تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هتل سیتی کینگ دبی | آشنایی با خدمات هتل سیتی کینگ دبی

۱۲ آذر ۱۳۹۴
هتل سیتی کینگ دبی | آشنایی با خدمات هتل سیتی کینگ دبی

هتل سیتی کینگ دبی

در این مقاله شما میتوانید با خدمات ، اطلاعاتی و زبان هایی که در هتل سیتی کینگ دبی صحبت میشوند آشنا شوید.


خدمات هتل سیتی کینگ دبی

هتل سیتی کینگ دبی که دو ستاره نیز میباشد، در خیابان ناصر (Nasser)، دیره در مسیر آبنمای شهر دبی واقع شده است. از امکانات این هتل می توان به استخر، سونا، جکوزی،  و ماساژ نام برد.  این هتل برای ورزشکاران بسیار مناسب است زیرا دارای امکاناتی مانند یادگیری گلف، بیلیارد و باشگاه سلامت میباشد. مسافران می توانند صبحانه را داخل اتاق میل کنند و برای نهار از مینی تریای هتل و بوفه استفاده کنند.  کسانی که به این هتل می آیند نیاز به نگرانی از نبود اینترنت که یکی از مهمترین نیاز امروز انسان ها است نخواهند داشت زیرا  تمام قسمت های هتل می توانند از اینترنت وایفای به طور رایگان سیتیکینگ استفاده کنند. ترانس هر هتل میهمانان را از فرودگاه به هتل منتقل میکند.

برای کسانی که علاقه به کرایه ماشین دارند امکان کرایه و گذاشتن آن در پارکینگ بطور رایگان وجود دارد. یکی از مهمترین کارها زمان مسافرت تعویض پول هر کشور به کشور دیگر است که این هتل وجود همچین مشکلاتی را کم کرده است به طوری که میتوانید پول خود را در قسمت لابی هتل تعویض کنید همچنین اگر حساب بانکی دبی را دارید می توانید از دستگاه خودپرداز هتل سیتیکینگ استفاده کنید. از امکانات عمومی این هتل می توان به: روزنامه، صندوق امانات، اتاق های غیر سیگاری، مکان های جدا برای استعمال سیگار، امکاناتی برای معلولین جسمی حرکتی، اتاق های عایق صدا، اتاق های مخصوص خانواده و غیره اشاره کرد.

زبان هایی که در این هتل صحبت میشوند عبارتند از: فیلیپینی، هندی، انگلیسی و عربی که با دانستن یکی از این زبان های نام برده به راحتی میتوانید مقصود خود را بیان کنید.

رستوران های اطراف هتل سیتی کینگ دبی

در اطراف هتل سوپر المدینه و ناییف مارکت وجود دارد که در صورت نیاز می توانید از آن ها استفاده کنید. همچنین اگر از غذا های درون هتل خسته شدید می توانید از رستوران های اطراف هتل مانند گلدن فورک، مکدونالد و کی اف سی استفاده کنید.  برای خرید، به نزدیکترین جاهایی که می توانید بروید  گلد سوک که به فاصله ۰٫۵  سانتیمتری هتل قرار دارد و دیرا سیتی سنتر که به فاصله  ۳٫۲ سانتیمتری وجود دارد میباشد.

نکاتی که باید بدانید:
  • زمان ورود: ۱۳:۳۰ – ۰۰:۰۰ hours
  • زمان تصفیه از هتل ۱۲:۰۰ – ۱۳:۰۰ hours
  • این هتل دارای تخت اضافه میباشد.
  • فرزندان زیر ۱۱ سال از تخت های اضافه می توانند به طور رایگان استفاده کنند.
  • بیشترین تخت اضافه ۱ عدد میباشد.
  • حیوانات خانگی اجازه ورود ندارند.
  • ارایه کارت در محل هتل امکانپذیر است.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات