تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

۶ هتل قلعه ای برتر باشکوه جهان

۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
۶ هتل قلعه ای برتر باشکوه جهان

سرتاسر سیاره زیبای ما، املاک بزرگ، کاخ های عظیم و قلعه های قرون وسطایی هستند که بازسازی شده اند و به لوکس ترین هتل های جهان تبدیل شده اند. هتل های قلعه ای بسیار پرطرفدار هستند-به خصوص محبوب مسافران آسیایی و خاورمیانه ای-و حتی بعضی از این هتل ها از نو ساخته شده اند تا رضایت چنین مسافرانی جلب شود. حتی یک شب اقامت در این کاخ های باشکوه هم به شما حس پادشاه، ملکه، امپراتور یا سلطان بودن می دهد؛ مثل آن ها که زمانی در همین کاخ ها سر بر بالین می نهاده اند. حالا فهرست ده هتل برتر قلعه ای و کاخی را معرفی می کنیم.
  1. هتل قلعه اینور لوکی (Inverlochy)، اسکاتلند
اینورلوکی در اسکاتلند، برترین هتل لوکس و رستوران است که در موقعیت منحصر به فرد دره کوهستانی، دریاچه و کوهستان وست هایلندز (West Highlands) اسکاتلند قرار دارد. ملکه ویکتوریا طی سفری به بالمورال (Balmoral) در سال ۱۸۷۳ یک هفته در اینور لوکی مشغول نقاشی بود و حتی در خاطراتش نوشته است «جایی دوست داشتنی تر و رمانتیک تر از این ندیده ام». هر یک از هفده اتاق خواب آن، دارای حمام و دستشویی اختصاصی هستند و هر یک طراحی و ویژگی های خودشان را دارند که نمای زیبایی هم به زمین ها و کوه های اطراف دارند. غذاخوردن در هر یک از سه اتاق غذاخوری قلعه انجام می شود که هر کدام دکوری مربوط به یک دوره را دارند و لوازم و مبلمان باشکوهی دارند که هدیه پادشاه نروژ به قلعه است و همین تجربه ای بی همتا را با محیط بی نظیرش برایتان فراهم می کند.
توجه: هنگامی که رزرو خود را انجام می دهید می توانید از تخفیفات ویژه هم برخوردار شوید (مثل ارتقای اتاق، ورود اول وقت، خروج دیرهنگام، صبحانه روزانه، پیک نیک های لوکس شامل نیم بطری نوشیدنی یا وعده کامل چای عصرانه و روزی یک بطری شامپاین حین اقامت).
  1. کاخ امارات، ابوظبی، امارات متحده عربی
کاخ امارات با هدف به نمایش گذاشتن فرهنگ عرب ساخته شد. مکان آن ۱٫۳ کیلومتری ساحل اختصاصی در بین ۸۵ هکتار چمن و باغ است و بیش از ۱۱۴ گنبد دارد که ارتفاع برخی به ۸۰ متر هم می رسد. کورنیک (Corniche) معروف ابوظبی از این محل تا شمال امتداد دارد. کاخ امارات دومین هتل گران قیمتی است که تا به حال ساخته شده و فقط هتل مارینا بی سندز (Marina Bay Sands) در سنگاپور از آن گران تر است. این هتل هزینه ساخت بیشتری نسبت به برج عرب در دبی داشته است. هتل دارای ۳۹۴ محل اقامت است که ۳۰۲ باب آن اتاق و بقیه سوئیت هستند. همگی هم با طلا و مرمر تزئین شده اند. مدیر این هتل، Kempinski (کمپینسکی)است.
توجه: هنگامی که رزرو خود را انجام می دهید می توانید از تخفیفات ویژه هم برخوردار شوید (مثل ارتقای اتاق، ورود اول وقت، خروج دیرهنگام، صبحانه روزانه، و ۱۰۰ دلار اعتبار استراحتگاه).
  1. هتل کاستل، دالیان چین
هتل کاستل با مدیریت مجموعه لاکشری ماریوت (Marriott) حضور خود با سبک قلعه باواریایی قصر مانند را در بین شاخ و برگ های انبوه کوهستان لوتوس (Lotus) در دالیان، شمال شرقی چین به رخ می کشد. این هتل مشرف به میدان ژینگای (Xinghai) و دریای زرد دارای ۲۹۲ اتاق و سوئیت لوکس و ۶۷ اقامتگاه است که منظره خیره کننده ای از اقیانوس با طراحی داخلی کم نظیر دارد. این هتل با نمای داخلی بازسازی شده HBA طراحی معاصر و رویایی دارد که در آن همه جزئیات-از دکور دیوارها و لوازم تا نزئین ها و مجموعه های هنری-داستانی را بازگو می کند. بعد از بازسازی گران قیمت هتل، نمای بیرونی آن همان نمای اصیل الهام گرفته از معماری اروپایی با سنگ های دست تراش جوش خورده به نمای ساختمان است.
