تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

ویزای مولتی کانادا یا ویزای ۵ ساله کانادا چیست؟

۲۸ خرداد ۱۳۹۷
ویزای مولتی کانادا یا ویزای ۵ ساله کانادا چیست؟

اگر تا به حال به دنبال اخذ ویزای کانادا بوده باشید، احتمالا با اصطلاح ویزای مولتی کانادا، ویزای مولتیپل کانادا یا ویزای ۵ ساله کانادا برخورد کرده‌اید. اما این‌که این نوع ویزا دقیقا چیست و هزینه‌های آن چقدر است موضوعی است که در ادامه باهم مرور خواهیم کرد.
برای ورود به کشور کانادا، نخستین گام عملی، اقدام برای اخذ ویزا است. خواه انگیزه از سفر صرفا توریستی و همراهی با یک تور گردشگری باشد، خواه دیدار اقوام و آشنایان، ادامه تحصیل و یا اهداف کاری و سرمایه‌گذاری، آن‌چه ورود شما به این کشور را مجاز می‌کند، داشتن ویزای کانادا است.

در حال حاضر و بر اساس قوانین اداره مهاجرت کانادا، تمامی ویزاهای توریستی این کشور برای اتباع ایرانی به شکل ویزای مولتیپل (Multiple-entry) صادر می‌شود. ویزایی که با نام‌هایی هم‌چون ویزای ۵ ساله کانادا و یا ویزای چند بار ورود نیز شناخته‌ می‌شوند.

ماهیت ویزای مولتی کانادا از نوع اقامت موقت بوده و به دارنده آن این اجازه را می‌دهد تا در هر بار ورود به کانادا تا حداکثر ۶ماه در این کشور حضور داشته باشد.

ویزای مولتی کانادا

ویزای مولتی کانادا چیست و چه تفاوتی با ویزای توریستی عادی دارد؟

از سال ۲۰۱۵ اداره مهاجرت کانادا ویزای مولتی کانادا را با هدف تسهیل ورود و خروج ۲ طیف عمده از متقاضیان ویزای توریستی این کشور در دسترس قرار داده‌ است. در واقع ویزای مولتی یا ۵ ساله همان ویزای توریستی کانادا با ویژگی‌ و کارکرد یکسان است، با این تفاوت که به دارنده ویزای مالتی کانادا این امکان را می‌دهد تا زمان اعتبار پاسپورت خود بدون محدودیت و نیاز به تمدید ویزا به کشور کانادا سفر کرده و با هر بار ورود تا ۶ ماه در این کشور اقامت داشته‌ باشد.

ثبت نام آنلاین ویزای کاناداثبت نام کنید

دو گروه عمده‌ای که اساسا ویزای مولتی کانادا برای تسهیل ورود و خروج آنها ارائه می‌شود عبارتند از:

 • افرادی که به دلایل مورد قبول کنسولگری به صورت مداوم به کانادا سفر می کنند
 • والدین و پدربزرگ و مادربزرگ‌های مسن و بازنشسته‌ای که قبلاً از طریق فرزندانشان برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده‌اند

اما در حال حاضر برای افراد خارج از این دو تقسیم‌بندی نیز این امکان وجود دارد تا برای دریافت ویزای مولتیپل کانادا اقدام نمایند.

اگر چه ویزای مولتی کانادا در ایران با عنوان ویزای ۵ ساله کانادا نیز شناخته می‌شود، اما واقعیت این است که ویزای مولتی کانادا تا یک ماه پیش از پایان اعتبار پاسپورت فرد، معتبر است!

از آن‌جایی که اعتبار پاسپورت ایرانی ۵ ساله است، این ویزا را با عنوان ویزای ۵ ساله کانادا نیز می‌شناسند. حال آن‌که اگر فردی برای مثال پاسپورت ترکیه را در اختیار داشته ‌باشد، به دلیل اعتبار ۱۰ ساله این پاسپورت، ویزای مولتی کانادا نیز برای این فرد ۱۰ ساله خواهد بود.

