تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

برترین دانشگاهها و کالج های اونتاریو

۲۸ فروردین ۱۳۹۶
برترین دانشگاهها و کالج های اونتاریو

برترین دانشگاه های آنتاریو کدام هستند؟
 • پنج دانشگاه از ده دانشگاه برتر کانادا در سال ۲۰۱۶ در آنتاریو قرار دارد. مجموعه دانشگاهها در این استان شامل ۲۱ دانشگاه با بودجه دولت کانادا در کل می باشد.
 • دانشگاه آنتاریو با ضریب قابل اعتمادی بهترین دانشگاه در بین دانشگاههای کانادا می باشد و در مقام بین المللی همواره جزو دانشگاههای برتر قرار دارد. با وجود تعداد ۸۰۰۰۰ دانشجو کلاسها می توانند بزرگ باشند، به هرحال این موسسه تعدادی از اساتید برجسته جهان را برای تدریس دانشجویان انتخاب کرده است. این دانشگاه کانادا دارای کالج های مجزا می باشد که موسسات مجزایی نیستند اما برای فراهم کردن یک انجمن دانشجویی از روش سیستم های کالج در انگلستان استفاده شده است.
 • برنامه های انحصاری: معماری، بازرگانی، پزشکی، مهندسی، آموزش و پرورش، بهداشت عمومی
 • دانشگاه مک مستر ممکن است یکی از دانشگاههای قدیمی تر کانادا باشد اما راهی را در روشهای آموزشی خلاقانه ایجاد کرده و به خاطر رویکرد آموزشی خود راهبر و مبتنی بر حل مشکل مشهور می باشد. این دانشگاه واقع در همیلتون و احاطه شده با باغ های گیاه شناسی رویال یک موسسه آکادمیک در کانادا با عملکرد عالی و مکانی برای یافتن آرامش نسبی به دور از فشار و شلوغی تورنتو می باشد.
 • برنامه های انحصاری: برنامه های علوم بهداشت و درمان، پزشکی، مهندسی، علوم اجتماعی و MBA به یک اندازه محبوب می باشند. با وجود بسیاری از شرکتهای فن آوری در نزدیکی این منطقه آینده فن آوری خوب به نظر می رسد. این امر تا حد زیادی بوسیله بزرگترین برنامه همکاری در جهان حمایت می شود؛ بیش از ۱۸۰۰۰ دانشجو در موقعیتهای تعاونی استخدام شده اند.
 • برنامه های انحصاری: آمار و علوم آماری، مهندسی، معماری، فناوری نانو
 • دانشگاه اتاوا دارای بزرگترین دانشکده حقوق کانادا می باشد و جای هیچ تعجبی نیست که در پایتخت کشور کانادا قرار دارد. علاوه بر این اتاوا یکی از ۱۰ دانشکده تحقیقاتی برتر کانادا با یکی از بهترین برنامه های پزشکی کانادا می باشد. همچنین این دانشگاه دومین دانشگاه بزرگ دو زبانه در کانادا می باشد.
 • برنامه های انحصاری: علوم بیوپزشکی، حقوق، پزشکی، مدیریت
برترین کالج های آنتاریو کدام هستند؟
 • دانشگاه آنتاریو برای کیفیت آموزشی و تعداد برنامه ها با دانشگاههای دیگر رقابت می کند. ۲۴ کالج آنتاریو با بودجه دولت کانادا به عنوان کالج های هنرهای کاربردی و فناوری (CAATs) در کانادا شناخته شده هستند. البته پنج کالج (هامبر، شریدان، کانستوگا، سنکا و جورج براون) به عنوان موسسات فناوری و یادگیری پیشرفته برای  شناسایی تمامیت دانشگاه تعیین شده اند.
 • کالج سنتینال در آنتاریو قدیمی ترین کالج با بودجه دولت کانادا در آنتاریو می باشد. همچنین این کالج با دارا بودن تقریبا ۱۰۰ گروه قومی و فرهنگی و حدود ۸۰ زبان مورد استفاده در پردیس ها، به عنوان یکی از متنوع ترین موسسات در کانادا شناخته شده است. سنتینال ارتباط با موسسات جهانی را حفظ کرده و به طور فعالانه ای دانشجویان بین المللی را استخدام می کند. در این موسسه بیش از ۱۵۰ برنامه در مقاطع کارشناسی، دیپلم و گواهی های مختلف ارائه می شود.
 • برنامه های انحصاری: اصول رسانه و ارتباطات، کسب و کار، مهمان داری، برنامه های مدرک مشترک در روزنامه نگاری، مطالعات رسانه های جدید، پرستاری و پیراپزشکی
 • بروئال کالج موسسه ای فرانسوی زبان می باشد که در مناطق جنوب غربی مرکزی و شمالی آنتاریو واقع شده است. این موسسه به بیش از ۹۰۰۰ دانشجو تعداد ۷۸ برنامه دانشگاهی و کارآموزی ارائه داده و بر آموزش عملی در محل کار تاکید دارد. دانشجویان برای حضور در این موسسه باید دانش زبان فرانسه داشته باشند.
 • برنامه های انحصاری: کارآموزی جوشکاری، مدیریت کسب و کار، حسابداری، تکنیسین دامپزشکی، مکانیک تجهیزات سنگین و فعال در امور کودک و جوان.
 • کالج آلگونکویین با سه پردیس در اتاوا، پرت و پمبروک بیش از ۱۸۰ برنامه در مقطع دیپلم و دانشگاهی، کارآموزی و صدور گواهینامه ارائه می دهد. کالج آلگونکویین با رویکردی عملی به آموزش و یادگیری دانشجویان را به عنوان نیروی کار جهانی آماده می سازد.
 • برنامه های متمایز: کسب و کار، فناوری و علوم بهداشت و برنامه های منحصر به فرد در جنگلداری و ماجراجویی در فضای باز.
دسته بندی :کانادا

نظرات