تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

میراث فرهنگی استرالیا

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
میراث فرهنگی استرالیا

استرالیا، بستری وسیع برای گوناگونی فرهنگی است. خواه تئاتر روباز باشد، جشنواره باشد یا بوتیک باشد، هر چیز فرهنگی در استرالیا، بابت گوناگونی رونق می گیرد و این دقیقا همان چیزی است که مردم سرتاسر جهان را جذب می کند.
استرالیا برای مردمی که از اپرا لذت می برند، یک موهبت است. سیدنی مکانی در این کشور است که خانه اپرای باشکوهش برنامه هایی متنوع دارد. هنر کنار خیابانی در ملبورن، جشنواره های فضای باز داروین، فضاهای فرهنگی توسعه یافته بریس بین، جشنواره فیلم دل نواز سیدنی، جشنواره بین المللی جاز و هنر در ملبورن، جشنواره تندآهنگ آدلاید و البته یادمان نرود محل پیدایش سیستم سیاسی استرالیا در کانبرا، همه در استرالیا قرار دارند و از مردم انواع فرهنگ ها در سرتاسر دنیا استقبال می کنند.
گردشگران برای این که فرصت دیدن و لذت بردن از این شعف فرهنگی استرالیا جانمانند، باید یک سری کارهای اداری مهاجرتی خاص را انجام دهند تا بتوانند ویزای توریستی استرالیا را بگیرند.
ویزای توریستی استرالیا:
اگر اهل نیوزلند یا استرالیا نیستید، قبل از ورود به استرالیا به ویزای توریستی استرالیا نیاز دارید. دارندگان پاسپورت نیوزلند می توانند پس از ورود به استرالیا درخواست صدور ویزای استرالیا دهند. شهروندان کشورهای دیگر باید قبل از برنامه ریزی سفر به استرالیا، اقدام به درخواست ویزای توریستی استرالیا کنند. چند نوع ویزا وجود دارد اما افرادی که به دنبال آسایش فرهنگی هستند باید ویزای توریستی استرالیا را تقاضا کنند.
ETA (ویزای مسافرتی) (زیر گروه ۹۷۶):
ویزای سه ماهه مسافرتی به چندین کشور و منطقه ارائه می شود که اهالی آن ها در خارج از استرالیا زندگی می کنند.
ویزای توریستی رده E (زیر گروه ۶۵۱):
مدت این ویزا هم سه ماه است اما با هدف گردشگری و توریستی. این ویزا در اختیار کسانی قرار می گیرد که دارنده تابعیت اتحادیه اروپا و بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی هستند.
ویزای توریستی استرالیا (زیر گروه ۶۷۶):
ویزای توریستی استرالیا برای توریست ها و گردشگرانی است که می خواهند سه ماه، شش ماه یا یک سال در استرالیا بمانند. برای تقاضای این نوع ویزا می توان به صورت آنلاین درخواست ویزای توریستی استرالیا ۶۷۶ کرد.
منتظر چه هستید؟ اگر به شدت دلتان سرگرمی های فرهنگی می خواهد، پس همین امروز خود را واجد شرایط ویزای توریستی استرالیا کنید و اقدام نمایید.
دسته بندی :استرالیا

نظرات