تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

ده جاذبه توریستی استرالیا قسمت۱

۲۵ آبان ۱۳۹۴
ده جاذبه توریستی استرالیا قسمت۱

ده جاذبه توریستی استرالیا قسمت۱

استرالیا کشور وسیعی است که تنها کمی از ایالات متحده کوچکتر میباشد. به این ترتیب نباید آنچنان تعجب کرد اگر کشوری با چنین وسعت خانه نامعمول ترین مقاصد و نامتعارف ترین مخلوقات روی زمین باشد.


ده جاذبه توریستی استرالیا قسمت۱ :در میان بسیاری از نقاط دیدنی قابل توجه که میتوانید در استرالیا به دیدن آنها بروید منطقه گردشگری Ayers Rock و تالار Sydney Opera House در مکان اول قرار دارند. با وجود اینکه این مکان ها برای توریست ها بسیار شناخته شده میباشند تعدادی جاذبه های توریستی در استرالیا قرار دارند که به این شهرت نرسیده اند اما به همین اندازه تاثیر گذار میباشند.

۱۰_ ساحل Cable در منطقه Broome (Cable Beach, Broome)

ساحل Cable در منطقه Broome در غرب استرالیا قرار دارد و به اعتقاد برخی شناخته شده ترین جاذبه توریستی این ایالت میباشد. Cable ساحلی بی نظیر است که به خاطر شن های سفید و غروب های زیبا و چشم انداز آبی دلنوازش از اقیانوس هند شهرت دارد. یکی از تفریحات منحصربفرد در این ساحل تورهای گردشی با شتر است. اما افرادی که وسیله نقلیه موتوری را ترجیح میدهند میتوانند ساحل شنی در امتداد اقیانوس را با خودروهای مخصوص بگردند.

۹_ جزیره Fraser (Fraser Island)

این جزیره زیبا در منطقه Queensland قرار دارد. از ویژگی های آن جنگل های بارانی و تپه های شنی و بیش از ۱۰۰ دریاچه آب شیرین به همراه صخره های شنی با رنگ های خیره کننده میباشد. جزیره Fraser که در فاصله یک سفر کوتاه با کشتی از ساحل Hervey قرار دارد بزرگترین ساحل شنی جهان میباشد. این جزیره یک ویژگی منحصر بفرد دیگر نیز دارد.  دینگوهای این جزیره از خالص ترین نژادهای dingo در سراسر جهان میباشند زیرا فرصت ترکیب نژادی با سایر حیوانات از جمله سگ را نداشته اند.

۸_ جاده اقیانوس بزرگ (Great Ocean Road)

جاده اقیانوس بزرگ که در منطقه ویکتوریا قرار دارد یکی از زیبا ترین مسیرهای استرالیا میباشد. این مسیر ۲۴۳ کیلومتری از شهر Torquay شروع میشود که در فاصله ۱۰۰ کیلومتری ملبورن قرار دارد و به شهر Allansford منتهی میشود. این جاده در طول خط ساحلی جنوب غربی ویکتوریا حرکت میکند و بسیاری از مناظر چشم نواز استرالیا را پشت سر میگذارد منجمله Twelve Apostles ساختارهای آهکی زیبایی که در نزدیکی پارک ملی Port Campbell از زیر آبهای اقیانوس سر بیرون آورده اند. در ضمن تعداد دیگری از نقاط دیدنی در طول جاده اقیانوس بزرگ قرار دارند که میتوانید برخی از مشهورترین ویژگی های حیات وحش استرالیا را در آنها ببینید: کانگوروها و ایموها (شترمرغ های استرالیایی) و فوک های خز دار تنها تعداد کمی از این موارد هستند.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت استرالیا،اخذ ویزای استرالیا و در نهایت اقامت در استرالیا با تور استرالیا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات