تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

گذراندن بهترین ۱۲ ساعت در دبی

۱۸ مهر ۱۳۹۵

گذراندن بهترین ۱۲ ساعت در دبی

فرودگاه بین المللی دبی یکی از شلوغ ترین فرودگاه های جهان به شمار می رود. بنابراین اگر تاخیر در سفر برایتان به وجود آمد و یا ۱۲ ساعت را در دبی گذراندید، حتما به این نکات توجه کنید.
اگر در فرودگاه وقت خود را می گذرانید، رستوران ها و کافه های متفاوتی وجود دارد که می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. همچنین برای اقامت نیز هتل هایی مانند هتل اینترنشنال وجود دارد که می توانید در آن استراحت کنید. مراکز خرید بسیاری نیز در این فرودگاه عظیم وجود دارد که می توانید محصولات با کیفیت را خریداری کنید.
%da%af%d8%b0%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%af%d9%86-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-12-%d8%b3%d8%a7%d8%b9%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%af%d8%a8%db%8c-1
اگر علاقهمند به دیدن شهر هستید، تاکسی ها و اتوبوس های روبازی در شهر وجود دارند که شما را در دبی می گردانند و بهترین تجربه را برایتان رقم می زنند.
اگر کمتر از ۱۲ ساعت در دبی هستید، بهترین انتخاب برای شما، اجاره ماشین می باشد که بتوانید دور شهر را بگردید. برخی از این مناطق گردشگری تور دبی عبارند از:
  1. برج خلیفه
برج خلیفه یکی از بزرگ ترین و بلندترین برج های جهان می باشد که تقریبا ۸۰۰ متر مربع است. این برج همچنین یکی از بهترین و جذاب ترین جاذبه های تور دبی می باشد.
  1. مسجد جمیرا
این مسجد برای افراد غیر مسلمان نیز باز بوده و آن ها می توانند به داخل آن بروند. این مسجد دارای خطاطی های زیبا نیز می باشد.
  1. میدان السیرکا
اگر به دنبال بهترین فعالیت ها هستید و علاقهمند به مناطق گردشگری هنری نیز می باشید، حتما از میدان السیرکا بازدید کرده و از آن لذت ببرید.
فعالیت هایی که می توانید در آن خیابان انجام دهید عبارتند از:
  1. اسکی سرپوشیده در مجتمع تجاری امیریت
  2. ماهیگیری شبانه
  3. بازدید بازار گلدسوک با تور ارزان دبی
  4. بازدید از ابن بطوطه: مرکز خرید ابن بطوطه دارای ۶ بخش است که هر کدام از آن‌ها با الهام از ۶ کشوری که ابن بطوطه به آن سفر کرد معماری شده است: چین، شبه‌قاره هند، ایران، مصر، تونس و اندلس شهر هایی هستند که این دانشمند از آن ها دیدن کرده است.
  5. اسپایس سوک
این بازار دارای انواع ادویه ها می باشد که می توانید برای خانواده خود سوغات ببرید.
  1. مجتمع تجاری دبی مال
بزرگترین مجتمع تجاری جهان دبی مال می باشد که می توانید فعالیت هایی نظیر خرید، بازدید از آکواریوم دبی، اسکی، صرف یک غذای بسیار عالی از رستوران های متنوع دبی و غیره می باشد.
  1. برج العرب
%da%af%d8%b0%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%af%d9%86-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-12-%d8%b3%d8%a7%d8%b9%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%af%d8%a8%db%8c-2این برج یکی از بزرگترین برج ها در جهان است که دارای ۷ ستاره می باشد. بهترین هتل و اقامتگاهی که می توانید برای خود تصور کنید این برج می باشد. نکته جالبی که ممکن است شما را جذب کند که از این برج بازدید کنید شبیهV  انگلیسی یا صلیب می باشد. به همین دلیل دبی نماد خود را از این برج تغییر داده است.  این برج دارای اتاق هایی می باشد که همه بسیار شیک و گران قیمت هستند. قیمت اتاق ها از شبی ۱۰۰۰ دلار شروع شده و تا ۲۸۰۰۰ دلار ادامه دارد.
بنابراین پیشنهاد می کنیم از این مکان هایی که تا این لحظه معرفی کردیم دیدن کرده و با تور ارزان دبی به این شهر سر بزنید. همیشه به یاد داشته باشید که دبی را می توان در کم تر از ۱۲ ساعت نیز بازدید کرد.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات