تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

دانشکده های هنر آمریکا | معرفی برترین دانشکده ها هنری در آمریکا

۲۵ آبان ۱۳۹۴
دانشکده های هنر آمریکا | معرفی برترین دانشکده ها هنری در آمریکا

دانشکده های هنر آمریکا

هنر مجموعه‌ای از آثار یا فرآیندهای ساخت انسان است که در جهت اثرگذاری بر عواطف، احساسات و هوش انسانی و یا به‌منظور انتقال یک معنا یا مفهوم خلق می‌شوند.این رشته دارای طرفداران فراوانی میباشد،یکی از مراکز آموزشی حرفه ای هنر ، دانشکده های هنر آمریکا هستند که در این مطلب راجع به آن توضیح خواهیم داد.


ارتباطات، هنرهای زیبا و رسانه در دانشگاه نبراسکا اوماها 

دانشکده های هنر آمریکا :کالج ارتباطات ، هنرهای زیبا و رسانه دانشگاه نبراسکا اوماها فعالیت های خلاقانه ای در زمینه ی رشد فرهنگی ، بیان هنری داشته است . کلیه ی این موارد از طریق برنامه های نوآورانه هم از طریق دانش عملی و هم از طریق دانش نظری ارائه می گردد . این دانشگاه دارای پنج واحد دانشگاهی هنر و تاریخ است ، واحد های ارائه شده : هنر ، ارتباطات ، موسیقی ، تئاتر ، و کارگاه آموزشی نویسندگان می باشد .

هنر در دانشگاه ایالتی پلیموت

کالج هنر و علوم که در ایالت پلیموت قرار دارد این دانشگاه ارزش های غنی سنت های علوم مقدماتی را در سطح وسیع و عمق آموزش بسیاری در رشته های علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، هنرهای زیبا ، ریاضیات، و علوم ارائه می دهد . این کالج سعی در پرورش انتقادی و خلاق ، تحقیق دارد ، با داشتن حساسیت و درک درستی از زمینه و کثرت گرایی فرهنگی ، اجتماعی ، و تاریخی ، استقلال فکر و استدلال ، خدمات و آژانس های اجتماعی، و نقد و بررسی برای تنوع زیبایی شناسی و معرفت شناسی تلاش بسیاری می کند .

هنرهای زیبا و علوم انسانی در دانشگاه وست تگزاس A & M

 کالج هنرهای زیبا و علوم انسانی سیبیل بی . هارینگتون (Sybil B. Harrington)، دانشگاهی دانشجو محور است و شما می توانید در تمامی برنامه های تحصیلات تکمیلی و تمامی برنامه های کارشناسی که در کلیه ی حوزه های هنری و علوم انسانی که در این کالج ارائه می شود برتری پیدا کنید . تمامی رشته هایی که در این کالج ارائه می شود، محیط های یادگیری دانشجو محوری را در هر دانشکده فراهم آورده است ، این کالج به آموزش رهبران آینده می پردازد که با ایجاد برنامه های علمی و شرکت در برنامه های نوآورانه و اختصاص دادن آن این کار را انجام می دهد .

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا ، اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

دسته بندی :آمریکا

نظرات