تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

۴ مکان برای تفریح پاییزی در فضای باز آمریکا

۸ بهمن ۱۳۹۵
۴ مکان برای تفریح پاییزی در فضای باز آمریکا
پاییز زمانی عالی برای تجربه فضای باز در آمریکای شمالی می باشد: هوا سرد شده است و شاخ و برگهای در حال تغییر تصویر پس زمینه ای کامل را ایجاد می کنند. اگر می خواهند آخر هفته پاییزی خود را در فضای باز بگذرانید بهترین مکانها برای رفتن در قسمت پایین آورده شده اند:
۱) دنور CO
این مکان محبوب علاقه مندان فضای باز است و جای تعجبی نیست که یکی از بهترین مکانها برای در فصل پاییز می باشد. حتما بعضی از مسیرهای درچرخه سواری دنور را امتحان کنید. در طول مسیر دوچرخه سواری Cherry Creek که یکی از زیباترین مسیرهای دنور می باشد شاخ و برگهای زیبای منطقه ۴۰ مایلی را تحسین کنید و در طول مسیر برای دیدن برخی از مکانهای تاریخی کلرادو ایستاده و در رابطه با منطقه چیزهای بیشتر یاد بگیرید. زمانی که کار مطالعه را به پایان برسانید اگر بالای ۲۱ سال باشید می توانید از فستیوالهای فراوان نوشیدنی که این شهر در این فصل برگزار می کند، لذت ببرید!
۲)ونکوور، BC
از آنجا که شهر ونکوور در میان آب و پارکهای ملی احاطه شده باشد، ستایش نکردن فضای باز آن امری محال است! می توانید مسیرهای پیاده روی خود را انتخاب کنید، اما اگر زمان کمی دارید به طرف شمال شهر و کوه Grouse برای تجربه  Grouse Grind که مسیری کوتاه و سراشیب با چشم اندازی زیبا می باشد بروید. در این شهر زیبایی باغ گیاه شناسی VanDusen، یکی از بهترین باغهای دولتی شمال آمریکا، را ببینید یا در پارک استانلی گردش کنید.
۳)بوستون، MA
بوستون با وجود دمای مطلوب و شاخ و برگ متغییر چیزهای زیادی برای ارائه در این وقت از سال دارد. برای تجربه زیبایی مکانی روستایی از میان باغ دولتی، Arnold Arboretum و Charls River Esplanade بگذرید. از طریق مسیر Freedom که دارای طول ۵٫ ۲ مایلی و ۱۶ مکان تاریخی در سرتاسر شهر می باشد در رابطه با تاریخ شهر بیشتر یاد بگیرید. علاوه بر این پاییز ناب نیوانگلند را با یک سواری کوتاه به طرف یکی از مزارع فراوان در محیط اطراف شهر برای جمع آوری کدوتنبل و سیب، ذرت و نوشیدن آب سیب تازه و داغ تجربه کنید!
۴) سان دیه گو CA
اگر دمای هوای سرد و شاخ و برگ ها مورد علاقه شما نسیتند، به طرف پایین سانفرانسیسکو که هوا هنوز گرم و آفتابی است بروید. می توانید در مکانهایی در امتداد ساحل این شهر شامل ساحل دولتی San Onofre با لوله تنفس غواصی کنید، شنا یا کایک انجام داده و موج سواری کنید (برخی افراد می گویند پاییز بهترین زمان برای استفاده از برخی امواج است!). اگر ترجیح می دهید روی زمین خشک بمانید، در میان صخره های Torrey Pine State Natural Reserve  یا در طول Point Loma پیاده روی کنید، در این مکان  می توانید صحنه ای از تعدادی والهای مهاجر به جنوب در فصل زمستان را که قطعا نمی خواهید از ذست بدهید، ببینید.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات