تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

پیکاپ پاسپورت آمریکا از دبی

۱۳ آذر ۱۳۹۴
پیکاپ پاسپورت آمریکا از دبی

پیکاپ پاسپورت آمریکا از دبی

در پست های قبل راجع به پیکاپ پاسپورت و یا پیکاپ ویزا صحبت کردیم. افرادی که برای سفر به آمریکا با سفارت این کشور در دبی مصاحبه کرده اند، برگه هایی به آن ها داده می شود که در این متن راجع به آن ها صحب خواهیم کرد.


آشنایی با پیکاپ پاسپورت آمریکا از دبی

پیکاپ پاسپورت آمریکا از دبی : برگه سفید، صورتی و زرد که هر کدام از این برگه ها معنی خاصی دارد:

برگه صورتی :افرادی که این برگه را دریافت می کنند در واقع در مصاحبه قبول شده اند و می توانند پس از بازگشت به ایران برای ویزای خود اقدام کنند.

برگه زرد : ممکن است افسر سفارت به شما این برگه را بدهد. در این صورت شما باید بین یک تا شش ماه منتظر بمانید تا نتیجه مصاحبه شما تایید شود. بعد از موافقت با ویزای شما، می توانید اقدامات لازم برای الصاق ویزا به پاسپورت خود را انجام دهید.

برگه سفید : متاسفانه کسانی که این برگه را از سفارت امریکا دریافت می کنند در مصاحبه رد شده اند و برای پیگیری مجدد باید حضوری به سفارت مراجعه کنند.

کسانی که برای دریافت ویزای خود و الصاق آن باید اقدام کنند بهتر است بدانند که دیگر نیازی به حضور خودشان در دبی نیست و با هزینه ای اندک نسبت به هزینه ی سفر به دبی، می توانند از خدمات پیکاپ پاسپورت امریکا در ایران استفاده کنند.

مدارک لازم برای ییکاپ پاسپورت در دبی:

 1. اصل پاسپورت  امضا شده فرد متقاضی
 2. برگه وقت سفارت متقاضی
 3. تکمیل و امضا کردن وکالت نامه
 4. اصل برگه زرد یا صورتی

کپی برگه های زیر در صورت وجود :

 1. برگه I-20
 2. برگه I-901
 3. برگه DS-2019  یا  DS-7002
 4. PRESS ID
 5. برگه I-129
 6. برگه I-797 A
 7. برگه I-94

با توجه به حرفه ای بودن تیم ایران آنکارا در خدمات پیکاپ پاسپورت امریکا در دبی، پس از تحویل گرفتن پاسپورت و مدارک شما اقدامات لازم برای الصاق ویزای امریکا به پاسپورت شما در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا ، اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

دسته بندی :آمریکا

نظرات