تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

یاز مارینا

۲۹ شهریور ۱۳۹۵

یاز مارینا

یاز مارینا یکی از باشگاه هایی است که محل برگزاری ورزش های گوناگون می باشد. این باشگاه بسیار وسیع در یاز آیلند ابودبی واقع شده است. در این مکان افراد عضو اتحاد ابودبی برگزار میکنند. همچنین رویداد های بزرگ ورزش های موتوری نیز هر ساله در این باشگاه صورت می گیرد. این باشگاه به مکانی جهت ورزش و سرگرمی تبدیل شده است و دارای بهترین امکانات تکنولوژی می باشد. این باشگاه همچنین مکانی است که جلسات ورزشی گوناگونی در آن برگزار می گردد، کنفرانس های ملی بزرگ در آن برپا می گردد و همچنین رویداد های مهم را در خود جای داده است. اگر شما مسافران تور دبی نیز می خواهید یک تجربه معرکه داشته باشید، می توانید با تور ارزان دبی به این محل بیایید و از کارتینگ حرفه ای، پیست رانندگی و رانندگی با استون مارتین با سرعت ۲۴۰ کیلومتر در باشگاه فرمول ۱ شرکت کنید. اگر در دبی اقامت دارید و علاقهمند به فرمول۱ هستید، می توانید مدرک ف۱ را در این باشگاه اخذ نمایید. همچنین می توانید در گویاز یا ترینیاز به تناسب اندام خود بپردازید. در این مکان می توانید در هر رویداد ورزشی که به آن علاقه دارید شرکت کنید و یا به سادگی با دوستانتان جمع شده و در مرکز یاز با یکدیگر به فعالیت و بحث بپردازید.

 

%db%8c%d8%a7%d8%b2-%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c%d9%86%d8%a7-1
یاز مارینا مکانی است که گروه های مختلف با یکدیگر آشنا می شوند.
این باشگاه در ابودبی و در امارات، یکی از پیشرفته ترین مکان ها از لحاظ تکنولوژی می باشد. باشگاه یاز همچنین در جهان نیز از لحاظ تکنولوژی حرف اول را می زند. در مسابقات موتور سواری در آسیای شرقی، به عنوان بهترین باشگاه شناخته شده است.
از سال ۲۰۰۹ به بعد، این باشگاه در صدد بزرگ شدن و گسترش دادن ورزش های داخل پیست و خارج پیست می باشد.

%db%8c%d8%a7%d8%b2-%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c%d9%86%d8%a7-2

این باشگاه تنها مکان در جهان است که دارای جایگاه های سایه­دار و سرپوشیده می باشد. این فضا، هم برای بازدیدکنندگان و هم برای رانندگان بهترین مکان می باشد تا از سواری و از بازدید لذت ببرند.
به عنوان بازدیدکنندگان تور دبی، شما می توانید بهترین تجربه را هم از لحاظ رانندگی و هم از لحاظ بازدید کسب کنید.
آموزش رانندگی و کارتینگ در مرکز یاز و مدرسه آن برای علاقهمندان به این ورزش آماده است.

 

%db%8c%d8%a7%d8%b2-%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c%d9%86%d8%a7-3
در این باشگاه، مراکز خرید و رستوران هایی وجود دارد. شما می توانید جزو تیم رانندگی باشید و یا خانواده و دوستانتان را در حالی که همبرگر خوشمزه در دست دارید و مشغول نوشیدن میلک شیک هستید تشویق کنید.
این باشگاه رویداد هایی با اندازه های متفاوت را به طور سالیانه در خود دیده است. در سال ۲۰۰۹، این باشگاه شروع به مسابقات اف۱ نموده و ۱۴۰۰۰ کارمند و ۳۵ میلیون نفر برای ساخت و ساز و امکانات پیچیده دیگر درهای خود را به روی جهانیان باز نمود. هدف امارات متحده عربی این بود که طراحی سنتی عربی و میهمان نوازی عربی را در این مکان پیاده کند. این مکان در صدد است تا فرهنگ ورزش را در تمام کشور گسترش دهد و به دلیل بهترین بودن در ورزش های موتوری به خود می بالد.

 

%db%8c%d8%a7%d8%b2-%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c%d9%86%d8%a7-4
به علاقهمندان به ورزش و مسافران تور ارزان دبی پیشنهاد می کنیم تا حتما از این باشگاه دیدن کنند.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر
مطالب مرتبط

نظرات