تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مروری بر مزایای داشتن کودک در کانادا

۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
مروری بر مزایای داشتن کودک در کانادا

بررسی اجمالی
مزیت کودک کانادا (CCB) یک پرداختی ماهانه معاف از مالیات است که به خانواده های واجد الشرایط جهت کمک در هزینه های بزرگ کردن فرزندان زیر ۱۸ سالشان پرداخت می شود. CCB ممکن است شامل مزایای ناتوانی کودک و هر نوع برنامه منطقه ای و ایالتی مرتبط باشد.
آژانس درآمد کانادا از اطلاعات مالیات بر درآمد و بازگشت مزایا جهت محاسبه میزان CCB شما استفاده می کند. برای دریافت CCB شما باید میزان درآمد خود را حتی در صورتی که درآمدی نداشته باشید اظهار نمایید. اگر شما همسر و یا شریک قانونی دارید، آن ها نیز باید میزان درآمد خود را مشخص نمایند.
مزایا برای یک دوره ۱۲ ماهه، از جولای یک سال تا جون سال دیگر پرداخت می گردند. میزان مزایای شما در هر سال مجدداً در جولای بر اساس اطلاعات مالیات بر درآمد و میزان بازگشت مزایای سال پیش محاسبه می شود.
پرداختی CCB بعدی شما چه زمانی است؟
اولین پرداختی CCB در ۲۰ جولای سال ۲۰۱۶ انجام می شود. به قسمت اطلاع پرداخت مزایا بروید تا بفهمید که پرداخت بعدی در چه زمانی اتفاق خواهد افتاد. اگر تمایل دارید بدانید پرداختی بعدی شما چه زمانی خواهد بود و چه زمان آن را دریافت خواهید کرد، وارد قسمت “My Account” شده و یا به نرم افزارهای موبایل مراجعه کرده و قسمت “MYBenefits CRA” را انتخاب کنید.
شما همچنین می توانید به فهرست نامه های الکترونیکی سفارت کانادا پیغام فرستاده تا ایمیلی جهت یادآوری پیش از صادر شدن هر پرداخت دریافت نمایید.
دسته بندی :کانادا

نظرات