ویزای مولتی کانادا یا همان Visitor Visa زیرگروه ویزای TRV (اقامت موقت کانادا) است. از این رو شما می‌توانید با دریافت این نوع از ویزا در هر بار ورود برای حداکثر ۶ماه در خاک این کشور اقامت داشته و به هر یک از اهداف مجاز نظیر گردشگری، دیدار اقوام و خانواده، شرکت در کنفرانس و همایش علمی و یا حتی دوره آموزشی کوتاه‌مدت رسیدگی کنید. به بیانی دیگر شما می‌توانید با در دست داشتن ویزای مولتی کانادا بدون نیاز به دریافت مجوز تحصیل یا همان study permit در دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت کمتر از ۶ ماه ثبت‌نام کنید.

ویزای مولتی کانادا تنها به شما این امکان را می‌دهد تا به صورت محدود و موقت در خاک این کشور اقامت داشته باشید و به هیچ وجه مجاز به استفاده از درخواست حق شهروندی، مدارک دولتی کانادا و یا استفاده از مزایای شهروندی نظیر پوشش رایگان خدمات درمانی کانادا نخواهید بود.

چنانچه ویزای مولتیپل کانادا با قصد گردشگری برای شما صادر شود، امکان ثبت‌نام و تحصیل در دوره‌های آموزشی طولانی مدت را نداشته و انجام کار در بازار کار کانادا و دریافت دستمزد در مدت اقامت شما در این کشور مجاز نخواهد بود.

ویزای مولتی کانادا چیست

مزایای ویزای مالتی کانادا چیست؟

مهمترین مزیت ویزای مولتی کانادا، رفت و آمد بدون محدودیت به این کشور و عدم نیاز به تمدید هر ساله این ویزا است. اما می‌توان موارد دیگری را نیز به مزایای این نوع ویزا افزود:

 • دفعات متعدد ورود به کانادا بدون محدودیت
 • ایجاد سابقه سفر قوی برای دریافت سایر ویزاهای معتبر نظیر ویزای شنگن
 • امکان شرکت در دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت تا حداکثر۶ماه
 • هزینه کم درخواست ویزا در قیاس با کشوری نظیر آمریکا
 • ورود به کانادا از طریق کلیه مرزها و در زمان های مختلف
 • امکان اقامت ۶ ماهه برای هر بار ورود به خاک کانادا
 • پس از گذشت ۶ ماه اقامت، تنها کافی است فرد یک خروج چند ساعته از خاک کانادا داشته باشد و در بازگشت مجدد به این کشور، اقامت وی به مدت ۶ ماه دیگر بلامانع خواهد بود

از این رو فرد دارنده ویزای مولتی کانادا با توجه به اعتبار ۵ساله این مجوز می‌تواند علاوه بر برخورداری از مزایای مذکور به ارزیابی شرایط و موقعیت زندگی، کار و یا تحصیل در این کشور پرداخته و در صورت تمایل پس از اتمام اعتبار ویزا، برای آینده خود برنامه‌ریزی کرده و برای هر یک از انواع دیگر ویزای کانادا متناسب با هدف و نیاز خود اقدام نماید.

مزایای ویزای مولتی کانادا

 چه کسانی واجد شرایط دریافت ویزای مولتی کانادا هستند؟

برای اینکه واجد شرایط دریافت هر یک از انواع ویزای کوتاه‌مدت یا همان ویزای مولتی کانادا شوید، باید به آفیسر سفارت این موضوع را نشان دهید که بنابر قوانین و مقررات مهاجرت و حمایت از پناهندگان IRPA دارای شرایط زیر هستید:

 • توانایی اثبات این موضوع را داشته باشید که قصد ترک خاک کانادا را پیش از اتمام اعتبار ویزا و بازه زمانی ۶ماهه خواهید داشت
 • تمکن مالی کافی برای پوشش هزینه‌های شخصی و اعضای خانواده، در صورت همراهی و همچنین برگشت به کشور مبدا را داشته باشید
 • به هیچ وجه قصد کار و یا تحصیل در کانادا را در صورت مغایرت با نوع ویزای دریافتی نداشته باشید
 • تابع قانون بوده و هیچگونه سوابق جنایی و کیفری نداشته باشید
 • با استناد به سوابق و رزومه شخصی، تهدیدی برای امنیت کانادا محسوب نشوید
 • تمامی مدارک موردنیاز ویزای کانادا را به صورت کامل و دقیق به آفیسر پرونده ارائه دهید
 • در سلامت کامل باشید(در صورت درخواست تست کامل پزشکی انجام شود)

