تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

ورزش های هیجان انگیز

۴ مهر ۱۳۹۵

ورزش های هیجان انگیز

گذراندن تمام روز زیر آفتاب و شنا کردن بسیار لذتبخش است اما این قسمت از جهان، دارای آدرنالین بسیار زیادی می باشد. ورزش های بسیاری در دبی وجود دارد از دریا و شن و ماسه گرفته تا برف. ممکن است تعجب کنید اما واقعا می توانید در آنجا برف هم ببینید. تمام این ورزش ها را می توانید با گرفتن تاکسی انجام دهید زیرا مسیر هایشان نسبت به یکدیگر کوتاه است. می توانید ورزش هایی مانند ویکبردین، اسکی، سرسره سواری، مسابقه به سبک اف۱ (F1)  را انجام دهید که همه آن ها آدرنالین را در بدنتان افزایش می دهد.
سافاری
در این مطلب، تمام این ورزش ها را برایتان شرح می دهیم:
  1. سندبردینگ یا شن سواری
در پی ساختمان های غولپیکر در شهر دبی، صحرایی از شن و ماسه ها با رنگ های متفاوت و اشکال مختلف قرار گرفته است. شن­سواران بسیار ماهر به منطقه پر از شن قرمز می روند که در آنجا موتور های ۴x4 وجود دارد و با آن به تفریح سندبردینگ می پردازند. شرکت های مختلفی هستند که شرکت کنندگان را سوار بر توده شنی کرده و آن ها را به یک تخته می بندند و آن ها را به پایین شیب می فرستند. زمانی که به پایین می افتید دردی حس نمی کنید اما مراقب باشید که از عقب دوباره به کوه شنی نخورید. پس از شن­سواری، حتما به غروب آفتاب نگاه کنید. می بینید که رنگ های صورتی روشن، نارنجی و زرد و بنفش با یکدیگر ترکیب می شوند. آهو ها را می بینید که  به سرعت به سمت افق می روند. هزینه این همه سرگرمی تنها ۸۰ دلار می باشد.
  1. اسکی اسنوبردینگ
در مرکز دبی، یخچال بزرگی نهاده شده است که شامل بزرگترین پیست اسکی می باشد که انسان آن را ساخته است. در آنجا مسافران تور ارزان دبی می توانند ۶۰۰۰ خرده برف را از نزدیک ببینند. همچنین پیستی به مساحت ۴۰۰ متر با درجه هوای ۲- درجه سانتیگراد می باشد. می توانید وانمود کنید که در آلپ سوییس به سر می برید. گرچه در این مکان نمی توانید اسکی با سرعت زیاد انجام دهید اما می بینید که نوجوانان مشغول اسکی هستند. در این مکان می توانید به راحتی مقدمات اسکی را بیاموزید. همچنین می توانید زیپلاینینگ را که یکی از فعالیت های پر هیجان است انجام دهید. در کنار همه این فعالیت ها می توانید به پنگوئن های کوچکی که در آنجا قرار دارند نگاه کنید.
برای دیدن و انجام این فعالیت ها می بایست مبلغ ۵۰ دلار کنار بگذارید.
  1. ویک بردینگ
با سرعت در آب حرکت کردن آن هم با سرعت ۴۰ مایل در ساعت، به همراه باد گرمی که به صورتتان می خورد بسیار لذتبخش است. ویک بردینگ به همان سرعت اسنوبردین است اما زمانی که می افتید دردی را حس نمی کنید. در منطقه جبللی، کسانی که با جرات هستند، جایی دنج و ساکت را پیدا کرده و به این ورزش می پردازند. برعکس اسنوبردینک و کایت بردینگ، این ورزش در مکان های آرام انجام می پذیرد دقیقا در جایی که آب آرام است. مسافران تور ارزان دبی همچنین می توانند به قایقی که با سرعت ۱۵۰ اسب بخار حرکت می کنند سوار شده و از آن لذت ببرند.
حتما ویک بردینگ را انجام دهید. ۲۰ دقیقه ویک بردینگ برابر است با ۸۰ دلار هزینه. اما با پرداخت ۸۰ دلار سفر خود را خاطره انگیز کنید.

 

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات