تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سواحل زیبا در پی کانادا | تماشای پنج ساحل عالی در پی

۲۴ تیر ۱۳۹۶
سواحل زیبا در پی کانادا | تماشای پنج ساحل عالی در پی

سواحل زیبا در پی کانادا

کانادا واقعا دارای انواع جاذبه های خیره کننده ای میباشد. جزیره پرینس ادوارد یکی از این جاذبه ها میباشد که دارای سواحلی زیبا میباشد.ما در این مقاله با معرفی سواحل زیبا در پی کانادا اطلاعات شما را برای سفری فوق العاده افزایش خواهیم داد.


معرفی سواحل زیبا در پی (Pei) کانادا

سواحل زیبا در پی : در جزیره پرینس ادوارد (Prince Edward) 23 ساحل وجود دارد که برای کوچک ترین ایالت کانادا واقعا خیره کننده است. اما وقتی بدانید کل جزیره فقط حدود ۶۸۰ مایل خط ساحلی دارد از این هم متعجب تر می شوید.سواحل زیبا در پی 1

برای گردشگران تور کانادا و عاشقان ساحل، پی مثل آبنبات فروشی است. می توانید نوع ساحل و ماسه یا موج، با تور یا تکی را مشخص کنید و لازم نیست بیش از یکی دو ساعت رانندگی کنید تا به آن برسید. چه بخواهید آب تنی کنید و چه فقط روی ماسه ها دراز بکشید، پنج ساحل عالی در پی هستند که اوقات خوشی را برای شما به ارمغان می آورند.

ماسه های نغمه خوان (Singing Sands)

این ساحل که بهترین ساحل کانادا است در پارک ایالتی بیسین هد (Basin Head) است و نه مایل ساحل ماسه ای دارد و آب آن جزو گرمترین آب های ایالت است. در واقع می گویند این ساحل جزو گرم ترین سواحل از فلوریدا به سمت شمال است و گاهی از ۷۰ درجه هم فراتر می رود. نام عجیب ساحل به خاطر ماسه مرغوبش است و وقتی پایتان را در آن می گذارید صدای جیرجیر می دهد؛ در نتیجه تراکم زیاد سیلیکا و کوارتز. محلی ها علاوه بر شنا و برنزه کردن عاشق پرش از روی پل کوچک به آبراهی هستند که ساحل را به دو بخش تقسیم می کند پس چشمتان را برای دیدنش بگردانید.

بعد از یک روز در ساحل باید به موزه ماهیگیران بیسین هد هم سربزنید تا با دیدن تاریخ گذشته ماهیگیری که زمانی در منطقه وجود داشت در طول تاریخ سفر کنید.شما میتوانید با گرفتن وقت سفارت کانادا سفری لذت بخش را برای خود فراهم سازید.

ساحل کاوندیش (Cavendish)

پارک ملی جزیره شاهزاده ادوارد جایگاه چندین ساحل سفید و سرخ ماسه ای است اما ساحل کاوندیش شاید از همه محبوب تر باشد. یک صندلی اجاره کنید، آن را در ماسه های سرخ رنگ قرار دهید و با آن آفتاب بگیرید یا به پیاده روی طولانی بروید و از منظره های زیبای صخره سرخ لذت ببرید. به علاوه، از ساحل می توانید راحت به پیاده روی، دوچرخه سواری، گلف بازی، جئوکچینگ و فعالیت های فضای باز دیگر بپردازید که در پارک ملی پیس یافت می شود. اگر هم یک روزه از این ساحل سیر نشدید می توانید همیشه چادرتان را برپا کنید، کنار آن بنشینید و استراحت کنید و صبح روز بعد راند دوم گشت و گذار را آغاز کنید.

ساحل گرین ویچ (Greenwich)

ساحل گرین ویچ که آن هم در پارک ملی جزیره پرینس ادوارد است بر لبه بزرگ ترین تپه ماسه ای ایالت قرار دارد؛ اکوسیستم ظریفی که در آمریکای شمالی بسیار نادر است. سیستم گسترده مسیرها و پیاده روهای پهن معلق به شما امکان می دهد ۹۰۰ جریب تپه را خودتان با سرعت بگردید. بعد هم به ساحل ماسه ای نرم و سفید گرین ویچ می رسید. این ساحل از کاوندیش کمی خلوت تر است اما همان زیبایی و همان فرصت آب تنی را دارد.

ساحل براکلی (Brackley)

در فاصله ۱۵ دقیقه ای شارلوت تاون این ساحل زیبا با نام عجیبش قرار دارد. نام آن را از کارمند ایالتی گرفته اند که در قرن ۱۸ در این خلیج غرق شد. این ساحل قرن هاست مقصد تعطیلاتی پرطرفداری است. حوله تان را روی ماسه پهن می کنید و داخل آب می روید و تپه های ماسه ای پشت سرتان قرار دارد. بعد موقع غروب آفتاب می توانید در سینمای آن فیلم تماشا کنید، مینی گلف بازی کنید یا در دونز (Dunes) استودیو گالری و کافه آن از هنر محلی لذت ببرید.

تپه های سدار

این محل در پارک ایالتی به همین نام در گوشه شمال غربی پی قرار دارد. می توانید روی ماسه ها دنبال صدف بگردید، والیبال بازی کنید یا در آب فوک ها را تماشا کنید. اگر صدای تپه های سدار را دوست دارید و می خواهید چند روزی در ساحل بمانید می توانید چند قدم آن طرفتر از ساحل چادر بزنید. یا می توانید در فانوس دریایی وست پوینت بمانید و تجربه منحصر به فردی کسب کنید. می توانید در مسافرخانه شب را سپری کنید که داخل فانوس دریایی مشغول به کار ساخته شده است و مرتفع تر از خط ساحل است تا نمایی خیره کننده از غروب آفتاب را ببینید.سواحل زیبا در پی 6

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

us-keepexploring.canada.travel

دسته بندی :کانادا

نظرات