پروسه دریافت ویزای مولتی کانادا چگونه است؟

شما باید برای درخواست ویزای مالتی کانادا فرم‌های مربوط به ویزای این کشور را پر نموده، مدارک و اسناد پشتیبان را به پرونده خود اضافه کنید و هزینه‌های ارزی ویزا و انگشت‌نگاری را به سفارت این کشور پرداخت کنید. همچنین باید موارد زیر را رعایت کنید:

 • در صورت نیاز و درخواست، معاینات پزشکی و یا پروسه انگشت‌نگاری و عکس بیومتریک را به انجام برسانید
 • باید از خارج از کشور کانادا برای ویزای مولتی اقدام کنید و امکان درخواست ویزا به هنگام عزیمت به این کشور وجود ندارد
 • چنانچه به صورت خانوادگی می‌خواهید برای سفر و بازدید از کانادا اقدام کنید، باید فرم درخواست را به صورت مجزا تکمیل کنید، البته می‌توانید درخواست‌های ویزا را در قالب یک ایمیل فرستاده و به طور واحد برای پرداخت تمامی هزینه‌ درخواست‌ها اقدام کنید

از آن‌جایی که سفارت کانادا هیچ‌گونه فعالیتی در ایران ندارد، متقاضیان ایرانی میبایست برای درخواست ویزای مولتی کانادا به کنسولگری کانادا در هر یک از کشورهای همسایه نظیر ترکیه، امارات و ارمنستان مراجعه نمایند.

متداول‌ترین روش درخواست و دریافت ویزای کانادا از طریق وب‌سایت سفارت و به صورت آنلاین است، بر همین اساس متقاضی می‌تواند به وب‌سایت رسمی کانادا و یا وی اف اس گلوبال مراجعه کرده و اقدام به ثبت درخواست خود نمایند.

به طور کلی پروسه ثبت‌نام آنلاین ویزای مولتی کانادا به شرح زیر است:

 • ایجاد حساب کاربری
 • تکمیل فرم درخواست ویزا
 • آپلود مدارک ویزا
 • پرداخت کردیتی و آنلاین هزینه‌های ویزا و انگشت‌نگاری
 • تائید درخواست و دریافت شماره پیگیری Tracking No
 • دریافت نامه وقت انگشت‌نگاری ( با اعتبار حداکثر ۳۰ روزه از زمان صدور)
 • حضور در کنسولگری کانادا برای مصاحبه و انگشت‌نگاری
 • ارائه مدارک ویزا برای بررسی و ارزیابی نهایی
 • مراجعه مجدد به سفارت برای دریافت پاسپورت و جواب ویزا

اما چنانچه تمایل داشته باشید می‌توانید به صورت حضوری و به اصطلاح On paper برای درخواست ویزای مولتی کانادا اقدام نمایید، از این رو می‌توانید بدون نیاز به تعیین وقت سفارت به یکی از دفاتر VAC در کشورهای همسایه مراجعه کرده و به صورت حضوری مراحل ارائه مدارک ترجمه‌شده و فرم درخواست، پرداخت هزینه‌های ویزا، انگشت‌نگاری و مصاحبه را به انجام برسانید.

اما با توجه این‌که پیگیری جواب ویزا از طریق حساب کاربری به نسبت ایمیل ساده‌تر بوده و با آپلود اینترنتی مدارک، احتمال گم‌شدن آن‌ها به نسبت تحویل حضوری بسیار کم‌ است، ارائه درخواست ویزای مالتیپل کانادا به صورت آنلاین و اینترنتی بهترین روش است.

