تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

هتل های لوکس استرالیا

۱۸ فروردین ۱۳۹۶
هتل های لوکس استرالیا
اقامتگاه کاپلا (Capella)، جزیره لورد هو (Lord Howe)
اقامتگاه کاپلا در فاصله نیم ساعتی با هواپیما از ساحل شرقی استرالیا و اوج تجمل جزیره قبت میراث جهانی هو بر فراز خلیج رمانتیک لاورز (Lovers) قرار دارد و در پایه کوه های دوقلویی است که سر به فلک کشیده اند. طراحی الهامی معماری آن نمایی خیره کننده از اقیانوس، مرجان ها و کوهستان را در اقامتگاه به تصویر می کشد. سوئیت های نه گانه معاصر کاپلا به سبک جزیره، طراحی شده اند تا مکمل محیط طبیعی بی پیرایه لورد هو باشند. سوئیت ها با الهام از روح آزاد خانه های ساحلی اصیل استرالیایی، دارای تختخواب های بزرگ، لوازم شیک لب ساحل و عرشه ای بی نظیر است. این یعنی تجمل بی زرق و برق در اصل خود. غذاهای عالی در رستوران اقامتگاه، نشان از غذای دریایی محلی و محصولات تازه منطقه است. مهمانان می توانند در اسپای کاپلای کوچک با منوی درمانی برای استراحت کامل لذت ببرند.
دره ولگان one and only (بی همتای) امارات، نیوساوث ولز
استراحتگاه و اسپای دره ولگان در بین دیدنی های زیبای کوهستان گریتر بلو (Greater Blue) که جزو میراث جهانی است قرار دارد و منظره الهام بخشی از چشم اندازهای زیبا دارد. این استراحتگاه در محلی خود به خود حصور ساخته شده و مناطق حفاظت شده طبیعی خود را دارد. این مجموعه مشتمل بر ۴۰ سوئیت لوکس است که هر یک دارای تراس مخصوص و استخر شنااست. این محل با آخرین فناوری های روز ساخته شد ولی در عین حال، بازتاب میراث معماری اصیل است که آن را با زیبایی و گستردگی استرالیا در هم آمیخته است. تجربه اسپای Timeless نیز تجربه ای خاص است و انواع درمانی های سرتاسر جهان را در خود دارد. از سال ۲۰۱۵، امارات، اقامت گاه های one and only را ایجاد کرده که یکی از لوکس ترین هتل های جهان است و استراحتگاه های لوکس را مدیریت می کند.
سافایر فریسینت (Saffire Freycinet)، تاسمانی
تاسمانی یک سرحد وحشی و گوناگون در خشکی و لب آب است. سافایر فریسینت نیز حواشی مجلل آن را کامل می کند؛ نه این که بخشی از آن شود. ساختمان اصلی آن مشتمل بر ۲۰ سوئیت خصوصی است که شبیه پرنده ای در حال پرواز و خطی بر سینه اقیانوس است. سقف ارگانیک آن نیز از چوب منحنی تاسمانیایی ساخته شده و بالای پنجره های بزرگی قرار می گیرد که به بیشه و ساحل پایین دستی مشرف است. البته که این منظره از پاسیو بسیار زیباست اما پیشنهاد می شود طبیعت را از نزدیک ببینید. در جستجوی صدف خوراکی، ساحل را بگردید، تور با هلیکوپتر رزرو کنید، دوچرخه سواری کوهستان کنید و یا با راز و رمزهای آشپزی محلی عجین شوید.
اقامتگاه اقیانوس جنوبی، جزیره کانگورو
اقامتگاه اقیانوس جنوبی، اولین اقامتگاه لوکس واقعی استرالیا است که تجربه سفری منحصر به فرد و خاص را در جزیره کانگورو در جنوب استرالیا در اختیارتان می گذارد. این اقامتگاه واقع بر صخره ای در امتداد ساحل، چشم اندازی زیبا به اقیانوس جنوبی رام نشدنی دارد بر حیات وحش اطراف، مشرف است. می توانید رو در روی شیرهای دریایی، کانگوروها و کوالاهای جزیره کانگورو به نام گالاپاگوی استرالیا (Galapago) قرار گیرید که پر از حیات وحش است. ۲۱ سوئیت اکوی لوکس دارای پنجره های کف تا سقف آن منظره ای خیره کننده را برای استراحت کامل، در کف های ماسه ای ساند بلست شده و تراس های بیرون آن برایتان فراهم می کند.
وان اند اونلی (One and Only) جزیره هیمن، دیواره بزرگ کرجانی، کوئینزلند
جزیره هیمن واقع در قلب دیواره بزرگ مرجانی استرالیا و پشت به دریای مرجانی-استراحتگاه خصوصی استرالیا-در شمالی ترین بخش جزایر ویتساندی در سواحل کوئینزلند است. بعد از هزینه کردن ۸۰ میلیون دلاری گروه هتل های One and Only به مدت شش ماه، این استراحتگاه در جولای با نام استراحتگاه One and Only بازگشایی شد و یکی از لوکس ترین هتل های سال ۲۰۱۴ شده است. سبک فاخر این استراحتگاه، بازتاب هماهنگی با زیبایی طبیعی خیره کننده اطراف است. این هتل، ورودی اتاق های خود را از ۲۱۰ به ۱۶۰ کاهش داده است و در آن ساحل، استخر، بال های هیمن و سوئیت، ویلا و پنت هاوس قرار دارد. فضا و رستوران دوباره طراحی شده آن، تجربه کودکان و بزرگسالان جدید و استانداردهای خدمات مجموعه هتل ها نیز توسط گروه ارائه شدند.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات