تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

ماموت داغ اسپرینگز وایومینگ | چشمه های آب گرم در آمریکا

۵ مرداد ۱۳۹۶
ماموت داغ اسپرینگز وایومینگ | چشمه های آب گرم در آمریکا

ماموت داغ اسپرینگز وایومینگ (Mammoth Hot Springs)

معرفی یکی از جاذبه های تماشایی آمریکا بنام ماموت داغ اسپرینگز وایومینگ، باکتری هایی که منجر به قرمز شدن سنگ آهن این ناحیه می شوند این جاذبه هندسی را پارک ملی یلواستون احاطه کرده اند.رای کسب اطلاعات بیشتر با ما باشید.


معرفی ماموت داغ اسپرینگز وایومینگ

Mammoth Hot Springs ماموت داغ اسپرینگز وایومینگ مجموعه ای بزرگ متشکل از چشمه های آب گرم است که در بالای تپه دیدنی آهکی و در ناحیه پارک ملی یلواستون در وایومینگ ایالات متحده واقع شده اند. منشا آب گرم آن حوزه Norris Geyser می باشد که به موازات مسیر Norris به Mammoth جریان دارد و بیشتر آن از زیر زمین جریان می یابد. مناطقی که در پارک ملی یلواستون دارای ارتفاع کمتری هستند و Mammoth Hot Springs در آن ها واقع گردیده است عموماً در کل طول سال گرم هستند.ماموت داغ اسپرینگز 2

توفان اغلب در طی بعد از ظهرهای تابستان اتفاق می افتد که عموماً دما برابر با ۷۰ تا ۸۰ درجه فارنهایت است و در زمستان دما عموماً بین ۰ تا ۲۰ درجه فارنهایت می باشد. با توجه به تغییر میزان بارش در هر زمانی از سال احتمال بارش برف وجود دارد.شما میتوانید با گرفتن وقت سفارت آمریکا از زیبایی های این مکانن دیدن کنید.

ویژگی های ماموت داغ اسپرینگز وایومینگ

جدا از مناظر دیدنی Mammoth Hot Springs، پارک Yellowstone که در آن واقع گردیده است دارای امکانات بسیار بوده و امکان انجام تفریحات و فعالیت های فراوانی وجود دارد. پیاده روی، کمپ زنی، قایق رانی، دوچرخه سواری، پیاده روی در روز، اسکی و برف نوردی، ماهیگیری، و لاماسواری تنها برخی از نمونه های آن هستند. مرکز بازدید Albright مکانی مناسب برای شروع بازدید از Mammoth Hot Springs است. مهمانان می توانند اطلاعاتی را درباره جاذبه های نزدیک منطقه، و مجوز برای پیاده روی را به دست آورده و همچنین درباره میراث فرهنگی منحصر به فرد منطقه بیاموزند.

زیستگاه ماموت داغ اسپرینگز وایومینگ

Mammoth Hot Springs مکان زندگی بسیاری از ارگانسیم های اولیه باکتری ها از جمله Thermus aquaticus است. این باکتری ها در حال حاضر توسط محققان به منظور درمان چندین بیماری مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین در محل این باکتری ها چندین گونه از مگس ها و بندپایان هم رشد می کنند که از مولکول های هیدروژن موجود در آب به وجود می آیند. از دیگر حیواناتی که در Mammoth زندگی می کنند می توان به زرافه ها، خرس های گریزلی، گرگ ها، گاومیش ها، گوسفندها، ماهیخوارها، اردک ها و دیگر پرندگان اشاره کرد.ماموت داغ اسپرینگز 4

خطرات احتمالی در ماموت داغ اسپرینگز وایومینگ

ابتدا محققان تصور می کردند که چشمه های آب گرم Mammoth به آرامی در حال خشک شدن هستند. با این حال، اطلاعات جدید نشان داده است که میزان آب و فعالیت چشمه ها در طی چند دهه اخیر تغییری نکرده است. شنا کردن در چشمه های آب گرم Mammoth به دلیل احتمال خرد شدن تراس های تراورتن مجاز نمی باشد.ماموت داغ اسپرینگز 5

افرادی که مایل به شنا کردن هستند می توانند از رودخانه Boiling که در نزدیکی شمال این محل واقع شده و در طول روز در دسترس می باشد استفاده کنند. خطر بالقوه در زمان بازدید از ماموت داغ اسپرینگز وایومینگ حضور گسترده خرس های گریزلی، گاومیش ها و دیگر حیوانات منطقه است که ممکن است خطرناک باشند. بازدیدکنندگانی که از جاذبه های جغرافیایی دیدن می کنند باید مراقب آسیب های حاصله از شنا کردن در چشمه های آب گرم مانند سوختگی های شدید و سقوط باشند.

دسترسی به ناحیه ماموت داغ اسپرینگز وایومینگ

هر ساله حدود ۳ میلیون نفر از ماموت داغ اسپرینگز وایومینگ دیدن می کنند. نزدیک ترین فرودگاه به Yellowstone فرودگاه West Yellowstone است که در ۱ مایلی شمال شهر West Yellowstone واقع شده است. این فرودگاه به صورت فصلی و از ماه جون تا دو هفته اول ماه سپتامبر باز می باشد. از دیگر فرودگاه های نزدیک می توان به Cody Jackson, WY, Idaho Falls, ID and Bozeman و Billings اشاره کرد. در تمام طول سال امکان استفاده از Bozeman و اتوبوس های MT که در مسیر بزرگراه ۹۱ حرکت می کنند فراهم می باشد.ماموت داغ اسپرینگز 6

در ماه های تابستان، امکان استفاده از اتوبوس هایی که مستقیماً از daho و یا Cody and Jackson حرکت می کنند هم وجود دارد. نزدیک ترین ایستگاه قطار در سه منطقه واقع شده است که عبارتند از southeast Idaho, northern Montana و Salt Lake City, .Utah. گردشگرانی که تمایل دارند از خودروهای شخصی برای رفتن به Mammoth Hot Springs استفاده کنند باید چند نکته ایمنی را رعایت کنند از جمله شرایط جاده، ساخت جاده، و تاخیرها، و البته تغییرات آب و هوایی منطقه.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا ، اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

worldatlas

دسته بندی :آمریکا

نظرات