تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مهاجرت به کانادا: اشتغال در بریتیش کلمبیا

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
مهاجرت به کانادا: اشتغال در بریتیش کلمبیا

برای این‌که بتوانید به‌طور قانونی در بریتیش کلمبیا کارکنید، باید مراحل زیر را طی کنید:
  • برای دریافت شماره بیمه اجتماعی (SIN) درخواست دهید. برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت servicecanada.gc.ca/en/sc/sin/ مراجعه کنید.
  • مطمئن شوید که مدارکتان در یکی از نمایندگی‌های زیر بررسی‌شده‌اند:
مرکز اسناد بین‌المللی کانادا به آدرس اینترنتی www.cicic.ca
آژانس یادگیری آزاد (OLA) سرویس ارزشیابی مدارک بین‌المللی (ICES) را اجرا می‌کند. ICES مدارک مربوط به متوسطه و پس از متوسطه را برای استخدام بررسی می‌کند. هزینه این سرویس بین ۱۱۵ تا ۲۰۰ دلار است. برای تماس با ICES با شماره تلفن ۳۴۰۲ – ۴۳۱ – ۶۰۴ در Lower Mainland تماس بگیرید. در خارج از ونکوور با شماره ۱۶۶۳ – ۶۶۳ – ۸۰۰ – ۱ تماس بگیرید. آدرس وب‌سایت آن www.bcit.ca/ices است.
اگر کارتان تجارت است، مطمئن شوید که مدارک قانونی لازم در بریتیش کلمبیا برای انجام کارهای تجاری را دارید. برای گرفتن مجوز تجارت از تماس با Red Seal سازمان صدور گواهینامه تجاری در سرتاسر کشور شروع کنید. برای کسب اطلاعات کامل به وب‌سایت www.red-seal.ca مراجعه کنید.
  • حرفه خود را در سازمان تنظیم مقررات استانی مناسب (در صورت ضرورت) ثبت‌نام کنید. برای انجام این کار با سازمان محلی آموزش صنعت خود تماس بگیرید:
  • مرکز خدمات تجاری بریتیش کلمبیا اطلاعات و توصیه‌هایی را در مورد قوانین و مقررات، کمک‌های دولتی و آموزش برایتان فراهم خواهد کرد. آدرس آن ونکوور، شماره ۶۰۱ خیابان کوردووا غربی است. شماره تلفن آن ۵۵۲۵ – ۷۷۵ – ۶۰۴ در ونکوور و ۲۲۷۲ – ۶۶۷ – ۸۰۰ – ۱ در سایر شهرهای بریتیش کلمبیا و آدرس وب‌سایت آن smallbusinessbc.ca است.
  • اداره مهاجرت و کسب‌وکار در مرکز دنیای تجارت در ونکوور: شماره تلفن: ۱۸۱۰ – ۸۴۴ – ۶۰۴
  • اگر می‌خواهید مهارت‌های زبانی فرانسه یا انگلیسی خود را تقویت کنید در کلاس‌های آموزش زبان ثبت‌نام کنید. برای ثبت‌نام در کلاس‌های زبان انگلیسی به‌عنوان زبان دوم (ESL) با مرکز ارزیابی زبان محلی خود تماس بگیرید:
برای ساکنین ونکوور، برنابی، ریچموند، نیو وست مینستر، نورث ونکوور و وست ونکوور با خدمات ESL غربی با شماره تلفن ۵۷۵۶ – ۸۷۶ – ۶۰۴ تماس بگیرید.
برای ساکنین سوری، منطقه شهرهای ثلاثه و فریزر ولی با Timeline Data Solutions با مسئولیت محدود با شماره تلفن ۴۱۵۰ – ۵۰۷ – ۶۰۴ تماس بگیرید.
در سایر شهرهای بریتیش کلمبیا می‌توانید با سازمان‌های محلی خدمات مهاجران تماس بگیرید.
دسته بندی :کانادا

نظرات