تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

گشت ساحلی به صورت خصوصی

۱۵ مهر ۱۳۹۵

گشت ساحلی به صورت خصوصی

چه تفریحی می تواند زیبا تر از گشت ساحلی دبی باشد؟ تفریح ۴ ساعت و نیمی که مسافران تور دبی که علاقهمند به دریا هستند را به وجد خواهد آورد.
دریا
اگر در بندرگاه دبی هستید، حتما به تور ۴ ساعت و نیمه تفریحی دبی نگاهی بیندازید. این تور به صورت خصوصی برگزار شده و می توانید به راحتی با خانواده و دوستانتان از آن لذت ببرید. می تواند به جاذبه های گردشگری همراه با یک راهنمای بسیار خبره سر بزنید. جاذبه هایی مانند مسجد جمیرا، هتل برج العرب و منطقه قدیمی بستکیه و خانه های سنتی و بادگیریش شما را به وجد خواهند آورد. همچنین به موزه دبی سر بزنید و تاریخ این شهر و کشور امارات را از نزدیک ببینید. سپس با تاکسی آبی به بازار ادویه که بوی خوشش در هوا پخش است روید و در آخر هم از بازار طلای آن خرید کنید.
فعالیت هایی که می توانید در آنجا انجام دهید:
  1. نیم روز گشت ساحلی در دبی به همراه راهنمای خصوصی با تور ارزان دبی
  2. گذشتن از ساحل زیبای جمیرا و بازدید از برج العرب
  3. بازدید از موزه دبی واقع در منطقه الفهیدی و دانستن تغییرات دبی
  4. لذت بردن از تاکسی های آبی و بازدید از اسپایس سوک و گلدسوک
  5. بازدید از مسجد جمیرا
فعالیت هایی که در انتظار شماست:
از دیدن جذابیت های برج العرب لذت ببرید. همچنین از بازدید و گشت ساحلی با کشتی خصوصی نیز نهایت لذت را ببرید. راهنمای خود را ملاقات کنید و سوار بر کشتی مینیون کولردار شوید و سپس تور چهار ساعت و نیمه خود را شروع کنید. در طول مسیر می توانید از راهنمای خود چیز های سرگرم کننده در مورد دبی را بشنوید. همچنین او توضیحاتی نظیر چگونگی ساخت و معماری دبی را به شما توضیح خواهد داد.
%da%af%d8%b4%d8%aa_%d8%b3%d8%a7%d8%ad%d9%84%db%8c_%d8%a8%d9%87_%d8%b5%d9%88%d8%b1%d8%aa_%d8%ae%d8%b5%d9%88%d8%b5%db%8c_%d8%a8%d8%a7_%d8%aa%d9%88%d8%b1_-2
دوربین خود را آماده کنید تا از صحرا و آسمانخراش های بزرگ دبی عکس برداری و فیلمبرداری کنید. در نزدیکی برج العرب توقف می کنید و یک عکس یادگاری با برج بادبانی شکل می گیرید. همچنین از راهنمای خود می شنوید که این برج بلندترین برج جهان است. از ویلا ها و برج های مدرن و زیبای جمیرا رد می شوید و هوش از سرتان می رود. سپس به راه خود ادامه می دهید و از مسجد جمیرا که دارای مناره های سفید می باشد دیدن می کنید. به منطقه قدیمی بستکیه می روید و از خانه های قدیمی دیدن می کنید. همچنین به موزه دبی رفته و از آثاری که از قرن هجدهم به جا مانده است بازدید کنید.
در آنجا آثاری را می بینید که بندر دبی را به شهری مدرن تبدیل کرده است. آثاری نظیر تور ماهیگیری، وسایل دریایی و غیره که از سال ۱۹۵۰ تاکنون باقی مانده است. سپس با تاکسی های آبی به بازار ادویه رفته و بهترین ادویه ها را از آنجا بخرید. در اینجا می توانید انواع ادویه ها را برای سوغاتی با خود به کشورتان ببرید. سپس از بازار طلای این شهر دیدن کنید و بهترین طلا ها را بخرید. با دقت طلا های ارزشمند را نگاه کرده و از دیدن آن ها لذت ببرید. سپس به ترمینال باز گردید.
پیشنهاد می کنیم مسافران تور ارزان دبی از این تور بازدید کنند.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات