تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

گالری هنری توتال دبی

۱۱ دی ۱۳۹۴
گالری هنری توتال دبی

گالری هنری توتال دبی، یکی از زیبا ترین و بزرگترین گالری هایی می باشد که تمام آثار هنری را در خود جای داده است. این گالری دارای کارمندان مطلع از هنر و همچنین خوش برخورد می باشد.

این گالری دو طبقه در منطقه القوز واقع شده است. در این گالری آثار هنری از انواع فرهنگ‌ها و سنت ها و کشورها به نمایش گذاشته می شود و در آن بیش از ۳۰۰ نقاشی از صنایع دستی سنتی و اسباب و اثاثیه آنتیک منزل در نمایشگاه دائمی آن موجود می باشد.

یکی از جالب ترین قسمت گالری، حیاط زیبا و سنگفرش دیدنی آن است که با نماهای مختلف و ترکیبی از سبک‌های ساختمانی مختلف از سر تا سر دنیا احاطه شده است. علاقه مندان به هنر و آثار هنری می توانند از بودن در این گالری لذت ببرند چرا که آثار هنری آسیایی را می توانند در یک قدمی خود ببینند. لوازم شیشه ای، استیل و دیگر آثار که نشانه های فرهنگی آسیایی را نشان می دهد، همه و همه در این گالری دیده می شود.

این ساختمان بی همتا شامل مبلمان، وسایل آنتیک، آثار هنرمندان، استودیو های هنری مدرن، استودیو های عکاسی، رسانه ها و شرکت های تبلیغاتی، هتل، رستوران و کافی شاپ می باشد. همچنین در این گالری بزرگ و زیبا نمایشگاه ها و تئاتر ها با داستان های مشهور برگزار می شود. این ساختمان سبک های فرهنگ های مختلف را در خود گردآوری کرده و یکی از نکات جالب برای بازدیدکنندگان به شمار می رود.

ساختمان هایی نظیر: سبک یک ورودی اسلامی، ساختمان های سبک اسپانیا و افریقا، قلعه های قدیمی دبی، دسترسی به ورودی های رومانی و یونانی، دسترسی به قبرستان مصری، خانه سنگی ویرانه، کشتی جنگی از یک فیلم هالیوود، ساخته شده از نقاط مختلف ویرانه های  کشتی، و غیره. این گالری برآمده از ذهن یک طراح، معمار، عکاس و نویسنده به نام داریوش زندی است.

دسته بندی :دبی

نظرات