تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

بازدید و شناخت بیشتر در خصوص ۶ پارک ملی در آنتاریو

۲۳ تیر ۱۳۹۶
بازدید و شناخت بیشتر در خصوص ۶ پارک ملی در آنتاریو

۶ پارک ملی در آنتاریو

زیبایی های کانادا جز اماکنی هستند که همه توریست هایی را که از آنجا بازدید میکنند را متحیر میسازد. ۶ پارک ملی در آنتاریو کانادا جز این اماکن میباشد. ما با جمع آوری این مطلب دانسته های شماار در خصوص ۶ پارک ملی در آنتاریو افزایش خواهیم داد.


معرفی جاذبه های ۶ پارک ملی در آنتاریو

از لحاظ جغرافیایی استان انتاریو در شرق کانادا و در بین استان‌های کبک و مانیتوبا قرار دارد. از جنوب با ایالت‌های مینسوتا، میشیگان، اوهایو، پنسیلوانیا و نیویورک هم‌مرز است. انتاریو از شمال به خلیج‌های هادسون و جیمز منتهی می‌شود.آنتاریو دارای انواع جاذبه های توریستی میباشد،با شناخت بیشتر راجع به ۶ پارک ملی در آنتاریو که از بهترین پارکهای ملی کانادا است، میتوانید گشت وگذاری لذت بخش را در تور کانادا برای خود و عزیزان تان فراهم سازید.۶ پارک ملی در آنتاریو

۱٫ پارک ملی Georgian Bay Islands

پارک ملی Georgian Bay Islands در سال ۱۹۲۹ بنا شد و دارای بیش از ۶۳ جزیره است. این پارک برای داشتن بزرگترین گروه از جزیره ها در کل جهان معروف است. ۳۳ گونه از دوزیستان و خزندگان در این پارک وجود دارند. همچنین مکانهایی برای آشیانه چلچله ها و مرغان نوروزی وجود دارد. علاوه بر این، پارک ملیGeorgian Bay Islands زیستگاهی برای حیوان خزنده Massasauga Rattlesnake است که یک گونه در معرض تهدید می باشد.

بزرگترین جزیره در بین ۶۳ جزیره، جزیره Beausoleil است که تنها جزیره با مکانهای کمپ برای توریستهایی است که به دیدن این پارک می آیند.

۲٫ پارک ملی Bruce Peninsula

پارک ملی Bruce Peninsua روی یک بخش از سرازیری Niagara Escarpment قرار دارد. حیواناتی همچون جوجه تیغی ها، سمورچه ها، سنجاب ها، روباه ها، قورباغه ها و مارها در این مکان زندگی می کنند. همچنین بیش از ۴۰ گونه ارکیده ی وحشی در این پارک قرار دارد. آب و هوای پارک ملی Bruce Peninsula تحت تاثیر خلیج Georgian Bay و دریاچه Lake Huron قرار گرفته است.شما میتوانید با گرفتن وقت سفارت کانادا از سفر خود به این کشور و تماشای جاذبه های پارک های ملی آن نهایت لذت را ببرید.۶ پارک ملی در آنتاریو 3

این مکان تابستانهای گرم و زمستانهای معتدلی دارد که مورد علاقه توریستهایی هستند که از دیدن پارکها لذت می برند. این آب و هوا همچنین مورد علاقه افرادی است که در فعالیتهایی همچون پیاده روی، تماشای پرندگان و کمپ زدن شرکت می کنند.

۳٫ پارک ملی Point Pelee

پارک ملی Point Pelee در جنوب غربی ترین بخش این استان قرار دارد، در حقیقت این مکان جنوبی ترین نقطه کانادا است. این پارک از فقط ۴ کیلومتر مربع زمین تشکیل شده که تا دریاچه Erie گسترده شده است. همچنین این پارک دارای یک شبه جزیره همراه با جنگل و زیستگاه های جنگلی می باشد. فصل سالیانه مهاجرت پرندگان در پارک بسیار زیبا و شگفت انگیز است و تقریبا ۳۰۰۰۰۰ توریست را هر ساله به خود جذب می کند. معمولا پرنده ها در بهار مهاجرت می کنند بخصوص در ماه می.

۴٫ پارک ملی Pukaskawa

پارک ملی Pukaskawa که در جنوب شهر ماراتن قرار گرفته است در سال ۱۹۷۸ ساخته شد. این پارک برای داشتن جنگلهای شمالی حفاظت شده و مناظر دریاچه سوپریور معروف می باشد. این پارک ۱۸۷۸ کیلومترمربع بوده و دارای مکانهای کمپی است که در طول مسیر جنگلی پیاده روی ساحلی به چشم می خوردند. حیوانات جالب این پارک گرگ های تیمبر، خرس های سیاه، کاریبو (گوزن شمالی) جنگلی، موس (نوعی گوزن شمالی) و قوش پرگرین می باشند.۶ پارک ملی در آنتاریو 5

کاریبو جنگلی به دلیل شکار توسط گرگها تقریبا منقرض شده است. این پارک آب و هوای مرطوب قاره ای دارد. همچنین گودال های سنگی قدیمی معروف به گودال هایPukaskawa در این پارک قرار دارد.

۵٫ پارک شهری ملی Rouge National Urban

پارک Roughe National Urban زیستگاه بیش از ۱۶۵۰ گونه گیاهان و حیوانات است. این حیوانات شامل ۶۵ گونه ماهی، ۲۱ گونه دوزیستان و خزندگان و ۲۶۱ گونه پرنده می باشند. این پارک به طور رایگان بازدیدکنندگان را در ۳۶۵ روز سال می پذیرد. تنها هزینه مربوط به هزینه های کمپ است. پارک ملی شهری Rough National Urban شامل بیش از ۱۲ کیلومتر مسیر جنگلی مورد استفاده پیاده روندگان در مارکهام و تورنتو می باشد.۶ پارک ملی در آنتاریو 6

همچنین این پارک دارای زمینهایی از مزرعه های حاصلخیز و غنی و تحت حافظت است. مزارع در وضعیت دسته A قرار داشته و از نایاب ترین خاک در کانادا تشکیل شده اند. بازارهای Reesor’s و Whittamore’s Farm روی این زمینها سرمایه گذاری کرده اند.

۶٫ پارک ملی Thousands Islands

پارک ملی Thosands Islands از ۲۱ جزیره تشکیل شده که از Brockville تا Kingston را در طول رودخانه لورانس در بر می گیرند. این جزیره فقط می تواند از طریق قایق قابل دسترسی باشد. اکثر بازدیدها به پارک ملی Thousands Islands بین ماه می و اکتبر انجام می شود. Coyote ها (نوعی گرگ بومی) عموما در این منطقه زندگی می کنند. بهترین تجربه در این پارک دیدن زندگی جزیره ای است. همچنین در این منطقه مکانهای کمپی قرار دارد که بازدیدکنندگان می توانند در طول اقامت از آنها استفاده کنند.۶ پارک ملی در آنتاریو 8

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

worldatlas

دسته بندی :کانادا

نظرات