تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

بهترین زمان برای بازدید از امریکا

۲۰ آذر ۱۳۹۴
بهترین زمان برای بازدید از امریکا

ایالت متحده امریکا در شمال قاره امریکا و نیمکره غربی زمین واقع شده است. با توجه به وسعت زیاد این کشور آب و هوای متفاوتی در سر تا سر این سرزمین وجود دارد ولی در کل آب و هوای امریکا را می توانیم معتدل در نظر بگیریم. آلاسکا منطقه سردسیر، فلوریدا و هاوایی مناطق گرمسیر، دشت های بزرگ نیمه خشک و نواحی جنوبی آب و هوایی خشک دارد.
ایالاتی که در شمال واقع شده اند زمستان های بسیار سخت و یخبندانی دارند مخصوصا در مناطق دشت ها، غرب میانه و شمال شرق. برعکس، ایالات جنوبی امریکا بسیار گرم است و خیلی کم پیش می آید که درجه دما به زیر صفر برسد.
اما بهترین زمان برای رفتن به امریکا بستگی به مکان و فصل دارد. معمولا فصل های بهار و پاییز معتدل و آفتابی هستند و در واقع بهترین زمان برای سفر محسوب می شوند. فصل تابستان به صورت کلی گرم است ولی دما در زمستان بستگی به منطقه ای دارد که تمایل به رفتن به آن جا دارید. قسمت های جنوبی کشور گرم تر از قسمت های شمالی است اما هاوایی گرمسیر و آلاسکا قطبی می باشد.
اصولا تابستان زمانی است که اکثر توریست ها برای رفتن به امریکا انتخاب می کنند اما روزهای دیگری مثل تعطیلات رسمی امریکا مخصوصا روز شکرگزاری ، کریسمس، هفته عید پاک و تعطیلات مدارس در بهار نیز زمان مناسبی برای توریست ها می باشد. در این بین شهرهایی مانند نیویورک هم هستند که در تمام طول سال شلوغ هستند حتی اگر آب و هوای خوبی هم نداشته باشند.
اگر شما هم قصد سفر به امریکا دارید دقت داشته باشید که با توجه به آب و هوای مختلف در آن جا لباس های مناسبی با خود همراه داشته باشید مخصوصا اگر تمایل به بازدید مناطق مختلف آن را دارید و همچنین متناسب با فعالیت هایی که در نظر دارید، حتما انواع لباس های گرم و خنک به همراه داشته باشید.

دسته بندی :آمریکا

نظرات