شرایط ویزای مولتی کانادا

آیا برای دریافت ویزای مولتی کانادا تضمینی وجود دارد؟

اگرچه برخی موسسات به ظاهر حرفه‌ای با هدف جذب مشتری و درآمد‌زایی، از خدمات ویزای مالتی کانادا به عنوان خدماتی تضمینی یاد می‌کنند، اما واقعیت این است که هیچ تضمینی در روند اخذ هر یک از انواع ویزای کانادا وجود ندارد و هیچ آژانس و موسسه گردشگری نمی‌تواند در زمان دریافت جواب ویزا و یا موفقیت پرونده دخل و تصرف چندانی داشته باشد.

این بدین خاطر است که ارزیابی پرونده در سفارت انجام شده و آفیسر پرونده تنها فردی است که براساس مدارک و وضعیت متقاضی نسبت به ویزا شدن و یا ریجکت درخواست ویزای مولتی کانادا تصمیم‌گیری می‌کند.

اما در عین حال، فرد متقاضی می‌تواند با انتخاب موسسه‌ای معتبر و دارای مجوز در امور گردشگری، شانس خود را برای دریافت ویزای مولتی کانادا به حداکثر برساند.

به بیان دیگر ۲ عامل بسیار مهم و حیاتی در موفقیت درخواست ویزای مولتی کانادا ایفای نقش می‌کنند:

 • تکمیل درست، دقیق و شفاف فرم درخواست ویزا
 • افسر مهاجرت

بنابراین با توجه به تعطیلی سفارت کانادا در تهران و همچنین حیاتی بودن لزوم تکمیل دقیق فرم ویزای کانادا و تعیین وقت سفارت به صورت آنلاین، توصیه کلی به متقاضیان ویزای مولتی کانادا این است که از طریق موسسه‌ای معتبر و شناخته شده برای این مهم اقدام نمایند تا ضمن صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها، شانس خود را برای موفقیت به حداکثر برسانند.

هلدینگ نیلگام که تا چندی پیش با نام تجاری ایران-آنکارا در زمینه‌های سفر و اقامت، اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت، پیکاپ ویزا و برگزاری تورهای گردشگری خدمات گسترده‌ای را در اختیار متقاضیان قرار می‌داده، یکی از معدود موسساتی است که با فراهم آوردن ساز وکاری اجرایی و امتحان شده و اشراف کامل بر جدیدترین قوانین و نیازهای متقاضیان گردش و تحصیل در کانادا، آماده ارائه خدمات انواع ویزای کانادا و همچنین ویزای مولتیپل کانادا به متقاضیان است.

ویزای مولتی کانادا تضمینی

هزینه ویزای مولتی کانادا چقدر است؟

بر اساس قوانین جدید مهاجرتی کانادا، از این به بعد به جای ویزای سینگل و یا یکبار ورود تنها ویزای مولتی یا ۵ ساله به اتباع ایرانی متقاضی ویزای کانادا تعلق می‌گیرد و تنها در موارد خاص ویزای سینگل و یا دوبار ورود برای متقاضی صادر می‌شود.

چنانچه بخواهید به صورت شخصی برای درخواست ویزای کانادا اقدام کنید، هزینه درخواست ویزا ۱۰۰ دلار کانادا و هزینه انگشت‌نگاری ۸۵ دلار است. یعنی به طور کلی هر متقاضی ملزم به پرداخت ۱۸۵ دلار کانادا به صورت آنلاین و از طریق کردیت کارت معتبر بین‌‎المللی به سفارت این کشور خواهد بود.

چنانچه بخواهید به صورت خانوادگی برای دریافت ویزای مولتی کانادا اقدام کنید، هزینه ویزا حداکثر برای کل خانواده ۵۰۰ دلار و هزینه انگشت‌نگاری در مجموع ۱۷۰ دلار کانادا خواهد بود.

اما با توجه به این‌که عموم متقاضیان ایرانی دسترسی به حساب حقیقی و معتبر ویزاکارت و مسترکارت نداشته و به جزئیات پروسه درخواست ویزای مالتی کانادا از قبیل (پرکردن صحیح و کامل فرم درخواست، ترجمه رسمی مدارک، آماده‌سازی و آپلود اینترنتی مدارک، واریز هزینه‌های ویزا و انگشت‌نگاری و دریافت وقت سفارت) اشراف کامل ندارند، توصیه می‌شود به جهت اجتناب از اتلاف وقت و کم کردن احتمال ریجکت ویزا از سوی سفارت، پروسه کامل وقت سفارت، ویزای کانادا و پیکاپ ویزا را به کارشناسان مجرب بسپارند.

