تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

پارک تفریحی دیزنی‌لند | یکی مجموعه شاد با تفریحات فوق العاده

۸ تیر ۱۳۹۶
پارک تفریحی دیزنی‌لند | یکی مجموعه شاد با تفریحات فوق العاده

پارک تفریحی دیزنی‌لند

آیا تمایل دارید از پارک تفریحی دیزنی‌لند در کالیفرنیا که دارای جاذبه های تماشایی و تفریحی عالی است بازدید به عمل بیاورید؟ما با انتشار این مطلب برای افزایش دانسته های شما برای این سفر تمام تلاشمان را انجام میدهیم.


پارک تفریحی دیزنی‌لند یکی از جاذبه های باشکوه ایالات متحده آمریکا است که به همه کسانی که وارد این مکان شاد می‌شوند خوش‌آمد گویی انجام می‌شود. دیزنی‌لند سرزمین شماست.در اینجا کهولت و خاطرات عزیز گذشته را بازمی‌یابد، و جوانی را با وعده‌های آینده را می‌چشد. دیزنی‌لند به ایده‌ها، رویاها و واقعیت‌هایی که آمریکا را ساخته‌است تقدیم شده‌ است،با آرزوی اینکه منبعی از شادی و الهام برای تمام دنیا باشد.پارک تفریحی دیزنی‌لند 1

تفریحات پارک تفریحی دیزنی‌لند

این پارک مکان فوق العاده ای برای کودکان و بزرگ سالان است که بتوانند از تماشای شخصیت های مختلف این پارک لذت ببرند. در پارک تفریحی دیزنی‌لند بازیگرانی واقعی نقش شخصیت‌های انیمیشنی فیلم‌ها را از جمله سفید برفی، آلیس در سرزمین عجایب و تینکربل برعهده‌دارند. برای بازی در نقش شخصیت‌های پرنسس دیزنی در پارک تفریحی دیزنی‌لند فرد بازیگر باید از هیکل بدنی مناسب، سن مشخص و خلق خوی خوب برخوردار باشد.

ویژگی های پرنسس‌های پارک تفریحی دیزنی‌لند

این بازیگران در طول کار هرگز اجازه نشستن نداشته وباید همیشه لبخند بر لب و با صدای شخصیت خود حرف بزنند. این پرنسس‌ها که تحت عنوان «شخصیت‌های صورت» نامیده می‌شوند باید تمام نقل قول‌های فیلم هایشان را از حفظ باشند و همیشه در تمام مدت در همان نقش باقی بمانند و حتماً آموزش رقص و آواز دیده باشند.پرنسس‌های دیزنی باید فرایند شنوایی بسیار بلند و خاصی را پشت سر بگذارد. ابتدا دختران را مورد آزمایش قرار می‌دهند تا ببینند به صورت بالقوه می‌تواند شبیه شخصیت باشد و بعد آزمون‌های خاصی از قبیل بازیگری و مصاحبه را انجام می‌دهند. محدودیت‌های قدی خاصی نیز برای پرنسس‌های دیزنی وجود دارد آنها باید عموماً قدی بین ۵ فوت و ۴ اینچ و ۵ فوت و ۷ اینچ داشته باشند.
برای پری‌هایی نظیر تینکربل و آلیس و وندی باید قد آنها بین ۴ فوت و ۱۱ اینچ و ۵ فوت و ۲ اینچ باشد. یکی فاکتورهای مهم در این شغل، سن دختران است. دختران باید در سنین ۱۸ تا ۲۳ ساله باشند.

تارخچه پارک تفریحی دیزنی‌لند

این پارک در ۱۷ام ژوئیه سال ۱۹۵۵ میلادی باز شده‌ است. مالک و گردانندهٔ این پارک شرکت والت دیزنی می‌باشد. این پارک تا کنون مورد بازدید بیش از ۵۱۵ میلیون نفر از زمان افتتاح قرار گرفته‌است.

چگونه به پارک تفریحی دیزنی‌لند برویم؟

پارک تفریحی دیزنی‌لند در ۱۳۱۳ بلوار هاربور جنوبی در آناهایم، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا واقع شده‌است.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا،اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع

vaghtsefaratuk

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر
مطالب مرتبط

نظرات