تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

کار های بسیار رویایی برای ثروتمندان

۱۹ مهر ۱۳۹۵

کار های بسیار رویایی برای ثروتمندان

شب های عربی و یا ۱۰۰۱ شب ممکن است یک کتاب باشد اما توصیفات مسافران تور دبی آن را واقعی نشان می دهد.
%da%a9%d8%a7%d8%b1_%d9%87%d8%a7%db%8c_%d8%a8%d8%b3%db%8c%d8%a7%d8%b1_%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%a7%db%8c%db%8c_%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c_%d8%ab%d8%b1%d9%88%d8%aa%d9%85%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86_%d8%a8-1برای ثروتمندان و یا مسافران تور دبی که دارای بودجه بسیار هستند، سفری برنامه ریزی کرده ایم تا برایشان بهترین و خاطره انگیز ترین مسافرت با تور دبی را بسازیم. پنج فعالیت که بهترین خاطرات سفر به دبی را برایشان تداعی کند:
  1. در یک مکان خصوصی با قایق های کروز بهترین سفر دریایی را تجربه کنید
یک قایق بادبانی بسیار زیبا، یک یخچال پر از نوشیدنی های خنک، و خوراکی های خوشطعم و یک ملوان خوشرو، آماده است تا مسافران را به یک سفر بسیار هیجان انگیز ببرد. در این قایق بادبانی، بهترین و رویایی ترین چیز هایی که در هالیوود می بینید را برایتان واقعی می کند. این قایق شما را در آب های دبی مارینا برده و مناظر دیدنی از دریا را به شما نشان خواهد داد. جاذبه هایی نظیر برج العرب که بهترین هتل هفت ستاره جهان است، یک ماهیگیری شگفت انگیز تا زمانی که نهارتان آماده شده و به سالن آفتابگیر و مجلل کشتی آورده شود، را خواهید دید.
  1. جایی برای خود در مسابقه جهانی دبی رزرو کنید.
مسابقات جهانی دبی، با دادن جایزه ۱ میلیون دلاری، در میدان مسابقه ، توجه همه اسب سواران و استادان اسب سواری را به خود جلب کرده است. برای دیدن این مسابقه هیجان انگیز می بایست یک چادر بسیار با شکوه را برای خود و خانواده تان زرو کنید. در آنجا می توانید با دیگر انسان های بنام و مردم محلی دبی آشنا شوید. این مسابقه بیشتر مسابقه مد به نظر می رسد تا مسابقه اسب سواری. به همین دلیل برای مسافران تور ارزان دبی و خانوادهشان بسیار جالب خواهد بود.
  1. بستنی ۲۳ قیراتی را تجربه کنید
با خریدن هر اسکوپ ۳۰۰۰ درهم، گران ترین بستنی را در دپارلور دبی  تجربه کنید. این بستنی فروشی در جمیرا بیچ قرار دارد. الماس های سیاه که بر روی بستنی قرار گرفته اند، با وانیل ماداگاسکار ترکیب شده اند و همچنین در آن زعفران ایرانی نیز به وفور یافت می شود. همچنین  با ترافل های ایتالیایی تزیین شده و در آن یک طلای ۲۳ غیراتی وجود دارد و در یک ظرف ورساچی سرو می گردد. اگر این بستنی کمی برایتان گران می باشد، بستنی های ۱۵ درهمی اروپایی نیز در آنجا وجود دارد.
  1. گلف بازی در حد حرفه ای انجام دهید
به باشگاه گلف امارات رفته و قدم های آموزشی حرفه ای را در انجا بردارید. همانند گلف­بازانی مانند تایگر وودز، روری مکینروی و ارنی الز یک بازی هیجان انگیز را تجربه کنید.
این باشگاه یکی از باشگاه های جهانی شناخته شده است که دارای بهترین و بزرگ ترین تور می باشد.
این مرکز گلف دارای ۱۸ جلسه گلف می باشد که توسط کارل لیتون طراحی شده است. در این باشگاه سالیانه مسابقات گلف دبی برگزار می گردد و در منطقه آسیایی بزرگ ترین باشگاه گلف شناخته شده است.
  1. مانند پادشاهان زندگی کنید
برج العرب، به عنوان یکی از با شکوه ترین هتل ها شناخته شده است. برای داشتن بهترین خدمات، پیشنهاد می کنیم یک سوییت کامل را تجربه کنید و رویایی ترین اقامت را در سفر با تور ارزان دبی تجربه کنید.
هزینه این سوییت هر شب ۸۸۰۰۰ درهم می باشد.
پیشنهاد می کنیم برای اقامت در دبی، با آژانس ایران آنکارا تماس حاصل نمایید.
دسته بندی :سایر
مطالب مرتبط

نظرات