تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

پردیس دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، لس آنجلس

۲۸ مهر ۱۳۹۵
پردیس دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، لس آنجلس

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سال ۲۰۱۶ محوطه دانشگاهی تازه ای در مرکز شهر لس آنجلس افتتاح کرد تا برنامه های دانشگاهی پرشور و در حال رشد بیشتری فراهم کند.

این دانشگاه اجاره نامه ای برای ۲۱،۰۰۰ فوت مربع زمین در خیابان ۸ غربی و خیابان گراند جنوبی ثبت کرده است. این محل واقع در حاشیه منطقه مالی با هزاران آپارتمان در حال ساخت یا در حال طراحی، شامل یک آپارتمان ۷۰۰ واحدی که با یک سوپرمارکت کامل مواد غذایی در سرتاسر خیابان محل دانشگاه کالیفرنیای آتی تثبیت شده است، در میانه یک دوران رونق توسعه مناطق مسکونی قرار دارد.

در این دانشگاه برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد و نیز برنامه های گواهی و توسعه حرفه ای ارائه خواهند شد. محوطه دانشگاهی تازه با مرکزهای تجاری مهم مرکز شهر شامل Figuera Corridor، Arts District، Fashion District و Civic Center فاصله کوتاهی خواهد داشت. برنامه های ارائه شده در این محوطه دانشگاهی تازه، بر روی برآوردن نیازهای متخصصان در حال کار، افرادی که می خواهند حرفه خود را تغییر دهند و افرادی که به دنبال گسترش اموال شخصی هستند، تمرکز می کنند. ویلیام ای. کوینو رییس دانشگاه ایالتی کالیفرنیا می گوید: ” مأموریت ما فراهم کردن آموزش دانشگاهی با کیفیت بالا در قلب لس آنجلس است. ما منابع این دانشگاه را به مرکزشهر دانشجویی خواهیم آورد که دانشجویان بتوانند در آنجا کار و زندگی کنند”.

چندین برنامه و رشته تحصیلی ارائه شده در محوطه دانشگاهی مرکزشهر عناصرخاص لس آنجلس شامل مسائل شهری، توسعه پایدار و تنوع را در هم ادغام خواهند کرد. رییس دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و نایب رییس امور دانشگاهی لین ماهانی می گوید: ” همزمان با ایجاد برنامه های تازه برای برآوردن نیازهای منطقه خود، توجه مان را بر تقاضاهای نیروی کاری فعلی و آینده نیز متمرکز خواهیم کرد، اعضای هیأت علمی دانشکده ما خود را به تضمین موفقیت دانشجویان از طریق ارائه برنامه آموزشی نوآورانه و تازه اختصاص داده اند”.

اریک بولارد رییس قسمت آموزش حرفه ای و سراسری می گوید: ” محوطه دانشگاهی مرکز شهربه ما این امکان را می دهد تا با کسب و کارهای منطقه محلی، نمایندگی های دولتی و سازمان های غیرانتفاعی برای ایجاد برنامه های مرتبط و به موقع برای برطرف کردن مشکلاتی که شهرمان با آن ها روبرو می شود همکاری نزدیکی داشته باشیم، محوطه دانشگاهی تازه مرکزشهر زندگی و در آینده حرفه Anglenoهای بیشتری را از طریق آموزش عالی ارتقا خواهد داد. آن ها برای تبدیل شدن به رهبرانی که به رونق اقتصادی منطقه مان کمک می کند،آمادگی بیشتری پیدا خواهند کرد”.

در این محوطه دانشگاهی ۱۲ کلاس درس، ۲ آزمایشگاه کامپیوتر، سالن های استراحت، فضاهای همکاری دانشجویی، سالن های کنفرانس و رویدادها، و دفترهای اداری و اعضای هیأت علمی وجود خواهند داشت. هر یک از این کلاس ها که به داشتن تازه ترین فناوری آموزشی به خود می بالند، با داشتن فناوری ارتقا یافته و به WIFI مجهزند.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات