تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سفر جاده ای در استرالیا: سواحل دلپذیر جزیره فرایزر

۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
سفر جاده ای در استرالیا: سواحل دلپذیر جزیره فرایزر

اینکه آیا شما زندگی رویایی در ون کاروان خود را دارید یا با وسیله حمل و نقل کمتر رمانتیکی سفر کنید، جاده های باز استرالیا شما را فرا می خوانند و شما را از طریق مناظر شگفت آور به دنبال خود می کشند. مسیرهای جاده ای عالی بسیاری در استرالیا وجود دارد مانند حاشیه سواحل دلپذیر جزیره فرایزر.
اگر یک سفر حاشیه ای در سواحل شرق پیش رو دارید نباید جزیره فرایزر، جزیره ماسه ای ۱۲۳ کیلومتری ثبت شده جهانی را فراموش کنید. در این مسیر وسایل نقلیه برون راهی ممکن است گشت بزنند.
ساحل به طور کامل نقش جزیره را بعنوان یک جاده اصلی و باند موقتی برای هواپیماهای کوچک  به اجرا در می آورد، بنابراین هنگامیکه کنار دریا اطراق می کنید مراقب آسمان نیز باشید. جاده به ساحل منتهی می شود شما نمی توانید به بقایای عجیب و غریب کشتی شکسته شده SS ماهنو که بصورت تصویر سایه نمایی در مقابل امواج غلتان نمایان می شود بی توجه باشید.
یک سمت جاده را به سمت داخل مرز بگیرید و ناگهان در دنیای دیگری خواهید بود_در این مسیر در جنگل های استوایی نیمه حاره که در ارتفاع ۲۰۰ متری تپه های شنی هستند خواهید بود. برای شنا در دریاچه تمیز کف آلود مکنزی توقف کنید، که یکی از ۴۰ دریاچه آب شیرین است که بر فراز تپه های شنی قرار دارد. شبیه آن را در جای دیگری از زمین نخواهید دید.
می توانید چادر خود را در هر یک از ۳۵ محوطه طرح دریا برپا کنید_ می توانید دور آتش بنشینید، صدای غرش امواج و نگاهای سگ ها که شما را از لابه لای تاریکی نگاه می کنند را حس کنید.
مناسب برای: شیفتگان ساحل
مدت زمان: ۲ روز
نیاز است بدانید: سفر خود را در خلیج هروی برنامه ریزی و تنظیم کنید که شما می توانید در آنجا خودروی ۴*۴ اجاره کنید و مجوز اجاره خودرو بخرید.
دسته بندی :استرالیا

نظرات