هزینه ویزای مولتی کانادا در هلدینگ نیلگام ۴۲۰ دلار کانادا بوده و در صورتی که طی ۱۰ سال گذشته برای این نوع ویزا اقدام کرده باشید، بخاطر عدم نیاز به انگشت‌نگاری مجدد، هزینه کامل خدمات ۳۳۰ دلار کانادا خواهد بود.

هزینه ویزای مولتی کانادا نیلگام

مدارک مورد نیاز برای ویزای مولتی کانادا یا ۵ ساله

از آنجایی که مراحل تکمیل پرونده، پیکاپ مدارک و صدور ویزا توسط سفارت کانادا بازه‌ای بین ۲ هفته تا ۳ ماه را دربر می‌گیرد، ارائه پاسپورتی که دست کم ۱ سال از اعتبار آن باقی‌مانده باشد، ضروری است. مدارک مورد نیاز برای ویزای مولتی‌کانادا شامل موارد زیر می‌شوند:

 • یک قطعه عکس بیومتریک ۵/۳ در ۵/۴ رنگی جدید با زمینه سفید به همراه فایل عکس
 • اصل گذرنامه فعلی و اصل کلیه گذرنامه های قبلی (اسکن تمامی ویزاهای دریافتی طی ۱۰سال گذشته) در صورت وجود
 • ترجمه شناسنامه
 • ترجمه سند ازدواج
 • ترجمه اسناد ملکی همچون خانه، مغازه و زمین
 • گواهی تمکن مالی ترجمه شده از بانک به همراه پرینت گردش حساب ۴ ماه گذشته به همراه مهر بانک به نام متقاضی ( حداقل ۱۰۰میلیون)
 • ترجمه گواهی اشتغال به کار برای متقاضی به همراه ترجمه روزنامه رسمی شرکت و یا پروانه کسب
 • ترجمه گواهی اشتغال به کار همسر
 • ترجمه بیمه متقاضی و همسر در صورت وجود
 • دعوت نامه رسمی و معتبر در صورت وجود
 • تکمیل فرم درخواست ویزا application form
 • تکمیل فرم اطلاعات خانوادگی Family information
 • رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترجمه نامه رسمی مرخصی در صورت اشتغال
 • فیش حقوقی

نکات اساسی در مسیر اخذ ویزای مولتی کانادا

 • نقص در تکمیل دقیق و شفاف فرم درخواست یکی از مهمترین عواملی است که به رد یا اصطلاحا ریجکت درخواست ویزا می‌انجامد، بنابراین بهره‌مندی از خدمات حقوقی و مشاوره موسسه‌ای معتبر بسیار ارزشمند خواهد ‌بود.
 • برای ثبت درخواست ویزای ۵ ساله کانادا نیاز به ۲ بار سفر به کشور ثالث و حضور در سفارت کانادا نیست، شما می‌توانید در صورت تمایل از خدمات پیکاپ یک موسسه گردشگری دارای مجوز و معتبر استفاده کرده و‌ علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و هزینه، به روند کار خود سرعت ببخشید
 • تاریخ اعتبار ویزای مولتیپل کانادا با اعتبار پاسپورت هر فرد رابطه مستقیم دارد.
 • به دلیل محدودیت های اعمال شده در مبادلات مالی و بانکی متقاضیان ایرانی، پرداخت کلیه هزینه‌های ویزا تنها از طریق حساب‌های خارجی و قابل پیگیری نیلگام و هم‌چنین کردیت کارت شخصی فرد ممکن است
 • در صورتی که تحت هر شرایطی درخواست ویزای متقاضی ریجکت شود، امکان اعتراض وجود نداشته و متقاضی باید پس از بررسی و اصلاح نواقص احتمالی، مجددا برای ویزای مولتی کانادا اقدام کرده و با کسر هزینه انگشت‌نگاری، مجددا هزینه ویزا را پرداخت نماید.

