تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

زمستان در کانادا (۱)

۲۹ آذر ۱۳۹۴
زمستان در کانادا (۱)

در این مطلب با شرایط آب و هوایی کانادا در زمستان ، چگونه اخت پیدا کردن با آن و رانندگی در شرایط نامناسب آب و هوایی را به شما نشان خواهیم داد .

زمستان در کانادا می تواند بسیار خشن باشد و درجه هوای آن به انجماد برسد ، سرمای زمستانی کانادا از ماه نوامبر تا اواخر مارس به طول می انجامد و این طبیعت معمول کاناداست که در تمام طول زمستان زمین پوشیده از برف  باشد .

سختی زمستان بسته به استانی دارد که در آن زندگی می کنید برای مثال بریتیش کلمبیا (ونکوور) سرما نسبتا خفیف است و دما بالای صفر درجه می باشد و به طور کلی باران بیشتر از برف می بارد . با این حال مرکز و شمال کانادا زمستان بسیار سختی دارد که دما زیر نقطه ی انجماد و در اکثر مواقع برف می بارد

آب و هوا کانادا

به غیر از دمای بسیار سرد ، بارش برف سنگین ، کولاک ، تگرگ و بادبالا از خطرات معمول در طول زمستان کاناداست . این توصیه مدام در کانادا گفته می شود که قبل از خارج شدن از خانه حتما آب و هوا را چک کنید . کانال های تلویزیونی و رادیویی بسیاری به اخبار و آب و هوا اختصاص داده شده است .

لباس مناسب پوشیدن در دمای انجماد

از لباس های چند لایه استفاده کنید و یک لایه لباس ضد آب بر روی همه ی آن ها بپوشید . بهترین لباس های زمستانی را می توانید  در کانادا خریداری نمایید زیرا که این لباس ها مخصوص آب و هوای کانادا ساخته شده است

حتما از چکمه استفاده کنید : چکمه باید دارای مچبند با عاج های بلند در کف آن باشد ، از چکمه هایی که داخل آن از پشم ساخته شده است استفاده کنید.

به وسیله ی شال ، کلاه و روسری حتما خود را بپوشانید زیرا که سرما از دهن و بینی وارد ریه می شود

دسته بندی :کانادا

نظرات