  1. قلعه درومولند (Dromoland)، ایرلند
قلعه درومولند-یکی از فاخرترین هتل قلعه های ایرلند-زمانی خانه اوبرایان (O’Briens) اهل درومولند بود که پادشاه ثومولند (Thomoland) بود و نسب او بعد از ۱۰۰۰ سال به برایان بورو (Brian Boru)، تنها پادشساه اعظم ایرلند برمی گردد. در این هتل، مهمانان در زیر نور شمعدانها و لوسترهای آنتیک از پله ها پایین می آیند پا به راهروهای باشکوه و اتاق های مجلل می گذارند و جلوی شومینه های کنده ای در مبل لم می دهند. قلعه درومولند اقامتگاه های دولوکس و تجربه زندگی مانند اشراف در احاطه زیبایی های خیره کننده، خدمات ویژه و تجمل تمام عیار را ارائه می کند.
توجه: هنگامی که رزرو خود را انجام می دهید می توانید از تخفیفات ویژه هم برخوردار شوید (مثل ارتقای اتاق، ورود اول وقت، خروج دیرهنگام، صبحانه روزانه، و ترانسفر به فرودگاه بین المللی شانون).
  1. کاستلو بانفی (Castello Banfi)-ایل بورگو (Il Borgo)-توسکانی(Tuscany)-ایتالیا
این کلاه خود باستانی سنگی در دهه ۱۷۰۰ زیر سایه محافظ دیوارها و باروهای کاستلو دی پوجیو آله مورا (Castello di Poggio alle Mura) سربرافراشت و محل اقامت کشاورزانی بود که برای مالکان زمین دار، جان می کندند. امروزه این مکان با تجدید سبک به شکل اتاق ها و سوئیت های مجللی درآمده که نگین مهمان نوازی توسکان است. در کاستلو بانفی-ایل بورگو جوی خاص و لوکس خواهید دید که می توانید در اطراف توسکان بگردید که یکی از تاریخی ترین، سرزنده ترین و خوب نگهداری شده ترین مکان هاست. این هتل ۹ اتاق و ۵ سوئیت دارد که هر کدام بعد، موقعیت و دکور جداگانه دارند اما لوازم، بافت و پارچه ها و اقلام لوکسی دارند که با حساسیت انتخاب شده است. چون این محل روی تپه قرار دارد، همه اتاق ها دارای مناظر خیره کننده به دره های مجاور و تاکستانی اشرافی هستند.
توجه: هنگامی که رزرو خود را انجام می دهید می توانید از تخفیفات ویژه هم برخوردار شوید (مثل ارتقای اتاق، ورود اول وقت، خروج دیرهنگام، صبحانه روزانه، بطری کووه آئورورا روزه در اتاق به محض ورود، و دو وعده ناهار همراه نوشیدنی اعلای کاستلو بانفی).
هنگامی که رزرو خود را انجام می دهید می توانید از تخفیفات ویژه هم برخوردار شوید (مثل ارتقای اتاق، ورود اول وقت، خروج دیرهنگام، صبحانه روزانه، و ۱۰۰ دلار اعتبار اسپا).
  1. قلعه اشفورد (Ashford)، ایرلند
محل لوکس پنج ستاره با خدماتی بی رقیب در انتظار شماست. قلعه اشویل جزو مجموعه هتل های رد کارنیشن (Red Carnation)و عضو هتل های برتر جهان است. عمر این قلعه که در ملک ۳۵۰ جریبی و بر سواحل دیدنی لوگ کوریب (Lough Corrib) قرار دارد به سال ۱۲۲۸ برمی گردد و نمای داخلی باشکوهی دارد که لوازم آنتیک هم در آن هست، پارچه های اعلا در لوازمش به کار رفته و در هر گوشه اش ویژگی خاصی می بینید. این محل با ۸۲ اتاق، سوئیت و کلبه (Hideaway Cottage) دیدنی، کلی فعالیت و هنر در خود جای داده که در آن مهمانان با مهمان نوازی مثال زدنی ایرلندی روبه رو خواهند شد. از غذاهای عالی تا انواع فعالیت ها، باعث می شود اقامت در قلعه اشفورد مکانی بی نقص برای تعطیلات رمانتیک، دورهمی خانوادگی و رویدادهای شخصی مهم باشد.
توجه: هنگامی که رزرو خود را انجام می دهید می توانید از تخفیفات ویژه هم برخوردار شوید (مثل ارتقای اتاق، ورود اول وقت، خروج دیرهنگام، صبحانه روزانه، و ۱۰۰ دلار اعتبار غذا و نوشیدنی).
دسته بندی :گردشگری

نظرات