مشاوره رایگان اخذ ویزای کانادا۰۲۱-۷۵۲۳۷

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 22    میانگین: 3.8/5]
دسته بندی :ویزا

نظرات

سینا

پاسپورت من هنوز ۲ سال اعتبار داره و ویزای کانادا دارم
اما امسال می خوام پاسپورتمو عوض کنم
اگر بخوام دوباره برای ویزای کانادا اقدام کنم به مشکل نمی خورم؟

سلام شما نمیتونید برای ویزا اقدام کنید و پاسپورت قبلی همراه با پاسپورت جدید کیتونید به کانادا ورود کنید

علی حیدری

هزینه اقامت دائم ۱نفره مجردی به کانادا چقدر است لطفا جواب سوالمو بدید مرسی متشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد کانادا،خدماتی که برای کانادا در حال حاضر اریه می دهیم به صورت توریستی و تحصیلی می باشد که هزینه ویزای توریستی کانادا ۴۲۰دلار کانادا و هزینه پذیرش تحصیلی پنج میلیون تومان و هزینه ویزای تحصیلی ۶۰۰دلار کانادا می باشد

م.ا

سلام خسته نباشید
با ویزای ۵ ساله کانادا میشه تو اون مدت در کانادا کار کرد؟

سلام خیر با ویزای توریستی امکان کار کردن وجود ندارد

Pouya:A

با درود فراوان
به همراه همسر و فرزند ۶ ساله ام قصد مهاجرت به کانادا را دارم ، لطفا در مورد موارد زیر راهنمایی بفرمایید !
۱- در حال حاظر ترکیه هستم ایا از ترکیه میتوانم اقدام کنم ؟
۲- چون قصد برگشت به ایران را ندارم به همین دلیل دسترسی به بیشتر مدارک مورد نیاز راندارم .
۳- تمکن مالی ذکر شده را دارم
۴- ایا میتوانم با این ویزا انجا درخواست پناهندگی کنم؟
ممنون میشم راهنمای بفرمایی

خدمات ما در حال حاضر فقط در زمینه ویزای توریتی میباشد

نصرالهی

سلام.مدتی است قصد داریم برای اقامت موقت درکانادا اقدام کنیم ولی نمیدونم چکار باید بکنم اصلا اولین قدم رو چطور باید برداریم ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام لازم هست اول بفرمایید قبلا به کجاها سفر داشتین مدارک مالی و شغلی چی دارید

سما نقدی

سلام
با این نوع ویزا میشه از قانون خاک جهت تولد فرزند در کانادا استفاده کرد؟
اگر میشه هزینشم میشه بفرمایید

سلام بله تا اونجایی که ما اطلاعات داریم شامل این ویزا هم میشه ولی از بابت هزینه های زایمان در کانادا و… متاسفانه اطلاعاتی نداریم

hojat soltaninejad

سلام
من مولتی کانادا رو میخواهم در صورتی که بتونید برام بعد مدتی تبدیلش کنید به دایم یا …
هزینه هایش رو تقدیم میبکنم
۰۹۳۵۱۲۷۶۴۹۹

ادمین

سلام مولتی کانادا ویزای توریستی است بدین معنی که دارندگان ویزای مولتی کانادا قادر خواهند بود تا زمان اعتبار ویزای خود (اعتبار ویزای مولتی کانادا تا زمان اعتبار پاسپورت است) در هر زمان و بدون محدودیت وارد خاک کانادا شوند و هر بار تا مدت ۶ ماه در این کشور اقامت داشته باشند. بعد از گذشت ۶ ماه کافی است یک بار ولو به مدت ۶ ساعت از کانادا خارج شوند و مجددا به این کشور بازگردند تا اقامت آنها در کانادا برای ۶ ماه دیگر بلامانع باشد.ویزایی نیست که تبدیل به دایمی شود یا اصلا قابل تبدیل باشد هزینه اش هم به صورت نرمال ۴۲۰دلار کانادا می باشد.

