تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مکان های گردشگری در چهار جولای

۳۰ آذر ۱۳۹۵

بهترین مکان های گردشگری در چهار جولای

اگر در چهار جولای با تور دبی در این شهر خاطره انگیز هستید، حتما به مکان هایی که به شما پیشنهاد می کنیم سر بزنید.
برای دیدن آتشبازی ها و کارناوال هایی که در این روز برگزار می گردد، می توانید به رستوران های جالبی در این شهر سفر کنید.
  1. کلور بیبیکیو
این مغازه زیبا به رنگ های آبی، قرمز و سفید تزیین شده است که بینندگان را به خود جلب می کند. این مغازه خارق العاده امریکایی، برای علاقهمندان به لباسهای این ملیت بسیار اهمیت دارد و یکی از پر طرفدار ترین مکان ها می باشد. مغازه کلور بیبیکیو، دارای تزیینات نوشیدنی هایی به رنگ سفید، قرمز و آبی، میهمانان را مجذوب خود کرده است. یکی از جالب ترین قسمت های این مغازه این است که می توانید از لباس های آن دیدن کنید و آن ها را خریداری کنید. دقت کنید که این مغازه را می بایست از هفت تا ده شب بازدید کنید تا از نوشیدنی های رنگی و اسنک های خارق العاده آن لذت ببرید.
آدرس: سوک البهار، دبی مغازه ۲۹
برای ورود به این مغازه، نیازی به ورودی و پرداخت هزینه نمی باشد.
  1. اریجینال وینگز اند رینگز
این رستوران زیبا دارای سه نوع غذا می باشد. غذا هایی مانند ناچو، بال سوخاری و پیاز حلقه ای، که طرفدارای بسیاری دارد. این رستوران با غذا های جالب، می تواند یکی از سرگرمی های شما برای گرفتن جشن در روز چهارم جولای  باشد.
آدرس: دبی، دیفت، خانه آزادی
برای خرید هر سه غذای این رستوران، می بایست ۹۹ درهم بپردازید.
  1. اسپورزمن آرمس ابودبی
اگر از رفت و آمد به دبی خسته شده اید، می توانید به ابودبی رفته و از مناطق دیدنی آن لذت ببرید. اگر علاقهمند به رفتن به رستوران در روز چهارم جولای هستید، می توانید به اسپورتزمن نیز سر بزنید. این مکان دارای غذا های جدید و جالب مثل  دنده با پنیر چدار می باشد. این غذا، برای علاقهمندان به پنیر و گوشت بسیار لذتبخش خواهد بود.
  1. کارامل
اگر می خواهید شبی خاطره انگیز را داشته باشید، می توانید به این رستوران رفته و به عنوان پیش­غذا، کرم پنیری با سس پستو، سالاد تازه با آواکادو و غیره شروع کنید و خانواده خود را با غذای اصلی بسیار خوشمزه خوشحال کنید. غذا هایی مانند کب چارگلوید، دنده با پوره آفتابگردان، مرغ با پنیر و سبزیجات، اردک گریل شده، سینه مرغ با سیب زمینی گریل شده و غیره، از جمله غذا هایی هستند که می توانید در چهار جولای در این رستوران نوش جان کنید.
به عنوان دسر می توانید از شکلات سفید رزبری، چیزکیک و موس شکلات نیز میل کنید.
مسافران تور ارزان دبی می توانند با رفتن به سنت رجیس در یاس آیلند، از این رستوران زیبا بازدید کنند.
  1. کابانا گریل
در رستوران زیبایی که در یاز آیلند و آسمان خراش ابودبی است، می توانید، یک شام رمانتیک را در این روز تجربه کنید. یک شام دو نفره با پیش غذا، دسر و غذا اصلی، می تواند یکی از بهترین شب ها را برایتان بسازد.
مسافران تور ارزان دبی، می توانند به سنت رجیس ابودبی بروند و بهترین شب را تجربه کنند.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات