعد از رد شدن از بیشه فاندرز به تقاطع مسیر مشاهده کانوپی می رسید که شما را بر فراز درختان و مسیر کوچک تری می برد؛ اگر وقت داشتید حتما از اینجا بازدید کنید. در ادامه موازی برکه ردوود در سمت راست حرکت می کنید تا به امتداد پیاده راه عریض ماموت های بزرگ برسید. مسیر در این بخش از پل دوم و سوم می گذرد. بعد از گذر از پل سوم، در بیشه کثیدرال خواهید بود که محبوب اکثر گردشگران است.

بیشه کثیدرال

بیشه کثیدرال مسیری عالی با کلی درخت ماموت بزرگ است. حتی در ذهنم نمی گنجد که چند درخت و به چه شکل هایی این جا می شود دید. چند تایی از این درخت ها توخالی شده اند و برخی دیگر افتاده اند اما بقیه برفراز سرتان خودنمایی می کنند. این بیشه جایی است که لوح فرانکلین دی روزولت را نصب کرده اند. می توانید زمان زیادی این جا فقط بنشینید و از دیدن درختان و بیشه لذت ببرید.یادبود ملی مور وودز 7

بعد از خروج، متوجه می شوید که بیشه کثیدرال دو بخش می شود. اگر قصد دارید پیاده روی خود را به اتمام برسانید، به بخش دیگر بروید و وارد مسیر هیل ساید شوید تا بتوانید برگردید. از اینجا به بعد، هم درختان ماموت بیشتر می شود و هم جنگل زیباتر می شود تا به پل چهار برسید.پل چهارم جای برگشت هم دارد و می توانید یا برگردید و یا وارد مسیر هیل ساید شوید.

گاهی وقت ها ورودی مسیر هیل ساید از این قسمت بسته میشود که در این صورت میتوانید از روی برکه پل سوم رد شوید تا به طرف دیگر بروید و آخرین بیشه یعنی بوهیمیا را ببینید.

بیشه بوهیمیا

بیشه بوهیمیا نام کل مسیر را هم ارائه کرده است. این بیشه از هر سه مسیر، جذابیت کمتری دارد اما باز هم می شود چندتایی درخت ماموت در آن دید. ین بیشه یک درخت هم دارد که می توانید از وسطش رد شوید. این کار جالب است و بیشتر مردم انجامش می دهند. همچنین در امتداد بیشه میتوانید یک درخت دویست ساله را ببینید و در عظمت آن غرق شوید.بعد از عبور از جلوی این درخت میتوانید به پل اول برمی گردید و خارج شوید. یادبود ملی مور وودز9

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا ، اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

californiathroughmylens

دسته بندی :آمریکا

نظرات