تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مهاجرت به کانادا، انتخاب اول مهاجرین

۲۱ آبان ۱۳۹۵
مهاجرت به کانادا، انتخاب اول مهاجرین

کانادا دومین کشور بزرگ جهان است و بعد از عربستان صعودی دومین کشور غنی از لحاظ ذخائر نفتی است. مهاجرت به کانادا به دلایل بیشماری انتخاب اول مهاجرین است. از جمله:
هزینه های مناسب
بر اساس آمار کانادا یکی از کشورهای جهان با مناسبترین هزینه ها می باشد. با وجود تورم پایین، مالیات کم و دستمزد مناسب قادر خواهید بود خانه ای عالی برای خانواده تان بسازید.
فعالیتهای محیط باز
برای علاقه مندان به تفریح و اردو در محیط باز و آنها که دوست دارند سطح آدرنالین خود را افزایش دهند کانادا مانند زمین بازی خواهد بود که فعالیتهایی مانند اردو، گلف، ماهی گیری، پیاده روی، دوچرخه سواری در کوهستان، کوهنوردی، قایقرانی کانو و کایک، اسکی و پیاده روی با کفش برف را در سرتاسر خود ارائه می دهد.
رخدادها و فستیوالها در طول سال
کانادا می داند چطور زمانی عالی داشته باشد. آنها این موضوع را بارها از طریق برخی از بزرگترین رخدادها و فستیوالهای جهان نشان داده اند. آنها در طول سال میزبان رخدادهای موسیقی بوده و هزاران نفر به سوی این کشور روانه می شوند.
اسکی در طول سال
کانادا نه تنها به خاطر آب و هوای سرد مشهور است بلکه دارای بهترین مکانهای اسکی در طول سال می باشد.
میراث فرانسوی کانادا
کانادا یکی از چند کشوری است که دارای میراث زنده فرانسوی می باشد. می توانید از شهرهایی بازدید کنید که هنوز واقعا فرانسوی هستند.
کشوری عالی برای تشکیل خانواده
امروزه تشکیل خانواده وظیفه ای بسیار سخت می باشد. کانادا کشوری امن می باشد و با وجود ساختار آموزشی عالی، بهترین حقوق ها و امنیت بهترین کشور برای تشکیل خانواده می باشد.
آبشارها (آنتاریو)
دیدن آبشار از نزدیک باعث می شود که حس احترام تازه ای نسبت به طبیعت و نیروی جاذبه در ما ایجاد گردد. آبشارهای نیاگارا یکی از آبشارهای میراثی کانادا بوده که هر توریستی باید آن را ببیند.
مسیرهای پیاده روی (نوا اسکوشیا)
کانادا به خاطر محیطهای طبیعی مشحور است و بهترین راه برای نفس کشیدن در هوای تازه این است که کوله پشتی خود را ببندید و به یک پیاده روی در مسیرهای زیبای جنگلی در اطراف شهر بروید.
پارک ملی ناهانی – دسترسی فقط از طریق هوایی و دریایی
مهمترین هدف دولت کانادا حفظ طبیعت می باشد و پارک ملی ناهانی یکی از تلاشهای دولت در حفظ طبیعت می باشد. این پارک فقط از طریق هوا یا دریا قابل دسترس است بنابراین تاثیر فعالیتهای انسانی بر آن دشوار خواهد بود.
بهترین بزرگراه سراسری – بزرگراه کانادا
طولانی ترین بزرگراه در کانادا قرار دارد. این بزرگراه نه تنها بزرگترین است بلکه دارای بهترین مناظر در کل مسیر می باشد.
کبک
کبک پایتخت کانادا بوده و هنگام ورود شما به کانادا بسیار پذیرا می باشد. تمام استعدادهای هنری این کشور در معماری این شهر دیده می شود.
مانیتولین (آنتاریو)
مانیتولین بزرگترین جزیره با دریاچه ای از آبهای تازه در جهان می باشد و اگر عاشق شنا کردن و غوطه ور خوردن در آبهای تازه هستید مانیتولین مکانی عالی برای تعطیلات خواهد بود.
دشت مانیتوبا
مانیتوبا قسمتی از سه استان دارای دشت می باشد. این دشتها از نظر حیات وحش در کانادا غنی هستند.
خلیج فاند
خلیج فاند بیشترین دامنه جزر و مد در جهان را دارد.
شفق شمالی
طبیعت تصمیم گرفته است یکی از بی نظیرترین نمایشهای هوایی را در کانادا قرار دهد. کانادا صندلی های ردیف جلوی بهترین نمایش هوایی را دارد.
مسیرهای پیاده روی وایکینگ
به جاهایی سفر کنید که وایکینگها سفر کرده اند. آیا می خواهید جاده ای را که وایکینگها در آن سفر کرده اند و مناطقی را که در مسیر خود به سرزمینشان اطراق کرده اند ببینید؟ حالا این شانس را دارید، وارد راه واکینگها شده و در مسیر آنها گام بگذارید.
جزیره ویرجین از Haida Gwaii
 جزیره ویرجین از Haida Gwaii دارای منحصر به فردترین و نایاب ترین گونه ها بوده و به همین دلیل مشهور می باشد. این منطقه کاملا محافظت شده می باشد.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات