تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

رستوران سان ادار برج العرب

۱۴ دی ۱۳۹۵

رستوران سان ادار برج العرب (restaurant Sahn Eddar)

یکی از تجارب انسان، خوردن غذایی مجلل در یک رستوران بسیار زیبا می باشد. به همین دلیل یکی از این تور هایی که می توانید با آن بهترین غذا را صرف کنید را برایتان انتخاب کرده ایم. رستوران سان ادار که در برج العرب قرار گرفته است، می تواند انتخاب مسافران تور دبی باشد. با این فرصت می توانید با دوستان و خانوادهتان در مناسبت های مختلف استفاده کنید.
در بهترین رستوران برج العرب که دارای هفت غذای متنوع است لذت ببرید. نور ملایم، موسیقی کلاسیک و سنگ های بسیار براق و درخشان، همه و همه برای یک جشن دو نفره عاشقانه مناسب است. حتما از قسمت لابی هتل، نوشیدنی خنک و شیرینی دریافت کنید.
فعالیت هایی که در این تور ارزان دبی می توانید انجام دهید:
  1. رفت و آمد از هتل و به هتل در این تور فراهم شده ست.
  2. این تور برای یک مراسم عاشقانه کاملا مناسب می باشد.
  3. اسنک های رایگان نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
چه چیز هایی را می توانید انتظار داشته باشید:
در رستوران زیبای سان ادار که در برج العرب می باشد، یک شام خوشطعم بخورید. برج العرب جایی­ست که مسافران تور دبی و افراد بنام، زمان خود را بیشتر در آن سپری می کنند. از رزروشن و یا لابی هتل، می توانید چای با هر طعم که بخواهید را پیدا کنید. در آنجا برگ های مختلف از سراسر جهان موجود است. بنابراین، می توانید در جلوی درب ورودی هتل سوار بر ماشین شده و به هتل بروید. تا زمانی که به هتل برسید می توانید در اتومبیل استراحت کنید. از فضای دل انگیز رستوران لذت ببرید و یک بعد از ظهر زیبا را بگذرانید. در آنجا می توانید از هفت غذای خوشمزه و زیبایی که برایتان فراهم شده است نیز نوش جان کنید.
تجربه سه ساعته بسیار جادویی را در این برج بگذرانید و عکس های یادگاری در آن بیندازید.
سرآشپزان حرفه ای این رستوران، به بهترین نحو، بهترین خوراکی ها را برای میهمانان فراهم می کنند.
در این رستوران می توانید از هفت نوع غذای حرفه ای که سرآشپزان با ملیت های مختلف برایتان فراهم می کنند لذت ببرید.
چیز هایی که می بایست به آن توجه کنید:
  1. بانوان می بایست حتما از لباس های رسمی و پیراهن استفاده کنند.
  2. آقایان می بایست لباس های رسمی مانند کت و شلوار بپوشند.
این رستوران به صورت روزانه، موسیقی زنده دارد. همچنین می توانید از هنر رقص عربی نیز در این رستوران زیبا لذت ببرید. اگر کودک نوزاد تا سه ساله دارید، هزینه آن رایگان است. از سه سال تا یازده سال نیز پنجاه درصد هزینه کم تر می پردازید.
همچنین در این تور می توانید برای مناسبت های مختلف یک هدیه رزرو کرده و از کارکنان رستوران بخواهید تا سر فرصت مناسب آن را به شما برسانند.
برای استفاده از این رستوران می بایست به برج العرب رفته و به طبقه همکف آن سر بزنید.
اگر علاقهمند به شرکت در این تور هستید، حتما با اژانس گردشگری ایران آنکارا تماس گرفته و بهترین هتل را برای خود انتخاب کنید.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات