تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سفری ارزان به لندن داشته باشید(۱)

۹ بهمن ۱۳۹۴
سفری ارزان به لندن داشته باشید(۱)

افراد زیادی هر ساله برای دیدن شهر زیبای لندن به انگلستان سفر می کنند. ممکن است در این بین بعضی ها تمایل داشته باشند تا سفری ارزان تر را تجربه کنند و به جای خرج های اضافی سفر، از مکان های دیدنی و جاذبه های خاص آن لذت ببرند. گاهی شما با دانستن بعضی نکات می توانید به راحتی از هزینه های اضافی سفرتان کم کنید در حالی که از لذت سفرتان کم نشود. در ادامه به چند نکته برای داشتن سفری ارزان تر اشاره خواهیم کرد.

  • اقامت در خوابگاه یا خوابگاه های دانشجویی

اقامت_در_خوابگاه_یا_خوابگاه_های_دانشجویی

علت این که به شما اقامت در خوابگاه ها را سفارش می کنیم وجود تعداد زیاد آن ها در لندن و ارزان بودن هزینه اقامت در آن ها می باشد. مخصوصا در طول ماه آپریل شما می توانید به راحتی خوابگاه ها با تخت خواب های عالی و قیمت مناسب پیدا کنید. در تابستان ها حتی خوابگاه های دانشجویی  در بعضی از دانشگاه ها نیز برای اقامت مسافران باز می باشد.  گرچه در طول تابستان اوج بالا رفتن قیمت اقامت در خوابگاه های لندن می باشد ولی به هر حال باز هم از اقامت در یک هتل به صرفه تر می باشد.

  • به انتخاب محله مورد اقامت خود نیز توجه کنید

به_انتخاب_محله_مورد_اقامت_خود_نیز_توجه_کنید

ممکن است مسافران در بعضی شهرها به شدت علاقه داشته باشند تا در قلب مراکز اصلی شهر محل اقامت خود هتلی ارزان پیدا کنند اما گاهی این قضیه برعکس جواب می دهد. مشکل این جاست که قیمت اجاره ها در مناطق توریستی بسیار بالاتر از مناطق دیگر شهری است. به جز مسئله اقامت مسافران، هزینه های خورد و خوراک نیز در مناطق توریستی بالاتر از مناطق دیگر است.

 پس اگر به دنبال این هستید که هزینه سفر خود را کاهش دهید سعی کنید محله های توریستی را برای اقامت انتخاب نکنید. مثلا به جای انتخاب خیابان هایی مثل آکسفورد، نایتز بریدج یا کانونت گاردن بهتر است بیزواتر، کمدن یا همر اسمیت را برای سکونت خود انتخاب نمایید. نه تنها اتاق های ارزان تری می توانید در این خیابان ها پیدا کنید بلکه در این نواحی رستوران ها و فروشگاه های زیادی وجود دارد که اصولا محلی ها به آن جا می روند و بالطبع غذاهای آن ها ارزان تر است.

  • از کارت اعتباری برای حمل و نقل عمومی استفاده کنید

از_کارت_اعتباری_برای_حمل_و_نقل_عمومی_استفاده_کنید

سیستم حمل و نقل لندن نیز مثل خیلی از شهرهای بزرگ دنیا الکترونیکی می باشد. بنابراین شما می توانید با خرید یک کارت اعتباری ازوسایل عمومی حمل و نقل استفاده نمایید و در هزینه های رفت و آمد خود صرفه جویی نمایید. شما با استفاده از این کارت دیگر نیازی ندارید که در صف های طولانی خرید بلیط اتوبوس و مترو بایستید و در این صورت در وقت خود نیز صرفه جویی کرده اید.

–           از جاذبه های توریستی رایگان حتما استفاده نمایید

 از_جاذبه_های_توریستی_رایگان_حتما_استفاده_نمایید

یکی از مهمترین دلایلی که لندن بین دیگر شهرهای اروپایی برای توریست ها شهر ارزان تری محسوب می شود این است که اکثر موزه های شهر برای بازدیدکنندگان رایگان می باشد. در حالی که در اکثر شهرهای اروپایی برای رفتن به موزه ها باید هزینه های زیادی پرداخت نمایید. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم از مکان هایی مثل چشم لندن و برج تاریخی لندن در موزه بریتانیا و … حتما به رایگان بازدید نمایید.

دسته بندی :انگلیس

نظرات