sara eshaghi

سلام خسته نباشین من میخواهم برای ویزای مولتی کانادااقدام کنم مشکل من این است که از همسرم جدا شده ام اما هنوز طلاق نگرفته ام من باید چکار کنم بعد از انجام طلاق اقدام کنم یا قبلش؟
ممنون میشم جواب بدین

ادمین

سلام،برای اخذ ویزای توریستی کانادا عواملی همچون سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و یا دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و شرایط شغلی و مالی مناسب و همچنین متاهل بودن نیز متاثر است چون متاهل بودن نشان دهنده وابستگی عاطفی شما در اینجا است و نشان می دهد قصد بازگشت دارید اگر دارای شرایط هستید بهتر که قبلش اقدام کنید.

nima

سلام خسته نباشید من یه بار برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کردم و متاسفانه ریجکت شدم الان میخواستم ببینم اگه من دوباره بخام با شما کار کنم آیا به بیومتری مجدد نیاز دارم ؟؟

ادمین

سلام ،خیر تا ۱۰ سال نیاز به بیومتری مجدد ندارید.

مهدی مقدسی

سلام امکان ادامه تحصیل فرزندان در کلاس ششم و یا دهم در با ویزای مولتی در کاناد وجود دارد یا خیر و هزینه تحصیل فرزندان چقدر است ؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،خیر با ویزای مولتی اجازه تحصیل یا کار ندارید چون این ویزا توریستی است،مهمتریم موردی که برای تحصیل وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد شرایطی که مطرح است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی
داشتن قیم یا Custodian در کانادا که یکی از موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی شما محسوب می شود در صورتی که قیم هم نداشته باشید ما این موضوع برطرف خواهیم کرد و در مورد هزینه نیز هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با مشاوران تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

ALIREZA

با سلام.در چه صورت و با چه ویزایی امکان کار کردن وجود دارد ؟

ادمین

سلام،با ویزای توریستی اجازه کار ندارید باید کاری اقدام کنید.

ALIREZA

لطفا صفحه ای حاوی اطلاعات در مورد ویزای کاری ارائه نمایید .
با تشکر
دارای مدراک کافی زبان و مدرک مهندسی

ادمین

کاری در حال حاضر اقدام نمی کنیم دوست عزیز ،خدمات ما در حال حاضر به صورت توریستی و تحصیلی می باشد.

چدرام عراقی

خیلی عالی
بازم بیشتر تلاش کنید دوست عزیز

ادمین

ممنون از حضور شما

علی مشکین

سلام.ما یک خانواده ۳ نفره هستیم که دخترمون ۶ سالشه.میخوایم از طریق تحصیل دخترمون اقدام به مهاجرت کانادا بکنیم.با علم به این موضوع که برای ویزای تحصیل فرزند در کانادا فقط به یکی از والدین ویزا همراه میدن آیا نفر دوم میتواند از طریق ویزای ۵ ساله اقدام به مهاجرت بکند یا خیر؟در صورتی که این امر امکان داشته باشد نفری که با ویزای ۵ ساله وارد کانادا شده میتواند از طریق موقعیت شغلی تغیر ویزا بدهد یا نه.؟به این دلیل سوال میکنم که دوست من در کانادا یک شرکت معتبر دارد که از طریق این شرکت بعد از ورود میتوانم درخواست کار بکنم.

ادمین

سلام دوست عزیز… خدمات ما شامل ویزای توریستی و تحصیلی می شود و برای تبدیل ویزای توریستی به کاری در خاک کانادا باید به دفاتر مهاجرتی مراجعه بفرمایید.

امیر هاشمی

لطفا شماره تماس بدید تا در واتساپ بتونم تماس بگیرم و شرایط خودم رو اعلام کنم .
یک خانواده ۵ نفر هستم با دو فرزند ۳ و ۴ ساله برای اقامت همیشگی به کانادا

ادمین

سلام برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم شماره تماس دفتر ۰۲۱۷۵۲۳۷،۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰ در صورت برقراری تماس از طریق واتساپ شماره تماس بفرمایید لطفا.