تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هتل هیلتون تورنتو | آشنایی با هتل هیلتون تورنتو

۱۸ مرداد ۱۳۹۶
هتل هیلتون تورنتو | آشنایی با هتل هیلتون تورنتو

هتل هیلتون تورنتو

هتل‌ها از امکانات اقامتی و گردشگری شهرها به حساب می‌آیند و بیشتر مورد استفادهٔ مسافران و گردشگران قرار می‌گیرند.در این راستا در خصوص هتل هیلتون تورنتو اطلاعاتی را جمع آوری کرده ایم که در اختیار شما خواهیم گذاشت.

[aparat id=”twqjX”]


بررسی هتل هیلتون تورنتو

هتل هیلتون تورنتو که در فاصله ۸ دقیقه ای از مرکز شهر تورنتو و سه دقیقه ای از ایستگاه مترو Osgoode قرار دارد، برای مسافران تجاری و یا تفریحی که هتلی را با فضایی به منظور جلسه / مهمانی، استخرهای روباز و سرپوشیده و دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی ترجیح می دهند، آماده گردیده است.شما میتوانید با انتخاب تور کانادا و سفر به این کشور از اقامت خود در این هتل نهایت لذت راببرید.هتل هیلتون تورنتو 2

در هر یک از اتاق های هتل (که دارای امکان سیگار کشیدن می باشند)، سیستم تهویه مطبوع وجود داشته و دارای تلویزیون، قهوه ساز، اتو و میز اتو و سشوار می باشند. با پرداخت ۲۰ دلار روزانه هم امکان استفاده از ماکروویو وجود دارد. بعضی از اتاق ها همراه با یخچال های کوچک و آشپزخانه هستند و همچنین اتاق های مناسب برای معلولین هم وجود دارند. هزینه استفاده از سیستم اینترنت وای فای در اتاق ها برابر با ۱۴٫۹۵ دلار برای هر روز است.

امکانات هتل هیلتون تورنتو

امکانات هتل عبارتند از استخرهای روباز، سونا، مرکز ۲۴ ساعته تناسب اندام، فضایی برابر با ۲۴۰۰۰ فوت مربع برای جلسه / مهمانی، یک مرکز شغلی ۲۴ ساعته، خدمات خشکشویی، و غذاخوری در Tundra که صبحانه، ناهار، شام و خدمات ۲۴ ساعته برای اتاق ها را به صورت روزانه ارائه می نماید. می توانید خودروی خود را در پارکینگ عمومی پارک کنید و یا به ازای پرداخت ۴۰ دلار اضافی برای هر روز خودروی شما را پارک کنند. ورود حیوانات به هتل مجاز نمی باشد.

اماکن مهم اطراف هتل هیلتون تورنتو

مرکز Toronto Eaton در فاصله ۸ دقیقه ای هتل قرار گرفته، و فاصله مرکز Air Canada با خودرو حدود ۵ دقیقه می باشد. مرکز کنفرانس Metro Toronto با خودرو ۳ دقیقه فاصله داشته و فرودگاه بین المللی Toronto Pearson (YYZ) در فاصله ۳۰ دقیقه ای هتل قرار دارد. (تمامی زمان ها تقریبی هستند: به وسیله Google Maps).هتل هیلتون تورنتو 4

نظرات مثبت راجع به هتل هیلتون تورنتو

اکثر نظرها در این بررسی مثبت بوده، و افراد از مکان هتل، کارکنان و اتاق ها رضایت داشته اند. مهمانان بسیاری از محل هتل راضی بوده اند. آن ها هتل را واقع در مرکز شهر توصیف کردند که به مرکز Rogers ، حمل و نقل عمومی، مرکز Four Seasons، سالن شهر، مغازه ها، رستوران ها، بیمارستان ها، مرکز Eaton، Yonge St و جاذبه های شهر نزدیک بود.

بسیاری از مسافران از سطح خدماتی که در زمان اقامت در هتل به آن ها ارائه می شد رضایت داشتند. آن ها کارکنان هتل را در زمان ورود به هتل، کارآمد، صمیمی، حرفه ای و دقیق توصیف کردند. چندین نفر از مهمانان از محیط هتل راضی بودند. آن ها عنوان کردند که اتاق هایشان مدرن، بزرگ، تمیز و دارای منظره عالی از شهر، و همچنین تخت خواب های راحت بود.

نظرات منفی راجع به هتل هیلتون تورنتو

اگرچه نظر اکثریت افراد در مورد هتل مثبت بود اما چند مورد شکایت رایج هم در مورد افزایش هزینه ها و انتقال سر و صدا از اتاق های دیگر وجود داشت.

برخی از مهمانان از اضافه شدن هزینه ها در زمان اقامتشان شکایت داشتند. آن ها هزینه های اضافه شده برای پارکینگ و اینترنت بی سیم را گران عنوان کرده و احساس می کردند که رستوران و کافه بیش از اندازه گران بوده است. برخی از مهمانان از سر و صداها شکایت داشتند. آن ها از سر و صدا، صدای مهمانانی که از راهروها عبور می کردند و انتقال صداها در اتاق هایی که در نزدیکی آساسنور و یا ماشین های یخ ساز قرار داشتند ناراضی بودند.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

canadianhotelguide

دسته بندی :هتل های کانادا

نظرات