تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

سفر به آلبانی (ALBANY) – استرالیا

۱۸ خرداد ۱۳۹۶
سفر به آلبانی (ALBANY) – استرالیا
زیبایی نفس گیر خطوط ساحلی ناهموار آلبانی پس زمینه ای را برای صید غم انگیز نهنگ ها، محکومیت ها و تاریخ مهاجرت به آن همراه با ساحل جنوبی پر شور آن ایجاد می کند.
از طریق بزرگراه آلبانی ظرف ۵ ساعت از پرت به آن می رسید، در حالی که می توان با پرواز از فرودگاه پرت ظرف ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه به آلبانی رسید. و یا اینکه از زمان خود بهره برده، با قطار از پرت به آلبانی بروید و از یکی از بهترین سفرهای جهان لذت ببرید.
این شهر یک منطقه جذاب محلی است که اولین اروپایی ها از آنجا به غرب استرالیا وارد شدند، و امروزه بسیاری از میراث آن ها باقیمانده است، با حدود ۵۰ ساختمان استعماری که به عنوان موزه ها، گالری ها و رستوران ها مورد استفاده می باشند. از زندان محکومان، کشتی های شکار نهنگ و میخانه ها تا کلبه های عجیب و اقامتگاه های ایمان ملی، شما می توانید با پیاده روی در مسیر آمیتی، ظرف ۳۰ دقیقه، ۲۰۰ سال تاریخ را مشاهده کنید.
کینگ جورج ساند آلبانی همچنین اولین محلی است که کاروان اول آنزاک از آن به سمت میدان نبرد جنگ جهانی اول حرکت کرد. امروزه، می توانید داستان های فوق العاده آن ها را به وسیله نمایش تعاملی موزه هنر ملی آنزاک دنبال کنید.
همچنین برخی از بزرگترین داستان ها را در ایستگاه سید نهنگ تاریخی در خلیج دیسکاوری خواهید شنید، که در نوع خود تنها موزه ای است که در یک ایستگاه سابق شکار نهنگ واقع شده است. این صنعت در سال ۱۹۷۸ متوقف گردید، و محل امنی را برای مهاجرت کوهان داران، رایت های جنوبی و نهنگ های آبی ایجاد کرد. آن ها را از ساحل تماشا کرده و یا به گروه تماشای نهنگ در دریا بپیوندید.
یکی از دیدنی ترین مناطق برای مشاهده نهنگ ها و پیاده روی در بالای صخره ها پارک ملی است. در اینجا، اقیانوس جنوبی خط ساحلی گرانیت را به صورت شکل های قابل توجه ای درآورده است که مشهور به شکاف و پل طبیعی می باشند.
برای تماشای مناظر پر شور کینگ جورج ساند، به سمت مسیر ساحل میدلتون حرکت کنید. و یا با ماشین به مزارع باد آلبانی رفته تا عظمت توربین های قدرتمند را درک کنید.
همچنین با پیاده روی، محل هایی عالی را برای ماهیگری، قایق رانی و یا غواصی خواهید یافت.
با انجام بازدید در آخر هفته می توانید بازارهای سنتی کشاورزی آلبانی را مشاهده نمایید. در اینجا چیزی وارداتی نیست، همه چیز تازه و عالی است و به صورت محلی تولید شده است.

Here is a collection of places you can buy bitcoin online right now.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات