تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سفر جاده ای در استرالیا: در امتداد مسیر شرقی تاسمانیا

۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
سفر جاده ای در استرالیا: در امتداد مسیر شرقی تاسمانیا

اینکه آیا شما زندگی رویایی در ون کاروان خود را دارید یا با وسیله حمل و نقل کمتر رمانتیکی سفر کنید، جاده های باز استرالیا شما را فرا می خوانند و شما را از طریق مناظر شگفت آور به دنبال خود می کشند. مسیرهای جاده ای عالی بسیاری در استرالیا وجود دارد مانند مسیر شرقی تاسمانیا.
از شمال شرقی استرالیا از پایتخت هوبارت رانندگی کنید. سفر خود را از راه اتومبیل رو بزرگ شرقی در ارفورد شروع کنید. یک کشتی فری از تاسمانیا تا پارک ملی جزیره ماریا بگیرید و روز خود را صرف پیاده روی، مشاهده حیات وحش و بازدید از ایستگاه آزمایشی دارلینگتون ثبت شده جهانی بازدید کنید که یک نوع کانون اصلاح و تربیت برای زندانیان در قرن ۱۹ است.
پشت جاده ساحلی، مناظر بالای خلیج بزرگ ایستر بسیار تاثیرگذار هستند. در شهر سوانسی با بشقابی از غذاهای دریایی و نوشیدنی های معروف تاسمانیا برای نوشیدن تجدید قوا کنید.
تمام آن را یکجا ننوشید؛ در ادامه مسیر شما از تاکستانهای شبه جزیره Freycinet عبور خواهید کرد. که یکی از زیباترین مکانهای استرالیاست مخصوصا خلیج واین گلس، قوس کاملی از ماسه در اطراف یک خلیج لاجوردی بهترین مشاهده از یک دیدبانی بعد از پیاده روی در جای پرشیب است.
می گویند “شیطان در کمین است” اما در اینجا حقیقتا در Bicheno است. چنانچه شیاطین تاسمانیایی در لیستی که حتما می خواهید ببینید هستند پس بازدیدی از ایمنگاه حیات وحش Natureworld را در برنامه تان قرار دهید.
از Bicheno ساحل Surf شما را به اسکمندر فراسوی جاییکه خلیج Binalong و خلیج بهشتی فایرز قرار دارد هدایت می کند. علی رغم درخشش نارنجی مایل به قرمز تخته سنگ های پوشیده شده از گلسنگ، چیز دیگری در نزدیکی این سواحل ناب و دست نخورده وجود ندارد.
مناسب برای: افراد علاقمند به پیاده روی و به مناظر خوب
مدت زمان: ۳ روز
نیاز است بدانید: شما می توانید کل مسیر را در یک روز رانندگی کنید اما اگر بخواهید چند روزی زمان خواهد برد. جاده بزرگ غربی به آسانی به جاده ای با پیچ تند و دایره مانند در اطراف کل ایالت جزیره متصل می شود.
دسته بندی :استرالیا

نظرات