تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سفر به بونبوری (BUNBURY) – استرالیا

۱۸ خرداد ۱۳۹۶
سفر به بونبوری (BUNBURY) – استرالیا

شهر بین المللی بونبوری به خاطر دلفین های وحشی و یا دوستانه دماغ بطری خود مشهور است که می توانید آن ها را در خطوط ساحل و یا در تور شنا و تماشای دلفین ها مشاهده نمایید. همچنین این شهر محل بسیاری از افسانه ها و خروجی شمالی به سمت جنوب شرقی استرالیا می باشد – یکی از مناطق که دارای بیشترین تنوع زیستی در کره زمین بوده، جایی که می توان در طی یک روز از نوشیدنی با کیفیت جهانی، سواحل بکر و جنگل با درختان عظیم لذت برد.
با استفاده از بزرگراه و آزاد راه جنوب پرت، در زمانی کمتر از دو ساعت به آب های آبی خلیج کومبانا خواهید رسید. پروازهای مداوم چارتر از پرت شما را در چشم به هم زدنی به بونبوری می رسانند. اگر تمایل دارید که از طریق دریا به آن بروید، بونبوری همچنین در برنامه سفر بسیاری از سفرهای دریایی استرالیا قرار دارد.
جهت ملاقات با محلی های صمیمی بوبوری، به مرکز اکتشاف دلفین ها بروید. در اینجا، در ساحل خلیج کومبانا، یک مرکز تفسیر اختصاصی و منطقه تعاملی وجود دارد که به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد تا تعدادی از بیش از ۱۰۰ دلفین دماغ بطری را که به آب های آرام آن می آیند را مشاهده نمایند. در قسمت های کم عمق آب به آرامی منتظر بمانید تا آنها به سمت شما بیایند و یا برای تجربه تماشا و یا شنا به یک تور ملحق شوید.
در نزدیکی خلیج کنگروو در دهانه لسچنالت، دوستداران طبیعت می توانند با پیاده روی در جنوبی ترین سواحل غرب استرالیا مشاهده نمایند که آنجا در ۲۰۰۰۰ سال قبل به شکلی بوده اند.
گلف بازان می توانند در یکی از سه دوره بین المللی مشهور شرکت کرده و خانواده های جوان می توانند حیوانات بیشتری را در پارک های حیات وحش منطقه مشاهده نمایند.
در نزدیکی دره فرگوسن جشنی واقعی از نوشیدنی های برنده جوایز، محصولات تازه، صنایع دستی محلی، گل های وحشی بهاری خیره کننده، جنگل های تارت زیبا، آبراه های پر پیچ و خم و شهرهای زیبای تاریخی برپا می گردد.
افرادی که در جستجوی تفریح در شب هستند باید به سمت نوار کاپوچینوی بونبوری، رستوران های کنار آب، و مرکز سرگرمی بروند. بونبوری با دارا بودن اعتبار خود به عنوان یک مرکزی فرهنگی، دارای نمایش های کمدی، درام و اپرا و همچنین کار هنرمندان معاصر استرالیایی می باشد.
گزینه های بسیاری برای اقامت وجود دارد، از استراحتگاه های ساحلی  گرفته تا کلبه های ییلاقی ارزان قیمت، متل ها شهری، پارک برای کاروان ها و مسافران.
دسته بندی :استرالیا

نظرات